Új privát üzeneted érkezett!

Márti!
Fejed?
Az enyém bejelentkezett reggel, de bedobtam egy neocitrán a megfázásom miatt, meg egy forró zuhanyt vettem és most jó:

ayse
 
 


Bendegúz maga Superman! :D

ayse
 
 


Hahó!

Ayse!
Úgy néz ki nálam is hatásos volt az esti vörösbort+fájdalomcsillapító koktél. :D

Superman remélem hamarosan elalszik. Azért az megnyugtató hogy nem Terminátort írtál, pedig néha félek hogy Bendegúz igazából arra a címre pályázik. :roll: :lol:

Ma a kis nyugis játszóterünkön voltunk, sokkal pihentetőbb volt, pedig nem ültem itt se egy percet se, de legalább az idegeim nem cincálódtak. :)

Manka!
Milyen volt a párizsi kiruccanás?? És Jack hogy viselkedett itthon?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

 
 

Superman kidőlt. :)
Megyek krumplilevest főzni.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!!
Először is:

Fincsi-Fanninak nagyon boldog névnapot kívánunk!!


Itt olyan nyomi esős idő van, nem szeretem. :(
Játszótér helyett sajna benti akciózás van, most éppen Vizipókot nézünk.

Majd még jövök alvásidőben.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hát jöttem én, de minek. Sehol senki.

Mankáék szerintem rájöttek hogy Párizsból nem elég a két nap, és inkább nem jöttek haza. :)

Megyek is inkább hasznossá teszem magam még amíg lehet.

Azt hiszem Bendegúz beleszeretett a Vizipókba, mindenesetre puszilgatta a képernyőt a végére. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, Fannika nevében köszönjük szépen :lol:

Délelött vásárolni voltunk,délutáni alvás óta meg itt fetrengünk a lakásban, szerencse, hogy az apja is itthon van.


Fannival két napja nem nagyon lehet bírni, visít-ordít ha vmi nem tetszik neki.Remélem az időjárás!
Utálom ezt a borús, esős időt!!!

És azt mégjobban, hogy valaki végighúzta a motorháztetőmet kulccsal............most eladás elött...................... :cry: :cry: :cry:
Nagyon bosszanthatok valakit, szerintem a 4.-en lakó jófejek voltak,
akik a múltkor hangosan buliztak.
Dehát ez van, az emberi gonoszság és a butaság határtalan.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Szerencsésen megérkeztünk, Jack is nagyon jól elvolt a nagyszülőkkel, a koncert szuperjó volt, viszont Jack megbetegedett :( . Mondta az anyukám, hogy már szerda délután elkezdett tüsszögni, folyik a vizes taknyi, köhécsel is, nem nagyon tud aludni, de láza nincs, és az étvágya is jó (koppkoppkopp). Ráadásul jönnek a fogai, egyfolytában rágja az ujját, beszívja a száját, a pofikája is piros. Jelenleg 9 foga van, de a 9. is nagyon lassan jött ki :evil: .

Fanninak én is nagyon sok boldog névnapot kívánok! Kép

Motorháztető :evil: , annyira idegesítő az ilyen értelemtlen bunkóság :evil: !

Ayse, megfázás :( , én is mindig megeszem a Jack maradék kajáját, eszembe sem jutott, hogy elkaphatom tőle ezt a takonykórt :roll:.

Én is utálom ezt az időt :evil: :evil: , szegény Jacket csak 15 percre vittem ma le, akkor is inkább a kapuban álldogáltunk, meg a lépcsőházban járkáltunk :evil: .

Milyen jó lenne most a tengerparton... ha holnap is ilyen idő lesz, összecsomagolom a családot, és átruccanunk Pannáékhoz :wink: :lol: .

Lányok, én már annyira ki vagyok éhezve egy nagy közös sétára/szigetezésre/játszóterezése vagy bármire, ugye, ha elvonul ez az esős sz@r idő, akkor össszehozunk valamit?

Ayse, Nektek mikorra van kitűzve a 15 hós oltás?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Fanninak mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!

Kép

ayse
 
 


Rájöttem, hogy hogyan kell megvarrni Andris autósülését, úgyhogy azon ügyködöm.

Manka!
De jó, hogy jól sikerült a koncert! :D

Andris még rendesen taknyizik, úh. nem tudom, hogy mikor kapja az oltást. :(

ayse
 
 


Timi!
Mi meg délelőtt vergődtünk itthon és délután vásároltunk apával együtt az Árkádban.
Ma egyébként Bendegúz is extrán hisztis volt az Árkádban szinte kezelhetetlen volt a végén, pedig már extra gyorsan szlalomozunk végig az Intersparon, annyira célirányosan, hogy ennél gyorsabban nem lehet elintézni a heti nagybevásárlást. Aztán bevittem az állatkereskedésbe körülnézni, ott egyből jobban lett. :lol:

Ayse!
Jól lepipáltál miket ezzel a gyönyörű (Bendegúz szerint gyögyőő :D ) virággal.

Manka!
A lényeg hogy a koncert szuper volt! :)
Jack reméljük hamar meggyógyul, gyógypuszik mennek neki. Az ilyen vizes orrfolyás szokta simán csak a fogzást is kísérni, a szakik szerint. Persze nyilván lehet megfázás is.
Bendegúznak meg nyomulnak a szemfogai, szerintem egy-két nap és kibújnak fölül, de neki is fájhat, mert néha amikor a szájában kotorászik mondja hogy bibi. :(

Taliban benne vagyunk, de leginkább a március 15 utáni héten, mert mi szerdán hazamegyünk Keszthelyre és valószínűleg csak hétfőn jövünk vissza. Persze hétfőn-kedden itt vagyunk, de ki tudja milyen lesz az idő. :roll:
És én is ki vagyok éhezveee!! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ja, és..

Timi!
Ez annyira rohadtság, olyan szemét emberek vannak. :( :evil:

Manka!
Az viszont szuper hogy ilyen jól elvolt Jack nélküled! Szopi ugyanúgy megy tovább?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hú, tényleg milyen gyögyőő :lol: virág!

Márc. 15-én mi is megyünk nagyizni, sőt én hétfőn megyek Londonba munka ügyben, élemiszeripari kiállítás lesz, szerdán jövök haza. Nem fogok ám minden héten utazni, csak most ez így alakult :? .

Panna, kérdezted, hogy megyünk-e nyáron Írországba. Szerencsére nem megyünk, ahányszor voltam nyáron, mindig zuhogott az eső, és fújt a hideg szél. A John egyik unokatesójának lesz az esküvője jun. 2-án Portugáliában, ott jön majd össze a család, visszük Jacket is, és maradunk még pár napig nyaralni a tengerparton 8) .

Márti, én is a fogára gondoltam először, bár nem tudom, hogy milyen mennyiségű takonnyal járhat a fogzás, de ez rengeteg, és rengeteget tüsszög is :? . Most is nyöszörög alvás közben :( .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti!
És ez a gyönyöő, az én hibiszkuszom :D

(bár már pont ez a virág elvirágzott, és Andris azt mondta, ahogy a földön feküdt kissé megbarnultan, hogy DIÓ :lol: )

Autósüléssel haladok :D, miközben Schwarzi tönkreveri a latinókat.

ayse
 
 


Márti, igen, szopi visszaállt, anyukám mondta, hogy este mutogatott Jack az ágyra, ahol szoptatni szoktam, de aztán szépen elaludt. Viszont 5-6 körül már nem aludt vissza, gondolom ahhoz kellett volna a szopi :? .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ayse!
Gondoltam hogy saját termés ez a dió :lol: :lol: .

Annyira utálom Schwarzit, nem bírom nézni, Laci meg rátapadt. :roll: :evil: :twisted:

Manka!
Akkor tényleg valószínűbb hogy megfázás, ha prüszköl is nagyon. Biztos be van dugulva a kis ormánya, nem próbáltad orrszívás után Nasivin vagy Vibroscil orrcseppet, vagy orrsprayt? Az egy időre kicsit javít a helyzeten.

Azért az jó, hogy nem volt nagyobb hiszti a szopi miatt este.

Nálunk elalvás terén most az van, hogy délben szépen elalszik egyedül Bendegúz az ágyában, egy hang nyüszi nélkül, dumálgat, aztán szépen belealszik. Este is otthagyom, el is hentereg egy ideig, aztán egyszer csak kiszól nekem, és akkor ha nem megyek be, sír. Én meg persze bemegyek, és simizem a hátát. De talán majd szépen kialakul az esti is, és egyszer csak elalszik egyedül is.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Jacknek ma sokkal jobb kedve volt mint tegnap, de csúnyán fulladozva köhög, taknyos és alig eszik, még a kedvenceit sem :( .
A nyálzás meg olyan hihetetlen kereteket öltött, hogy csak nézünk Johnnal, fél óra alatt teljesen elázik a partedli+pulcsi+body :shock: .

Dió :lol: , elképesztő, hogy miket tudnak ezek a gyerekek. Eddig nem igazán aggódtam, de mostanában egyre többször elmerengek, hogy miért nem hajlandó Jack egy árva értelmes szót vagy szófoszlányt sem kimondani :? .

Márti, milyen jó, hogy Bendegúz ilyen jól elalszik, szerintem nem olyan vészes az a kis simi. Jack még mindig csak a babakocsiban hajlandó nappal elaludni. Olyan kis aranyos, ha elálmosodik, szépen bemászik a babakocsiban, és "szól" nekem, hogy tologassam egy kicsit :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nem hiszem el :shock: :shock: , prüszkölök és taknyolok :evil: :evil: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Megetted Jack maradékát, ne is tagadd!! :lol: Amúgy meg sajnállak ám, Te szegény, csak ez ziccer volt. Egyébként én is megeszem a fincsi kis féligmegrágott hulladékokat. :lol:

Azért ma este is volt ám akciózás, háromnegyed órán keresztül fárasztotta magát Bendegúz az ágyban, mire annyira elfáradt, hogy hívott, és hagyta magát besimizni. Mert a legújabb az, hogy amikor berakom a kiságyba, akkor ellöki a kezemet, és elmászik előlem, és mondja is, hogy neemm. Vagyis hagyjam békén. :) Aztán persze a végére meggondolja..

Érdekes ez a nyálzás, nagy különbségek vannak a gyerekek között, Bendegúz már egyáltalán nem nyálzik, már az őrlői is úgy jöttek ki, hogy észre sem vettem volna, ha nincsenek a kis felsírások éjjel.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Rendületlenül varrogatom az autósülést, már csak 3 folt van hátra. De ez már holnap kerül sorra.

Manka, Sorstársam!
Elég sz@rul vagyok, úgy köhögök, hogy ihajj. Persze csak amikor nem az orromat fújom :evil:
Andris azért ismeri a diót, mert van 7 diófánk (vö.: 7 diófás nemes :lol: ). Tavaly rekordtermés volt, néha még most is találunk a földön egyet-kettőt.

Márti!
Akkor nálatok is elkezdődött a daclorszak :?
Andris ma döbbenetes mennyidégű fejrázogatáson és sikításon van túl. Én meg a józan ész határán.

ayse
 
 


Manka :)
Gyertek bármikor :) Persze nyártól Tallinnba is :)
Már most jelzem, hogy június végétől másfél hónapig otthon leszünk, szóval muszáj lesz egy talit összehozni!
Sajnálom, hogy megfáztál, de ha Jack igy nyálzik, akkor lehet, hogy tényleg a foga, nem? Akkor viszont vagy nem Tőle kaptad el, vagy.. Neked is jön a fogad!!! :D

Ayse, sajnalom, hogy Te is sz>rul.. Hét diófás létedre :D :D

Szeritnetek ilyen pici korban már jöhet a dackorszak? Én eddig még nem vélek ilyesmit Dávidon felfedezni, de persze most,hogy leirtam már félek is, hogy elkiabáltam :)


Fanninak utólag is boldog névnapot!!
Timi nagyon higgadtan kezeled az autókarcoló idiótákat!

Kép

Kép
ppanna
 
 


Szia Panna!

Pont most értekeztem a dackorszakról az ősziben...nálunk már it van, Lili is másfél évesen kezdte :evil: .

Mesélj, most milyen az idő felétek? Dávid hogy van?

ayse
 
 


Szia Ayse, pont most olvastam amit az ősziben irtál.. kitartást :) nem a migrénednek találták ki ezt, azt hiszem..

Dávid nagyon jól van, rengeteg dolgot mond és hihetetlen, hogy miket kombinál. Pl a sógorom jatszott vele olyat, hogy kinyitották és összecsukták a kezüket, de ennek már több mint egy hete. Tegnap játszottam vele egy mondokát (gomba, gomba álá Majola) és mondtam hogy csukja ökölbe a kezét, mire elkezdte mondani hogy nyit-csuk, nyit csuk, Csaba! (sógor neve)
Vagy anyukam lovagoltatta a lábán, a Hóc hóc katona mondókára, erre tegnap elkezdte a maciját a saját térdén lovagoltatni és mondta hogy mama, mama :)
Az éjszakákat még nem alusszuk át, ma fél háromkor ébredt, aztán fél hatkor ujra, megette a reggeli tápszert és kilencig folytatta. :)

kicsit off:
Ti mit gondoltok a ményakrák elleni oltásról?

Kép

Kép
ppanna
 
 


méhnyak természetesen, bocs.

Kép

Kép
ppanna
 
 


Ayse, Lili hihetelen az ovis-sulis dumájával... de ezt már mondtam. párszor :)

Kép

Kép
ppanna
 
 


Szép estét mindenkinek!


Itt voltak anyósomék, nemrég mentek el, megünnepeltük családilag Fincs névnapját.Mi a sógornőmmel szépen megittunk másfél üveg pezsgőt, úgyhogy erősen koncentrálok az írásra!
Köszönjük szépen a névnapi üdvözleteket, a hibiszkusz gyönyörű volt!!!!!!! :lol:
Kapott egy új kismotort(közösen mindenkitől), mert a régi egyrészt a szomszéd kisfiúé, másrészt már kicsi, plusz egy játék buszt és egy kis bevásárlókosarat. Ezek párszáz forintos tételek, de pl a motorért annyira készen volt, hogy magával akarta vinni a kiságyába aludni.


Motorháztető: nem tudok mit csinálni, ha meghúzom azét , akire gyanakszom, akkor sem lesz jobb.....én abban bízom, hogy később visszakapják a sorstól.


Szombaton a barátnőm szülinapi buliján voltunk, de semmi extra nem volt, így 1/2 2 kor már aludtunk. Ráadásul az a borzalmas cigiszag................................
Mióta terhes lettem, rá se tudok nézni, pedig elötte simán lecsúszott pár szál.
És milyen érdekes, már terhes voltam, de még nem tudtam és fel sem tűnt, hogy undorodom a cigitől meg a pezsgőtől(utószilvesztert tartottunk a munkatársaimmal).

Holnap teszek fel már új képeket, ma képtelen lennék rá, örülök, hogy tudok írni.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Panna, én asszem beoltatnám magam, ha nem lenne ilyen drága.De mivel a motorház fényeztetése egy huszas lesz.................így minden eltervezett kiadás csúszik egy kicsit.
Ráadásul a dédnagymamám méhnyakrákban halt meg 81 évesen, úgyhogy jó eséllyel pályázok....................

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Timi!
Várjuk a képket! :)

Addig is én rakok fel párat.

Tegnap délután mi is kicsődültünk a Szigetre, többezer társunkkal együtt, alig tudtunk parkolni anniyan voltak. Viszont nagyon klassz volt, szuper idő, és még jégkrémet is ettünk. És persze játszóztunk. És utána Bendegúz még azt is kibírta viszonylag nyugodtan, hogy kávézzunk egyet az Árkádban, ami mellé még egy szelet tortát is leküldtem, úgyhogy adtam a kalóriáknak. Viszont estére úgy kidőltem, hogy elaludtam a kanapén fél 10kor, ahonan fél 11kor átbotorkáltam az ágyamba, és aludtam reggelig. Szerencsére Bendegúz is.

Kép Kép
Kép Kép
Kép

Egy sorozat "törte"evős villával és kézzel lábbal.
Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Timi!
Én nem tudom hogy kibírnám-e, hogy ne adjam vissza valahogy ha már ennyire biztos lennék benne, kik csinálták. :roll: :oops: Bennem ilyenkor annyira tombol az indulat, a minimum hogy beszólnék nekik valamit.

Manka!
Hogy vagytok?

Ayse!
Mikorra van tervezve végül is Andris oltása? És gyógyultok? Vagy még mindig kehesek vagytok?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


És képzeljétek új szerelem van nálunk, úgy néz ki egy időre leáldozott Mazsola és Tádé csillaga, átvette a helyét a Vizipók. Bendegúz logikusan mivel neki a víz az "bii", így hát a Vizipókot "Biipóó"nak hívja. :D

Majd keresek még különböző fejfedős képeket is Bendegúzról, már annyi van, a legújabb hogy felvette (persze az én segítségemmel) az én úszósapkámat amit a szárítón talált ugye. Íme:

Jól áll?? :lol:

Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

A múlt héten annyi programunk volt, hogy nemhogy írni nem tudtam, még az olvasás sem ment mindig. De most vagyok!

Fanninak utólag mi is boldog névnapot kívánunk!
Küldök Neki egy virágot is, kb. fél órája ültettem ki a teraszra:
Kép

Márti!
Bendegúz annyira cuki, ahogy elfekszik a csúszdában! És nagyon csinos! A játszóteres szerkóban is, meg persze az úszósapiban is.

Még reggel visszaolvastam sok nap termését, de mostanra persze nem emlékszem semmire. :evil:

Timi!
Nagyon bunkó szomszédaitok vannak, ha tényleg ők tették, és direkt. Két dolgot nagyon utálok: a gyűlölködést, és a rongálást! Nagyon fel tud idegesíteni. De én általában mindenkiről a legjobbat feltételezem, és amikor nem látom a saját szememmel, akkor nem is igazán hiszem, hogy valaki direkt gonoszkodik. A férjem igen. Szokott is bosszantani, amikor én azt hiszem valakiről, hogy véletlenül tett valamit, ő pedig mindig mindenkiről a legrosszabbat feltételezi.

Szigeten múlt héten szerdán mi is voltunk. Akkor szerencsére nem volt nagy tömeg, főleg csak babakocsis anyukák. A sőgórnőmmel és az ő 5 hónapos kisfiával mentünk. Gyerekek végigaludták a szigetkört, Ágoston kifelé jövet ébredt fel. Úgyhogy ebéd után még játszótereztünk is itt.

Manka!
Én benne vagyok egy közös sétában!

Annyira szép idő van! Olyan jó kedvem van tőle!
Ma vettem egy csomó árvácskapalántát és most, hogy Ágoston alszik már ki is ültettem a teraszra.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Márti!
Már délután megcsodáltam Bendegúzt (apropó, Ti becézitek valahogy?), csak a babanet szétkapcsolt :(.
Szóval nagyon helyes, és azon a 4. játszótéri képen nagyon hasinlít Rád! És tényleg milyen csinos, a kabátkája különösen tetszik!
Jó kis napototk volt!
Hű egy tortát de legurítanék én is! De most a kilókat kell legurítani magamról :?

Réka!
Milyen programjaitok voltak?

ayse
 
 


Még nem tudom, hogy mikor oltják Andrist, egyelőre köhögünk. Most már azon vagyok, hogy akkor kéne, mielőtt megyünk Sopronba, hogy az utóhatás majd csak azután törjön elő.

ayse
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a Bendegúzt és öltözetét illető dícséreteket, bezsebeltük őket. :) Amúgy tetőtől talpig turkis szerkó (na jó, a cipője új, és a sapija meg Alsónémedi búcsúban vett darab :lol: ). A kiskabi nekem is kedvenc darabom, még ősszel turiztam neki, és akkor olyan hatalmas volt rajta, meg is bántam kicsit mert kicsit túlköltekeztem magam akkor, de most nagyon örülök neki. Bár ma olyan meleg volt a játszótéren délelőtt, levettem róla, és csak egy kismellényt adtam rá.

Ma megint maratonit alszik Bendegúz, tegnap is megvolt a 3 óra, jót tesz neki a jó levegő meg a szép idő!

Én meg vasaltam, meg virágokat bazirgáltam, átültettem hármat, a többiről meg leszedtem az elszáradt leveleket, és megígértem nekik hogy mostantól jobb anyjuk leszek, igencsak elhanyagoltam őket a télen, látszik is rajtuk. Gyorsan meg is öntöztem őket csodatévő virágoztató bioplasmával. :D

Ayse!
Nem becézzük, ha Bendegúznak hívjuk akkor simán Bendegúz és erre hallgat is. Amúgy becézésnek itt van a Manó, Kismanó, Kisnyulam, Pocok/Pucok, Pocokmanó és ha bekakált apájának Sz.rmadzag. :lol:

Sajnálom hogy még mindig betegek vagytok. Mikor mentek Sopronba a tervek szerint?

Manka!
Te lehet, hogy most vagy Londonban ezen a héten? Vagy a jövő héten?

Réka!
Szépek az árvácskák! Lassan én is ültetek valamit a ládikóimba a teraszra.
Sétában én is benne vagyok jövő héttől.

Timi!
Képeket ígértél!!! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Ágoston is hatalmasat alszik ma. Igaz reggel 6- kor kelt.De lassan szerintem már felébred.

Ayse!
Semmi extra programunk nem volt. Egyik nap a húgom volt itt, egyszer a barátnőmnél voltunk, pénteken a nagyszüleimnél, szerda pedig a szigetes nap volt, mikoris kb. 6 órát töltöttünk kint a levegőn egy ebéddel megszakítva. A hétvégén itthon voltunk. A férjem még mindig rengeteget dolgozik itthon a gép előtt. De rá is fért Ágostonra a pihenés, mert hétközben a jövés- menésben nem tudott rendesen aludni. Szombat délelőtt már nagyon nyűgös volt. Még ölben is. És tényleg, ahogy kialudta magát, mintha kicserélték volna.

Amíg Timi nem tesz fel képeket nézhetitek az enyémeket. Ma készültek a kertben, ahol sajnos néhol még van egy kis rendetlenség. A macska nem a miénk. Ágoston egyáltalán nem félt, sőt a macsek sem tőle. Tök jó fej volt Ágoston, játszott vele. Odadugott neki egy botot a macska pedig ütögette. A végén még kezet is fogtak. Én biztos nem tettem volna, nagyon nem szeretem őket.
Kép
Kép
Kép
Kép

Márti!
Megmosolyogtalak, hogy megígérted a virágoknak, hogy jobb anyukájuk leszel.

Timi!
Fanniképeket én is várom!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Jöttem képeket feltenni!

Igen, én is rögtön azon gondolkodtam, hogy visszakarcolom a kocsijukat, de ez olyan ovis megoldás.Viszont nem fogok nekik köszönni, ebből tudni fogják, hogy tisztában vagyok a dolgokkal.
Holnapra készen lesz az autóka.
Oh és azt nem is említettem, hogy kijött még egy csekk egy 2004-es ki nem fizetett parkolásról.
:lol:
Kíváncsi vagyok mi vár még rám.

Vasárnap miután megírtam a levelet, olyan szinten rosszul lettem, hogy, mikor lefeküdtem és elkezdett forogni velem a szoba, tudtam, hogy a wc-ben fogom végezni..................kb 3 éve nem voltam rosszul piától.De pocsék is volt a pezsgő, így utólag visszagondolva.


Ellenben, Bendegúz nagyot nőtt!A barna szerkója roppant harmónikusan lett összeválogtva.

Ágoston is cuki, majd holnap megmutatom Fanninak a cicás képet, itt fog nyávogni, tök jól utánozza.
Köszönjük a névnapi virágot, gyünyörű az árvácska.

Hogy ilyen remek idő van, leginkább csak aludni és enni járunk haza.Fanni úgy kifáradt, hogy már 8 óta alszik.Eddig 9 körül aludt el jó esetben.
Új szokása(2 napja):este 1/2 7 felé odajön hozzám, mondogatja, hogy cici-cici és kénytelen vagyok szoptatni.Pedig karácsony óta csak reggel cicizik.



Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Kép


Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
Pezsgő. :evil: :twisted: :roll: Te szegény. Én nem nagyon bírom a pezsgőt, szeretném az extra szárazat, de tudom hogy fáj tőle a fejem, ezért aztán fél pohárnál többet soha nem iszom. Borocskával megeshet hogy többet ... :lol:

Fanni is jól megnőtt ám, leginkább a motoros képeken látszik olyan kis nyulánknak. Nagyon tuti a moci! Meg a Thomasos torta is szuper! :)

Réka!
De jó képek! Én biztos nem engedném ilyen deszkahegyhez ilyen közel Bendegúzt, az egészer magára döntené fél percen belül. :roll: :lol: De Ágoston olyan kis nyugisan macskázik a tövében. Mondjuk én macskához se merném így odaengedni, én totál allergiás vagyok a macskaszőrre, és emiatt írtózom a dologtól, hogy rátapad a szőre Bendegúzra. Béna dolog, de ez van. Anyósoméknak van és akárhányszor megyünk hozzájuk be kell vennem egy Claritint, meg az aszthmasprayt is viszem, mert totál be tudok fulladni tőle. Pedig nincs is ott a macsek, mindig kizárják, de mivel amúgy ott tartózkodik, nyilván ottmarad a szőre mindenhol.

Mi holnap lemegyünk Keszthelyre, ha minden jól megy már délben. Laci megy tovább céges síelésre, csak mi maradunk ott Bendegúzzal.
Nem hiszem hogy lesz már időm holnap jönni.

Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét, szép időt, sok játszóterezést, nyugis március 15.-ét!!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Érezzétek jól magatokat!

ayse
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy bepofátlankodok :oops: :oops:

Timi!
Ezt a Thomasos tortát hol vettétek?
Vagy Ti csináltátok?
Mert Nolcsi is iszonyat thomas rajongó, jövő hónapban lesz 3 éves és egy ilyen tortát szeretne.
Kösz a választ előre is!
Fannika meg nagyon helyes a moci és utólag is boldog névnapot neki! :D :D

Márti!
Bendegúz is irtó cuki a játszis képeken, de uszisapival a fején fenomenális! :D

Réka!
Öcsémnek pont ilyen cicája van, itt lakik a szomszédban, a cica is sokat van nálunk. Leon is imádja. :P

Bocsi csajok még 1x

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Timi!
Olyan kis formás Fanni! Igazi kiscsaj! Hogy megnőtt a haja!
Ezekkel a csekkekkel (hú de fura ez így) kapcsolatban azt hallotta a férjem, hogy egy időben azt csinálták azok a parkolóőrök akiknek nem volt kedvük reggel időben elkezdeni dolgozni, hogy csak kinéztek az ablakon és felírták az első autó rendszámát (és típusát?), mivel az első büntett autó után tudták beazonosítani hogy mikor kezdték a napot. Nem tudom igaz -e, de elég bunkóságnak hangzik.

Barbi!
Nem pofátlankodtál be. Szerintem mindenki örül itt is Neked!
Ágoston minden állatot imád, nincs semmi félelemérzete. Az emberektől sem fél, szerintem bárki elsétálhatna vele, egy hang nélkül. De figyelek rá, úgyhogy ez nem fordulhat elő.

Márti!
Már biztos nem olvasod, de azért jó pihenést nektek!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Márti, jó pihit.Macskaszőr allergia detto, én is úgy félek, mert Fanni imádja a cicákat, kutyákat, de mindig mondom, ha rosszallóan néznek rám, hogy miért nem engedem a gyerek közelébe, hogy én allergiás vagyok.

Réka, a bünti jogos volt, beparkoltam 6 percre, nem akartam fizetni, beraktam a szélvédőre egy régebbi "mikulás csomagot", de valaki leleményesen lenyúlta magának, és mire kiértem már ott volt a hivatalos bünti.Aznap be akartam fizetni, de annyi munk avolt, hogy nem jutottam el postára, utána meg elfelejtettem, mivel pont rumlis tanévkezdős szeptember volt.Szóval sejtettem, és most be is fizettem a csekket.

Barbi, szia!

A tortát a saját cukinkból szerváltuk, mivel a férjem, sógornőm, és apósom cukrász, ha érdekel elküldöm priviben a címüket.


Fanninak le kéne vágnom a haját, mert olyan rendezetlen, de szerintem nem fogj ahagyni,Már egy csattól is ideges lesz.Hajpántról szó se lehet, a fésülést is nehezen viseli.

Tegnap bementünk metróval és villamossal a Westendbe, a villamoson tátott szájjal, hang nélkül, merev kézzel ültek a babakocsiban(Fanni kis barátnője Anna is jött az anyukájával).
Tök, jó ez az alacsony padlójú Combino.Itt a 3-as és az 50-es villamos babakocsival lehetetlen küldetés.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
Mi is kaptunk büntit egy 2002-es parkolás miatt. 2 percet késtünk, szóval jóval belül a negyedórás türelmi korláton. Nem tudtunk előbb jönni, mert akkor írtuk alá a bankban az építkezési kölcsönszerződést. Elkaptuk a parkolóőrt, hogy azért ezt hogyan gondolja. Azzal mentegetőzött, hogy nem tud már kivenni a rendszerből, de ne fizessük be, úgysem lesz semmi. Hát lett. Szerintem mi le fogjuk tagadni, hogy ott jártunk, asszem fotó még nem készült akkoriban. :evil: :evil: :evil:

A combinora tényleg tuti felszállni, de ha már ott vagyok, valahogy mindig útban vagyok a babakocsival. Eddig még nem láttam, hogy lenne kijelölt hely, vagy én vagyok béna?

ayse
 
 


Ayse, remélem megússzátok a büntit.
A Combinon tényleg nincs kijelölt hely, mi is bénáztunk. :lol: Végül sikerült a csuklós részre behúzódni és ott nyugiban voltunk.

Ma elmentünk a veresegyházi medveparkba.Hát mit ne mondjak, a medvék helyett az ott lévő lovak meg farkasok sokkal jobban tetszettek Fanninak.
Majd teszek fel képet.

Délután óriási csúszdázás volt a játszón.A babacsúszdára egyedül felmászik és le is csúszik.Persze azért ott van mindig valaki a nyomában.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!

Köszi, megkaptam a privit, nagyon jó tortákat csináltok! :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hol vagytok csajok?

Márti!
Ma Veletek álmodtam!
Azt, hogy kinéztem az ablakon és Bendegúzt láttam meg elhaadni előttünk. Gyorsan kiszaladtam értetek. Azt hittétek, nem vagyunk itthon, ezért fordultatok vissza.

ayse
 
 


Hahóóóóóóóó

Most a fürdésnél úgy orrba vágott Fanni a hőmérős halacskával, hogy szép lila lett a szemem alatt.....
Szerintem kicsit megviselte a gyerekeket a mai esős időjárás, délután hiába jöttek át a barátnőmék játszani, a két gyerek fél óra után már elég ingerült volt. Egyik játék sem kellett konkrétan nekik, csak mindig az, ami a másiknál volt, úgyhogy szépen viselkedtek.

Holnap délelött elmegyünk szemügyrevételezni az egyik bölcsit.Úgy döntöttünk, hogy szeptembertől megpróbáljuk.2008 januárjától jó lenne visszamenni dolgozni.(Akkor tutira vissza fogom sírni az itthon töltött időszakot).

Tegnap este megnéztük a Hannibál ébredését, borzalmas volt, már bántam, hogy elkezdtük nézni.
Alig bírtam elaludni.

Réka, képzeld elkezdjük pénteken a kövezést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Akkor jön a terasz, aztán szép folyamatosan az egész lakás.Végülis a férjem meg két haverja csinálja, az egyik tök profi, a saját házukban ő rakta le a köveket.
Cserébe a Tomi majd megy segíteni bútort szállítani, meg összeszerelni nekik.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
Sok sikert a kövezéshez és a bölcsihez! Tesót nem terveztek? Mert akkor még lesz pár éved otthon úgyis.

Ilyen filmeket nem vagyok hajlandó megnézni. Beteges lelkű barmok csinálnak ilyeneket...brrrrrrrrrrrrrr. Bocsi! :oops:

ayse
 
 


Sziasztok!

Mi csak ma reggel jöttünk vissza Pestre, rábeszéltem Lacit késsen egy kicsit inkább, mint elvegyük a mamáéktól a vasárnap estét.
Óriási a szerelem, Bendegúz úgy ébredt minden reggel hogy először halkan hívta a nagyapját, aztán egy harsány, és türelmetlen "Edepapa" (apukámat így hívják :)) csatakiáltással ugrasztotta a nagyikat. Rögtön utána persze jött, egy "mama jöm" is. :lol: Én le voltam tojva, csak első éjjel kellett egyszer odamennem mert felsírt, de szinte fel se ébredt akkor se. Szóval ott merném hagyni már, annyira jól megvannak a nagyikkal, csak attól tartok kipurcannának szegények, Bendegúz olyan mint a motolla, folyamatosan rohangál, ide-oda, lépcsőzés, ki be stb. Szóval eléggé fárasztó..
Esténként a mamával énekeltünk neki, és olyan hamar elaludt, teljesen lenyugodott ettől. Tanultam is pár aranyos kis dalt, amiket nagyon imád.
Mindennap kétszer voltunk játszóterezni vagy sétálni, jókat aludt, tanult egy csomó új szót, és borzasztó jól érezte magát. Meg én is. :D

Ma meg volt mit tennem-vennem itthon.

Ayse!
Hát tervben van, hogy arra járunk valamikor, de szigorúan csak majd ha már megkapta Andris az oltást, és megvolt a soproni utatok is. :lol: Mikor is mentek? És mikor lesz az oltás?
Olvastam hogy fáj a hátad, sajnálom, biztos nagyon rossz, nekem a derekam szokott, rutinos lumbágós vagyok sajnos.

Timi!
Én is gondolkozom a bölcsimegnézésen, és hogy biztos ami tuti bejelentkezünk, hátha mégse lesz kistesó olyan hamar (jelenleg úgy tűnik nem sok esély van rá sajna), és akkor én is visszamennék. De én nem szeretnék mééég. :roll: :(
Meg azon is gondolkoztam, hogy körülnézek a környéken, nincs-e valahol olyan bölcsi, ahova be lehetne menni csak egy kicsit mondjuk heti 2-3x, mintha játszóházba mennénk másfél-két órára. Bendegúz tuti élvezné.
Kövezés nagy munka lesz, de utána olyan szép lesz, megéri a szenvedést minden ilyen lakásszépítés! :)

Ma Bendegúz is úgy pancsolt mint az eszement, mondjuk személyi sérülés nem történt :lol: , de apja derékig vizes lett a végére.

Manka!
Merre vagytok? Londonban?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ayse, én sajnos szerettem a pszihotrillereket, de mióta gyerekem van még a Helyszínelőket is alig merem nézni..................
(és képzeld még boncoláson is voltam, mert érdekelt.)
Hát tesót egyelőre nem tervezünk. A férjem egyet akart...... Fanni meg annyira izgága, aktív, pont úgy mint Bendegúz, szóval tök fárasztó, és én nem is érzem még felkészültnek magam egy másikra.
Ellenben Fanni imádja a gyerekeket, rá jó hatással lenne egy kistesó és jobb lenne ha nem egykeként nőne fel..............
De lehet, hogy 2 év múlva meggondoljuk magunkat, még csak 34 leszek akkor.:)

Bölcsi: reggel felhívtam őket, de csak áprilisban lesz nyílt nap, akkor mehetünk.
Viszont ebben a bölcsiben nincs ún "játszóház".
Én se szívesen adom be, de kénytelen vagyok visszamenni.Mondjuk a főnökömmel még nem beszéltem erről, ehhez erőt kell gyűjteni:) :lol: :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?