Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi :D
Jó nagy pocid van!
Nekem még nincs ekkora :D

Hajni :D
Neked és szép meg méretes! :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma,

kb 2 hete nagyon megindult a pocakom, és napról napra látom, érzem a változást :D
Írtam neked még a múlt héten privit, de nem olvastad még el :cry:

Hajni

nagyon szép kerek pocakod van, és a 8 kg nagyon jó teljesítmény. én 6 kg-nál tartok már, igyekszem tartani most ezt, de örökké éhes vagyok, és eszek is :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi , Hajni :) Szépek a pocik nagyon!! Én még apát nem tudtam elkapni.

Pompomlány :) Mi is felújítjuk az egész lakást. Épp tegnap vettünk a Bricoban járólapot. Most nagy kiárúsítás van és tényleg olcsó csak hamar elkapkodják, Nekünk is a vége jutott, de még jutott.

Wish :) Ha kész a szoba várjuk a képeket!!! :)

Lányok mi az a PIC???? :oops: :oops: :oops:

Ja és most hívtam az Istenhegyi klinikát. Április 2-re kaptam időpontot. :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 

 
 

Zsuzsi
Múlt csütörtökön jött levél tőled, bocsi, eddig nem olvastam!
De most igen, és válaszoltam is!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Most hallottam, hogy a Schöpf dolgozói pályázatot adtak be a kórház magánosítására - hú, az még néhány hónap míg eldől, hogy mi lesz....

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok lányok!

A szomszédból kukkantottam át ide félszegen. Ma voltam 13. napi vérvételen.
56 lett a HCG, 198 felett (már nem mérhetö) a progim
Mágusunk gratulált, de megnézvén a HCG elvárt normálértékeit egy kicsit parázok, mert min 70-et ír.
Help!
Közűletek volt valakinek ilyen alacsony a 13.napi?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca

akkor én is csak halkan gratulálok.
A biokémiai-nál viszont még 56 se lenne a 13. napon a HCG, nem?
Vesznek újra vért tőled? Vagy UH-ra mész majd csak?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Coca!
A magas progi miatt azért több, mint valószínű, hogy babát vársz :P Azonkívül a dokid sem gratulált volna...
Fanni
fanni73
 
 


Coca!

ß-hCG szint a terhesség alatt

Hetek az utolsó menzesztől számolva hCG szint (mIU/ml)
3. hét 5 - 50
4. hét 3 - 426
5. hét 19 - 7,340

Fanni
fanni73
 
 


Coca :D
Azért ez jól hangzik! :D Dokid biztosan mondta volna, ha biokém-gyanús. Egyébként akinél abbamaradt a folyamat 5-10-20 körüli HCG-ket hallottam... Szóval nem vagyok egy szakértő, de szerintem nagyobb az esélye annak, hogy minden rendben lesz

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kiscsillag :)
PIC- koraszülött intenzív.

Emma :)
Én már régebben is olvastam, hogy tervezik a Schöpfi magánkórházzá alakításást az ott dolgozók. Drukkolok, hogy sikerüljön és ne szünjön meg.

Coca :)
Halk gratula! Reméljük minden rendben van, drukkolok :)

wish
 
 


Sziasztok:)

Wish,Te kaptál már valami értesítést a hétvégi léghajóval kapcsolatban?
Mert én még semmit :cry: :cry: pedig azt mondta K.Péter,hogy a részleteket küldi majd mailon!

Zöld coca,halk gratula :wink: :wink: :wink:

Pocak képeket raktam fel é ia z albumomba :wink: de ide is teszek egyet :) Kép 26 hetes pocakocska:)

KépKép
napszemcsi
 
 


Hajni,Zsuszi,nagyon szép a pocitok :) :) :)
Wish,a tiedre is kiváncsi lennék,így az utolsó hetekben milyen is lehet???
Pompi,várom,hogy aranykezű apa hazaérjen,és rakja fel azt a képet :)

KépKép
napszemcsi
 
 


Hangos köszi a halk gratulákra!
Úgy szeretnék közétek tartozni!!!!!!!!!!!!

Puszi a sok gyors válaszért.

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :) Juuj!! Csak szerencsét hozott a szerencse malac. :lol: :lol: Nagyon örülök!! Akkor tényleg már csak UH-ra mész vagy lesz még valami ellenörzés elötte??

Napszemcsi :) Szép, nagy pocid van!! :) Az Én pociképem nemsikerült sajna. :( Apa nem egy fotózseni. ;) Na, majd kitalálok valamit.

Wish És a Margitban volt ilyen? Amúgy holnap megyek megint a dokinénihez.

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Napszemcsi :)
Még én sem kaptam tájékoztatót. Gondoltam, ha szerda délelöttig sem jön semmi, akkor rájuk telefonálok.
Pocakot vasárnap meglátod :)

Kiscsillag :)
A Margitban volt koraszülött intenzív, de nem teljes PIC, ez azt jelenti, hogy a tartós lélegeztetésre szoruló babákat átvitték más kórházba.

wish
 
 


Sziasztok!

Csak két percre ugrottam be, és láttam a pocakos képeket!
Mindenkinek olyan szép pocija van!!!!!! Olyan jó nektek, úgy irigykedek, mert az enyém nem akar növekednni :( A terhestanácsadáson is mindenki azt kérdezgette, hogy maga terhes? Amíg az enyém nem nő, addig is gyönyörködöm a tietekben! tényleg olyan jó nézegetni!!!

Szép estét mindenkinek!!

Kép
mirr-múr
 
 


Napszemcsi

szép nagy pocakod van, s ez még mekkora lesz :D

Kép
zsuzsi73
 
 


napszemcsi,
köszi az érdeklődést! :D

zöld kis disznó,
én is szeretném, hogy közénk tartozz. Kívánom, minden vágyad teljesüljön!

mirr-murr,
nekem is csak ezidőtájt (16. hét után) indult be a pocakosodás, most meg már nincs megállás! Meglátod, alszol még egyet-kettőt, és...

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 852.31.jpg[/img]

KépKép
pompomlány
 
 


na, most sikerül?

KépKép
pompomlány
 
 


Kép

KépKép
pompomlány
 
 


Kiscsillag
Holnap mész a Mrgitba, mert én is olyan 9-10közütt UH ra :D

Nagyon szép pocakos képeket raktatok fel, most már én is szólok a páromnak, hogy csináljunk, mert csak pár héttel ezelőtti van és az márt nem valami aktuális....
Nem tudom hogfy Ti hogy vagytok vele, de én egyre többször érzem magam nagyon fáradtank, meg néha úgy veszem a levegót mint aki meg akar fulladni.

Zöld coca, én nagyon nagyon drukkolok, szerintem se drukkolta volna a Mágus :lol:

Wish
holnap ha megyek UH ra a korházba majd jól kifagatom Őket hogy mit is tudnak mi a bezárás dátuma.
pbj12
 
 


Köszi csajok, nagyon aranyosak (és gömbölyűek :lol: ) vagytok!!!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok babavárók!

Frissíteni szeretném a babavárós táblát és érdeklődnék, hogy "találkoztatok-e" mostanában az alábbiakkal:
gabibi
szonya
sugár
szivvi
andrea23
samyke

Azon kívül akinek már közeledik a szülés időpontja és/vagy van már babaneve, az írja meg nekem privibe lécci!

Köszi!
Fanni (a jelenlegi tábla felelős :P )
fanni73
 
 


Coca :D
a magas progi miatt gondolnám, hogy nem biokémiai.
A beta HCG tényleg alacsony, de valószínűleg csak később ágyazódott be.

(a teljes képhez hozzátartozik, hogy nekem 76os 11. napi vérvétellel volt biokémiai, de ez még Harcimókus szerint is iszonyú ritka. Az akkori progiszintem nem tudom)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok, gyönyörüek a pocakképek!
Napszemcsi, a Tiéd viszi most a primet! :wink:
Pompika!
Ezt Te fényképezted tükörből, vagy most mi van itten?
Mirr-murr!
Majd megnő a Tiéd is, ne félj! Az enyémről még mindig nem mondják meg, hogy terhes vagy kövér :lol:
Coca!
Halk gratula Neked!
Nekem volt 1 olyan babám, akinél a 14. napi Hcg alapján azt mondta, hogy itt még bármi lehet, menjek vissza 3 nap mulva, és mikor visszamentem, mondta, hogy akkor ez tényleg baba. Sajnos a hcg szintet nem mondta meg, én meg tudatlan voltam és nem kérdeztem.
Fanni!
Andrea járt itt nem is olyan rég, és 1x Szivvi is. A többiekről nincs hir régóta.
És Te :?:

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Pbj Ha még olvasod. Igen ma megyek. 10-re, de oda le a terhesgondozóba. Te is oda jössz??? Lányok drukkoljatok lécci, hogy jók legyenek a múlthéten levett eredményeim. Most kapom meg őket és nagyon izgulok!!!!! :?
Hogy ismerjük meg egymást??? Nekem szökésbarna félhosszú egyenes hajam van. zöld szemem. :) Na ebből biztos rámismersz. hi-hi :D:D:D:D Ja és nagyon fogok izgulni!!!! :(

Pusszi Mindenkinek és szép napot!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag
Én nem oda megyek hanem fel a szülészetre, mert ott van az UH a 2. emeleten, de ha végzek lenézek a terhesgondozóba, hogy ott vagy e, Rajtam zöld felsö lesz zöld cipő fekete nadrág lesz és szöke hajam van :lol:
pbj12
 
 


Szép jó reggelt :)

Wish,megjött az értesítő a prograomról :) vasárnap reggel 9-kor találkozunk :) :) :)
Írjak én is ismertető jegyeket vagy a pocakomról(mert azt már láttad)megismersz majd????
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Lányok aranyosak vagytok a pocak dícsérettel :D nagyon jóleseik,mert folyamatosan azzal piszkálnak,hogy milyen kicsi :? és ez nekem nagyon rosszul esik!!!
Ilyenkor mindíg beindul bennem valami,hogy biztos nem jó odabenn valami,és babák nem nőnek :shock:

Megyek,mert még van egykis CH számolási elmeredásom,és 13 órára vár a diabos doktornő :shock: :shock: :)

Szép napot Nektek :wink:

KépKép
napszemcsi
 
 


Melcsi :P
Köszi, akkor őket benne hagyom a táblában, a többieket kiveszem, amíg nem jelentkeznek.
Nekem majd április közepén kellene +++energiákat küldeni :lol:
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Fanni
Szivvi-vel együtt vagyunk a 2007 júliusi babák topikon! Írok neki, még ne vedd ki, OK?
Ja, és beírod, hogy Zalán lesz nálunk? (legalábbis 90%)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Napszemcsi :)
Nekem fél 9 van a levéleben, nem 9.
Én valószínűleg zöld kordbársony gatyába leszek, rövid a hajam (barna) és aranykeretes szemüvegem van. Különös ismeretetőjel: van egy anyajegy az arcom jobb alsó részén, az állam mellett :)

wish
 
 


Wish,igazad van!!!!
Biztos megismerlek majd a leírás alapján:)
Én szőkés,barna hosszú hajú vagyok(melírozva van)és nagy az orrom :lol: :lol: :lol:

Kivégeztem a CH-s füzetet :shock: most sütit sütök,azaza előkészítem a z apu szülinapjára a gyümitorta alapját,és majd holnap befejezem,hogy csütörtökre rendben legyen :)
Aztán a máglyarakáshoz is kezedm felvágni a kiflit és utánna indultba jövök az SZTK-ba:)

Lányok,majd beszámoltok az Uh-ról és a terhesgondiról,hogy mi is volt!?

Orsi,Te holnap mész az Istenhegyire kukucskálni?? :)

KépKép
napszemcsi
 
 


Lányok! Nagyon szépek a pocik!

Napszemcsi: Nem vagyok tapasztalt, de egyáltalán nem látom picinek a pocakodat! Csodaszép!

Lányok, kb. 3 napja folyamatosan fáj a fejem és szédülök! A vérnyomásom normális. MÁr a panadolra is rámozdultam, mert tegnap szörnyű volt!

Kiscsillag, Pbj: Sok sikert az eredményekhez!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Pézsé
Vasárnap meg hétfőn nekem is egész nap fájt. Biztos a nagy felmelegedés az oka... Én is nagyon gondolkodtam fájdalomcsillapítón, de aztán mégsem mertem. Én algopyrint hallottam, hogy talán azt lehet.
Ma már nekem jobb :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Lányok, köszönöm a pocak-dícséreteket! :D Voltunk tegnap 4D-n, nagyon furcsa volt, hogy felfedeztünk a babán tulajdonságokat, amikben ránk hasonlít. :D Apának is van egy nagy képe meg nekem is, és egyfolytában nézegetjük! :lol: Olivér már 1,5 kg, és nagyon zabálnivaló! :D

Kép


Pompi,
neked is sokat nőtt már a pocakod, talán erről a képről fel is ismerlek majd 31-én! :D A babaszobánk teljesen készen van, csak az ajtó hiányzik még. A kis keresztlányomék itt voltak néhány napot, úgyhogy fel is van avatva a Olivér szobája, sőt még a kiságya is, mert a keresztlányom abban altatta a babáit. Nagyon cuki volt, majd meg zabáltam! Ti hogy álltok a felújítással?

Zsuzsi,
sajna én is sokat eszem, úgyhogy ha eszembe jut, igyekszem visszafogni magam, mert mindenki azt mondja, hogy az utolsó három hónapban hízott a legtöbbet! :? (Persze azért annyira nem érdekel! :D )

Coca,
én még nem írtam neked, üdvözöllek a babások táborában! Szerintem is csak későn ágyazódott be. Erősödő gratula! :D

Napszemcsi,
nagyon szép a hasad, és szerintem nyugodtan sz*rd le, hogy miket mondanak. Szerintem a pocakokról szeretnek véleményt mondani az emberek, ugye beszédtémának is jó. Az enyém például elég nagy, ezt meg is jegyzi mindenki. A múlt héten a fodrászom például csak erről volt hajlandó beszélni, amíg ott ültem, hát mit mondjak, már az agyamra ment!

Pbj,
te mikor teszel fel képet?
20140901102739
 
 


Lányok! Gyönyörű pocakképek! Máris írigy vagyok!!!

Akit érdekel, én már kaptam számlát a szüléskor:
az enyém: hüvelyi szülésnél:
elvégzett orvosi beavatkozások:
szülés vezetése
gátmetszés-hüvelyi feltárás-ellátás
várható finanszírozási összeg 84.975,52 Ft (ez az 52 fillér nagyon tetszik)
A Bálint számlája:
Elvégzett beavatkozások:
csípőficam szűrés
testméretek mérése
fejl. rendellenesség fiz. vizsg.
várható fin. összeg: 72,592 Ft

És mindez 4 napra vonatkozik, annyit voltunk bent.

dkata
 
 


Lányok!
Gyönyörű a pocakotok! UGyan pénteken lesz hét hete hoy az enyém "eltünt" de már most hiányzik és bármikor kezdemém előlrőla sok gondot leszámítva is.
Amikor 4. lombikak nekifogtam és körülöttem sokan ikrek mellé (pl. Orsi is) még egy baba után vágyott, nem érettem miért, de ma már akár egy köv. lombik árán is vállalnák harmadik babát. Imádtam terhes lenni és imádok anya lenni.

PIC témához.
A SOTE II-re már nem szállítanak át más kórházban született babákat. Ha őgy indul be a szüléstek hogy esetleg szükség lehet PIC-re 36. hét elött akkor érdemes már podakosan oda menji akkor nem küldenek el. De oda nem viszik a már kint lévő babaákat az új rendelet szeritn.

Amúgy teljesen egyet értek Orsival a SOTE II. alapjáraton nem tejeszti magáról hogy mamabarát bababarát kórház, de nekik tényleg a kicsi a legfontosabb ha kéred sem adnak az első három napban (teljesen rendben lévő gyereknek) pótlást, minden segítséget megkap a mama hogy tudja szoptatni a babáját. Volt olyan szobatársam aki éjjelre is visszavitte (a többség visszaviszi pihenés miatt) és jöttek érte kettőkör hogy nagyon sír a babája menjen etesse meg.
Vagy ha fejtél tejet és steril üvegbe (ők adják) a hűtőbe betetted akkor éjjel azzal megetették üvegből ha külön ezt kérded. Szóval nekem nagyon bejött ez a kórház. És a PIC részéről is mindent megkaptunk amit kaphattunk a gyerekek részére.

Ikreket csak PIC-es kórházban szülnék.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Ja számlát én is kaptam csaszi volt az ára: 301792. A gyerekek számlája egyenként rúgja a 900.000 forintot. Legalább mostmár nem érzem úgy hogy csak fizetem a tb.-t de nem kapok semmit. Bűr inkább ne lett volna szükség rá. (mármint PIC)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


zsebi,
bocsi, kicsit feledékeny vagyok, hanyadik héten is szültél? Voltak a terhesség alatt panaszaid, amiből esetleg lehetett a koraszülést sejteni?

szépek ezek a számlák! :shock:

fanni,
de ari vagy, hogy vállalkoztál a táblázatra! :P

napszemcsi,
én nemtom, mi az embereknek a Nagy Has, vagy már ezt is a teljesítmény- és méretmánia mércéje szerint mérik??? :?

melcsi,
hát látod, így próbálkozom én. Vagy aszitted az az ormányom??? (Egyébként hasonlít... 8) )

hajni,
azért remélem egy kicsit jobban fogok élőben kinézni. Talán sikerül levetni a trottyos itthoni gatyát és a hajam se lesz addigra ilyen loncsi. Holnap megyek fodrászhoz. Már én is előre készülök a terhességről való szószapulásra. :roll:

KépKép
pompomlány
 
 


Hajni! Hálás köszönet!

Fejfájósok! Eddigi "tanulmányaim" alapján algopyrint és aszpirin szaban (aszp. csak az első 2 trimesztermen) nyugodtan bevenni, ha szügség van rá.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok,

megjöttünk a 28 heti UH ról és ami nagyon nagyon szuper volt de kicsit elszontyolódtam... Botond 975 g ra mérték Áront viszont 1295 g ra, és ez elég nagy különbség...többször is lemérte a csajszi, de mindig kb 300g különbség jött ki. Jövő héten megyek dokihoz és azt mondta az UH csajszi hogy szerinte kell majd még jönnöm mert hogy nagy a különbség közöttük.
Úgyhogy most telepatikusan dumálnom kell Botival hogy ne hagyja magát és érje utol a tesóját.

Zsebi Orsi nálatok mértek ennyi idősen ekkora különbslget, szerintetetk kel ezzel fogalakozni vagy nem???

Hajni
Apát megkérem este hogy alkosson egy képet és akkor felrakom:)

Judit
pbj12
 
 


Zsebi
Juj, ezek a számlák azt jelentik, hogy ennyit ki kellett fizetnetek???
300 ezer Ft-ot??? + hálapénz?

Kata
neked a 150-nek kell a 30%át kifizetned?

Coca
Tudom, hogy nem zárják ki, de én akkor is tartok mindenféle gyógyszertől...

Judit
Nem tudom, többször írták már, hogy az uh alapján mért súly elég csalóka... Barátnőmek szülés reggelén 4100 at mondtak, aztán 3600 as bébi lett... Szóval persze, bíztasd nagyon a kisebb gyermekedet, de ne keseredj el semmiképp!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok :)

Nekem is fáj a fejem, de azt hittem, azért meg tegnap és ma is egész nap légkalapáccsal bontják a járdét az utca túloldalán. Reggel hétkor kezdték :( Irodaházat építenek, úgyhogy egész nyáron hangzavar lesz sajnos. Remélem szegény Kispocok nem lesz halláskárosodott tőle ;)

Judit :)
Remélem nem lesz gond a súlykülönbségből. Majd idekint behozzák legfeljebb. Dokiddal nem beszéltél még róla?

Képzeljétek, ma vérvételen elkérték tőlem a vizitdíjat, mert nem szerepelt a laborbautalón valami kód, hogy kismama vagyok. És Fafej néni szerint hiába látja, hogy terhes vagyok és hiába van kiskönyvem, ha nincs ráírva a beutalóra, akkor fizetnem kell. Basszus, nem a 300 Ft-ról van szó, mert nem fogok emiatt éhezni, de akkor is, ez azért olyan taplóság. :evil: Mondjuk lehetne halmozni, ha terhes tűzoltó lennék ;)
Egyébként kb. ha ő ráírta volna, hogy ilyen és ilyen kód, akkor már senki nem szólt volna semmit, úgyis már eleve háromféle kézírás volt azon a nyomorult beutalón. Doktornéni megszövegezte, az asszisztens félig megfejlécezte, én meg befejeztem a fejlécezést. Ha tudom, kódot is írtam volna rá ;)

wish
 
 


Rmma! Ha bírod afájdalmat, és nem feltétlenül kell csillapító, akkor ne vedd be, persze. Inkább múlaszd el máshogy, vagy viseld türelmesen. Egyetértek Veled.

Kép
zölddisznó
 
 


S.O.S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sziasztok! Most jöttem a dokitól, de lécci segítsetek mert mikor itthon elmentem most pisilni barnáztam. :( :cry: :cry: Nagyon félek!!!! :( Emlékszem, hogy volt így még valaki, hogy barnázott. Hívjam fel a doktornőt vagy mit csináljak??? Várjak még???
A kórházban kaptam inzulint attól nem lehet?? Amúgy inzulinoznom kell most már magam. Nem túl jók az eredmények. :( Nagyon félek!! Segítsetek!!!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kata,
akkor következő gyereknél ha a szülés választott orvosnál történik, akkor mindennek a 30%-át kéne kifizetni (vagy max. 100 ezret ), plussz a gyerekellátást is? Mert ez nekem eszembe se jutott, hogy a gyerekekért is kell fizetni?!

Zsebi,
én elhiszem, hogy újra belevágnál. Már én is gondolok a tesóprojectre is! :oops: :D Örülök, hogy a Soteről neked is jó a véleményed, de főleg annak, hogy úgy tűnik kezd egyre elterjedtebb lenni a baba-, mamabarát rendszer, vagy csak az anyukák igénye kezd egyre inkább effelé tolódni. De mindegy is, a lényeg, hogy egyre inkább fontos a babák érdeke.:D

Wish,
hát ez nagyon vicces lehetett! :twisted: Útálom az ostoba bürokráciát! :twisted:

Kiscsillag,
én is barnáztam kb. a 10. hét környékén olyan 2-3 napig. Ne aggódj, állítólag a menstruáció várható megjelenésekor előfordulhat barnázás az első 3 hónapban. Ha baj lenne, akkor iszonyatos mennyiségben véreznél és görcsölnél. Minden rendben, hidd el!
20140901102739
 
 


Csillag
Szerintem nincs baj, de az nem árt, ha felhívod az orvosodat. Valószínű azt mondja, hogy fekvés, esetleg utro emelés, sok okosat ne várj, de azért csak jobb, ha megkérdezed.

Wish
Ez mekkora baromság! Nekem azt mondták, hogy a kiskönyvem mentesít, semmi más nem kell.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma, Hajni! Szerintem akkor kell fizetni, ha vki nem a kijelölt kórházban szül, de ez ránk Zsebivel még nem vonatkozott. Én ráadásul a kijelöltben szültem, az ügyeletesnél, aki ráadásul a választott orvosom volt... :lol: :lol: :lol: Tehát mi mindenhogy elkerültük volna a fizetést. :lol: Ráadásul a másik ügyeletes az apukám régi barátja volt, a behívós meg a legjobb sebész. Úgyhogy nagyon mákunk volt, de egyszer majd leírom az egészet, mert nekem hatalmas élmény volt a szülés.
A gyerekek után nem kell fizetni, mert szerintem 18 éves korig ingyenes az ellátásuk.
Csillag! Hívd fel a dokidat mindenképpen és őt kérdezd meg! Az a biztos!

dkata
 
 


Wish,
A dokival még nem tudtam beszélni 27 megyek hozzá addig be van téblázva most meg szabin van, már kicsit megnyugodtam, meg ahogy Emma is írta ez nem olyan pontos mérés.. a lányeg az egyik kezdi lehagyni a másikat :roll:
Kérdeztem az UH-ost, hogy mit tud a korházról, mondta hogy semmi konkrétat, 22 környékén lesz valami kupaktanács, de nekik még nem szóltak, hogy nem lehet előjegyezni több beteget, és azt mosta hogy a bezárás nem megy egyik hétről- hónapról a másikra. Azt is mondta, hogy szerinte aki itt kezdte meg a terhességet azt már nem küldik el főleg azt aki már a 15-20hét körül- után van.

Kiscsillag
szerintem mindenképpen hívd fel a dokidat abból baj sose származik, addig is pihenj le ne emelj semmit és nyugi nyugi!!!!!! k-ld0m a sok +++++++++++++++++++++++++
energát. :!: :!: :!: :!:


Kép

Judit
pbj12
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: