Új privát üzeneted érkezett!

Te Mo! Tiszta gáz! Én azt mondom, amit gondolok és úgy, ahogy gondolom. Most akkor mi van????????????

Zora
Kép
zora7
 
 


Na tényleg mennem kell, cupp-cupp

Zora
Kép
zora7
 
 


Szerettünk Éva! :cry: :cry:
Vendég
 

 
 

Zora! Az nagyon veszélyes!!!! Gondolj a bombára!!! Hát, hiányzik neked is egy?!
Vendég
 


Aludjatok jól! Kezeket a paplan fölé! Éljenek a csajok!!! :D
Vendég
 


Bocsánat Lányok!
Csúnya hányással végződött a tegnap este. Már csak duplán látok!
Most megyek vérévtelre, remélem élve hazaérek!
Szegény Apa annyira megijedt.
Puszi!

Ja és a görbém se valami fényes:
Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok Lányok!
Újra itt vagyok egy csodálatos vérvételes élmény után!

Gyönyörű idő van! Azt hiszem ma lusta leszek főzni! Valamit azért biztosan találunk itthon!
Megvárom, amíg a kisfiam felébred és megyünk a játszótérre! Lazulunk!
Apa olyan rendes volt, hogy amíg vérvételen voltam rendet rakott, beágyazott, így nem történi semmi, ha ma lustizunk!

Éva

Kép
balimama
 
 


Itt vagyok. Dumcsi?

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia!
Itt vagyok! Lustikám még alszik!

Éva

Kép
balimama
 
 


Mesélj kicsit magadról végre.

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! tegnap akartam kérdezni. Nekem néhol más a mértékegység a leletben és nincs átváltásról szó, ahol mondtad. Pl: prolaktin: 350.90mU/l Ez mennyi a tiedhez képest?

Zora
Kép
zora7
 
 


Másik. Mindig célozgatsz a kedves hozzászóló személyére. Mond már ki a nevét, mert bár azt hiszem tudom, de Te mégis tutira képben vagy. Nem árt , ha a többiek is látják, kitől kell óvakodni a nagy bizalom közepette.

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Már megint kezded???????????????????????

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként mára megszűnt a fájdalom, és tegnap az LH teszt is pozitív lett. Elég érdekes, például az ikrek így lettek nekem a 10.napon. Ezek szerint mégis csak lehet érett petesejt ilyenkor is.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!
Az én prolactinom most elég alacsony volt 160, de a Tiéd is beleesik még a normális értékbe!
Az alacsony egyébként nem probléma.

Ne haragudj, de nem akarok megvádolni senkit úgy, hogy nem tudom bizonyítani! Szerintem sejted Te is.
Amikor az a dolog történt nagyon egyértelműnek tünt a stílusa alapján is!

Felraktam a mai görbémet, de szerintem tök gáz!!!
Mintha megint nem akarna emelkedni a hőm. Egyébként nem bánom, ha kiderül, hogy ez a gyógyszer sem szívódik fel, mert borzasztóan rosszul vagyok tőle.

Hogy áll a hőd?

Többiek! Ildikó! Ági! Little! Pandácska! Ind!
Tessék bekapcsolódni!!!

Mo!
Te most el vagy foglalva a számtalan gyerekeddel, de Rád is gondolunk!

Éva

Kép
balimama
 
 


Megelőztél!
Ráadásul egész kis huncut petesejted lett annak idején a 10. napon! :lol: :lol:
Én is szeretnék!!!!! A nagylányom régi óvónénijének hármas ikrei vannak. Mondjuk a megelőző 10 évet, amíg próbálkoztak nem irigylem!
Sokan megrémülnek attól, ha egyszerre kettő lesz. Én úgy gondolom, hogy ahol elférnek hárman, ott az 5 sem jelent problémát.
Persze tudom, hogy nem veszélytelen!

Éva

Kép
balimama
 
 


Persze, értem, azt hittem biztosan tudod. Egyébként őt se bántom, számtalan sérelem vezethette idáig, azt hiszem még mindig neki a rosszabb, iszonyú lehet így érezni mások iránt.
A te prolaktinod más mértékegységben volt. Mégis össze tudod vetni az enyémmel? Az enyém kicsit magas? A T3 szabad frakció pl nekem a normál érték felső határa.

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva, őszintén úgy érzem, ha most nem leszel babás, kérd a doktornőtől a Clostyt. Igaz lehet a progival kapcsolatban, amit mond(tudod, halottnak a csók), mert nekem se használt, hiába ettem, a baba mégis a hiányától halt el valószínüleg másodszor is.

Zora
Kép
zora7
 
 


Tudományos orvosi cikkek írják, hogy nem bizonyított, hogy hatásos az utólagos hormonpótlás, sok cikket olvastam erről. Inkább hiteles szerintem, ha a szervezetet ösztönzik így, vagy úgy, hogy maga állítsa elő a kellő mennyiségben. Tehát vagy hónapokig természetes szerek (ezek hatása lassabban alakul ki, de kevesebb a kockázat), vagy Closty azonnal!

Zora
Kép
zora7
 
 


Tudom, hülyeség, de cseppet sem bánnám, ha megint ikreim lennének. Egyébként az egyik legjobb barátnőm most indult szülni a 6. babáját. Olyan érdekes, mert egy napra voltunk kiírva, és együtt mentünk az ultrahangra, mikor kiderült, hogy az enyém nem él. Szóval nagyon izgulok érte, mert hónapok óta azzal stresszelik, hogy kicsi a baba feje.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!
ng/ml-re tudtam átváltani. A tiéd 10.85 és 24-ig tökéletes
Szóval ezzel nincs baj!
Félek a Clostytól.
Nem kevés mellékhatása van! És van közöttük olyan is, ami akár az egész hátralévő életemre kihatna.
Ma a laborban beszélgettem egy asszisztensnővel, aki Aloe-s termékekkel foglalkozik. Azt hiszem meghallgatom.
Ugyanakkor ott van az, hogy nem akarok még hónapokat várni.
Nagy dilemma!
A hormonok normális tartományát minden labor magának határozza meg. Tehát szerintem nem baj, ha a felső határon van.
Én hiába kértem, hogy nézzünk T3-T4-et is.
A TSH- d milyen?

Éva

Kép
balimama
 
 


Együtt szültem egy lánynal, azóta is tartjuk a kapcsolatot.
A méhen belül sorvadt gyermeke 3750 g lett!!! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Kép görbe

Zora
Kép
zora7
 
 


TSH supersens: 1.510 mU/l

Zora
Kép
zora7
 
 


Helló Lányok!

Itt vagyok én iiiiiiiiiis! :lol:

Látom jól el voltatok az este!

Én lehet nagyon hülye vagyok, ezért én priviben szívesen látnám a gyanút Sünire! Léccciiii!!!

Éva! SAjnálom a hányókázást! Én utálok hányni! Szerencsére én terhesség alatt megúsztam. De vasárnap este nekem is totál hányingerem volt.
Meddig fogják még szívni a véred az orvosok? Attól félek lassan nálam is elkezdődik ez. :cry:

Képzeljétek felhívtam az orvosom, de már a hétre nem volt hely, a jövőhét meg nekem nem jó, mert a férjem lábát műtik és nem leszünk itthon, így 19-én este megyek.
Lehet nem is baj, mert hátha akkor lát valami pé-t majd, mert az lesz a ciklusom 20. napja. Előzőben a ferti a 31. napra jelölte.
Ja és azt mondta apa, ha már megyünk a dokibácsimhoz, akkor kérjünk kiskatona vizsgálatot is, mert neki már régen volt ilyen , akkor derült ki, hogy herevisszérsérve vagy mi a nyavajája van , de ugye műtét után nem ment vissza kontrollra és így nem tudjuk, mennyit javultak. De olyan rossz nem lehet, hiszen Manó összejött. :lol:
Vendég
 


Én is nagyon gyógyszerellenes vagyok, talán tényleg következetesen ki kéne próbélnod egy természetes szert. Olyan a görbéd, mintha lett volna ovuláció, de mégsincs elég progi. Hú de okos vagyok, erre biztosan nem jöttél volna rá magadtól :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Megyek kelteni a fiam!
Olyan álomszuszi, hogy déli aludna!!!
Jövök még!!!!

Zora!
A TSH-d tökéletes! Ha a pajzsmirigyed túlműködne, akkor alacsony lenne valószínűleg!

Krisztinka!
Mi van a férjed lábával????

Éva

Kép
balimama
 
 


Nem vagy hülye Krisz, szerintem tegnap beszéltél is vele! De sajnos priviben is csak vád lenne, amíg nem biztos, úgyhogy nem tisztességes.

Zora
Kép
zora7
 
 


Krisz! Szedd addig a Macát, semmit nem veszíthetsz, csak lehet egy orbitális tüszőrepedésed! Mellékhatása meg nincs. :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként, ha sokat taglaljuk még a témát, új nicknéven megint megjelenik és leordítja a fejünket totál őszintén és egyenesen.

Zora
Kép
zora7
 
 


Mo! Szerintem nem törvényszerű, hogy fennmaradjon a hő baba esetén. Nézd mit találtam!
Kép
Vendég
 


Látod akkor kellett volna elkérni mégis a személyit és a bizit! A francba! Na , lapoztam.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként, ha megnézitek például Titi babás görbéjét az sem volt olyan egyértelmű! Szép cikk-cakkos és mégis ott a baba!!!! :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


A hővel szerintem az a helyzet, hogy csak tájékoztató jellegű. Mivel a progi sem ha jól tudom, nem egyenletesen termelődik mindig, gondolom, egy-egy nap esés belefér. De tartósan azért magasabbnak kell lennie.Talán...olyan bizonytalan vagyok mostanában...., vagy mégse? :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Visszér műtét lesz.
Vendég
 


Na mi van csajok, sokkot kaptatok valamitől? Na mindegy. Lassan mennem kell, szép napot Nektek!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Szerintem ez most neked egy jó hónap lesz :wink:

Balimama,
Most milyen vérvételed volt? Ne hari elvesztettem a fonalat :oops:

Nekem meg jön a piri mert már nem fáj a cicim és nem is feszül és ez azt jelenti! De nem bánom csak legyen már itt! És igen is lombik babáim lesznek kettő is :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap este még benéztem csak nem volt kedvem írni már. Annyira szép idő van, most jöttünk be a kertből. Kicsit kertészkedtem, a hagymás növények is már mind kibújtak.

Mo
Sajnálom hogy lecsökkent a hőd, szerintem is nemsokára meg fog jönni neked, pedig olyan jól alakult. Mindegy a lényeg az, hogy ilyen optimistán látod a helyzetet.

Balimama
Nagyon sajnálo, hogy a gyógyszertől ennyire szarul vagy mindig. Nem lehet ezt helyettesíteni valami mással?

Zora
Neked gyógyszer nélkül lettek ikrek? Hányadik hétre születtek? Problémamentes terhességed volt?

Krisztinka
De jó, hogy bejelentkeztél a dokihoz. Drukkolok, hogy hamar rendbe jöjjenek a dolgok!
Amit felraktál görbét annál szerintem a pé 17. napon volt és pont a 10. napon csökkent le mikor a beágyazódás van. Utána meg 36,8 neki. Szerintem a ferti rosszul jelölte be a pé-t.

Pandácska
:(

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Pandácska!
Most azért drukkolok Neked, hogy jöjjön, aminek jönnie kell és minél előbb induljon a felkészítés a lombikra!!!! Biztos, hogy erre van most szükséged és abban is biztos vagyok, hogy menni fog elsőre! Ne haragudj meg, hogy ezt mondom, de olyan hihetetlen dolog! Tudom, hogy ezt nehéz feldolgozni, de már csak karnyújtásnyira vagy attól, hogy a létező legkorábbi időpontban megláthasd és megérezhesd ŐT!

Éva

Kép
balimama
 
 


Ági!
Úgy szeretnék én is egy kertet!
Mi csak motoroztunk a ház körül, de csodálatos idő van! Rügyeznek, sőt itt-ott virágzanak a fák!
Hihetetlen, hogy újra tavasz van!!!
Hogy érzed magad? Nem vagy nagyon fáradékony?

Sajnos elég valószínű, hogy tovább kell lépni a Closty irányába, amitől én rettegek!
Mondjuk a többes peteérés jól jönne! (ikrek)

Pandácska!
Elfelejtettem! Most progeszteront és oestradiolt nézünk a 19-21-23. napon. Az előző hónapban is ezt csináltuk, meg az azelőttiben is, csak a terápia változik!

Éva

Kép
balimama
 
 


Komoly hiányérzetem van!
Valaki nagyon hiányzik nekem!!!

Ildikó !

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

MA olyan jó idő volt, hogy egész délelőt a játszótéren voltunk Bálintommal. Látom nagyon elvoltatok este sajnálom, hogy nem tudok ilyenkor jönni, de úgy néz ki ez is meg fog oldódóni hamarosan. :lol: :lol:

Rengeteget irtatok, most felteszem a görbém és visszaolvasok.

Kép

Addig is pusszantás mindenkinek.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Zora ürülök, hogy jók lettek az eredményeid, és én is kiváncsi vagyok, hogy milyen hatása lesz a Macának, mert, ha nem sikerül a hónap akkor én is elkezdem szedni.

Mororo: Szerintem a tesztel megvárom a jövő hetet, ha kibírom mert hétfőre várom a havimat is és az mostanában elég pontosan belőtte magát. Remélem nem fog tovább esni a hőd és akkor még mindig lehet ++++ a teszted. Még nincs veszve semmi.
A zsírégető csodakapszuládra vevő vagyok.

Éva sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy ezektől a hülye gyógyszerektől.


Pandácska legyen kettő babád és érezd, kívánom, hogy jó alaposan megrugdossanak.

Ági mi is azért akarunk kertes házba költözni, mert teljesen más mint egy lakótelepi lakás, csak sikerüljön. Irigyellek a kert miatt. Remélem jól vagytok mindketten!

Zora én is nagyon gyógyszerellenes vagyok szerencsére nálam a gyerekorvos sem szereti az antibiotikumot felírni, Bálintom még nem is kapott, csak vitaminokat és tüneti kezelést. Én meg ha nem muszáj nem veszek be bogyót.

Ildikó hol vagy?????????

MA megyünk házat nézni, meg pénteken is nézünk egy párat. Csütörtökön nem leszek, mert megyek Pestre az angol nagykövetségre. A melleim fájnak és a hasam is rendetlenkedi, remélem ez jó jel.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


H.Andi,
Hasonló jókat kívánok :lol:

Éva,
És az eredmények alapján jó a gyógyszer? mennyit szedsz belőle?
Vendég
 


Andi!
Annyira bíztató a görbéd!!! Ha még 1-2 napig fent marad, akkor tesztelhetsz is!!!

Pandácska!
Most éppen az Utrogestan-t szedem. 2x1-et. A Duphastonból,a mit előző hónapban szedtem a világon semmi nem szívódott fel!
Az eredményekért csak hétfőn megyek el. Mivel az utolsó vérvételem csütörtök és kb. 2 nap amíg elkészül.
Szerintem ez sem fog felszívódni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Mi is voltunk kint hintázni és megint olyan ideges lettem.
Képzeljétek kint voltak az ovisok is 5 db ovónénivel és persze a gyerekekre nem nagyon figyeltek, de ami ennél is jobban dühített, hogy ki van írva, hogy cigizni tilos , erre 3-an is bagóztak és persze én is éreztem és annyira megmondtam volna nekik, hogy nem figyelnek a gyerekekre, néha tök idegesen rájukszólnak és akkor még oda is cigiznek. És akkor majd egy ilyen helyre adjam be a gyerekem, ha 3 éves lesz. Ennyi bunkó közé. :twisted: :twisted: :twisted:

Pandácska! Nálad mi a helyzet már?

Andi! Az én nagymamám is Markazon lakik.

Éva! jobban vagy már?

Ildikó! Hová tűntél???

Ági! Én imádom a virágokat és imádok kertészkedni! Irigyellek! :wink:
Vendég
 


Balimama,
Van progi szuri is bár nem tudom hogy nálad mennyire nagy a hiány de az tuti felszívodik csak gondolom ez drága meg kellemetlenebb. Lombiknál is azt használják...

Krisz,
A helyzet változatlan sajna pedig már jó lenne ha megjönne...
Vendég
 


Sziasztok! Éva, én is olvastam, hogy az Utro hüvelykúpként is nagyon hatásos és a gyomrot sem terheli.
Andi! Még mindig van váladékod? Ez azt jelenti, hogy talán sikeres volt a hónapod és amegérzésed is erre utal! Bárcsak, bárcsak...
Panda! Annyira drukkolok Neked!
Ági! Igen , spontán ikreim vannak,és semmi gondom nem volt velük. 36 hétre születtek, császár lett a köldökzsinór miatt, de teljesen érettek voltak, egy hét múlva mehettem haza a 2 kilós babáimmal. Ugye jól vagy, úgy örülök neked!
Ildikó! Várlak
Mo! Mai dumcsi?
Lina! Jó lezs, ha tudsz majd jönni, gondolunk ám rád!
Krisz! Nagyon megértem a pedagógusokkal kapcsolatos aggodalmad, nagyon elitélem az ijesmit.

Zora
Kép
zora7
 
 


Balimama
Ma jobban vagy?
Holnap még jobb időt mondanak olyan 18 fok körül lesz.
Jól vagyok és egy kicsit sem vagyok fáradt. Éjfél előtt nem nagyon fekszem le és van mikor egy lesz belőle. Úgy szeretnék már ott tartani, hogy kelljen menni a dokihoz. Látod mindenki sűrgeti az időt ki ezért ki azért. Utána majd jön a 12 hét, majd az AFP és így tovább...
Képzeld el most jöttem haza a balettról és amíg vártam a Petrára megkérdezte az egyik csajszi, hogy babát várok. Úgy meglepődtem, gyorsan mondtam hogy nem. Nem hiszem, hogy látszana hát még annyira kicsi.

Ne akarjál ikreket, én most is rettegek attól hogy mi van ha az lesz. Csak szépen sorba egymás után. Azokkal sokkal több gond van, még egy ok az aggódásra.

Andi
És kibírod a jövőhétig? Én megvártam a pé utáni 14 napot és akkor csináltam. Ez volt csütörtökön és szombaton kellett volna megjönnie. Azt, hogy érzed a melled az szerintem jó jel. Kívánom nektek, hogy minnél hamarab sikerüljön találni valami jó kis házat!

Krisz
Ez annyira nehéz. Az Olivér most lesz három és tavaly májusba már be kellett íratni az oviba. Mindig kérdezi, hogy mikor mehet és én mondom neki, hogy akkor mikor már lesz a szülinapja. Nálunk úgy vannak az ovik, hogy egy nagy területen minden csoport egy különálló családi ház. Mindig megmutatom neki, hogy melyik a napocska amelyikbe fog járni. Ez már neki nem volt elég és ma bevittem megmutattam neki belül. Beszéltem az óvónővel, hogy mikor kezdi ...stb. És ahogy kiértem elkezdtem bőgni. Elsétáltam a közértbe az kb 15 percre van tőlünk és még mindig bőgtem. Annyira nehéz ez az elválás. Én a szívem lelkem kiteszem értünk és anniyra kis érzékeny és azt nem tudhatom, hogy hogyan viselkednek majd vele bent.

Pandácska
Megy a drukk, hogy végre már megjöjjön.

Ildiko
Hol vagy?

Kép
[/url]
ági2
 
 


Zora
Nagyon irigyellek, hogy ilyen problémamentes terhességed volt és, hogy a súlyuk is ilyen szép volt. A 36 hét az teljesen jó. Én a kislányommal 3 hétig voltam bent, ő 35 hétre született és egyedül. Ha nekem valaki garantálná, hogy kitudom hordani akkor azonnal belevágnék. Tudom, hogy egy baba elvesztése is nagyon szörnyű de én úgy érzem, hogy velem csoda történt és hogy nem sikerült az duplán veszteség. Jó mondjuk ma már nagyon sok iker van a lombik miatt de azt leszámíva azért nem olyan sűrűn lesz.

Kép
[/url]
ági2
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?