Új privát üzeneted érkezett!

Heni!

Igen, megváltoztattam, hogy csak azt írja ki, hogy hány nap van még a tesztig :) Optimista vagyok nagyon, viszont csak a 42.napon vagyok hajlandó újra tesztelni. 30 napos a ciklusom amúgy, ebben a hónapban volt 34 napos, ki tudja, mi miatt.. ;)
Vendég
 


Betty: olyan jó, hogy ilyen optimista vagy! Mész valamikor dokihoz? Vagy egyenlőre csak úgy természetesen próbálkoztok? Nagyok kívánom, hogy ilyen csodaszép angyalkád legyen....

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni!

Dokihoz majd csak azért megyek, hogy megerősítse majd a pozitív tesztet. :lol: Januárban csak egy nap (nem peteéréskor), februárban csak 2 nap próbálkoztunk, ezért egyáltalán nem gondolom, hogy gond lenne.. Majd ebben a hónapban többször akciózunk. Csak tudod, én "rá voltam állva" a kislányra, de most már teljesen mindegy mi lesz ;)
Miért nem bízol benne, hogy sikerült most Nektek?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!!!

Köszönöm a vidítást, ma már kicsit jobb a hangulatom!
Nagyon szép volt a mai nap, sütött a napocska, igazi tavasz!!! :D

Kamilla.cs,
Sajnos nem tudok gyakrabban jönni, mivel napközben dolgozom és a munkahelyemen sajnos nincs internet! Sajnos… Így aztán csak a meló után, otthonról tudok benézni.

Babszika,
Köszönöm a jó kívánságot a szép estét illetően! Nagyon-nagyon szépre sikeredett! :oops:

Fix.b,
Hát igen, új ciklus új remények!!!
Jobbulást a kisfiadnak!!!
Igen, munkahelyet váltottam. Már egy hete az új helyen dolgozom. Jó egyébként nagyon! Egyenlőre tetszik. Sok a meló nagyon, és még nem minden feltétel adott (pl. nincs számítógépem), de majd apránként csak kialakul. Meg itt szerencsére nem kell annyit ügyfelezni sem. :wink:

Pandácska,
Ez a kép a péntekről nagyon jó! Mindent kifejez! Abszolút jókedvre derített. :D

Egyébként én kezdek rájönni, hogy szerintem semmilyen vitamint nem fogok tudni szedni, valamiért egyiket sem bírja a gyomrom… én már a sima centrumtól is émelygek, az aktivál meg egyenesen hánytatóként működik nálam.

Gyablonka,
Drukkolok Neked nagyon!!!

Kellemes estét mindenkinek!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Köszönöm a drukkokat , nagyon jól esnek!!!!! Én is szurkolok minden kismamajelöltnek!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Szerencsehozó manókat mindenkinek...Kép[/img]

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee! Valahogy így jártam én is a patikussal :) Annyi volt a különbség, hogy ez a nő nagy örömében még Babamagazinnal is megajándékozott :) Szegényem, jót akart....

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Vero! Gyere gyakrabban! Annál is inkább, mert azonos CD-n állunk :D Remélem jól rádolgoztatok a napokban , hogy kopogtasson a gólya!!! Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Sziasztok!

Szép estét mindenkinek!



Kép
Vendég
 


Kép

SZÉP JÓ ÉJSZAKÁT MINDENKINEK!!!!![/img]

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!
Hosszú napom volt. De délután elmentünka párommal vásárolni és olyan szép dolgot vettünk!
Muszáj elmesélnem! :lol:
Szóval, a szüleimnek 25. házasságija lesz. És én úgy döntöttem, h meglepem őket egy ezüst karikagyűrűvel.
Annyira szépet sikerült találni!!!!!!! Örülök neki nagyon!

K-vero: igazad van, így lesz velem is!!!! :wink:

Christell:
mi is házépítésben vagyunk.... jobban mondva, még csak ott tartunk, h a tervezőnéál voltunk és most kezdi el tervezgetni majd a házat. Mivel te már ilyen jólértesült vagy, ezért majd tőled kérek infokat, jó? :)

Gyablonka:
Te vagy az én emberem! Végre vki, akinek szintén alacsony a hője... általában!!!! :lol: (én is jégkirálynő akartam lenni, de lemondok róla)

Ninike:
örülök, h jó volt!!!! látod, boszi vagyok! :lol: :lol:

babszika
 
 


Sziasztok!

Szép estét mindenkinek!

Betty: nekünk nem a lépcsős fajta wc szűkítőnk van, hanem egyszerű szivacsos amit a deszkára kell tenni. Kényelmes nagyon :lol: És hajrá ebben a hónapban is. Inkább lányt szeretnétek?

Kamilla: szerintem érdemes eltenni a babamagazint. Sok hasznos infót találsz majd benne ha pocakos leszel :D

Ma végre egy halom leletet is megkaptam. A vérvétel-vizelet vizsgálat is és a rákszűrés is negatív lett. úgyhogy szabad a pálya a picur előtt :D

Jó éjszakát!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Jó reggelt Lányok!

Babszika: biztosan gyönyörű a gyűrű és nagyon fognak neki örülni!

Nicol: mindent bele akkor... :D

Gyabi: nagyon kíváncsi vagyok a tesztelésedre :D

Pandácska: holnap péntek :lol:

Mindenkinek nagyon szép napot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Boldog nőnapot mindenkinek!


Nicol!

Én szeretnék kislányt, csak hogy megtudjam, milyen, ha van egy kisfiunk és egy kislányunk is :) Bejelöltelek a wiw-en, remélem, nem baj.. ;)



Kép
Vendég
 


Kamilla: gondoltam rád a patikában!!! Magazint sajnos nem kaptam. :(

Drukk, drukk, drukk mindenkinek, aki hamarosan tesztel!!!

Heni: Miért ne sikerülne ebben a hóban? Kellene egy karácsonyi baba, valaki oldja meg!!!

Judy: Tök normális amit csinálsz. Én tegnap fél délután azon törtem a fejem, hogy ha lányunk lesz, mi legyen a neve. Valami magyar nevet szeretnénk. Nem tudtam kiűzni a gondolatot a fejemből. Szörnyűűűűű, meg vagyok veszve teljesen. :D Nem akarok csalódni, de nehéz nem gondolni ilyesmire, nem?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ja, nem is mondtam, évfordulónk van ma a leendő apával! :D
Nehéz elfelejteni, mert egybeesik a Nőnappal. Anyák napját már jó lenne egy ici-picit megünnepelni....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt és BOLDOG NŐNAPOT!

Betty,

Köszönöm a képeslapot, nagyon édik vagytok. Tényleg nagyon nagy türelmed van a teszteléssel kapcsolatban, én tuti, hogy nem fogom kibírni, hogy ne csináljak már a menzesz megjövetele előtt. :P

Heni,

+++++++++++++energia ment a +++++++tesztehez. :P :P :P

Babszika,

Nekem is alacsony a hőm, lsd alul. Általában 36,3 pé után is max 36,8-ra megy fel. Szóval fel a fejjel, ne aggódj ezen. Mindenkinek más a testhőmérséklete. :P :P

Nicol,

Gratula a negatív eredményekhez, akkor most apára fel, tessék éjjel-nappal szeretni egymást. :P :P

Jaimee,

Az a baj, hogy állandóan a baba és a cytológia körül forog az agyam. Attól félek, hogy amilyen gyorsan és gond nélkül összejöttel a fiuk, most annál nehezebb lesz teherbe esnem, főleg hogy annyira nagyon akarom. :P :P

Íme a hőgörbém, a ferty végre betette a pé-t.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Legyen szép napotok ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Délután teszek majd fel képet a gyűrűkről, kíváncsi vagyok, h mit szóltok hozzá.

Judy!
én annyira megijesztettem, h most szépen kúszik fel!!!! :lol: :lol:

Jaimee!
Legyetek sokáig boldogok együtt!

babszika
 
 


Babszika: Köszi, remélem még legalább 70 évig együtt leszünk. Kíváncsi vagyok a gyűrűre nagyon!!

Judy: Eddig folyamatosan a meddőségen és a babán járt az agyam, most egyelőre csak a babán. Nem is tudom, mikor volt olyan nap, hogy ne jutott volna eszembe a babóca....Talán egy éve, amikor költöztünk?....Ne gondolj arra, hogy nehezebb lesz teherbe esni, miért lenne? Csak pozitívan!!!! A görbénk különben pont ellentétes, nekem a két szakasz olyan lapos, most pl. 3. napja 36,9 az ébredésim.

Nicol: No, ez nagyon jó hír, hajrá, hajrá, hajrá!!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Lányok!

Boldog nőnapot mindenkinek!
Hogy ünneplitek? Mi lesz a program? Főztök valami finomat, vagy étterembe mentek vacsizni? Nálunk nem lesz semmi különös. Se étteremre, se főzésre nem érek rá. Csinálok valami egyszerű vacsit és kész.

Babszika!
Természetesen segítek, amiben csak tudok.

Jaimee!
Nektek akkor elég különleges ez a nap. Biztosan szép estétek lesz. :wink:

Betty!
Hogy van a pici fiad? Remélem már nem beteg...

Szép napot!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Nicol! Nagyon szép a kislányod!!!
Én is kislányt szeretnék kistesónak!!!
Tegnap voltunk vásárolni babaruhát, mert a hétvégén megyünk babalátogatóba. Kislányrucit vettünk, de alig tudtam választani, olyan édesek. Nagyon fáj a szívem egy kislányért. Na de ha fiú jöm legközelebb is, azért azt sem adom vissza. Jaj bárcsak ott tartanék! :roll:
Már nagyon várom a 19-ét, hogy menjek a dokibácsimhoz.

Judy! Eddig jól alakul az a görbe! Remélem fent is marad az a hő!

Üzenem minden hőnek, aminek most kell fent maradni , hogy TILOS lezuhanni!!!

Mostanában fog valaki tesztelni??? Ezerrel megy a drukkkkk!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Szép napot Mindenkinek!!!
Vendég
 


Heni: Ezt találtam. Nem új, csak megerősítő.

"In the woman who conceived after HSG the majority of the pregnancies occured in the first 3 month after HSG.

There are fourthfold higher pregnancy rates during the first 3 month after HSG than in any other 3 month period.

In woman who have not conceived by one year after HSG, laparoscopy is warranted."

Kár, hogy ami általában igaz, az nem szokott rám igaznak lenni, de azért egy biztos, az esélyek növekedtek.

Christell: Remélem, szép esténk lesz. Általában elmegyünk valahová enni és iszunk egy pohár bort. Hogy ma mi lesz, nem tudom, még nem terveztünk semmi.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Hát úgy látszik a régieket nem is keresitek! :?
Ejnye!
Bár látom mindenki be van zsongva.
Kívánom a tesztelősöknek, hogy erős zebráik legyenek.
Nekem olyan lassan telik az idő, hogy terhes vagyok.
Már úgy várjuk, hogy megszülessen, de még van 7 hónap.
Képzeljétek április 14.-én lesz az esküvőnk!!!! :D
Tisztára boldog vagyok!
Egy csapásra minden állmom valóra vált.

Puszi mindenkinek
Vendég
 


Niki!

Gratula az esküvőhöz! Nagyaon sok Boldogságot Kívánok!

De szerintem már megvan a legnagyobb boldogságotok, ott vagytok egymásnak és már szerelmetek gyümölcse is ott növekszik a pocakban!

Kép

Egyébként majd meglátod nagyon gyorsan eljön majd a szülés.


Szerintem olyan sokan vagyunk, hogy néha nehéz is követni ki hol van, mit csinál, hol tart.
Vendég
 


jaimee!
Boldog évfordulót Nektek! Hányadik? Nővéreméknek is ma van..


judy5!

Bátor vagy, de én már tuti biztosra megyek, és nem akarok újabb negatív tesztet, azért fogok majd a 42.napig várni. Hogy ez ebben a hónapban vagy a következőben vagy az azután következőben lesz, az majd kiderül.. :) Szívesen a képeslapot :lol:


babszika!

Kíváncsi vagyok a gyűrűkre, biztos nagyon szépeket választottatok!!! :lol:


Christell!

Úgy néz ki, már semmi baja Petinek. Tegnap reggel még 37,8 volt a hőmérséklete, de miután hazajöttünk a dokinénitől, és aludt egy nagyot, utána visszaváltozott a megszokott huncut, vidám, eleven kisfiúvá, és azóta nagyszerűen van :) Mi nőnapon el szoktunk menni vacsizni, de most nem tudom, hogy lesz, mert Peti nagyon örökmozgó, így nem biztos, hogy nyugodtan üldögélne az étteremben. Lehet itthon ünneplünk ezúttal :) Szakdogával haladsz? Sok táblázat, diagramm lesz benne?


krisztinka79!


Hogy hogy csak 19-én mész dokihoz? Olyan későre kaptál időpontot? Biztos minden rendben van, és Nektek is gyorsan összejön az áhított kislány!!! :lol: :lol: :lol: Bár kíváncsi vagyok, a Te dokid mivel magyarázza majd a hosszú ciklust.


sz.niki!


Gratulálok közelgő házasságkötésetek alkalmából! Kép Milyen esküvő lesz? Klasszikus vagy csak Ti lesztek a pároddal meg a tanuk?
Vendég
 


Betty!!!

Azért megyek csak akkor, mert a hétre már nem volt hely a jövő héten meg én nem leszek. 19-én meg a 20. napon leszek és akkor hátha lát valami kis pé-t. Bár a múlt hónapban a ferti a 31. napra rakta. Hát én is kíváncsi vagyok mi is van?


Mi ma este nem leszünk itthon , ezért tegnap vacsiztunk meg pezsgőztünk és kaptam egy szép cserepes orhideát. Imádom az orhideát!
Vendég
 


Betty: 4. :D :D Egyetlen gubanc, hogy nem házassági. :oops: Örülök, hogy Peti jól van!!

Niki: Gratulálok!!!! Ez a te éved mindenképpen. Esküvő, baba...mi kell még? Meddig dolgozol még?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Krisztinka: Nekem minden vágyam egy orchidea!!! De senki nem hajlandó venni nekem. Pedig szépek a virágaim....Most kérdezhetitek, hogy miért nem veszek magamnak....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Pedig most a Tescoban csak 2400 HUF kaspóval együtt.
Vendég
 


Köszönöm szépen lányok!
Csak kis esküvő lesz, nincs idó nagy lagzit szervezni.
De nekem annyira mindegy milyen lesz.
Én nem dolégozom csajok hálistennek, csak levelezőn tanulok.
Csak szegény párom dolgozik.
Az biztos, hogy ez az én évem.
Most végre minden sikerült!!!
De hamarosan hozzátok is beköszönt a gólya! :D
Vendég
 


krisztinka79!

Igazad van teljesen, hogy peteérés körül mész dokihoz! Biztos látni fog valamit, aztán meg csak ügyeskednetek kell.. ;) Amúgy nekem is az orchidea a kedvencem.. a lila orchidea :lol:


jaimee!


Nekik sem a házassági van ma (az máskor van), de ők már a 15. évnél tartanak.. Küldök pár orchideát..


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép [img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1173349797.75.jpg[/img]
Vendég
 


Betty: Ne máááár...Most még jobban kínlódom orchidea után. Gyönyörűűűek.

A 15. az még szebb. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


jaimee!

Az esküvős oldalon én nyertem meg a 15.000 Ft értékű orchideát és mivel csak egy jóval drágább virágzott abba az időben a virágboltos azt adta nekem. Megkérdezte nem e baj, hogy nem teszi díszes kaspóba, nem e haragszom, de legalább 30.000 Ft-ot ér.
Több mint 60 db virág volt rajta, de most sajna már nem virit!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: 60 virág?? Szép méretes lehet...De a lényegről beszéjünk: közeledik az a vasárnap!!! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Tényleg: mindenkinek boldog nőnapot! Bár mi nem nagyon szoktuk tartani...

Jaimee: továbbra is nagyon sok boldogságot Nektek!!Örülök, hogy ezeket találtad, ez csak megerősíti a dokijainkat!! Olyat esetleg nem láttál, hogy a HSG mennyivel csökkenti a méhen kívüli terhesség esélyét? Vagy valami hasonlót? Ettől rettegek....Abban biztosa vagyok, hogy egyszer teherbee fogok esni, csak ne legyen megint méhen kívüli....

Gyablonka: milyen jó neked, gratulálok! én is akarok nyerni...Eddig a kaparós sorsjegyen nyertem 1000 forintot és passz...

SzNiki: ha majd kiválasztottátok a ruhákat, stb, akkor légyszi dobjál róla képeket! Imádom az esküvős dolgokat!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!
Szép napot mindenkinek!!!

Betty: már vissza is igazoltalak az iwiw-en. :lol: Gyönyörűek az orchideák. Én is szeretem őket. Olyan sokáig lehet gyönyörködni bennük. Örülök, hogy Peti jobban van.

Sz.niki: gratulálok az esküvőhöz és a babócához is. Még van egy jó pár heted a szülésig élvezd ki. Utána jön csak a neheze. :lol: Lesz még olyan is hogy visszakívánod majd a pocidba :lol:

Jaimee: Jó szórakozást estére!

Mi biztos nem fogunk nőnapozni. Párom haragban van a dátumokkal. Ha az anyja nem figyelmezteti, hogy nőnap van ma, akkor tuti nem fog eszébe jutni. Szokta néha mondani, hogy ha közeleg a szülinapom akkor szóljak, legyen ideje ajándékot venni :lol:

Megyek dolgozni, majd este még bekukkantok.

Nicol

Kép
nicol
 
 


jaimee!
Közeledik-közeledik, de hihetetlenül szurkála jobb oldalam.Szerintetek mi lehet????Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


A folyamatos pisilésem pedig még mindig megvan 15-20 percenként!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Én is szeretnék kattintgatni az iwiwwen, szóval ha gondoljátok, akkor adjátok meg a neveteket..Én Gercosz Henriett -ként szerepelek (CsHeni: Csabai még a lánykori)...Jól megmagyaráztam ezt is... :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Gyabi: oldalad vagy petefészked?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Egyébként ez olyan izgalmas, mert vasárnap 3-an is tesztelni fogunk: Mercure, Gyabi, én....De jó lenne, ha mindegyik + lenne..

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Még nem találtam, de rajta vagyok az ügyön. Szerintem valamilyen szinten biztosan csökkenti. A dokim azt mondta, hogy ki lettem pucolva, mint egy kémény...És szerinte ez így is marad, legalábbis az én esetemben, merthogy a folyadék olyan sűrű, hogy az kb. 2 nap mire kiürül a petevezetékből. Megértem az aggodalmad, de próbálj meg megfeledkezni róla...Nekem az volt a mániám, hogy el van "dugulva" a petevezetékem. lelki szemeim előtt folyton két totál blokkolt vezeték lebegett. No, ez szerencsére nem jött be, de mégiscsak le kellett pókhálózni...

Kíváncsi leszek a mini statisztikánkra, kettőnk közül legalább az egyikünknek teherbe kellene esni 3 hónapon belül, ha nem mindkettőnknek...SZerettem a statot, most se hagyjon cserben! :D

Nicol: Párom sem jó a dátumokkal, a szülinapomat folyton egy nappal korábban ünnepelné. Fogalmam sincs miért. Az évfordulónkra kénytelen emlékezni, mert nálunk ez egy hetes ünnep, vagyis már hétfőn kezdtük. És hát a nőnap is segít neki.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Gyabi: baba lesz ott, nagyon úgy néz ki :D :D Nagyon izgi hétvége lesz!!!!!!!!!!

Heni: priviben oké.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Hát ez nem az oldalam, inkább a petefészkem. Az hőmérsékletcsökkenésnek minősöl, ha tegnap 36,9, ma reggel "csak"36,6???? Mondjuk nekem ez is magas a 36,1-hez képest!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: nekem is eléggé szúr a bal petefészkem...Mondjuk a hőmérsékletet én sajnos nem tudom...Nézd meg holnap reggel is, hátha ma valami befolyásolta...Nekem optimistának tűnik a hőd...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaimee: én addig nem gondoltam rosszra, amíg be nem következett...Most már előre félek, de próbálom leküzdeni...A dokim szerint jelentősen lecsökkent az esélye, de nem nulla...Gondoltam, hátha talász valami cikket vagy statisztikát :lol:
Optimista vagyok és mindkettőnknek lesz 3 hónapon belül babája!!! Bejelöltelek iwiwen :lol:

GYabi:Téged is bejelöltelek... :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Még keresgélek, minden érdekel, ami a HSG-ről szól. Én is megjelöltelek. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Lányok!
Boldog Nőnapot Mindenkinek!
Jó, hogy így pörögnek itt az események, remélem vasárnap pozítívak lesznek a tesztek úgy örülnék neki és felvilágosíthatnátok, hogy hogy csináltátok :D
Mi fiúra pályáznánk, mert különben apa nagyon kissebbségben lesz már így is kikészítjük néha :D
Niki nagyon jó neked, irigyellek is :D , nekem most a semmi sem sikerül szériám van, de hátha hamarosan vége szakad. Én is imádom az esküvős cuccokat úgyhogy tájékoztass minket és képeket is kérünk!! :D

Betty az elején írtad, hogy a minden napi próbálkozás sem jó, miért azt elmondta a dokid? Mikor pozitív lett az ovul teszt hajlamos voltam nem lecsúszni az eseményről és akkor minden nap akciózni.
Nagyon szépek az orchideák, amiket felraktál!! :D
Annának tetszett a kisegér is a sok csillogó virágokkal! Ezeket a jó kis mozgó képeket honnan szoktátok letölteni?
pusza

Kép, Kép
nemen
 
 


Úgy látom, már csak én nem mutattam meg magam, hát remélem beteszi a képet...


[img]C:\Documents%20and%20Settings\kata\Dokumentumok\Képek\Saját[/img]

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hogy tudom beszúrni, mert így a cím alapján nem csinálja!!!???

Kép
Kép
gyablonka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?