Új privát üzeneted érkezett!

Backa!

Rejo is vérezgetett! Ne add fel kérlek!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Backa, nagyon sajnálom :cry: Megsirattalak... Telefonáltál már?

Tyche, szőrik nekem is vannak, nem is kevés :evil: Nekem is a gyanta jött be az arcon is! De majd a metformin...

Kavicska
, de jó hogy viszajöttél! :lol: Drukk a zebrához!!!

Ginuska, remélem hogy bejön a megérzésed! Annyira drukkolok!!

Niki, hogy van a kezed? Nagyon szörnyű volt a műtét? Most egy darabig pihi ugye?

Lafi, gratula a 28 napos ciklushoz! :) Annyira lehet örülni ilyen dolgoknak is! :)

Ellával mi van vajon?!

Rólam: hőm maradt 36,8 így reménykedem, bár nem olyan egetverően magas... :(
Rambóka, bejött az ötleted digitálissal, ha 3x-4x újra bekapcsolom anélkül hogy kivenném ugyanazt méri mint a higanyos.

Annyira tavasz van!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Hoppá!
Köszi! :)
Nagyon sok progi-támogatást kapok, nem hiszem, hogy lenne gyógyi, amit felírhatnának még!

Rambóka!
Komolyan, már nem is értem magamat, de tényleg van még bennem egy haloványka reménysugár! :roll:
A vérezgetésnek vége. (per pillanat) Volt még egy kis barna, aztán most úgy tűnik, nyugi van.
Miért mindig reggelre van ez??? Este 3 db utro-t dugaszolok, lehet, hogy az gyengébb, mint a reggeli progiszuri? (abból 2x25mg-ot kapok) 2-3 órával a szuri után tegnap elmúlt a rózsaszín, ma meg a vérezgetés. Biztos erős, mint a lórugás! Ez érdekes, mert ez 50 mg, az utro meg elvileg 3x100, nem? Bár biztos az másképp szívódik fel...
Olvastalak a másikon! :( Annyira kimerült lehetsz! Egy ponton túl már a felnőttek is túlpörögnek ám, ugyanúgy, mint a kicsik. És ilyenkor nekünk sem megy az alvás. Nem jövök hülye tanácsokkal...

Kép Kép
backa
 
 

 
 

Anyoooka!
Köszi! :)
épp elkerültük egymást!
Itt is gyönyörű tavasz van! :D
Hú, már csak pár nap a tesztig!!!
Ja, még nem telefonáltam, tekintve, hogy holnap úgyis uh, lapítok. Csak akkor szólok oda, ha marad a vérezgetés. Csinálni úgysem fognak semmit, holnapra van időpontom. Ha ma még megvan a picim, holnap is meglesz, ha nincs, akkor meg tökmindegy...

Kép Kép
backa
 
 


Backa, ez jó hír, hogy abbamaradt a vérzés! SOk-sok-sok drukk!!! ++++++++++++++++++++++++++++++
Hány órára mész holnap uhura?

Pé óta fájdogál a petefészkem... Ez most jót jelenthet vagy rosszat?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


sziasztok

Backa szívemből remélem, hogy nem lesz baj !!! várom, hogy mit beszélsz a kaalival !

Pogi, jó téged is újra látni ! szoktam olvasgatni a blogodat :wink:

Lafi, sikerült a tornatársunknak a beültetése ? olyan sokszor előttem van az arca..
a torna miatt most nem irigykedek, egyelőre annak örülnék, ha önállóan el tudnám látni magamat :roll: :?
még jó, hogy múlt héten volt pé-m, bár most apa aztán azt tesz velem, amit akar :lol:
Kíváncsi vagyok a 3.napi eredményeidre !!

Kavicska ! Nem vagy beszari, ha valamit muszáj, akkor te is megtennéd. Én már nem akartam tovább húzni, úgyis meg kellett volna műteni. és jobb most, mint gyerek mellett.

Tyche, nekem a mellbimbóm körül szőrös, de mivel apát nem zavarja, így azt nem szedem. Az államon lévő szálakat meg csipesszel kikapom. A karomat nem gyantáztatom, nyáron úgyis kiszőkül. De tényleg jó nagy kicseszés a szőrösödés :evil:

próbálok egy ujjal és ráadásul bal kézzel.. írni, de hamar elfáradok.
A műtét nem fájt, mert olyan érzéstelenítést kaptam, amit a nyakba adtak és az egész karom elzsibbadt. még a mellkasom is, ettől kicsit pánikoltam, de megnyugtattak. Állítólag azért hasznáják ezt a fajta érzéstelenítést, mert sokáig tart és így nem kell fájdalomcsillapító. rossz, mert mintha nem is a te kezed lenne .
Azt gondoltam, h pár nap alatt rendbejön, de sajnos egyáltalán nem bírom mozgatni a karomat, csuklómat, így meg nehézkes lenne vezetni.
a héten itthon maradok.

mniki
 
 


juj, Niki. nyakba??? nem fájt???
az jó,hogy otthon vagy. pihend ki magad!! gyógyulást a kezecskédnek. te a kezeddel, zsizsik a lábával. tiszta gyógytábor :lol:
dimet
 
 


ja, nekem a hasam lett szőrös iszonyatosan. én legyantáztattam kozmetikus barátnőmmel. zavart. így majd megritkul.
dimet
 
 


Sziasztok!

Backa!
ezerrel drukkolok, hogy minden rendben legyen.Én már vetéltem,akkor a vérzés nem áll el, szedhetsz akámit, és mivel nálad eláll, ezért nrm hiszem, hogy ez vetélés lenne.És pozitív gondolkodás, mert akár hiszed, akár nem az agy megvalósítja előbb utóbb a gondolatokat, így sajna a negatívot is....

Mniki!
Jobbulást a kezeddel!

Tyche!
Nekem is vannak szőrméim,ez sajna sokszor(nem mindig) ezzel jár, államon, kezemen ki szoktam sajátkezűleg szőkíteni,máshol epilálom.De mióta szedem a gyógyit, azóta,már lassabban nő és vékonyodnak a szálak,tehát egyre kevésbé feltűnő.
Így nekem már az is öröm volt a gyógyszertől, hogy nem erősödött.
Neked is segíteni fog.

Anyooka!
Petefészek fájdalom jót jelenthet, főleg, ha eddig nem éreztél ilyet.
Én még most is érzem, hol jobb, hol bal oldalon.

Lafi!
Én is gratula a ciklushoz.Ez már haladás :D
ezoterike
 
 


Dimet na de ilyet, még hogy gyógytábor ? :lol: :lol: :lol:
Nem fájt, csak amikor villámlást kellett éreznem, az volt rossz. Akkor találták el, hogy hova kell mennie az érzéstelenítőnek. Szuperül berakták a kanült, fostam azért, hogy a nyakamnál kotorásztak...

Hány patkány bánta már, hogy visszamentél dolozni ? :mrgreen:
:lol:

7kincs, ebben a ciklusban lesz closti ?

Csajok, az Ortopédiai Klinikán fantasztikus, hogy milyen rendesek a műtős nővérek ! Többször odajöttek hozzám, megsimogatták az arcomat, jól esett a törődés ! És a szobatársaim, 5 idős hölgy kifejezetten jó fejek voltak. Azon kuncogtak, hogy a férjem a vetkőztetésem után az öltöztetésemben is profi lesz :lol:

mniki
 
 


Szép tavaszi napot mindenkinek !

Backa! Kitartás és nyugi. Még semmi sem dőlt el. Szerintem jó lenne egy Hcg teszt vérből. És rögtön tisztán látnál. Figyi: legyen bármi, pihi és ágynyugalom. Ez segit :) …sajnos nagyon tudom mit érzel. Drukkolok..és én még nem adnám fel :wink:

Ella-Gabika!
Baba? Megszületett?

Kavicska!
Te mikor tesztelsz??? :o

Többiek! Hogy vagytok? mizujs?

Pussz
Vendég
 


Mi van Ellával???


Sajnos Bogi lerobbant, nem futja többre
Vendég
 


Niki, patik még élnek. csak az agyam nem működik úgy, ahogyan kellene...hogy fogok így doktori szigorlatozni???hihi, majd bambán és nagy hassal nézek rájuk :lol:

Téényleg, Ella??
És vajon Csakegy?? még szegényke kórházban? remélem nincs semmi komoly baj!!!
Backa, te??? van vmi változás? gondolom egész nap csak lesed magad és analizálgatsz. vhogy próbálj meg relaxálni, kikapcsolni.
Gina, nálad mi a helyzet???
Kavics meg húz minket a teszttel :D
na, lépek. várnak a patkányaim... :twisted:
dimet
 
 


Backa, ne add fel, nem szabad rosszra gondolni, csak a jóra. Szorítok!

Niki, szegény!Gondoltam rád sokat tegnap a műtéted alatt. Nem tudom, mi van vele, nem volt tegnap tornán.

Gina, mi van a hőddel????Azért ez a 33. nap. Hol van a hőd most?mikor lesz teszt?sztem a női megérzés soxor bejön!Drukk

Hát ma megint migrén bácsi előjött, remélem, most nem lesz kétnapos!
Kíváncsi vagyok én is az eredményre. Minden hormont leszedettem, ami csak eszembe jutott, diktáltam a nővérkének...tök jó fej, bármit kértem, beixelte.
Vendég
 


képzeljétek. most írt egy barátnőm, hogy elment kivizsgálásokra. mert iszonyatosna hullott a haja, meg volt gond a mensijével, amikor nem szedett gyógyszert. és lehet PCOja van. Na, ő a 2. barátnőm, aki gyanús PCOs tekintetében. Elmondanán mindketten vékonyak, szóval tipikus PCOsok. ah. tényleg egyre többe PCOs van??? furi. tuti benne van a környezeti ártalom is, amit megeszünk, megiszunk. ez a fránya IR.....
dimet
 
 


Sziasztok!

Backa
Én is nagyon szorítok nektek, még álmomban is te jutottál eszembe :roll:

Köszi nektek a megnyugtatást! Mától, mivel az orvos nem tette meg ezért én önhatalmúan felemelem a meforál adagomat. Ha esetleg egy ideig nem írnék, kómában vagyok :lol:
tyche
 
 
 


Tyche!Na azért kómába csak nem kerülsz....
Vendég
 


Sziasztok,

Backa, én továbbra is rendületlenül hiszek benned és a babá(i)dban.... szerintem progi ide, progi és utro oda, ha elvetéltél volna, az mindenképpen már lezajlott volna..... szerintem holnap mindent rendben találnak majd nálad és felhőtlenül örülhetsz végre a terhességednek... ezt kívánom, tiszta szivemből.....

Nikike, szegénykém, egykezű kismadár, összerakjuk,amink van, kijön pont belőlünk egy egészséges ember.... :wink: :lol:

Tyche, képzeld egy egész sor fekszik a temetőben, aki túladagolta a metformint, előszőr férfivé vált, majd elhunyt ! :lol: :lol: 8)
Semmi bajod nem lesz tőle, max. meggyógyulsz...!!

Dimetke, te kis patkány nyúzó..... :wink: :wink: :wink:

Kavicska, annyira örülök, hogy megint vagy !!! Mást nem mondok, úgyis tudod.... ! :wink: :wink:
Jó ez az új topic itt a szomszédban !!! :wink: :lol:
zsizsik
 
 


Sziasztok,
tudom én azok közé tartozom, akik olvasnak minden nap de irni csak 2 havonta...
Megfogadtam ha Kavits előkerül akkor irok :D

Szóval én PCOS, és nekem decemberben sikerült a 2. lombik a Kaáliban... most 14-15 hetes vagyok kb 2 babával.

Backa most te figyelj!

En kb a 8 heten kezdtem verezni addig semmi, de semmi bajom, tünetem nem volt. Ez sajnos azóta is tart, de azzal nyugtatnak minél nagyobbak a babák annál kevésbé lesz gond. A 12. heti ultrahangon sikerült megtalálni a vérzés okát... egy hematóma, vagy valami hasonló van a babák alatt és az ürül néha.
Szóval nyugi, pihenj sokat, ne erölködjél, és minden rendben lesz. Nekem is ezt mondják :)

Most ennyi voltam, nagyon várom a hireket, főleg Csakegyről meg Gabikáról, remélem minden ok velük is.

Többieknek drukk 1000-re és higyjétek el - egyre többen mondjuk, hogy lehet PCOS mellett terhesnek lenni, sőt, MUSZÁJ :D

Orsi
orshe
 
 


Sziasztok!


Mondtam,ill. írtam,hogy végig fogom tudósítani ha Gabika megszül........sajna szegény egy ici-picit se tágult,pedig...nem csak egyszer kapott zselét.Jól tudott aludni,vidám mint szokott,de azért hallani a hangján,hogy már szeretne túllenni az egészen.....már várja Miri bömbijét!
Ahogy hív,hogy akció van,írom is!


További szép napot Nektek!
Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szegény Gabika, nem semmi ez a baba, kis lusti Miron.
Vendég
 


Ella kitartás !!!

Kandika, köszi a tudósítást !

mniki
 
 


Sziasztok!

Írtam sms-t Csakegynek remélem válaszol.

Kavicska hőmérsz ebben a ciklusban?? Izgalomba hozol mindenkit aztán lelépsz? :lol: :lol: :lol:

Niki nem lesz closti most(bár dögivel szedhetném ) de a dokim szabin van :( se vérvétel se uh-ra nem tudok menni.ez a hónap spontán.. Neked sem volt ugye??

Orsi ezt a jó hírt hogy bírtad eddig nem megosztani velünk??? :twisted: Gratula!! Dupla gratula,nagyon örülök!!! Gyere gyakrabban!!
Csajok most a környezetemben sok lombikos babásodik elsőre is
Biztosabb mint az inszem és nem is drágább..hmm :roll: csak ne kellene embriókat kidobni :cry: :cry:

Ella nahát ez a Miron baba :( egy gyors könnyű szülést neked!

Lafi voltár vérvételen,mikor lesz eredmény?? Vérzésed normális?? Nekem alig van már.. :?

Norka gyógyuljatok meg minél hamarabb!

Backa holnapi dokihoz drukkkkkk és jelentkezz!

Szia Zsizsik,hogy van a lábad??

Rohanok mert fő a tésztám darálni kell a mákot :oops: úgy megkívántam..

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Megvolt ma az inszemem, 2 petesejttel. Nagyon fáradt és elgyötört vagyok, valahogy ez lelkileg jobban megviselt, mint a korábbiak.
Valaki kérdezte: 40e Ft + gyógyszerek

Nincs sok erőm reagálni, csak gyorsan:
Backa!
Szerintem HCG szintet kellene méretned a Kaáliban holnap reggel, annak megvan az eredménye du.-ra, meg persze az UH holnap!!! (De sajnos az UH-nál sokszor van, hogy bizonytalanok akár egyik, akár másik irányban :roll: , szerintem a hcg a tuti). Remélem, nem lesz semmi gond, izgulok Érted, de holnapig nem tudom, mit mondhatnék :roll:

Többieket mindenkit üdvözlök, de totál fáradt vagyok, megyek
Kikka

Kép
kikka
 
 


Írt Csakegy!

Szóval jól vannak mindketten,ma hazaengedték volna de egy doki szerint kicsi a baba(2.3kg) és így nem engedték haza :cry: :evil:
A dokija megpróbálja elintézni a holnapi hazaengedést...
Netelvonási tünetei vannak!
Vendég
 


Kincs, nekem is alig van már!!!! :? Valahogy, nem tud sokat produkálni, kb 3 napos az egész, a 4. nap levezető.
Egészséges koromban több volt!
A vérvétel 2 hét múlva lesz meg. Kíváncsi vagyok, hogy van-é változás....remélem.... :wink:

Kikka, drukk, remélem, sikerült!!!!!
Vendég
 


Niki, elég horror lehetett az érzéstelenítés... :shock: Pihizz és mondd a párodnak hogy kényeztessen! :wink:

Norka, Boginak jobbulást! Mi a baj?

Ginuska, hogy áll a hőd?

Lafi, migréned? szorítok hogy ne tartson olyan sokáig mint múltkor!
Holnap torna?

Ella, kitartás! Miron baba nagyon nem akar előbújni a jó meleg kuckóból :)

Kavicska köszönjük a tudósítást! Magadról mindig olyan keveset írsz! :(

Kikka, drukk!!! :D

Csakegy, drukk hogy holnap hazaengedjenek! Azért ez nem semmi: diétázol ezerrel, nem ismerek senkit aki ennyire betartotta volna és most meg azzal nyaggatnak hogy kicsi a baba... Szegény, tényleg írhatnál egy könyvet mindarról ami a terhesség alatt történt Veled!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Bocsi, Kandika nem Kavicska... :oops:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Köszi, Anyoooka,reméljük, nem fáj majd annyit.Bááááár, nem is akar elmúlni,sajna.
Természetesen holnap torna. Tök izomlázam van, rá kell dolgozni!!!!
Vendég
 


Mensis lányok !
neken metformin óta rövidebb és gyengébb a vérzésem. néha nem is bánom :lol:

Kikka, ügyes vagy ! Kicsit pihenjél és várjuk a zebrás végkifejletet :lol: kaptál progit, igaz ?

Csakegynek kitartás, azt hiszem ebben a helyzetben mást nem igen kívánhatok..

7kincs, nekem sem volt semmi closti és elképzelésem szerint nem is lesz több. vagy azért mert babás leszek, vagy azért, mert továbbra is lesz pé-m :lol:

annyi mindent tudnék itthon csinálni, ha két kezem lenne, de így az animal planetet nézem szinte egész nap és zabálok :x
tudom, páran azért még így is cserélnétek velem :lol:

mniki
 
 


Sziasztok! :)

Orche!
"Suttyomban" Kép "csinálsz" két gyereket és csak most mondod! :lol: :lol:
Hatalmas gratula Nektek! Nagyon örülök! :)

Backa drága!
Az összes pozitiv energiádat feléd közvetítem.
Annyira szeretném, hogy mindent rendben találjanak. És a vérezgetés - csak reggel van-, Rejonak is volt :? . Szétizgultuk magunkat, ahogy érted is! :?
Holnap az UH mellé rendelj egy hCGt is. :)

Zsizsik!
Hogy vagy, hol tartasz? Gipsz? Mikor szabadulsz meg tőle? Nekem az időérzékem teljesen összefolyt.
Annyira telnek a hetek, hogy nem tudom már követni rendesen... :roll:

Kikka!
Most érted is lehet izgulni! :)
Nekem még nem volt inszemem, de valahogy jobban el tudnám viselni, mint a "KÖTELEZŐ" szexualizálást! Kép , mert éppen PÉ van.
A két petesejtednek párosodni vágyást kívánok! :)

Dimet!
Tényleg, hogy lehet dolgozni pakkányokkal, pocakkal? :lol: :lol:
Ha megérem egyszer hogy babás leszek, akkor csak nagyon lazán fogok dolgozni. Munkakerülő leszek! :lol: :lol: Ezt eldöntöttem! :lol: :lol:

Kincsecske!
Mint írtam messze vagyok még a teszttől. Hamarabb lesz abból menszi, mint teszt! :roll:
De úgy látom rendesen elkezdtem müködni.
Augusztus óta minden cikluban volt PÉ! :lol: Büszke vagyok a petefészkeimre.
Igaz, hogy csak a bal dolgozik, úgy tűnik a jobb lusta disznó. :roll:

Mniki!
Épülést a kacsókádnak. Jót is tesz egy kis pihi otthon. Kép
Tényleg jófejek lehetettek a - Csakeggyesen mondva - nyanyákok Kép !

Anyoka!
Nagyon haladsz a ciklusban, látom a tickereden.

Lafi!
Az én ciklusom is rövidke szokott lenni, bár a legutóbbi három.... :D , ejha! Azok jók voltak. Elégedett voltam. :)

Kandika!
Köszi a tudósítást! Nem tudom, hogy képzeli a világ, hogy Miron baba 2csak úgy" kijön! Kéretteti magát egy kicsit! :D

Tyche!
Nem baj ha emelted, csak beszélj minimum a háziorvosoddal, mert hamaravbb elfogy a gyógyi! :lol:

Tényleg csajok, ti milyen gyakran jártok vérkép, máj és vesefunkció ellenőrzésre. Én már ott tartok, hogy csak 6 havonta!

Puszka Mindenkinek!

Jók legyetek! :)
Vendég
 


Szia Kavics!

Nekem is a bal fészkem virgoncabb azt hiszem egyszer termelt a jobb

Vérképem jó rég volt :? :evil: (talán a nyáron)

Kikka sok sikert a sejtrandihoz , és beágyazódáshoz :wink: :wink:
Vendég
 


Háááát még mindig semmi....szegény Gabika több mint 23órája van a szülőszobában......szegények unalmukba(kinjukban)a szülésznőket szorakoztatják....:Kici kinaisat játszanak....ha lesz hír....írok!
Magamról nem tudok semmit írni.....a napi gondjaim nem ide tartoznak.....arra kéne,egy új topikot nyitni kb.ilyen cimmel:"Szegény embert,az ág is húzza!"
Kavicska!Még soha sem volt vérkép, máj és vesefunkció ellenőrzésem! :?
Niki!Mielöbbi gyógyulást!Hidd el,jobban fogsz működni,mint ezelött :wink: !
Kincsecske!Nekem meg nincs is bal petefészkem....csak volt! :lol:
Lafi! Mg-ot igyál....szedjél.....hogy lazuljanak a migrénért is felelős erek!vagyis azok beszűkűlése!
Anyooooka! Csak nem suttyomban már 2:1-ben a 7.DPO-n!
Backa!Pihenj,aludj sokat....Én amikor véreztem 16hétig,24-ből 23-at aludtam,csak,hogy teljenek a napok!Szoritok ezerrel!
****na bizti kihagytam valakiket,bocsika.....nagyjából futottam át csak a dogokat ****
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szió!

Ma aktiv voltam..ablakot mostam ( de csak a felét ) Egész nap Backa járt az eszemben….annyira akrom hogy sikerüljön neki :)

Kikka!
Szupper..:wink: ez tuti sikeres lesz. Drukk +++

Kavics!
Mielyen messze állsz a teszttől??? (nap, perc, másodperc? :D )

Miron baba!
Nagyon vár már mindenki idekint :wink: Remélem már nem kell sokáig izgulnunk!

Csakegynek: gondolunk ám rád…mihamarabb engedjenek haza :) Szerintem az nem is kicsi baba..de én mit érthetek ehhez??

Anyoka! Lafi!
Jól esik az érdeklődés. Hőm mutitom. Én jelenleg nagyon jól érzem magam, a cickóim meg feszülnek …és ilyet csak az előző zebránál éreztem! Annyira bizom :) Ha hét végéig nem jelentkezik a piri, megnyugszom :) Lehet hülyeség, de megfogadtam nem tesztelek, és csak kb a 7.-8. héten megyek dokihoz. Bízom a természetben.

Kandi!
Azért én örülök, ha irsz magadról is :)

Pusssz
Kép
én ezt még nem nevezném hőesésnek....higanyoson ugy nézett ki pont 37 - 36,9 között van, digi 37,1 et mért. Én a fertibe 36,95 irtam be :D
Vendég
 


Sziasztok,
köszi nektek, hogy nem esztek meg mert csak olvasgatok, de majd most megprobalok surubben jonni, mert hirtelen raerek :D

Szegeny Csakegy, ez mar telleg szemetseg, amit vele muvelnek. Addig fenyegettek a hatalmas babaval meg a cukraval, most meg ez? Nem is ertem, es ezek orvosok?? :twisted:

Ella/ Gabi - Miron baba gyere ki, tényleg ne szivasd már anyukádlkat tovább..

Backa - drukk továbbra is megyen feléd

Lobik, inszem árak: nekem az inszemeket még (sajnos) a SOTE-n csinálták 0 FT-be került. A lombikoknál a gyógyszer pedig nem érte el a 60e Ft-ot. Szóval nem biztos hogy mindenkinél százezrekbe kerül a baba. Tudom szerencse is, no meg ha nekem vki az elején azt mondja, tessék kifizetni ennyit meg ennyit és utána tuti a baba, hát akkor asszem előteremtettem volna vhonnan a pénzt. Bár ilyet sose mondott senki :D

Szép estét nektek
Orsi
orshe
 
 


Ginuska, ez azért biztató görbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ugye nem komoly, hogy annyi ideig vársz a teszttel?így is fáj a fejem,pláne, ha még itt tűkön is kell ülni!!!!!!

Kandi, magnéziumot igyak, az jó a fejemre?mert én már annyi gyógyit próbáltam, de ha nem kapom el időben, sz...rt sem érek el velük. Milyen gyakran?pezsitabletában?

Kavicskám, azokat is nézni kéne????Huh, hát asszem ritka régen, vagy még soha.....de akkor majd megnézetem. Miért kell azt nézni?
Vendég
 


Helloka!

Még eszméletemnél vagyok :lol: a kómát csak azért említettem meg mert az elején mikor kezdtem szedni akkor már majdnem sikerült egyet produkálni :)

Kavicska!Még nekem sem volt soha vérkép, máj és vesefunkció ellenőrzésem! :)
tyche
 
 
 


Nem emléxem, de talán nekem sem volt még vérkép, máj és vesefunkció ellenőrzésem. Legalábbis nem tudok róla :)

Lafi!
Tesztelni nem akarok. És az UH meg ugyis csak 7-8 hetesen mutathat valami megnyugtatót és biztosat :) Szóval türelem ( remélem most menni fog ) :wink:
Vendég
 


Lafika!

Mg:
-izomösszehúzódás ingerület átvitel fogak-, csontok felépítése enzimek alkotórésze !A magnéziumhiány nem megfelelő táplálkozás, gyomor-bélbetegségek miatti felszívódási zavarok, tartós hasmenés, alkoholizmus hatására alakulhat ki. Tünete lehet az étvágytalanság, hányás, és az izomgörcsök,fejfájás.
A magnézium az idegek és az izmok hatékony működésének egyik alapfeltétele, és fontos szerepet tölt be abban a folyamatban, amellyel a vércukor energiává alakul át. A kalcium és a magnézium együttesen segíti a normális szívműködést és vérkeringést.



Magnézium
A fehérje és szénhidrát anyagcsere fontos eleme, szükséges az izmok működéséhez beleértve a szívizmot is. Fontos szerepet játszik a csontok felépítésében és a növekedésben. Hiánya estén ingerlékenység, álmatlanság, koncentrációs nehézségek, izomgörcs, szédülés, fejfájás léphet fel. Napi szükséglete 300-350 mg, megerőltető fizikai munka, terhesség és szoptatás alatt 450 mg.
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ginuska!

Te tudsz valamit!na súúúúúgjál....... :wink: nagyon biztos vagy! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi, köszi. Holnap veszek a gyógyszertárban. Tudtam, hogy fontos, azt nem tudtam , mire jó, de ezt nekem eddig még senki sem mondta, hogy tán inni kék, hátha segít....
Vendég
 


:D Andi :wink:
Vendég
 


Te, Gina, most ugye nem szórikázol velünk?Kapsz egy nyaklevest, kislányom.... :wink:
mesélj csak valamit!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


nem tudok....vagyis én meg vagyok győződve, hogy most sikerült. Nem teszteltem, semmi ilyenről nincs szó. De érzem... csak bennem van a félelem, hogy ennek is korai vetélés lehet a vége :(
Vendég
 


Figyelj ide!De azért tán nem kéne ennyi ideig halogatni,nem????mert akkor tudod, mi van és tudsz továbbtervezni!!!!ne gondolj hülyeségekre!!!!
Vendég
 


Továbbtervezni??? Hm....évek óta tervezgetek. Vagy mire gondolsz pontosan?
Vendég
 


ha most a helyedbe képzelném magam (beleértve az összes hónapot, évet, zebrát....stb.) akkor most az járna az eszembe, hogy megcsináljam, vagy ne?és emészteném magam a régi dolgok miatt, a vetélés, stb. de ezzel meg jobban stresszelném magam, ami persze nem jó, akkor sem ha babás vagyok és akkor sem ha nem.
szóval én azért hogy tudjak tervezni, gondolkodni és legfőképp vigyázni magamra, vagy a zebrámra, megnézném.mert jobb tudni az igazságot, mint stresszelni magam és ártani magamnak.

persze most jöhetsz azzal, hogy a múlt héten én sem akartam tesztelni, igaz.
de én tudtam, hogy ott nincs bent semmi, lehetetlen lett volna. túl sok a probléma nálam és a páromnál....de ha 33. napnál jártam volna és nem a 27-en, akkor bizony megtettem volna, hogy tudjam, mi hány méter
arról nem is beszélve, hogy azonnal táppénz, amíg minden nem lesz biztos, mert a munkahelyemen csak stressz ér....

de ez az én véleményem. amit én csinálnék....
Vendég
 


17:40 végre-végre-végre 3850grammal és 51cm-el megszületett ***MIRON***!
-császárral csalogatták ki......de végre már, Gabika a töbszörösen eltervezett napot...átélhette!
Ügyi volt ez a fiatal lány!Gratula itt is Neki!
Kép :MIRON-ka :D
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Gabi!

Gratulálok!!!!!Szép nagy lett Miron baba.

Sok boldogságot kívánok Nektek!

Kép
babancs
 
 


Gabika, gratulálok!!!!
Miron baba, boldog, egészséges és szép életet kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?