Új privát üzeneted érkezett!

BOLDOG ELSŐ NÉVNAPOT FRANCISKA!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ja! Mindenkinek jó reggelt!

Petri! De jó nektek, hogy még dvd-t is kaptatok. Én nagyon sajnálom, hogy nekünk nincs semmi ilyesmink.

Katlina! Akkor most jó el vagy látva magnéziummal.

Itt van a Diego a szecskán vagy a korházzal szemben a dr, padló vagy vmi ilyesmi a neve.

Szép napot mindenkienk!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Csövi csajok!

Katlina mi a dr. padlóban - a Kórházzal szemben- vettünk vastag padlószőnyeget, az ára is elég jó.
Hát a magne b6-al nekem nem voltak igazán jó tapasztalataim. Nem rossz, de én hirtelen felszedtem négy kilót Imikéve, amikor terhes voltam, egy hónap alatt, és utánna diétáznom kellett volna. Étvágyserkentő van benne. Abbahagytam a szedését, és bár nem szabadultam meg a kilóktól, de utánna rendesen csak a két kilót híztam egy hónap alatt.

Hajni!
Mi ez a nagy csend?

Zsú!
Ha én kihordom a gyerekeimet 40 hétig, akkor óriásbébiket szülnék. Ancsi 36 hétre született, 3,200 dkg -al 51 cm-vel, Imike 37 hétre, 3,400 dkg-al 51 cm-vel.
Az is lehet, hogy Petike rácáfol és esetleg még túl is hordom.

Szép napot mindenkinek.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 

 
 

Bocsika!

Most olvastam vissza és látom íratatok!

Judit!
Még meglátjuk a hétfőt. Időjárás függő a dolog.

Petri!
A Cooms egy vérvizsgálat, A rh negatívos anyáknál. Azpért van erre szükség, mert a baba esetleg ellenanyagot termel, mely károsan befolyásolná fejlődését az anyaméhben. Rh összeférhetetlenség. Valami ilyesmi, de Betti ezt biztosan szakszerűen el tudja mondani.
Szülés után is vesznek vért, és ha megasabb az érték, egy Anti-D nevezetű koktélt kap az anyuka.
Na pusszancs, remélem ma is jó lesz az idő.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Katlina! Én is a Dr.Padlót ajánlom!! Hatalmas választék, jó (alacsony) árak.

Geromilo, kösz, hogy írtad, hogy nálam van a hiba. Rájöttem, mert Petritől jött is a hibaüzi, elküldtem neki megint. De a másik címről nem jött semmi visszaigazolás.

Szilbee! Levinek joöbbulást kívánok! Vigyázz rá, nehogy kiszáradjon!!

Amúgy én is a Magnesi-citritet szedtem, nekem az 5-6. hónapban lódult meg a súlyom. Szerintem ez nem gyogyifüggő.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ja! Ildi, a telszám már nem lényeg! Van nekik egy nagyon tuti weblapjuk, onnan mindent megtudtam!

FRANCISKÁNAK SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Franciska!! :D
Boldog Névnapot!!
Kép
szilbee
 
 


Franciskának nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!!!!!! Kép Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Sajnos még mindig nem tudok visszaolvasni, de majd valamikor megteszem... I promise!

Helyzetkép:
Először is! Köszönjuk a gyógyulós drukkokat!! Szerencsére hatottak! :D
A törpe este már írtó nagy szomjúsággal ébredt. Sikerült kis kortyokban innia és NEM JÖTT KI BELŐLE!! Aztán még egyszer ébredt egy kis teáért és rendesen evett reszelt almát és kexet is reggelire. Éhes volt a lelkem. Láz nem volt, hasfájás nem volt.... Csak tippjeim vannak, hogy mi lehetett, de bizti nem az ami Zsúékat súlytotta!!
Egyébként ha megvártam volna, hogy hányás után elteljen 2-3 óra köv. teáztatásig (helyette csak 1 órát vártam), szerintem nem hányt volna ennyit.
Szóval tanuljatok az én hülyeségemből és hányásnál, csak 2-3 óránként adjatok ételt, italt a gyereknek.

No most lépek, mert szét kell szednem az ideiglenes ágyunkat, mert 15 órára hozzák a bútort!

Csóközön!
szilbee
 
 


Ja és...

:?: MANO!
Az ismerősöd még nem aktiválta a meghívót. Megkapta egyáltalán??
szilbee
 
 


Boldog névnapot Franciska!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Franciska! Boldog névnapot!!!!

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Sziasztok!

Diácska!a Fiúknak utólag is Boldog névnapot.

Hajni!Franciskának is boldog névnapot kivánnunk.

Szilbee! Leventének jobbulást.

Megyek összeszedem a lakást amig Antónia alszik.

Lehet, hogy akkor a talit egy kicsit el kellene halasztani, hogy mindenhol meggyógyuljanak a gyerköcök. Csak úgy volna jó, ha minél többen el tudnátok jönni.

Sziasztok

Kép
Kép
mongi
 
 


Mongi!
Feltétlen számolj, be hogy sikerült az UH. Lehet már tudni, hogy mikor is mentek?
Ja, egyébként emléxik rád a védőnők!! Név szerint is!! :shock: :lol:

Zsú!
Mit sikerült intézni a bankban? Szerződéssel mi a helyzet?

Petri!
Hogy áltok a napi egy alvással? Sikerült azóta megint ebédután letenni?

Ildi!
Mi az a cooms?? :shock: :oops:

Judit!
Marci hogy áll a tejcsivel? Elfogadja már?
szilbee
 
 


szilbee
 
 


Sziaszok!

Köszönöm szépen Zolika nevében is a sok-sok jókívánságot!!!! :)

Levikének nagyon gyors gyógyulást és nagy gyógypussszancs neki!

Petri!!!!!
Várni fogunk benneteket olyan jó hogy eljöttök már alig várom :)
sziasztok

KépKép
diÁcska
 
 


Diácska!

Boldog Névanpot kívánunk mi is Zolikának!! :)

Sikerült eljutnotok a bölcsibe, papírért??
szilbee
 
 


FRANCISKÁNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Judit
A muffin nagyon jól sikerült, szép magas lett és fincsi is. :D

Elin
Megkaptam. :D

Zsú
Még csak most tudja meg apukád, hogy elköltöztök? Jó kis meglepetés lesz. Kíváncsi vagyok hogy fogadja.

KAtlina
20 doboz Magne B6 az nem semmi :shock: :shock:
Mi a diegoba vettünk szőnyeget.
natural / olive-t, ez nem nagyon vékony, nekem tetszik (azért is vettük) :D
itt a honlapjuk:
http://www.diego.hu/?p=lista&kat=23

SZilbee
Jól megy a napi 1 alvás. Ma alszik így harmadik napja. Nem is gondoltam, hogy ilyen könnyen fog menni. Kopp-kopp-kopp

Este megint sütök muffint, holnap megyünk apósékhoz és vinni akarok. Nagyon szereti a hasát. Azon nevettünk itthon Csabával, hogy az apja észre se venné a papírt rajta csak úgy nyelné.. holnap letesztelem :P :twisted:






Csak elszóltam magam az alvással kapcsolatban :evil:
Másfél óra alvás után felébredt és nem tudtam visszaaltatni. :evil: Estig biztos nem bírja ki

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Számítógép guru csajok segítsetek! :shock:

Alig vártam az iwiw meghívómat, ugyanis ma tudtam "volna" kérni, de amikor megkértem percre pontosan, nem adott, utánna is megpróbáltam, és az írta, nincsen rendelekzésemre álló meghívóm. Na most én vagyok a hülye, vagy én vagyok a hülye? :x :?
Hogyan tudok szerezni meghívót? :roll:
SEGÍTSÉG!!!!!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi! Meghívó kérés után még várni kell a meghívóra. Én febr. 7-én kértem és még nem kaptam meg :evil:

Szilbe! Megvolt a banki procedúra nagyrésze. Már csak a tulajdon bejegyzés v micsoda van hátra. Hétfőre ígérte az ügyvéd. Ha hétfőn leadjuk akkor már onnantól kezdve 7 munkanapon belül utalnak is.
Megjött a bútor??????
A nagyfiú jobban van már:

Kopp-kopp-koppp Gergő 2 napja totál jól érzi magát. Semmi hasmars semmi hányás. Bár most meg szörcsög az orra. :cry: Ja és még alszik negyed 2 óta.....Vajon milyen éccakánk lesz így vele :shock:

Na megyek Milán után

Katlina! 20 doboz dilibogyó :lol: :lol: :lol:

Zsú

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Köszi Zsú!

Már azt hittem én vagyok ennyire béna :wink: :roll:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Parfümökkel foglalkozom, ha te is szeretnél egy kis plusz pénzt keresni kérlek olvasd el és ha meggyőzött vagy felkeltettem a kíváncsiságod kérdezz nyugodtan szeretettel várom kérdéseid. Két pici manóm van egy 22hós és egy 4,5hós és mellettük is megtudok keresni hetente min. 5-10.000 forintot. Ami még vonzó benne hogy neten keresztül tudsz mindent intézni ami gyerekek mellett nem hátrány ;) keress kérlek itt a babaneten privin vagy írj e-mailt a branne.b@invitel.hu-ra vagy fel is hívhatsz 06-30-639-98-20
további szép napot Németh Beatrix

Miért érdemes csatlakozni az FM-hez?

Az FM Group 2005 márciusától van jelen hazánkban. 2005 oktober 5-én Budapesten megnyílt az FM Group Hungary Kft. raktára! Jelenleg még nem lefedett értékesítőikkel Magyarország, ezért hazánkban nagy üzleti lehetőség rejlik -magán személyek számára is- a kiváló minőségű termékeket forgalmazó cég segítségével.

A network marketing -személytől-személynek- módszerrel, dolgozunk mely mindenki számára elérhetővé teszi az FM termékeit.
A termékeket termékforgalmazóknak nevezett független értékesítési képviselők forgalmazzák. Termékforgalmazók jövedelme 2 forrásból tevődik össze, értékesítési árrés és jutalék. Értékesítési árrést kapnak a személyes vásárlóiknak eladott termékek után, jutalékot kapnak csoportforgalmuk után, mely a saját és azon tagok forgalma, akiket személyesen ők szponzoráltak és képeztek ki termékforgalmazónak.
Értékesítési árrés a termékekre:

Termék

Kiszerelés

Értékesítési árrés
Női parfüm 30 ml 1300 Ft
Férfi parfüm 50 ml 1300 Ft
Gyermek parfüm 20 ml 400 Ft
Tusfürdõk, nõi/ férfi/ gyermek 200 ml 350 Ft
Dezodorok 75 ml 350 Ft
Golyós dezodorok 50 ml 240 Ft
After shave 50 ml 450 Ft
Női feromon parfüm 30 ml 1400 Ft
Férfi feromon parfüm 50 ml 1400 Ft

Aki nem személyesen veszi át a raktárban, futárszolgálat költségével kell még számolnia, mely rendelés mennyiségétől függően 1500-1800 Ft között van. 20 db normál parfüm felett pedig ingyenes.

Mivel a futárszolgálat költsége kis mennyiségű termék rendelése esetén relatíve magas, ezért a hozzánk csatlakozó tagoknak vállaljuk a termékek kihozatalát a cég raktárából és postázását.
Így például egy parfüm rendelésénél a szállítási költség: 600 Ft

Miért lehet az FM termékekkel könnyebben sikereket elérni?

* Mert egyedülálló módon a network marketing cégek között a piaci árnál kedvezőbben kínál termékeket.
* Mert nem kell a termékek ismertetésével órákat vesződni, hiszen egyszerűen bemutathatók.
* Mert nem kell elmagyarázni senkinek, hogy miért jó, ha ezeket a termékeket használja.
* Mert nagyon gyorsan építhető a hálózat.
* Mert a cég teljes forgalmából is részesedhet.
* Mert ingyenes a regisztráció.
* Mert a termék mindenkit érdekel akár 10-100 éves korig.
* Mert mindenki szeret olcsón vásárolni.


Amit kínálunk

* Hosszú távú, biztos jövedelem.
* Korlátlan piaci lehetőség.
* Versenyképes minőségű és kedvező árú termékek.
* Hosszú távon részesedés a cég teljes forgalmából.
* Új, rohamosan fejlődő piac.
* Könnyen kialakítható vezetői pozició (hálózat építési lehetőség).

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Ildi!

Még el nem felejtem:

Boldog névnapot!!!!!!

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Elin!
Köszönöm megkaptam!



Petri!Megnézegettem a szőnyegeket és már ki is választottuk,csak még Szolnokra kellene apával bejutni!

Kép

Kép
katlina
 
 


Petri! Téged meg lehagytalak :oops: Szóval azért nem lett még elmondva az öregemnek, mert finoman szólva így is nehéz vele együtt élni. Olyan igazi anyós ffi kiadásban:D Ha elmosogatok elmosogat megint, ha felmosok nem jól fogom a felmosót, meg ilyenek sorozatban..... Ha még benyögném neki, h x idő múlva elmegyünk képzelheted micsoda háború dúlna nállunk.

KépKép
KépKép
geromilo
 
 


Köszi Zsú!

Apukám már délután megköszöntött, azzal, hogy ő legyen az első.

Szilbee!
Petrinek már írtam, mi a Cooms. Rh negatívos anyákat szűrnek ellenanyag szempontjából.

Elin!
Holnap nem jöttök ki válogatni?

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Szilbee!
Lehet, hogy nem volt kedves hangvétlel a válaszomnak? :oops: Bocsi, de úgy érzem magam, mint a mosott sz.a.r. :cry:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Nekem is volt olyan vérvizsgálatom mert negatívos vagyok. Szonja meg pozitívos lett és kaptam szurit szülés után.

HA lehet én is kérnék egy jó muffin receptet.

Köszi: Kati

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönjük a névnapi köszöntéseket! :lol: :lol:

Szilbee!
Nem kapta meg a meghívót,lepontosítottam vele az e-mail címet az stimmel,úgyhogy nem tudom,hogy most mi van! :?

Ildi!
Azért van nagy csend mert jó idők voltak,és sokat vagyunk lent,Franciska kialudja magát ,fent meg ha ébren van nem nagyon enged gépközelbe!Mivel nem engedem neki,hogy püfölje a klaviatúrát,ezért ő sem hagy engem írni! De egyébként jól vagyunk!

Jobbulást a kis betegeknek!
Vendég
 


ILDIKÓ!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!Kép
Vendég
 


Ildi!
Bizti csak érzékeny időszakodban vagy, mert nekem első olvasatra sem tűnt a stílusod bántónak! :)

Én majd holnap köszöntelek... :wink: :P :lol:

Mano!
Akkor várjunk még egy-két napot, mert lehet hogy csak túlterhelt a rendszer, aztán max újra elküldöm.


Magunkról!
Levente egészséges mint a makk!! és megjött az igért du-án 3 helyett este 7:30-re a bútorunk.... :evil: Végre... :roll: 8)
szilbee
 
 


Sziasztok!!

Ildi! Mi is BOLDOG NÉVANPOT KÍVÁNUNK!!

Franciskának és Zoliknak pedig utólag is BOLDOG NÉVANPOT !

Petri! Örülök hogy jól sikerült a muffin. Nem egyszerű mikor átálltok a napi 1x alvásra, de biztos hogy megszokja és akkor már nem lesz gond. Marci is kb 2 hónapja hogy csak délután alszik, és tök jól bírja már. Ő azelőtt fél órákat aludt csak napközben egyszerre, most meg tök jó hogy 2 órát is alszik egyhuzamban.
Ha viszont egyszer korábban felébred akkor nem lehet visszaaltatni. Fél óra után sem.

Kati! Neked is elküldöm a receptet.

Geromilo! nem semmi lehet így lakni :shock: Azért biztos jobb lesz ha már különköltöztök. Amúgy hova fogtok költözni? Bocs ha már írtad :oops:

Szilbee! Marcinak reggel adok sima tejet, este tápszert. (Még egyelőre) Megissza a tejet is, de nem túl sokat max. 1,5 dl-t.
Kakaót is próbáltam, de azt nem nagyon kedvelte.

Ildi, meghívóra tényleg várni kell, a kéréstől max. 1 hónap mire kiküldik.

Akkor a talit szerintem is halasszuk olyan időpontra, mikor mindenkinek jó.

Mára ennyit, jó éjt mindenkinek

Judit
judit_79
 
 


Sziasztok.

Most csak bekukk,mert álmi vagyok. :?

Zsu,Éviék már otthon vannak Tellával (nagyon jól van azt mondja),de mostmeg Zétinek megy a hasa már 2napja.

Még valami.Ki tud valamit Szazsáról és Szirénről.már 1000éve nem hallottam felőlük. :cry:

Pusza mki.Kellemes hétvégét (igaz még holnap munkanap a dolizó emberkéknek :roll: )

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Szia Cleó!

Milyen érdekes: Szazsával beszéltem tegnap :P ! Betegeskednek, sok a dolga, azért nem írogat, de amúgy megvannak. Attila 9,5 hónapos kora óta megy.

Szirén meg az ikres topikba írogatott még sokat. De amúgy semmi info :cry: . Biztos nagy már Zalán és Milán...

Pont a napokban kezdtem el visszaolvasni a topikunk elejét. Kis nosztalgia...épp NST-re készültem menni.... :lol:

Kati! Neked hová küldjem a recepteket??

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ildi
Én azt se tudtam hogy a wiw-re kérni kell meghívót. :oops: 8)
Én vártam hogy majdcsak az ölembe hull :P

Zsú
Elmosogatsz és elmosogat?? :shock: Jesszusom és férfi. :? Nem lehet könnyű eset.
Már gondolom vágod a centit. :P

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


FRANCISKÁNAK NAGYON-NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!

ILDIKÓ NEKED IS NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!



Kép

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
agica1119
 
 


ILDIKÓ

KépKép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Franciskának Boldog Névnapot Kép





Ildikónak Is Boldog Névnapot! Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Csövi Csajok!

Köszönöm a névnapi köszöntést!
Aranyosak vagytok!

Tegnap tényleg nem voltam valami csúcs formában, a gép is kidobott, azt sem tudtam elment e Szilbee-nak az üzi. Szóval kész káosz voltam tegnap. :roll: Na meg éjszaka! :twisted: Imike olyan rosszul aludt, hogy vagy kétszer kellett kiszedni a lábát a bordám közül. Persze ilyen ez, ha köztünk alszik a gyerek. :wink: Szerencsére ritkák az ilyen feszült éjszakák. Petike is szinte végig fenn volt az éjszaka. Szóval az egyik gyerek, kívülről a másik gyerek belülről rugdosott. Szép kilátások :lol:

Most lépek, mert csajos nap van, Ancsika két kis barátnője van nálunk ma.
Szép napot mindenkinek!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Na most vagy elküldte az előző üzimet, vagy nem!

Széjjel vágom! :twisted:

Köszi akkor még egyszer a köszöntést, nagyon aranyosak vagytok!

Tegnap tényleg nem voltam toppon. :roll:

Kívül belül rugdostak a fiaim az éjszaka! :roll:

Ma csajos nap van, Ancsika két barátnője jött hozzánk, nekik nincsen ma suli. Imike azóta rajtuk csüng. Tudja mi a tuti! :wink:

Szép napot mindenkinek!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Nem röhögni!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildikó!!!!

Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánunk Neked!!!!
Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok.

ILDIKÓ! NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK


Elin.Köszi az infókat a csajokról.Mi nagyon egy hullámhosszon vagyunk mert én is pont tegnap kezdtem a visszaolvasgatást. :lol:

Hát...nem lesz ma túl jó idő... :evil:

Ma 3gyerekem van :wink: -ma egész nap én vigyi a kerilányomra (5éves-most van itt egyedül először) és mind a 3 pakol...pakol...pakol...


Szia mki.

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Ildi!

Én sem röhögtelek ki!

Boldog névnapot!!
Kép

Nem tudok kimenni hozzátok, nincs elég kakaó a kocsiban, ahol meg tankolni szoktam, hétvégén zárva van. :cry: .

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Majd elfelejtettem: ma reggel hajnali 1/2 9-kor jutott eszébe Juditkának védőnősködni :evil: ! Még kérdezte is a lelkem, hogy "Ugye jobbat várt?" Én meg helyeseltem. Mondta, hogy "Így, hogy szombat munkanap lett, mit csináljak, mit csináljak, hát eljöttem". Mondtam, kitalálhatott volna jobbat is! De ment a másik 2 babához is, nehogy csak engem boldogítson már... meg van 1 kismama is a házban.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ágica, Katlina!

Nektek is köszönjük a névnapi köszöntést!
Vendég
 


Elin!

Nesquik jó lesza a kocsidba?
Van két 800 dkg-os felesleg! :wink:

Pusszancs!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Judit köszi a receptet.

Elin! Nekem mindegy, hogy hova küldöd a receptet. Ahogy neked jobb. Köszi

Ildikó! Boldog névnapot kívánok!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Pusszantlak Kati :roll: ! Egyetlen címedet sem tudom.... vagy küldjem el priviben azt a tizenakármennyi oldalnyi szöveget?

Ildi! Mennyi nálad literje??? :lol:

Sétáltunk jó nagyot a Tisza parton, utána a városon keresztül jöttünk haza...nesoká kezdődik a Fradi meccs :?

A Kellner Gyula úton van egy tuti kis játszótér. De el van kerítve, le van lakatolva. Az magántulajdon, nem tudjátok?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?