Új privát üzeneted érkezett!

backa ugyanezt akartam írni én is, csak Norka megelőzött.

Biokémiai a következő mensiig tart kb. Itt valami más dolog lesz, ez nem biokémiai, ez rendes terhesség (volt?? :shock: ) nem is merek ilyet írni, nem tudom mi van. itt valami más gond lehet.

nem tudnád megismételni a tesztet???? Uh-ra nem tudom menj-e.
Írj valamit!!

Lafi, de azért írhatunk még ebbe a topikba is, ugye? :lol:

(lányok, tickerek maradhatnak? Domi imádja...viszont MOST tessék erre őszinte választ adni! Aki ismer tuggya milyen rugalmas vagyok, és kicsit se sértődős! :wink: )

Kép

Kép
rejo
 
 


ja, és szia Pogi, örülök hogy újra írsz!!! végig kukkoltam ám a blogodban, hogy mi van veled! :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo, ez nem kérdés!!!!
Mint ahogy más topikoknál, a babás dolgok külön futnak, de a nem babás lányok is beírogatnak oda és vica versa.
Ez szerintem így a természetes.
A tickerrel kapcsolatban: miért kéne azt levenni????pl. a Te tickered nekem is tetszik :wink:
Vendég
 

 
 

Lafi! :D

Kép

Kép
rejo
 
 


Helloka!

Kicsit eltűntem a napokban... Kétségbe esve láttam, hogy az arcomom kis szőrszálak kedtek megjelenni :cry: nem akarok férfi lenni !!! Help me please !!! :shock:
tyche
 
 
 


Tyche, sajnálom!
Nem leszel férfi!!!!Nyugi.
Nekem rendszeresen kell az államon szedni a szőrt sajna!Ez a nayavalya PCOS ezzel jár :cry:
szemétség, de talán alakul!!!!
Vendég
 


Kezdem egyre jobban utálni ezt a pcos-t :twisted:

lafead
Aranyos a kutyusod, mennyi idős? hogy hívják?
tyche
 
 
 


Sziasztok!

Hát, ez a felettünk lévő topik naggyon tetszik!!! :D
De azért tessék ide is írni, mert mire átkerülök oda (ahogy elnézem, kb 2050 körül...), addigra senkit sem fogok ott ismerni! :lol:

Na ja...Én is elgondolkodtam a rossz teszten, de józanul átgondolva az előző tesztcsíkok se verték ki a szememet! Jó, elég erősek voltak, de nem hozták szégyenbe a kontrollcsíkot! Nyavalyogtam is eleget emiatt! :oops:

Nekem is gyanús, hogy biokémiainak kicsit hosszú a 45 nap. (A múltkor a 34-en már javában mensiztem, pedig 3 nappal később volt a beülti, és volt progipótlás rendesen!)
Szóval akkor nem biokémiai, hanem vetélés. Nem, mintha nem lenne mindegy...

A rózsaszín tök elmúlt (asszem adott a pofájának a reggeli progiszuri!)
A hőm király, nap közben még mindig 37,7 a hüvelyi. A cicim a lehetőségekhez mérten feszül, bár feszesnek talán 15 éve mertem volna nevezni, azóta rongálja a rohadt gravitáció! :? :lol:

Egyelőre még nem telóztam a Kaáliba. Lapítok, amíg lehet, ha kihúzom vérzés nélkül holnaputánig, akkor elmegyek az uh-ra. (Végülis a doki mondta, hogy nem kell több tesztet csinálni, csak ha vérzek. :wink: )
Tehát adom a hülyét, mert azért uh-ra kíváncsi lennék...Máskülönben nem is jutnék doki közelébe. Így meg hátha mond valami okosat (legközelebbre :? )

Na, közben megjött anya, most látom, nem küldtem el a hsz-t! :roll: :oops: Kb fél órája írtam!

Kép Kép
backa
 
 


Backa, nekem az első tesztjeim szintén halványak voltak. majd amikor kb. 8 hetesen csak úgy csináltam egyet akkor lett erősebb. szóval, még várj. aztán majd kiderül mi a helyzet.

Tyche, nyugi el fog múlni idővel!! addig szépészeti eltüntetés.
dimet
 
 


dimet

És mitől fog elmúlni? kell rá szednem valamit külön? vagy elég a meforal:?:
tyche
 
 
 


Tyche, elég a meforal. Előbb-utóbb elmúlik, bár nekem asszem majd csak utóbb.
Jimmyke 8 éves vizslaapától és duna-tisza közi anyától származik :lol: édes drága és imádnivaló, okos kisfiú!!!!

Backám, ez tényleg igaz lehet, hogy sz...r a teszt, mert már jártam úgy én is, hogy teszteltem és vagy 30 percig benne volt és nem mutatott semmit!!!!Nem mintha később + lett volna, de az még - sem mutatott!!!!
Hátha ez lesz!!!!Tudoim, hogy ez lesz!!!!
És mi az, hogy 2050???2007-et akartál írni, nem????Ott van az a babó, babók!!!!Csak szórakozik anyukával!!!!!!!!!!!!!
és én elég sokáigide is fogok írni, ahogy állnak a dolgaim. Én maradok majd egyedül ebben a topikban... :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Backa :cry: egyszerűen nem tudom elhinni......

Csakegy, Mniki s Ella: nektek sok-sok drukk a mai naphoz!!!

Pogi végre újra itt! :lol:

Rejoka miért zavarna bárkit is a tickersek? :lol:
Engem személy szerint nem zavart sosem ha valaki szült vagy zebrást lett stb..... sőt! inspirált!

Mamint jujjj. 120 évvel ezelőtt kérdezted tőlem, hogy milyen hőmérőt használok. :lol: Higanyosat. Pár napja leszakadtam róla.... Egy hét múlva doki, akkor előtte pár napig tájékozódás szintjén mérem, meg lehet hogy egy tetszet elsütök. De nincs hozzá nagy kapásom. :roll:

Lafi, Kincs, Anyooka hm... pedig én azt hittem. :roll: Azért még maradt zebra-jelölt ugye??? :roll:
Anyooka nálunk a kétnapos bejött. :roll: :oops: 10. cn-től már gyúrtunk!

Dimet hogy telt a mai nap? Patkányok túlélték?? :lol:

Én alkut kötöttem az ördöggel. :x Nem mondom senkinek sem hogy baba miatt vagyok itthon, s a főnököm kitart (s TITKOLJA) április elejéig a "magánügyemet". Utána el kell döntenem (hm... 10. héten??) hogy baba vagy meló. Így aztán alig mozdulok ki itthonról. :twisted:

Backa nem lehet hogy nem volt jó a teszt??

Bee
beebeey
 
 


Sziasztok,

Backa, most teljesen őszintén: mint "kivülálló" szeretnék mondani valamit.
Mit lehet tudni veled kapcsolatban ? Azt, hogy volt egy beültetésed. Tehát beraktak "valakiket". Ki azóta nem jött semmi belőled, ha jól tudom. Pozitiv tesztet produkáltál, tehát a terhesség létrejött. Tehát valami van/volt ott bent. Tehát, ha elhal, megszűnik, nincs többé, akkor is az a "valami" ki kellett volna jöjjön, tehát méhlepény kezdemény, cucc, ilyesmi, magyarul vetélés lett volna. Neked per pillanat nem jött ki még semmi. A dokid megmondta, hogy ne tesztelgess, mert felesleges. Tehát én, mint kivülálló azt mondom: mi a fenének keltesz magadnak felesleges pánikot, idegeskedést ?? Semmi de semmi nem utal arra, hogy a terhességnek vége lenne. Az, hogy ez a kóbor teszt,amit ma reggel megcsináltál nem lett erős pozitiv ?? És ez szerinted ennyire komoly jel, hogy minden eddigi információt félredobva rögtön a terhesség végét érzed ? Szerintem most rögtön kérni kellene időpontot a Kaáliban (bár nem tudom ,egyébként mikorra kaptál, gondolom, a közeljövöben ) és megnézetni magad. Kérlek szépen, gondolkozz !!! Semmi olyan nem történt, ami miatt temetned kellene ezt a terhességet, nem ? Vannak terhességi jeleid ? Cicfeszülés, hányinger, ilyesmi ? Álmosság ?
Ne haragudj, ha így rád törtem, én csak próbálok logikusan gondolkodni, ezek a fránya tesztek csináltak már annyi galibát, hogy én a helyedben nem adnék egy teszt esetleges fals eredményére. És mindenképpen elmennék akár egy 4D-s vizságlatra, fene bánja a 10 ezret, ha kiderülhet az igazság. (persze nem tudom, mik az anyagi lehetőségek)
zsizsik
 
 


Halihóóó!

Tetszik a külön topik :wink:
így átláthatóbb a dolog(bevallom én a babás témákat átugrottam,a képeket szívesen nézegettem,de olvasni nem volt időm..)
csak felvetés ként :a táblicskukat is meglehetne variálni?!

Backa nem tudok semmit írni..
sztem is egy teszt nem teszt,nem vérzel...bizakodj még!!
Okr és Nóra1 is nehézkesen indult.++++++

Pogi örülök hogy megkerültél!!! Mesélj!!

Csajok tegnap láttam Andemet és Szyszq-t bejelentkezve olyan jó lenne ha bekukkantanának!!

Tyche nekem is vannak szőreim :evil: de ritkulgatnak

Norka nagyon ügyes lányocskád van!!!!!!

Ha nem írnék a hideg zsíroldó kivégzett...tiszta bűz a lakás,alig kapok levegőt nyitott ablakoknál.. (mensis nagytakarítás)
Vendég
 


Sziasztok!!!!!

Gabika most írta,hogy :::Következő a haditerv:este 7-kor szülőszoba,ott kap zselét(méhszájlazító) és várják a csodájukat!
Délben még az volt a terv....hogy zselé este és reggel oxitocin......de tudósítok folyamatossan....

*na léptem*
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó ez a kettősség,tetszik ,de ki fog ide írni majd késöbb :lol: remélem Én is átkerülhetek!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó,hogy jöttél Pogika! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


gabinak drukk ezerrel :D
tyche, elég a meforal. segíteni fog.
remélem backa nem stresszeled magad egész nap. az a legrosszabb :?
bee, ma nem kerültem patkány közelébe. majd holnap :twisted:
mértem ma ebéd utáni cukrot, 1 órával. 5,1. jó vagyok.
de éhes is. megyek benyomok egy kefírt.
dimet
 
 


Sziasztok megint!

Húúú, nagyon izgulok Gabikáért! :)
Csakegy még kórházban?

Dimet!
Várok. Holnapután 100%-ra kiderül. :)

Rejo!
Egyszerűen imádom a tickereidet! Nehogy levedd!!! :wink: :D
A magam részéről nagyon szeretek gyerekes témákról olvasgatni, csak sajna hozzászólni nemigen tudok. Ezért faja ez a megoldás, zugolvashatok a másik topikon is! :wink:

Rambóka!
Nekem nem fáj a szívem, ha gyerekekről van szó! Csak ha az enyémről! :roll: Más gyereke is fény az alagút végén! :wink:

Norka!
Bogi aztán nem lazsál! Pedig még milyen pici! Nagyon ügyi, gratula! :)

Tyche!
Nekem nem kis szőrszálaim vannak, sok éve! Még nem lettem férfi, nyugi! :lol: De ez a tetű kórság sajna járhat ilyesmivel. :roll:

Lányok!
Tényleg igaz lehet, hogy a progi ront a dolgokon! Beülti óta (=progipótlás óta) egyszerűen nem bírok a szőreimmel! :shock: 3 naponta gyantázok! :shock:

Lafi!
Hát, ha szórakozik a kölök, akkor kamaszkorában majd fel is akaszthatom magam! :wink:
Nyugi, nem maradsz itt egyedül, rám számíthatsz! :( :wink:

Bee!
Örülök, hogy jól vagy!
Alku az ördöggel, mi? :wink: Szerintem nem is kérdés, mi lesz a 10. héten! :wink:

Zsizsik!
Olyan aranyos vagy, hogy ennyit írtál! :)
Szerdán fél 11-kor uh a Kaáliban. Már 2 hete megvan az időpontom (a + teszt óta), úgyhogy akkor kiderül. Irtó jó gépük van, asszem egy bolhát is meglátnának a méhemben! :lol:
Álmos vagyok egész nap, de nem fekszem le, mert éjjel így sem alszom jól. És minden reggel 4-kor kelek. Már a saját agyamra megyek. :lol:
A cicim jó telt, hányingerem nincs. Szóval ez akármi lehet. Ma reggelre volt egy lehelletnyi rózsaszín, de elmúlt.
Nálad??? Mégis decemberi baba lesz? :wink:

Kincs!
Kedves vagy, igyekszem nyugton maradni szerdáig. Majd utána rinyálok! :roll:
A zsíroldóval én is szoktam csúnya munkát végezni! :shock: Remélem, azért megmaradsz! :wink: :lol:

Kandika!
Köszi! Várjuk a további híreket! :)

Kép Kép
backa
 
 


Kép
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Nem vesztem el. Élek! (vigyori pofa)

Látom változások vannak. :) Személy szerint örülök az új topiknak! :)
És legyen úgy, ahogy a topik megnyitója írta, hogy előbb utóbb csak oda fogunk írni, itt senki sem marad! :wink:

Backa leány!
Én nem értem, hogy nem lehet UH közelébe jutni :shock: :? Az eszem megáll!
Van ügyelet, ennyire taplók nem lehetnek a Kaáliban, hogy ne nézzenek meg soron kívül.
Ezt nem tudom elhinni. :(
Hogy őszinte legyek nem találok szavakat. Mert már sok ez nekem. :cry:
De nagyon remélem, hogy minden rendben lesz és csak a teszt sz.r.

Mniki!
Várjuk a balkezes hsz pötyögést! :)
Most legalább megtanulod a bal kezedet is használni egy kicsit. Rögtön kreatívabb leszel. (vigyori pofa) Örülök, hogy minden rendben ment.

Tyche!
Álladon szőr! :shock: Nemcsak férfi, akár kecske is lehetnél! :lol: :lol: Nekem is van. Ha esetleg ez megnyugtat. Gyanta, csipesz! :shock: A tutti! :lol: De ha mégsem akarod tépázni szőkítesd ki. :)
Én is úúútálom a PCOSmat.

Zsizsik!
Hogy van a lábikód???
Most akkor hogy állsz az Avandamettel? Vagy már sehogy sem állsz?
Tudod olvasgattam az elmúlt hetekben mindig csak gyorsan és nem sok infót jegyeztem meg. :oops:

Pogikám édes!
Végre előkerültél. Híjjába na, nagy ez a franciaország! :lol:
De értem én!
Ugye most többet leszel?

Bee!
Nem illik alkudozni az ördöggel! :lol: :lol: Norka múltkor az Istennel alkudozott. Én is szoktam! :roll:

Kincsecske!
Lafival nagyon katonásan együtt vagytok. Pedig annyira reménykedtem.
A Kaáliban az inszem mindenhol ugyanannyi? Debrecenben is, mint Pesten?
Huhhh, mi ezen elgondolkodtunk, de rendesen megtépázna anyagilag! :? de lassan ott tartok, hogy semmi sem érdekel, csak gyerekem legyen.

Kandika!
További helyzetjelentést várunk Gabiról.
Az új LH értékedhez csak gratulálni tudok! :lol: :lol:

Rólam egy pár sort!
Nem írtam, mert besokaltam, hogy mennyire nyilvános a fórum, bár Rejo tett lépéseket abba az irányba, hogy meggyőzzön, hogy aki ezt a topikot olvassa, azzal valami nincs rendben. :roll: De nem volt túl meggyőző! :lol:
De mint látjátok csak írok.

Most ennyi vagyok. Jók legyetek. :)

Kavics
(nem tudom hányadik cn. :shock: )
Vendég
 


Kavicska, csak akkor, ha te is ;-)

Kandikám, sajnálom hogy nem szóltam a ciklusom aktuális állapotáról, és nem is írtam át tickeremet ami továbbgördült, de most valójában a 44. napon vagyok, és akkor csinálok tickert ha megjön, mert most elkezdtem újra a duphastont.

Bacekom nagyon izgulok érted, reménykedjünk, hogy nem az van amire gondolsz :?

Téllegjó a fölső topic, de ez nem fogja szétrobbantani a bandát? Mert ugyanez volt a Mamaneten is, hónapokig dumcsiztunk egy csomóan csajok (még mielőtt kiderült a pcom) összejött egy banda, aztán hirtelen jött egy babadömping, és teljesen felborult a társaság, mert aki babás lett, az átment a babázós topicba, és többet visszase nézett. :-(

Tyche! nem leszel férfi :D nekem is van szőrike, de határozottan nő maradtam minden tekintetben :-) tekintsd úgy hogy kicsit kezdesz mediterrániolódni :-)


Rólam is pár szót:
Kavicska, csak akkor, ha te is ;-)
Engem egyébként Rambóka ráncigált vissza a hajamnál fogva :-)
Én is besokaltam, de nem rátok, hanem úgy éreztem, nem tudom az állandó babavágyást kitörölni a fejemből, ha napról napra másról sem beszélek csak a pco-ról. És itt arra gondolok, hogy ne akarnék babára vágyni, csak már annyira elhatalmasodott rajtam ez a babavágy meg önsajnálat, hogy szinte már egyébre sem tudtam koncentrálni csak erre, pedig van férjecském és munkám és ők is megérdemelnek egy kis figyelmet. kellett egy kis szünet


(44 cn)
krumplis pogácsa
 
 


A második "Kavicska, csak akkor, ha te is :wink: " az véletlenül maradt bent :-) bocsesz...
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi, hogy belepofázok! Norkát jól ismerem a nlc-ról, Rambókát is valamennyire, hát szderintem ők nem olyan "most akkor jól feképnél-hagylak" típusúak egyik sem! Sőt! Ezek a lányok nem tudnak élni anélkül, hogy másoknak segítsenek, szóval nyugi, mert amikor szükség lesz rájuk, akkor itt lesznek!

Puszi mindenkinek és kívánom, hogy minél hamarabb átkerüljön az egész társaság oda. Közben figyellek Benneteket is félszemmel, éppen most néztem meg a táblázatban, hogy 2007ben itt már rengeteg baba született! Gratula mindeniknek + szüleiknek is! Ezenkívül többen is vannak 30. hétnél nagyobb pocival. Szóval az arányaitok abszolút biztatóak.

Üdv mindenkinek! :D
Kir, 34+2
(béna vagyok és nem tudom betenni a vonalzómat. Segítség!)
k.ir
 
 


hmm Kavicska és én ezért strapáltam magam??! :wink: :lol: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


hát láníyok tőlem nem fogtok szabadulni itt, de Johannáról nem itt fogok írni, ennyi. onnan is látszik ez a topik az otthonom, hogy ezt nyitom meg először.

és szerteném, ha az érdemi társalgás is itt folyna, mindenki részvételével, a másik egy olyan segédtopik lenne csak.

kir én nem is veszem úgy, hogy Rambóka meg Norka akkor átment oda.

és még egy fontos, ez a topik attól volt mindig is jó és izgalmas, hogy nem csak fogamzásról beszéltünk benne, hanem minden másról, mit eszünk, min jár az agyunk, mit alkotunk stb. remélem ez megmarad továbbra is, különben beszűkülünk és nem leszünk izgalmasak. és mi sem fogjuk annyira élvezni, meg a népes olvasótáborunk sem.

Kép

Kép
rejo
 
 


Pogi akkor hogy állsz? PÉ-jeid azért vannak a ciklusokban? Azt látom hosszúak, de nézdd meg Bee is hogy lett terhes...A hosszú-ciklus-királynő... :wink: :lol: Csakeggyel kézenfogva

további fogyás?

Kép

Kép
rejo
 
 


Őszintén szólva sejtelmem sincs hogy van-e PÉ-m. Nálam most minden megállt, a fogyás is, a szőrike halványulás is, de volt egy 30-napra meg egy 35 napra megjött mensim, és szerintem az jó jel, most megint semmi mensi, de szerintem azért mert az utolsó mensim óta amikor beteg voltam azzal a hányosos vírussal egy ideig nem tudtam szedni a metformint, utána meg vissza kellett szoktatni magam, ugyhogy most lehet hogy azért tolódik ki.

Ha most megjön, akkor vérvétel, és többet tudook majd. Norka a táblicskudat is akkor fogom kitölteni, hogy legyen összehasonlító adat, mert egyenlőre csak a tavaly augusztusi használható, mikor kiderült az egész.

K.ir, tudom én hogy nem lelépős fajták, ugyhogy visszaszívtam az egészet :oops:
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok!

Backa!
Hm..ez érdekes. Egy vérvétel tuti megnyugtatna téged. ( még nem volt vérvétel ??? ) DE az UH bizti. Nyugiiiiii. Lehet hibás volt a teszt??? :o Biokémia…remélem tévedsz! ++++++ drukkolok. Küldök egy nagy nagy ölelést..hátha segit :) Remélem tévedsz, mert a sors nem lehet ennyire IGAZSÁGTALAN :!: Véelményem: ez nem lehet biokémia, és nem vetéltél, hisz az vérzéssel, szövetdarabbal jár. Nyugika :)

Szió Pogi :) Üdv újra itt. Veled mizu?

Szió Kavicska! :lol:
Jó hogy vagy….maradj is!

Tetszik az uj topic..de KÉREM AZ ANYUCIKAT? HOGY AZÉRT IDE IS JÁRJANAK VISSZA:::NEHOGY KIHALJUNK! :) ( én személy szerint ezentúl 2 topic hűséges olvasója leszek )

Rejo!
Ticker …nekem tetszik. Sőt szeretném ha mindenkinek lenne :)

Helyzetjelentés: hőm ismét stagnál…37…digivel, hioganyossal is. :lol: Hm … félálomban higanyossal a hő mérése tényleg veszélyes. Én igy jártam az éjjel: felébredtem, ránéztem az órára, automatikusan betettem a hőmérőt, kb 5-7 perc mulva ki., nézem 37. Mondom, mostmár megyek pipilni, aztán öltözöm és irány az üzlet, kezdődik a nap :D Pipilés után nézem az órát: 0:12 ! Hülye vagyok :D Hm…és nemcsak hülye, de NAIV is: Meg vagyok győződve, hogy terhes vagyok. :) Megérzés vagy mi … Nah ennyit rólam. Zebrát nem tesztelek, mert én NEM TESZTELEK. Kb márc. végéig ha nincs menzi, megyek dokihoz :)

Pussz
Vendég
 


Kincs, Lafi!

uj ciklus, uj remények .... Ilyen szép hőgörbék mellett sikerülnie kell, vagy term. úton, vagy segitséggel. DE nálatok ( ellenben velem) a stimu sima ügy lenne.
Vendég
 


Szijja Kir!

Láttal ám a múltkorjában, hogy írogatsz ide! :)
Hogy nálad mennyire eltelt az idő, mindjárt szülsz. (mindjárt az inkább Gabikára érvényes! :lol: )

Huhh, most pontosan nem tudom elmagyarázni, hogy hogyan kell betenni azt a tickert!
Bemész a profilba: ott az aláírásba bemented.
Aztán elmented! :)

Pogika!
35 napos ciklus egy PCOS nőnél símán belefér sőt!!!
Mennyi ideig hagytad ki a metformint? hogy gyakorlatilag újra kellett magad szoktatnod??? :shock:

Ha minden rosszul megy, akkor én is egy 35 napos ciklusnak vagyok most jelenleg elszenvedője.
Mert ha jól megy, akkor 40 hét! :lol: :lol: Azért el tudnék viselni egy 40 hetes ciklust folyamatos haskörfogat növekedéssel. Némi szüléssel a végén! :lol: :lol:

Rejokám édes!
Eszedbe ne jusson többet nem írni! (vigyori pofa)

Asszem ma szájmenésem van.

Hagylak benneteket! :)

Jók legyetek.
Vendég
 


Ez itt a próba, hogy beteszi-e a vonalzót :?:

És egyúttal Csakegy felől sztnék érdeklődni. Kiengedték-e a kórházból vagy még ott van? Remélem jobban van már! Nem tudjátok?

Kép
k.ir
 
 


sziasztok

Backa, nem lehet ilyen igazságtalan a sors !!!!! bízok abban, h szerdán boldogan jössz a jó hírrel !

Sajnálom az új ciklusokat !!

Ellának és Csakegynek drukk!

Örülök az új topicnak !!!

Nekem még mindig érzéketlen az egész karom, de túl vagyok rajta. Sajnos most többre nem futja :?

Puszi

mniki
 
 


[quote="aranykavics"]H írta:aranykavicsa minden rosszul megy, akkor én is egy 35 napos ciklusnak vagyok most jelenleg elszenvedője.
Mert ha jól megy, akkor 40 hét! :lol: :lol: Azért el tudnék viselni egy 40 hetes ciklust folyamatos haskörfogat növekedéssel. Némi szüléssel a végén! :lol: :lol:


na eztmost eztmost hogyan érted szivi? Csak nem csíkosgyanús vagy?

Tudom én hogy a 35 napos ciklus az jó, nekem az lenne az ideális, éppenhogy azt írtam, hogy olyan is vót, és szenrintem akkor volt is PÉ. De 44 napos+ 10 nap duphaston az nem-nem-nem jó :-(

A metformint kb 10 napig nem szedtem, aztán bevettem egy egészet, és ugyanolyan hasmenésem lett mint amikor először vettem be augusztusban egy egészet. Azért nem volt ez olyan komoly hozzászoktatás mint az elején, csak három napig felet, aztán háromnapig napi egyet aztán utána emeltem is vissza kettőre, úgy nem volt gond.
krumplis pogácsa
 
 


Élek! :D

Kavicska és Pogi nagyon örülök nektek!!! :D :D Kép

Kavics sztem egy a tarifa a kaálikban,nem kis összeg ha a szurikat utiköltséget és vérvételt is hozzáadjuk :( :evil: :x
Bár ha 40hétig nem lesz mensid és némi szülésed is lesz,sztem kihagyhatod a kaálit,vélemény? :lol: :lol:

Mniki fájt a beavatkozás? és most? pihizni fogsz pár napig?

Szia Kir! nagyon klasssz vonalzód van :wink: (végig követem az nlc-s eseményeket de csak ide írok,olyan mintha ismernénk egymást :)

Én is nagyon a babatémán pörgök,nem tudom elfelejteni akár topikozok akár nem :?
Vendég
 


Szijasztok!

Backa, nekem csak egy potitív tesztem volt, és eszembe se jutott volna többet tesztelgetni, szerintem neked se jusson!!!!!!!!!
Ha nem véreztél, akkor szerintem is terhes vagy még. Legalábbis őszintén remélem. Drukkolok Neked!

Szőrikék... Kényes téma, nekem is van rengeteg. A gyanta jött be a legjobban, az arcon is, attól talán egy kicsit kopik, vékonyodik idővel. ezt én is utálom.

puszi nektek!
csillagfény
 
 


az m2 a terhességről fogamzásról van szó!!! tök jóó
Vendég
 


Kavicska, örülök, hogy jelentkeztél!!!!!!!!!!!!! :lol:

Niki, remélem, gyorsan felgyógyulsz!!!!!Szorítottam!!

Hát a mai torna ..... basszus naggggyon sz.r volt!a hasizmom már meghalt. Csak oda tornáztunk nem is értem,miért lehet ezt terhesen. hát én akkor majd kihagyom. a végén már a lábunk remegett.
a Tünde azt mondta, feküdjünk le. gondoltam én naiv, hogy hú végre pihi és relax. aha. hát persze, hasizom ezerrel.relax nem is volt.
a végén lábkinyújtás, azt mondta, nmem baj, ha nem megy, hát olyannyira megfogadtam, hogy kb én lent is maradtam, mert úgy remegett a lábam, mint a fene.
de jó volt, be kell vallanom így utólag.
aztán kajáltam egy jót és most tök jó
ja és az élet apró örömei, azt mondta egy kolleganőm, hogy fogytam. tök jó, márcsak 20 kilót kell..... :oops:

a tornán volt egy lány. Niki, már mindeketten beszéltünk vele, hosszúhajú pcos.
hát most tök sokat dumáltam, és szegény, azt sem tudja, most mi is van és tök csodálkozott minden infón!csodálkozott, én hogyan tudom ennyire szervezni az életem pcos terén. mondtam neki, hogy csak így lehet elérni valamit, ha kezünkbe vesszük az irányítást. szegény,. régi magam láttam benne, bár ő is vékony, mint tiközületek sokan.
és olyan jól esett hogy segíthettem neki,mert akkor eszembe jutottatatok TI, akik nekem is annyit segítettetetek, hogy most itt és így tudok lenni és van jó görbém, és fogyok és és és és és.............
Köszönöm! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Elég rég írtam, de nincs nagyon velem semmi. Viszont lenne egy két kérdésem:

- a dokim legutóbb nem emelte a 2*500mg merckforminomat és mikor kérdeztem miért nem, akkor azt mondta, hogy aki ennél többet szed, az már biztos cukorbeteg. Nem akartam vele vitatkozni, de nem emlékszem, hogy ti cukrosok lennétek. Vagy tévedek? Mindegy, szedem amit eddig, annyit, amennyit eddig.

- Viszont: már túl vagyok a 100. cn-en. Duphastonos lányok! Én is szedtem régebben ezt, de már nem nagyon emlékszem a pontos adagra. Maradt még tablettám és a nőgyógyim is azt írta (e-mailben), hogy 3 hónap után már illene meghozni. Mennyit kell belőle szedni és mennyi ideig? Vagy menjek vissza a dokihoz?

Előre is köszi az esetleges infókat
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky, nekem 10 napig kell szedni 2X1 adagban, és utána 2-3-4 naprá rá mindig megjön a mensim. Fogalmam sincs hogy neked miért nem hozta meg :shock: Nem tudsz sehogysem visszaemlékezni, hogy mennyit és mennyi ideig szedtél?
krumplis pogácsa
 
 


Lányok nézte vki a műsort az m2-n??

Mutatták az ovulációt a megtermékenyülést
a baba növekedését és a szülést...
hát a szülésnél kicsit :shock: :shock: :roll:
nem is tudom elképzelni,hogy a (külső belső) berendezések épek maradnak,
hihetetlen és csodás

Vicky én azt hiszem 3*1 szedtem 5 napig és 4;5 napon megjön, kismami nem lehetsz?
Vendég
 


Kincs, csak egy ideig néztem, amíg nem fürödtem, de szép volt!én is szeretnék ilyet átélni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Gina, én is örülnék ha mindenkinek lenne tickere, és rögtön látnám kivel mi van. Úgy könnyebb lenne követni!

backa írj holnap is mindenképpen légyszi, hogy van-e valami fejlemény, tövig rágom a körmöm miattad.
Azért a progi sem képes csodákra, az mellett is meg kell jönnie ha baj van.

Mniki drága sokat gondlotam rád ma!! nagyon ügyi voltál, most otthon pihi?

Kavicska teszteltél mááááár????? istenem hogy mennyit kell itt izgulni!!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok! :)

Vagyok ám. Pedig még egy napja azt hittem, hogy többet nem is írok, de a mai események írásra késztetnek.

Vajon Gabikával mi van? :shock: Húha!

Vicky!
Pedig szükség lenne a gyógyszer emelésére. Jól tudod, közöttünk senki sem cukorbeteg. Inzulin rezisztenciára szedjük a gyógyit (én 3x850mgot szedek), nem cukorbetegségre.
De legalább 3x500mgra emeld meg a dózist. Utánna majd kiírja a háziorvosod. Probáld megbeszélni a háziorvosoddal. :)

Sose hagyd, hogy ennyire elfussan a cn száma. Egyáltalán nem tesz jót a méhnek.
Én sosem szedtem Duphastont mensi meghozáshoz, de 10 napon keresztül napi 2x1tbl, vagy 3x1 tbl szedj. Ez használni fog.
De tesztelj a biztonság kedvéért egyet, lehet, hogy babás vagy! :wink:

Huh, valamikor én is ilyen iszonyú maratoni ciklusokat produkáltam. Nem volt könnyű!
Ezért kellene megemleni a gyógyszer dózist!


Kincsecske!
Igen, drága a Kaáli! :cry: Nagyon drága! :cry:
De muszáj. Én is megfutattam, csak egy "szimpla" inszem több, mint 100 ezer ftba kerül. :roll: És nincs garancia, hogy összejön. :cry:

Lafi!
Az a torna nagyon jó! :) :) :)

Rejo! Pogi!
Még messze vagyok a teszttől, mint Makó Jeruzsálemtől. :roll: Talán annál is messzebb. Még van egy kis idő. .......

De jól viselem, mert ha nem jön össze, akkor nem tudom hogyan tovább.....

Mniki!
Gyorsan helyre jön a karókád! :)
Nem gondoltam volna, hogy megmütetted? :roll: Csak én vagyok besz.ri alak? De valahogy műtét ne legyen. :lol: :lol: :lol:
Bár lehet, hogy egy mellplasztikát bevállalnék, hogy bögyös maca legyek (vigyori alak) :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Backa! Elszomorodtam, amikor elkezdtem olvasni a mai napot. De bízom abban, hogy ez csak egy kis bökkenő a terhességedben, és kitart még legalább 32 hétig!

Babancs! Ennél szuperebb programod nem is lehetne!

Pogi, jó, hogy újra itt vagy!

Kavics, neked is örülök!Főleg, hogy újra ilyen aktív vagy! Zebra-drukk megy!

Gina, a női megérzések általában bejönnek! ;)

MNiki, és balkézzel írtál? ;)

Elláról és Mironról van már hír???


Lépek!

Jó éjt lányok!

Kép
mamint
 
 


Kavicskám, olyan jó hallani, bocs, olvasni TÉGED!!!!!Végre!
Na lépek én is, alszom, hogy újult erővel menjek dolgozni............. :cry:
basszus és szombaton is munka!!!!

Ja és holnap megyek 3 cn vérvételre!!!!!Nem késtem le, merthát ha múlt héten jött volna meg, amikor otthon voltam, akkor nem tudtuk volna levetetni, de hát hál Istenkének így alakult!!!!!
És most már olyan boldog vagyok, hogy 28 napos volt a ciklusom!!!!!!!!!!!!!röpke 5 év után. Jézus!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez tök jó!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Van remény!!!!
Vendég
 


Jó éjt csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jóreggelt lányok!

7kincs: nekem is olyan, mintha ismernélek :) Mostanában én is követlek Benneteket!

Backa: azért ugrottam be ilyen korán, hogy lám, hátha valamit megtudok Rólad! Így ismeretlenül is nagyon-nagyon drukkolok Neked!

Csakegyről ha valaki valamit megtud, akkor nagyon kérlek rögtön szóljon! Érte is izgulok. Remélem kiengedik még szülés előtt a kórházból!

Puszik,
Kir

Kép
k.ir
 
 


Jó reggelt!

Mindenkinek nagyon köszi az aggódást, érdeklődést! :)

Vérezgetek. :(
Felhívom a Kaálit hamarosan, csak ilyenkor még nagy ott a nyüzsi, nem érnek rá nyugodtan telefonálni.

Már attól félek, hogyan lesz ez az egész. Talán még elég fiatal terhesség, menni fog a spontán vetélés. A hátam közepére se kívánok kórházat.

Hú, nagyon szar a kedvem...

Kép Kép
backa
 
 


Backa,
így ismeretlenül is nagyon drukkolok neked! Minél előbb hívd fel a dokidat, lehet, hogy gyógyszerrel mindent rendbe lehet hozni!! Kérlek ne húzd az időt, telefonálj neki minél előbb!!
Nagyon drukkolok!

Puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?