Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :)

Napszemcsi :)
Nagyon aranyosak a babák :)

icsilya írta:
napszemcsi írta:DVD-ről képet másolni :wink: remélem sikerül.

ha sikerült a filmről képet levadászni, akkor áruld már majd el a trükkjét :D

Kell hozzá egy filmszerkesztő program. Alap Windowssal és képszerkesztővel sajnos nem megy.

Képzeljétek, majdnem kész a babaszoba :) Még dekorálni kell, de minden bútor a helyén van végre.

Ma egész éjjel azt álmodtam, hogy szülök :shock: Egyre többet érzem egyébként, hogy mintha enyhe mensiszerű görcseim lennének, de közben nem keményedik a hasam. A gyerek meg még mindig haránt fekszik. Nem tudom meddig van ideje megfordulni :(

wish
 
 


pézsé írta:Orsi: Nekem egy baba van! Akkor más a helyzet, nem?

nem is értettem, amit írtál a múltkor... azt hittem csak feledékeny vagyok.
asszem félreértettem :oops: :oops:

1 kölöknél szerintem minél később talán annál jobb, mert annál valósághűbb lesz a kép.
Bár nálunk a 22. heti UHs kép is nagyon hasonlít a mostani arcukhoz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


wish írta:Kell hozzá egy filmszerkesztő program. Alap Windowssal és képszerkesztővel sajnos nem megy.

köszi, akkor majd értekezek ezügyben ApaInformatikussal :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Pomi,sajnálom,hogy nem jössz a tanfolyamra :( :( :( :(


Wish,rakhatnál fel képeket a babaszobáról :lol:
Szülésről álmodni,hát már itt az idő,mert 6 heted van márcsak hátra,és biztosan foglakoztad a dolog,hogy hogy is lesz
:wink: :) :)

Lányok,Katáról és Kovácsnéról nincsen senkinek híre???
Mi lehet velük?

Orsi,amit Wish írt a képvadászatról azt nem tudom,hogy hogyan kell :shock: én fogtam a f.gépet,és megállítottam a képet és lefotóztam :roll: Nem tudom,hogy látszódni fognake azok a csíkok amik a monitoron vagy TV-n látszódnak,ha fotózik az ember,mert az árjátszó zsinór ki ban húzva :( de majd este a férjecském biztosan megcsinálja,és akkor látom az eredményt :wink:
Igy visszanézve,a f.gépen nem látszanak a csíkok,de majd nagyobb felbontásban,nem tudom milyen lesz????

KépKép
napszemcsi
 
 


Kaptam időpontot az Istenhegyira UHra :D
úgyhogy szerdán megyek :lol: :lol: :lol:
utoljára genetikain voltam. 4 hete... jó régen!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


napszemcsi írta:Orsi,amit Wish írt a képvadászatról azt nem tudom,hogy hogyan kell :shock: én fogtam a f.gépet,és megállítottam a képet és lefotóztam :roll:

no, ennél szofisztikáltabb megoldásra gondoltam
:lol: :lol: Apa a haját tépné, ha ilyet tennék :D :D
majd vadászok hozzá filmszerkesztő programot - valamiv an is Apának, mert DVD-ket csinált nem olyan rég -.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Napszemcsi :)
Teszek fel képet, de csak majd akkor akartam, ha teljesen készen leszünk. Talán hétvégén befejezünk mindent (remélem). Ehhez az kell, hogy férjem végre ne dolgozzon hétvégén is :(

Orsi :)
majd vadászok hozzá filmszerkesztő programot - valamiv an is Apának, mert DVD-ket csinált nem olyan rég

Abban kell talánod olyan menüpontot, hogy grab picture, vagy valami hasonló.

Katának küldök mindjárt sms-t, Kovácsné elérhetőségét nem tudom.

wish
 
 


Sziasztok Lányok! :D
Sajnos még ez a hetünk is rámegy a gyogyulásra!
De legalább már elindult mert elég ramaty állapotban volt szegénykém! :(

Napszemcsi! :D
Gyönyörüek a babák!

Szerdán megyek az orvoshoz és megtudom mi lesz a Shöpivel mert ez az áprilisi bezárás engem is aggaszt! :(

Melcsi! :D
Pihenj sokat és a sexet szerintem is hanyagoljátok most egy darabig!

Orsi! :D
Nekem a 32-ik héten lesz cukor ismétlés, kicsit félek mert ahogy az orvosom ismerem bevarr a korházba ha magas lesz megint!
Pedig becsülettel diétázom!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó
Várom a híreket a Schöpf-ről!
Nekem jövő szerdán ígért a dokim tájékoztatást

Képzeljétek új fázisba léptünk!
A buborék-érzeses mozgásokat a rúgások váltották fel :D Ebéd előtt (már egy órája korgott a hasam) a kis Zalán-Csanád 3 akkorát belémrúgott, hogy csoda :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma,biztosan éhes volt a babucika :D :D :D :D :D

Anikó,örülök,hogy jobban vagytok már, :wink: remélem minnél hamarabb kikerültök ebből a betegségből!
Köszönöm a babák nevében is a kedves szavakat :)

KépKép
napszemcsi
 
 


Anikó :)
További jobbulást :)
Schöpfi miatt drukkolok, jó lenne, ha lenne valami megoldás. Szombaton mondták a Tényekben, hogy a MÁV kórházakkal megegyeztek, hogy megmaradnak, de a Margitot még mindig emlegették, hogy bezárásra kerül. A Schöpfiről nem volt szó.

Emma :)
De jó, hogy elkezdett rugdosni, akkor nemsokára a férjed is érezheti :)

Kata híradó
"Mindenkit puszilok és ugyanilyen földöntúli boldogságot kívánok Nektek, mint amit most érzek. A szülés csodás élmény volt, babás szobában voltunk és már 5 napja itthon vagyunk."

wish
 
 


Wish!
Írtam mailt neked nem kaptad meg????

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :)
Válasz postázva :)

wish
 
 


Köszönöm a vonalzó ügyében a segítséget, de nem tudom feltenni. Az email-re már megérkezett, de aztán hogyan tovább!

Emma: Örülök, hogy már érzed is nem csak tudod, hogy ott van valaki.
pézsé
 
 


SIKERÜLT!!!!
nektek is megmutatom ŐT!!!

Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Emma

A buborék érzést legelőször mikor tapasztaltad először pontosan?
Én annyira figyelem már, de még mindig semmi :(

Wish

én is várom nagyon a babaszobát, rakd fel léci a képeket, amikor kész van!
imádom nézegetni őket! babaszoba+babakocsi+pocakfotók ezeket örökké nézegetni tudnám.

Lányok,

én voltam ma dokinál, mert folyásom van, igaz, hogy nem viszket, nem csíp, de mindig más az állaga, csak nem nyugodtam. (pedig 2 hete ugyanezzel voltam már dokinál). a lényeg, hogy van egy kis gombám, azt mondta a doki, hogy a magas progeszteron szint miatt változik a hüvelyflóra, és ez természetes terhes nőknél.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
sajnos így van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

nagyon cuki Lili baba, olyan az álla, mint a Tied :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Orsi: Gyönyörű a babád!!
pézsé
 
 


Zsuzsi: Jó hogy írtad ezt a problémát, mert én is ezzel szenvedek pár napja. Semmi tünet, a folyás mégis több. Régebben mikor volt tünet, voltam is dokinál és kaptam is kupot.
pézsé
 
 


Egyébként annyira kiváncsi vagyok, hogy Lili milyen lesz :D
mert ugye van egy barna-barna gyerekünk, aki zömök testalkatú, meg van egy szőke-kék, aki nagyon vékonyka. Vajon ő is ilyen klónbébi lesz (Máté Apáé, Levi az enyém), vagy valami "keverék"?
(bár egyszer még a lombik kezdetekor álmodtam egy szülésről, 1 babával, és az a baba barna hajú volt, és olyan kis kerek fejű, mint Máté... de az egyételmű volt, hogy nem Máté, csak hasonlít a rá)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Lányok, genetikai Uh-ra mikor kell menni? A 12.héten voltam az Istenhegyin, azóta nem voltam Uh-on. Épp dokiváltás előtt vagyok, és mástól úgy hallottam, hogy a 16.héten mindenképpen csinálnak egyet + a 18-22 hét között mégegyet.
Köszi!

Kép
mirr-múr
 
 


Bocsi: mégegyet helyett még egyet....

Kép
mirr-múr
 
 


mirr-múr írta:Sziasztok!

Lányok, genetikai Uh-ra mikor kell menni?

a genetikai UH hivatalosan a 18-20. héten van, amikor az AFP eredményed megérkezik, utána.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


a 16. heti UH önszorgalmas... nincs benne a hivatalos protokollban.
Ma Mo-n a hivatalos protokoll szerint csak a 12-18-32. héten csinálnak UHt, majd a 36. héttől CTG.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

és a baba nemét láttad álmodban?
én kétszer álmodtam a babával, mindig fiú volt, + alfában is fiút látok.
Jól látom, hogy 02.08-án voltál a 4D-n? az kb a 19 heted volt, ugye?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
20. hét közepe volt.
a nemével nem álmodtam. de ez még tényleg akkor volt, amikor a stimu indult, szóval még babás sem voltam :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Napszemcsi és Orsi!
Nagyon helyes kis babáitok vannak! :D
Emma!
Nekem is UH-val nézték a belső méhszájat (zárt).
Orsi!
Biztos tudod, de azért leirom, mert engem anno meglepett: Mikor Emesét vártam, kb a 32. héten mondta a doki, hogy a belső méhszáj nyitva van, de a külső zárt volt végig. Azt mondta, a többedik terhességnél természetes, hogy kinyilik a belső méhszáj korábban. De semmi óvintézkedést nem kellett tenni.

Ma voltam védőnőnél, aki azt mondta, hogy nem is a kinyilás mértéke aggasztó, inkább a fertőzésekre kell vigyázni (fokozott kézmosás, idegen helyen nem pisilés, stb). Közös megegyezéssel felfüggesztettük a hagyományos szexet (az alternativ marad egyelőre), uram azt mondta, hogy a baba érdeke most mindenek előtt fontos.
Emma!
Mocorgás :D :D :D
Én azt figyeltem meg Emesénél és most is, hogyha beleszagolok valami finom ételbe, rögtön aktiv mozgás kezdődik.
Sőt, Emesém pl., ha meghallotta a viz zubogását, rögtön megmozdult. Emiatt éjszaka pl. amikor pisilni mentem nagy csöndben, nehogy felébredjen, lehuztam a WC-t és abban a pillanatban felébredt. Imád pancsolni egyébként :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Lányok drukkoljatok lécci, mindjárt indulunk az orvoshoz!!! Nagyon izgulok!!! :(

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!

Köszi a választ Orsi! Szomorú vagyok:) Már úgy megnézném őt! Lehet ráveszem az új dokit, hogy mégis csináljunk hamarabb:)

Álmok: Én még nem tudom a nemét-mindegy is- az elején arról álmodtam, hogy fiú, aztán, hogy lány, úgyhogy most káosz. A férjem szerint lány...Majd kiderül!:)

Anyukám velem végig azt gondolta, hogy fiú leszek:)

Kép
mirr-múr
 
 


Sziasztok lányok!

Orsi
:lol:
Gyönyörű a lánykád!!!! Tényleg nagyon hasonlít rád! Fantasztikus :lol: !!
Köszönöm a vigasztaló sorokat :) ! Jól estek! Próbálok megküzdeni a sorssal és kitartani...

Viszont jóhír:

Afp tökéletes :lol: :lol: !!!!
Éééééés nézzétek új vonalzót csináltam! :lol: :lol: :lol: :!: :!:

Hihi! Szép a színe???

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsu :P
Gratulálok a majdan születendő kislányodhoz :lol:
Kemény csaj vagy, úgyhogy további kitartást kívánok Anyukáddal történtekhez...
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Zsuzsi :D
Bugyborékolás: volt egy nagyon korai jelentkezés, aztán semmi, majd a 17. hét végétől egyre gyakrabban, de egyáltalán nem volt az, amit egyesek írnak, hogy x nap 5 óra 5 perckor éreztem először a picit! SOkat figyelgettem befelé, sokszor olyanra is azt hittem hogy ő, ami csak bélmozgás volt, aztán szépen lassan, kb. 18 hetesen kezdtem magabiztossá válni, melyik ő. De a határozott mozdulatok tegnap voltak először

Orsi :D
Lilibaba de édes!

Zsuska :D
Gratula a kiscsajhoz!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok

Orsi
hihetetlenül édes Lili baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Mindenkinek ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok :D

Orsi,nagyon szép a kislánykád :) :) :) igazi kis hölgy ahogyan a kezecskéjét tartja :) :)

Zsuska,garatulálok a jó eredményhez :P és a kislányodhoz!

Mirr-murr,mi is öbszorgalomból mentünk el a 17.héten Uh-ra,de nem bánzuk meg,mert nagyon nagy élmény volt látni a babákat :) :) és akkor derült ki a nemük is :wink: :wink:


Kiscsillag,szorítok Neked,de ha megjöttél beszámolsz ugye,hogy mi volt az orvosnál? :wink:

Orsi,szkennelted a képet vagy DVD-ről próbálkoztál :?: :?:
Nekem így sikerült a fotózás :roll:
Kép Ketten vannak a Drágák,kezek és kis hátak látszódnak Kép Nórikám az újával mutatja:anya,apa minden OK.

Apa nem találta az a programot,amit Wish mondott,valószínúleg nincsen,majd keríteni kell egyett :wink:

KépKép
napszemcsi
 
 


melcsi1967 írta:Orsi!
Biztos tudod, de azért leirom, mert engem anno meglepett: Mikor Emesét vártam, kb a 32. héten mondta a doki, hogy a belső méhszáj nyitva van, de a külső zárt volt végig. Azt mondta, a többedik terhességnél természetes, hogy kinyilik a belső méhszáj korábban. De semmi óvintézkedést nem kellett tenni.

igen a többedik terhességnél normális, hogy akár a külső akár a belső korábban elkezd kinyílni.
bár én ezzel a ténnyel nem szeretnék semmikor sem szembesülni a 30. hét előtt. Addig még annyi elintéznivalóm lenne :oops:

kiscsillag írta:Lányok drukkoljatok lécci, mindjárt indulunk az orvoshoz!!! Nagyon izgulok!!! :(


Drukkolunk, de biztosan minden rendben lesz. Próbálj meg nem izgulni ennyire!

mirr-múr írta:Köszi a választ Orsi! Szomorú vagyok:) Már úgy megnézném őt! Lehet ráveszem az új dokit, hogy mégis csináljunk hamarabb:)

a genetikai UHt nem csinálják meg hamarabb, mert azt akkor kell elvégezni, de önszorgalomból simán elmehetsz, itt elég sokan elmentünk a 16. héten UHra :)

bzsuska írta:Afp tökéletes :lol: :lol: !!!!
Éééééés nézzétek új vonalzót csináltam! :lol: :lol: :lol: :!: :!:

GRATULÁLOK!!! mondtam én, hogy nem biztos, hogy lesz a lába között akármi is :D
mert Lilinél is láttak még a 12. héten "valamit" :D :D :lol: :lol:

napszemcsi írta:Orsi,szkennelted a képet vagy DVD-ről próbálkoztál :?: :?:
Nekem így sikerült a fotózás :roll:

DVDről szedte le Apa... mert nekem nem sikerült :?, mert az én ugyanonnan feltelepített programomban az a 2 gomb nem jelent meg, amivel meg lehetne ezt csinálni.
de a dvd egy részletét feltöltöttem neki a serverre és ő kihalászta belőle a képet. :)

Kicsit terhelem a topikot képekkel.
kérdés: szerintetek kire hasonlít Lili

Levi:
Kép

Máté:
Kép

Lili:
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hát Orsi :) szerintem mindkettő fiúból van egy picike Liliből :) :) a fiúk is nagyon édesek a képen :P

KépKép
napszemcsi
 
 


Sziasztok

Napszemcsi
nagyon nagyon édesek a babócáitok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Orsi és Napszemcsi!

Édesek a Pocaklakóitok!!!

Kiscsillag!

Tuti minden rendben lesz,de gondolok Rád!

Kép
andrea23
 
 


Orsi!
Szerintem Levi, az orra és az kerek arcocskája egyértelmüen. De az álluk mindháromnak egyforma. Biztos keverék-gyerek lesz :D
Én azért nem voltam felkészülve, hogy ilyen hamar kinyilik a külső méhszáj, és ez biztos korai is (szerintem).
Kiscsillag!
Biztos nagy megkönnyebbülés lesz a dokival való találkozás, drukkolok! Ne izgulj, minden rendben lesz!
Napszemcsi!
Jól pózolnak a drágák :wink: :D

Még elmegyünk 1x a 4D-s UH-ra, kb 3-4 hét mulva tervezzük, remélem akkor már a "vastag hasfalam" sem fogja akadályozni egy szép kép gyártását.
Az lenne a kérdésem, hogy tudnám azt felvarázsolni ide?
Valami egyszerü megoldást irjatok, szkennelés meg ilyen-olyan nyakatekert eljárások kizárva :shock:
Mi van ha lefényképezem simán azt a képet, és bemásolom ide?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Zsuska!
A vonalzód szine mindent elárul :wink: :D Gondolom a kedved is rózsaszinü a jó hirektől! :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi :D
az egyik bnőmnek a 22. héten rövidült meg (igaz kinyílni csak a 30. hetek elején kezdett), de neki is azt mondta a doki, hogy többedik terhességnél ez normáliis.

no, én holnap megyek UHra, kiváncsi vagyok, hogy áll a méhszáj. :shock:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek sok erőt kívánok az előttetek álló hónapokhoz, hetekhez! És kívánom, hogy olyan szép, természetes élményben legyen részetek, mint nekem volt a kisbabám születése során. Ahogy Orsi szokta mondani: minden a fejben dől el. A szülés-születés történetét majd leírom nektek, de most még nem tudok könnyek nélkül visszaemlékezni... Nagyon jó volt, hogy végig tudatos részese voltam a folyamatnak, és mint az előző szülésem, ez is életem legszebb élménye marad. Olyan, amikor azt mondja az ember: már mennék is újra vissza a következőért... Kívánom, hogy mindőtöknek ilyen élmény legyen a szülés, és ilyen segítőtársaitok legyenek, mint nekem voltak. A szülés után is sokat gondoltam rátok, az sms-eket még az őrzőből küldtem. Nagyon sok szerencsét és gyönyörű pocakos, majd babás napokat kívánok Nektek, és lassan majd újra bekapcsolódom közétek! :lol:

És Orsi! Tényleg nem lett kicsi a gyerek, de ekkorára senki sem számított! Az oké, h. 61 cm és 4,45 kg, de a fejkörfogata 37 cm! Nesze neked kissapka! Szerencsére tényleg csak 2 db 56-os ruhánk volt, az most pont jó! :lol:

Pár kép a teljesség igénye nélkül (aki nem akar véres részleteket, lapozzon kicsit lentebb!):

Megszülettem erre a világra:
Kép
Anya pocakján:
Kép
Negyednapra hazamegyünk:
Kép
Kép
Végre otthon:
Kép
Először a kiságyamban:
Kép
Kép

dkata
 
 


Gyönyörűek vagytok!!!!!

és tényleg nem egy csöppség :lol: :lol:
(azon mosolygok itt magamban a hordozós kép kapcsán, hogy az én fiaim ca. 2.5-3 hósan mutattak így benne... ők akkor érték el ezt a hosszt :D :D :D)

tényleg nagyon szép fiacskád van, és olyan jó olvasni, hogy minden jól zajlott!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata! :D
Gyönyörüséges nagy fiacskád lett!
Nagyon édes a képeken!
És mégis milyen pindurka a nagy ágyában!!!



Lányok!
Annyit volt szo erröl a kinyilásrol hogy totálisan bevagyok szarva már én is!Holnap megyek orvoshoz délután!
Mivel az én méhszájam meg aztán elég gyatra a 2000 cervixel! :(

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó, Orsi! Köszi! :lol:

Anikó! Szinte végig 1000-es értékkel húztam ki, mint írtam 6 öltéssel, amikor meg kellett, gyönyörűen tágult. Úgyhogy no para!

dkata
 
 


Sziasztok :)

Orsi :)
Szerintem önmagára hasonlít legjobban Lili :) De nagyon édes így látni mind a három gyerek 4d-s képét :)

Melcsi :)
Teljesen jól működik az is, ha csak lefényképezed. Nappal fényképezd, különben a vaku csillog rajta és próbáld meg megtalálni a jó fokusztávolságot, hogy ne legyen homályos. Nekem is volt olyan képem az elején, amit fotózva tettem fel, mert pont nem volt jó a szkennerünk.

Napszemcsi :)
nagyon édesen "gabalyodnak" a babák :)

Kata :)
Nagyon szép ez a gyerek. És tényleg olyan nagy és mégis olyan picike.

Zsu :)
Vehetitek ti is a rózsaszín ruhácskákat :) Gratulálok az AFP-hez és a kiscsajhoz is :)

Anikó :)
Ne viccelj, annyit fekszel, hogy kizárt, hogy elkezdjél nyílni. Az egyik barátnőm féidőtől feküdt mert addigra fél centi (!) volt a méhnyak és egy szálat nem rövidült vagy nyílt neki aztán a szülésig.

wish
 
 


Dkata!

Istenem! Ez a baby gyönyörű!!! GRATULÁLOK!!! Sok boldogságot!!!

Kép
andrea23
 
 


Kata

gyönyörű és hatalmas Bálint :D
kívánok nektek nagyon jó egészséget és sok tejet :D

Lányok

mi az, hogy 2000 cervix? meg 1000 cervix?
nekem az van a kiskönyvemben, hogy 3000 cervix.

Anikó

betöltötted a 30 hetet. mostanáig volt előírva a fekvés, ugye?

Zsuzska

gratulálok a kislányhoz!

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Kata :) gratulálok a gyönyörű kisfiatokhoz :) :) :) :) nagyon,nagyon szép a pofija,és a méretei :wink: jó kis husa van a Drágának :)
Vigyázzatok magatokra,sok sok tejecskét kívánok a babádnak Neked pedig sok erőt :wink: :wink: :wink: :) :)

KépKép
napszemcsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: