Új privát üzeneted érkezett!

Pandácska! Miket vettél?

Betty! Az én meglepim odaért Peti címére? Remélem mindent jól csináltam...

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


panda!
elég 1 is neked?? :lol:

babszika
 
 


Kamilla,
Vettem egy cipőt nadrágokat, felsőket, nyári pulcsikat, kabátot ,kiegészítőket... Párom is beszerzett pár tavaszi nyári dolgot.
Vendég
 

 
 

Babszika,
Igen elég 1 is azzal már eltudok ugrálni ahova csak akarok :lol:
Vendég
 


Igyekeztem olyan ruhákat venni amik rugalmasak és ráférnek egy nagyobb pocira is :oops: előre tervezek :wink:
Vendég
 


szeretném most kiönteni a szívemet nektek...
ne haragudjatok, de .... muszáj...

20 percel ezelőtt hívott fel az exem.
azóta bőgök....

elöljáróban annyit, h anno én szakítottam vele, mert nagyon nagy világi életet élt (ez egy jó gyüjtőfogalom), és megcsalt. Utána találtam rá a páromra. De az ex nagyon sokáig nem hagyott békén. Hívogatott, sms-t irogatott és nagyon próbálkozott.
Azóta más életet él (elmondása szerint) és végre összeszedett egy lányt.... állítja, h utánnam nem volt senkije, szóval 3-4 év után végre összejött vkivel.... ez eddig rendben is van.
Bár, elég sokszor felhív és megkérdezi, h mit csináljon, mert nem egyeznek (kevés a szex leginkább).

Ma felhív és közli velem, h terhes a lány.......
Köpni-nyelni nem tudtam. Fél éve vannak együtt, 1 hónapja költöztek össze....
Nem tudom elhinni, h nekik összejött.
Ráadásul úgy, h egyetlen egyszer élvezett belé (elmondása szerint megszakítással védekeztek)!!!!!!!!

Persze, gratuláltam.... el tudjátok gondolom képzelni....
Megkérdeztem, h és akkor most mi a terv?!
Közölte velem, h nem tudja, de 3 hete késik és + teszt.
Mondtam neki, h igenis felelősséggel tartozik....

hopp, megint hív.... folyt.köv.

babszika
 
 


Heni,
Kép

Nagyon szorítok de tudod mindn rendben lesz :wink:
Vendég
 


Babszika,
Könnyű mondani de ne törödj vele... lehet hogy nekik egy pillanat alatt összejött de te sokkal boldogabb leszel ha végre sikerül és nem egy rövidke kapcsolatba csúszik be! Mert ez bizony nem mindegy!!!
Vendég
 


na szóval....

Kérdeztem, h szereti-e a lányt és azt mondta, h nem tudja...
Kérdeztem, h akarja-e a bébit és azt mondta, h nem tudja...

Mondtam, h ezt minél hamarabb el kellene dönteni, és ez nem pillanatnyi döntés..... szóval, értitek ugye?


Az egészben az a legszörnyűbb, h azt mondta:
"Még mindig téged szeretlek!"

Én teljesen kiakadtam.... mármint azon, h neki így összejött és nem is örül.... és képes azt mondani, h engem szeret.....

annyira igazságtalan az élet!!!!!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Babszika!
Szerintem sem érdemes ilyenekkel foglalkozni. Csak felbosszantod magadat, nem éri meg. Nem tudom milyen most a kapcsolatotok, szoktatok-e rendszeresen beszélni, hogy kivel mi történik, de ha nem, akkor én pl. fel sem venném a telefont, ha látom, hogy ő hív.
Csak fel a fejjel, és koncentrálj a saját életedre! Meglátod, hamarosan hozzátok is megérkezik a gólya. :wink:
Vendég
 


Betty!

Nagyon aranyos Peti tortája!
Boldog szülinapot kívánok neki! Biztos sok szép ajándékot kapott. Szerintem a legszebb az lenne, ha ha egy kistesót kapna mondjuk a következő szülinapjára... Vagy egy picit előbb :wink:

Pandácska!
Hol voltatok vásárolni? Nekünk is el kéne menni egy bevásárló körútra...

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


én boldog párkapcsolatban élek és sohasem voltam ilyen boldog.... mégsem jön a bébi....

oda meg megy a gólya, ahol még azt sem tudják, h szeretik-e egymást....
tegnap este a csaj azt mondta neki, h lehet, h 2 év múlva szétmennek...

miért :?: :?: :?:

babszika
 
 


Mano!
igen, tartjuk a kapcsolatot.... mármint, ha vmi van, segítségre szorul a másik, akkor beszélünk... segítünk egymásnak.
valójában ő sohasem haragudott, én meg segítőkész vagyok.... és már nem haraxom rá. Sőt!! Neki köszönhetem vmilyen szinten a Bálintomat!!!! :lol:

most is azért hívott, h tanácsot adjak neki....
mondtam neki, h ha megtartják, akkor felejtsen el örökre és ne is gondoljon rám.
de ha megtartják, akkor igenis szeresse azt a lányt (mintha az úgy menne) és nevelje szépen a gyermeket....

babszika
 
 


Babszika!

Szerintem ne törtődj a sráccal. Le van ejtve, ha hagyott egy olyan értékes nőt kicsúszni a keze közül, mint amilyen te vagy... Lépj túl rajta... Ne hidd el, ha azt mondja, hogy szeret... Ha szeretett volna, nem tette volna azt veled...

Érzel iránta még valamit?

Ne irigykedj rá... Mivel nekik olyan ripsz-ropszra összejött a baba, nem is fogják értékelni... Lehet, hogy meg sem tartják... VAgy ha igen, gondolj bele milyen élete lesz....
Ti sokkal jobb szülők lesztek, és imádni fog titeket a gyereketek, és ti is őt/őket...

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Babszika,
Számtalan olyan eset van hogy oda megy a gólya ahova nem kellene ezért is van olyan sok abortusz meg rossz sorsú gyerek. Ezzel tényleg ne törődj mert nincs rá magyarázat és változtatni se tudsz rajta. Megértem amit érzel én is éreztem egyszer ezt bár nekem egy nagyon utálatos ismim lett terhes és őszintén nem érdemelte meg mert rémes ember... Akkor kiborultam nagyon de tudod nem éri meg! A lényeg hogy boldog vagy a pároddal és jönni fog a gólya. Meglátod milyen csoda lesz :wink:

Christell,
Az Árkádba meg a Westendbe voltunk.
Vendég
 


Christell!
úgy jött le, h érzek iránta vmit? :shock: mert akkor gyorsan módosítanom kell a hsz-emet....
nem, nem ez a gondom...

hanem az, h nem örül, h valójában nem is szereti a lányt (persze, engem sem, de a lányt így tuti), h alig ismerik egymást (nov. óta van vele)... és képesek lennének felelőtlenek lenni!!!

34 éves volt tegnap és nem tud dönteni!!!!
minek gyerek az ilyeneknek????

csak ez a gondom. szóval, nem szeretem és nem is kéne....

babszika
 
 


na, asszem, valamelyest lenyugodtam.

felhívtam apát és azonnal lelket öntött belém! :cry: :lol:
azt mondta, h ő biztos benne, h nyáron már nekünk is lesz bébink!!!!!!!
és én neki hiszek ám!!!!!! ő mindig igazat mond!!! :roll: :wink:

babszika
 
 


Babszika,
Ez a beszéd :lol:
Vendég
 


Babszika!

Az esküvőnk előtt kb. 1-2 héttel két exem is azt mondta hogy ne menjek feleségül a páromhoz, hanem hozzá menjek! Ki érti ezeket a pasikat? Tiszta hülyék! Nem hiszem hogy komolyan gondolták, de akkor is! Hogy lehettek ekkora TAPLÓK!
Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
Vendég
 


Babszika!

Persze hogy lesz babátok!

Itt mindekinek lesz babája! Meglátjátok! :lol:
Vendég
 


Hm.. most gondolkodtam el, hogy ha nem vettem volna ki szabit jövő hétre, akkor holnap dolgozni kéne menni. Ti mentek dolgozni holnap?
Vendég
 


ditke!
engem is az háborít fel, h apa lesz és mégis egy másik nőnek mondja, h "szeretlek"
hányok ettől....
de ha meg így érez, akkor minek tartanák meg?! hátha megszereti a lányt??!!

igen, nagyon hülyék a pasik!
de én semmi pénzért nem mennék vissza hozzá és valójában csak a gyerkőcöt fogom sajálni, ha rossz élete lesz....
próbáltam neki elmagyarázni, h ha megtartják, akkor mindkettőjükért felelősséggel tartozik... nem tudom, h megértette-e. :?

babszika
 
 


Mano!

Sajna igen! Ráadásul 1/2 8-tól, este kb. 1/2 7-ig, közben egy kis ebédidő!
Vendég
 


kb. én is így fogok dolgozni mint ditke!
grrrrrrr :x :x

babszika
 
 


Ditke!
Az iszonyú hosszú.. túlóráznod kell? vagy ez az alap műszak?
Vendég
 


Majd gondolok rátok, akkor legalább kevesebb idő jut a babaprojekten való gondolkodásra. :)
Már nagyon várom az ovut.. és állandóan figyelem a jeleket magamon.
Vendég
 


Babszika!

Bocsi, de azt gondoltam érzel iránta valamit. :? HA nem akkor miért veszed fel a telefont? Hagy a fenébe... Had vergődjön... A párod mit szól hozzá, hogy az exed hívogat? AZ enyém biztos kiakadna... És persze én is, ha őt hívogatná az exe... :)

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Túlóra!
Vendég
 


én egy exemmel sem vagyok roszban....
olyan távoli baráti kapcs. van mindenkivel....
ha találkozunk nem köpködünk, hanem megkérdezzük, h mi van a másikkal. szülinapokon sms....
szóval, egész jóban vagyunk....

azért nap mint nap nem hívogat!!!
akkor volt így, mikor még azt gondolta naivan, h visszakaphat (jópár éve) bizonygatni próbálta, h megváltozott. aztán, mikor rájött, h esélye sincs már, akkor nem hívott többet (csak, ha komoly oka volt)

a párom előtt nincs titkom. mindenről tud, ami velem történik. anno ki volt készülve (velem együtt), de ma már ő is tudja, h tényleg csak akkor hív, ha fontos.....
hááát, most fontos volt vkivel megosztania a hírt.....

babszika
 
 


Babszika,
Ezt megértem én se vagyok rosszba az exemmel évente egyszer talizunk és megbeszéljük kivel mi történt...
Vendég
 


Babszika!

Bocsi... Én nem tartom az exeimmel a kapcsolatot... Persze, ha találkozunk valahol beszélünk egymással, nem köpködünk, de semmi több... Én csak magamból indultam ki... Nem akartalak megbántani.. Remélem nem is tettem.... Nem vagyunk egyformák...
Még ez a szerencse... :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


dehogyis bántottál meg!
én kérek elnézést, ha ezt érezted a szavaimon!

babszika
 
 


Lányok itt vagyok, megjöttem.


Kezdem az elején, remélem seemi nem marad ki.

Heni: pszt..hallod milyen halkan örülök?????? De nagyon-nagyon halkan örülök...GRATULÁLOOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!!!!!

Sirkiric: Köszönöm szépen a képet, nagyon szép a ruha, tudtam , hogy az alján is lesz még valami csttanó, igazán különleges ruha!!!!!

Hírtelen ennyi jut eszembe. Na meg persze az, hogy a nagy bevásárlás közepette nem vettem tesztet, úgyhogy csak holnap veszek, ami ugye azt jelenti, hogy kedd reggel tudok leghamarabb tesztelni.


Betti: nagyon sok a torta, Isten éltesse a kisfiadat sokáig!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Betti,
Petinek:
Kép
Kép
Vendég
 


Ezt én ítam, hogy nagyon sok a torta?????????? Nem tudom honna jött, nem is ezt akartam írni!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
Igen ezt te írtad :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gyablonka!

Hát szerintem egy szülinapon, és esküvőn nem lehet elég "sok" a torta! :wink: :lol:
Vendég
 


Gyabi!
hol jár az eszed??? :wink:
Kép

babszika
 
 


Babszika,
Jók a szivecskéid :wink:
Vendég
 


Megvan!!!! Azt akartam, hogy nagyon szép!!!Csak közben eszembe jutott, hogy sok töltöttkáposztát szedtem magamnak és szerintem összevontam a kettőt!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
Jó étvágyat
Vendég
 


Ez lemaradt...
Kép
Vendég
 


Köszönöm! nagyon éhes lettem a vásárlás közeben, már alig vártam, hogy hazaérjünk. És legaláb 10 kismamával találkztam....

Kép
Kép
gyablonka
 
 


lopkodtam ám.... egy csomó mindenfélét..... :oops:

babszika
 
 


Pandácska!
Ez nagyon aranyos! :) Te mindenhez találsz valami tök jó képecskét. Ez nagyon tetszik nekem. :)
Vendég
 


babszika, mit lopkodtál????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi!
a kis képeket mindig lementem.... azokat! :lol:

babszika
 
 


Babszika,
Lopkodjál csak bátran :wink:

Amúgy múltkor addig vertem nektek itt a mellemet hogy nem fáj a szuri meg ilyenek hogy ma sikerült egy ideget vagy valamit eltalálnom és órákig fájt utánna és a beadás közben is :( Többet nem szólom el a dolgokat mert béna vagyok...
Vendég
 


Bocsi babszika, lehet aludnom kellen egyet, mert úgy látszik az agyam ismét le van lassulva! Amúgy olyan álomkóros lettem!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
Az jó ha álmos vagy (ide egy sunyi nevetést képzelj el :wink: )
Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?