Új privát üzeneted érkezett!

Látod, még írni se tudok rendesen.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Mondjuk sztm azon úgyse lehet látni mást csak azt, hogy a kihülés veszélye fenyeget.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Egér jobb gomb, kép mentése (elmented a dokumentum egyik mappájába), bezárod, visszajössz ide, ennek, ahova írunk a bal sarkában rákattintasz a melléklet feltöltésére, kikeresed a mappádat, elküldöd és kész. A váladék (bocs, de nem tudok angolul)dry:száraz, eggwhite:tojásfehérje, whater:vizes(jó ég, mindenki rajtam röhög majd, leírni sem tudom helyesen :oops: )

Zora
Kép
zora7
 
 

 
 

:lol: :lol: :lol: vak vezet világtalant, mi :lol: :lol: jól elvagyunk! Ne tudd meg, egyszer egy egész napig mindenki ezt magyarázta nekem

Zora
Kép
zora7
 
 


Hiszi a piszi, mutasd csak!

Zora
Kép
zora7
 
 


Na ezeket pont értettem, csak nem tudom beazonosítani őket. Nekem van,amikot van vm, de csak egy kevés, nem az ovulációs tojásfehérje az tutti, de nem tudom, hogy melyik.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Akkor az a creamy, azaz krémszerű sárgásfehér váladék, így kezdődik és végződik a váladékos szakasz.

Zora
Kép
zora7
 
 


És még mondja valaki, hogy a nyál a legtöbb ebben a topicban, pedig nem is! :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


A kisfiad Benedek? Az enyémet így fogják hívni és arra gondoltam, hogy most éppen az ő névnapján fogok tesztelni, március 21-én, ami egyben a tavaszforduló is! Jaj, olyan jó lenne....!

Zora
Kép
zora7
 
 


Azt írja, hogy a fájl nem megfelelő

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Várj, megnézem az enyémet, mindjárt jövök.

Zora
Kép
zora7
 
 


oké köszi
Nem tudom hogy hány év alatt sikerül ide beraknom . Remélem addigra már megszületik az én Majám.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Úgy hívják igen. Remélem összejön és máris lehet a névnapját ünnepelni.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


A fáljnak ilyen nevet adj: gorbe.jpg

Zora
Kép
zora7
 
 


A másik kedvenc nevem, meg a Boróka, Hanna, Emma, esetleg Zsigmond.

Zora
Kép
zora7
 
 


Nem derült ki az előbb, de azt akartam írni, hogy nagyon tetszik a Maja név.

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


ezt bonyolultabban nem is oldhattam volna meg
g

KépKép

KépKép
lnd
 
 


az emma is jó

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Váooooó! Ügyes vagy! Na szépen minden nap írd, hamarosan okosabbak leszünk. Szájban mért hő, ugye? Tüszőrepedésed is lehetett akár ez alapján. Na majd meglátjuk pár nap múlva!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ha a torna beindítja a peteérést, akkor hamarosan minden ok. Mert nálad sztm nem a mensi lesz előbb, hanem a pé, hacsak nem volt éppen most.

Zora
Kép
zora7
 
 


Biztosan nem. a 30 nap csak másfél hét múlva telik le egyrészt, másrészt a miroszkóp semmit nem mutatott

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sztd mik a lefontosabbak? Miket vezessek és figyeljek?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Hát, még egy kis türelem. Szeded végül a Macát?

Zora
Kép
zora7
 
 


tényleg, te tornáztál vagy csak megvetted a könyvet?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Aha, 2 napja

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ha nincs középidős fájdalmad, akkor a váladékot (ez nagyon fontos!), az együttléteket és a hőt, meg a beszedett bogyókat. És , ha bármi különös testi esemény (mrgfázás, gyulladás)van, azt is írd fel a megjegyzésekhez. Utólag hasznos lehet, amikor majd nézed, mikor is lett az a baba? :lol: Egyébként én mindig nézem a méhnyakat, szerintem tuti info.

Zora
Kép
zora7
 
 


Mivel tök gyorsan lett pé-m és nekiláttunk a babának, ezért nem merem elkezdeni, nehogy beleavatkozzak most.

Zora
Kép
zora7
 
 


Szerintem a Maca segíteni fog, és vitamin is a szoptatás miatt kicsit lemerült szervezetednek. Én most a pé után a mensiig nem szedem, aztán újra.

Zora
Kép
zora7
 
 


és hová kell írni, hogy milyen gyógyszert bogyót szedek? Igazad van. Hány gyakorlatból áll az ovulációt serkentő?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szedek Elevitet is, amíg van. Méd maradt annóról 4 levél és azt gondoltam, hogy ne legyen gond az, hogy vk már szívja ki belőlem a tápanyagot. Ha elfogy folsavval folytatom. És ne feledkezzünk el a szójakapszuláról sem. :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Egyébként tök jó, hogy beszélgetünk egy kicsit, így most azért jobban el lehet mélyülni, mit csinál éppen az apróság?

Zora
Kép
zora7
 
 


Nemrég ébredt. Vanaz ablaknál egy szék, onnan néz ki, illetve rombol és az előkészített porszívóval takarít. :P Imád takarítani. Nálatok már elkezdődött a zsúr?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nem vettem meg még a második kötetet sajnos. Bárcsak ne is kéne már. A lemerültet visszavontam! Igazán tudatos vagy szerencsére. A gyógyszert a meds-hez írd. Nálam mostmár mindig van egy angolszótár, mindenki rajtam röhög a családban.

Zora
Kép
zora7
 
 


A zsúr megy én meg a melóhelyen vagyok 4-ig. Ügyeletben néhány gyerekkel, aztán megyek haza.

Zora
Kép
zora7
 
 


Jaj, hülyeséget írtam, nem a méhnyakat, hanem a méhszájat nézem.

Zora
Kép
zora7
 
 


Nem, tudom, hogy milyen lemerültet vonsz vissza. :roll: :roll: :roll: A medsnél csak bexelni lehet, amik ott vannak, nem ?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Azt írtam, hogy a szervezeted lemerült a szoptatás miatt. De mostmár tudom, hogy vitaminnal jól el vagy látva. Igen, lehet, hogy csak bejelölni lehet, nem néztem.

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként mivel foglalkozol, amikor éppen nem szülsz?

Zora
Kép
zora7
 
 


Ja most már értem. Bocsi, kicsit le vagyok lassulva, mert elkezdtünk porszívozni. Azt nézed, hogy nyitott vagy zárt, vagy, hogy puha vagy kemény?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Igen. Nagyon jól lehet érzékelni a változást. Érezni, ahogy a ciklus közepén puhul, nyílik, és egyre feljebb húzódik. Azt is tudni lehet, hogy meg fog jönni, mert előtte 1-2 nappal már kinyílik kicsit. Babánál viszont puha, de teljesen szorosan zárt. nagyon érdekes.

Zora
Kép
zora7
 
 


Eddig hivatalosan még nem dolgoztam (bár be vagyok jelentve). Jpgra és német szakra járok, a németet most halasztom, mert sok volt a 2. Lehet, hogy be se fogom fejezni, még nem tudom. A jogból még egy évem van hátra, a németből 2. Egyetemi éveim elején babysitterkedtem 2 évig. Na az egyik családnál sikerült megtapasztalnom, az abszolút kerülendőt. Ott voltom reggel fél 9től este 8ig, úgyhogy legalább sikerült egy keveset összegyüjtenem. Amióta elkezdtem a németet, már csak a sulikat csináltam.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Most emnnem kell, este még nenézek, jó volt veled beszélgetni. Szia

Zora
Kép
zora7
 
 


Még olvastam, mit csinálsz, hű, jó sűrű az életed! Nagyon jó, hogy tanulsz én is szeretnék még. Viszlát este.

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildikó!
Nagyon boldog névnapot kívánok!


Olyan sokat írtatok, hogy szinte lehetetlen visszaolvasni!

Ind!
Annyira szép a vonalzód és nagyon ügyesen feltetted a görbét!
Hihetetlen mennyi energiád van!
Én is szeretnék még tanulni, de fogalmam sincs, hogy az egészségügy jelenlegi átalakítása után van-e még értelme!
Örülhetek majd, ha lesz állásom. :cry: :cry: :cry:

Zora!
Úgy sajnálom, hogy dolgoznod kellett ma! :cry: Így olyan kis rövid lett a hétvége!

Reggel tesztelek, de szerintem negatív lesz. Nem örülök ennek az extrém eredménynek. Szerettem volna valami könnyebben értékelhetőt! Radványi dr-nő szerint ez sem szerencsés, mert a magas progi szint hatására vékonyabb a nyálkahártya!
Ki érti ezt? :shock:

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama,
Mennek a mega drukkok neked holnapra++++++++
Vendég
 


Sziasztok Lányok! Hazaértem a munkából és a takarítással is végeztem itthon.
Rengeteget írtatok....
Éva! Köszönöm a dokik nevét. Utánanézek.

Ildikó! NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!

Kép
Vendég
 


Taboo! Mi a helyzet, mesélj egy kicsit! Mi van azzal a halvány pozitív teszttel?!

Éva! Ezt a nagy értéket nem értem. Kérlek, részletesebben írd le nekem, mert nagyon süsü vagyok...
Vendég
 


Mo!
Képzeld mind a 3 leletemre (19-21-23. napi) az volt írva, hogy többszöri ellenőrzésre is 60 feletti érték!!!
30 már nagyon jó. Valószínúleg 60 feletti értéket pedig nem tudnak pontosan mérni.
Ez azt jelenti, hogy kissé átestünk a ló másik oldalára.

Zora!
15 évvel ezelőtt én is a Szent Imrében szültem!!!

Éva

Kép
balimama
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?