Új privát üzeneted érkezett!

Csak úgy nosztalgiából...
Ilyen voltam "normálisan". :lol:
Hűűű, ez a ciklus milyen lesz majd????????

Kép
Vendég
 


Éva! ..és most hogyan kerülsz vissza a lóra??? Nehogy azt mondd, hogy most meg valami más gyógyszerbe kezdesz!!
Vendég
 


Egy kicsit elgondolkodtam a helyzetemen. Ha jobban belegondolok, ez volt az első ciklus, ami tudatos volt és valóban babatervezős, próbálkozós. A többi lövöldözés volt csak a vakvilágba, meg sötétben tapogatózás......na, azért nem esett az sem olyan rosszul :oops: :lol: :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Csak beköszönök, mert ma valószínűleg már nem jövök. Apa szerencsére mindjárt hazajön és nem szeretném, ha azt hinné, hogy mindig lógok a szeren és függő vagyok, mert nem. (pedig igen)
Ildikó, ha jelentkezel: Boldog névnapot! (Ha nem akkor is persze).
Balimama, rád meg nagyon fogok gondolni reggel!!!

Mo! Ne felejtsd el a fehérfagyöngy-teát!
Puszi mindenkinek!!!!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Azt nézem, hogy én csatlakoztam nlegrégebben, mégis nekem van a legkevesebb üzenetem. Na mindegy. Pusszancs

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szia Mo!
Nálam tudott, hogy miért nem leszek terhes. Sajnos nem várhatom, hogy a probléma magától megoldódjon! Valószínűleg csökkenteni kell majd a gyógyszer adagját.
Az a helyzet, hogy nekem már szűkre van szabva a próbálkozós időszakom. Még fél évet adok magamnak. Sajnos nem maradhatok otthon a végtelenségig GYES-en és, ha utána még dolgozom egy évet és újra próbálkozom, hát nem leszek már olyan fiatal.
Az eredeti terv szerint egy évet akartunk a két kicsi között.

Éva

Kép
balimama
 
 


Kisregényt írtam és elszállt. :cry:
Vendég
 


Ind! Szép estét kívánok!
A fagyöngyöt nem feledem, de ebbe a ciklusba most nem keverem bele, mert kiütéseim lesznek a sok csodaszertől és lesz egy enyhe mérgezésem. :lol:
Most maradok a PreMensnél és a cickafarknál. Ha nem jönne össze a baba, akkor a következő ciklustól tuti kipróbálom azt is.
Neked van a legkevesebb hozzászólásod??? Na, ne aggódj! Utolérsz bennünket! :wink:
Éva! Megértelek. Igazad van. Olyan jó lenne, ha végre összejönne mindenkinek a várva várt álom!!!!!!
Vendég
 


Balimama,
Azért az már jó hogy felszívodott a gyogyi tehát ha kevesebbet kapsz belöle akkor az is jó lesz és jöhet a baba :D Ez már egy pici siker én nagyon drukkolok neked hogy még fél évet se kelljen rá várnotok :wink:
Vendég
 


Sziasztok! Remélem , van itt még valaki.

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Mennyi volt ma a hőd és hol mérted? :oops: :oops:

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Légyszi, olvasd el a privimet!

Zora
Kép
zora7
 
 


Én újra itt.
:D
Milyen volt a mai napod Zora?

Panda? Ma már jobban vagy? Vannak még fájdalmak?
Vendég
 


Nagyon jó napom volt, klassz volt a lányom bulija, a nagylányaim szerelmesek, olyan cukik, annyira helyesek, anyám, mi lesz itt hamarosan!

Zora
Kép
zora7
 
 


És te, hogy vagy? Egyébként, az a pozitív energia, amit a jól működő ciklusod miatt érzel, nagyon jól hat majd a következőre! Most minden normális, ugye?

Zora
Kép
zora7
 
 


Mo,
Ma márnem fáj semmim... Remélem hogy a jó oldalon érnek a tüszök mert ha nem kapnak a fejükre :wink:
Kép

Zora,
Szép dolog a szerelem :lol: Hány évesek?
Vendég
 


Na, mi lesz lányom mondjad!
Vendég
 


Zora! Házibuli volt? Nálatok? Névnapi??? BOLDOG NÉVNAPOT A LÁNYKÁDNAK!!!

Úgy örülök Panda, hogy minden rendben van!!!!!
Vendég
 


Én is jól vagyok, köszönöm! Minden fájdalom, görcsölés nélkül... nagyon jól érzem magam.
Ezek most olyan nyugis napok.
Vendég
 


A lányaim 15 évesek múltak, és olyan megható, mert nem a lókötő pasikat keresik, hanem olyan kedves, szelíd, jóhumorú fiúkat, akiket én is szívesen látok itthon. Meg amúgy is teljesen plátói még a dolog, de örülök, hogy tanuja lehetek, és megosztják velem.
Panda! Tényleg, neked még az sem mindegy, melyik oldalon érnek! És, mi van , ha nem jó oldalon? Akkor ugrott a hónap?

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok Lányok!

Zora!
Sok puszi így utólag is a lánykádnak!!!
Milyen jó is az első szerelem!!!
Bárcsak én látnék bele legalább valamennyire a nagylányomba! Napról-napra távolodik tőlem. :cry: :cry:
Ma egy tizeddel kevesebb a hőm, mint tegnap! 36.7. Egyébként a 60 feletti mérhetetlenül magas progim sem emelte feljebb. Szájüregben mérem, de a következő ciklusban váltok!

Kedvesek vagytok, hogy így szorítotok nekem!! Tényleg sokat jelent!!
Szerintem negatív lesz a teszt reggel, de azért megcsinálom!

Pandácska!
Mi van, ha nem jó helyen érnek a tüszők???
Az inszemnél tudom, hogy fontos, de a lombiknál már ugye lényegtelen?

Ind és Mo!
Titeket is szeretlek!!!

Jaj! Ildikó majdnem kimaradt, pedig őt is nagyon-nagyon szeretem!!

És ha így kinyálaztam magam, akkor privi ment Zora!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Szia Éva! Ma olyan jó volt, mert ügyeletben voltam és csak Ind volt fent a neten. Annyira jólesett vele dumcsizni, örültem, hogy kicsit jobban megismerhetem. Még a görbéjét is felraktuk közös erővel, pedig tudjátok, ehhez milyen béna vagyok! Éva, ha szájban méred, az olyan , mintha nekem ma reggel 37,1 lett volna! Az nagyon magas!

Zora
Kép
zora7
 
 


Mo,
örülök ha örülsz :lol:

Zora,
Én is 15 évesen lettem elöször szerelmes vagyis 14 és fél és nálam 3 és fél évig tartott :) Szép dolog a diák szerelem :oops:

Éva, Zora
Ha nem jó helyen érnek akkor nem lesz inszem és ugrott ez a hónap... Bár a tüszők képesek átvándorolni a másik vezetőhöz de persze ez ritka...
Vendég
 


Nem tudom a vonalzóm miért 1 dpo-t ír, mikor a ferti szerint 4 dpo.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildikó! Szerintem ma egy fergeteges buliban vagy.....
Egy sütivel készültem neked.....

Kép
Vendég
 


Én is úgy tudom, hogy a méhkürt átnyúl a túloldalra is a kiszabaduló petéért, és ha már a gyógyszeres előkészítés amúgy is megvolt, miért nem próbálják meg akkor is?

Zora
Kép
zora7
 
 


Fúj, Mo! Látszik, hogy mensizel és megvonási tüneteid vannak!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Nem tudom ez a szabály hogy akkor nincs inszem. Viszont akkor is van spontánozás ha rossz oldalon van :lol: kevesebb eséllyel de több élvezettel :oops: :oops:
Vendég
 


Zora! A fertiben készítsd el a vonalzódat!!!!!!!!!!
Vendég
 


Panda! Esetleg neked is egy sütit???
Vendég
 


Fertis a vonalzóm tudtommal.

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Megüt a guta, mert nem enged a babanet, hogy elolvassam , amit írtál. Elküldhetnéd emilben!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
A tickerfactoryba az ovulation cycle day-hez a 13.napot írd és akkor jól fogja mutatni.
Vendég
 


Pedig más van a vonalzódra írva.. :lol: :lol:
Vendég
 


Éva! Sikerült . Köszi. Mindjárt válaszolok.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! bemész a fertibe, és a szürke legördülő sávban elkészítheted ugyanezt a nyuszikás vonalzódat, de akkor fertis lesz és nem kell állítgatnod semmit. Az igazodik a görbédhez.
Te a tickerFact.-ban készítetted el.
Vendég
 


Köszi Mo! Megcsinálom.

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép vonalzó

Zora
Kép
zora7
 
 


Bocsássatok meg, de hőhöz, pé-hez, hormonokhoz nem igazán tudok hozzászólni. Én csak itt elnevetgélek a háttérben és küldöm a sütiket....
Feltűnően nyugis vagyok.... és nagyon jó a kedvem....
Szerintem még a Maca dolgozik, vagy ez az új csodabogyó...
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is. Most jöttünk haza nemrég mert elmentünk délután a Kézműves kiállításra a Petőfi Csarnokba.

Zora
Használom a kúpot, mondjuk még csak kétszer. Reggel hétkor felkeltem, betettem és 1/2 9 ig feküdtem de így is kifolyik. Mindegy azért valami biztos felszívódik. A doktornőről nem tudok semmi különösen mondani, velem nagyon kedves. A nővérem is nála szülte mind a két gyerekét és még 3 barátnőm is.

Balimama
Bocs, ha rosszul emlékszem de idáig nem az volt a baj, hogy túl alacsony a progreszteron? Most meg túl magas lett? Mikor mész a dokihoz? Lehet, hogy már nem is kellene szedned.

Ind
Én is nőhőz járok és szerintem biztos jobban áttudja érezni mint egy férfi. Mikor szültem akkor mondta is a doktornő, hogy tudja, hogy milyen nagyon fáj.
Szoptatás: szerintem mindenki érzni, hogy meddig nem nyűg neki, van akinek 3 hónap múlva már elég, van akinek meg évek után sem. A Petra 26 hónapos koráig szopizott, az Olivér meg 25. Én soha nem foglalkoztam vele, hogy ki mit mond. Igazából a családomon kívül más nem is tudta.

Mindjárt jövök, csak nagyon sokat írtatok és visszaolvasok előbb.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Zora!!! Valami alakul! Ügyi vagy!
Vendég
 


Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia Ági! Milyen volt a kiállítás?
Vendég
 


De jó, Ági, hogy megjöttél! Remélem nagyon jól vagy!
Mo! Ejnye, igazán kiműveltünk már, nem hivatkozhatsz örökösen erre az álműveletlenségre. Amennyit nyomtuk már neked, professzornak kellene lenned! :lol: :lol: :lol: Mostmár zh-t fogok veled iratni! :evil:

Zora
Kép
zora7
 
 


Na, Zora! Én aztán jól feladtam neked az esti házi feladatot. Miii?
Választottál a tickeres vonalzók közül? Mindig nyomd a next-eket!!
Vendég
 


Totál elszúrtam és már nincs is türelmem helyrehozni.

Zora
Kép
zora7
 
 


Hűűűha! Én csak leckét adtam, te meg már rögtön vizsgáztatni akarsz??? :roll: :shock:
Vendég
 


Bocsi lánsok, mennem kell, és már vonalzóm sincs! Mo jól behúzott a csőbe! :evil: Jó volt veletek! Ági, holnap elolvaslak, bocs.

Zora
Kép
zora7
 
 


Valahol, az első oldalon leírtam a fertis vonalzó beállításának menetét. Ne add fel!!!! Megkeresem neked újra.
Hol akadtál el?
Vendég
 


Ági!
Az Utrogestan-t a 16 és 25. nap között kell szednem. Minden ciklusban. (Az előzőben Duphaston-t szedtem, de abból semmi sem szívódott fel és ezért váltottunk Utrogestan-ra.) A vérvétellel arra voltunk kíváncsiak, hogy ez mennyire emeli meg a progi szintemet!
Jól sikerült a kúra!!!
Ma este veszem be az utolsót és reggel tesztelek, mert ha esetleg terhes vagyok és abbahagyom, akkor biztosan elmegy a baba. A következő ciklusban biztosan kevesebbet kell majd szednem. Ez volt az első próba.

Éva

Kép
balimama
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?