Új privát üzeneted érkezett!

kamilla.cs!

Köszi a gyógypuszit! Ha Te elosztottad kettővel, én megszoroztam ezerrel, és annyit adtam neki oda ;)


pandácska*, Heni, Ria!

Szerencsére nem nagyon sírt Peti, és örülök, hogy nem lett komolyabb baja..
Vendég
 


Hát, ahogy írtam, magam sem tudom, h mit fog mondani....

És sajna nem fogok tudni értelmes választ adni a kérdésedre.... egyenlőre még kezdő vagyok a témában.
Mert kb. októberben mentem orvoshoz (addig reménykedtem, h összejön a "kicsibab".

Az átjárhatóságira csak azért gondolok, mert volt egy perforált vakbélgyuszim és annak a maradványa lehet az elzáródás....

A dokimmal sajna nem tudtam beszélni akkor sem, mikor megkaptam a repi szurit, mert éppen influenzásan feküdt otthon.

Szóval, .... pasz... :oops: :roll:

babszika
 
 


Kamilla,
3 hónapot min szoktak próbálkozni én úgy tudom... hiszen azért nem lehet elvárni hogy elsőre sikerüljön persze neked fog és kész :wink:
Vendég
 

 
 

panda!
3 hónap?? Az pont elég!
Én áprilisig adtam haladékot a rosszcsont Kicsibabnak, hogy a szülinapomra szülessen meg. :)

babszika
 
 


Betty! Nem a mennyiségét, hanem az intenzitását kell osztani :D

3hónap rendes peteéréssel?!.....akkor jó, nyáriszünetig akartam várni mindenképp. Ma beszéltem meg a párommal, hogy mindenképpen katonavizsgálatra lesz szükség az én további vizsgálataim előtt. Meglepő módon nem kérette magát :roll: Egy hős :wink:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Na jó, én lassan lelépek, mert hamarosan jön haza apa a munkából és addigra friss és üde akarok lenni. :)

Szép estét nektek!!!!!
++++++++++++++++++++++++

babszika
 
 


Sziasztok, babós hónapot mindenkinek!

Kellemes volt olvasni benneteket :) Gondoltam beköszönök.

Jó éjszakát.
petronella...
 
 


Kedves Petronella :wink:
Örülünk, hogy meglátogattál minket és nem támadt benned kellemetlen érzés :wink: Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Nagyon szép reggelt Mindenkinek!!

Kamilla: a Clostyval kapcsolatban nekem amikor a doki felíríta (tavaly), akkor: 3 hónapos 1 kúra, azlatt nagy reményeket fűznek, hogy baba lesz...Ha nem, akkor átjárhatósági és 3 hónapszünet, mad lehet kezdeni a következőt, hormonképpel és uh-val együtt... A nőgyógyászatban van a bűvös 3-as...Mindenre 3 hónapot kell várni...

Petronella: ha van kedved, akkor gyere és csatlakozz hozzánk! :D

Mindenkinek kellemes napot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt Lányok!

Kép

Kép
[/url]
Vendég
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok hétvégén.
jaimee: Gratulálok Neked, nagyon ügyes voltál, hogy végigcsináltad a HSG-t. Ezért jár Neked egy baba, nem vitás. :) Márciusban +++++

Betty: Sajnálom, hogy nem jött össze Neked ez a hónap, de majd a március meghozza neked a várva várt kislányt. Jól emlékszem, márciusban a Jónás naptárad kislányt mutat?

Pandácska: Benned még nagyon reménykedem.

Babszika, Petronella: Üdvözöllek Benneteket a csapatban. Én is új vagyok itt. :)

Szép babásodós hetet mindenkinek!
Vendég
 


Mano!

Igen, jól emlékszel, nőnapra ír kislányt a Jónás módszer. Természetesen már nem ragaszkodok annyira a kislányhoz, egy másik fiúcskának is nagyon fogunk örülni! :) :lol: :) :lol:

pandácska*!

Nagyon jól haladsz, csak íg tovább!!!

Petronella!

Üdv köztünk!
Vendég
 


pandácska*!

Úgy látom egy "y" lemaradt! Biztos Te csented el, és már a pocidban úszkál :lol:
Vendég
 


Betty,
:lol: Hívtam a dokit de még nem vette fel nem olyan könnyű elérni őt...
Vendég
 


Tanácsot szeretnék kérni Tőletek pisilős ovulációs teszttel kapcsolatban.
Ma délután tervezek venni egy dobozzal, azt hiszem a DM-ben Coraxot.
Azt olvastam róla, hogy nagyon nem mindegy, hogy milyen vizeletet használunk, pl. a reggeli első kifejezetten nem jó, 2-3 óráig mellőzni kell a folyadékbevitelt és a pisilést, és utána ad jó eredményt.
Mi a véleményetek erről? Aki használ ilyet, hogy csinálja? Mennyire jön be ez a módszer?

Hm, miközben leírtam a kérdésemet, elgondolkodtam, hogy miért is akarok én ilyet csinálni?? Már megint kezdek agyalni... félek, hogy valami nem működik nálam normálisan. Pedig nem sok okom van a félelemre..
Vendég
 


Beszéltem a dokimmal azt mondta hogy várjunk péntekig csináljak akkor is egy tesztet és reggel menjek vizsgálatra...
Vendég
 


pandácska*!

Én teszt nélkül is megmondom az eredményt! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én teljesen új vagyok itt. próbálgattam visszaolvasgatni hozzászólásokat, de rengeteg van!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet :)

Mi idén januártól próbálkozunk, remélem, mihamarabb összejön! :)
k-vero
 
 


K-vero
Üdv :D mesélj magadról! Hány éves vagy? Első baba lenne? Sok sikert :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Jaimee!
Gratulálok! Nagyon hősiesen viselted a vizsgálatot! A végeredménynek pedig még jobban örülünk. Hamarosen jön hozzátok a gólya... :wink:

Betty!
Sajnálom, hogy nem jött össze most a kishugi. A március különben is sokkal szebb hónap, mint a február.. :)
Ilyenkor csicseregnek a madarak, süt a napocska, mivel még nincs nagy meleg, ezért nagyon fontos az összebújás.. :)

Pandácska!
Remélem a Pici Panda tényleg ebben a ciklusban fogant. :wink:

Babszika, Petronella!
Üdv a csapatban!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Pandácska

26 leszek a nyáron, úgyhogy azt hiszem, pont a legjobb időben vagyok ahhoz, hogy jöjjön a baba...
Igen, az első baba lenne, úgyhogy teljesen kezdőként vagyok itt :D azért is próbálok információkat és tapasztalatokat gyűjteni :)
k-vero
 
 


K-vero,
Csinálj te is vonalzót ami nekünk is van ( az írásaink alatt) és így követni tudjuk hogy hol jársz a ciklusban. www.tickerfactory.com vagy www.lilypie.com oldalon tudsz csinálni

Kép
[/url]
Vendég
 


Próbálkozom vele... csak nem valami jó az angolom... :oops:
k-vero
 
 


Sziasztok!

Betty! SAjnálom, hogy nem sikerült a kishugi! De igaza van Christellnek a március sokkal jobb hónap!!!

Én alig várom, hogy elmúljon a mensi és hívhassam a dokibácsim.

K-Vero, Babszika,Petronella! Üdv közöttünk! Gyertek gyakran!
És ne felejtsetek el vonalzót csinálni!


Mindenkinek sikeres, akciódús, szép napsütéses hónapot kívánok!!!!
Vendég
 


K-vero: szerintem is nagyon jó időben vagy egy babához, szóval mielőbbi pocakosodást! Üdv. közöttünk!

Mano: én használom a Corax féle ovulációs tesztet! Nekem nagyon bejött..Szerintem érdemes csinálni! Jól tudod, az esti pisi kell hozzá, előtt 2-3 órával ne sokat igyál és mindig ugyanakko +- fél óra eltéréssel csináld. Én úgy szoktam, hogy kb este 20 körül csinálom, mivel nekem 27 napos a ciklusom a 10. napon kezdek tesztelni (a tájékoztatóban levő táblázat alapján látni fogod, hogy neked mikor kell kezdened) rendszerint nekem 12. napon van peteérésem, de ez mindenkinél változó...Elvileg 5 teszt elég ahhoz, hogy kimutassa az LH csúcsot, ha nem, akkor vegyél még 1 dobozzal..A lényeg a két csík egyforma erős vagy a teszt csík erősebb legyen a kontroll vonalnál! Akkor van LH csúcs és azon a napon illetve a következőn érdemes együttlenni a pároddal...

Remélem érthetően írtam le, ha bármi kérdésed van, akkor szólj!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Feladom ezt a vonalzókészítést!
Biztosan én adom meg rosszul az időpontokat, de teljesen hülyeségeket hoz ki :x
k-vero
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, Mano-nak, Riának és K-vero-nak!!!

A változatosság kedvéért most is a kórházból jövök, a laborból. Egy óra hosszás sor volt csak azért, hogy leadd a beutalót és a pisit. A fennakadás természetesen a vizitdíj miatt volt, mert minden második nyugdíjasnak el kellett magyarázni, hogy oké, most piszok feleslegesen tetszett állni egy órát a sorban, mert nem fizetett vizitdíjat, irány a kórház hallja!!! Úgyhogy mire behívtak konkrétan megcsapolni a vénám, már remegett a lábam. Az állóképességem nem az igazi. Szörnyű, mi van. Szegény nyugdíjasok...

Úgy döntöttem, ma megyek tüszőt nézni, 14. napon vagyok.

K-Vero: Nekünk is a január volt az első éles hónapunk, miután kiderült, hogy addig rosszkor próbálkoztunk. Bár ha olvastad novellámat a HSGről, akkor tudod, hogy eddig felesleges is volt babaszobát tervezni. :D

Mano: nekem nem jött be a Corax, bár betartottam a 2-3 óra ivás szünetet előtte. De ez nem jelent semmit. Lehet, hogy mivel 3-4 litert iszom alapból is, ezért nem működött.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


K-vero,
Küldtem privit a vonalzóról!

Kép
[/url]
Vendég
 


Pandácska, ez egyre izgibb. Hogy bírod idegileg? :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Pandácska: örülök, hogy beszéltél a dokival! Péntek szerencsére mindjárt itt van és akkor lehet megint tesztelni! Egyébként érzel valamit?

Jaimee: gáz, hogy ennyire sokat kellett várnod! Ez a francos vizitdíjas rendszer...De legalább most már túl vagy a labor vizsgálatokon...Kíváncsi vagyok mekkora a tüsződ, feltétlenül számolj be!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Pandácskának hála, sikerült elkészítenem ezt a fránya vonalzót :-)

Kép
k-vero
 
 


Jaimee,
Kicsit kezdek megkattani de sebaj ennyi még elviselhető :lol: Csak jó lenne már tudni ha nincs semmi és menni tovább :roll:

Csheni,
Hát... talán de nem tudom már zavaros ez az egész.

K-vero,
Szép lett :D

Kép
[/url]
Vendég
 


Hello mindenkinek!

Üdv. az újaknak!!!!!!

Nem igazán irtam, de nem tudok sokat netezni. és mire végigolvasok mindent már elég is volt. Meg olyan jó olvasgatni benneteket, tiszta pozitivium ez az oldal.
Nekem is megjött tegnap, pedig már reménykedtem. Igaz, hogy tegnap volt a 28 nap, de mostanában mindig 2-3 nappal előbb jött meg, dehát ez van. Tudom, még csak 1 hónapja próbálkozunk, de tényleg könnyű beleélni magam. és majd bármi is legyen az a baba, csak az a lényeg, hogy legyen. De most ahogy elolvastalak benneteket már nem szomorkodom, hisz új hónap, új esélyekkel. Meg nődokihoz is el akarok menni, mert gyulladásom van, vagy valami... Csak várom, hogy elmúljon. Habár szerintem hülyének fog nézni, hogy már igegeskedem a baba miatt, hisz még csak egy hónapja próbálkozunk. Egy évet szoktak adni a pároknak, nem?

Olyan vonalzót én sem tudok csinálni. Ha tud valaki, akkor segitsen légyszi!!!!!!!
:roll:

Sirkici
sirkici
 
 


Nagyon köszönöm :D

Kép
k-vero
 
 


K-Vero: Hú, szép lett a vonalzód!!!

Kamilla: az átjárhatósági ügyében a dokiknak is megoszlik a véleménye. Van olyan, aki hátba ver, hogy fiatal vagy, egészséges, van peteérés, menjél szééépen haza és akciózzál apával (nem sajáttal persze). Nekem fél év védekezés nélküli időszak után a doki első gondolata máris a HSG volt, bár mondjuk egyéb körülmények is voltak. És jelzem, a kor sem mindegy, én már ugyanis elmúltam harminc, vagyis fogy az időm. Nekem nagyon bejött HSG. Most vártam volna augusztusig, reménykedem minden hónapban, eszem az ideget, aztán semmi...HSG előtt nem volt sok esélyem a doki szerint. Hiába vannak tenyész spermái a leendő apának, elakadtak a pókhálókban.

Heni: Én is kíváncsi vagyok tüsző fronton. Remélem, a sokktól nem áll le a hormonrendszerem...Egyébként egy pici még szúr az a petefészkem, ami rögtön átjárható volt. Aggódom egy picit. :?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Pandácska: tudom, nem vigasz, de veled vagyunk! Drukkolunk, akármi van. Én is gondoltam rátok a kórházban a várakozás idegölő napján, segített a tudat, hogy szorít valaki. :wink: Úgyhogy küldök egy kis energiát így a neten!!!! Egyébként Bettynek igaza van, ugyanazt gondoltam, mint ő, hogy ha volt már hormonzavarod és akkor cicitünet nem volt, akkor tényleg lehetsz terhes. De mivel én már megégettem magam párszor, inkább nem mondok semmit. :D Az idő úgyis megoldja.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Hú, kicsit megijeszt, hogy ilyenek vannak. Mostanában olyan sok történetet lehet hallani arról, hogy milyen nehezen is jön össze egy baba...

én tele optimizmussal indultam el az úton, de most már félek: vajon nálam minden rendben lesz? :?

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... 4b/ttc.png[/img]
[/url]
k-vero
 
 


[url=http://www.TickerFactory.com/]
Kép
k-vero
 
 


Sirkici,
Küldtem privit a vonalzóról. 1 évet adnak a pároknak szerintem ne izgulj 1 hónap után majd most sikerül :wink:

Jaimee,
Igen jól modtad az idő megoldja. Nem vagyok szomorú csak türelmetlen mert már mennék tovább előre a baba irányába! Köszönöm :D

Kép
[/url]
Vendég
 


Most olvastam valami felháborítót. Lányok, igaz, hogy nyártól fizetni kell a kórháznak 25 000 Ft-ot, ha privi orvosnál akar az ember lánya szülni? Mondjátok, hogy nem igaz!!! Nem mintha piszok aktuális lenne...De ha belegondolok, hogy esetleg annál az ügyeletesnél szülnék, aki összekeverte a petefészekgyuszimat a vesekővel, kiver a víz...Na jó, olyasmi miatt aggódom inkább, ami aktuálisabb...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


K-vero,
Ne sokkolj azon hogy kinek mennyi idő alatt jön össze mert nem vagyunk egyformák és pozitívan kell gondolkodni! Miért ne lenne nálad minden rendben? Nincs baj ne gondolj erre!! Sikerülni fog :D

Kép
[/url]
Vendég
 


K-Vero: Nem szabad negatív dolgokat olvasni, mert semmi jó nem jön ki belőle. Főleg, ha csak simán próbálkozik az ember zéró neg. háttér, múlt nélkül. Én az infertility.hu-t olvastam hetekig, de úgy megbántam, mert csak a para lett belőle.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Hát, megpróbálom... De azért mégis kicsit elkeserítő.... :(

CSak reménykedem, hogy nálunk kicsit simábban megy majd....
k-vero
 
 


K-vero,
Mi 22 hónapja próbálkozunk és nem vagyok elkeseredve! Tudom hogy lesz babánk csak küzdeni kell érte :D

Kép
[/url]
Vendég
 


K-vero: nekem a régi dokim mondta, amikor még csak 3 hónapja voltunk a babaügyön rajta, hogy mi akarok, ritka az, hogy már az első-második hónapban összejön. Én nem is vártam ilyet, 6 hónap volt a cél, most is az, csak újra kezdtük a számolást. :D Van jó dokid, akiben bízol? Az fontos szerintem.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Nagyon jó hallani - a nehézségeitek ellenére - ezt a sok pozitív hozzáállást! Tényleg!

Én sok sikert kívánok Nektek! (és magunknak... :) )

HÁl istennek van jó dokim, aki nagyon lelkes és precív orvos - még nem fásult bele a munkába!
Szombaton szült nála a barátnőm, minden rendben volt velük, és gyönyörű kis babócája született :D

[url=http://www.TickerFactory.com/]
Kép
k-vero
 
 


Csheni!
Nagyon köszönöm a tanácsokat, meg fogom fogadni őket, és remélem lesz kétcsíkom ebben a hónapban (a páfrányoknak már nem nagyon hiszek). :)
Ma este, miután megvettem, végigböngészem a tájékoztatót, aztán lehet, hogy még lesz kérdésem.
Köszi, még1x
Vendég
 


Mano,
Én is ezt a Coraxot használom és nekem jó volt. Most is ez mutatta a tüszörepedésemet.
Kép
[/url]
Vendég
 


K-vero: Jaimeenek igaza van, addig amíg nem ér semmiféle rossz tapasztalat (és nem fog!), el ne olvasd a rémtörténeteket! Az csak idegeskedést okoz és gátolja a teherbeesést!

Pandácska: van cicitüneted? Erről én lemaradtam....Az nagyon jó jel...Melyik napon mutatta az LH csúcsot a teszt?

Mano: szívesen, bármi van, írj!!

Sirkici: bármikor jössz, az jó!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok Csajok!

Na meg volt a mai ultrahang is.
Most kivételesen normálisak voltak velem.
Láthattam is végig a babámat.
Sajnos a szívhangot nem hallottam, csak a monitoron mutatta ahogy dobod a kicsi szive.
Hálistennek minden a legnagyobb rendben van!
Már csak a következő hónapban megyek legközelebb.
Akkor fogok majd képet is kapni róla..
Végre akkor majd apuci is láthatja.
Ma megyünk időpontot kérni az esküvőre, már alig várom.
Remélem mostmár csak jó dolgok fognak történni velem/velünk :D
Puszi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?