Új privát üzeneted érkezett!

babszika!

Midet műtötték HPV-re? Vagyis hogyan műtik? Erről én még nem is hallottam...

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell,
Ilyenkor a méhszájat műtik ha jól tudom...
Vendég
 


Pandácska!

Köszi. Mi van a méhszájon? A karfiolok? Csak azért kérdezősködöm, mert mi ezen átestünk a férjemmel. Mindkettőnkön kijött, de ecsetelték, és gyógyszert szedtünk, és elmúlott. Vagy legalábbis reméljük...

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 

 
 

Chrisstel,
Hát a fertözött részt eltávolitják azt nem tudom hogy ott van e valami szemmel látható szerintem csak mikroszkóppal... Amúgy a HPV vírusnak nincs ismert kezelési módja...
Vendég
 


Christell,
A HPV vírus fertőzésre (mint egyébként a többi vírusra sem) tényleg nincs specifikus gyógyszerünk, ha ilyen fertőzést észlelünk, akkor rákszűrő citológiai vizsgálatot szoktunk végezni, illetve úgynevezett kolposzkópos vizsgálatot, amelynek során a méhnyak felszínét kinagyítva áttekintjük. Ha ezek negatívak, akkor akut teendő nincs.
Vendég
 


Ezt nem tudom. Velem annyi történt, hogy a hüvelyemen voltak karfiol szerű "szemölcsök". Elmentem a nődokihoz, azt mondta HPV. Ecsetelte hetente. Nagyon csípte, de lejött, és kaptunk Isoprinosint(azt hiszem ez a neve). Férjemmel együtt szedtük. Mire a második ecsetelésre mentünk, férjemnek is volt karfiolja. Bőrgyógyásztól kapott ecsetelőt, és még egy adag gyógyszert is felírt. Azóta jól vagyunk. Nekem a cytologiám eddig mindig P1 volt. Ezután a tortúra után is.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell,
Igen a szemölcs a HPV jeleés az a lényeg hogy a cytológia jó legyen. Ezért érdemesebb gyakran megcsináltatni.
Vendég
 


Most csináltattam márc. 1-én, de eredmény csak 3 hét múlva lesz, mert azt hiszem Győrbe küldik a mintát. Kíváncsi leszek az eredményre.

Pandácska!
Veled mi van? Mensi? Egyébként te mivel foglalkozol? Annyira jól tudod ezeket a dolgokat? Egészségügyben dolgozol?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Mano: én ugyanazt tudom mondatni, mint Pandácska....Sajnos ott biztosan nem volt baba, viszont koncentrálj erre a hónapra!!

Pandácska: akkor megvárod a pénteket teszt szempontjából?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Nemen!

Üdvözöllek közöttünk, itt biztosan nem marad senki sem egyedül :D Szerencsére nagyon jó a társaság...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


sziasztok!!!

úgy látom, én már nem is hiányoztam senkinek!!! :(
Hát ez van.

Egyébként ma nagyon depis a hangulatom! Fáradt vagyok és rengeteg a melóm!

Ja és sajnos múlt héten megjött, így sajnos egyenlőre nem veszünk kiságyat! Na de új hónap, új esély!

Az újakat üdvözlöm!!!
Aki új hónapot kezdett, mindenkinek egy kalappal erre a hónapra!!!

Puszi Mindenkinek!
Nini

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike: ne legyél depis, hiszen itt a tavasz, későn sötétedik, hamarosan órát állítunk, stb... :D Sajnálom a mensit, de hamarosan pocakos leszel, ez biztos!!! Még a vonalzódon is láthatod, hogy a gólya már elindult... :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csheni,
Igen pénteken tesztelek...

Christell,
Nem vagyok eüs csak rengeteget olvasok ezekről a női dolgokról szülésről meddőségröl gyerekekről... Mensi még sehol.

Megkaptuk a 4. gynevac szurit és fájt...
Vendég
 


Pandácska! Most miért szuriznak még mindig??És ilyenkor nem vizsgálnak meg? Egyáltalán ezt a szurit ki adja be?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Christell!
Panda tök jól elmondta... szóval, nekem már nem is jut semmi... :lol:

Méhen belül érzéstelenített (de már azt sem éreztem) és lézerrel eltávolította a roncsolódott szövetet. Az egész kb. 2 perc volt és semmit nem is éreztem.
Azt mondta, h a pasiknál ált. egyértelműbb, mert náluk apró szemölcsök jelennek meg, főleg a makk körül.
Nálunk apánál nem volt semmi.
Én most így 3 havonta rákszűrésre járok.
Egyébként a felfedezés története: a dokim már a kukkolóval látott vmi számára furát. Majd azt hiszem jóddal próbálta megfesteni, de nem reagált a szövet. Ezért vett kenetet és mondta, h lehet vmi kisebb fertőzés, de lehet HVP is.
Hát..... az lett.... de túl vagyok rajta! :)

babszika
 
 


Ninike! Ne szomorkodj! Új ciklus, új drukkok tőlünk! Gyere gyakrabban, meglátod jobb kedved lesz! Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Panda!
Én nem voltam pénteken Gynevac szurin.... így csak csüt-ön tudunk menni.... :?
És megint fájt???? Tuti, h béna aki beadja!!!
Nekem már nem fáj, csak besebesedik, mert az az alkesz asszisztens ................ na mindegy.
:twisted:

babszika
 
 


Kamilla,
Ez nem hormon szuri hanem egy tejsavat tartalmazó vakcina amiről pontosabbat a www.gynevac.hu oldalon találsz. Mindenkinek érdemes beadatni akinek voltak fertőzései gyulladása stb. Ez független a kezelésemtől. Ja és megelőzi a gyulladások kialakulását amik rosszabb esetben meddőséghez vezethetnek. Egy ápolónő adja be.
Vendég
 


kamilla!!!!!!
ez nagyon szép!!!!!!!!!!!!!


Szia Nini!!!!
Legyen legalább szép estéd!!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Babszika,
Nem béna nagyon ügyes nem a beadás fáj hanem utánna amikor terjed az izomban.
Vendég
 


Panda!
Nem is tudom, h beszéltünk e már róla:
apa nálatok megkapja??? vagy csak te?

babszika
 
 


Betty! A srácokról úgy általában érdeklődtem. Hogy általában, mostanság csibészkednek-e, volt-e valami jó sztori velük. Úgy irigyellek benneteket értük és olyan keveset meséltek róluk :(

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Babszika,
Velem együtt szenved a fütyis is :lol: :lol: És ő jobban vísit utánna annyit röhögök rajta :lol: :lol:
Vendég
 


Babszika! Ez legyen a tiéd: Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Sziasztok!

Köszöntöm az újakat, akiket még nem üdvözöltem eddig :)


pandácska*!

Már csak 3 nap.. Nagyon izgulok Érted! Remélem nagyon nagyon, hogy nekem lesz igazam!!! :lol: :lol: :lol:


Ninike!


Ne legyen rossz kedved, itt a tavasz, csicseregnek a madarak, dolgoznak a hormonok.. ;) Amúgy én is új ciklust kezdtem, de egyáltalán nem vagyok elkeseredve!


Mindenkinek szép estét!



Kép
Vendég
 


Van egy aranyos képem bocsi a csúnya beszédért de szerintem marha jó :lol:
Kép
Vendég
 


Ez mindenképpen apus szuri, ez a gynevac? És arról a Clsoti mellett adott A-val kezdődő nem tudom mi, az meg a repesztő szuri??

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Jófej ez a madár :D

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


kamilla!!!!
Jujjjjjjj.... nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:) :) :) :) :) :) :) :)

apa nem muszáj a Gynevachoz, de ajánlják. Hiszen neki is lehetnek gondjai (olyanok is amiről nem is tud). ráadásul nem nagoyn van neki mellékhatása!
mi azt mondtuk, h mindenképp megéri!!!

panda!
az én párom is napokig utánna még hisztizik.... és én is mindig kiröhögöm! :twisted: :lol:
ja és a kép! az irodámban ki van téve ez a kis bögrés madár..... naphoszat szoktam nézegetni és kuncogni.... :)

babszika
 
 


Kamilla,
Nem kell a párodnak is hanem csak lehet. Sokan nem adatják be a pasinak... A-val? Hmm... Az én tüszörepesztőm az ovitrelle.
Vendég
 


én nemt udom, h milyen szri kezdődik A-val..... én Choragont kapok repiként

babszika
 
 


Kamilla,
Te kapsz tüszörepesztőt? Bocsi ha nem de már mindent keverek... Sokan vagyunk...
Vendég
 


Pandácska! Légyszi teszteeeeeelj! Már nem bírom ezt a stresszt! Már nem csak egyszer jutsz eszembe, hanem mondjuk félóránként lefagyok, hogy "Úristen Pandácskával most éppen mi van, remélem nem pont most jött meg neki!"
Tudod mit, ha nem akarod megnézni, akkor elküldöd és én majd megnézem. Akkor aztán én közlöm itt mindenkivel, hogy ..... JUPI!!!Kép
Jaj, egy csalódást már én sem bírnék ki! Nehogy megvádolj, hogy túlzok!!!!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


kamilla.cs!

Peti az egész nap eleven, huncut, vidám.. és csibészkedik, igazi kissráchoz méltan! :) Ha elkezdenék mesélni, akkor nem társalgó lenne, hanem blog ;) Amúgy van neki, de elég rég írtam bele, majd pótlom, és akkor megírom, hogy hol. Ma nem túl vidám dologról tudok beszámolni, ugyanis a délutáni alvásból felkelve, nagyon szomorkás volt Peti, nem akart enni sem, és csak bújt hozzám, és nyöszörgött. Nem szokott ilyet csinálni. Aztán éreztem, hogy picit meleg, hőemelkedése volt. Adtam neki Panadolt, majd lefeküdt az ágyra, és elaludt, aludt megint egy órát (a délutáni 2,5óra alvás után). Amikor felkelt, mint akit kicseréltek, már újra vidám volt, és huncut. Megbeszéltük a doktornénivel, hogy megvárjuk a holnapot, ha akkor is hőemelkedése lesz, vagy láza, akkor megnézi őt. Reméljük semmi baja nincs, és erősebb a szervezete, mint az, ami labbang benne.

Tudja valaki, hogy miért nem sikerül Peti vonalzója mellé képet felraknom a babafalván?
Vendég
 


Kamilla, :D
Aranyos vagy :D De péntekig még bírd ki jó :wink: Puszi
Kép


Betty,
Én sajna nem tudom nem jártam még a babafalván...
Vendég
 


Holnap nézzük újra, hogy mennyit nőtt. Gondolom azért nézegeti 2naponta, hogy megtudja, hogy szükség van-e repire... Ez az első "jó" tüszős hónapom ezzel a dokival. Azt gondolom holnap kiderül lesz-e szuri. Félek a szuritól :( Kép
Babszika te mindjárt kaptál repi szurit is????Vagy uh-zott és úgydöntött, hogy kell??

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
Ne félj a szuritól. Amikor kaptam a tüszönövelőt mindennap szuriztam a pocimat. És tényleg nem fáj nem csak úgy mondom. Azzal legalább tuti hogy megreped és azt is tudni fogod hogy mikor!!


Kép
Vendég
 


Szegényem :( Ha újra virgonc lett, akkor talán nem lesz baj :) Nálunk most megint ilyen hányásos, hasmenéses mizéria van :( De mi messze vagyunk! Petinek semmi baja nem lesz, ez tuti! Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Ha megérik és nem reped meg, akkor mi lesz vele???? Ilyen érett nagy is képes eltűnni, felszívódni?????

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
Akkor ciszta lesz belőle ha nem reped meg. De megreped!!!
Vendég
 


kamilla
én kaptam szurit, mert nekem már dec. óta nem volt vérzésem. nem is volt peteérésem sem, ezért azt mondta, h segítsünk neki....

hát, segítettünk...

babszika
 
 


Nem találom azt az A-val kezdődő szurit...Az egyik topikban olvastam, hogy valaki ajánlgatta eladásra, hogy neki megmaradt kettő ampulla a háromból és eladná. De nem is biztos, hogy jól emlékszem, hogy A-val kezdődik.
Szóval Gynevac mindenféle más fertőző betegség elűzésével segíthet. Ovitrelle, Choragon (és gondolom társaik) repesztenek. És arra van valami, amikifejezetten a beágyazódást segíti elő?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


na ezt én is szeretném tudni :D

babszika
 
 


Betty! Ott a kép! Vagy Petiről szerettél volna?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Beágyazódást progi hormonnal segítik elö. Pl Duphaston, Utrogestan gyógyszer de van ebbül hüvely tabletta is. Vagy szurival de ez a lombikosoknál van inkább.
Vendég
 


Csajok! Jó éjszakát mindenkinek!
Holnap majd mindent kiderítünk!!!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Jó éjt kamilla!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Köszi Pandi! El kéne menned diplomáért! Kár, hogy már megszüntették (azt hiszem) a gyes allatti térítésmentes képzést :wink:
Mégegyszer sziasztok! Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
Köszi :D Jó éjt!

Lányok holnap nem leszek majd csak csütörtök délután..ha valaki hiányolna megyek szépülni meg a tesómhoz...
Vendég
 


Sziasztok!
Mindenkinek kellemes estét. Jó sokat írtatok, nem győztem visszaolvasni :lol: . Ma jó munkás napom volt, sok volt a munka. :?

Jaimee!
Ha nekem ilyen jó híreket kaptam volna a dokitól, akkor legalább reggel rávettem volna a párom egy gyors menetre. :lol: Én úgy tudom, hogy a petesest 12 óráig életképes.

Heni!
Drukkolok, hogy ez a te hónapod legyen. Én is szoktam a peteérést érezni, nekem mindig csak jobb oldalon szúrkál, de nem minden hónapban. :shock:

Betty!
Remélem nem lesz semmi baj Petivel. Lehet a melegfront hatása is az aluszékonyság. Ma a lányom is 3 órát aludt délben. Ez még tőle is ritkaság :lol:

Pandácska!
Már én is izgatottan várom a híreket. Csodálom a türelmedet, én nem bírnék eddig várni a teszttel. :lol: Amúgy az előbb említett gyógyszereket én is kaptam a lányommal 4 hétig. Sőt még kórházba is fektettek. Enyhén szólva a frászt hozták rám vele.

Sajnos egy hulla vagyok, megyek pihizni. De holnap is igyekszem jönni.

Nicol

Kép
nicol
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?