Új privát üzeneted érkezett!

Igen, nagyon! Nem tudom, hogy azért érzem e a hasam mert meg akar jönni, vagy azért mert már van ott valaki. Remélem az utóbbi.
Te érzel valamit????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Én is csak egy piros x-t.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


jujj lányok!!!!
én úgy szurkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babszika
 
 

 
 

Én nem merek érezni semmit. Ha nagyon odafigyelek magamra, simán produkálnék akár hányingert, meg egyéb rosszullétet is!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Köszi babszika, aranyos vagy!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Nem tudom hová tenni az állandó pisilést sem, a mellem az nem fáj ( mint eddig mindig már egy héttel előtte ) a hőm még fenn van. Neked "tünetek"?

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Omnia, Gyablonka,
Remélem hogy majd még meghosszabbítjátok kb. 252 nappal :lol: :wink:
Kép
Vendég
 


Lányok ti mióta próbálkoztok????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


most olvatam egy cikket az origon....
otthonszüléses..... jobban mondva, nem is cikk, hanem kérdezz-felelek

egy részlet:
Mi a véleménye a gátmetszésről? Szükséges? [454546516]
- A kutatások szerint a gátmetszés csak a legritkább esetben szükséges. Korábban azt gondolták, hogy megelőzi az inkontinenciát. De már idős korba lépett az a korosztály, akiknél rutinszerűen elvégezték ezt a beavatkozást, és az inkontinens nők száma mit sem változott. A szülésznői tapasztalatok alapján általánosságban kimondható, hogy a gátmetszés nem szükséges, mert magától csak a legritkább esetben keletkezhet a gáton a gátmetszéshez hasonló sérülés. Rendszerint a gát ép marad, ha hagyják a kitolást a maga ütemében megtörténni, s ilyenkor csak apróbb horzsolások, karcolások fordulhatnak elő mert a gát tényleg nagyon rugalmas, annyira, hogy képes átengedni a kisbabát - bárhogy is próbálják velünk elhitetni az ellenkezőjét.

babszika
 
 


Gyabi,
Nekünk ez a 23. próbálkozós hónap... Én se látom a képeidet!
Vendég
 


Itt van az egész csotrom csajok! Bocsi, hogy nem vág a témába, de most olvastam vissza, hogy megnéznétek :wink: Szegényemet falnak kellett támasztani, mert nem bírta a váza :) Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Köszi pandácska! Én egy új vonalzóra vágyok!

3-4 hónapja próbálkozunk.

Gyabi! Semmi tünet. De bármikor, bármilyet tudok, ezért nem is koncentrálok ilyenekre. Nem hőmérőzök, így ezt se tudom. A Jónás naptár szerint mostanában kéne próbálkoznunk. Lehet, azt még megvárja :D

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


jujj!
nagyon szép csokor!!!
nem is láttam még ilyen különleges csokrot ( :? )

babszika
 
 


Omnia,
Jól teszed hogy nem figyelgeted a tüneteket mert azt magától is produkál ilyenkor a női test... Persze lehet új vonalzód is csak nem akartam nagyon elszólni a dolgokat :wink:
Vendég
 


kamilla: én még ilyen csokrot nem is láttam, gyönyörű!!!!


Most már én sem látom a saját képeimet....nem értem.

Mi augusztus óta próbálkozunk, de akkor més se pé figyelés, se megfelelő póz választás sem volt, így utólag visszanézve teljesen lehetelen lett volna teherbw esnem. Utánaolvasgatva, fórumozva novembertől próbáljuk"ésszel"összehozni a babát!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Aztaaaa! Kamilla ez nem semmi! A te igényeid szerint készült, vagy kedvesed tényleg ennyire kreatív?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Kamilla!

Hihetetlen szép volt a csokrod!!! :lol: :lol: :lol:

A tesztelőknek sok sikert, és egy ilyen édes Kép kívánok! ;)
Vendég
 


Pandácska! Nagyon szorítok neked, hogy ez az inszem végre sikerüljön! A mostani szurit csak rosszul ragoztad, vagy jól olvastam, hogy magadnak adod be?

Hétvégi tesztelők! Dupla csíkkal kérünk fotót a tesztről!!!!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Köszönjük, köszönjük, köszönjük...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi! Eleinte mi is csak úgy nekiugrottunk. Meg is lepődött a szentem , hogy akkor az nem úgy van? Hát nem vagyunk már 18 évesek...
Ráleltem erre az oldalra.../ez itt a reklám helye/... és beengedem a macskát, mert nagyon kiabál!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Kamilla,
Ez aztán a gyönyörű csokor :lol:
Vendég
 


Kamilla,
Jól írtam magamnak adom be a szurit a hasamba.
Vendég
 


A virág kötő volt kreatív :) Bár azoktól a műanyag bigyóktól megkímélhetett volna. Nem volt kívánságom a párom felé, egyedül szerezte! Én tuti csempésztem volna bele olyasmi töltetet, hogy mondjuk 9 vörös rózsa, mivel 9éve vagyunk együtt, vagy, hogy a gyűrűket kössék bele. Így is örültem neki :D Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Hát én is folyamatosan okosodom, néha még ígysem értem hogy mit írnak a többirk, de olyankor mindig utánanézek.
Mi is úgy voltunk vele, ahogy szerintem elég sokan, hogy eldöntöttük, hogy jöhet és akkor jöttek a pofonok, amikor egyik hónapról a másikra nem jött össze.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
Miért lett volna lehetetlen teherbe esned úgy?
Vendég
 


mi 2006.jan. óta próbálkozunk...

kicsit okosodtam én is itt a fórumon... :) :)

babszika
 
 


kamilla : veheted úgy is, hogy 3 emelet, 3 korszak a 9 év alatt. Na??? Máris kijön a 9 év....

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Pandi! Minden elismerésem! Nem vagyok egy hisztis, de a szuri az más.....Biztosan én is összeszedném minden erőm és bátorságom, de tudod azért csodállak, hogy ilyen erős vagy! Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


pandácska: nem néztük egyáltalán a peteérést, elég gyakran voltunk együtt ( ezt már Betti is írta a negatívumok közé), forró vizes fürdő a páromnál minden este ( erről azt olvasta, hogy egy ilyen fürdő egy hétre mozgásképtelenné teszi a virgoncokaat), a pózoknál pedig általában mindig "visszafolyt". Hát röviden ennyi...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,így,így...

Én annak idején 3 szál rózsát kaptam, de csomagoló helyett egy piros és egy sárga karika(d=20 cm) volt a derékára kötve.Így nem elég érzékletes leírva, de szép volt.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Pandácska! Erre a szuri dologra én is rá akartam kérdezni! Juj! Nem félsz?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Gyabi,
Ha egészséges vagytok ez mind semmit nem jelent simán teherbe esik így is az ember... Ha jó a spermakép lehet gyakran hancurozni füdeni is. Párom is ezt teszi és nincs nála semmi baj. A spermium nagy része meg nem folyik ki az csak a ,,közvetitő" folyadék amibe úszkálnak... Persze tanácsos utánna feküdni és párnát rakni a popsi alá!

Kamilla,
Nem nagy dolog de tényleg. nem fáj max kellemetlen.
Vendég
 


És félelmetes!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Hát lányok így végig gondolva...."ésszel"próbálkozva nekünk a második hónap. De azért azt is beleszámolnám, hogy 14 hónappal ezelőtt már drukkoltam, hogy ne jöjjön meg. Csak akkor észnélkül dolgoztunk rá, és fogalmam sem volt, hogy melyik a megfelelő idő, stb, stb, ahogy írtátok ti is :( Olyan ostobi voltam! Szerintetek a tájékoztott anyukákhoz hamaroabb érkeznek a gólyák? :wink: Csak vicceltem!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


kamilla: gondolj a "diszkóbalesetekre"( mert én csak gy hívom, akinek egy jól sikerült diszkó után ott a baba ) szerinted tájékozottak? Néha azzal sincs tisztában, hogy mit csinál. De csinálja a barátnője, hát megpróbálja ő is...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


kamilla!!!!
biztosan!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

babszika
 
 


Lányok!

Van egy találós kérdésem. Ha a fogigátló előtt 28 napos volt a ciklusom, miután abbahagytam 1. hónapban 29, 2. hónapban 35, akkor ebben a 3. hónapban mennyi lesz? :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


nagyon jó kérdés christell, én is így vagyok vele 28-31 napig tartanak a ciklusaim. Mielőtt nem próbálkoztunk, napra pontosan minden hónap legelején megjött. Azóta meg szórakozik...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Christell!
fogadásokat nálam lehet kötni!!!! :lol:

babszika
 
 


Kép

Ez a szurim olyan mint egy toll pici vékony a tűje tényleg nem fáj nem félelmetes meg semmi ilyen :D
Vendég
 


mennyi szurit adsz magadnak?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


panda!
tényleg elég meggyőző...

babszika
 
 


Most akkor jól megszugeráljuk, hogy hozzon eredményt!!! Ránézésre tényleg helyes, de aztán nekem használjon!!!!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Christell!

Írtam Neked privit.

Mindenkinek további szép estét!

Sziasztok!
Vendég
 


Így tényleg nem tűnik olyan nagyon félelmetesnek.

Christell! Ha magamból indulok ki 33, aztán 35, aztán 37...

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


És ilyen picuri a tűje...
Kép
Vendég
 


szia Betty!
nektek is szép estét!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Omni! Még mindig nem mondtad mikor tesztelsz!!!(Vagy elkerülte a figyelmem? :oops: )

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla! Van a vonalzóm alatt egy másik! Az az!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Gyabi,
Napi 1et adok be 6-7 napon keresztül aztán még 1 db tüszörepesztőt.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?