Új privát üzeneted érkezett!

és ki a forgalmazo? hungaropharma úgye?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


MO! légyszi értelmezd a görbéd nekem!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Andi! A te görbéd nagyon szép. Szerintem is nyugodtan tesztelhetsz a héten!

Ildi! Nem lehet, hogy a 18. napon volt a pé?

Zora! Örülök, hogy jók lettek az eredmények!!! Kíváncsian várom, hogy milyen hatása lesz a macának nálad!!! Már bánom, hogy nem vártam egy kicsit többet a macára, és idegességemben PreMens-t vettem a gyógyszertárban..... ha most megjön, akkor azt szedem majd.

Éva! Olyan klassz volt, hogy így megnyíltál. Nagyon megértelek. Persze, fontos a doki és a sok-sok vizsgálat, de előbb a feszültségeket kell oldanod magadban, hogy könnyebb legyen! Ne érezd egy feladatnak ezt a babaprojektet! Inkább vedd ajándékra várakozásnak! Bízz abban, hogy a Sorstól kapsz egy csodálatos ajándékot!
Én így veszem. Várok, és remélek. Persze, mindent megteszünk az ügy érdekében, mert az ajándékokat sem úgy kapjuk...a semmiért. Nahát, ezért is szépen meg kell dolgoznunk. :wink: :oops:
Vendég
 

 
 

Ind! A görbém nem olyan szép, mint Andinak. Ha a héten nem jön meg, és a hőm nem esik tovább, akkor lehet akár pozitív is, de ezt egy kicsit kétlem. Ez az esés nem valami szépséges. Úgy érzem, hogy nem fogom vasárnapig "kihúzni" mensi nélkül. :( ...vagy, ha mégis, akkor maratoni ciklus második felvonása következik, mert nálam még az is benne van a pakliban. ) Sajnos az 50% kezd csökkeni. Talán csak kb.: 35%-40% , hogy összejött a baba.

1124. Bp., Kiss János alt. u 56. RICA Hungária Kft. (Hersil Gyógyszergyár)
Vendég
 


Mo! Szerintem a hőd alapján, ha 2 napig még nem jön meg, nyugodtan tesztelhetsz, bár nekem erősen mensigyanusnak tűnik, viszont nagyon szép ettől függetlenül, hiszen jó működést mutat. Mindenképp szedd a Macát, ha negatív a teszt, mert szerintem használ!!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Én is úgy érzem, hogy buktam ezt a ciklust.
Zora! Most csak PreMens van itthon. Szerinted azt is szedhetném? Nem akarom, hogy itt álldigáljon szerencsétlen az asztalomon. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mo!
Veszélyes vagy!!!
Mi lenne, ha betennéd a fiokba?

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Ezt most nem értem. Veszélyes vagyok a babámra nézve vagy rátok vagyok veszélyes???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hát, már sokakat megfertőztél a gyógynövények szeretetével!
Ami nem baj, csak nehogy olyanná váljon ez nálad, mind az alkohol, vagy a dohányzás! :lol: :lol:

Ide nézzetek mit találtam:
Feltűnés nélkül hordott ki egy egészséges, 3,5 kilós csecsemőt egy kaliforniai nő. Az asszony kétszáz kilós, így nem is látszott rajta a változás, falánksága amúgy sem volt szokatlan, a reggeli hányást meg megúszta.

Most nem tudom eldönteni, hogy sírjak, vagy nevessek!
Ő biztos megevett mindent,a mire a babájának szüksége volt!!! :lol: :lol: :lol:
Csak nehogy velem is ez történjen! :mrgreen:

Éva

Kép
balimama
 
 


Mo! Szerintem szedheted a Premenst is, hiszen ugyanaz a hatása, mint a Macának, és mint növény, közelebb is áll az európai emberhez. Biztosan jó a hatása, hiszen én az első ciklusban, mikor szedtem, teherbe tudtam esni, hanem is tőle :lol: . Legalább cikluson belül azért ne variáld a szereket, egyébként szerintem jó ötlet természetes szereket használni, főleg, mert úgy tűnik tényleg beválik.

Zora
Kép
zora7
 
 


Csak a végén nehogy mindenkinek babája legyen ettől a sok boszorkányságtól :lol: :lol:
Amúgy, a férjem is azt mondta a napokban, hogyha én azt olvasnám valahol, hogy naponta vegyek be valami szárított kutyakakit, akkor én tuti azt is már itt szárítgatnám a radiátoron, csakhogy babám legyen. :mrgreen:

A kövérségtől ne félj!!

Én már azt is vállalom, csak legyen egy gyerkőcöm. Utána majd megvitatjuk, hogy napi hányszor vegyünk be a zsírégető csodakapszulákból, amit itt kutyulgatok majd össze nektek a boszorkány konyhámban :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mi az, Lányok!!! Mindenki fürdik, meg teriget?! :lol:
Vendég
 


Hová tűntetek??? Mi az, én szedek itt egyedül Béres cseppet?
(Csak egy régi reklámból idéztem. Kunc-kunc. Nekem, nehogy azt gondoljátok, hogy tényleg.... hogy én már azt is..... :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Én itt vagyok.

Zora
Kép
zora7
 
 


Már azt hittem, hogy ez a bünti, amiért nem jöttem idáig. :lol:
Vendég
 


Na mesélj, most csak ketten vagyunk. ÍÍrtóra fáj a hasam. Mindjárt szétpukkad remélem és útjárta indul végre a kis drágám! :oops: :oops:

Zora
Kép
zora7
 
 


Útjára

Zora
Kép
zora7
 
 


Eddig Gigiék új topicját olvasgattam, azért voltam távol. Nagyon virulnak a csajok odaát. :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Na, akkor most nagyon erősen nézz a monitor közepébe! Érzed? Sugárzik az erő? Küldöm az energiát! Nem érzed??? Na, újra! Koncentrálj!
Vendég
 


Mióta kicserélted az avatarodat, kicsit megbuggyantál, nem?! De nekem tetszik :lol: :lol: Már nem az a lógó nyelvű hal vagy :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Na, itt a hiba. Más topikon jár az eszed, én meg épp a besugárzó terápiámat alkalmazom nálad!!!! :twisted:
Vendég
 


A hal jobban illett rám. Tök dilis volt, meg muris. Tiszta Mo.
Vendég
 


Mit szeretnél besugározni nekem?Mo, te milyen magas vagy és hány kiló?

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyszer új néven fogok bejelentkezni és megviccelek mindenkit! Az lesz dilis, meg muris!

Zora
Kép
zora7
 
 


Na mi van, ennyire kínos volt a kérés???????

Zora
Kép
zora7
 
 


Fáj a derekam. Úgy érzem, hogy meg fog jönni, pedig nagyon nem akarom!!!
A férjecském távol, ma talán haza se jön.
Ildikó sorstárs!! Most rád gondolok.
Tesztelni csak vasárnap vagy hétfőn fogok, ha még lesz egyáltalán értelme.

Zora! Írtad, hogy jól működök. Na, most figyelj! Tök hülye, de komoly kérdés jön: Ha nincs babám, akkor is így kell kinéznie minden görbének? Ha a kritikus piros vonal alá lemegy a hő, akkor ez a ciklus bukott? Tesztig magasnak kellene lennie? Tényleg, meddig marad magason, ha babás lennék?
Vendég
 


Micsoda kérdések?! 172 cm vagyok. 75 kg. Voltam régen 65 kg is...jaa, meg 25 kg is (még régebben).
Vendég
 


Mo! A mostani görbéd második fele szinte tökéletes. 1-2 nappal lehetne hosszabb, de ezen nem fogunk összeveszni. Ami a gond volt (remélem múltidőben), az a maratoni első fele. Valamiért nehezen indul be nálad a peteérés. Jó lenne a hosszát 35 napra leszorítani az egésznek, de szerintem ezek a szerek valószínüleg meghozzák a sikert. Bocs, hogy ígértem és még nem küldtem a könyvet, szerdán feladom postán. A babás görbék, ha van is egy- egy esés, fent maradnak 37 közelében.(nekem nem volt esés) 14 nap után is. Ez biztosabb, mint a teszt.

Zora
Kép
zora7
 
 


Milyen új névre gondolsz???? Mondjuk sünike? :lol: :lol:
Vendég
 


Pontosan egyformák vagyunk. Én 169 és 70. Én soha nem voltam még 65 kg-nál több, csak a terhességek alatt. Eléggé el vagyok kenődve emiatt. Ja és a 65 kg. is már nagyon soknak számított nálam.

Zora
Kép
zora7
 
 


Tök hülye vagy. Ez nem volt vicces, a hideg is kiráz, ha rá gondolok.

Zora
Kép
zora7
 
 


Nagyon rendi vagy! Köszönöm!

Fogom folytatni a csodaszereket.
Vendég
 


A babás görbék magasan maradnak a terhesség alatt a progeszteron inkubátor-hatása miatt. A terhes nőknek ezért van mindig melegük.

Zora
Kép
zora7
 
 


Tényleg ne kenődj el Mo, ha megjön, most legalább tiszta lap. Hiszen a múltkor nem volt pé sem, most minden ok. Meglátod, ezután rendes időben jön majd a tüszőrepedés is és onnan már gyerekjáték az egész.

Zora
Kép
zora7
 
 


Most megyek, remélem holnap is tudsz jönni egy kicsit, azért írd meg, ha megjön. Puszi

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!
Sünike abban a topikban van, ahová mi nem vagyunk valók, mert véleményünk van és mégsem szeretünk sértegetni!
(Ja aki nem érti! Régebben fent volt az iwiwen a beceneve, egy ideje nincs)
Én vagyok a legnagyobb: 180 cm!
Most megint csend van a palacsintázásról!
Akkor megsütöm és küldök nektek priviben!

Éva

Kép
balimama
 
 


Hogy, te miket tudsz?! Úgy örülök neked!!! nyál-nyál...csöpp-csöpp!
De, tényleg! Én annyi mindent tanultam itt tőletek, hogy az elképesztő. (Vagy talán azt kellet volna írnom, hogy annyit nem tudtam, hogy az elképesztő?!)
Nagyon sokat kaptam tőletek!! Én nem voltam ennyire kis figyelmes. Csak vártam, hogy egyszercsak jön a baba. Nem figyelgettem magam, meg hasonlók.
No, szerintem van valami sorsféle, hogy ide kellett jönnöm!!!! :wink:
Vendég
 


Na tessék, most meg eltűntök!
Zora!
Mi van a hormoneredményeiddel?

Éva

Kép
balimama
 
 


Itt vagy Éva?

Zora
Kép
zora7
 
 


Gyertek már el! Mikor értek rá? Vagy , ha messze vagyok, talizhatunk is egy központi helyen. Most beszéljük meg!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Végre Évaaaaaa! Ilyen még sohasem volt, hogy te itt, amikor én is itt. Esetleg egy kis besugárzó terápia..? Kávéval már nem kínálhatlak, mert késő van :lol: :lol:
Vendég
 


Éva, valami konkrétabbat, ez így árnyékbox!

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! A hormonok nagyon rendben vannak. Mivel ma van a pé, ezért nem a 21. nap lesz a 21. nap, hanem a jövő hétfő, igaz? Kiváncsi vagyok a progira. Mire az is meglesz, már tesztelhetek is, ha így folytatom.

Zora
Kép
zora7
 
 


Én nem tudok időpontot mondani. Lányok! Döntsetek!
Vendég
 


Éva, ezt direkt csinálod? Hol a fészkesben vagy?

Zora
Kép
zora7
 
 


Hova lett Éva??? Dehát a terápia.... ne rohanj már el!!!
Vendég
 


Zora! Te mondtál valami rémisztőt, tudom én!!! :twisted:
Vendég
 


Na mindegy Mo., mond meg neki, hogy puszilom, ha erre lebeg újra a szelleme.

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Éva hol vagy? Éva hol vagy? Gyere, gyere! Jöjj már......tíraríra.
Vendég
 


Á, már tudom, sünike volt, kinyírta, amiért leleplezte. Levélbomba, vagy mit tudom én?

Zora
Kép
zora7
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?