Új privát üzeneted érkezett!

Igen igen már ez az utolsó lehetőség ha 2007-ben akarunk de nekem jó lesz a január is nem vagyok mohó :lol:
Kép

Sőt én még a februárnak is nagyon nagyon örülnék mert akkor mindjárt pocaklakós lehetnék :oops:
Kép
Vendég
 


de van egy pár tesztelősünk, nem?
szóval, még jók lehetünk 2007-ben is! :wink:

babszika
 
 


Pandácska: az az igazság, hogy rettentően félek :( Attól is ha pozitív lesz a teszt és attól is ha negatív..Annyira sok fájdalmas dolgon mentünk keresztül. A tavalyi méhen kívüli után (csináltak: pungálást, laparoszkópiát, hasműtétet és küretet) rögtön lombikot akartam, de a doki lebeszélt...Mi van, ha most is méhen kívüli lesz? Abba szó szerint belehalnék...Ma talán nagyon negatív vagyok, elnézést! Tudom nagyon kicsi az esély eleve, hogy méhen kívüli legyen, pláne 2 oldali és ráadásul tökéletes a HSG leletem...De ennek ellenére nagyon félek :(

Ne hari, ezt most jól, rád zúdítottam...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

 
 

panda!
nem is meséltem neked! a héten voltam Gynevac szurin megint.... hát, emlegettelek!!!!
majd összepi...ltem magam, úgy fájt. már az is, amikor beadta, de utána aztán.... húúúúú
a m.helyemen azon gondolkodtam, h hazajövök, mert kész voltam. a közérzetem is rossz lett és radásul annyira fájt, h nem tudtam ülni.
köv. nap még éreztem!!!.... szörnyű volt!

babszika
 
 


Ria: én 1 Gynatren szurit kaptam és konkrétan az összes mellékhatás előjött...Egy hétig azt sem tudtam, hogy fiú vagyok-e vagy lány...38-39 fokos láz, hidegrázás, végtag és szívfájdalom, nehéz légzés...Szóval én azt akkor be is fejeztem...Úgy látszik én minden gyógyszert túlreagálok....

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én most nagyon sok ölelést küldök neked itt az éteren keresztül!!!!!!!
a héten én is voltam mélyponton és jól esett a vígasz (tőletek)

Hát most én is azt mondom, h ne légy szomorú! minden rendben lesz! egy csomó zebrát küldök feléd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Köszönöm....Azt hiszem rám fér a pozitív energia...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csheni,
Tudod ennyi rossz után csak jó jöhet!! Nem lesz szükséged lombikra hiszen nem vagy meddő és a következő babád szépen a méhedben fog megtapadni 38 héten keresztül :wink: Más lehetőség nincs mert mi itt ezt akarjuk és a népnek ereje van :lol: Te most csak arra gondolj hogy milyen módon jelented be a párodnak hogy újra babát vársz mert ha jól látom a vonalzód szerint meg vannak számlálva a perceid :wink: Semmi rossz nem történhet ne gondolj erre!

Babszika,
Ez a 4. volt? Mert az nekünk is nagyon fájt :?
Vendég
 


Heni!
akkor ne olvassd el a tájékoztatót!!!!!!!!
de tényleg! lehet, h pszichés...

csak hagyd, h segítsenek neked a gyogyik!

mondjuk, én sem a clostiban bízom, hanem a barátcserjében és a Gynevacban. hiszem, h segítenek, h én is anyuci lehessek!!!!
a lényeg, h hitetsd el a szervezeteddel, h jobban leszel tőle, és segíten fog. (megjegyzem: a homeopátiás szerek is tele vannak placeboval)

babszika
 
 


nem, panda!
én a múltkoriról lekéstem.... még csak a 3. :?
pénteken már nem tudtuk elmenni beadatni, úgyhogy átcsúszott erre a hétre.

babszika
 
 


Babszika,
A 3. is fájt. Az első is de a másodikat meg nem is éreztem olyan volt mintha nem is szúrták volna be... Nekünk már csak 1 van szerencsére...
Vendég
 


már én is nagyon számolom a végét!!!! :lol:

de tudod, nálunk a beadóval van gond. úgyhogy nem is reménykedem, h kevésbé fog fájni.... :cry:

babszika
 
 


Babszika,
A lényeg hogy legyen pozitív hatása a többit meg kibírjuk :wink:
Kép
Vendég
 


pontosan!
ennyit megér!!!! (sőt, még többet is, ha jó)

babszika
 
 


én lassan lelépek, mert már alig bírom nyitva tartani a szemem.
apát az ágyban fogom megvárni (remélem, nem alszom el.... bár, olyan messze van még 1/2 11).

legyen szép álmotok, aludjatok jól!!!!
vigyázzatok magatokra!

babszika
 
 


ezt most találtam:

"Ahogy ma élsz, úgy varázsolod álmaidat reménytelivé."

pápá

babszika
 
 


Sziasztok!!!
Még mindenki pihizik? Tegnap én aludtam 9-ig :oops: Soha nem szoktunk olyan sokáig aludni hétvégén sem. Mindig felébredek 7-kor, mint hétköznap.

Ma végre kisütött a nap!

Heni! Hessintsd el ezeket a gondolatokat! :!: Tessék pozitív gondolatokat diktálni a szervezetednek!!!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
Mi most megyünk a városba vásárolni tavaszi ruhákat... kedvem semmi de muszáj.
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Heni: kldöm feléd a pozitív gondolatokat*********************, érzed már????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


pandácska, mi 1 óra körül indulunk, nagy bevásáló körútra!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
És van kedved?
Vendég
 


Határeset... mondjuk mi inkánn metro, tesco, interspaar irányba megyünk...

Kép
Kép
gyablonka
 
 



Sziasztok csajszikKép

Köszike mindenkinek, aki bejelölte az iwiw-en! Mindenkit visszaigazoltam. És köszi szépen az együttérzéssel. De sorolhatom tovább a "sötét időszakomat"Kép Nem tudom, de most nagyon összejöttek a dolgok :cry:
Az anyósom korházban van. Az apósom elesett, beverte a fejét a mosdóba, elájult. Most meg megbénult az egyik karja :shock:
Tegnap kis Zolcsinak is baja esett, méghozzá én okoztamKép . Az történt, hogy reggel én meg Apa bementünk hozzá és szokásszerint öltöztettem . Felültettem , erre elkezdett sírni. Gondoltunk, hogy csak nem tetszik, hogy ül. Aztán rájöttünk, hogy itt valami baj van. Mutatta is a karjára. Bevittük a korházba, ahol megröntgenezték és kiderült, hogy van egy kisebb kulcscsont törése ( pontosabban a babáknál csak elhajlás)Kép. Egyszerűen rossz fogás volt, pedig nap mint nap igy csináljuk. Most felkötöztem egy háromszög kendővel, de már használni akarná a kis kezét. A férjem sem érti, mondja, hogy ha nem látott volna az egészet nem hítte volna el, hogy nem történt valójában semmi!!! Ezek után félek megfogni. És pont én voltam, pont én bántottamKép
Szerintetek jöhet még valami, ami ennél is rosszabb?????

Bocsika, hogy ilyen szép idő ellenére depizek itt ezerrel, de lehet, ha kibeszélem magamat, akkor megszűnnek ezek a rémségek?




Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


sziasztok... mindenki vásárol???
én meg most értem haza. volt egy találkám (egy egyetemista ismerősöm kifaggatott a régi m.helyemről.... szakdogát ír HR témában), aztán bevittem apát dolgozni.... próbáltam úgy szorítani, h ne tudjon bemenni, de hiába... :(

olik!
nagyon sajnálom, h most így összejöttek a dolgok... jobbulást kívánok mindenkinek!
az nem jó, hogy depis vagy, de ha érzed, h jó megosztani velünk, akkor tedd!!!!!!!!!!
legalább így segítsünk egymásnak!!!!!
azért én kívánom, h rád méginkább süssün a napocska és adjon neked sok-sok jókedvet!

babszika
 
 


Csajok!

Kik vannak teszt közelben? Drukkolok!!!!!

Olik!

Nagyon sajnálom ezt a peches szériát, remélem nem lesz több!!!
Apósod szerintem kapott egy enyhe agyvérzést. Az egész családnak jobbulást!
Vendég
 


Olik! Mondd csak! És ne szomorkodj! Minden babó nagyon szívós, meglátod pár nap múlva már el is felejti a kis Zoli, hogy fájt a karja!Addig meg tudom, hogy el fogod kényesztetni :wink: Ilyen butaságot meg ne mondj, hogy bántottad! Dehogy bántottad!!! Biztos vagyok benne, hogy nagyon jól csinálod a gondozását és eztán is jól fogod csinálni, nem ám, hogy félsz hozzányúlni! Náladnál jobb kezekben nem lehet sehol.
Biztosan nem fog megnyugtatni, de talán más színben látod majd a világot: kisbaba voltam, mikor a nagymamám elesett velem az utcán (tűsarkúzott a mámmmá), eltörött a combcsontom, végig be volt gipszelve az egész lábam (mikor éppen másztam volna, vagy éppen menni akartam tanulni). Na ő dámáskodásában vétett, de te nem csináltál semmit! A lábam egyébként tök jól van, még csámpás sem vagyok :D , még x lábú sem :D :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Heni! Gyabi! Teszteltetek???
Omnia! Szereztél holnapra tesztet? Reggel várjuk az eredményt!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla!

Már én is nagyon kiváncsi vagyok hogy milyenek lettek a tesztek!!!
De hát nem jelentkeznek ezek a csajszik!
Vendég
 


Eltűnt mindenki! Vásárolnak, kirándulnak! Majd előkerülnek ám :)
Ditke! Nektek itt a félidőben hajrá!!! Méred a hődet, vagy van valami bíztató jel???

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


kamilla!
bevettem a gyogyit!!!!! :wink:
valszeg igazad lesz és csak "tréfa" volt....

babszika
 
 


Az az igazság hogy 27 naposak a ciklusaim, de mivel most 29 napra jött meg, ezért csináltam egy 28 napos vonalzót! De most ez a hónap kimarad, nem tettem semmit a baba érdekében, gyógyteát sem ittam, hőmet sem néztem, csak E-vitamint, folsavat eszem. Azt sem tudom volt egyáltalán pém? Na mindegy, én leszek leginkább meglepődve ha esetleg ennek ellenére mégsem jön meg!!!! :wink:

Szúrkálni kb. a 10-12 napig szúrkált, aztán semmi! Szerintem akkor volt pé! Azt nem tudom miért szúrkált kb. 3 napig! Lehet hogy szép nagy volt!!!! :wink:
Vendég
 


Ria! Jó kislány! Nem tréfált, egyszerűen még nem tudja mi történik vele! De az is lehet, hogy tényleg volt korai pé-ed és akkor babás vagy és JUPPPY!!! Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Ditke! Attól, hogy nem hőmérőztél, nem teáztál még bármi lehet!!! És úgy legyen! Egy édi pocaklakó! A szurkálós napok környékén azért dolgoztatok rá!?!? Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla!

Igen! De most nem füzök hozzá reményt! Nem tudom miért, megérzés!
Vendég
 


Tesztelők!!!Hol vagytok? És a pocakosak??? Miért hagytatok el minket? Meséljetek, hogy mi fog történni velünk!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


hát, azt egyenlőre nem gondolom, h babás vagyok.... de nem is akarok ezzel foglalkozni.
olyan messze van még a ciklus vége... hiszen, még csak most kezdődött el :)

babszika
 
 


Szép napot Lányok!

Teszteltem, és nagyon -nagyon halkan szeretném csak mondani (a múltkori eset miatt), hogy:2 csík :D Rettentő boldog vagyok, de ugyanennyire félek is, mert szúrkál a petefészkem...Szóval majd csak akkor gratuláljatok, ha már szívhanggal jövök hozzátok!

Mindenkinek kellemes vasárnapot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


gyablonka

Itt a kép a ruhámról, ezt tudtam gyorsan előhalászni.

Kép [/img]
sirkici
 
 


halkan sem szabad örülni??????? :roll:

csak egy kicsit.... és szorítok tovább, ígérem, de muszáj egy kicsit örülnöm, mert másképp belémragad ám!!!! :wink:

babszika
 
 


Heni!

Ez aztán a jó hir! :lol: Nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen!
Nem haragszom meg hogy nem eggyütt babásodunk, ahogy megbeszéltük!

Sirkici!

Nagyon szépek vagytok!
Vendég
 


Heni! Minden rendben lesz! Juj, azért én örülök, itthon, egyedül, csendesen! Doki egy hét múlva? Vagy most mihez kezdesz? Elevitet mindenképp szedj! Vagy amit te szoktál! Minden esetre dokinak jó lenne szólni a szurkálásokról! És, hogy el tudja mondani, hogy minden rendben van!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Sirkici! Nagyon csinik voltatok!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Sirkici!
De aranyosak vagytok!!!!!
csak úgy sugárzotok a boldogságtól!

babszika
 
 


Heni!

Nagyon örülök a zebrának... :lol: Ne aggódj! Minden rendben lesz. NAgyin drukkolunk nektek!

Sirkici!
NAgyon csinik vagytok. Szép volt a ruhád...

Többi tesztelős lány mikor tesztel?
Várjuk az eredményeket.

Lányok!
Kb 1 hete apró pattanás szerű pöttyök jelentek meg mindkét lábamon, és rettentően viszketnek, Sebesre kapartam a lábam... Szerintetek ez lehet az Elevittől? Lehet, hogy allergia? Mi lehet? Van ötletetek?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Heni!
Hurrá!! Éreztem, hogy lesz itt + teszt. Nagyon örülök a két csíkodnak! :) Mielőbbi szívhangot kívánok Neked! Szorítok, hogy minden rendben legyen!
Vendég
 


Heni!
Mikor mész dokihoz? Ugyan most még, ha jól tudom, szívhang még nem lehet, de már láthatja, hogy hol van a petezsák.
Vendég
 


Heni!

Nagyon nagyon örülök, és gratulálok! Minden rendben lesz, majd meglátod!!!! :lol: :lol: :lol:

Ma volt pici fiunk 2 éves, rakok fel 2 képet, hátha valakit érdekel ;)

Kép Kép
Vendég
 


Betty!

Nagyom jópofa torta, biztos tetszett Petinek!
Mégegyszer nagyon boldog szülinapot!
Vendég
 


Csheni,
Jár nekem valami mert én megmondtam hogy ez lesz :lol: Egy puszival megelégszem :oops: HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :lol:

Most értünk haza a vásárlásból és nincsen lábam valaki kölcsön adna 1et? hihihi
Vendég
 


Tesztelt még ma valaki?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?