Új privát üzeneted érkezett!

Gyabi!
Az álmosság jót jelent! Kedd reggel két csíkos tesztet várunk tőled!
Vendég
 


Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Most látjátok a képeimet?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 

 
 

Gyabi,
nem látom a képet!
Vendég
 


Ezt nem értem. Amikor felrakom szépen látszik, ha ellapozk innen, akkor már csak X.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Babszika,
Van a Gynevacodnak valami fehér az alján?
Vendég
 


Na megyek megfürdőm, lehet , hogy már csak holnap leszek, addog is minden jót és szépet!!!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


panda!
lerohanok, megnézem!

Gyabi!jó éjt akkor neked!!!!!

babszika
 
 


há, én nem láttam semmi fehéret.....
te igen?? :?

babszika
 
 


Ditke,
Itt vagy? Babszika se látja és nekem sincsen...
Vendég
 


Nekem körben az alján a sarkokban van, és ha megrázom enyhén opálos szine lesz! De csak nagyon enyhén!
Vendég
 


Ditke,
Hát nem tudom... most gyártották? Az előzőbe is volt?
Vendég
 


én nem láttam rajta semmit...
mondjuk, elgé hamar bepárált a melegen, de .... semmi

babszika
 
 


Most gyártották! Kb. 1 hónapja váltottam ki! És az előzőt nem tudom hogy volt e benne, mivel nem én ráztam össze és nem én szivtam fel, de az utolsóra emlékszem hogy igen!
Vendég
 


Köszi mindenkinek a szülinapi köszöntést.


Kamilla!

Hova küldted? Mert nem jött semmi, sehova :(
Vendég
 


Kamilla!

Megkaptuk közben, valahol bolyongott egy kicsit, mert úgy látom, még délután küldted, de most ért ide :) Köszönjük, aranyosak vagytok :)
Vendég
 


Teázók! A teát hogyan isszátok? Lehet azt egész cikluson keresztül, vagy az első felében? Hány hónapig lehet fogyasztani? Palástfű, cickafarkfű keverve, vagy egyszer ez, másszor az? :roll:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Mi baj a szuriaitokkal??? Romlottak? Az én bogyim is egész más csomagolásban van....lehet, hogy eddig buggyantat szedtem?!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Milyen volt a buli Betty? Jól elfáradt a kis Peti? Képzeld Peti második szülinapján két csíkos lett Heni!!!! De nem szabad neki örülni :wink: csak óvatosan :wink: , de tutira gyönyörű, egészséges babója lesz kilenc hónap múlva! Ja, de biztos olvastad már!Bocs, de úgy örültem :oops:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Ria! Mond meg neki, hogy hagyjon békén! Beszélje meg a bajait az anyukájával, vagy a haverjával :evil: Sajnos nekem is van exes élményem és ha nem figyelsz oda, megsajnálod! Amíg az ő gondjával foglalkozol, magadtól és a párodtól veszed el az időt! Az exek új barátnői meg arra valók, hogy utáljuk őket :twisted: Bocsi, hogy ilyen utálatos vagyok, de neked most a tűsződ érlelésére kell fordítanod minden gondodat! És ha sírsz, szomorú vagy, akkor az nem használ!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla!

Olvastam Heni jó híreit, és gratuláltam is neki! De nem 9 hónap múlva, hanem 8 hónap múlva.. ;)
Jól sikerült a szülinapi buli, nagyon örült minden ajándéknak Peti, de úgy látszik nagyon nem fáradt el, mert nehezebben aludt el, mint szokott.

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Kamilla!
nem vagy utálatos....
sőt, jót nevettem a soraidon! :)

a teát én még csak most sezrzem be, de nekem azt mondták az okosok, h lehet keverve.
1-1 púpozott ek. fél lityó vízhez.
azt nem mondták, h nem lehet minden nap...

babszika
 
 


javítás:
athiz azt írta nekem, h egész cikluson át lehet inni!

babszika
 
 


Heni: Suttogva gratulálok akkor, bár nehezemre esik!!!!

Sajnos nem tudok írni, épp csak átfutottam, mi volt péntek óta.

Puszi mindenkinek!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm mindenkinek, de egyenlőre még nem élem bele magamat! A dokim szabin van ezen a héten, szóval még beszélni sem tudok vele! A szívhangig (ha minden jól megy) még van 2 hetem...

Jaimee: nálam stimmel a statisztika....Biztos vagyok benne, hogy nálad is fog!!

Mindenkinek nagyon szép napot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Alig tudtam végigolvasni a híreket.
Heni, ha már gratulálni csak halkan, akkor hangosan azt mondom csak szépet és jót, legfőképpen egészséget kívánok a jövőre nézve!
Sajna én nem követlek,a tesztet sem kellett elővenni, a hőm tegnap lement és már láttam is hogy kezdek barnázni :( majd legközelebb... remélem

Petinek utólag is boldog szülinapot!!!

Kép
mercure
 
 


Mercure,
Sajnálom :( De majd ebben a ciklusban bebabásodunk ok? :wink:
Vendég
 


Lányok, lehet én sem veszek már tezstet. Az előbbi mosdóba menetelnél rózsaszín váladékom volt, nagyon halványan. Eddig nekem mindig barna volt, nem tudom ez mi...volt valakinek ilyen?????????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
Szerintem az lehet baba is hiszen a szervezet mensi idején sok esetben szokott ,,emlékezni" ha nem kezdesz el vérezni tesztelj holnap!
Vendég
 


Először is midenkinek köszönöm a bókokat!!!

Heni!
Gratulálok a két csikhoz, csak pozitivan, minden rendben lesz!!!

Betty!
Petinek gratulálok igy utólag is, nagyon sok boldogságot kivánok. A tortája is nagyon szép volt, érdekes, gondolom nagyon tetszett neki?!
sirkici
 
 


Na csak itt vagyok, nem bírom ki, hogy ne írjak!!!!

Képzeljétek, tegnap találkoztam a szomszédunkkal, kérdezi, hogy mi van a babával?...KÉrdezem, melyikkel, persze már tudtam, hogy mire gondol. Mondja, hogy hát a miénkkel...A szokásosnál kisebb fájdalommal feleltem, hogy én nem várok kisbabát, mire döbbenten rámnéz, hogy ő azt hitte, hogy.....Na, ott is hagytam... :cry: :evil:
Aztán fél órán át "nekemsohanemleszgyerekem" hangulatom volt, majdnem belepusztultam az önsajnálatba, aztán jobb lett, de még ma reggel is eszembe jutott.... Kép

Nem tudom, megjelenik a görbém?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,
küldök egy taslit a szomszédodnak :evil: Megjelent a görbéd.
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Gratulálok Heni!
Képzeljétek, ma reggel volt két bátortalan kis csíkom. Mit gondoltok, mikor menjek orvoshoz?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sziasztok!

Búcsúzni jöttem lányok, már nem fogok többet ide írni.
Valahogy nem látom értelmét, mert régen amennyire örültetek, hogy pozitív lett a tesztem, most annyira érdektelenek lettetek.
Bármit írok nem válaszoltok, de nem baj, biztos bennetek van egy kis féltékenység, amért nektek még nem sikerült.
Csak nem erre számítottam... :cry: :cry: :cry:
Pedig nemsokára nektek is sikerül, én biztos vagyok benne.
Talán az volt a baj, hogy túlságosan is örültem, és folyton csak erről írtam, de szerintem minden kismama ilyen.
Ti is ilyenek lesztek, vagy már voltatok is.
Na búcsúzom, és kívánok itt mindenkinek mielőbbi babásodást, és jó egészséget!!!


Heni neked külön gratulálok, és nagyon vigyázz magatokra.
Szerintem orvoshoz csak a 6. hét után menj, nekem is csak akörűl látták a babát, utána meg bánt, hogy nem láttad.
Az elevitet szerintem is minél hamarabb kezd el szedni, meg szerintem magne B6-ot is.
Mégegyszer vigyázz magadra, és kívánok mimden jót!!!
Vendég
 


Omnia most látom, neked is van csíkod!!!
GRATULÁLOK!!!
Szerintem te is csak 6 hetesen menj.
Puszi neked is minden jót!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Omnia,
Szerintem várj két hetet ez persze csak az én véleményem. Az a jó ha márlát szívhangot is ezértén várnék! Ja amúgy gratulaaaaa :lol: :lol:
Vendég
 


Gyabi: Engem még nem találtál meg az iwiw-en!! Még soha nem rózsaszíneztem, nem tudom....

Hőmérőzik valaki egyébként? Olikon kívül...Vagy az egy másik társalgó? :D :D

Mit is akartam még írni??? Elfelejtettem....Úgy útálom, hogy nincs otthon netünk....

Pandácska: Kérdezhetek? Te is úgy tudod, hogy a ciklus 2. fele fix és 14 napos? Vaygis legkésőbb a 15. napon meg kell, hogy jöjjön, ugye? Vagy hogy van ez? Múltkor leesett a hőm a 13. napon, 15-en megjött. SZóval megbízható, mint egy terhességi teszt, csak még ingyen is van...

Mercure: Nem baj, az április már tényleg a miénk lesz.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Omnia,
és ez még jár neked :D
Kép
Vendég
 


Lányok, megdöbbentem azon, amit NIki írt. Én egyáltalán nem értem, amit mond, szerintem vele örültünk. Lehet, hogy mondjuk én pl. el voltam foglalva a saját nyűgömmel, de nagyon örültem minden jó hírének. Féltékenység pedig nincs bennem!!!!! Sajnálom, remélem, meggondolja magát és még ad hírt magáról.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,
Igen azt olvastam hogy 14 napos a második fázis de látod nekem se annyi volt múltkor szóval már nem tudom... de amikor meg kaptam a tüszörepesztő szurit akkor 15 napos volt.
Vendég
 


Jaimee,
Bennem sincsen féltékenység fura hogy ezt gondolja...
Vendég
 


Omnia: Jaj, de jó hírek vannak ma reggel!!!!! Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!
Heni: Szerintem te tudod a legjobban, mikor kell először dokihoz menni....
Judy: Vagy már ma?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Igen, remélem az április már tényleg a miénk, jókis szülinapi ajándék lenne a páromnak :D

Sajnálom amit Niki írt, én bevallom sokszor mire végigolvasok mindent már össze is zavarodok ki kicsoda, szerencsére sokan vagyunk. Nekem is volt olyan hogy nem válaszoltak, de akkor újra írtam, hogy hahó kérdeztem valamit... néha nagyon pörögnek az események. Niki én ugyan nem ismerlek annyira, meg senkit sem, de senki sem akart megbántani, ebben biztos vagyok!!!!!!!!!!

Hőmérőzés: csak egy hete kezdtem, a doki mondta hogy nézzük, ugyan most volt pém tutira, de mondta hogy inkább figyeljük. Hát figyelem, aztán meglátjuk milyen lesz a görbém

Kép
mercure
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó a fórum, régóta olvasom, de csak most regisztráltam!
Kevés időm van sajnos, bocsi de kérdeznék párat gyorsan.

Dm-ben kapható Corax ovulációs tesztet próbáltam, de nálam semmit nem jelzet.(14.15.16.17.18 napon próbáltam-kicsit halványan jelzet azért valamit a teszt csík)mennyire megbízható?
Még nem terveztünk sürgősen babát, de mivel jún.30.-tól megszűnik a közalkalmazotti jogviszonyom, most sűrgős lett...
szombaton tudtam meg, tehát most ciki a helyzet, hiszen ha nem lesz új helyem Gyedet még kapok, de mi lesz velem a terhesség ideje alatt.
most mennem kell.Sziasztok.
k.vanda
 
 


K.Vanda,
Nekem a Corax eddig jól jelezte. Van olyan ciklus amikor nincs peteérés vagy késöbb van...
Vendég
 


Szia Vanda!

Üdv körünkben!! Van akinek nagyon bejön az ovu teszt, nekem sem jelzett semmit, olyankor sem, amikor tutira volt peteérés, úgyhogy félreraktam. Nekem a hőmérőzés jön be, illetve természetesen a doki UH-ja. Csak nyugi, ha sürgős a dolog, akkor olykor még nehezebben jön össze...Remélem, hamarosan nem a Corax teszt lesz +, hanem egy terhességi!!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Mercure: Hát én sem vagyok képben mindenki összes adatairól.... :oops: De a lényeget azt hiszem tudjuk egymásról...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


OMNIA!


Hatalmas gratuláció neked!!!!

Akkor van új 2 kismamánk?!!!??? Nagyon örülök!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Veled van valami 9 óra óta?? Küldök privit.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?