Új privát üzeneted érkezett!

Laura!

KépKépKépKépKép ANYIRA ÖRÜLÖK!!! LÁTOD, HOGY SIKERÜL?? KépKépKép

Ugy látszik, az április a Babanetes reménykedök honapja.

Orsi, Veled mi van??? Tuti, hogy Baba van Nálad is. TESZTELJ MÁR, MERT MEGÖRÜLÖK!!! KépKépKép
Hempergés: akcio után fekve maradsz, NEM KELSZ FEL , és amikor kimegy a párod zuhizni, (rötyögések elkerülése végett, mert az én kedvesem bizony kikacarászott, amikor látta) szoval egyszerüen egy párat fordulsz jobbra, balra, és kész. Kép Igy nem tud kifolyni, csak nagyon ritkán. Nekem szerencsém is van, mert végeztem az intimtornát, és elég szüknek tünök odalent, (bocs a nyiltságért) és igy nem tud kifolyni.

Amugy a listában kipirosozhatnád magad, tesztelj már!!


Mariann!

A furcsa az, hogy eltekintve az utobbi honapok lázas idöszakátol, nekem mindig fent volt a höm 37 körül, és csak menzire esett le 36,7 körülre. De, most, hogy babát várok, össze-vissza ugrált a höm, abszolult forditva müködik a szervezetem. Lehet, hogy Te is igy vagy??? A melleim egyre jobban fájnak, neked hogy van ez?

Pusz, Niki
Niki
 


Mamacica!
Ha jól emlékszem, Téged nagyon érdekel az MMR oltás és a teherbesés kapcsolata.
Találtam egy rövid kérdés-választ erre, ha érdekel nézz be ide!
Barbi
 


Beja!

Nagyon gratulálok neked is, nagyon vigyázz magadra. Látod, végre sikerült!! Kép

BGabi
Bánhidi
 

 
 

Mamacica, Napocska, Eszter, köszönöm szépen!!! KépKép

Lányok, a hempergés hatásosságát csak alátámasztani tudom, ugyanis ebben a hónapban én is csináltam!!!

Ez OFF lesz, elnézést érte mindenkitõl!!!
MARIANN! Eddig két mobilszámról tudok, melyik a tiéd? Amelyik 963-mal kezdõdik, vagy amelyik 995-tel? Vagy mindkettõ a tiéd?
Köszi, cupp, Beja
Beja
 


Beja!

Kép Millió gratula! Kép Nagyon vigyázz magatokra! Kép Nagyon sok boldogságot kívánok nektek: Laura

Mamacica! Újka!

Köszönöm a gratulációkat nektek is!

Puszil mindenkit: Laura
Laura
 


Beja!Gratula!!!!!!KépKépKép

Niki,sajnos nekem nem fáj a cicimKép

Mariann
Mariann
 


BEJA!!!!
NA UGYE!!!!! KépKép
Nagyon -nagyon örültem a jo hirednek, és kivánok nagyon boldog babavárást!!!
Barbi

Nem birom abbahagyni az olvasást, amikor elküldöm az üzenetemet, már is ott van valami nagyon érdekes uj hir...Csak igy tovább lányok!!!!
KépKépKépKépKép
Barbi
 


Lányok,a kettos listáról a véleményem változatlanul pozitív,a Hajnalkának írtakat idézojelben kell érteni!

Mariann
Mariann
 


Barbi,Eszter és mindenki

Köszi :-) nekem szombaton kell megjönni, és mire elmúlik le is telik az oltás utáni 2. hónap, vagyis mire peteérésem lenne (kb. ápr.21-22. attól függ késik-e a menzim pár napot) szóval mire fogamzóképes leszek megint addigra eltelik a 2,5 hónap. Úgyhogy mikor elmúlik a menzim már nem fogunk védekezni. Mi a véleményetek?
Emellett holnap vesznek vért, hogy megnézzék van-e még vírus bennem. Ha visszajön az eredmény, hogy nincs az nekem kb. olyan értékű lesz, mint nektek a két csík Kép

Köszönöm, hogy emlékeztek rám, hogy érdekel Benneteket a problémám. Igazán fantasztikusak vagytok! Minden nap olvasom ám mitket írtok, csak sajnos nekem még nincs írnivalóm. Kép

Nagyon szép napot !

Mamacica
Mamacica
 


LauraKép és BejaKép

Gratulálok a babáitokhoz! Vigyázzatok magatokra, és azért még ezután is néha-néha irjátok meg itt is, hogy éppen milyen csoda ért titeket!
Mégegyszer nagyon sok boldogságot kivánokKépKépKép

Zsó-fi
Zsó-fi
 


BEJA!!!

HÁT EZ NEM IGAZ!!!KépKépKépKépKép Szuper!!!!!
Lassan mindenki csikos lesz, MINDENKI, ugye, kedves reménykedök???

Nagyon sok boldogságot kivánok a babádhoz, nagyon vigyázz magadra!!!

Niki
niki
 


BGabi, Laura, Mariann! Nagyon köszönöm, olyan aranyosak vagytok! Kép

Mamacica! Õszintén remélem, hogy az eredményed kedvezõ lesz! Szorítok ám Neked!

cupp mindenkinek, Beja
Beja
 


Eszter, Niki!
Nektek is külön köszönöm az összes gratulációt! Nagyon aranyosak vagytok!

Hajnalka!
A két táblázattal kapcsolatban nekem a következo a véleményem:
Teljesen igazgad van abban, hogy ez a topic azért indult, hogy azok a lányok, akik még egy csíkosak, mind lelkileg, mind pedig gyakorlati hasznos tanácsokkal segítsék egymást. Itt valóban csak olyan lányok voltak, akik azonos problémákkal küzdöttek. Tehát e szerint a nézet szerint kétcsíkosoknak itt helye ... hát nincs.
Igen ám, de én kb. 6 hete olvasom a topicot, 3 hete írogatok is, és ez a rövid ido is boven elegendo volt ahhoz, hogy ismeretlenül is megkedveljem sorstársaimat, napjaimnak, gondolataimnak a részévé váljanak a lányok. Ebbol a szempontból viszont sokkal jobb lenne velük maradni, és "jó példával" járni elottük: lám, én is ennyi meg annyi hónapon keresztül egy csíkos voltam, és látod, neked is sikerülhet!

Tehát: Beja, Kinga, Niki: mi legyen?
Nyissunk esetleg egy olyan topicot, amelybe csak innen lehessen átmenni?

Tanácstalan vagyok.

Puszil: Laura
Laura
 


Szép napot mindenkinek!

Laura és BEja!

Ugye, én megmondtam, hogy van ott Nektek egy
babóca a hasitokban. Végre..........
Nagyon-nagyon örülök, hogy végre ti is rendel-
keztek pocaklakóval. Olyan boldogok lehettek!!
Nagyon vigyázzatok magatokra. Kép Kép Kép Kép
Ezer GRATULAAAA mindkettõtöknek.

OLyan jól indul ez a hónap.

Úgy szeretnék hozzátok csatlakozni.

Szonja! Megértem a bánatod. Kérlek maradj itt
velünk, hátha fel tudunk vidítani legalább
egy kicsit.

Ha jól számolom ebben a hónapban már 4 új
kismamánk van. Jól tudom?

Orsi, nagyon szorítok neked. Biztos te leszel
az 5. kismama. Mikorra nem várod?

Puszi

Éva
Éva
 


MICSODA HET!!!! Ez hihetetlen!!!

Laura , Beja Kép Kép Kép Kép Kép
Kivanok Nektek minden szepet es jot az elkovetkezendo (most mar csak) nyolc honapra, meg persze utana is. GRATULALOK!!!!!


A tobbieknek is hasonlo csikozodast kivanok

Udv
PK
petrakovacs50
 


Monika!
nem akarok dokihoz menni,amig nem tuti az eredmény!Különben is olyan halovány az a 2. csikocska...
Laura!
Még egyszerKépKépKép !!!!
Nekem csak a 2. csik halvány, a kontrollcsik jol láthato.Nem tudom,mire véljem.
Beja!!!!!!!!!!
Nagyonnagyonnagyon gratulálok!!!!!!!!!!!!!!

Laura,beja!
irjatok már meg,hány hetes a babuci!Ahalvány csik miatt (is) kérdezném!

Puszko
Nadin
Nadin
 


Laura!

Nekem mindegy, hogy mi lesz a listával. A lényeg, hogy lassan mindenki narisárga lesz rajta. Tölem pedig nehéz szabadulni, mert én szeretnék köztetek EBBEN a topicban maradni (persze, ha Ti is akarjátok), mert ugy érzem, tisztában vagyok a lányok problémáival, és esetenként segithetnék is. Ugyanazon mentünk keresztül mindannyian, itt mind egy cél miatt vagyunk. És nekem is az a véleményem, hogy szükség lehet a biztatásunkra, hogy a lányok, ha maguk alatt vannak, akkor gyorsan kirángassuk öket az elkeseredésböl. Te hogy gondolkodsz erröl? És Ti, lányok???

Pusz, Niki
Niki
 


Beja!
Hát ez SZUPER! Akkor én is reménykedhetem? <BLINK>Nagyon, nagyon gratulálok és vigyázz magatokra!</BLINK> Már be is színeztelek:

Laura:6 c 46 cn 27 ou Budapest 29 év
Beja: 8 c 38 cn 20 ou Budapest 25 év
Rony: 3 c 36 cn 21 ou Vidék 29 év
Kinga: 1 c 30 cn 16 ou Maglód 33 év
Szonja: 54 c 32 cn Budapest 27 év
Niki: 10 c 29 cn 15 ou Bp(Érd) 27 év
Jutka: 36 c 29 cn Videk 29 év
Mariann: 3 c 26 cn Miskolc 30 év
Orsi: 8 c 25 cn 11 ou Komlo 26 év
Jázmin: 24 c 25 cn Pécs 22 év
Kriszti: 8 c 24 cn 9 ou Galagamacsa 29 év
Erika: 12 c 24 cn Románia 27 év
Boglárka: 3 c 23 cn Györ 24 év
Eva: 19 c 22 cn Nyíregyháza 26 év
Zsófi: 1 c 20 cn 6 ou Lappeenranta-Finnország 25 év
Anna: 5 c 6 cn Hamburg 36 év
Monika: 7 c / 9 hó 5 cn Budapest III. 27 év

Niki!
Köszönöm, hogy bízol bennem, bárcsak igazad lenne Kép. Elég nehéz ellen állnom a a tesztelésnek, ott csalogat minden reggel egy teszt a fürdöben, a polcon, de eddig sikerült. Nagyon félek tesztelni, eddig még sosem sikerült Kép. Szeretnék kitartani kb. még egy hetet, hiszen csak 10-ér nem várom a mensim.
Most már tudom mi volt a hiba a hempergésben: én közvetlen akció után teljesen végig hemperegtem az ágy egyik szélétöl a másikig, a párom igen jól szórakozott Kép. Legközelebb úgy hempergek, ahogy írtad, hátha sikerül.

Eddig szuper ez a hónap, lassan mindenkit beszinezek!

Orsi
Orsi
 


Laura,nem tudom mi legyen azzal a kérdéssel kapcsolatban amit egyébként nem tolem kérdeztél.
De az biztos,hogy nagyon örülök,hogy például PK,Eszter,Niki meg a többiek,akik már babócát várnak még itt vannak.Pk például nagyon aktívKép.

Az is értheto,hogy akiket megszerettünk,azokkal jó lenne még beszélni,mivel nem azért szerettem,mert még nem volt babócája.

Ezzel persze nem vittem elore a kérdés megoldásátKép.

Mariann
Mariann
 


Beja!

EZ ORIASI!!!!KépKépKépKépKépKépNagyon-nagyon orulok neked ,latod megmondtam,hogy az aprilis bejon!
Annyira orulok,hogy nem is tudom kifejezni szavakban.

Lanyok!

A metron reggel kismamanak neztek,nem tagadom felszedtem par kilot,eloszor kibuktam mert tuti nem vagyok terhes ma vagyok a 22. napon a hom 36.3,de a pasim tok jo fej volt aszonta ez a jel,ugyhogy most nagyon bizakodom.

Lanyok!

Ugy orulok mindenkinek akinek sikerult,akinek meg nem azoknak nagyon sok szerencset kivanok!KépKép

Pussszzz Kriszti
kriszti
 


Zsó-fi, Niki, Éva, Petra, Nadin, Orsi! Köszönöm szépen! KépKépKép

Nadin! Ha jól tudom, úgy számolják a terhességi heteket, hogy az utolsó mensi elsõ napjától kezdõdnek a hetek. E szerint én a 6. hétben vagyok (febr. 26-án jött meg utoljára).

Lányok! A kérdés, hogy maradjunk-e, maradhatunk-e, ill. hogy ki marad a topicban azok közül, akik két csíkosak, nagyon meglepett!!! Ha engem kérdez bárki, én azt mondom erre, én mindenféleképpen maradni akarok!!! És fogok is járni ide. Hiszen annyit segítettünk és segítünk egymásnak, én úgy érzem, maradnom kell, már csak azért is, hogy 1: jó példával járjak a többiek elõtt, hogy lám-lám, sikerül mindenkinek a babuci; 2: egész egyszerüen hiányoznátok. Szeretlek titeket, és nem akarlak benneteket elveszíteni. Ezen a topic-on kívül persze csinálhatunk egy másik topicot, ahova a pocaklakósok járnak, viszont oda is szeretettel várunk mindenkit, még azt is, aki nem pocaklakós (talán van is a babaneten ilyen, nem?) Részemrõl errõl a témáról ennyit.

cuppantás mindenkinek
Beja
Beja
 


Kriszti! KépKépKép Köszönöm Neked is a sok-sok bíztatást! cupppppppppppppppp érte! Kép
Beja
Beja
 


Beja!!!

GRATULA!!! Vigyazz magadra! De itt a Te peldat! Neked nem volt akkor peteeresed amikor gondoltad, erre en merget veszek! Nagyon örülök neked, remelem itt maradsz!!

A LISTAhoz!
En azona velemenyen vagyok, hogy akik itt szenvedtek, örültek es szoritottak, maradjanak együtt. Egyenlöre. Lehet hogy ha hörcsög el kezd rugdolozni a hasukban es itt vannak olyanok akiknek meg mindig meg jön, akkor azok szomoruak lesznek, de ez az elet es ezt el kell fogadni. Azonkivül arra kell gondolni, hogy itt elöbb utobb mindenki meg fog termekenyülni. Masik azonkivül, engem erdekel hohy mi van a kezdö terhesekkel, tapasztalataik mindenkinek jol jöhetnek. Szoval szerintem, maradjunk együtt. Együtt kezdtük el, de sorsok különbözöek, that´s life!

Mariann! email elment.
Tudod! optimista pistanak lenni.

Nadin! En ezt ereztem. Feküdtem az agyban egy csütörtök delutan, majd felalltam es mondtam a paromnak, hogy az embrio meghalt. Felöltöztem es elmentem a sarokra a nögyogyaszhoz. Es igy is volt. Azota felek magamtol. De egyszerüen csak tudtam.
Az azonban en is hallottam, hogy veteles utan könnyebben esik teherbe az ember. En nem. Es azota sem. Ennek mar 7 honapja, 5 honapja probalom celtudatosan.

BEJA! Tedd közze a hös görbedet legyszi.

Mindenkinek puszi
Anna
Anna
 


Sziasztok mamócák és várományosok!

Ne hagyjátok abba ezt a sikerszériát, mindenki húzzon bele, narancssárgázzuk be a listát Húsvétra!!

Szívesen maradok itt a topicban, olvasni úgyis fogom, de frusztráni senkit nem akarok az örömömmelKép

Tegnap SZonja szegény nagyon elszomorodott, nem biztos, hogy szívesen olvassa a sokadik egycsík után könnyes szemmel bárki, hogy nekem milyen kerek is a világ-nomeg a pocim...

Jó ötletnek tartom, hogy innen nyíljon egy "frisspocakos" topic, ahol a 3. hónapig társalgunk frissek, aki akarja olvas, kérdez minket,hisz még alig vagyunk csíkosak...közeliek a topiccímben megjelölt emlékek.
Ez az én véleményem, szívesen olvasom a többiekét is.

Monika,Barbi, napocska, Picur---köszi-köszi a kedves szvakat, olyan jó, hogy tudtok örülni velünk egy kicsit!

Erika-írj Magadról pár szót a címemre, szívesen válaszolok:peli@monornet.hu

Puszilok mindenkit:egy boldog kinga
kinga (kinga)
 


Beja!
Akkor te(is) a negyvenakárhanyadik napot taposod, mint reményeim szerint én.De akkor nekem miért nem olyan szépek a csikjaim,mint neked????????
Vagy legyen példa elöttem Laura esete és ne adjam fel a reményt?
Nadin
Nadin
 


PICUR!!!

Igen én vagyok Jázmin!!Kép)A régi jó kis levelez&#337;társad! Kép Örülök, hogy itt is szimpi vagyok neked! KépJó, hogy megtaláltalak!
PUSZI :-*
Jázmin
 


Anna! Köszönöm szépen! Kép Nagyon kedves vagy!
A hõmet mindjárt leírom, ill. megpróbálok rá visszaemlékezni, lehet hogy menni fog fejbõl is.

Nadin! Nekem még csak a 38. nap a mai.
Beja
 


Anna!
Ez szörnyüKép Nem irigyellekKép
De ne keseredj el ,lehet,nekem is jobb lett volna,ha ha 2. baba vár egy pár honapot.Talán akkor most itt sertepertélne körülöttemKép
És nálunk ennek már 2 éve.Ugyhogy fel a fejjelKép
Nekünk is lesz babánkKép
Tudod mi a fura?Miota osszeköltöztünk apával,Miskolcon laktunk. Baba sehol.98'-ban vettünk falun egy parasztházat, kiköltöztünk, kapásbol 2 baba is összejött.99' végén vissza Miskolcra,azota megint semmi!Erre mit lépsz?
Nadin
Nadin
 


Sziasztok Lányok!
Sajnos csak most tudtam benézni hozzátok, mert eddig nem muködött az internyet pedig már alig vártam, hogy megtudjam mi van Bejával és Laurával..
Lányok! Annyira örülök! Kép És persze hatalmas nagy gratuláció! Kép Persze, én ugye megmondtam mindkettotöknek! Úgy döntöttem, hogy egy hónap múlva magamnak is "jósolok" egyet hátha bejön! Kép
Kedves Mindenki!
Nagyon köszönöm a vigasztaló szavakat nagyon jólesett, és már sokkal jobban vagyok!
Beja! Csak neked, mert megigértem: Kép Kép Kép
Képzeljétek, tegnap amikor hazamentem ott lapitott a postaládámban egy csomagocska a Corax-tól! Már nem tudom kiajánlotta, hogy hivjuk fel oket, de ezer hála neki! 5 db tesztet 2.450 Ft-ért kaptam! Szerintem ez jó ár a gyógyszertárihoz képest!
Tegnap este megörültem, hogy megjön, de ma még mindig semmi, viszont néha nagyon eros görcseim vannak.
Jázmin! Még nem tudtam megnézni a levelezésemet, de ha sikerül akkor irok! Szerintem igaza van a férjednek:csinálj te is tesztet!
Puszilok mindenkit, Szonja
Szonja
 


Anna, tehát a hõm (ciklusnap sorszáma; hõérték; akciók):

13. 36,4
14. 36,3 X
15. 36,4
16. 36,8 X
17. 36,7
18. 36,6 X
19. 36,4 X
20. 36,5
21. 36,4 X
22. 36,3
23. 36,4
24. 36,7
25. 36,6
26. 36,4
27. X
28.
29.
30.
31. 37,0
32. 36,7
33. 36,9
34. 36,9
35. 36,7
36. 36,7
37. 36,9
38. 37,1

Anna! Szerintem egyébként igazad van. Én elõször úgy gondoltam, hogy a 15. nap környékén volt a tüszõrepedésem, de aztán teljesen összezavart, hogy utána visszaesett a hõm. Aztán úgy gondoltam, hogy a 23. nap környékén volt, de aztán látható, hogy a 26. napon megint leesett. Itt meguntam az egészet, és nem mértem 4 napig. Aztán újból megmértem - kiváncsiságból - a 31. napon, és akkor már 37,0 volt. Szóval szerintem akkor ment fel a hõm, mikor nem mértem 4 napig.
Beja
Beja
 


Drága Kinga!
Attól, hogy tegnap nagyon magam alatt voltam az nem jelenti azt, hogy nem örülök együtt a topic kismamáival!!!! Remélem a többiek sem értették félre! Én tényleg szivesen olvasok arról, hogy mi van veletek, milyen terhességi tüneteket produkáltok stb.!
Szóval, irjatok kismamák! Kép
Szonja
Szonja
 


Kedves csíkoskák!

Én nagyon szeretném, ha maradnátok itt velünk.
Nagyon jól jöhet még a segítségetek, amikor a
gödör legalján még mindig ásunk.

Képzeljétek!

Tudom, hogy hülyeség, de mégis. Tegnap délután
mikor haza mentem az udvarunkra leszállt egy
GÓLYA. Azonnal könnybe lábadt a szemem. Tudom,
hogy nincs semmi jelentõsége, de én úgy elérzé-
kenyültem. Ugye érthetõ?

Másról... Olyan rossz a gépem, mindig lefagy ,
ezért újra és újra kell mindig indítanom.
Baromira unom már.

Úgy örülök minden új zebrás lánynak, na meg a
régebbieknek is. Kép Kép Kép Kép

Üdvözöl mindenki egy csíkokra nagyon vágyó
üres hasú

Éva
Éva
 


Szonja! Köszönöm a gratulációt! Kép A görcsökkel kapcsolatban csak annyit, hogy nekem már múlt hét szerda óta fájt a hasam, azt hittem, mindjárt megjön... pedig sehol semmi... és ezt már olyan sok helyen hallottam, olvastam, hogy teljesen ugyanúgy fáj az ember lányának a hasa, mintha meg akarna jönni... és közben mégsem...
cuppp
Beja
Beja
 


Szonja-gond egy szál se-irányítjuk a gólyákat a csíkvárókhoz...
Éva-én mindenképp maradok, és szorítok..meg válaszolok, lassan 4 gyerek, kicsivel több terhességKép...tapasztalatom van böven, akit érdekel átadhatom, hátha pont ez jön be...
A sírdogálás nekem is nagyon megy, de azt hiszem a koromnál fogva is...most meg végképp

Elhútok, a kiskölykeimet viszem ma d.u. állatkertbe, aki 3 fiúgyerekkel egyedül sétáló anyukát lát, szólítson meg bátran ,szívesen beszélgetek Veletek élöben is...persze ha valaki épp arar jár d.u. 2 és 6 között...
Szép napot!
Kinga
kinga (kinga)
 


Nadin! Kérdezted, hogy mire véld a halovány csíkokat. Nagyon jó jel, hiszen nekem is az volt, kétféle teszten is!
A hetek számát az utolsó menstruációtól számolják, tehát dekem a dr. úr megállapította, hogy 5 hetes a babuci. Én viszont tudom, hogy csak három, mert március 9-én akcióztunk, tehát holnap lesz 4 hetes.
Szerintem vagy költözzetek vissza a parasztházba, vagy ha lehetoségetek van rá, próbáljatok meg a peteérés lehetséges idopontjára elmenni valahova egy kicsit kikapcsolódni, elbújni a világ elol, ahol nincs szmog, csak jó levego, és csak ti kedden, a problémák otthonfelejtve...

És ezt nemcsak Nadinnak, hanem minden egycsíkosnak ajánlom!

Niki! Én is szeretnék ebben a topicban maradni!!!

Orsi! Nagyon köszönöm, hogy frissíted a táblázatot, és hogy kiszíneztél! Annyira szép narancssárga vagyok!!!

Jázmin! Most tesztelj, most sikerszéria van!

Szonja! Örülök, hogy visszatért a jobb kedved, és kívánom neked is, hogy ez a nagy tavaszi ébredezés, amit a természet produkál, rátok is minél hamarabb kedvezobben hasson!

Éva! Neked is nagyon köszönöm a gratulációt!

Nagy, gömbölyu puszi mindenkinek: Laura
Laura
 


Nadin!

Erre azt lepem, hogy Miskolcon nincsenek golyak, vagy meg alszanak, vagy keves a fizetesük. Komolyan: lehet hogy a levegö szennyezödessel van kapcsolatba. De ettöl függetlenül biztos hogy Miskolcon is születnek gyerekek! Hajra Fradi!!!

Bejacska!

27.-ik napnak nez ki. Jo hogy tancoltatok aznap este. Ez magyarazza a halvany csikot.

Mariann!
Nezd meg a Beja görbejet! Az se eppen a tipikus terhessegi görbe. De megis a tolatok köze soroljuk, pirossal irjuk a nevet, meg ilyet!
Szoval! Optimista-Pista!!

Puszi
Anna
Anna
 


Sziasztok, minden új kismamának gratulálok. Ti vagytok az él&#337; példái annak, hogy ha az ember elég ideig és elég kitartóan akarja, lesz is kisbabája.

Szerintem se hagyjatok el minket, akikkel együtt izgultatok. Legalább egy kicsit ne.

Én is sírós vagyok ma, de ez -talán - független a babaügyt&#337;l, nem jól alakultak az ügyeim az utóbbi napokban.

Adatokat eddig nem írtam, most sem tom, milyen sorrendben, de a szakért&#337; megfejti, remélem. Kép

31 év,
3 ciklus, amiben próbálkozom
20. napja az átlag 28 napos ciklusnak

Sziasztok
lotti
 


Most olvastam vissza az egészet:

BEJA!
Éreztem! Nagyon [color=#0000FF] KépKépKép

LISTA:
Öszinte leszek. Azért találtam ki a két listás dolgot, mert engem nagyon-nagyon bánt a narancssárga kiemelés. Tudjátok ilyen fiatalon, 2 év próbálkozás után már elég selejtesnek érzem magam, ezért ez a kiemelés még inkább arra emlékeztet, hogy "Látod! Ök egészségesek, normális emberek! É te...?!Te ott vagy fekete betüvel és még legalább 2 évig ott leszel. Te nem vagy kiemelt!" Szóval az a próbálkozók listája, akiknek a teherbesés egy erös (és régi) nem teljesült vágy. Így még jobban ki van emelve a köztünk lév&#337; különbség. Gondolom megértitek, amit írok.
Viszont a kismamák IGENIS megérdemlik, hogy itt legyenek, megszenvedtek a babáért és sikerült nekik. Ezért gondoltam, hogy nekik lehetne egy külön lista.
Nem szeretném magunkat "összehasonlítva" látni.

Remélem nem haragszotok meg az öszinteségemért!
Jázmin
 


Beja!
Egyáltalán nem érted el a méhszájat? Nekem is feljebb van, mint tegnap elött. Olyan mintha el lenne fordulva. Magát a méh szájat alig érem el, és tényleg olyan, mintha elöre fele lenne. Biztos, hogy csak terhesség esetén emelkedik meg? Valahol azt olvastam, hogy elvileg mensi környékén is lehet peteérés, akkor viszont lehet, hogy csak azért emelkedett meg.

Lányok!
Löjetek le! Légysziiiii! Ha így folytatom még a hétvége elött tesztelni fogok! Pedig megfogadtam, hogy csak jövö hét végén tesztelek, ha késik. Most meg egyre engedékenyebb vagyok, már ott tartok, hogy vasárnap reggel, hiszen az már a 29. nap lesz.
Egyébként ez egyre rémesebb lesz. Félóránként rohangálok a WC-re, mert állandóan úgy érzem, hogy megjött. A hasam is pont úgy fáj. A hozzászólásokat viszont mind megkönnyezem. Már fogalmam sincs mit gondoljak, egyik pillanatban bizakodom a másikban lelombozódom.

Biztos unjátok már a nyavajgásomat, bocsi, de én tényleg csak nektek tudom elmondani. Ha viszont nem mondom el valakinek, bekattanok.

Millió köszönet, hogy vagytok! Kismamák nem ám elmenni és itthagyni minket! Eszetekbe ne jusson!

Orsi
Orsi
 


Laura!
Ha baba van a dologban,akkor kb a 6. héten lehetek.De miert van az,hogy vkinek mar a 10 napos terhességet is 2 gyönyörü csik mutatja,másnak meg nem?A höm ma is 36,9.feszül a hasam ,nagyobb a cicim,nem érem el a mehszájat,folyton álmos vagyok gyakran émelygek,jön a fehér trutyi ezerrel,minden nap majd' 1000ft-os szölöt kell vennem,mert ugy érzem,meghalok,ha nem ehetek... És a csikjaim meg...Lehetséges lenne,hogy ennyi tünetet csak beképzelek?Meg akkor mért nem éreztem ua-zt más honapokban?lehet,hogy télleg el kéne mennem dokihoz?
Nadin
Nadin
 


SziasztokKép Én ma látogattam ide el&#337;ször, bár már nagyon izgat a dolog. Mi három hónapja akciózunk és hát.. ma kellene megjönnie. Örömmel olvastam leveleitekben hogy a "menstruációs görcs" lehet nem is azKép Mindenesetre biztosan tagja leszek ennek a topicna még egy ideig, a hely pozitív szelleme esetleg rám is hatással lesz mint oly sokatokra. Én már 29 elmúltam, úgyhogy valóban itt az ideje, hogy az els&#337; manó viléágra jöjjön.
Puszi nektek,
Évike
Névtelen
 


Valaki segítene nekem hol és hogy lehet regisztrákni ide? Köszi,
Évi
Névtelen
 


Anna! Egyetértek, nekem is a 27. nap a gyanús...

Lotti, köszönöm Kép

Jázmin, köszönöm a gratulációt! Kép Az õszinteségedet köszönöm. Tulajdonképpen meg is értelek, hogy zavarnak a narancssárga sorok. Lehet, ha már én is két éve próbálkoznék, engem is zavarna, bosszantana...
Lányok... nem tudom, mi legyen... engem az sem zavarna, ha a narancssárga soros zebrák nem lennének a listában... Viszont maradni fogok a topicban! Ha ez sem jó, akkor majd olvaslak benneteket, viszont meg sem mukkanok... De ezt azért nem szeretném elérni.

Beja
Beja
 


Orsi'
Teljesen egyforma cip&#337;ben járunk. Nekem ma van a 29. nap. És állandóan a WC-re rohanok, hogy mejött e...
Évi
Névtelen
 


Kedves Mindenki,
Ez már egyfoltában a negyedik üzenetem ide.. Ugye segítetek felkerüli és bevesztek tagnak?Kép Köszönöm és alig várom, hogy nevem legyen és azonosítóm. Csak tudnám hol és hogy kell.
Évi
Névtelen
 


Anna!
tudom én is,hogy Mc-on is születnek babák,de akkor is fura nem?Pedig akkor nem is mértem ilyen vadul a hömet és nem voltak idözitett akciok. Télleg lehet,hogy ez a siker kulcsa.
Pusz
Nadin
Nadin
 


Drága kismamák!

Lécci írjátok már meg, hogy nálatok jelent-
kezett-e terhességi tünetként a mellbimbó
besötétedése?

Figyi!
Mi a hõmérõzés szerinti peteérés elõtt, pete-
éréskor és peteérés után is még közvetlenül
akcióztunk. Utána viszont több napos szünetet
tartottunk, úgy ki voltunk merülve.
Szerintetek nem lett volna szabad megengedni
magunknak ezt a szünetet, hátha mégis akkor
sikerült volna a gyerkõc vagy megnyugodhatok,
hogy peteérés körül mindent megtettünk?

Cup-cup

Éva
Éva
 


Sziasztok csajok!!!

Eloszor is Evike,
Isten hozott korunkben. Ahhoz, hogy ne nevtelen legyel annyit kell tenned, hogy az azonositohoz beirod a nevedet es jelszo nelkul csak elkuldod az uzenetet. A regisztracio azt hiszem csak a cseteleshez kell!

Nadin,
Igen szerintem menj el orvoshoz.


Listazas es naracssarga szinek:
Nekem az a velemenyem, hogy aki babat var az ne legyen ezen a listan. Ezert is tamogattam a ketlistas otletet. Ez a forum a "probalkozoke" es nagyon orulok, hogy "megturnek" minket, mert talan adhatunk jo tanacsot, vagy vigasztalo szavakat vagy akarmit. Szoval szerintem aki csikos az oruljon es keruljon le a listarol Hagyjuk a tobbieket ervenyesulni, ez a topik roluk szol.

Amugy szivesen vennem ha lenne kismamas topik ahova termeszetesen innen remeljuk minnel hamarabb mindenki at fog kerulni.

Azert szivesen benezek ide is Kép


Udv
PK
petrakovacs50
 


Eva,

Figyi nyugodj meg. Egy kicsit aggodom, hogy ennyire aggodsz. Nem szabad ilyen gorcsosen, mert a strssz nincs jo hatassal. Hidd el mindent megtettetek a tobbi a termeszeten mulik.

Sikerulni fog hidd el.

A mellbimbo sotetedese azt hiszem a 6-7dik het kornyeken volt egyertelmubb.


Udv
PK
petrakovacs50
 


Évi!

Úgy küldheted el névvel a levelet, hogy az
Azonosítóba beírod a neved (pl.: Évi)és utána
rákattintassz az Üzenet nézete/küldése gombra.

Beszéljük meg, hogy hogyan különböztessük meg
egymást, mert én is Éva vagyok.

Orsi, Hajráááááááá!

Puszika

Éva
Éva
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?