Új privát üzeneted érkezett!

Megann!

Szoktam selejtezni is, de most már az a bajom, hogy minden cucc iszonyat tetszik, így nem tudom kiselejtezni :oops: :oops:
Viszont nem fér be a szekrénybe a sok ruha......nem tudom mi lesz pl. 1 év múlva :lol: :lol:
Anya már kirakta az összes leandert.

Évi!
Örülök, hogy anyud ilyen jól viselte a műtétet, gyors gyógyulást kívánok neki!

Hajni!
Hú, de jó lehetett a vásárlás, dobj fel képeket a szerzeményekről :wink:
Panna nagyon édes a mocin, igazán csajos :D
Citromot nálunk is szeretik a fiúk......

Ildi!
Nagyon boldog névnapot!!!!!!! :D :D :D :D
Turi :wink: :lol:

Csikken!
Akkor ez végül is jó hír, nem? :roll:

Viki!
Nagypapádnak mielőbbi javulást!
Hú, Nolcsinak még mindig nem csináltattuk meg a kukiját, neki már nem elég a hátrahúzás, sajna sebészeti beavatkozás kell.....én meg csak halogatom, pont emiatt, hogy utána 1 hétig állítólag nagyon fáj.
De mostmár muszáj lesz :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Cleo, szuperek a képek és a feliratok is :) julcsi is imád söpörni, néha rá is telepszik, igazi boszi.

Totka, Panni is nagyon édes..., de az a citrom nem savanyú neki?

Hé, Davallia, persze, hogy kiváncsi vagyok rád! Azonnal képeket!!!
Egyébként nekem is volt olyan, hogy több mint egy hétig nem jöttem és senki nem hiányolt, gondolkodtam, megsértődjek-e egy kicsit, de aztán irtam és visszaállt a rend.

Bodza, te is gyere! Már rég jártál erre.

Julcsi is csak 9,5 kiló. Anna meg 6, úgy hizik, hogy csuda.

Barbi, olyan lüke vagyok, mit is irtál, mikor jönnétek? Talán jövő hetet mondtad? Kicsit azért vagyok bajban, mert nem lesz itthon Karcsi és egyelőre el sem tudom képzelni, hogy megyek be egy boltba két gyerekkel (nincs is közel), hopgy legyen itthon valami. Ugyanakkor meg persze nagyon örülnék, ha jönnétek. Szóval gyertek, úgyis kell vásárolnom magunknak is.

Nagy tali jövő hét utáni héten az emlitett okból kizárva, de akkor az azutánin lehetne.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Cleo

Nagyon jó képek! Maja nagyon édesen mérgelődik a nővérével! :D
A hűtőszekrényes kép a tuti!
A Radnóti gimiben tanítasz majd?

Kép
Kép
thomasanne
 
 

 
 

Zsuzsa!

Tegnap Te licitáltál a babaszobán Julcsinak cipőre? :wink:

Jövő hét nekünk nem jó, mert nem igazán vannak itthon a fiúk, nagyiznak a hét első felében, utána meg Gabi itthon van a 4 napos ünnep miatt.
Az utána való héten nem lesz itthon Karcsi?
Szívesen viszek ebédet, meg innivalót, ha az Neked segítség!

Thomasanne!
Tomi a múltkor elaludt a Gryllus koncerten? :P

Cleo!
Jaj de édes Majácska, holnap meg is mutatom Nolcsinak a képeket :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Thomasanne!
Igen ott. 8)

Kép
CLEO&MAJA
cleo
 
 


Nanemá, Barbi, ez kizárt, én leszek a vendéglátó, ha jöttök :wink:
Igen, én voltam, vettem is egy cipőt, remélem, nem bánom meg majd. Jóóóó drágák a használt cipők. Te is követted?

KépKép

KépKép
majola
 
 


Jaj, annyira izgulok, hogy boldogulok majd két gyerekkel egyedül, 5-6 napig. Most eszembe jutott, hogy hivhatok baby-sittert is, és akkor el tudok menni boltba. Meg talán az ismerős nagylány is vigyáz majd Julcsira és akkor Annával eltarándokolunk a boltig.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Barbi
Képzeld, nem aludt el! Úgy tűnt élvezi, bár őt nem hozza lázba sem Vili bácsi, sem Jutka néni, inkább csendben befészkelődik az ölembe.
Ellentétben Marcival, aki igazi mediterrán szeretőként, minden kiscsajt megszédített a közelünkben. Sajnos lefényképezni nem sikerült, de a csajok fogták a kezét, simogatták, teljesen elvarázsolta őket!

Bodza
Már nagyon régen voltál erre?
Keddenként nincs kedvetek tücsökzenére járni? Mi most kezdenénk újra, a nyavalyás betegségek miatt sokat kihagytunk.

Davallia
Engem is érdekelnének a mindennapjaitok! Ha időd engedi, gyere és írj!
Nagyon boldog névnapot!

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Zsuzsa!

Ne hülyéskedj, majd akkor megyünk, ha Te is úgy érzed, hogy vállalni tudod!
Nehogy már ezen agyalj, hohy hogy oldod meg :roll:
Majd megyünk, ha itthon van Karcsi, oké?!

Igen, láttam, hogy milyet vettél, nagyon ari. :D
Tegnap írtam is neked Judit topicjába, hog Te vagy-e az, de gondolom nem láttad.
Én is szoktam elég gyakran a csajtől cipőket venni, de tudni kell, hogy ezek a cipők kint 10-12 E-be kerülnek újonnan..... :? :?
Most lemaradtam arról, ami tetszett volna :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


sziasztok lányok!!!

ma két éve először megvizsgáltam egy csomó beteget. nagyon furcsa volt, de élveztem! sőt.. és még fizettek is érte :) mondjuk még mindig írogatok, de nem baj. egy csomó mindennek olvasok utána, stb, marhára hiányzott egy kis tanulás :) :)

Hajni! tuti jó a csajos moci!! én is pont ilyet szeretnék az Esztinek! :)
a többiről meg annyit, hogy még egy ilyen, és megígérem, hogy nem hívlak fel többet :wink:

Csibb, mi lett Fanni fogával? vagy írtad, csak nem olvastam egy picit sem vissza :oops:
a másik, hogy ti mekkora HuM-es cuccokat hordtok? mert kaptam anyukámtól egy piros kockás írtó aranyos blúzt, de nem tudom miért 74-eset vett, ami nekünk sztem kicsi. persze nincs meg a blokkja, anyut meg nem akarom ezzel hergelni. a boltban azt mondták blokk nélkül ne reménykedjek, szóval, ha nem jó Esztire, ami valószínű, akkor szívesen nektek adnám, mert bombasztikus! :D

KépKép
KépKép
and
 
 


na most gyorsan megnéztem Maját is, zabálnivaló kis csibészke!!!

Csikken, azért tényleg jó, hogy megvan a golyócska!

na megyek vissza dolgozni pá csajok!

KépKép
KépKép
and
 
 


Leginkább ridonli voltam/vagyok, mert az Andristól benyalt "finomság miatt elég sz@rul vagyok, úgy köhögök, hogy ihajj. Persze csak amikor nem az orromat fújom :evil:

Közben varrogatom az autósülését, amit Lilitől örökölt. A huzat egy reménytelennek tűnő rongycsomó volt, de aztán kezelésbe vettem és most más elég pofás, folt hátán folt :). Már csak 3 folt van hátra. De ez már holnap kerül sorra.

A konyhából visszakapott ikea kuponokat ma beváltottuk, Lili kapott ruhásszekrényt, könyvespolcot, lámpákat. Két rózsaszín virágot, mert a csillagot és holdat Andris szobájába áttesszük.

Nálunk elkezdődött a dackorszak :? Ha mondok valamit, hogy mit csináljunk, vagy nem úgy alakulnak a dolgok, a hogy Andris elképzeli, akkor elkezdődik az ereszd el a hajamat.
Andris ma döbbenetes mennyiségű fejrázogatáson és sikításon van túl. Én meg a józan ész határán.

Lili meg mondott egy nagyon bölcset:
Nagyon várom már az iskolát, de ha már ott leszek, akkor vissza fogok vágyni az oviba! - mondja.
Még nincs is hat éves, honnan tud ilyeneket? Úgy imádom! :D

And!
De izgi lehet újra dolgozni! :D

Cleo/Majola!
Küldjétek át hozzám a lányokat, itt is lehet söpörgetni a koszot! :D

Thomasanne!
Ha már a volán mögött ülök nem izgulok annyira, de előtte... Túl későn tanultam meg és nincs is elég rutinom.
Te viszont múltkor is oda ill. hazavezettél a Csörsz utcából, úgyhogy nem hiszek a gyakorlatlanságodban! :D

ayse
 
 


Azzal szoktam viccelődni, hogy az autóval lassan körbekerülöm a Földet, itt Nagykovácsiban :lol:

ayse
 
 


visszadiffundáltam :)

Ayse!
Lili tényleg olyan okos! én tuti nem tudtam ezt ovisan, mert pontosan emlékszem, hogy felnőtt akartam lenni, hogy mindig azt csinálhassam, amit akarok :D eszembe sem juott, hogy én még valaha szeretnék ovis lenni :)
ezek szerint nekünk is elkezdődött a dackorszak :( ettől az artikulálatlan sivítozástól elég hamar ideges leszek, és nagyon nehéz nem elveszíteni a türelmem, de még megy. de nem fog sokáig. mit kell ilyenkor csinálni?
Eszti már képes iszonyat nagy krokodilkönnyeket is ejteni, de közben is olyan aranyos, hogy erőlködnöm kell, hogy ne röhögjem el magam. ha sikerül figyelmet elterelni ok, de ez nem megy mindig.
más taktika?

KépKép
KépKép
and
 
 


és jobbulást! bocs, ezt elfelejtettem :oops:
menj aludni! :wink:

KépKép
KépKép
and
 
 


Barbi, gyertek, én nagyon örülük, ha jöttök, meg Julcsi is. Csak nincs jobb dolgom és itt közzéteszem a dilemmáimat, mert még sosem voltam egyedül két gyerekkel és izgulok.
Andi?

Hú, Ayse, Lil tényleg jó összetetten gondolkodik ilyen kicsi létére!

Hiszti: nálunk most épp hisztimentes periódus van, illetve könnyen leszerelhető. De már tudom, hogy ez percről percre változhat.

Barbi, sejtettem, hogy ezek nagyon olcsó cipőcskék. Apukám megy nyáron Londonba, meg is kérem, hogy nézzen szét egy kicsit. Nem is tudtam, hogy üzeneteket lehet váltani a babaszobán, majd legközelebb jobban figyelek.

And, te aztán egy energiabomba vagy, hogy még tanulsz is, olvasgatsz, meg dolgozni is fogsz.

Tegnap itt volt a nagypapink, akit Julcsi imád. Itt is aludt, úgyhogy nagyon boldog volt, hogy reggel is látja..., most elment Van Gogh kiállitásra.
Úgy örülök, hogy ennyire szereti. Külön azért is, mert én nem vagyok ilyen kedveskedős apukámmal, pedig szeretem. Igy Julcsitól megkapja azt a sok hancúrt, érintést, ami neki is olyan jól esik.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Jó reggelt!

Csak bekukk, amíg Apa fürdik, anya főz, mert mindjárt megyünk föl a hegyre, annyira szép idő van! ITT A TAVASZ!!!!!

And!
Szerintem én nem tudom jól kezelni a dackorszakot, mert nagy-nagy türelem kellene hozzá..... Mondjuk Lili extrán kitett magáért, még a mai napig vannak fellángolások :twisted: . Rengeteg lelkiismeret furdalásom volt már emiatt, hogy elveszítettem a türelmem (én kiabálok :oops: ). Viszont az is igaz, hogy a gyerekeknek is meg kell tanulniuk, hol van a tűréshatár. Mert valahol azért van egy pont, ahonnan már nem mehet tovább.
Andrissal egyelőre még bírom, valahogy nekem is nagyobb már az ingerküszöböm (a hugom múltkor tesztelt, egy távirányítós autót ütögetett a lábamnak, amíg neteztem, állítólag egyáltalán nem reagáltam rá :lol: ). Ha rázza a fejét, netán sikít, akkor szépen megfogom és odaviszem a csaphoz kezet mosni, vagy felveszem és arra felé sétálunk, amerre kell, és nem esünk arcra a pocsolyába. Ez akkor is így van, ha hányja-veti magát. Csak persze baromi fárasztó. Ha nagyon sokat sikít, akkor visszasikítok. Ez elég hatásos, látom rajta, hogy elismeréssel adózik a teljesítményemnek. Ezután általában még megereszt egy "kis tigris vagyok és csak aranyosan vakkantok"-típusú sikítást, aztán egy időre abbahagyja. Én is várom az ötleteket, hogy mit lehet tenni a dacoló minierőművekkel, tejminátorokkal???

ayse
 
 


And!
Még azt szerettem volna kérdezni, hogy Eszti már szokik be a bölcsibe? Hogy megy? Vagy ha még nem, akkor hogyan oldjátok meg?

ayse
 
 


Sziasztok!

Jó rég írtam, valahogy nem volt hozzá erőm. :?
De azért olvastalak benneteket! :)

Cleo!
Boldog névnapot kívánunk! :)
Maja nagyon édes, ahogy takarít! :D Jöhet hozzánk is! :wink:

Zsuzsa!
Kicsit elvesztettem a fonalat, hogy akkor mikor lenne a tali. :oops: Mikor is?
Mi a jövő héten nem nagyon leszünk itthon, kedden lemegyünk a Balatonra. Ahogy olvasom, az a hét Barbinak sem jó.
Az azutáni héten 2x fogorvoshoz kell mennem, 1x pedig céges bulira a Trófeába. Igy az a hét is elég sűrű.
Igy most nem ígérnék semmit, de semmiképpen ne várjatok ránk, majd legfeljebb megyünk a nagy talira!
És köszönjük, hogy gondoltál ránk! :)

Kuha!
De jó, hogy Anyukád ilyen jól viselte a műtétet! :)
Apukádat nagyon sajnálom, remélem hamar talál valami munkát!

And!
Húú, én nagyon lemaradtam. Már el is kezdtél dolgozni? :roll:
És Eszti hol van addig?
Gyerekként én is felnőtt szerettem volna lenni, hogy akkor vehessek fel szoknyát, amikor csak akarok! :lol: :lol:

Ayse!
Lili hihetetlen! :shock: :D

Totka!
Tényleg csajos Panna mocija! :) Nem esett még vele?
Nati egyszer akkorá borult egy ilyen 3kerekűvel! :shock: :?
Neki 4kerekű van.

Nati ma Nagyizik, mi pedig lazulunk Apával! :)
Hiába van itt a tavasz, azt hiszem, séta helyett én inkább aludni megyek mindjárt! :oops:
Képzeljétek hogy jártam pénteken!
A nővéremmel és a kislányával elmentünk az Auchanban.
A gyerekek külön bev. kocsiba ültek. A cipő osztályon voltunk, amíg a nővérem a kislányával próbált, Nati levadászott egy fél pár cipőt a polcról és bedobta a kocsiba. :evil: Nem vettem észre! :oops:
Mi nem is vettünk semmit, a pénztárnál szépen kitoltam a kocsit a nővéremék után. Semmi gond nem volt.
Kifelé menet az ajtónál elkezdtem felöltöztetni Natit, mikor a kabátja alól előkerült a fél pár cipő!
Lesápadtam, végigfutott az agyamon, hogy ha a pénztárnál becsipog az érzékelő ami rajta volt, nagyon cikis helyzetbe kerülünk!
Végül visszavittem a cipőt a vevőszolgálathoz, ahol épp kb. 2m-es sor állt.
Elkaptam egy eladót, elmondtam neki, hogy mi történt és hogy szeretném visszaadni a cipőt.
Azt mondta, ő nem veheti el! :shock: :shock:
Kérdeztem tőle, akkor mégis mit csináljak vele, mire közölte, hogy adjam le a vevőszolgálatnál.
Mondtam neki, hogy kizárt, hogy a gyerekkel végigálljam a sort!
Nem tudtunk megegyezni, így leraktam a cipőt a vevőszolg. pultjára és eljöttem.
Hát, elég ciki volt! :evil:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Annyira ügyesek ám már a gyerekeink.
Múltkor skype-on hivta valaki Karcsit, Julcsi meghallotta a hangot kábé 5 méterről, a másik szobából és már mondta, hogy Kláji, Kláji. Pedig Klárit eddig háromszor látta életében, rövid ideig, mert ő Párizsban él.
Szóval hihetetlen. Szerintem ez nem Julcsi különleges képessége, hanem általában a picik mindenre figyelnek, mindent megjegyeznek. Julcsi már el is tudja mondani, igy aztán jobban lehet tudni, mit is tud már.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok, megint bejelentkezem, nehogy azt mondjátok, hogy "hazudtam" :lol:
Túl vagyok a fogamon, már ami a kiszedést illeti. Persze nem tudták kihúzni, úgyhogy fel kellet vágni, de hamar túl lettem rajta. Már lassan teljesen begyógyul.
Lili most alszik, én befestettem végre a hajamat, mert már nagyon le volt nőve. Aztán ha a kisasszony felébredt, akkor megyünk világgá :lol: Olyan szép idő van, hogy teljesen fel vagyok töltődve. Na jó, magamhoz képest értettem :lol:
Most sokat járunk játszótérre, Lili nagyon élvezi a sok gyereket. Találtunk egy olyat, ahol csak hasonló korú gyerekek vannak, valahogy a nagyobbak nem ide járnak úgy látszik. Így azért könnyebb, mert nem kell figyelni annyira. Nővérem is gyakrabban jön Pestre a kislányával, úgyhogy már kezdenek összemelegedni a gyerekek.
Na, egy kicsit visszaolvasok, vagy inkább képeket nézegetek :D

Kép
Kép
hari
 
 


Totka
Köszi a névnap dátumot!

And
Fanni foga még kérdezés alatt... anyukám jó beteg, és ezáltal feledékeny is...
de elég nagy darab letört, úgyhogy mindenképp fogom vinni dokihoz, de még kikérdezem az ismerőst, hogy hova érdemes.
esetleg, ha valakinek van tuti gyerekfogorvosa, az szólhatna!

mi a H&M-es cuccokból pont a 74-est hordjuk, de azt vettem észre, hogy a body-k pont jók, de a pólók már kezdenek kicsik lenni... a 80-as kényelmesebb.
szerintem, mire hozzánk jutna a blúz, lehet, már kicsi lenne, de nagyon aranyos vagy! :D
(Esetleg Nyúlné féle ikrek csajszijának, lehet, hogy jó lenne!!! :idea: )

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Eszti alszik a teraszon, fiúk ping-pongoznak, és fgyelik a gyerek lábát... merthogy apa nem kötötte be a babakocsiba a gyereket :evil: hogy sikerült ennyire félre a férfi agy?? :roll: :twisted:

egyébként sziasztok :)

munka: még nem dolgozom rendesen. hivatalosan múlt héttől szegeden vagyok gyakorlaton. ezen a héten beszéltem a lenti proffal, hogy mi legyen (DEBRECENBEN TALÁLKOZTUNK) bocsi..... szóval először majdnem megszívatott, mert mondta, hogy három hónap, és osszuk el egymás között, höogy mikor jöjjek. mondtam, hogy az nekem nem jó, és a végén az lett, amit én akartam :D szóval rendes volt. kedden kell felhívnom, valószínűleg az lesz, hogy egy héten 2x kell lemennem, majd május körül besűríytem, hogy nyárom tudjak többet lógni.
a tegnapi munka meg extra volt, de úgy néz ki rendszeres lesz. egy szuper kis magánrendelőbe hívtak meg, és asszem elvállalom, mert hosszú távon nem lenne rossz. csak most, amíg visszarázódom jó sokat kell tanulnom, hogy minimum a régi formám hozzam.

Csibb, ok :) remélem a fog meg rendben lesz!

most meg dinnyés bacardit szürcsölök, mivel az Eszti 2 napja nem szopival alszik el! szerencsére engem ez per pill nem visel meg, inkább örülök neki. jó volt, de elég volt. remélem nem néztek rám rossz szemmel e miatt. egyrészt már csak pár csepp volt a tejcsi, másrészt azért az bennem van, hogy fogok én még szoptatni, és a majdnem másfél év nagyon szép :)

Zsuzsa! nyugi, én egyáltalán em vagyok energia bomba, nagyon elfáradtam a héten. nem tudom mi lesz, ha tényleg elkezdem húzni az igát. és egyre jobban hiányzik a csaj, ha egész nap nem látom.........
imádom a cuppanós puszijait :D
meg is nézem, hogy hogy vigyáznak rá a fiúk, nem rabolták-e el a macsekok...

jaaaa, Hari!! sziaaa!!

KépKép
KépKép
and
 
 


még alszik

Andi! hű, tényleg milyen ciki lett volna, ha véletlenül becsipog, bár csak nincs olyan hülye, aki fél pár cipőt akar lopni. ráadásul az auchanról nagyon rossz véleménnyel vagyok. lehet, hogy azok a csipogó kapuk nem is működnek, csak dísznek vannak ott. én sem álltam volna ki a sort, az tuti.

és még nem fogunk bölcsizni, ezt a két napot megoldjuk nagyszülőkkel (konkrétan az apukámmal), néha az apjával. szptembertől szabin leszek egy hónapig, akkor kellene beszoknia, és októbertől megy minden élesben.

na inkább lemegyek, mert nem bízom a fiúkban...

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!

Megann hogy is szokta mondani???-eret vágok!-
Na, mostmár azt hiszem, én is!!!!!! :evil: :evil: :evil: Tegnap este óta mintha homokszemcsék lennének a szemembe(nem a csüngősbe), úgy szúr, hogy .....nagyon.(már majdnem )meggyógyult a kétféle csepptől, de ez most nagyon gáz.)Holnap fél négyre kell a szemészhez menni.ÚÚÚÚÚÚTálom,és még csak most kezdődik!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Csao And!!! :D
Akkor május tali Szeged Virág cuki!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: (bár ha két hét múlva utazom a fővárosba, lehet hamarabb!!!)Nagyon ügyi vagy, jól hangzik a magánrendelősdi!!!!!Forster akart szivatni? :lol:

Nyúlné
Nyúlcsalád hogy van??Totkacsaládnak hiányozni tetszik kérem!!!!!!! :D
Hari
szia!Fogad :( :( :( De utánna így fogsz majd vigyorogni a szép, egészséges fogacskáiddal!!! :mrgreen:
Barbi
megmutatnám én-főleg a cipikémet-de mivel én nemtom feltölteni a fényképezőgépről ide a gépre, ezért férjet kell megkérni.Az meg:-jóhogy nemmán......... :oops:
Cleo
rózsaszínrucis Majád nagyon ügyi!!!! :D Mindíg meg akartam kérdezni:Maja névnap mikor van?????

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Ayse
jobbulást Neked!!!!!!!!Éljenek a rózsaszín virágok Lilikirálynő szobájába!!!!! :D :D :D (én imádom a rózsaszínt a csajokon, és magamon is!!!!!!!!!!mondhatni rózsaszín fan vagyok!!!! 8) )Panninak a rucijai 60%-ban rózsaszínűek-most variálgatom a barnával.A barnával még barátkoznom kell.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Mááár csak 12 old. az 1000-ig!!!!!!!!!! :D :D

Csók mindenkinek.

Holnap szemészeti "élménybeszámolót" tartok.(remélem, túlélem testileg-lelkileg egyaránt.)

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Megann!

Peti inkább az az anyás típus, a látszat ellenére! :) vagy :( majd kiderül, ha eljön az ideje!

Csikken!

Szeptembertől menne bölcsibe, akkor jár le a Gyed, és gyes-en már nem tudok maradni sajna, pedig ha megtehetném, szívesen maradnék vele itthon oviig!

Barbi!

Peti aznap, meg másnap reggel üvöltött nagyon a pisiléskor, azóta viszonylag nyugi van! :) Nekünk muszáj volt valamit csinálni vele, mert már gyűlt alatta a váladék, és ugye az nem maradhat ott! :(

Nagypapám: sajna nincs jobban, sőt tegnap megint összeesett a kórházban, nagyon gyenge a szíve és össze-vissza a vérnyomása, holnap kap egy 24 órás monitort, majd az talán mutat valamit, valószínűleg teljesen át is fogják gyógyszerezni. (szegény már 3 infarktuson van túl, így nem csoda, hogy odavan a szíve) :(

Hajni!

:(:(:( Sajnálom a szemedet, nagyon nagyon! Mostmár rád férne valami jó dolog is! Szorítok, hogy azért minden rendben menjem holnap!

Hari!

Sajnálom a fogadat, de a lényeg, hogy túl vagy rajta és már nem fáj :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Mi sem diszidáltunk, csak úton voltunk reggel óta..

Cleo!

:) :) Maja kész bejárónő :) és nagyon csini :) és nagyon hasonlit apára :) , kivéve szőkeségét, ami ugye nyilván Te vagy :)
Egyszóval cuki :)

Totka!

Ó a francba....és most mitől szúr???azt lehet tudni???
Gondolom akkor holnap első dolgod a szemészet lesz... :roll: :roll:
Szegénykém... :( :( majd ird, hogy mi a helyzet...

Ayse!

Lili!
Azért okos, mert okos az anyukája, meg az apukája :wink:

Betegségre jobbulást kivánok.

folyt..

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok! :) :) :)

Cleo,
Boldog névnapot kívánok (egy kicsit megkésve :oops: )!
Majás kutyás sorozat szenzációsra sikerült! Nagyon édes a kiscsaj! :)
A Radnóti az igen jó gimi! :) Hányadikos osztályban leszel tanárnő?

Totka,
Pannád is vagány a motoron! :) Pont ilyenre gondoltam. Csajos, mert rózsaszín, de azért szuper járgány! És ha megtanulja hajtani, akkor rohanhatsz utána! :)
Drukk holnapra a szemészeten :!:
Dani is élvezettel nyalogatja a citromot, ő is hasonló savanyú képet vág hozzá. :wink:
Egyszer maradj Apa háta mögött, mikor feltölti a képeket és meglátod, hogy mennyire egyszerű! :) A legtöbb gép automatikusan csinálja, neked csak meg kell adni a nevet, meg, hogy melyik fájlba mentse el!

Viki,
Petifütyi :(
Nagypapádnak jobbulást!

Ayse,
Jobbulást neked is! De jó Lilinek, hogy kapott szép új bútorokat! :) Megint milyen okos mondása volt ez az ovis! :)
Nálunk most a Vackor a nyerő, hetek óta azt olvassuk esténként, Beni közölte, hogy ő bírná, ha lenne a csoportjukban egy kismackó! :)
Dackorszak :( - jó korán kezdi Andris.
Bár Danin is már észreveszem a jeleket és nekem is elég véges a türelmem. Sajnos én is kiabálni szoktam, Danival még nem is annyira, inkább Benivel. Most az a taktikám, hogy mielőtt szakad a cérna, megkérdezem, hogy üvöltsek, vagy felesleges, anélkül is megcsinálja vagy épp abbahagyja, amit kérek. Egész jól működik. :wink:

Hari,
Szia! Remélem, most már hamar túl leszel a fogmizérián. Éljen a jókedv! :)

Duda,
De ciki lehetett tényleg ez a cipős sztori. :oops: :oops: A sort én is vártam volna ki. Éljen a lazítás! :)
Jövő héten én is eladom a fiúkat két napra az Anyuéknak, mert néha úgy érzem, hogy kezdek bedilizni. :( :(

And,
Nagyon ügyesen intézed a munkádat! :) Jó olvasni, hogy olyan nagy élvezettel beszélsz róla! :) Szerencse, hogy egész simán meg tudjátok oldani, hogy Eszti a Papával vagy Apával legyen.
Másfél év szopizás az több, mint szuper! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Csibb! :D

Pü. ment.

Andi! :D

Jó lehetett ez a cipő dolog. Szerintem jól csináltad, örüljenek, hogy visszaadtad! :D

Ayse! :D

Mindig ámulok, milyen okos Lili.
Egyébként nálunk is hisztikorszak van. Kedden voltunk az orvosi rendelőben a kullancs okozta agyhártyagyuszi elleni oltást beadatni, vártunk kb. 3/4 órát, Bubus végigordította, nem is akármilyen hangerővel. Először ugyanaz a játék kellett a két fiúnak, aztán meg már csak úgy hisztizett, elég ciki volt.
Ma meg sétálni mentünk, kitaláltam, hogy majd én megyek biciklivel, azzal viszem Gergőt, Bubus meg addig motorozik az apjával. Igen ám, de addig el is kell jutni, ugye itt nálunk meredek és göröngyös az utca. A terv az volt, hogy felmegyünk a dombtetőre, ott biciklizünk, motorozunk. Ott kezdődött, hogy Bubus nem akart leszállni a motorról, pedig fölfelé nem tudott volna jönni vele. Hiszti, beleesés a sárba. Ordítva eljutunk a dombtetőre. Mi Gergővel elmegyünk a biciklivel:ordítás. Egy kör után csere: maradok Bubussal. Hazafelé újabb hiszti és sárbaesés, mert nem arra megyünk, amerre ő akar. Elég fárasztó.
Ja, és ha Szabolcs rászól valamiért, keservesen elkezd sírni.

Hajni! :D

Szorítok a szemed miatt.

Hari! :D

Gyere gyakrabban és képeket is kérünk!

And! :D

Jó lehet az új állás.

Zsuzsa! :D

Ma voltak nálunk a lelkész testvéréék. Nagyon aranyosak voltak, a gyerekek is.

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Zsóf,
Látom, nálatok sem egyszerű az élet! :? Gergő hogy viseli Bubus hisztijét? Benit idegesíti, ha Dani ok nélkül balhézik. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Na megint itt....

Szóval....

Hari!

Juhéjjjj de jó hogy ilyen jó kis társaságot találtatok magatoknak :)

And!

:shock: :shock: :shock: :shock:
Azta most komolyan irigyellek... :)
Azt hiszem hogy ennél jobban nem alakulhatott volna a sorsod...
Szerintem a mai világban egy orvosnak a legjobb lehetőségei a magánszférában vannak, ez egyértelmű, vagy legalábbis nekem ez a véleményem.
Bevallom irigylem az ambiciódat..mert bevallom, valamikor réges régen én is olyan ambiciozus voltam, lelkes, törekvő, vágytam hogy több legyek, hogy jobb legyek, voltak terveim stb..mostmeg :( :( egyre csak tipródom...egész egyszerűen még arra sem jut időm/energiám/kedvem hogy végiggondoljam hogy mégis hogyan tovább az életben...mit akarok csinálni és stb..
És ez nagy hiba..hosszú távú célok nélkül nem könnyű élni...
Úgyhogy nap mint nap eszembe jut hogy hogy is "süllyedtem" idáig :( :( :( :( :( :( :(
És persze hogy előbb utóbb nyilván még a saját férjem is uncsinak fogja tartani ezt a vegetativ állapotot, pláne hogy az ismeretségi és üzelti körben, ugye egyik feleségnek ilyen biznisze van a másiknak meg amolyan...

Ruci:

Léna most 86os nacit kapott hésMből..és 92 es hosszúújjúk vannak most neki tavaszra..de utóbbiak bőven-bőven jók...szerintem még ősszel-télen is bőven.. :D csak hát ugye ezeket betűri az ember...

Totka!

Hajrá barna, tudod én meg nagy barnafun fagyok :wink: :wink: :wink:
Most kapott Léna barna tavaszi nadrágot..ami narancssárga kordkabival vagy almazöld dzsekivel nagyon dögös ám..
Bevallom Lénán már kicsit meguntam a rózsaszint..ezért ujitottunk be szinekből..
És ma még vettem a barna nacihoz egy citromsárga szép alkalmi vékony kötött pulcsit Lénának..szintén HésM design.. :oops: :oops: :oops: :oops:

Barbi!

Te nagyobb ruhabolond vagy mint én..ez már tuti :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kuha!
Anyudnál vagytok még???
Hogy fogadta anyukád a nem túl jó hireket???

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Benianyu! :D

Van amikor Gergő azt mondja: Hagyjuk Bulcsút, hadd sírjon. :D

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Sziasztok!
Köszönjük Lilire vonatkozó dícséreteket. :)

Benianyu!
Vackor az oviban :lol:
Mostanában voltatok a medveparkban?
Én is úgy érzem, hogy nagyon jól esne egy (két, három, sok) gyerekmentes hétvége, pont ma emlegettem az apjuknak. Csak az egyben a szopi végét is jelentené, és azt még nem szeretném.

Göndörzsóf!
Hááát igen, ismerősek ezek a helyzetek...akkor üdvöz itt a klubban!

Hajni!
Én is rózsaszínfun vagyok, nem tudom megunni Lilin.

A szobájában csak fehér bútorok lesznek, de a kiegészítők rózsaszín és társai. A fal is. Szívem szerint nem az lenne, de annyira szeretné. És én még gyerekkoromban megígértem a nagymamámnak, akinek nem volt fürdőszobája, hogy veszek neki piros fürdőszobát (annál szebb színt el se tudtam képzelni). Lett végül neki, habár nem piros. De akkor legalább egy rózsaszín szoba kislányomnak :)

Kész vagyok az autósüléssel, be is szereltük! Lili szerint szebb, mint az övé :lol: .
Én meg köhögök mint állat :(

ayse
 
 


Ja, még a mai legjobb sztorit nem is írtam!
Aysekülön figyelmedbe ajánlom! :wink:
Tudjátok, van a Clemmy építőkocka, puha gumi, direkt kicsiknek. Vannak hozzá autók, figurák, a figurák alja lyukas, hogy rá lehessen tenni a kockára vagy az autóra. Bubust pelenkáztuk, közben a kezében volt egy ilyen Clemmy kislány. Pelenkázás közben egyszercsak ráhúzta a kukijára. :D :D :D :oops: Mondom Szabolcsnak:- Nézd, ráhúzta a kukijára a kislányt!- Akkor most elvesztette? -Á, nem, ez csak guminő! :D :D :D

Zsóf

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Ayse! :D

Nekünk piros az egyik fürdőszobánk! Gyertek majd el a nagymamáddal egyszer! :D

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Zsóf!
Aranyos vagy, el is megyek, de a nagymamám sajnos már nem jöhet :(.

ayse
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, csak múlt héten Szegeden voltunk anyuéknál, hétvégén is jöttünk-mentünk. Nem nagyon tudtam visszaolvasni, csak az utolsó oldalakat.

Apuról sajnos kiderült, hogy rosszindulatú volt a daganat, jövő héten megy az onkológiára. Szegény 20 kg-t fogyott, sose volt nagydarab ember, de most rettenetesen sovány.

Majola! Eléggé elszontyolodtam tőle, hogy engem már nem is számoltál a két-pici-gyerekesek közé, amikor a topik kétgyerekeseinek idill-helyzetét vizsgáltad. :( Bár ma már látam, hogy hiányoltál. :D
Nagyon szépek a lányaid, és jó, hogy ilyen idilli a helyzet! Én a sétáktól, cuccolástól, a másodikra fel-le közlekedéstől még mindig hülyét kapok.

Davallia! Köszönöm, hogy számon tartasz. És persze köszönöm Thomasanne-nak is, hogy hiányolt. A tücsökzenét még átgondolom, még a Ringatóra van bérletünk, amit le kéne járni.
Davallia! Kérünk tőled is kétgyerekes képeket!

Kuha! Sajnálom apukádat, remélem azért talál új munkát.

Cleo! De jó, hogy raktál föl képet Majáról! Tündéri!

And! Az eszem egyik fele irigyel, hogy de jó, hogy újból dolgozol, szellemi kihívások előtt állsz, a másik fele meg mégse irigyel, mert én biztos hiányolnám Sacit.

Zsóf! Guminő :lol:

Bocsi, hogy nem reagálok többet de megfáztam kicsit, álmos is vagyok, úgyhogy elteszem magam holnapra. Jó éjt!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


jóestét!
Megann, egyáltalán ne irigyelj. még 3 évet kell legalább lehúznom a kórházban, mert csak úgy lehetek kardiológus, ami szeretnék lenni. ezt a magánrendelős dolgot meg azért vállaltam el, hogy bedolgozzam magam, mert valószínű, hogy két gyerekkel nem fogom bírni a kórházi munkát. igazság szerint gyerek nélkül sem bírtam. vagyis bírtam, de az nem volt normális.
nekem is hónapok óta azon jár az agyam, hogy merre van az előre. még most sem tudom pontosan.
szeretek kórházban dolgozni, az a baj. félek, hogy elhülyülök egy rendelőben. viszont az nem embernek való, ami itt megy már:(
szóval, neked is csak azt tudom mondani, gondold el, hogy valójában mihez van kedved, amit korábban szerettél csinálni, vagy valami teljesen máshoz. vedd sorba a lehetőségeket, ha kell írd le a pro és kontra érveket. ne járj úgy, hogy csak sodródsz, és majd csak lesz valami.
pár héttel ezelőtt még az is megfordult a fejemben, hogy egyáltalán nem orvosi tevékenységet fogok csinálni, úgyhogy az én fejemben sincs ám nagy rend. csak hát az ember úgy látszik mégsem bújhat ki a bőréből.....

Hajni, igen ő volt. kolléganőimnek nem volt szerencséjük, de én ügyesebb voltam :wink: szerintem ők nem is ellenkeztek.

Bodza, sajnálom a rosszhíreket :( gondolok rátok, hogy tudjanak segíteni!

Zsóf, guminő :lol:

Davallia! én ugyan azt nem olvastam, hogy rosszul esett, hogy nem hiányoltunk, de vedd tudomásul, hogy én szoktam rátok nagyon sokat gondolni, mivel annyi az egyezőség a két család között, és olyan aranyos kis család vagytok!!! úgyhogy az Eszti küld holnap nektek egy cuppanós puszit (ezt kb 2 hete tudja), külön a kis druszájának és külön a szintén egy éves-öt hónapos-egy hetes-egy napos Pandának! :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Bodza!

Nagyon sajnálom... :( :( :(
Fel kell venni a boxkesztyűt és harcolni, harcolni, harcolni :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

And!

Értem :roll: :roll: :roll:

Lányok!

NÁLUNK 100 NEM IS 1000 ÁGRA SÜT A NAP :P :P :P :P :P :P :P :P
Megyünk anyukámhoz, biztos megyünk ma motorozni, játszóterezni minden izé...
Léna viszont még alszik :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: én meg felöltözve, sminkelve, az autóba bepakolva várom hogy keljen és indulhassunk :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nem is értem hogy hogy lehet hogy még alszik, igaz tegnap alig aludt napközben :? :? :?
Azt hiszem talán hónapok óta ez az első hogy én keltem hamarabb...és tök jó...szépen fel tudtam öltözni, spink, ékszer...csomagok kész.... :P :P :P :P
Tök jó dolog ez....lehet érdemes kielőzni Lénát kelésben...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hahó!!

Mi is megvagyunk!! :D
Olvasni olvaslak titeket mindig,de valahogy nincs erőm irni!! :?

Totka.
Megy a drukk a szemed miatt!!
Remélem jó hirekkel jössz!! :D
Melinek pont olyan motorja van,mint Pannának!! :D :D
És én is imádom a rózsaszin rucikat!! :wink:

Bodza!
Sajnálom nagyon apukádat....de ugye kap rá kezelést és minden rendben lesz!!??

Megann.
Hogy őszinte legyek nekem sincs fi...m se,hogy mihez fogok kezdeni!! :oops: :oops: És ez nagyon elkeseritő!! :(

Gyönyörűűűűűűű időőőőő vannnnnn!!! :lol: :lol:
Mi is voltunk délelőtt mocizni,hintázni...stb!!
Mindjárt rakok képeket!! :D

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Na nálunk elkezdődött a hiszti korszak. Mármint az enyém. Nagyon rosszul viselem az éjszakázásokat, a kialvatlanságot.

Zsuzsa is elég nehezen veszi ezt az új kanyart... két kényes pont van, az egyik a szoptatás, a másik a fürdetés.

Mikor szoptatom Vivit, akkor Zsuzsa jön és kéredzkedik az ölembe, és ha mondom neki, hogy most nem tudom felvenni, iszonyatos hisztit vág le. Pedig mikor Vivi nincs kézben, akkor minden percet próbálok vele tölteni és foglalkozni vele. És már nem szeret fürdeni. Ahogy belerakjuk a vízbe este, rögtön ki akar jönni, és menni az ágyába a tejért, állandóan csak azt hajtogatja sírva, hogy MÜK, MÜK (milk = tej).

A cicit nem fogadja el, ellöki, meg se hajlandó próbálni.

Nem segít, hogy Vivi baba egyik éber periódusa pont az esti órákban van, ilyenkor nyűgi, szopizni szeretne nonstop vagy kézben lógni. A lógást megoldjuk a kendővel... de akkor van a haddelhadd ha ilyenkor megpróbálom őt szoptatni. De akkor is haddelhadd van ha csak lóg rajtam és úgy próbálom fürdetni Zsuzsát... Az apját is ellökdösi magától, magyarul hisztizik.

Szilvi fürdésére már nincs is nagyon energiánk. Nem fürdetjük mindennap, pedig jó lenne beállítani őt is egy megszokott rutinra. De az amit képzeltünk, hogy majd egy időben fürdik a két lány szemmel láthatólag kivitelezhetetlen, logisztikailag is, meg úgy látom, Zsuzsa nagyon rossz néven venné, ha még ide is betolakodna Vivi baba. Bár őra konkrétan nem haragszik, rám haragszik hogy nem tudok vele akkor foglalkozni mikor ő szeretné.


Többgyerekes anyukák,

ti hogy csináljátok a vacsoraidőt, fürdetést, további esti programokat? Nekünk elég nehéz úgy összehangolni a dolgot, hogy ne legyen belőle sírás valamelyik lány részéről... aztán meg Zsuzsa megszokta hogy vacsora után az ölembe ül és kukucsozik a konyhai függöny mögül, ez már rituálé számba megy, és akkor is sír, ha ez elmarad.

Már előre félek a hosszú hétvégétől, mikor Zsuzsa itthon lesz egész nap... még akkor is ha David itt van, nem lehet mellette aludni. Most csak az tart egyben idegileg, ha napközben tudok Vivivel aludni... mert anyukám napközben elviszi Zsuzsát.

Tegnap éjjel dorbézolás volt nálunk is... 1-3-ig éberkedett a kisebbik kisasszony, megvolt az együtt bőgés is már, szóval teljes műsor volt.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 



Rókica!!

Sajnálom,hogy ilyen nehéz időszakotok van,de tuti hogy kifog alakulni valami normális életvitel!!
Jujj,én is nagyon félek,hogy nálunk is mi lesz!!
Főleg most,mert Melit elkapta anyás-hisztis korszak!! :evil: :evil:
Tegnap is voltunk Egerbe és bementünk egy cukiba...én elmentem a mosdóba és Meli addig visitott mig vissza nem mentem!! :x
Aztán ha ott vagyok,minden szép és jó!! :? :roll:

Nekem volt részem egyik este Davalliáéknál végignézni egy esti rituálét....hát mondhatom irigykedtem,mert semmi gond nem volt egyik csajszi részéről sem!!! :D
Nagyon ügyesek voltak!!!De majd jön és ő elmondja,hogy-hogy is csinálják!!
Ja és az Eszti baba valami tündéri,gyönyörű kiscsaj!!!! :D
Panda meg kész nő már mellette!

ancsi26
 
 


Bodza :( Remélem, jobban lesz apukád a műtét után.
Hú, reménykedtem, hogy ne olvasol vissza az idill-számoló fejtegetésemig :oops: . De ugye tudod, hogy rólad úgysem feledkezem meg hosszú távon, csak sok a pillanatnyi elmezavarom

Róki, este nálunk mindig van sirás. Anna nagyon nyűgös fél 7 és 8 között, sokszor ringatom a hordozóban, amig Julcsival játszom. Szóval az esték nem könnyűek, ha apa épp mást csinál. ha velünk van, könnyebb. De hogy mit fogok csinálni 5 napig egyedül, azt nem tudom.
Ne kenődj el, Zsuzsa szép lassan hozzászokik a helyzethez, még olyan kevés idő telt el. Hagyd, hogy segitsen, ha szeret. Julcsi például nagyon szivesen hozza mindig a textilpelenkát, amikor szoptatok.
Nálunk először Anna fürdik, aztán őt szoptatom és Julcsit fürdeti közben Karcsi. Annát már nem lehet letenni utána, mert sir, igy sokszor Annával a kezemben adok jóéjtpuszit Julcsinak.

Julcsi viszont egyre többször kel éjjel, nem tudom, mit tegyek. Ma éjjel kábé 15-ször kelt fel..., na ez azért rekord volt (igaz, náthás is, meg jön is egy foga, de ez azért túlzás).

KépKép

KépKép
majola
 
 


Ancsi, Meli nagyon édes.

Davallia, hogy csinálod?????

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok Lányok!


Látom, megint kezd pangani a topik. Hiába, itt a gyönyörű idő...
Csakúgy, mint Ancsi, többnyire én is olvaslak Titeket, de írni már sem erőm, sem kedvem nincs. Ne haragudjatok érte!

Amikre emlékszem, nagyjából megpróbálok reagálni.

Bodza!

Először is! Sajnálom, hogy apukádnál így alakult, de jobbulást kívánok neki, remélem, jóra fordulnak a dolgok! Nektek pedig kitartást!!

Totka!
Gyerek minél hamarabb, én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mond a szemész!!

And!

Olvaslak Téged, a soraidat, és lepergett előttem, ahogy orvosként tüsténkedsz. Érdekes, mert nagyon el tudlak képzelni, ahogy csinálod.
És csatlakozom azokhoz, akik azt mondják (és én is, mint laikus), hogy egy magánrendelőben tuti jobban lehet keresni.
Meg ott aztán valamilyen szinten szelektálva vannak a páciensek is.
Most is, hogy anyum kórházban volt, elnézegettem az ápolókat, orvosokat, és ismét csak azt tudom mondani, hogy minden elismerésem az övék, a Tiétek, egészségügyben dolgozók.
Még ha mást nem is nézek, csak azt a lepukkant környezetet, amiben dolgoznotok kell. És akkor ott vannak a MINDENFÉLE korú, nemű, társadalmi helyzetű, és életszínvonalon élő emberek, akiket nyilván egy állami intézményben nem lehet megszűrni.
Ne vessetek meg lányok, de nekem tuti, hogy nem lenne ehhez gyomrom...

Tegnap voltunk egy ismerős párnál, a lányuk 5 éves, a kisfiú most született, 5 hetes. Tündériek voltak, de pont arról beszélgettünk, hogy semmivel sem érzi könnyebbnek a helyzetét most, hogy megszületett a pici. Legalábbis abból a szempontból nem, hogy ekkora korkülönbség van a két gyerkőc között.
Azt mondja, hogy a "nagy" lány eszméletlenül féltékeny, olyanokat mond, hogy az anyjának feláll a szőr a hátán, vagy épp a szíve szakad meg, mert annyira megható, ami az 5 éves kislány száját elhagyja. Egyik pillanatban eszméletlen dühös a kisöcsire, és őt bántja szóval, a másikban meg az után érdeklődik, hogy még őt is szeretik -e a szülei, vagy már csak a kisöcsit.
És sajnos ez a viselkedésén is meglátszik a kislánynak, nagyon kis undok mindenkivel, Gergővel is az volt. Aztán mikor a szülei rászóltak, hogy hozzon vmi játékot Gergőnek, az istennek sem volt hajlandó. Végül az anyukája hozott játékokat, ezen a kislány vérig sértődött, és több, mint másfél órán keresztül nem volt hajlandó kijönni a szobájából.


Érdekes ez, és most, hogy olvastam Róki sorait, pont ők jutottak eszembe, hogy az anyukája panaszkodik, hogy mindennapos harcot vívnak egymással, a kislány konoksága, akaratossága és féltékenysége miatt.


Ma mi is hatalmasat sétáltunk, elmentünk vásrolni, meg a postára. Igaz, hazafelé megizzadtam, mint a ló, de legalább Gergő elaludt a babakocsiban, itthon meg nem ébresztettem fel, aludt még egy órát a levegőn.

Képzeljétek, az oviban indul egy bölcsődei csoport, 15 fővel!!!!
Ma beszéltem a vezetőnővel, azt mondta, hogy még ennyi gyereket sem fognak felvenni, mert 15 helyük van, és hát nem megy mindenki oviba.
Hatalmas a túljelentkezés, és azt mondta, hogy erősen rászorultsági alapon vesznek fel. És azt mondta, hogy a családsegítő szolgálat, a védőnők segítségével fogják eldönteni, hogy ki a rászorult.
Azt hiszem, meg sem próbálom ide beíratni Gergőt...

Kép
kuha
 
 


Ancsi!
Jézusom, hogy mered ilyen közel a vízhez otthagyni Melit. :roll: Bendegúz tuti belestartolna, a Balatonba is majdnem belement pár hete, ha nem fogtam volna a grabancát tuti beleesik, hiába imádja a vizet. :lol:

Amúgy nagyon cuki, és milyen ügyesen motorozik Meli. Bendegúzt nem érdekli, bár eddig csak a játszón kölcsönmotorokat próbáltunk, és mindegyik kicsit magas volt. Lehet hogy ezért is nem kapott rá.

Kuha!
Nagyon sajnálom, ami apukád állásával történt, nem néztél körül az iwiwen van sok álláshirdetés apró. Én sajnos nem tudok segíteni, de ha hallok valamit észben tartom.

Hajni!
Mi volt a szemészeten? És amúgy hogy vagy?
Panna motoros képek is nagyon helyesek. Tényleg irtó csajos a moci!

Rokica!
Sajnállak hogy kimerült vagy, biztos nem lehet könnyű.
Nem lehet hogy esetleg ha megpróbálnád valahogy bevonni Zsuzsát a Vivivel kapcsolatos teendőkbe, pl az esti fürdetésnél együtt fürdetnétek Vivit, és ő adná a tusfürdőt, meg a törölközőt a végén, és akkor ez neki is egy program lenne, ami közelebb hozná esetleg a tesójához. És ő meg utána menne a kádba mert ő a nagyobb? Bár lehet hogy ehhez még ők kicsik, de sztem talán ilyesmivel lehetne próbálkozni.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Rokica!
Eszembe jutott még egy ragyogó ötlet, mi lenne ha kapna Zsuzsa egy kisbaba babát, amit ha Te szoptatod Vivit, ő is etethetné kis cumisüveggel, vagy kiskanállal. És este amikor Vivit fürdetitek, ő megfürdethetné kislavórban a saját babáját, kistörölközővel megtörölgeti, stb. Az ilyen szerepjátékok sztem bejönnek a gyerekekhez, de lehet hogy még ezekhez is kicsik, nem tudom. De én talán megpróbálnám, és akkor új kis rituálék alakulnának ki Zsuzsa kis életében is.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?