Új privát üzeneted érkezett!

Szia Pandácska, hogy vagy?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Milyen típusu az eb?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


-u,+ú

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 

 
 

jujj panda! (egyébként szia)
igazad van!
viszont mi van akkor, ha nem is volt pé...... ?
na, akkor most nem tudom, h mi a tök legyen....

Omnia:
Shar-Pei a picúr.
3 hónapos és nagyon rossz. kicsit ő a mi gyerekünk.
:lol:

babszika
 
 


Omnia,
Jól vagyok köszi igyekszem levakarni a műkörmeimet...Nővérem ma rakta fel őket a sulijában de már le is szedem csak nem olyan könnyű :?
Vendég
 


na akkor most segítsetek!
honnan fogom tudni, h megtermékenyültem??
gondolom, a doki 14-én még semmit nem fog látni UH-on.... ugye?

:? :? :?
annyira hülyén érzem magam...

babszika
 
 


Nemtetszik,Pandácska?

Ria: biztos nagyon aranyos! Én a cicáimmal vagyok így egyébként.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Jó kérdés!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


nagyon édi!!!

és van egy degu, egy csomó hal (ők valójában fogyóállatok)
és az anyóséknak van még 2 kutyájuk kint, meg egy macskájuk itt bent és 3 kint

igazi állatkert :lol:

babszika
 
 


csak nektek soxeretettel!!! :lol:

Kép

babszika
 
 


Tényleg az! Mitől fogynak a halak?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Babszika,
Nem fog látni még semmit az nagyon korán van...

Omnia,
Tetszik csak nem szeretem jobb a saját köröm de muszáj volt felrakni hogy gyakoroljon a tesóm.
Vendég
 


:D :D :D :D Köszi!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Meg tudom érteni. Éljen a testvéri szeretet! Vizsgázni fog?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


szerencsére, nálunk már egy ideje csak a vének hullanak....
sikerült nagyon jól beállítani az akváriumot (szenvedtem eleget vele) és se betegség, se élősködők... remélem, így is marad!
(kopp-kopp-kopp)

babszika
 
 


hát ez az panda!
ez a gondom nekem is....
és akkor mi van, hamár van egy megtermékenyült petesejt és közben beérik még egy (amit ő látni fog) és beadja a repi injekciót??

vagy ez most oltári nagy butaság volt részemről??? :oops: :?

babszika
 
 


Úgy legyen! Igazán szépek tudnak lenni! Kép

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


én szívesen bevállalom a műkörmöket!
nekem olyan béna körmeim vannak, h ihajj!
fél évente szoktam csináltatni műkörmöt azért, h megerősödjön a körmöm (a köv. fél évig bírja).

babszika
 
 


Nekem nem érné meg. Nem bírná a strapát. Képzőt tartok 1.2. osztályban és még a fülem töve is festékes általában.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


hát, akkor megértem.

én "csak" a klaviatúrát ütöm állandóan, de ált. jól bírja
(megjegyzem, soha nem szoktam túl nagyot kérni)

babszika
 
 


Omnia,
Igen lassan itt a vizsgája és ott is én leszek az akinek felrakja. Hát bevallom fááááj baromi rossz leszedni :(

Babszika,
Szerintem ha megtermékenyült akkor már nem érik tovább a többi petéd hanem a progreszteron hormon kezd el dolgozni...
Vendég
 


Nekem még soha nem volt műkörmöm. Nagy kalappal a vizsgátokhoz!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


hát, bevallom, nem nagyon hiszem, h így lenne....
hiszen túl hamar lenne peteérésem.....

de hát, miért is lenne olyan egyszerű..... :(

babszika
 
 


Omnia,
Köszi nagyon remélem hogy jó jegyet fog majd kapni mert olyan szorgalmasan csinálja :D
Vendég
 


Babszika,
És akiknek mensi alatt van tüszörepedésük azok mit szóljanak? Az van hamar igazán :D
Vendég
 


Babszika,
Görbédet nem rakod fel?
Vendég
 


már feltettem, de újra:

Kép

babszika
 
 


Babszika: nekem a dokim azt mondta, hogy még ne szedjek Clostyt, csak ha nem akar összejönni a baba....Mondjuk egyáltalán nem akarok szedni...Viszont: a Closty (én úgy tudom) pont a 14. napra teszi a peteérést!! Félidőben kell menni uh-s ellenőrzésre, és akkor megmondja miként reagált a szervezeted a stimura!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


hát ezt mind én is így tudtam....

de ahogy látod Heni, vmi miatt mégis mást mutat a görbém és a szervezetem.....

babszika
 
 


Ria! Nem vagy egyedül! Az én helyzetem is hasonlóan kacifántos. Szedtem én is a bogyit. Megnéztük 12.,15. napon, hogy hogyan növöget, a hőm végig lent volt. Mentem a 17.napon, hogy most repesztünk vagy mi lesz, de a tüszőcske addigra már megrepedt, csak hűlt helye volt. Azt viszont mostmár nem fogjuk megtudni, hogy 16. vagy a 17. napon repedt-e meg :( A hőm még a 18. napon is lent volt, aztán a 19-diken emelkedett csak 4tizedet :? Na, most akkor mi van :?: :?:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Mindenesetre az megnyugtató dolog, mikor a doki figyeli UH-n!!!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


de örülök, h most akkor ilyen buta ez a hónap.... :(

hát, tényleg érdekes a te hőd is.... :?

na mindegy. akkor az utsó gyogyit nem veszem be.... aztán meglássuk :lol: (remélem, nem ezen az utsó szemen múlik minden)

babszika
 
 


Heni,
nekem soha nem a 14. napon volt tüszörepedés a clostitól. Ez nagyon egyéni dolog...
Vendég
 


Henni,
Nem írtad meg nekem hogy miért kell neked lehet a lombik?
Vendég
 


De,de!!! A bogyit vedd be! Mindent csinálj úgy, ahogy a doki mondta! Nekem az volt a dilemmám, hogy az előző doki az 5.naptól kezdte szedetni velem(csak ő nem figyelgetett) Mikor ez a doki megnézett volt szép érett petécském! Aztán köv. hónapban bogyi nélkül nem :( Az új javasolta, hogy szedjem újra, de a 2.naptól :shock: Kapásból 8-10aprócska lett a 12.napon :shock: Akkor elhatároztam, hogy köv.hónapban úgy szedem, ahogy a régi doki mondta, úgy legalább jó volt...Aztán azt gondoltam, hogy meg kell bíznom az új doktorban, nem kapkodhatok össze vissza! És így lett jó!!!
A te szervezeted is csak reagál, még nem állt be a bogyira! Ha most nem is működik minden kottára, majd a köv.hónapban úgy fog :wink:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Ha pedig mégis megtermékenyült, akkor nem fog másik érni, ahogy Pandácska mondta, mert úgyan még te nem, de a szervezeted tudja, hogy pocaklakód van!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


szóval, akkor most azt mondod, h az a jó, ha 2. naptól.... (mármint neked legalábbis így volt jó), ugye?

és a repi injekciót így mikor kaptad meg??????

babszika
 
 


Szuri nem kellett! Jó??? Hát nemTOM :roll: Volt egy érett tüszőm, az aprók eltűntek, az az egy kilökődött, de a hőm az úgy alakult, ahogy írtam. Feltétel nélkül meg kell bíznod a dokidban!!! Ha nem, akkor keresned kell, akiben tudsz!
Az előbb csak azt akartam mondani, hogy lehet, hogy a 9. napon "tojásfehérjéztél",de mindez azért lehetett, mert próbál válaszolni a szervezeted, de még nem állt át és még nem tud jól válaszolni, addj neki egy kis időt, hogy mindent jól tudjon csinálni!! :wink:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Lereagálta a szervezetem az 5. naptól szedett bogyit is (mert az új doki megnézte a 3. hónapban) De az új doktor a 2. naptól szokta szedetni a betegeivel, így nekem is ezt mondta. Az 1. hónapban pöttyös lett a petefészkem, aztán a 2. hónapban már kezdi tudni mit is akarunk tőle :wink:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


értelek mááááááááááár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
ja, én bízom benne.... azzal nincs gond.

ha nem reagál jól, akkor az gáz... :?
mert akkor megint nem lesz bébi.... na mindegy....
valójában, nem fogok aggódni, úgy döntöttem.... csak mivel ez az első hőméréses hónap, ez az első, h figyelem magam.... szóval, érted, ugye? :oops:

na majd én is átverem a szerveztem.... úgy csinálok, mint aki nem is akar bébit.... és akkor majd jönni fog!!! :lol:

babszika
 
 


Ria,
Jól fog reagálni a szervezeted ne is gondolj másra!!! Sok embernek sok szép tüszőt csinál te se maradsz kivétel :wink:
Kép
Vendég
 


így legyen panda!!!! köszi!!!
azért x-be tett ujjakkal vagyok ám képzeletben :wink:

babszika
 
 


Biztosan rendben lesz minden Ria! Mindenkivel rendben lesz minden! Vigyázgatunk egymásra! Megpocakosodunk, aztán pedig csapunk egy nagy babtalálkozót, és megalapítjuk a "2007 babaprojekt babásai" topikot!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla!
már alig várom!!!!!!!!!!
de tényleg!!!!!!!!

egész jó ötlet!!!!! :lol:
akkor most megint sok drukk mindenkinek!!!!!!!!
+++++++++++++++ :wink:

hozzuk már össze azokat a bébiket!
:wink:
talizni akarok veletek!!! :wink:

babszika
 
 


A halak kapcsán elfelejtettem mesélni, hogy nekem csigáim vannak. Egy nagy sárga (5 -ből) és sok kis fekete (ők jók érzik magukat annyi aprócska van :D ) Neon halaim voltak, de sajnos ..., pedig olyan szépen "világítottak" A csigákban az a poén, hogy az árokból gyűjtöttem őket, most meg egy kisebb vagyon a tápszerük :D De olyan szépen tisztán tartják az akváriumot!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Lányok!
És megalapítjuk a 2008-ban szülünk topicot is :D Ha már 2007-be nem férünk bele miénk lesz a 2008 :D (azért még mindenki hajrázon hátha karácsonyi babáink lesznek :wink: )
Vendég
 


Jajjjjjjjjjjjj :oops: Nem "babtalálkozó"!!! BABATALÁLKOZÓ :oops: Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


csigák??
igen, a kis csiguk jól elszoktak lenni... olyannyira, aztán ki sem lehet őket paterolni. én is mindig kértem az akvarisztikában (a növények mellé ingyen adták), de állandóan túlszaporodtak.

A neonokkla mi is bajban voltunk egy ideig (kopp-kopp-kopp). egy vagyont költöttünk már neonokra.
de most úgy tűnik, h minden ok, mert szépen nőnek és jól elvannak.

panda!
én a januári szülést vállalom! .... na jó, a karácsonyi is jöhet.... - de még idén!!! :lol:
jujj, de jó lesz az!!!!!!

babszika
 
 


Hú, tényleg Pandácska! Már nem sokáig férünk bele a 2007-es évbe szülés ügyben...

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


kamilla!
mindenki értette, úgyhogy :lol:

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?