Új privát üzeneted érkezett!

Betty,
Hát én úgy értelmezem a vonalzód hogy most sikerülni fog hiszen tündérkének hívod :D ez tetszik!
Vendég
 


Betty: Tofifiből úgy elfogy nálam egy doboz, hogy észre sem veszem... :oops: :oops:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee: ki nem tud megenni csokikból egy rakással???És ráadásul a kicsi bonbon félék csa úgy kínálgaták magukat....Egy zacskó, jöhet a másik zacskó....stb...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

 
 

Heni: Biztos mindenki, csak nekem nem szabadna. Kőtermelő vagyok, a csokiban pedig rengeteg alapanyag van a kőhöz. De függő vagyok, főleg ciklus végén. Sok folyadékkal kompenzálok.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


pandácska*!

Jól értelmezed ;) Meg most már mindenképp pozitív tesztre "hajtok", ezért a 42.nap.. :) Remélem, sikerül az insemed, nagyon drukkolok!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Omnia: mikor tesztelsz?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 



Sziasztok CsajszikKép
Rengeteget írtatok tegnap óta. Nem tudtam olvasni tegnap, mert nem volt net-ünk :( Amúgy is nagyon ciki volt a tegnapi napomKép
Az egész azzal kezdődött, hogy a Zolibaba pont akkor ordított fel, amikor betettem a hőmérőmetKépKirohantam hozzá. mert nem tudtam mi baj van. Így pontatlan a mérés. Aztán történt a legnagyobb gáz: Apuci Zoli napra vitte sütit a munkahelyre és kint az utcán eltört a tepsi teteje és az egész az aszfalton kötött kiKép Apuci nagyon restellte magát, de nem ő volt a hibás. Megoldottam: előző nap 4 fajta sütit készítettem, abból egyik nekünk maradt volna. Hát azt adtam oda a balesetes helyett. Víszont nagyon megdicsértek, finom voltKép
Aztán porszívózáskor kiesett a porszívócső és ráesett az egyik kaspóra, amiről lepattant egy darabKép Aztán tegnapra volt beiktatva a kocsi vásárlás - hát persze, hogy nem jött össze. El lett napolva, mert a tulaj nem ért ráKép
Egy. ami jó történt : megérkeztek tesómék ( akiknek 2 órával késett a vonat!!!) Este már jobban voltam.

36.3 ról indítottam a hőmérőzés félidőben. Most felment 36.6ra és ott van 3 napja. Szerintetek volt pé-m? Csak ezt szeretnék megtudni, hogy a szülés után rendben van-e minden.

Én is vagyok az iwiw-en. olga1978@ipmedia.hu! Nagyon szívesen látlak titeket. Jelöljetek, ha van hozzá kedvetek.



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Ja, az meg lemaradt, hogy tönkretettem ( szépségileg) a vadiúj tűzhelyemet! Használtam azt a fajta zsíroldót, amit szoktam. Hát nem leette a lakkot a műanyagról???!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik!

Nem semmi napod lehetett.. Sajna nekem is vannak ilyen napjaim, hogy minden összejön egyszerre.. :(
Én bejelöltelek duplán is ;)
Vendég
 


köszönöm a drukkokat eső ellen... ugyan lett eső, de már felrakták a fóliát a házra így már újra védve vagyunk :)

Kép
mercure
 
 



Betty:
Visszaigazoltalak :) Nagyon aranyosak és szépek vagytok.

Jaimee:
Köszike :) Örültem, hogy láthattam rólad képet. Valahogy teljesen másnak képzeltelekKép

Ma voltunk az állatkertben. Nem gondoltam volna, hogy annyira tetszeni fog neki. Nagyon figyelte az állatokat és járkáltunk is sokat!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: Hááát, igen. Lehetnék szebb is, tudom. :D Kíváncsivá tettél ám, milyennek képzeltél? Ami a balszerencsés napot illeti, én mindig azzal vígasztalom magam, hogy egyszer csak végetér a pech széria.....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Olik,
Nálatok jó idő volt ma?
Kép
Vendég
 



Jaimee:
Nem úgy gondoltamKép Nem is tudnám leírni, hogy milyennek képzeltelek. Szóval másnak :lol: Ma már jó napom van. Remélem így is marad!

Pandácska:
Gyönyörű napunk vanKép Hosszú séta után Zolcsi kiütötte magátKép





Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!!

Heni, Mercure, Gyabi: pozitív teszteket hétvégére! Sajnos, valószínűleg csak hétfőn férek nethez, de gondolok rátok!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


olik22!

Küldd erre a jó időt, mert itt reggel óta esik :( Ha vannak állatkertes képek, majd rakd fel ide!!!
Vendég
 



Betty:
Sajnos nincs kép, mert nem készültem állatkertbe, hanem odatévedtünk. Így nem vittem magammal a fényképező gépet :(
Sebaj, majd még megyünk!!!
Zolika még mindig alszik :shock: Fél 1kor lefektettem!
Küldöm hozzátok a napsugarakat
Kép megkaptátok???

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: húú, vannak kemény napok, amikor semmi sem sikerül...De legalább Nálatok tényleg szép idő volt...Pesten valami borzasztó!

Jaimee: szeretném azt mondani, hogy kérésed számomra parancs,de majd meglátjuk! Mindenesetre hétfőre kiderül mi a helyzet.

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Olik! Visszaigazoltalak! Köszönjük szépen, de Ti sem panaszkodhattok!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!
Remélem szép napotok volt! Sajnos én is dolgozok holnap, de napközi nem lesz, így du. takaríthatok.

Olik! Ne csüggedj,ez után már csk jobb lehet!

Betty! Képzeld! Jelölt a kisfiad!

Heni! Biztos csak a frontra lett a köldököd érzékeny. Ne aggódj! Jó már a vonalzód? Fogsz tesztelni?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Jaimee!

Téged jelöltelek már?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Omnia: nem jó még mindig a vonalzóm!! a 25. napon vagyok, mint Mercure... Most már látom, hogy 3 nap múlva tesztelsz... :D

Lányok: aftára (ínygyulladásra) mit lehet ilyenkor, ha még nem tudod, hogy van-e pocaklakód?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Na, remélem, elszállt a rosszkedvem.... jobban mondva világvége hangulatom...

Kettőkor leléptem a cégtől, hazajöttem, beestem az ágyba és mostanáig aludtam kisebb-nagyobb megszakításokkal (sms, telefon csörgés)

távozz tőlem rosszkedv!!!! :lol: :lol:

babszika
 
 


Jaj, el is felejtettem!
Köszi a bejelöléseket!
Ha vkit nem jelöltem vissza, akkor szóljon, mert sz*raxik az iwiw nálam.... :?

babszika
 
 


Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Babszika,
Örülök hogy jobban vagy :D én is aludtam délután.
Kép
Vendég
 


Úgy látszik ez közös vonás! Én 3 órát aludtam délután! Nekem is sokkal jobb a kedvem...

Pandácska: a szervezeted egyébként miként reagál a hormonokra? Híztál tőle, vagy valami ilyesmi? Azért kérdezem, mert ha esetleg nem jönne valamikor össze a baba, akkor valószínűleg nekem is lombik lehetne....De mondjuk én elég sok időt adok magunknak ehhez..

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


köszi!!!!!

panda! ez nagyon édi!!!!

most úgy döntöttem, h megmutatom a hőgörbémet nektek. egyrészt, mert első és szépen alakul, másrészt, csak hogy lássátok a szép növekedést.... :lol: :lol:
a jégkirálynő nem én leszek!!!!!! :lol:

Kép

babszika
 
 


akkor most olyat mondok nektek a csokitémára.... meg fogtok kövezni...

a párom a Tescoban osztályvezető..... övé az édesség részleg...... akarjátok, h folytassam, vagy inkább ne is :lol:
sajnos már meg is látszik, de nem tudok ellenállni a Lindt csokinak. :?

egy csomót kap mindig ajándékba és alig bírjuk megenni... néha ajándékozunk is belőle, csak hogy fogyjon.

babszika
 
 


Csheni,
Nálatok mi a probléma? Az egyik szuritól híztam másiktól fogytam höhullám fejfájás poci fájás de nem vészes 1ik sem.
Vendég
 


Babszika,
Érdekes görbe olyan mintha a 4. napon lett volna tüszörepid persze nem volt tudom.
Kép
Vendég
 


panda!
ugye-ugye???
ezen csodálkoztam én is.... :?

babszika
 
 


Babszika,
Akkor nem csak én néztem be... Amúgy nem lehetetlen van aki mensi alatt ovulál de te most clostizol ugye?
Kép
Vendég
 


Csajok!

Köszi a jelöléseket az iwiwen, remélem mindenkit visszaigazoltam!

Legalább arcokhoz is tudom most már kötni, hogy ki kicsoda! :lol:


További szép estét mindenkinek!
Vendég
 


igen, most vagyok a 2. havi clostizásban

babszika
 
 


Szép estét Lányok!

Itt vagyok én is, csak eddig csöndben voltam, csak olvastalak Titeket. De mostmár nem bírom tovább, hogy ne írjak, annyira izgulok, hogy mi lesz a hétvégi tesztek eredménye. CsHeni, Mercure, Gyabi nagyon szorítok Nektek, annyira nagyon szeretném, ha pozitívat tesztelnétek! Tesztel még valaki a hétvégén rajtatok kívül?
Én most teljesen csalódott vagyok, két csík hiányban szenvedek.. (még az ovu teszt sem hajlandó két csíkot mutatni) Annyira meg vagyok őrülve, hogy a fertilityfriend-en nézegetem a pregnancy chartokat a galleryben. Szerintem ez nem normális, meghülyültem. :)

Noh, szóval, kedves hétvégi tesztelők, két csíkra fel!! :wink: +++++++++ energiát küldök Nektek!!!
Vendég
 


Babszika!
Arra az estere, ha nem tudnátok mit kezdeni a sok csokival, megírjam a címemet?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Omnia! Te mikorra tervezed a tesztelést?
Vendég
 


Ne szomorkodj Mano! Küldök Neked 2 vonalat:

II

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


köszi omnia!

tudtam, h számíthatok a csokipusztítás-segítségre!!!!! :lol:

babszika
 
 


Hétfőre, ha addig nem történik semmi.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Mano,
Hány naposak a ciklusaid?
Kép
Vendég
 


n küldök mindenkinek egy édes pici babát...
Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Babszika!
Szívesen, bármikor! :D

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


omnia, tényleg 37 napos a ciklusod vagy csak meghosszabítottad, hogy ne kezdje előről????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Meghosszabbítottam. 35 nap volt.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


nekem 30 volt , én is hosszabítottam... :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


hűha! Izgulsz?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Gyabi!
én a te képeidet sohasem látom..... :cry:

babszika
 
 


Persze amilyen peches vagyok... A múlt hónapban is 4 napot késett. :(

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?