Új privát üzeneted érkezett!

Csheni,
14-15.napon is pozitív volt aztán a 16. napon már negatív.

Kép
[/url]
Vendég
 



Sziasztok, mindenkinek szép napotKép

Minden új kismama jelöltet üdv. köztünk Kép

Betty:
Nagyon sajnálom Peti babát!!! Küldöm én is gyógypuszitKép Ügyes volt, hogy nem sírt sokat, ez katona dolog!!!
A kishúgi majd a következő hónapban jön! Lehet, hogy együtt pocakosodunk majdKép

Kamilla:
Egyáltalán nem is erőszakoz ez a bohóc! Én is átadtam a Zolcsinak és nem osztottamKép

Mégis elkezdtem hőmérőzni. Zolika mostanában átalussza az éjszakákat! Így reggel, mielőtt felkellek, megmérem. Hamarosan tudni fogom, hogy van-e pé-m.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Lehetnék én a legújabb tag köztetek??? :D Olyan jó olvasni ezt a sok lelkesedést és pozitív hozzáállást. :P

Én 28 éves vagyok, és február eleje óta próbálkozunk a babóval. Már van egy tündéri kislányunk Vivi, aki lassacskán két éves lesz.
Úgy néz ki a február nem volt túl sikeres, talán már holnap me is jön.

Nicol

Kép
nicol
 
 

 
 

Nicol!

Üdv köztünk! Nagyon aranyos a kislányotok!!! :lol: :lol: :lol:


olik22!

Én most már csak pozitív tesztet vagyok hajlanód csinálni! ;) Remélem Veled, és a többi babóra vágyóval együtt :lol:
Vendég
 



Nicol:
Szeretettel látunk itt, üdv. köztünk!!!
Gyönyörű a kiscsaj :D Reméljük hamar összejön a kistesó :D

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Nicol:
csak most látom, hogy egyformák a baba vonalzóink :)

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Betty:

Ez a beszéd Kép

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jaimee!

Nagyon ügyes voltál a hsg-n!!! Igazán stramm csaj vagy! Biztosan nagyon fájt, hiszen az egyik o-n el volt záródva, de most már nincs semmi akadály! Két petevezeték, nem egy!!! Igy több az esélyed is!

Betty!

Pedig annyira biztos voltam benne hogy babás vagy!
Ennyit a pontos menzinkről! De hogy mi kavarhatott be...?!
Vendég
 


ditke74!

Szinte mindenki biztos volt benne, csak valahogy én nem éreztem semmit. Megtréfált rendesen "piri", de ezúttal én leszek az erősebb, és minimum 1,5 évig kivonom őt a forgalomból! :lol: Úgy látom, lassan próbálkozhattok! Mindent bele!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Ezen a héten nem nagyon tudok jönni, mert át kell vennem cégen belül egy másik területet. és trainingen vagyok egész héten.
Gyorsan végigolvastalak benneteket, reagálnék amire emlékszem.

Jaimee,

Nagyon bátor voltál, büszke vagyok rád. 2-3 hónap múlva már kis Jaimee ott fog lubickolni a pocidban. :P

Üdv az újaknak. :P :P

Nicol,

Nagyon szép kislányod van, én is egy ilyen kis angyalt szeretnék. :P

Pandácska,

Hamarosan ++++++++++ lesz az a fránya teszt. :P :P

Betty,

Peti még ezzel a kis "szexepillel" is nagyon édi.
És köszi az infókat hétvégén, ebben a hónapban pedig kötelező a ++++++++ teszt. :P

Ugy néz ki, nekem most nem lesz pé-em, pedig már a 16. napon vagyok, mert 36.5 és 36.3 között mozog a hőm. Úgy néz ki a görbém mint egy hegységlánc. Remélem azért áprilisra rendeződik.

Mindenkit üdvözlök, kellemes estét!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! :D
Új vagyok itt a Babaneten és szeretnék Hozzátok csatlakozni!

Magamról picit: 26 éves vagyok, augusztus óta próbálkozunk a babával. Ez a 2. Clostis hónapom. Szed vki Clostit?

Próbálok képbe kerülni. Sok a kismama? Vagy inkább próbálkozók?
zsuzska81
 
 


Zsuzska,
Üdv! Kamilla szed most clostit én meg régen szedtem. Többen vagyunk itt akik még próbáloznak de van már kismamánk kis :D
Vendég
 


Pandácska! Köszi a kedves fogadtatást! Clostival mik a tapasztalataid? Nekem előző hónapban szép erős PÉ-t csinált, de a baba mégsem jött össze... :(
zsuzska81
 
 


Zsuzska,
Nekem nem sikerült vele teherbe esnem. Nem sikerülhet elsőre minden majd most bebabásodsz :D Miért kell szedned? Mi a probléma nálatok?


Kép
[/url]
Vendég
 


Igazából sose voltak normális ciklusaim, mindig hosszabb volt, 35 nap körül. Aztán most a télen volt , hogy vagy 80 napig nem jött meg. Először elmentem a mezei nőgyógyihoz kb. 60 nap után, hogy a teszt ugyan negatív, de nézzen már meg. A méhem meg volt nagyobbodva, ami lehet terhesség, de írt fel mensimeghozó gyogyit, hogy ha még 10 napig nem jön meg, vegyem be. A teszt ekkor is megatív lett, de azért nem nyugtatott meg, így mentem másik dokihoz, aki a meddőségi központban dolgozik. Ő megnézett UH-val, tényleg nem volt baba, így megnyugodtam. Akkor kikérdezett, és azt mondta 3 hónapig próbáljuk meg a Clostit, hátha viszonylag egyszreűen megy a dolog. Aztán ha ez a 3 hónap nem elsz sikeres, akkor kivizsgálások... De erre még nem nagyon szeretnék gondolni...
zsuzska81
 
 


Sziasztok Lányok!


Örülök, hogy ismét többen lettünk, Petronella, Ria, K-vero, Zsuzska!
Remélem nem hagytam ki senkit!
Mihamarabbi babócákat!

Kép
Jaimee! Te hős!
Köszi, hogy ilyen szépen leírtad! És minden elismerésem!

Kamilla, aranyos vagy, hogy eszedbe jutottam.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Pandácska! A csokit én is szeretem, de reménykedjünk, hátha mégiscsak pocaklakód lesz!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Lányok! A profilomaT HOGY TUDOM SZERKESZTENI?
zsuzska81
 
 


Zsuzska!
Lap tetején, segédletek, profil..

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Jó szórakozást!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Köszi! Próbálom!
zsuzska81
 
 


:D

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sikerült!

Azt be tudom jelölni, hogy hol járok az olvasásban?

Bocsi a sok kérdésért, de ma regisztráltam... :oops:
zsuzska81
 
 


Azt sajnos nem tudom.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Omnia! Mesélsz kicsit Magadról?
zsuzska81
 
 


Ú de sokan lettünk... :D
Üdv mindenkinek.

Pandácska:

Na mi újság?
Semmi változás?
Nem jött meg azóta sem??
Ha jól olvastam akkor nem. :D
Talán mégis van ott egy baba???
Mikor csinálsz újjabb tesztet???
Hát ez a hónap mindenkit megbolondított.
Puszi mindenkinek
Vendég
 


Nicol és Zsuzska: sok -sok örömet, hasznos infót itt a fórumon és mielőbbi babásodást nektek!

Nicol: nagyon édes a kis Vivi :D

Zsuzska: én Clostystam 1 hónapig tavaly és rögtön lett egy ikerterhességem, csak sajnos méhen kívüli...Engem nem kellett voln egyáltalán stimulálni...Az orvosok esküsznek rá, eddig nagyon sok jót hallottam róla, csak nekem nem vált be...

Judy5: csak óvatosan a sok munkával... :D A másik topikban pont egy ilyen anovus ciklusban fogant egy baba :lol: Most 6,5 hónapos kismama...

Omnia: mindjárt tesztelsz 8)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!
Olyan sokat írtatok egész nap, hogy alig bírtam visszaolvasni!!!!

Üdv. minden újnak (na nem mintha én nem lennék az) :roll: :lol:

Rólam:
Most értem haza a dokitól.
Igaza volt pandának... jöhet a második Clostis hónap.
Megnézett UH-gal és minden ok.
Holnap indul a bogyó, majd jöhet az injekció.
Ja és vettem Gravidát... hátha... :lol:

babszika
 
 


Sziasztok Újak!!! Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Zsuzska! Én vagyok még Clostis. Ezzel a dokimmal ez a 2. hónapom. Most növöget a tüszőm, szerdán nézzük meg legközelebb. Kép

Vero! Én is a 15.napomnál tartok :)

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Húúú, vagyunk egy páran Clostisok :!:
Ráadásul a 2. Clostis hónap!!!!!!

:) :)

Ez tök jó!!!!! :)

babszika
 
 


Pandácska! Látod a doktor is bizakodó :) Ő ismer téged!!! Eszébe sem jut semmi baj, arra kért, hogy tesztelj később :) Figyi!Tudom,h ogy a dokinak van belőle diplomája, de nem tesztelnél még egyet holnap vagy holnapután??!! :wink: Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Sziasztok!

Van köztetek olyan, aki PCOs és a lapar után babásodott??
charlott
 
 


Olik, Betty! Remélem a srácok már elfelejtették a történteket!? Jól vannak, rosszalkodnak?

Omniaaa!!!! Kitoltad a vonalzódat! Nem csapsz be :lol: Persze tudom, hogy te sem akartad, hogy 1-re ugorjon, csak azt mond meg, hogy akkor most szerda a tesztnap?????

Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Szia Charlott!
Nálam se baba, se PCO, se lapar.... szóval, velem nem jársz jól...
De van PCO-s topik is... ha jól láttam. Talán ott többen vannak. :roll:

babszika
 
 


Help!
Segítsetek!!!!!

A FertilityFriend-en nem állítottam be a ciklushosszt, de most szeretném.... Viszon nem tudom, h hol kell :? :oops:
Elvesztettem!!!! :cry: :cry:

babszika
 
 


Babszika!
köszi! :-) :P
charlott
 
 


Sziasztok!

Itt aztán pörög az élet! :lol: Köszönöm mindenkinek a fogadtatást és a lányzóm dicséretét :D . Tesztelőknek: Nekem Vivit csak a 36. napon mutatta ki a teszt nagyon halvány csíkkal!! Ígyhát nem elkenődni ha elsőre negatívat teszteltek.

Pandácska!
Én is drukkolok neked hátha baba lesz a pocidban. :D

Jamiee!
Nagyon klassz, hogy már a HSG-én is túl vagy. Remélem a következő 1-2 hónap meghozza a várvavárt babát. :)

Judy5!
Neked is lesz hamarosan ilyen kis angyalod. Amúgy a pé. később is lehet, nem csak a 14-15. napon. Nekem szinte mindig a 20. nap körül van. Bár ebbe csak az a rossz, hogy a ciklusaim sokszor 35-40 naposak. :?

Betty!
Sajnálom a pirit. :cry: Előre a következő hónapért!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Ugyan már, nincs mit!
Egyébként sem tudtam segíteni.... :oops:

babszika
 
 


Lányok!
Köszi kedvesek vagytok :D
Vendég
 


panda!
egyébként hogy vagy??
érzel vmit??

babszika
 
 


Sziasztok, valamennyien nagyon kedvesek vagytok.
Én már túl vagyok az első és egyetlen babaprojektemen, az elég sikeres volt.:) Eredménye egy 14 éves csudaklassz tini. De azt hiszem, olvasgatni és drukkolni nektek bejárok majd ide.

Üdv. Petronella
petronella...
 
 


Szia Petronella!
Gyere nyugodtan!!!!
Itt mindig van vki és jókat tudunk dumcsizi.

Szép estét neked!!!!!!!!

babszika
 
 


pandácska* és k-vero köszönöm a vonalzós privit, most mindjárt meg is próbálom bemásolni azt a bbcode-ot...

Kép
sirkici
 
 


És sikerült, tök jó! Köszke!!!
sirkici
 
 


Sirkici! Az aláíráshoz másold be és akkor mindig megjelenik, amikor hozzászólásod van Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Petronella!!! Most kell nagyon meggondolnod a dolgot! Van egy lányod...Egy kisfiúval, ha kopogtatna a gólya, azért beengednéd?!?! Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


kamilla.cs!

Amikor tegnap az üzit írtad olik22-nek és Nekem, az én kisifacskám már javában aludt :lol: :lol: :lol: Amúgy már annyira nem csúnya a seb, remélhetőleg a szülinapjára már nem lesz nyoma ;)
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek! (ezt az előbb elfelejtettem írni..)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Pandácska: én egyetértek kamillával, lehetne kicsit hamarabb is tesztelni :lol:

Charlott: üdvözöllek közöttünk! Mielőbbi babásodást! Én sem tudok neked sajnos segíteni, bár sokmindent átéltem... :(

Omnia: mikor tesztelsz?

Mindenkinek nagyon szép keddi napot!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?