Új privát üzeneted érkezett!

Lányok....Köszönöm a jelölgetéseket, azt hiszem sikerült mindekit visszaigazolni. Jó találmány ez az iwiw, olyan sok szép képet láttam Rólatok, és el vagyok hűlve, hogy milyen színes ez a topik...Szuper, hogy ilyen széleskörű a paletta!!! Hihetetlen...

Pandácska: sajnálom a mensit, viszont az már jó, hogy kezditek a kezelést! Milyen hormonokat kapsz?

Sok puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Betty, Heni, Omni megvagytok iwiw-en :D


Ja, három emeletes volt a csokor :D Megnézitek?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a virágok!

Pandácska!
Sajnálom, hogy megjött, de előre a következő hónapért. Drukkolok az inszemhez. :)

Christell: nekem kereskedelmi szakmai angolom van, de az elég egyszerű volt. Mondjuk felkészítő tanfolyamra is jártam és nagyon jó tanárunk volt.

Gyabi: nagyon szép voltál az esküvődön. :lol:

Babszika: holnapra szebb napot. A főnöknek meg meg kell mondani, hogy kopjon le ha babanetezni akarsz. :lol: :lol:

Heni: jelölteleg iwiw-en.

Ma nekem se volt túl jó napom, eléggé fájt egész nap a hasam a mensitől. Ilyenkor egy örökmozgó gyerekkel egész nap rohangálni nem egy élmény :?

Nicol

Kép
nicol
 
 

 
 

Előbb lemaradt:
Nemen: nagyon édi kislányod van. Isteni érzés amikor először hallja az ember lánya hogy anya. Az én lányom már mindent kimond, az anya szót mégis csak egy hete mondta ki először. Pedig az apa szót már 9 hónapos kora óta használja, 12 hónaposan pedig már apuci volt az az egy szó amit kimondott és ez is maradt 16 hónapos koráig. Majd megevett az irigység :oops: .

Nikol

Kép
nicol
 
 


Örülök Heni! Azért írtam a levelet, gondoltam azt se tudod ki az!

Kamilla! Naná!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


De jó , hogy Nektek már ilyeneket mondanak!
Néha nekem is mondják a tanítónéni helyett, de olyankor jókat nevetünk!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Csheni,
Tüszőnövelő szurit aztán meg tüszőrepesztőt inszem után pedig progreszteron pótlást. Ennyi elég is lesz bőven :D
Vendég
 


Csajok!

Én is vagyok iwiwen! daiwa@fibermail.hu
Vendég
 


Jaj szegénykém! Nagyon szorítok, hogy sikerüljön!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Omnia,
Nem olyan rossz ez csak lenne már eredménye. Megszokja az ember elég hamar. Csak azt nem szeretem amikor fáj a fejem tőle... de maga a szúrás nem vészes.
Vendég
 


Panda!

Nekem mikor csinálták a lapart, volt bent egy csajszi akinek el volt záródva az egyik petevezetője, és akkor mütötték meg, azóta már megvan a második baba is!!!! :lol:
Vendég
 


Kamilla!
Szeretnénk látni az egész csokrot.

Pandácska!
Sajnálom, hogy megjött, de új hónap, új esélyek. A március sokkal szebb hónap, mint a február.

Nikol, Omnia, Ditke!
Jelöltelek titeket iwiwen.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Ditke,
Hát én kihagyom engem ne vágjanak meg amíg van más lehetőség :roll: Azért köszi a bíztatást :D
Vendég
 


Csajok!

Visszaigazoltam!
Vendég
 


Csajok, ki az akit nem jelöltem az iwiwen? Már nem tudom hol járok....

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi!
Engem nem jelöltél...

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Igyekszem-igyekszem...te hog vagy fenn?

Addig is mindenkinek küldöm ezt a képet, nagy ölelés-nagy drukk mindenkinekKép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi!
E-mail cím alapján megtalálsz.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Én is köszönöm a jelöléseket így sokkal könnyebb megjegyezni, hogy ki kicsoda, már bocsi :D
Pandácska remélem a következő inszem sikeres lesz, nagyon szorítok majd!!!
Gyabi nagyon szép és csinos menyasszony voltál!!
Nem semmik ezek az orchideák nem győzöm csodálni őket, Krisz a tiéd tetszett a legjobban a kis csomaggal alatta :D
Nicol nagyon ügyi a kislányod, hogy már mond mindent, akkor az ANYA is már tuti hamarosan be fog következni. Nekünk is így volt az apával, először csak pa kb akkor, mint Nicol mostmár apa, aztán a cicát meg a cicit is nagyon hamar megtanulta :D
Én is szeretnék mozgós képeket légyszi, légyszi írjátok meg honnan vannak!
Niki neked nincsennek véletlenül képeid a ruháról, attól még érdekel, hogy bordó!! :D
puszpusz

Kép, Kép
nemen
 
 


Jó reggelt Lányok!

Mit szóltok? Már megint péntek van...Remélem azért a nap is sütni fog...

én most már elvesztettem azt a fonalat, hogy kinek késik és ki fog mostanság tesztelni..Azt tudom, hogy Gyabi neked már késik és vasárnap fogsz? Mercure, én vasárnap...Omnia, Te mikor? Mindenesetre mennek a drukkok ezerrel :D

Szép napot és kellemes hétvégét!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szerintetek miért van fáziskésésben a vonalzóm? Félidőig teljesen ügyesen múködött...Ma a 25. napon vagyok!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Igen, véégre pééntek. Elég rémálom egy hét volt, ami azt illeti...Magadról ugye nem feledkeztél meg? :D

Kamilla: Gyönyörű volt a csokrod!!!!!!!!!!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni: No, az még jobb. Ugye nem érzed a mensi közeledtét? :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Omnia:
Aranyos vagy, hogy segíteni akarsz/akartál az esküvőt megszervezni. :D
De tudod olyan sok mindent nem kellett, mert nem lesz valami nagy.
Nincs rá se idő se hírtelen annyi pénz.
Tudod az idén nyáron veszünk lakást, és minden pénzt arra gyűjtünk.
Az esküvőt csak utána akartunk.Na meg így, hogy jön a baba pláne minden Ft számít.
De így sokkal jobb. :D :D :D


gyablonka:

Fogok tudni felrakni képet majd a ruháról, de majd csak az esküvőn, amikor felveszem.
Remélem, nem baj, de előtte nem veszem fel.
Ahúgy is mindjárt itt az esküvő.
1 hónap, azt már kibírod
:wink:
Vendég
 


Jaimee: egyenlőre nem érzem, csak a tavalyi laparoszkópia helyét a köldökömben...Mindig van valami...Idáig nem volt vele semmi bajom, most szerintem a frontok tesznek be...most elterelő hadműveletet folytatok magammal szemben :D Ha másoknak drukkolok és nem az én ciklusommal foglalkozom, hátha hamarabb letelik ez a két nap...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szniki: a 2007 az tényleg a Te éved...Nem semmi: baba, lakás, esküvő...jÓ gyors a tempó, gratulálok!! :D Bárcsak mindenkinek ilyen fantasztikus éve lehetne...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Sajnos ma sincs jobb kedvem.... ezért úgy döntöttem, h nem fárasztalak ma benneteket.... mondjuk, amúgy is dolgozom.
:cry: :cry: :cry: (de nem sajnáltatom jobban magam)

A hőm szépen megy felfelé. Ma már 36,6 volt ám!!!!! :wink:

Az iwiwen én is fent vagyok...
Kíváncsi vagyok én is rátok!!!! :)

Nagyon szép napot kívánok nektek!!!!!

babszika
 
 


Babszika: nem csodálkozom ilyen szomorkás időben!! De péntek van és jön a hétvége! Ha rossz kedved van, akkor nyomás és egyél egy nagyon finom csokit...Hú az nálam segíteni szokott...Sajnos rajongok érte...És még a hőd is megy felfelé, mi kell még :D +++++++++++++++++++++++++++energiát küldök!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Köszi Heni!!!!!!!
Sajnos most ezen a csoki sem segít...
De nagyon köszi a + energiát!!!!

Hétvége???
Én holnap is dolgozom.... így megmár nincs is hétvége jóformán.

babszika
 
 


Ja, azt elfelejtettem mondani, h a mail címem (csak, ha vkit érdekel az iwiwes jelenlétem):
gomboczka@freemail.hu
:lol: :lol:

babszika
 
 


Ria!
Jelöltelek én is...

Lányok!
Aki bogyót szedett és abbahagyta hány hónap után állt vissza a ciklusa a bogyó előttire? Vagy az már sosem lesz olyan hosszú, mint a régi?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Babszika: Megjelöltelek!!!

Tényleg, elvileg holnap munkanap van...Én is dolgozom, de otthon a kertben. Rendet kell teremteni a málnásban. :D Bár eléggé szomorkás az idő.

Egyébként szupi volt tegnap az évforduló, vacsi+csokor+bor+romantika. Idén sem volt lánykérés ugyan, de olyan boldog vagyok a párommal, hogy ez annyira nem zavar. Bízom benne most már, hogy keresztelő lesz esküvő előtt. Nem így terveztem, de most már jó lenne, ha így lenne...

Heni: a csoki nálam is bejön rossz kedv esetén. Még inkább a Kinder Maxi King vagy a Gumimaci. Gyerekes, de működik.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Köszi Heni!

De ne aggódj nemsokára a ti évetek is lesz, nem csak az enyém.
Az biztos, hogy nagyon boldog vagyok.
Szinte a fellegekben járok, de tényleg minden okom megvan rá. :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!
két napig nem volt a munkahelyemen net, otthon meg ugye apa lefoglalja a terepet :)
Megpróbálok visszaolvasni, szokás szerint jó sokat írtatok!

Lányok drukkoljatok hogy estig legalább bírja ki az eső esés nélkül :D felújítjuk a tetőt és ma lesz kész a fóliázás ha minden igaz

Kép
mercure
 
 


Lányok!

Ha valaki még kíváncsi a képemre és még nem jelöltem meg, szóljon, priviben megküldöm, hol ér el az iwiw-en. :wink:

Mercure: Drukkolooook!!! Hess, felhő!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Bocsi!

Eddig le volt tiltva az email címem... Nem vettem észre. Bocsi! Megváltoztattam a profilt, most már látható.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Ria!

Én is bejelöltelek ;)
Vendég
 


Christell: Nagyon szépek a fotóitok az iwiw-en!!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee!

Köszi.. :)
Szerintem ez a minimális elvárás :wink: , mert egy rakás pénzt fizettünk ki érte... Egyébként nekem nem tetszenek annyira. Sajnos a fotós sok mindenre nem figyelt oda. Csináltunk a természetben is képeket, és nem vette észre, hogy fel van gyűrődve a ruhám... Ami még szörnyűbb, hogy teleragasztgatta az albumot ezekkel a fotókkal. Na és amikor kifizettük.... Arra számítottunk, hogy az előleg után már csak kb. 20.000-et kell fizetnünk. Mivel több, mint 100.000.- et kellett, ezért szégyen szemre elrohantunk egy bankautomatához, és onnét vettünk ki pénzt.
Szóval így bízzon meg az ember egy fotósban. Pláne, ha az esküvőjéről van szó.
Egyébként ez az az esemény, no meg a temetés, ahol mindenért dupla árat kell fizetni, lehúzzák rólad az utolsó bőrt is.

Bocs, picit hosszú lett..

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Mercure: drukkolok a tető miatt is és a teszt miatt is!

Jaimee: kinder, milka, merci minden mennyiségben jöhet.... :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Mercure: drukkolok a tető miatt is és a teszt miatt is!

Jaimee: kinder, milka, merci minden mennyiségben jöhet.... :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok csajszik!

A masik topikot olvasgattam, mi a 2. gyerkozprogramot nyustoljuk...
2 ev utan epp a clostilbegyt kura plusz tusszorepeszto kura eredmenyere varom...18-an illetve plusz3-5 nap teszt, ha nem lesz mensism...amugy azert hadd kerdezzek:

Hogy is zajlik az inszem, mert ugye ez messze még nem a lombik....ahogy a dokim vazolta....valami dereng...bar bizom benne nem lesz szukseg ra....derekfajas szeruseg, alhasi fajdogalasok, hohullamok, aztan nyelocso vagy gyomor, nem tudom nyomast erzek...bizom a terhesseg megleteben, de ugye meg varni kell kozel 10-11 napot, de a tovabbiak erdekelnek.

koszi mindenkinek aki felhomalyosit

udv
Gyongyi
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól. Felírta a szurit kiváltottam (baromi sokat emeltek az árán :evil: :evil: ) és már be is adtam az elsőt. Szerdán megyek uh-ra és kb. jövőhét szombat, vasárnap lesz az inszem. Ha nem sikerülne akkor április elején kezdem a fogigátlót a lombikhoz.
Vendég
 


Heni!

Én is nagy édességfüggő vagyok! Ferrero Rocher, Raffaello, Toffifee.. nekem ezek a kedvenceim ;) Küldök Neked csokit ;)



Kép Kép Kép
Vendég
 


gyongyi1971!

Üdv köztünk. :lol:


pandácska*!

A mensi késés lehetséges okaira mit mondott a doki?
Vendég
 


Betty: köszi a csokikat!! :D

Gyöngyi: sok sikert a babásodáshoz!!

Pandácska: az már mindjárt itt van!! De örülök,hogy ilyen szépen haladnak a dolgok!! Biztosan sikerülni fog!!! :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Betty,
Nem beszéltünk róla felesleges bármi miatt késhet... Jó a vonalzód :wink:

Csheni,
Remélem én is hogy sikerülni fog :)
Vendég
 


Volt valakinek a topikban laparoszkóiája? Az lenne a nagy kérdésem: létezhet-e, hogy 5 hónappal utána is érzékeny a köldököm? Az a vicces, hogy idáig nem volt, most meg.....

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


pandácska*!

Melyik része tetszik? ;)
Vendég
 


Szia Gyöngyi! Sok sikert a babához!!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?