Új privát üzeneted érkezett!

Csanita!Várunk minél hamarabb.Pihenj sokat.Jól meg jártad. :(

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!


Csak gyors bekuk !!

Anita!!
Jobbulást!!

Megkaptam az iwiw.-es meghivit ,most azzal szorakozok !
Sikerült regisztrálni : eda_ @ freemail.hu ,aki fennt van bejelölhet
:D !!
Bár még mindig beteg vagyok ,nem birok sokáig fennt lenni :cry: !!
Hétvégén több idöm lesz majd akor visszaolvasok!!

Sziasztok!!
Vendég
 


ÚKamilla, nagyon sok drukk és remélem, hogy ez az inszem lesz a SIKERES!!!!!!! Hajrá-hajrá!!!!!!! :wink:
Tényleg, tudom, h. nem találtak nálatok semmi galibát. És már lehet, h. kérdeztem is, csak lukas a fejem: PCT-t csináltak Nektek? Nem nyírod ki a katonákat?

Anita, szegénykém! Gyógyulgass és gyere! Hogy rád jár a rúd! :cry: Úgy sajnálom!

Zuyzka, köszi az infókat. De m,agadról semmi?
pihi
 
 

 
 

Szóval Zsuzska akart lenni, nem Zuyzka. Bocsi :oops: :oops: :oops:
pihi
 
 


Keditke!Én bejelöltelek.:)

Kép
breni
 
 


Sziaaa Reni!!

Olyan jo ,nagyon örültem neki :lol: :lol: !!
Vendég
 


Sziasztok csajok!!!

Itthon vagyok,de most csak röviden.Nagyon nehéz hét van mögöttünk,kedden este mentünk be a kórházba,szinte úgy másztam be,hullottak a könnyeim,pedig tudjátok,nem vagyok kényes,plána amennyi fájdalmon tavaly átmentünk,az ellenségemnek nem kívánom :cry: :cry: Éjjeleket nem aludtam,a nap 24 órájában csak a fájdalom volt.Minden nap infúziót kaptam,meg 3X megszúrták a gerincem,fájt,de úgy voltam vele,minden mindegy,csak jobb legyen.Aztán szombaton kicsit már jobb volt,feltudtam kelni,még most is érzem,de már ez simán bírható,de pihenésre van szükség.A gyulladás nagyon lassan gyógyuló folyamat.

Nem tudok vissza olvasni,puszilok mindenkit!!! :wink:
csanita
 
 


Sziasztok!

Betti én is alig várom, már, hogy menjünk Páhokra. Hazafelé jövet, majd biztos gondolok Rátok, hogy még előtte vagytok :)

Kamilla tényleg! Nektek nemsokára esküvő lesz! De izgi! Szombaton is munka? Fujj
nagyon szép paraméterekkel jöttél haza az UH-ról! Jaj most látom ma votl az inszem???
Lemaradtam ,de NAGYON NAGYON DRUKKOLOK!!!!

Meliz TOVÁBBRA IS NAGYON DRUKKOLOK!!!
Nekem a nagy cici volt az egyetlen korai jelem :wink: még egy hét a tesztig :)

Reni örülök, hogy minden rendben!

Pihi mi volt a dokinál? Hő vissza :) nagyon drukkolok!!!!

Kata nemsokára esküvő!! DEJÓ!! Ez olyan jó időszak!

Tancsi üdv. Te legalább már hozzákezdtél a dogához, én még hozzá sem fogtam, pedig a határidőnk ugyanaz :(

Anita végre otthon! Mielőbbi jobbulást Neked!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka, tancsi, hova jártok egyetemre? Én épp a minap fejeztem be (jogi), júniusban diplomaosztó!:-) Aztán tényleg nem kell mással foglalkozni, csak az élet kellemesebb oldalával....

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Na, meg volt az action. Ez lesz a nyerő és kész pasz! Most még este rásegítünk, csak jönne már haza az Uram!

Meliz! Mennek a drukkok jövő szerdára.+++++++++++++++++

Csanita. Úgy sajnálom, hogy megint nem vagy jól. Pihenj sokat. Puszi neked!

Pihi. Veled most mizu van? Még nem jött meg, ugye? Drukkolok. Ha meg mégis megjön, akkor inszemre fel! Nekem nem csináltak olyan vizsgálatot,mert a Forgi elavultnak tartja.

Ja, én meg közben lombik várólistás lettem. Szeptemberre kerülök sorra. Remélem nem kerül rá sor. De biztos, ami biztos, feliratkozam.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla DEJÓ! Így van! A jó hozzáállás csak meghozza a sikert!! NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!!!
ÉS hajrá a rásegítésre!
És szó se essen a lombikról :wink:

Farthy én Gyöngyösre járok. Neked nagy nagy gratula a diplomához!!!!Ügyes vagy!
(nekem gyanítom nem lesz idén júniusban meg ez a diploma :()

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Anita, de jó, hogy már tudtál jönni. Annyira sajnálom, hogy ilyen rosszul jártál. Remélem vége már ennek a sok féjdalomnak.


Kamilla, igen nekem is ezt mondta a Tanár Úr. De ha mást nem találtak nálatok, akkor mégiscsak ez lehet, nem? Na mindegy is, mert inszemmel ez kivédve. És két hét múlva Veled örülünk majd remélem! :lol: :lol:

Hát én ma mentem a leletemért. Olyan alacsony a progim, hogy 1000 %, hogy megjön. Ha terhes vagy 100 fölött kell lennie, nekem meg csak 6. :cry: :cry:

De két hét múlva megcsinálja nekem a PCT-t. Kaptam bromot a prolaktinra és szedem tovébb a clostit. Nem beszéltünk inszemről. nem voltam most túl lelkes. De ha a PCT rossz lesz, akkor egyértelmű az inszem.

Beuka, gondolom Boti mellett elég lenne tanulni. És azért inkább Boti, mint diploma!!! :lol: :lol: :lol:

Jó éjt!
pihi
 
 


Csanita gyógyulj meg mihamarabb Kép Kép

Kép
gaby25
 
 


Pihi!
Sajnálom! :(

Editke!
Bejelöllek!

Kamilla!
Megagigadrukk!

Csanita!
Ú, szegénykém, gyógyulgass, pihengess!
sonjus
 
 


Sziasztok!
Szeretném mindenkivel megosztani: 3 év próbálkozás után végre sikerült! Már nem is igazán reméltem, minden mindegy alapon kipróbáltam egy módszert, amiben magam sem nagyon hittem, és sikerült! Tegnap töltöttem be a 12. hetet! Hátha másnak szintén segítségére lehet ez a módszer. Ha valakit érdekel, priviben szívesen adok elérhetőséget.
Csilla
manómamó
 
 


Sziasztok!

Keditke
bejelöltelek még tegnap!

Kamilla
Nagy-nagy megadruk.Remélem nem kell menetek a lombikra. :)

Pihi sajnálom,hogy nem lett jó az eredményed.

Kata nemsokára lagzi.De izgi. :D

Beuka,Tancsi,Farthy
Jó tanulást.De mégtöbb babázást.

Engem is bejelölhetek az iwiw-en.A cimem halasz68@citromail.hu
Puszi.
Sziasztok.
meliz

Kép
Kép
meliz
 
 


Anita! Minél hamarabb gyógyulj meg.Várunk vissza.

Kép
breni
 
 


Beuka, köszi a gratulációt!
Neked viszont ott van az a nagyon aranyos kisfiú! Jól sejtem, hogy most nem minden gondolatod a diploma körül forog?:-))

Meliz!
Azért nekem nagy kő esett le a szívemről, hogy most már nincs több tanulás. Csak egy fránya munka összejöhetne már. Akkor egy percet se várnék tovább!

Nem semmi ez a lombikprogram! Ennyit várni rá! Nem is értem ezt a rendszert....ha egyszer ennyi párnak szüksége lenne rá, hogy ilyen hosszú a várólista, akkor talán ezt kellene megreformálni, nem pedig kórházakat megszüntetni! Gondolhatnák, hogy lombikprogramban nem azok vesznek részt, akik lusták gyereket csinálni. Kamilla, az vígasztaljon, hogy szeptember még fél év, addig bármi lehet! remélem, összejön nektek addig a baba!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

farthy

Az Eltén a német kiegészítőre járok, mert gimiben 2012-től csak ilyen diplomával lehet tanítani, a nyelvtanári kevés lesz. Ma talizok a konzulensemmel. Több hét után elértem. Bár nem tudom, hogy be akarom-e most fejezni. Nagyon kellene, mert ezzel most fordító is lehetek és nagyon vonz, hogy csak a gép előtt ülve dolgozzak.

manómanó

Gratulálok. Majd mesélj. Érdekel.

csanita

Gyógyulj meg. Kerestem visszamenőleg, hogy mi történhetett veled, de nem találtam, elvesztettem a fonalat.

Most megyek, mert lassan vége a lyukas órámnak.

Tancsi

Kép
tancsi
 
 


Tancsi!

Szerintem fejezd be most, ha babát akartok! Most még egyszerűbb lenne... s le lenne róla a gond.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Anita,
szegénykém, nagyon rossz lehetett :(
Jobbulást, gyógyulgass! Puszi! :)

Kamilla,
Igazad legyen! :) +++++++++++++++++

Aha, akkor a Forgácsban is remek várólista működik... :roll:

Farthy,
a felvetésed jó, csak odafönt magasan szarnak a lombiksokra, sőt keresztbehúznak! :evil:
Várólista, megemelt gyógyszerárak (ami eddig szuri 50ezer volt, az már 75, és ez csak egy), plusz még el akarnak venni az 5-ből 3 TB támogatott lehetőséget :!:

Bocsánat, ha vki unja ezt a témát, de sajnos attől a faszogányos rendszertől függ, hogy lesz-e valaha gyerekem. :( :cry:

Fél év rengeteg várakozás!!! :( Főleg annak, akinek 0 esélye van term. úton.
angel37
 
 


Szia angel
én nagyon is megértelek.Ezt annyira szomorúnak tartom,hogy ilyen sok pár vár.És nem biztos,hogy el is juttnak odáig. :cry:

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz,
:roll: :( :cry:

Küldök neked egy szekérderéknyi drukkot! :) :)
Ne kelljen többet foglalkoznod ezzel ez egész témával!
angel37
 
 


Angel
nagyon szépen köszi!
Én is neked,hogy ne legyen rá szükséged a lombikra.:wink:
Én nem tudom mi van ma velem.Éjjel sem aludtam már.Egész éjjel fájt a fejem+be van dugulva az orrom de még most is.Pedig már probáltam mindent.Lehet,hogy elkaptam valami bacit. :shock:

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!!

Kamilla
Nagy-nagy megadruk.Remélem nem kell menetek a lombikra. :D :D :D :D

Tancsi!
üdv. :)

Pihi !
Sajnálom,hogy nem lett jó az eredményed.

:(

manómanó!!

Akár privibe is jöhet ,de szerintem itt mindenkit érdekel ,
gratulálok. Majd mesélj.


Angel
Én nagyon is megértelek.Ezt annyira szomorúnak tartom,hogy ilyen sok pár vár :(

Anita!

Nagyon rossz lehetett ,jobbulást, gyógyulgass!!

Meliz!!
Nekem is igy kezdödött ,nagyon fájt a torkom 3 napig hangom se volt :roll: "párom biztos örült" :lol: :lol: !!Még egy picit náthás vagyok de még ma szedem a szemicilint!!
Az bánt csak ,hogy ez a hónap se lesz nyerö mivel hétvégén volt csak kekszelés :( A mensi is biztos 1 hetet késni fog(nekem mindig késik ha valamilyen gyógyit szedek)!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Most csak egy táblára jöttem (tegnap akartam felrakni, de elfelejtettem :oops: :oops: :oops: )

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Lányok mere vagytok. :( Haho.

Teganap kíváncsiságból megmértem a hömet és ilyen még az évek allatt nem volt remélem ez valami jó jel mert 37,4.És azóta is ennyi.Eddig mindig csak max.37,1 volt.Azért parázok remdesen de reménykedek is ezerel. :D

Mindenkinek nagyon szép és jó hétvégét kívánok.
Puszi.
meliz

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!


Sajnálom nagyon, h csak most találtam meg ezt a topikot, és csak most lett internetünk :( :( :( Mi 2004 nyarától próbálkoztunk, és rettenetes érzés volt az, h minden hónapban MEGJÖTT :( :( :( Próbálkoztam én is mindenfélével: PG 53(páfrányos kecere), Hőmérőzés, Gyertyába állás, stb......Orvosról-orvosra jártunk. Közben volt Loop féle konizációm, egy olyan inszeminációm amit úgy csinált meg a doki, h bementem, és minden előzetesen vizsgálat nélkül csinálta meg. Persze, h nem sikerült :( :( Innen persze le is léptem, mert csak bohóckodott velem. Kb 6 orvosnál jártunk, mígnem elkerültünk a Budai Meddőségi Centrumba. Már 2005 szeptembert írtunk. Addig csak a sötét alagútat láttam :cry: :cry: , teljes reménytelenséggel :( :( :( Igen-igen, és pont olyanok tudják ,ezt átérezni akik ugyanilyen problémával küzdenek :cry: :cry: :cry: Itt a Budai MEDDŐSÉGI KÖZPONTBA VÉGRE, nem csak bohóckodtak az emberrel hanem végre konkrétumot mondtak. Kiderűlt, h magas a prolaktin szintem. Kaptam arra Bromokriptin nevű gyógyszert, és Novemberben megcsinálták az első inszeminációt. Sajnos nem sikerült :( :( Nem akartam feladni, és csinálni akartam a következőt. Nem is kellett sokat várni rá, mert decemberben már volt is időpontom. 2006 január 6.-án kellett volna visszamenni, h sikerült-e, vagy sem. Persze én meg úgy voltam vele,h eddig is rengeteg tesztet vettem :cry: , akkor most miért ne vennék? És megvettem :lol: Nem gondoltam, h ilyen reakciót vált ki belőlem. Ott álltam a teszt felett, és csak azt mondtam: NEM TUDOK FELHŐTLENŰL ÖRÜLNI, mert olyan sokat vártam erre a napra, h nem hiszem el. És IGEN LÁNYOK! Mindenkinek eljön az a bizonyos nap :lol: :lol: :lol: Akinek még sajna nem sikerült :cry: :cry: azoknak nagyon drukkolok. Azóta 2006 szeptemberben megszültem Dóri nevű kislányomat.



Remélem senki nem haragszik, h ilyen hosszú levelet írtam :lol: :lol: Azóta 2 barátnőmet küldtem oda(Budai M), és az egyiknek ikrei, a másiknak egy gyermeke lesz :lol: :lol:


Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Sziasztok!

Meliz, Keditke!
Bejelöltelek Titeket :)
Ti is milyen szépek voltatok az esküvőn...

Csanita!
Gyógyulgass tovább, szegényke!

Tapasztó drukkok mennek továbbra is, akinek kell :wink: !!!
Meliz!
Hődnek külön drukkolok!!!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


sziasztok
na bakker, eltolódik a hsg következő ciklusra :( a 3. napi vérvételen szóltam egyik asszisztensnek, hogy a hsg-t választottuk, és egy szóval nem mondta, hogy ezt külön beszéljem meg a dokival. Azt hittem, ezt felírja, és az időpontot majd megmondják, mikor lesz. Kedden mikor mentünk be a párommal, akkor mondták, hogy hát ezt beszéljem meg a dokival, ők erre nem tudnak időpontot adni Doki akkor műtött, és ma sikerült vele beszélnem telcsin, és már nem tud betenni hétfőre vagy keddre :cry: Ez van :? Ebben a ciklusban még nem is mértem a hőmet :P

Csanita
amint jobban leszel, összehozzuk az elmaradt találkozót :wink:

Timi
gratula Dóri babához :D én most a nyírőbe járok, és remélem karácsonyra ott lesza baba a fa alatt :wink:

Kép
gaby25
 
 


Gaby, akkor nagyon siessetek! Szinte már csak órák kérdése:-)
Én különben december végén születtem. Igaz, anyu soha nem mondta, de szerintem a szülinapján fogantam, ami március közepén van, de egy kicsit túlhordott, így pont stimmel az időpont. Szóval mindent bele!:-)
Kép
Vendég
 


Szia Tímea!

Volna hozzád néhány kérdésem.
Mikor kiderült, hogy magas a prolactinszinted, és megkaptad a Bormocriptint, milyen dózisút és naponta milyen adagban szedted? Nekem is magas a prolactinom, és a 2,5-ből (azaz a legkisebb dózisúból) naponta is csak fél szemet szedek esténként.
Te a Bormocriptin hatására lettél terhes? Beállt megfelelő szintre a prolactinod? Mikor terhes lettél, mennyi idő múlva hagytad abba a Boromt szedni? (mivel terhesség alatt nem lehet szedni).

Köszönöm a válaszokat! Gratlulálok a kislányotokhoz!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Látom magas prolactinra mindenki Bromot szed. Senki sem kapott Norprolac-ot?

Tímea,

tényleg meddig szedted? Velem a 6. hétig szedették, aztán a 10.-en vesztettem el a babát. Akkoriban nagyon sok rossz lelki dolog is ért, nem lehet okolni semmit, valószínűleg ez egy összetett dolog.


Sziasztok

Tancsi

Kép
tancsi
 
 


Tancsi!

Én hallottam a Norprolacról is, de jóval többet hallottam a Bromóról. Szerintem ez jobb gyógyszer lehet, mert már hallottam olyat, hogy a Norprolacról a Bromóra tértek át, fordítva pedig még nem hallottam (bár biztos volt ilyen is). Szerintem attól is függ, hogy ki milyen gyógyszert szed, hogy csak a prolactinja rossz, vagy esetleg más hormonbaja is van-e.
Tancsi, pont ezt szeretném kikerülni, hogy ne vetéljek majd el, ezért nem ártana szedni három hónapig majd a gyógyszert. De majd az orvos mindent elmond. Májusban megyek az endeokrinológusomhoz, ott majd mindent megbeszélek vele, s beírom ide, mit mondott, mert látom, ez a dolog nagyon sok nőt érint.
Viszont Tímea helyzete jó példa arra is, hogy magabb PRL szint mellett is ki lehet hordani a babaát, ha előtte Bromóval kezelték. remélem, tud a kérdéseimre válaszolni, mert nagyonm fontos lenne.
Tancsi, szerintem az orvosodnál kérdezz rá a Bromóra te is.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Gaby25!

Mióta jársz a Nyirőbe? Eddig mit csináltak? Mi a probláma? Ott sem kell fizetni?


Farthy!


Te hova jársz? Ha még nem mentél el Meddőségibe akkor tegyed meg. Sajnos éppen most néztem meg a 2005-ös naptáramat, h szedtem a tablettát, és még én sem tudom kibogarászni :cry: Azt tudom, h a novemberi inszemináció azért nem jött össze, mert félreértettem a dokit a tabletta szedését hamarabb abbahagytam. Arra emlékszem, h egészeket, és feleket is szedtem. De arra nem emlékszem,h hány napig :cry: :cry: De levitte a magas értéket az biztos. Arra viszont konkrétan emlékszem, h amikor megtörtént az inszemináció utána felírt egy olyan kúpot aminek az a neve: UTROGESTAN. Na ez a kúp a beágyazódásért felelős. És ezt még akkor is kellett használni amikor terhes lettem. Megmondta meddig használjam. Ez tuti segít!!!!!!!Nekem 2*értéke volt a normális prolaktin szintnek. Még el is küldött MRI vizsgálatra, h nehogy valami jóindulatú daganat okozza ezt. Na gondolhatod mennyire kivoltam. Hála semmi nem volt.



Tancsi!


Írtam Farthynek, h sajna már nem emlékszem, h mennyi ideig szedtem :( :( De én szedtem egészet, felet is. Nem is értettem a dokit először, úgyhogy az első inszi ezért nem is sikerült. De lement a prolaktin szint. Igen! emlékszem, h akkor meg túlságosan lement, és azt mondta ez így jó most. :lol: Te hova jársz?





Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Szia Timi!

Köszönöm, hogy válaszoltál!
Mi még nem kezdtünk el próbálkozni a kedvesemmel, csak tudakozódok egyelőre. De azt meg fogom kérdezni az orvosomtól, hogy körülbelül mennyi idő után kell nekiállni aggódni, ha esetleg mégse leszek egyből vagy néhány hónapon belül terhes. Jó, tudom, ő se mondhat, 100%-ig biztos dolgot, de azért mégis egy körülbelül időt mondjon majd.
Én az Országos Gyógyintézeti Központba járok kezelésre. Ritkán kell mennem, mert jók az eredményeim. Most nekem is jó a PRL szintem a Bromó hatására. Én folyamatosan szedem, napi fél szemet.

Ezek szerint te nemcsak a Bormót szedted, hanem kiegészítőket is kaptál, és így lettél terhes? Végül hogyan sikerült kihordani a babát, ha abbahagytad a terhesség alatt a Bromót? Azóta nem szökött vissza a PRL szinted?
Én most márciusban megyek a nőgyógyászomhoz, vele is mindent megbeszélek, májusban pedig az endokrinológiára megyek, ott is mindennek utána járok. Szeretnék biztosra menni, amennyire lehet. Köszönöm a válaszokat!

Kép
Vendég
 


Ja, igen, még valami! A PRL magas szintjét valóban a hipofízis jóindulatú daganata okozza, melynek neve adenoma. Nekem is ez van, PRL-t termelő prolactinoma. Először én is nagyon kivoltam, mikor kiderült az egész, de tkp. még örültem is neki, hogy megvan a probléma forrása, minthogy éveken át félrekezelnek, és nem tudja az ember, mitől nem terhes.
Vendég
 


Ja, igen, még valami! A PRL magas szintjét valóban a hipofízis jóindulatú daganata okozza sokszor (de nem minden esetben), melynek neve adenoma. Nekem is ez van, PRL-t termelő prolactinoma. Először én is nagyon kivoltam, mikor kiderült az egész, de tkp. még örültem is neki, hogy megvan a probléma forrása, minthogy éveken át félrekezelnek, és nem tudja az ember, mitől nem terhes.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kamilla, Meliz továbbra is nagyon DRUKKOLOK Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lara, Ági, Hajni Nálatok miújság????

Pihi sajnálom, hogy ilyen alacsony lett a progi :( :(
legalább meglesz egy újabb vizsgálat. drukkolok!!

Gaby hsg csúszás :(

szép napot mindenkinek!!!!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Hi!

Beus!
Éppen most akartam írni, h röppents a tábla közepére ( 17. cn ).
Elfelejtettem szólni. Köszi!!! Most nem hőmérőzök. De LH tesztet azt elsütöttem. Abból tudok pozitívat csinálni!!! :lol:

Kép
lara26
 
 


Farthy!


Azt tudom,hogyha én újra kezdhetném, akkor nem várnék itt az orvosokra. Itt az a kérdés, h mennyire szeretnél kisbabát. Hány éves vagy? Nekem egy ismerősömnek kb 4 hónapnyi próbálgatás után nem jött össze, és elment a dokijához. Doki lelegyintette, h : Ugyan már majd ha 1-2 év után nem jön össze, akkor aggódhat :( Nem hagyta annyiban, mert mondta Ő most szeretne, és csináljon vizsgálatokat rajta. Kiderűlt, h sárgatest hiánya van. Kapott gyógyszert, és természeten kb 1-2 hónappal később terhes lett. Csak azt kell eldöntenie az emberlányának :lol: :lol: , h mikor szeretne. Ne a doki mondja meg, h te meddig érsz rá teherbe esni. Én biztosan nem várnék sokat. De ez csak az én privát véleményem.Remélem nem haragszol ezért :lol:

Igen a brobo levitte a PRL-szintet . Az tuti, h terhesség alatt nem szedtem. De, h a terhesség elején arra már nem emlékszem. Én semmi mást nem szedtem. A kilenc hónapom Nekem zökkenőmentes volt, és a szülésem is :lol: :lol: :lol: Amit fontosnak tartok, h azt a bizonyos UTROGESTAN hüvelykúpot felírta. Az biztosan segített, h sikeresen beágyazodjon :lol: :lol: Napi 3*szor kellett a terhesség 12. hetéig. És utána ezt is abba kellett hagyni. Semmi mást nem kaptam.





Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Szia Timi!

Köszönöm a válaszokat és a tanácsot is!
Nem állsz szándékomban nekem se sokat várni, de a nőgyógyászom és endokrinológusom is tudja, mi a baj (természetesen, még szép), és elvárom tőlük, hogy így is álljanak hozzá. Én sem öt év alatt akarok megfoganni, hanem ha nekiállunk, a lehető leghamarabb. Menstruációm is mindig volt rendesen, megjött pontosan, egyedül a magass PRL szint az, ami közrejátsszhat, de arra meg gyógyszert szedek, ezért azzam meg remélem, ez miatt nem lesz baj.
Jó nődokim van, elégedett vagyok vele, magánrendelésére járok. Most megyek hozzá nemsoká, felírom a kérdéseimet, és mindent megbeszélek fele. Ő biztosan tudni fogja, miként eshetek a leghamarabb teherbe, és ha szükséges, én is kapok olyan tablettát, ami a beágyazódást segíti.
26 éves vagyok, nem vagyok még elkésve. Eddig az egyetemet csináltam, azért nem foglalkoztam ezzel a témával, de most mérföldes léptekkel állok neki. :-) Szóval lemaradva semmiről nem vagyok, év végén szeretném, hanekiállnánk vagy jövő év elején. Csak felkészülten akarom csinálni, ezért is nézegetem a fórumokat.
Valahogy amúgy én is úgy vagyok, hogy ha 3-4 hónap éles próbálkozás után se lenne semmi, akkor én is lépnék.
Kép
Vendég
 


Volna egy nagyon kezdő kérdésem...
szóval, a mostani terhességi tesztekre rá van írva, hogy már néhány napos terhességet is kimutat. Szóval, ez mennyire igaz? Muszáj várni a teszteléssel a következő ciklusig vagy tényleg lehet tesztelni néhány nappal azután, hogy esetleg nagy a valószínűsége, hogy az aktus után teherbe esett valaki?

Köszönöm!

Kép
Vendég
 


[quote="hogyor timea"]S írta:hogyor timeaziasztok!


Sajnálom nagyon, h csak most találtam meg ezt a topikot, és csak most lett internetünk :( :( :( Mi 2004 nyarától próbálkoztunk, és rettenetes érzés volt az, h minden hónapban MEGJÖTT :( :( :( Próbálkoztam én is mindenfélével: PG 53(páfrányos kecere), Hőmérőzés, Gyertyába állás, stb......Orvosról-orvosra jártunk. Közben volt Loop féle konizációm, egy olyan inszeminációm amit úgy csinált meg a doki, h bementem, és minden előzetesen vizsgálat nélkül csinálta meg. Persze, h nem sikerült :( :( Innen persze le is léptem, mert csak bohóckodott velem. Kb 6 orvosnál jártunk, mígnem elkerültünk a Budai Meddőségi Centrumba. Már 2005 szeptembert írtunk. Addig csak a sötét alagútat láttam :cry: :cry: , teljes reménytelenséggel :( :( :( Igen-igen, és pont olyanok tudják ,ezt átérezni akik ugyanilyen problémával küzdenek :cry: :cry: :cry: Itt a Budai MEDDŐSÉGI KÖZPONTBA VÉGRE, nem csak bohóckodtak az emberrel hanem végre konkrétumot mondtak. Kiderűlt, h magas a prolaktin szintem. Kaptam arra Bromokriptin nevű gyógyszert, és Novemberben megcsinálták az első inszeminációt. Sajnos nem sikerült :( :( Nem akartam feladni, és csinálni akartam a következőt. Nem is kellett sokat várni rá, mert decemberben már volt is időpontom. 2006 január 6.-án kellett volna visszamenni, h sikerült-e, vagy sem. Persze én meg úgy voltam vele,h eddig is rengeteg tesztet vettem :cry: , akkor most miért ne vennék? És megvettem :lol: Nem gondoltam, h ilyen reakciót vált ki belőlem. Ott álltam a teszt felett, és csak azt mondtam: NEM TUDOK FELHŐTLENŰL ÖRÜLNI, mert olyan sokat vártam erre a napra, h nem hiszem el. És IGEN LÁNYOK! Mindenkinek eljön az a bizonyos nap :lol: :lol: :lol: Akinek még sajna nem sikerült :cry: :cry: azoknak nagyon drukkolok. Azóta 2006 szeptemberben megszültem Dóri nevű kislányomat.



Remélem senki nem haragszik, h ilyen hosszú levelet írtam :lol: :lol: Azóta 2 barátnőmet küldtem oda(Budai M), és az egyiknek ikrei, a másiknak egy gyermeke lesz :lol: :lol:


Timi


Szia Timi !
Elovastam amit irtál és le a kalappal előtted, nem semmi lehetet, amin végig mentél baba ügyben. :wink:
Nem sokan tudják ezt a helyzetet végig csinálni.
Nekem 2000-nyara óta nem jön a babóca, de mai napig nem adtuk fel a páromal a reményt, hogy nekünk is lehet saját gyermekünk.
Nagyon nehéz ezt egy párnak megemészteni, amikor a várva várt baba nem jön. :oops:
"2006-nyarán meg csináltatuk a páromal a meddőségi kivizsgálást, ahol a páromnál kiderült, hogy nincsen elég spermája :(
Nálam sem volt minden rózsás, kiderült nem mindig van peteérésem és ez is fokozta azt, hogy igy még nehezebben eshetek teherbe, igy az orvos a lombikot javasolta. :)
A páromal most ott tartunuk, hogy a lombikot melyik intézetben csináltasuk meg, mert eddig a Nyírőbe csináltatuk meg a vizsgálatokat.
Remélem egyszer én is a karomban tarthatom a saját gyermekemet.??? :D

lusy
 
 


[quote="farthy"]V írta:farthyolna egy nagyon kezdő kérdésem...
szóval, a mostani terhességi tesztekre rá van írva, hogy már néhány napos terhességet is kimutat. Szóval, ez mennyire igaz? Muszáj várni a teszteléssel a következő ciklusig vagy tényleg lehet tesztelni néhány nappal azután, hogy esetleg nagy a valószínűsége, hogy az aktus után teherbe esett valaki?

Köszönöm!

Kép



Farthy,
a beágyazódás után kezd el a szervezet hcg-t termelni, ezt mutatja ki a teszt. Ez kb 8 nap. Tehát az együttléy utáni 10. naptól érdemes tesztelni, de én inkább a mensi kimaradásának napját ajánlom, vagy 1-2 nappal utána.


Beu,
nem jött meg, de szerintem még nem állt vissza a szervezetem rendesen.
potter_76
 
 


Lusy,
2000 óta? :shock:

Mintha már összefutottunk volna kaális topicon...
Miért nem jelentkeztek be oda? :wink:


Utrogestanhoz:
progipótlást mindenki kap, akinél inszemes v. lombikos megtermékenyítés történik.
Természetes ciklusban ez azért nem olyan egyszerű, mert az alacsony progeszteronszintet sok esetben az elégtelen peteérés okozza, így peteérés segítésen keresztül kell a progiszintet is emelni! Önmagában egy progeszteronos hüvelykúp nem biztos, hogy eredményt hoz. Ez csak egy rásegítés.

A lombikos beültetett embrikéimet nem tartotta meg a napi 6 Utro sem, sőt, a progeszteroninjekció sem! :(
angel37
 
 


Hi PotterÁgi! :D :D

Rég jártál erre!
angel37
 
 


Sziasztok!

Holnap megyünk Páhokra, úgyhogy teszek egy
HÉTFŐI táblát:

Kép

Meliz szerdán csak este fogom látni az eredményt, NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!

Üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Lusy!


Szeretnék Neked segíteni :lol: :lol: :lol: Keressél meg a privin jó?



Üdv: Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Potter 76!

Köszönöm a választ! Akkor ezek szerint előbb nem is érdemes tesztelni... mert egyes tesztekre rá van írva, hogy már háromnapos terhességet is kimutat, meg ilyenek...

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?