Új privát üzeneted érkezett!

Gabika ! Miron bébi!
Gratulálok, sok boldogságot, egészséget kívánok nektek :)
Vendég
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lafi!
Igazad van, ha bizonytalan lennék, én is tesztelnék. Azonban most nem vagyok bizonytalan. Egy nega teszt nem tudna meggyőzni az ellenkezőjéről, a piri az inkább :(
Táppénz??? Hm..nem hinném. Stressz? Jobban telnek a napok ha dolgozhatok és a drága kislurkóimmal lehetek. ( kivéve most, nálunk épp tavaszi szünet van ) Értesz, ugye?

Annyira örülok Gabiéknak :D

Gina
Vendég
 

 
 

Gabika és Miron-baba!

Gratulálok! :D Végre! Sokat gondoltam ma Rátok!


Lányok!
Mindenkinek nagyon köszönöm a kedves, bíztató szavakat! Nagyon sokat jelent! :)
Holnap fél 11-kor uh, utána nem jövünk egyenesen haza, de amint tudok, jelentkezem!
Nagyon haloványan vérezgetek, olyan híg-barnásan. (Bocs, ha kicsit naturálisabb vagyok a kelleténél! :oops: )
Most megyek a papához bújizni! (Kihasználom, hogy sajnál, most olyan babusgatós! :wink: )
Puszi

Kép Kép
backa
 
 


Backa!

Sokat gondolok majd rátok! jelenkezz, amint tudsz!
Vendég
 


gabi!!!!!!!gratula nektek!!! jaj, de jó lehet együtt a babával :)

Backa, holnap jelentkezz, ahogy tudsz. szerintem holnap mindenkinek rövidebbek lesznek a körmei......

ja, hogy tudok patkányokkal dolgozni, nagy pocakkal??? úgy,hogy eddig nem volt pocakom. képzeljétek, 1 hét alatt hatalmasra növekedett. de nagyon. de nyugi, nem viszem túlzásba a melót. csak amennyi jól esik. :)

csináltam vacsira egyben sült csirkét, csemeg ubival fogjuk enni. nyami. ti mit vacsiztok???
dimet
 
 


Ella, gratulálok! Sok boldogságot Nektek és hosszú, boldog életet a kis Miron babának! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Backa, holnap nagyon drukkolok Neked és szerintem kb. 10 percenként fogok benézni Miattad!

Dimet
ez jól hangzik! Mi most hideget vacsizunk. Pociról kérünk képet!!! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Gratulálok Mironhoz!!!!!!!!!!! És persze jó egészséget mindkettőtöknek.

Kép

(kipróbálom, hogy tudok-e képet feltölteni)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Drága Gabikám!!!

Ma egész nap rád gondoltam! :D

Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!! Párodnak is gratula!!!
:D
Vendég
 


Ella Gratulálok! Mironka, Isten hozott! :)

Kép
mamint
 
 


Gabika, te hős, 23 órás szülés..... :shock:

Isten hozta a kisbabádat a világban, gratulálok, neked is, és sok boldogságot kívánok az egész családnak !!!

Helló mindenki,

én csontos karaj steak-et sütöttem, olaszosan (rómaisan) párolt zöldséggel.

Azon tűnődöm itt magamban, olvasgatva a hozzászólásokat, hogy mennyiünknek van már rendszeres pé-je, és mégsem jön össze a baba. Vajon az ilyen esetekben mi lehet az oka ??? De tényleg. Lehet, hogy van pé, de nem eléggé ? vagy mi.
Progeszteront kellene nézni a pé után. Emlékszem, abszolut szigorú pé-m volt a második metforminos hónapban, LH teszt írtó vastagon jelezte, szurkált, fájdogált, nyák volt, szóval tuti biztos voltam benne, hogy ez bizony komoly pé. Aztán a 23. napi progeszteron lehűtött: 5,8 volt. Erre mondta Ács doki: jó, jó, de azért ennél több kell, mondjuk 25, és akkor már jónak tekinthető. Akkor úgy éreztem, leforráztak. Azóta gondolom azt, hogy nekem talán soha nem lesz 25-ös értékű progeszteronom. Az annyira magas. Hogyan lehet azt elérni ?? Mikor én a kis 5,8-as értékemmel is komoly tüszőrepedésnek éreztem.
Na szóval ilyeneken tünődöm. És egyre inkább azt gondolom, hogy egy peteérés maga a csoda. Ha megtermékenyül, az meg méginkább. Csodálom, hogy nem halt még ki az emberi faj.
zsizsik
 
 


Én sem maradhatok ki, gratulálok az ujdonsült szülőknek és Miron-babának!

Zsizsik: ne keseredj el, az nlc-n éppen zebra-zápor van, de sztem a gólya hamarosan átköltözik ide Hozzátok is!
És éppen szó volt a pozitív gondolkodásról, ugye? Na, fel a fejjel!

Csakegy helyzetén/állapotán én is kiakadtam - enyhén szólva. Remélem nem lesz vele semmi gond! Alig várom, hogy megszülessen az egészséges babája!

Én tegnap voltam dokinál, 3000 gramm-ot saccolt. AAzt mondta rendben van, de az én könyveim szerint ebben a korban 2250 gr-nak kéne lennie. Aztán nem tudom mi az igazság? Eldöntttem, h nem idegeskedek!

Puszik,
Kir

Kép
k.ir
 
 


Miron, isten hozott idekint!
Gabi, neked pedig gratulálok, várunk odaát mihamarább a síró-rívó anyuka klubban!
:wink:

Ginuska, te aztán rendesen próbára teszed az idegeinket. :shock: Egyébként bő 6 hetesen már ott van a bizonyosság az UH-n, dobogó szívű kisembrió. Utána meg sajna a 12.hétig bármi lehet.
Te tudod, te érzed, mi a jó...

Zsizsik, ez a csoda már megtörtént veled is. :wink:

Orsi, gratulálok az ikrekhez!

Backa, drukkolni fogok holnapra!
Vendég
 


Sziasztok!

Hasfájásra és vérzésre ébredtem. Tök megjött, már zuhanyoztam is. Reggel felhívom a Kaálit, lehet-e így uh-t csinálni. Meg hogy kell-e.
Őszintén szólva már nem is vagyok letörve. Erre számítani lehetett, szép lassan hozzászoktam a gondolathoz...Jobb így, mint hogyha hirtelen történt volna.
Valljuk be, minden errefelé mutatott:
-nem erősödött a csíkom
-aztán már gyengült is (szombaton már alig látszott)
-helyrejött az étvágyam ( :? )
-vérezgetni kezdtem (ló adag progi mellett!)
Igazából nem is a vérezgetés ijesztett meg, másnál is előfordult már, hanem a tesztek. Hcg nélkül azért nehéz terhesnek lenni! :? :lol:
Fáj a hasam, nem is bírok aludni. Szerintem menni fog spontán, nagyon bízom, hogy nem kell művi befejezés.

Este csinálok szép új tickert! :)
Ugye lehetek én spontán is terhes???

Kép Kép
backa
 
 


Backa, nagyon sajnálom :cry: :cry:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


És Gabi-Ellának nagyon ok boldogságot kívánok Miron babával együtt!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Backa, nagyon sajnálom!!!!!És írj,amint tudsz valamit!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Backa, annyira sajnálom! :cry: :cry:
És annyira igaz az hogy az ember megérzi, tudja hogy valami nincs rendben... Szorítok Neked hogy menjen spontán és ne kelljen művi befejezés!
És nagyon-nagyon drukkolok hogy spontán összejöjjön a babóka! Annyi mindenkinek sikerült már sikertelen lombik után! Tudod, csodák igenis vannak...
Kaálit hívtad?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lafi, migréned elmúlt?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Tegnap az uccsó hsz-om után bevettem egy fél altatót, na attól bealudtam, majd a férjem éjfélkor jött aludni, akkor felébredtem, még mindig fájt, erre bevettem megint egy fél altatót és úgy aludtam, mint aki fejbe nyomtak.
4-kor pisi és akkor már nem fájt.
aztán amikor keltem fél 6-kor sem. szóval elmúlt!!!de hát semmi sem biztos, soxor visszajön még után, aztán pihi 3 hétig....de talán most nem jön vissza.
torna?én megyek!!!!még méndig izomláz....

Kincsecske, nekem nincs mensi már....2 és fél napig tartott, hát nem bírta sokáig... :cry:
Vendég
 


Megyek tornázni!!!
Ebben a gyönyörű időben amúgy is olyan mehetnékem van! :P Még szerencse hogy ma piacnap van itt nálunk, piac kb. 200 m tőlünk... Veszek Dorkának ruhákat :)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Itt vagyok megint!

Kaálit hívtam, uh-ra nem kell bemenni, de holnap reggel vérvételre igen. A doki mondta, hogy ki kell zárni a méhenkívülit, meg beszélni is akar velem pár szót. Hát, ezen ne múljon...
Rettentő szarul vagyok, nagyon fájok, szédelgek. Próbálok pihizni.

Hoppá!
Köszi! :)

Lafi!
Neked is! :)
Jó, hogy elmúlt a migréned, rémes lehet! :shock:
2 és fél napos mensi??? Hát, nem erőltette meg magát! :roll:

Anyoooka!
Bízom a csodában, mást nem is igen tehetnék! :? Végülis elzáródásom nincs, a férjem egy tenyészbika ( :lol: ), tehát csak el kell csípnünk egy jó kis pé-s hónapot! Szerintem mostanában szokott lenni...Most meg, hogy felturbóztak hormonokkal, talán könnyebb lesz...
Jó vásárlást!
Most nekem is olyan mehetnékem támadt, csak a fürdőig alig bírok kivánszorogni. :? :lol:

Kép Kép
backa
 
 


Drága Ella és Miron baba ! Nagyon sok boldogságot és hosszú, egészséges életet kívánok, legyetek nagyon boldogok !!!

Backa :cry: :cry: :cry:
Kicsit veled haltam, nagyon fáj a szívem érted :( Nehéz ilyenkor igazán bíztatót írni, remélem fogunk még együtt örülni és talán pont egy spontán terhességnek !!! Puszillak

Gina
A görbéd nagyon jó. Én biztosan tesztelnék holnap reggel és ha zebrás, akkor elmennék progeszteront nézetni. Ha a Jóisten segít és újra babás leszek, én biztosan így teszek..

mniki
 
 


Jó reggelt!

Backa nem akarom elhinni :cry: :cry: :cry:

Gina Annyoka Niki Kavicska Kikka drukkhegyek vándorolnak felétek

Ella nektek pedig óriási gratuláció!!

Lafi már nekem sincs mensi :?

Zsizsik én is feltettem a kérdést,hogy volt 6 "szép" ciklusom és miért nem sikerült?? :roll:

Orsi hát igen ha valaki azt mondaná két lombikból tuti bebabásodnék azt hiszem belevágnék.
Nagyon szeretném ha spontán sikerülne de még pár izgalmas hónap és nem tudom mennyire leszek magamnál :?
Neked elsőre sikerült? Voltak pé-id spontán,miért választottátok a lombikot? kicsit kiváncsifáncsi vagyok.lehet lecserélem az avatart? :lol:

Lányok több embertől hallottam,hogy a mensi utáni napokban esett teherbe(4-7cn) lehetséges??
(elég sokáig próbálkoztak főleg a 14cn környékén de nem hozott sikert)
nem korai ez egy igazi pé-hez? és ha mégis akkor volt pé ,akkor miért 28 napos normális ciklusai vannak?
Vendég
 


backa, nagyon-nagyon sajnálom :(
örülök,hogy pozitív vagy. és most valóban könnyebb lesz a spontán babásodás. fel a két(-három)naponta szexre, ahogyan helyre jöttél!!!! írj,hogy mi volt a dokinál. vérvétel eredménye mikorra lesz meg???

tegnap voltam úszni. jól esett. leszámítva,hogy fáztam a vízben....pedig sosem szoktam fázni. így nem is úsztam sokat. brühü, lehet nem fogok tudni járni?? 27 fokos a víz. az elméletileg jó!!! de a pocakomnak jól esett. csak én reszkettem, mint a nyárfalevél.

ja, pocis kép. lesz. de tegnap bealudtunk, pedig csinálni akartunk képet. ma megyke nődokihoz, lemázsál. remélem nem fog lecseszni. elromlott a mérlegünk. remélem nem híztam sokat. igaz, látni csak a hasamon látom a növekedést.

zsizsik, nekem 1 körüli progim volt mindig, amikor nézték. szóval, ne izgulj, meg fog az emelkedni!!!!
dimet
 
 


Kincs!!! ezért mondom én azt a mensi utáni 2naponta szexet. nem csak a "kiszámolgatott" pé idejében. én is sokkal hamarabb estem teherbe, barátnőm is. anno anyukám is. (mensi után rögtön.) szóval, nekem az a véleményem, hogy nem kell 100%ig ragaszkodni ahhoz a bizonyos napokhoz, (üssetek meg, de ezt én mindig így gondoltam) hanem amikor csak lehet. hiszen sosem lehet tudni.
dimet
 
 


Dimet :)
Igazad van, szerintem is jobbak az esélyek, ha rendszeresen és nem csak a pé körül van szex. Igaz, gyakran nem jön ez össze nálunk sem, mert "figyelni" ilyenre nem könnyű, apa meg egyből rájön, ha számolgatok :lol:
Gyakran és lazán, ez a jelszó :wink:

7kincs, elvileg lehet a ciklus elején is teherbe esni (konkértan én ismerek egy lányt, aki az 5 cn-on volt együtt a férjével, abban a hónapban csak akkor.. és megfogant a kisfiúk :lol: )Lehet, hogy korán volt pé-je és a kiskatonák jó sokáig eléldegéltek :wink:
semmi nincs kizárva !!!

Tegnap a férjem nem jutott be a körzetihez leadni a kórházi papíromat, így ma délelőtt lesz egy fél órás sétám. Jó, hogy meleg van, szerintem élvezni fogom a levegőzést.

mniki
 
 


Backa, nagyon szorítok neked, a + gondolkodás fontos, ne hagyd el magad!!!!és biztosan összejön természetes úton, hidd el!!!!!hiszen úgy felturbóztak TÉGED!!!!!!!!!!!!!!!!Szurkolok!!!!!!

Hát rossz a migrén, gyakran jön elő és ha mázlim van 1 napig tart csak, de hát nem mindig van mázlim és eltart 50-60 órát is.
de mindezt lesz...nám , ha végre baba lenne!!!!
És mi az én migrénem, a te fájdalmadhoz képest. nem is panaszkodom.
a 2,5 napos mensi meg még mindig jobb mint az egyse kiv ha 9 hónapig tart a kimaradás.

mi ápr 5-re kaptunk időpontot Kaáliba. muszáj elmenni és belekezdeni, nem tudok halogatni, nem érdemes. talán jó görbéket produkálok, talán végre fogyok is és talán talán....
Vendég
 


amúgy érdekes, az én férjem is rájön, ha számolgatok és akkor nagggyon makacs tud lenni, megharagszik....mindig azt mondja, hogy spontán. most már az a taktikám, hogy nem mondom el neki, hogyan áll a hőm és azt hiszi, nem számolgatok. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Backa :( Annyira sajnálom.... még nagyon emléxem, én mit éreztem januárban. De kérlek, mindenképp maradj ágyban a mai napon! És a holnapi vérvétel bizony fontos. Pihengess, olvass, relax. Most ne a baba Tma körül járjanak a gondoltataid. Én ( túl egy vetélésen) biztos vagyok benne, hogy utána "észheztér" a szervezet, és jön a spontán baba. 1 ciklus pihi, és ha lelkileg felkészültél, apával mindent bele :)

Norka! grat álló Bogikához :) Ó ..nemsokára futni fog. Egébként azon a képen annyira gyönyörű. Csodaszép lányod van!

Lafi!
Migrén..az szörnyű tud lenni. Barátnőm magnéziumot szedit, azt mondja kicsit mintha ritkulna :)

Rólam: hőm 36,9. Én ezzel elégedett vagyok. Cicieim irtózatosan fájnak...:wink: bízom bennük.
Teszteléssel még várok...de lehet jövő héten, ha még érdemes rászánom magam. Lányok, én félek a tesztől. :o

Kellemes tavaszi napot, pá!
Vendég
 


de éppen ezt mondom: nem kell számolgatni :) oksa, hőt nézni. csak saját magadnak. de el is hiszem,hogy makacs lesz. szegény férfiak. kihasználjuk őket teljesen :lol:
mondjuk, egy kis jótékony füllentés nem árt néha :D
Niki, jót fog tenni a séta. iszonyat szép idő van!!! annyira jó lenne kint sétálgatni. olyan mehetnékem van folyamatosan.
ehelyett megyke patkányozni :? lehet legyilkolom őket, és nincs gond :twisted:
dimet
 
 


Backa!

Nagyon izgultam érted és sajnálom, h. végül neked lett igazad! :cry: :cry: :cry:
Annyira csodálom, h. képes vagy ilyenkor is pozitívan nézni előre, én tuti, h. hetekig a sebeimet nyalogatva feküdnék otthon! :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


ne félj tőle, mert kiderül aazal minden!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csakegy!

Remélem nem lesz semmi bibi és hazaengednek!
Ctg-n és flowmetrián nem tapasztaltak eltérést? Mert akkor nem hiszem, h. gond lenne a kis súly!
Te mennyivel születtél annó?

Pogi!

Annyira örülök neked! De jó, h. nem hiába rágtam a füledet! :D :D :D

Kavics!

Rád ugyanez áll! Ha ez kell ahhoz, h. visszagyertek, akár mindennap nyitok egy új topikot! (Pl. PCO-sok munkahelyi problémái és megoldásuk, PCO-sok állattartási problémái és megoldásuk, PCO-sok férj problémái és megoldásuk. :lol: :lol: :lol: További ötleteket lapzártáig priviben kérjük leadni! :wink: )
Hányadik dpo-n vagy?

Orshe!

Kb. kettő? :lol:

Kikka!

Sajnálom, h. ennyire ki vagy, de remélem ez a projekt nem csak ebben lesz más, mint a korábbiak!

Ginuska!

Csak így tovább! Ez most ugye progipótlás nélkül ennyi?
Remélem most bejön a megérzésed!

Zsizsik!

Nekem világ életemben szabályos PÉ-s ciklusaim voltak és mégsem jött össze 7 hónapig! Nem tudom mi kell hozzá, h. összejöjjön, ha tudnám, már gazdag lennék! (De nektek ingyen is megsúgnám! :wink: )
Mihez képest volt 23. napi az a progi? Mert, ha pl. a 19. napon volt PÉ-d abban a hónapban, akkor ahhoz képest a 23. nap még csak a 4. nap és nem a 7.! PÉ-hez viszonyított 7. nap UTÁN érdemes progit nézni a PÉ bizonyítására.

Dimet!

27 fokos vízbe engem fegyverrel sem lehetne belekényszeríteni! :shock:
Viszont tény, h. a gombákok is kevésbé szeretik, mint a 30 fok felettit!
Lehet, h. előző életemben gomba voltam? :shock:

Kandika!

Azért mesélhetnél vmit!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Csakegy!

Megkérdeztem a dokimat, azt üzeni, h. a 40. hétre valószínűleg eléri a babád a 2600-2700 g-ot! Ami meg már teljesen normális egy ekkora nőnek!
(Ha vki tudja Csakegy teflonszámát, kérem írja meg ezt neki megnyugtatásképpen!)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Backa. :cry: :cry: :cry:

(Két éve pontosan ugyanebben a cipőben jártam mint te, pontosan... igaz én csak az 5.hét végéig húztam blasztókkal. A remény ne hagyjon el, nézz meg engem... )

Gina! Küldd el a pisidet postával, és megcsinálom helyetted a tesztet! Aztán priviben megírom mindenkinek az eredményt, hogy ne izguljunk, csak neked nem! :wink:
Vendég
 


Na vééégre van Bnet!

Csakegynek ma már nagyobbnak mérték a babáját! estére hazaengedik!
Vendég
 


Kincs, nekem jött egy görcs délben és most megint mensi....na ez jó. mindenesetre nincs annyi, nem kell tampon, de azért van, és fel is fújódtam.pihizett aztán utolsókat még bedobja...
Vendég
 


Sziasztok!

Ella nagy-nagy gratula nektek!! :lol: 23 óra elég keménynek hangzik...

Backa :cry: Remélem minél hamarabb hazaérsz, s írsz!!

Húúú lányok. Szemeit szét kell húznom. Nem kispályás mennyiséget alszom...

Ginuska (progi, progi, progi....). Hidd el nagyon sok a jövő hét vége egy tetszelésre. Csak jár az agyad, kattogsz, stb.... Legalább nyugodtabb lennél. Na? :lol: :lol:

Go a párnák közé..... hangos elnézést azoktól akik dolgoznak!!!!!!

Okr?

Bee

ui: 7+1 (ha jól számoltam) - ha már nincs tickerem, legalább ennyit ideírok :oops:
beebeey
 
 


Lányok!! Help mee..beparáztattam magamat :(
itt olvasgatom az integrál teszt eredményemet, és mindne jó, mindenhova az van írva,hogy negatív. de van egy kis megjegyzés: Feltünő az alacsony uE3 érték. És utánanéztem, tényleg K***VA alacsony :shock: ez most mit jelent. vagy mi van? de azt írták mindenhova, hogy negatív. és mégsem jó ez az érték.
dimet
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Gratulálok az új kis családtaghoz, és sok-sok boldog percet kívánok a sok megpróbáltatás után!!!!!!!!!!!!

Backa!
Sajnálom, ami történt.De miért ne eshetnél spontán teherbe?

Lafead!
Migrénre nem próbáltad még a tönkölypelyva párnán alvást, vagy mágneses ékszert hordani?Ezek jók rá.

Dimet!
Én sajna nem tudok hozzászólni az eredményedhez, de esetleg védőnődet nem tudnád felhívni, ők értenek azért gondolom hozzá.
Én meg minden nap nézegetem a postaládát többször, nem jön-e levél az afp miatt.Eddig nem jött, talán minden rendben.Hétfőn meg 18.heti UH.
ezoterike
 
 


Backa! Mizujs??? Ma voltál a Káliban, ugye???

Dimet! Szerintem ne parázz. Ha valami nem lenne rendben, bizti feltüntették volna. Egyébként ehhez sajnos nem értek!

Rambóka!
Igen, ezt a hőt progi pótlás nélkül "produkálom" . Talán ezért is vagyok ilyen pozitív, hisz sosem volt ilyen magas PÉ után.

Norka! Kezdesz megdumálni egy tesztre! Ha hétfőig nem lesz piri, csinálok egyet.

Bee! Engem egy + teszt nem nyugtatna meg, ebben bizti vagyok. Parázás? Nincs. De ha most tesztelnék is +at, merjek örülni??? Utána biztos minden nap agyalnék, hogy megmarad-e. Lesném abugyim, nem barna-e. Izgulnék 2 hétig, hogy lesz-e a szivhang...... Na neeem. Inkább türelem, és + hozzáállás. Ja és mivel a PÉ időpontja sem tutti, lehet hogy ez még csak 9 DPO. ... ha volt egyáltalán PÉ . Hm..és egy nega teszt tényleg nem oldana meg semmit. Hülye vagyok, mi?
De volt PÉ z...és terhes vagyok ... és sikerülnie kell!
Vendég
 


az afp-m, meg a HCGm eredménye jó. az a fránya uE3 lett szar. de összességében azt írták negatív.
(megjegyzem azt írták a papíromra, hogy magzati életkor a vérvétel napján 17+5, de 16+5ön voltam......)

GINA!!! a kisbetűs részed tetszett a legjobban :lol:
dimet
 
 


Gina!

Nem vagy hülye :D
És a tüneteid szerintem is terhességre utalnak.Az a progi meg nem is biztos hogy kéne. Én is csak a barnázás miatt kaptam.De he Neked az nincs, akkor nem hiszem, hogy gond lenne.
ezoterike
 
 


Gina, ez szép hozzáállás!!!!!!!!!!!!!!!Gratulálok!Hol van már az a Gina, aki nem is olyan rég teljesen kész volt és letört!!!!Végre, ez nagyon jó és tuttttttttttttti minden okés lesz!!!!!!!!!!!

Dimet, sajnálom, én azt sem tudom, mi micsoda....segítenék........
Vendég
 


köszi, lafi. eddig én sem tudtam mi az a uE3 :D jobb lenne nem tudni, mert így csak parázok. ah. basszus.
de egyébként az integrál tesztem down-kórra 1/514 lett. múltkor 1/2132 volt. gondolom az a most mér uE3 húzta le az eredményt. :? kicseszés.
dimet
 
 


Dimet, a dokidat nem tudod felhívni? Szerintem ő fog tudni segíteni és nem paráztatod magad feleslegesen! Simán lehet hogy csak azért alacsonyabb mert egy héttel elírták a baba korát! Nyugi!!! :wink:

Ezo, a Schöpfiben az AFP laborban már 3 nap múlva megmondják az eredményt ha betelefonálsz! A 18. heti uh-ra szokták kérni az eredményt! Vagy a dokidnak küldik? (engem a védőnő megszivatott az AFP-vel, összekeverte a leletet, persze a másik nem lett jó, genetikust, dokit riasztottam erre kiderült hogy nem is az enyém volt... :evil: Tuti hogy a tesónál betelefonálok majd...)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Vannak képeim a CSODASZÉP MIRON-ról,de új a telcsim és nem értek nagyon hozzá,ha férjem itthon lesz.....megláthatjátok Ti is!


:cry: Backa drága.......annyira sajnálom!!!! :cry:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Uhhh Kandika! :lol: Hát akkor majd este is benézek!

Dimet én ilyenről még nem hallottam. :roll: De ha minden nega..... te szoktak mondani: no para!

Ginuska ne vagy te hüle! :lol: Én a mai napig rohanok nézni a bugyimat, ha úgy érzem..... de meggyőződésem, hogy te is :lol: :lol: - teszt ide, vagy oda.
Úgyis úgy fogod csinálni, ahogy a lelkednek jobb lesz!!! Becsülöm hozzáállásodat.

Zsizsik! valahol olvastam hogy 5 - 10 között már van esély a beágyazódásra. Nekem beágyazódás után pár nappal 9,4 nmol volt.... Ha nem lett volna a kezembe a két héttel későbbi progi eredménye, a doktor néni el sem hiszi, hogy baba van. Nem gondolnám, hogy nekem valaha olyan irtó nagy pé-im lettek volna, nagy-nagy progi szintekkel..... oszt mégis sikerült! :lol:

Bee
beebeey
 
 


délutánra ideértem én is

Ella / Gabi,
először is neked szeretnék gratulálni, végül csak megszületett Miron baba. Sok tejcsit es mielobbi hazaterest kivanok. No meg képeket, képeket, képeket :wink:

Backa,
tenyleg nagyon sajnalom, igazabol nem is tudok mit irni, de szerintem most hogy igy fel vagy turbozva jo esely van a spontanra is.

Kincs, Norka, Kavics es a tobbiek koszonom a gratulaciokat, bar en meg mindig nem hiszem el.

Csakegynek akartam még irni, hogy kivancsi lennek, akkor mit mondananak a dokik, ha vegul idoben 3,5 kilos bebi szuletne, azt hogy bocs a sok hulyesegert, amivel egesz terhessege alatt riogattuk?

Rambóka,
igen nekem is feltunt, hogy kimaradt a vessző :D

Kincsecske, nekem kb tavaly ilyenkor csinaltak terheleses cukor szeruseget (azert irom, hogy szeruseget, mert nem inzulint, hanem C-peptidet neztek) es ott szar lett a c-peptid ertek. Ezt azutan csinaltak, hogy volt 4 sikeretelen inszem, semmi meddosegre utalo jel, (kiveve a cisztas petefeszket, de ez tavaly februarig nem tunt fel senkinek). Nekem 12 eves korom ota rendszeresen mensim van, PE-t mindig tudtak UH-n, LH tesztel, vervetellel kimutatni, szoval fogalmuk sincs mi lehetett az oka.
Tavaly februarban elkezdtem szedni az adimetet 3x 500mg-t, májusban volt egy lombik (én ekkorra már csak ebben hittem, nem gondoltam, hogy spontan is lehet gyereket csinalni :) ) Hiperstimu, majd punkcio plusz 14 nap, ora percre pomtosan megjott... Ekkor atcsereltem az adimetete 2x 850mg-re, es nem csinaltam semmit. Hulyere dolgoztam magam tok kifaradtam evvegere es akkor vagtunk bele a masodikba, hogy majd jol itthon leszek es pihenek. Sajna nem tudtam szabira jonni: 2 napot voltam, egyet a punkcion, egyet a beultin es vegul sikerult. Igazibol ma sem hiszem teljesen, hogy nekem csak a PCOS miatt nem jott ossze, en ugy gondolom, hogy sok kishibam lehetett, ami annyira nem volt durva, hogy eszrevegyek, de arra eleg volt hogy a baba elkeruljon.
Remelem most mar nem vagy anniyra "kivancsimalacka", de ha barmi kerdesed van szivesen valaszolok, plane ha azzal esetleg mesoknak is segithetek

Orsi
orshe
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?