Új privát üzeneted érkezett!

Niki mai hőd?

Uu, tényleg vársz csütörtökig a teszttel?? Én addig nem bírok ki... :lol: de kibírom ám, csak nehezen...

Ezo!
A gyerek olyan lesz, amilyenné te formálod és neveled. Nem lehet rögtön rossz természettel születni. Temperamentumot lehet örökölni, de az csak egy adottság, a lényegi formálást ti és a környezet végzitek rajta. (Ezt mint tanár és anyuka mondom. nagy baj lenne, ha kész kis emberkéket szülnének az anyák! :wink: )
Először én is csalódott voltam Dominál hogy fiú, meg emlékezz Rambóka is, de meglásd a párod hogy fog örülni. és majd te is, olyan édes lesz! nagyon édesek ám a kisfiúk, téged akar majd feleségül venni, az olyan pillanat, soha nem felejtem el...ja, és piszológiai kutatások szerint, nincs a Föüldön még eyg olyan erős érzelmi kapcsolat, mint anya és elsőszülött fia között. Ezt semmilyen más érzelmi kapcsolat nem múlja fölül. Állítólag. A kutatások szerint. Erről majd 100 évesen tudok tapasztalatból beszélni... :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Jó reggelt !

Még élek :lol: Sőt, reggelizek jó kis kakaós kalácsot, vajjal :mrgreen: Valamit muszáj enni, nem ??

A hőm nem változott, a teszttel tényleg megvárom a csütörtököt, mert egyelőre nem tudom elképzelni...

Ezoterike, Rejoval 1000%-os egyetértek. Nagyrészt a nevelésen múlik, hogy milyen is lesz a gyermeked. Egy kisfiú is lehet szelíd, simulékony és egy kislány is harcias kis méregzsák.
Bevallom, mi is nagyon örülnénk, ha először kislányunk születne, persze amint terhes leszek ez úgy fog változni, hogy mindegy, csak egészséges legyen :wink:

olyan csodaszép az idő, azt hiszem délután kiköltözök a teraszra sütkérezni :)

mniki
 
 


Jó reggelt!

Híreket hozok! Csakegy ismét kórházban a vesegörcsök miatt.. :( a helyzet jobb de lehet veseköve van..a dokiknak fogalmuk sincs..
A baba súlya : 2800-900 de a visszamaradt jelző kötelezően rajtamaradt.. :evil:

Reggel voltak eszemben,hogy lehet nemsokára sms-t küld hogy szül...aztán csipog a telcsim és Csakegy sms-t küldött.... :shock: :lol:

Szép napsütéses madárcsicseris vidám napot! :P
Vendég
 

 
 

sziasztok

Ezo, mi már Ádámoztuk a gyereket :D totál meglepetés volt,hogy kislány. férjem azóta a kisszoba új színén gondolkozik, pedig szerintem így is jó, de ő ragaszkodik hozzá, hogy átfesse :lol:
mindig kislányt akartunk, de aztán annyit,hogy egészséges legyen, aztán most meg már 4 hónapja annyira éreztem,hogy kisfú, hogy totál ráhangolódtunk :) úgyhogy most lehet Zsuzsizni :)
de az a lényeg, hogy minden okés. orrcsont megfelelő méretű (sőőőt, nagy :) ), csontok is jók, agykoponya is, minden, minden. a köldök erei is. és ezeket egy álomszép dokibácsi mondta el. ah :oops: :lol:

Csakegy, szegény. rájár a rúd. mindegy, az a lényeg,hogy a babucival mindne okés legyen. barátnőmnek is azt mondták,hogy pici a gyerek, és 3600-al megszülte :)

Ja, itt vannak egy barátnőm hormoneredményei. az a baj,hogy fogamzásgátló szedése mellett csinálták neki. most abbahagyta és 3 hónap után megismétlik. de hullik a haja, és eléggé vékonyka. meg amikor fogigátlót abbahagyta, mindig volt mensis gondjai.
szóval, véleményt kérek.......

supersensitiv TSH: 4, 04 mU/L
szabad T3: 7, 23 pmol/L
szabad T4: 17, 8 pmol/L
Prolactin: 18,5 ng/mL
LH: 1,1 mU/mL
FSH: 1,8 mU/mL
Progesteron: 1,6 ng/mL
Ösztradiol: kevesebb, mint 10 pg/mL
Testosteron: 0,95 ng/mL
Dehidroepiandrost.szulf.: 137 ug/dL
dimet
 
 


Ó, szegény Csakegy, jól megkínlódik a végével. Talán már nem is lenne baj, ha szülne, nem ? Egy közel 3 kg-os baba hogy lehet visszamaradt a fejlődésben ???
Add át neki üdvözletünket és... kitartás !!!

mniki
 
 


Dimet!
Gratulálok a kislányhoz!!!! Nevek már vannak? :wink:

Ezoterike!
Neked meg a kisfiúhoz nagyon nagy gratula :P (Szerintem a Márk szép név - ha már kérdezted :wink: )

Mniki!
Brrrrrrr, ez a foghúzás nagyon rosszul hangzik, de ügyes voltál... :roll:
Drukkolok a csütörtöki teszthez, hátha beindul az a csorda.... :wink:
(Én is szívesen csatlakoznék hozzá :wink: )
Egyébként semmi tünet (cici feszülés, hányinger, gyomorégés meg ilyesmi)? Esetleg nem eszel sokat? (Csak próbálom bebeszélni Neked, hogy terhes vagy..... olyan jó lenne végre, ha sikerülne valakinek...)

Csakegy,
Szurkolok, hogy minden rendben menjen....
Akár már meg is születhetne az a gyerek, nem???
Egyébként én 2000 gr voltam, és akkor ez még nem számított kicsinek.... lehet, hogy visszamaradott vagyok? :wink:

Ginuska!
Mozogsz valamit? A plusz kilókon azzal lehet tartósan segíteni.... :shock: Szerintem sétálj néha, ha máshoz nincs kedved...

Backa,
Várunk vissza jókedvűen, optimistán!!! :P

Okr!
Nagyon szurkolok Neked is, minden RENDBEN LESZ!!! :D

Bee,
Veled mi van?

Kandika!
Régen hallottunk Rólad, remélem, semmi baj,.... :roll:

Kincs, Anyooka
A következő (illetve bocsánat, EZ a) ciklus már a Tiétek lesz!!!! Oksi? :wink:

Mindenkit üdvözlök, én jól vagyok, jövő kedden tesztelek....azaz egy hét múlva....(nem érzek semmit, semmi jele semminek...)

Kikka

Kép
kikka
 
 


Dimet,

Priviben elküldenéd a dokibácsid nevét, elérhetőségét? Hol fogsz szülni? Azon túl, hogy "álomszép", jó orvos is? Új nőgyógyászt keresek én is

Köszi: Kikka

Kép
kikka
 
 


Szép derűs napot!

Gratulálok a lánykához és a fiúhoz!

Niki, nagyon szurkolok Neked!

Kincs, hogy állsz a ciklusoddal, hőddel?Nálam semmi. Még nem érzek semmit, a hőm sem mutat még semmit....a múltkorjában ilyentájban volt már pé-gyanúm. Most még semmi.
Vendég
 


Kedves férjes asszonyok!

Nem rámozdulni a jóképű nődokikra, mert az apákok ki fognak akadni! :lol: :lol: :lol:


Én most koleszterinre gyúrok! :wink:
Sonka, tojás, vajaskenyér!
Előhúsvéti hangulat! :D

(Már várom Pogi blogiján a húsvéti menütervet!)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Jó reggelt mindenkinek,

Dimetke, maj hívj, ha tudsz, egyébként hipphipp hurrá !!!! Azért is mert jó lett a vizsgálat eredménye, és azért is mert kislány lesz !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én lánypárti vagyok.... de egyébként meg olyan mindegy, csak legyen !!!

Niki: te kis hősike.... :lol: tényleg hihetetlen vagány, hogy minden hétfőre beraksz magadnak egy műtétet.... szép lassan minden "hibát" leműttetsz, kiműttetsz.... te leszel a tökéletes kismami !

Ezo: gratula a kisfiúhoz !! :lol:

Te jó ég, szegény csakegy, annyira sajnálom, hogy pont a végén ilyen problémássá vált minden.... de szerintem sem fejletlen egy 2900 g-os magzat.... főleg egy ilyen kicsi lánynál.... :shock: mégis mekkora babát kellene növesszen, mikor ő maga sem egy óriás, sőt... Amúgy meg pont az utolsó hónapban híznak a babák, a 40. hétre lesz az a baba 3300-3500 g is, az meg pont jó. Szerintem.
Nagyon drukkolok neki, sokat gondolok rá, Kincsecske, majd ha sms-ezel vele, kérlek, írd meg neki, köszi !!
zsizsik
 
 


Csakegy!

Így a távolból is, kitartás!!!! Még pár nap és lejjebb moccan az a gyerek, akkor talán már nem fogja nyomni a veséidet!


Ezoterike!

Mi végig attól féltünk, h. az apja orrát fogja örökölni. Erre az én orromat örökölte, meg sajnos az én természetemet is! :twisted:
Az apja orrával és természetével, lehet jobban jártunk volna! :wink:
Nem baj, majd a lányom örökli az apja természetét :wink: (csak az orrát ne, könyörgöm!!!! :shock: ). :lol: :lol: :lol:

Dimet!

A honlapon vannak normál hormonértékek.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Na Rambóka, ha már a bűnözésnél tartunk, tegnap este megelégeltem a saláta -rágós kecskeszerű életemet, vettünk lila hagymát, van otthon igazi vaddisznózsírunk, és úgy bezabáltunk zsíros kenyér-lilahagyma, retek verzióból, hogy csak na !!! Isten bizony felért egy jó orgazmussal !!!! :oops:
Azért éjjel meg is hajtott ám.... :oops:
zsizsik
 
 


Sziasztok!!

Hurrá-hurráá ! Egyensúlyban van az arány, egy kislány és egy kisfiú :) Gratula hozzájuk! :)

Igazából már el is felejtettem, mit is akartam írni, de sebaj, majd megírom legközelebb. :lol:

Szép napocskát mindenkinek !

tyche
 
 
 


Tyche, Olyan kis hebrencs vagy!De ez tök jó!!!!!!!!!!!!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Gratula Dimetnek és Ezonak a babákhoz :D . Egy fiú-egy lány :D . Az lenne a csodaszép ha egy napon egy pár lennének majd :D Na, jó...biztos túl sok szerelmes filmet néztem mostanában :roll: ...de az is csak amiatt, mert megjött (!!!! :D ) ...igaz Duphastonnal, de már vagy 3 hónapja nem volt semmi! És szedem a Meforalt, most bejelentkeztem házidokihoz, aki remélem felírja az újabb adagot...2 nappal későbbre kaptam időpontot egy recept felírásra! :shock: Milyen világ van? és milyen lesz ezek után??? :? No, de fel a fejjel, lehet, hogy megkísérlem beállítani a fertility-n a ciklusizébizétrickert, bár már kaptam vagy 14 emilt, hogy mit hogy csináljak csak a hajlandóság hiányzik belőlem, hogy átolvassam rendesen....

Mindenkinek szép, peteéréses, megtermékenyüléses napot kívánok!!!

Gy. :wink:
jokaliza
 
 


Sziasztok!

mniki, gratulálok a hősies foghúzásodhoz! :) Lehet, hogy nekem is hamarosan mennem kell bölcsfoghúzásra, mert olyan ferdén nő... de egyelőre gondolni sem akarok erre! :) Te mindenesetre ügyes voltál!
És a görbéd is igen ígéretes! Szorítok a majdani tesztedhez! +++ :)

tyche, a párod katona-vizsgálatra rávételéhez csak annyit tudnék hozzátenni, hogy említsd meg neki, eddig te mennyit szenvedtél a vizsgálatok alatt-miatt, gondoljon erre! És mindenképp hangsúlyozd ki neki, hogy ha rendben találják a "harcosait", akkor többet neki nem kell mennie semmiféle vizsgálatra. :)

ezoteri, gratula a pici fiúhoz! :) Én már bőven úgy vagyok vele, hogy mindegy, milyen nemű, csak LEGYEN... :wink:

Okr, azért próbálj pihenni, ha a fekvés nem is kivitelezhető. Biztos nem véletlenül mondta az orvos. :)

lafi, "görbe" esték is kellenek. :) Ne bánkódj, majd a tornán lemozgod a chipseket. :wink:

dimet, örülök, hogy minden rendben van a kislányoddal! :) És irigyellek a jóképű és alapos (!) dokibácsiért! :wink:

csakegynek kitartást kívánok a gondjaihoz. Szegénykém, megszenvedi a végét... :cry:

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Sziasztok!

Dimet, gratulálok a lányodhoz! Tényleg nagyon klassz, egy fiú, egy lány egyszerre... :lol:

Csakegy
, szegény!!! A baba tuti nem visszamaradott, teljesen normális a súlya! Miért akarnak óriásbabát születni Veled?! (én nem ismerlek személyesen de ezek szerint nem vagy egy hatalmas nőszemély) Dorka 2,88 volt...

Niki, nagyon-nagyon drukkolok Neked!!! Én tuti nem bírnám ki csütörtökig... (és így is nehezen fogom! :wink: ) Remélem, tényleg elindítod a zebracsordát!

Kikka, és Te legyél a következő!!! :wink: Még egy hét?! De jó, most megint van kikért izgulni! :lol:

Ezo, a Márk szerintem is szép név! :)

Rambóka, Zsizsik, ez igen! Tisztára felizgattátok a gyomornedveimet :wink: (pedig nemrég reggeliztem...)

Engem ezerrel támad a Piri, végre olyan "igazi". Sosem gondoltam volna hogy ennek is fogok örülni :roll:

És szép az idő és TAVASZ VAN!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Na és akkor pár szó rólam:

Nemrég érkeztem meg a nőgyógyászomtól, ami a lényeg: beutalóval az endokrinológiára! :D
Mondjuk nagyot nézett a dokim, mikor úgy nyitottam neki, hogy "Doktor úr, én egyelőre mégsem szeretnék gyereket..." :D Azért kezdtem így neki a mondandómnak, mert tegnap a telefonban azt mondta, hogy menjek csak, majd felír gyógyszert (gondolom Closty-t). :D
Mit ne mondjak, nem csillant fel a szeme a Metformin említésére, de azt mondta, hogy próbáljam meg. Szerintem látta rajtam, hogy nagyon ragaszkodom ehhez. :wink:

Szóval most mindjárt megpróbálom felhívni az endokrin dokinőt időpontért (akit Beebeey [is] ajánlott, és a PCOS.hu-n is fent van a neve), és belecsapok én is a Metformin szedésébe. :D Hurrá! :)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Csakegy!

Szerintem az a baba nem pici.Én is 2900-al születtem, pedig nem vagyok pici :lol:

Dimet!
Nehogy most meg belepistulj a dokibácsiba! :lol: :lol:
Érdekes ez a babaszoba téma.Nekünk az lesz a babaszobánk, ahonnan bátyám kiköltözött tavaly nyáron, mert megnősült, és a szobában világoskék-fenyő színű a bútor, a fal is világoskék és sárga.Így most minden stimmel :lol:
Na nem mintha egy kislány ne nőtt volna fel itt.Nem a szín a lényeg.

Rejó!
Köszi, megnyugtattál, akkor még van remény.Csak anyu is mindig azt mondta a bátyám agresszív viselkedésére, hogy nem tehet róla, mert a génjeiben van.És hát apu még 14 éves koromban meghalt, pont mikor kemény kéz kellett volna tesómhoz.
Meg hát apu is olyan volt.Szóval szegény anyu szenvedett életében eleget, és én ezt nem akarom.
De remélem, kisfiam inkább az apjára üt, mert neki fát lehet vágni a hátán :lol: :lol:

Rambóka!
Hát ha a picúr az én orromat és természetemet örökli, akkor egy hisztis krumpliorrú lesz. :lol: :lol:
ezoterike
 
 


Tükörvíz, ez tök jó!
Én azt vettem észre, hogyha egy ember nagyon ragaszkodik egy dologért, akkor a dokik belemennek, mégha ellenzik is. az én nődokim is ilyen.
Jól tetted, hogy ilyen határozottan és magabiztosan álltál ki a gyógyi mellett, és ez lesz a gyógyuláshoz vezető út egyik lépcsőfoka!
Vendég
 


Tükörvíz!

Gratula a metforminhoz.De ne mondj ilyet, hogy egyenlőre nem szeretnél gyereket, mert metformin mellett könnyen összejöhet :D

Kikka, Anyooka!
Köszi a tippeket a Márkra, nekünk is ez tetszik legjobban,de:
szegény unokahúgom,akit nagyon szeretek, megkért nagy bánatos szemekkel, hogy azt hagyjam meg neki,ha egyszer gyereke lesz.A férjem meg azt mondta ne foglalkozzak vele.
De énnekem jó szívem van .Most mi legyen???
ezoterike
 
 


Kikka, ennél a dokinál csak UHn voltunk. Majd megnézem a papíron a nevét. Az istenhegyin van, nemtom egyébként melyik kórházban lehet....
És nem estem bele, vakságot nem fogadtam :) . Én a férjemet szeretem a füle botjától a sarkáig :lol:

Ja, köszi Rambóka. megnézem az értékeket!!!!

Szerintem is mindegy a babaszoba. De a pasik, azok pasik.

Tukorviz, Jokaliza is annál a dokinál volt. rendes doki!! hajrá, hajrá!!

Lányok, annyira szép idő van. nekem meg annyi patkányom :?

Niki, fogad jól van? egyre jobban? (Vagyis a helye)
dimet
 
 


Köszi a bíztatást, csajok! :D

Hát igen, én ragaszkodtam a beutalóhoz, rendesen! :) De ha a nőgyogyim nem írta volna fel, mentem volna a háziorvosomhoz (akinél kb. 5 éve nem jártam). :D

ezoterike, én csak azért mondtam a dokimnak, hogy egyelőre nem szeretnék babát, hogy eszébe se jusson Clostit felírni! :) Egyébként minden vágyam (vágyunk) egy baba.... és a Metforminnal több esély lesz, amellett, hogy rendbe is tesz hormonilag. :wink:

dimet, remélem a patkányaid száma nem fordítottan aránylik a jóóó időhöz... :roll: :lol:

Egyébként tényleg csuda klassz ez a tavaszi idő! :) Annyira nem bírok a hátsómon ülni a munkahelyen. Mennék kifelé, a szabadba! :)

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Dimet!

A patkányok száma gyorsan csökkenthető, elég hozzá egy tizedesvessző tévesztés! :wink:
Bocs, csak poén akart lenni! :oops:

Szeretem a packányokat, főleg amelyek megmaradnak vállon és megkeresik a zsebedben az M&M-set!
(Az exem szobatársának volt egy ilyen. Egészen addig, amíg a másik kollégájuk vadászgörénye el nem indult fészket keresni leendő gyermekei számára. :( Az expedíciót a pati és egy ágyneműtartónyi ágynemű bánta. Meg szobát kellett cserélni, mert a görény nem tolerálta volna a hazaköltöztetést a pár napos csöppségekkel. De a sértett gyászoló fél kapott egy kisgörényt a pati helyett. :D )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Tükörvíz, szuperrrr !! Hidd el, a beutaló már félsiker :wink:

Dimet, köszi jól vagyok, egy ilyen kis foghúzás meg se kottyan (így utólag) , kicsit szivárog a vér, de az elvileg normális, nem fáj, remélem csütörtökön már bezabálhatok a bográcsos marhapöriből :lol:

Erről jut eszembe, Ginuska, valahogy próbáld megfékezni a hízást (tudom, könnyű ezt mondan) és azt sem tudom, hogy baj-e a felszedett pár kg (ha mondjuk Te is 50 kg vagy, mint én, azért a + 5 kg nem a világvége..), mondjuk én még nem is hallottam olyanról, hogy valaki tud hízni metformin mellett :lol:

Zsizsik, csak nyelek nagyokat, nagyon nagyokat :lol:
Mikoris mész Tűű dokihoz ??

mniki
 
 


Ezo nem akarlak megbántani, de a bátyád azért lett olyan, mert apukádról másolta a mintát. Kicsi korában. 6 éves korig rögzül a minta, fiú természetesen az apját másolja le. Mondjuk apukád halála biztos sokat rontot a dolgon, nálunk is 14 volt öcsém pont, mikor apu meghalt.

Kép

Kép
rejo
 
 


Niki,

nem megyek mostanában Tűűhöz, február végén voltam, most várom, hogy megjöjjön, (egy-két napon belül) és akkor abbahagyom az avandametet, elkezdem a merckformint és ezerrel gyereket gyártunk ! :wink: :wink:
zsizsik
 
 


rambóka, az ibuprofenből jó sokat kellene beadnom nekik :D
de majd holnap jön annak az el***ott kísérletemnek az ismétlése, amikor kinyírtam az egész bagázst majdnem :D majd holnap mindenkit......
férjem kétségbe van esve, lányunk jövendőbeli pasijai tekintetében :lol:

görények jó fejek, csak büdösek.

képzeljétek, tegnap a lány macskánknak szeretrohama volt. nem tudtuk lesepreni magunk mellől. dorombolt, bújt, hízelgett, bedagasztotta az egész ágyat. nemtom mi jött rá. de már nem tudtunk vele mit kezdeni.....

Niki, marhapöriii??:) sztrapacskával. nyami :D
dimet
 
 


Dimet!

Tetszik a férjed korai aggódása :lol:
Bár én sem vagyok másmilyen: úristen milyen csajokat fog idehozni? :lol:
Ja, és vigyázat, nehogy holnap tömeggyilkossá válj!Tömeggyilkos kismami :lol: :lol: :lol:

Rejó!
Egyáltalán nem bántottál meg, sőt, köszi, hogy leírtad ezt a 6 éves korig dolgot.Nagyon oda fogunk rá figyelni, hál isten férjem egyáltalán nem agresszív, így ilyen minta nem lesz a gyerek előtt, max. olyan, hogy majd attól lesz ideges, hogy mindenhonnan elkésik, mint az apja :lol:
Amúgy bátyámmal pont az agresszivitása miatt sem voltunk soha jó testvérek, mert én kerülöm nagy ívben az ilyen embereket, így bátyámat is.
ezoterike
 
 


Zsizsik, de jóóó ! Azt hittem még a metformin előtt menned kell Tűűhöz. Szuper ! Hát hallod, úgy tűnik, akkor megint együtt indulunk a zebráért :lol:

Dimet, nagyon jó fej a férjed, jót nevettem !!

Lányok, ugye a célától pisilek pirosasat :shock:
Ezer éve nem ettem, de tegnap előtt és tegnap jó sokat, meg most is :) egyszerűen annyira kívánom, hogy legszívesebben reggelire is ezt ettem volna .
Nem kombinálni :!: :wink:

mniki
 
 


Dimet! :D

Ez nálunk is előjött Johanna kapcsán, tudod, pont azért aggódnak a pasik, mert tudják, annak idején mit műveltek a lányokkal! :lol:

Olllyan jó idő van!! mikor minitalizunk, lányok? :wink:

Ezo ez az aggreszivitás dolog nagyon érdekes és kényes téma, engem is nagyon érdekel, olvastam róla egy csomót tanítványaim miatt is, meg a család férfitagjai miatt is. Sokszor teljesen mást takar, ez csak elfed valamit. lehet az aggresszív ember/gyerek szenved a legjobban. Azért próbáldd meg valahogy keresni a kapcsolatot a bátyáddal, egy testvéri kapcsolat nagyon fontos. Nálunk minden pasi hisztis a családban, némelyik még aggresszív is. De tudod, a hormonok. egy férinak valamilyen szinten mindig is aggresszívnek kellett lennie, ha érvényesülni/élni akart!

Kép

Kép
rejo
 
 


tényleg, minitali????
dimet
 
 


ezo és ha csak lánya lestz? vagy addig 100X meggondolja magát. Milyen sűrűn találkoztok?

Ki csinál sztrapacskát? Hogy kell? férjem pont napokban kért, de nincs receptem.

Kép

Kép
rejo
 
 


Lányok úgy, de úúúggy hiányzik Kavicska. :cry: :cry: nagyon-nagyon-nagyon....

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Bocsi,ezt az utolsó kérdést nem értem!Kinek lesz lánya?Ki gondolja meg magát?Kivel találkozom milyen sűrűn?Bocs, ha hülye vagyok :oops:
ezoterike
 
 


A krumplit meghámozzuk, majd reszelőn lereszeljük. Hozzáadunk egy kevés sót, egy tojást és annyi lisztet, amennyit felvesz. A nokedli sűrűségű masszát vágódeszkáról, vagy nokedliszaggatóval forrásban lévő vízbe szaggatjuk.
majd kicsike oliva olaj, és sok-sok juhtúró.
nyami. rejo küldj nekem is.
juhtúró fontos!!!!!!
mellé vmi zöldsali. igaz férjem pörkölttel szereti :lol:
dimet
 
 


Ezo tudod, unokahúgod, névadás, Márk, gyerekvállalás... :lol: :lol:

Dimet kösziii! Hát nálunk is pörivel lesz, zsolti kivágna zöldsalival. :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


ja, mennyi krumplit az eygtojáshoz?

Kép

Kép
rejo
 
 


kb. 2 db közepes méretű krumpli.
dimet
 
 


ez merénylet a fórum ellen, tudod, ugye???? :lol:
dimet
 
 


Rejo, nekem hétfő, szerda kivételével jó 5 után bármikor (kivéve ápr. 13 és 27 :wink: ) nagyon jó ötlet a tali.
Ki jön ??????????????????????

Kikka, neked már korábban is írni szerettem volna, hogy bár tudom, hogy a lombikra gyúrtok, de örülök, hogy már jobb hangulatú a hozzászólásod :wink:

Ma testmozogtam, 2 órás séta volt :lol:

mniki
 
 


jó Niki Dimet ki ér még rá mostanság csajszik?

4 napos ünnepen itthon lesztek?Akkor olyan nyugis minden. :lol: :lol: hmm, most ebbe amondatba jobban belegondoltam... :lol: :lol: ha ilyen szép idő lesz, hozom Johannát is, ha akarjátok, ha nem nem, menjünk valami kerthelységbe vagy parkba. Tabán? hol van Bp-en jó kerthelység? ja itt fent nálunk van egy . Régen kopaszi gát jó vót, de már nincs. Pécsen tök jó kerthelységek vannak.

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok! :lol:

Dimet gratula a kislányhoz!!! Én is ezt mondogatom a páromnak: folyamatosan Pankázza a pocakom, én meg folyamatosan mondogatom, hogy nagy csalódás lesz ez Drágám! :lol:

(Jah! nekem nem tetszik a Panka annyira...)

Dimet olvastad a Barátnőim terhessége című könyvet? Én most forgatom, s van benne egy fejezet féle. Olyasmiről szól hogy mi van akkor ha beleszeretünk a nődokinkba! :lol:

Ezoterike gratula neked is Márkhoz! Lehet hogy ő is Villám Márk lesz?? :lol:


Nekem is hiányzik Kavitska...!

Csakegy kitartás!!! Nem értem orvosaidat. Ha nagyobb lenne a babód, akkor jobban csesztetné a vesédet......

Okriszti csak így tovább! :lol: Bár való igaz, bizti jól esne neked egy kis pihi - ezt csak halkan mondtam. Te érzed mi jó neked!

Tükörvíz ugye tudod hogy a PCO-soknak van egy nagyon jó tulajdonsága (többek között :lol: ). Ez pedig a harcosság!!! Hajrá, innentől sínen vagy!!!
Én 26-án megyek doktornénihez. (vagy 27-én???? :?: )

Lányok ti nagy nagy kísértés visztek kajaügyileg! Napok óta üldöz pár palacsinta álmomba! Tudjátok, olyan amit régen sütöttek nagymamáink. Olyan jó kis zsíros, vékonyka, viszont annál finomabb. :lol: S olvasom a hsz-ket (Rambóka, Rejóka, stb...) :lol:

Backa olvasol bennünket? Remélem jó úton haladsz lelkileg! Okriszti példája legyen előtted!

Kandika szegény cicus! Olyan szép volt......
Én tartok attól hogy az én két macsekom megsértődött. Mert nem simizem őket - nem merem! Beszélek hozzájuk, ők vissza, köröznek, dörgölöznek, oszt semmi.

Hát elnézegettem itt a topikot, s azt látom, hogy vannak akik a tesztközelbe értek, s vannak akik a következő ciklusba érnek teszközelbe! :lol:

Norka! Tavaly már érdeklődtem, de már megint aktuálissá vált - a napokban csinálom az SZJA-mat. Nincs még olyan alapítvány (gondolok a rendelővel kapcsolatban) aminek adhatnám az 1%-omat??
Olvastam a nlc-n hogy áll a rendelő! Nagy gratu hozzá! :lol: :lol:

Mamint hát itt vagyok! :lol: S hogy vagyok? Nem fáj, nem húzódik, nem alszok, nem hányok (najjóóó néha öklöndözés van), nincs cicifájás, semmi. :roll: De van 12,4mm Pöttömkém!!! :lol: :lol:


Nem jelentkeztem (még netezni sem volt türelmem :oops: :cry: ), annyira, de annyira tunnigoltam magam a mai UH-ra. Persze negatív értelembe........

Csajok! Hát ÉÉÉÉLL!!!!!!! :lol: :lol: Ne tudjátok meg, hogy ugrálva jöttem ki a rendelőből. :lol: Volt szívhang, meg minden! Viszont nem 8+0 a kora, hanem 7+4. S kiszámoltam a menzitől, az együttlétig, stb s úgy gondolom hogy reális. :lol: A kövek még most is csak gördülnek, gördülnek...... 4 hét múlva kell mennem legközelebb.

Hát jó sokat firkáltam.... bocsi érte!

További kellemes estét!

Drukkok mennek!!!!

Bee
beebeey
 
 


Sziazstok!

Kisfiú...kislány. Anyucik Grat!! Szupper.

Kriszta! Próbálj pihenni....de bizti hogy ezen nem fog múlni :)

Niki! Benned van minden bizalmam...kérünk egy zebrát!

Rólam: +5kg, megy ez metformin mellett is. Természetesen én amugy is dagi vagyok ( közelebb a 100-hoz, mint az 50 hez). Metformin persze segitett, meg a diéta ( -18 kg ), de gyenge vagyok. Vetélésem óta szedtem fel, egyszerűen mert elvesztettem az önkontrollt. Ugyhogy, ujra diéta. Mozgás...hm..napi 10km-t bicajozom...én ezzel megelégszem. De le kell fogynom!

Terveim a jövőre nézve: fogyni kell és gyereket akarok szülni a szerelmemnek. Ennyi. :wink:

Pussz
Vendég
 


Bee! Grat :DD Szuperr ....Kismami :wink:
Vendég
 


Rejó!

Már értem (felkapcsolódott a villany!! :lol: )!
Lehet, hogy igazad van, amúgy unokahúgommal nem sűrűn találkozunk,mert ő Pesten él, én meg itt Zalában.
Most kitaláltam egy új nevet (augusztusig még találgathatok):
Horváth Gergő Bálint.Ez milyen???

(kedves férjem erre azt mondta,már előre sajnálja, mikor a suliban büntetésből 100-szor le kell írnia a nevét, ezért jobb lenne, ha Ág Iminek hívnák :lol: :lol: :lol: .Én meg röhögtem, hogy mindenki magából indul ki :lol: :lol: )

Bee!
Gratula a pöttömödhöz!!!Hányásügyilrg azért még ne bízd el magad, nekem 10-11 héten kezdődött, bár ez nem jelent semmit, lehet, hogy nálad nem is lesz.
És a palacsinták utólértek már? :lol: :lol:
ezoterike
 
 


Beeeee ! Ez csodás !! Gratulálok a dobogó szivecskéhez !

Rejokám, nekem most nem jó a 4 napos ünnep. Minden napra van valami, jövünk-megyünk. :( illetve :)

Ginuska, a - 18 kg fantasztikus ! Ilyen mértékű fogyásról eddig még nem is hallottam ! Meglátod visszatér az önuralmad és akkor visszamegy a felszedett 5 kg !

Most ennyi, megyek vacsizni
Szép estét mindenkinek !!

mniki
 
 


Bee, Grat a pöttömhöz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezo, sztem a Gergő jó név a Horváthhoz.....Olyan katonás, Horváth , Gergő, Bálint. Nem rossz!

Gina, sztem előbb-utóbb lemegy az a fránya 5 kg! ha lement 18....és az isteni, nekem is le kék annyit adni, de nem megy, basszus!De te nagyon jó vagy, hogy ennyit le tudtál adni, nagyon kitartó vagy, grat neked!

Anyoookám, holnap torna?
Vendég
 


Beee, de jó!!!! örülök nagyon-nagyon. tudom, még sokat aggódhatsz, de nyugalom a lényeg!!!!

Gina, nagyon ügyes vagy a -18 kg-al, néha sajna az ember elengedi magát. de tudod, hogy ltudsz fogyni és hogyan. és lebegjen előtted a baba, és sokkal könnyebb lesz.

minitali most hétvégén nekem sem jó!! és hozd csak johannát. majd ha megunjuk, elaltajuk. :D vagy ez nem így meg???jaj, lányok ez nem ilyen??? :lol:
ezo, én is a terhesség elején elindultam felvértezve, hogy megevszek tök jó könyveket elolvasni. aztán vettem egyetlen egyet, egy naplószerű könyv, a címe: FELCSINÁLTAK!
jó volt :lol:
dimet
 
 


vacsijelentés:
sült csirke, savanyú káposztával.
(igaz be tudnék dúrni én is zsíros kenyeret lila hagymával.15-20 éve nem ettem...ah...édes álmok....)

rejo, milyen lett a sztrapi???
dimet
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?