Új privát üzeneted érkezett!

pandácska*!

Én akkor is reménykedem Veled kapcsolatban, mert írta nekem valaki, hogy neki a peteérés után 20 nappal negatív volt a teszt, viszont 24 nappal utána már pozitív. Ha Neked a 15. napon volt pé-d, akkor a 35.napon még negítv, de a 39.nap körül már pozitív lenne szerintem. És még csak a 33.napnál tartasz!!! Lehet, hogy holnap nekem sem kéne tesztelnem??? Most már nagyon elbizonytalanodtam...
Vendég
 


Sziasztok!

Jaimee: látod, egy igazi hős vagy!! Nem kellemes, sőt kifejezetten fájdalmas a dolog, de megéri....Sajnos vannak ennél rosszabb vizsgálatok is! A lényeg, hogy most már mindjárt jönni fog a baba és lesz szép nagy pocakod! Jó, hogy mész petekukkra....Te egyébként szoktad érezni a peteérést? Van valami urulógiai panaszod, hogy kell menned? Bocsi, lehet, hogy lemaradtam valamiről...

Pandácska: szerintem hétfőn menjél el dokihoz és akkor minden kérdésedre választ kaphatsz...Addig próbálj semleges dolgokra gondolni...Sajnálom viszont a negatív tesztet, de ahogyan Betty is írta, még nincs veszve semmi...

Betty: szerintem tesztelj holnap!! Már nagyon várom az eredményt! Én Veled kapcsolatban tuti biztos vagyok... :D

Nekem szúrogat a bal petefészkem és emiatt egy kicsit meg vagyok ijedve....A rossz emlékek...Valaki tud valamit az ilyen szúrásokrúl? Szerintetek normális?

Mindenkinek nagyon szép hétvégét!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni!

Szúrkálás nem peteéréskor van?
Vendég
 

 
 

Heni: Van ennél rosszabb is?! Azt hittem, ennél jobban már csak a szülés fog fájni. :D :D Nem, sajnos nem érzem a peteérést, illetve a ciklus utolsó kb 16. napjában feszül a mellem piszokul. Állítólag ez jó, magas hormonszintet jelent. Hát nem tudom, nem kellemes. Nem csoda, hogy nem emlékszel urológiai problémámra, mert talán legelső levelemben ecseteltem, hogy petefészek gyuszival kezeltek a kórházban, aztán kisűlt,hogy vesekövem volt, amit viszont nem találnak.... Így kezdődött ez egész hercehurcám. A petefészek szúráshoz nem tudok hozzászólni sajnos. :cry:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni: Nem nagyon lehet peteérés, ha normál hosszú a ciklusod, márpedig az rémlik, hogy neked 28 nap körüli, nem?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Lányok!
Azt nem tudja valaki hogy mitől lehet az hogy pici pötyik jöttek ki a mellbimbóm udvarán? Ha nem jön meg keddig hívom a dokimat.

Betty,
Amúgy nővérem is a 39. napnál tesztelt egy halvány pozitívat pedig kb a 15.napon volt repedése. Te teszteljél mert én kivi vagyok és már tuti kimutatja a két csíkodat :wink:
Vendég
 


pandácska*!

A mellbimbó nem sötétedett el? Kiemelkedő apró mirigyek vannak a bimbó körül? Ez vagy hormonzavartól van, vagy a terhesség jelei. Látod, nővérednek is csak a 39.napnál volt halvány csík. Nekem lesz igazam, és kész!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


pandácska*!

Még annyit, hogy amikor a tesztet csinálad, előtte nem ittál véletlenül valamilyen folyadékot?
Vendég
 


Betty,
Igen apró mirigyek és nem tetszenek :oops: még nem volt ilyen ezért kérdeztem. Nem ittam de mondjuk de éjszaka voltam pipilni ha jó emlékszem. Szinte mindig kimegyek ez egy rossz szokás. Belőled csak úgy árad a pozitív energia lehet a készülődő pozitív teszted miatt :lol: :wink: Holnap tesztelj!!
Vendég
 


pandácska*!

Magammal kapcsolatban nem vagyok ilyen pozitív, bBnned jobban bíztam! Ha még nem voltak ilyen mirigyek, viszont hormonzavarod volt, akkor szerintem nem kérdés, mitől van! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Betty,
Vagy lett egy mégnagyobb hormonzavarom :lol: Nálam lehet én mindenre képes vagyok :lol: :lol:
Te meg csak legyél bátor és pozitív :wink:
Kép
Vendég
 


pandácska*!

Oké, de csak akkor vagyok hajlandó pozitívat tesztelni, ha pár nap múlva követed a példámat ;)
Vendég
 


Betty,
Nem igérhetek semmit de majd max rajzolok magamnak egy második csíkot :lol:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Szép reggelt mindenkinek!
Megcsináltam a tesztet..
Vendég
 


Betty!

Ne csigázz! Már tűkön ülök! Na mi lett az eredmény?
Vendég
 


Jó reggelt!

Betty: most már nagyon nagyon kíváncsi vagyok!

Nálam biztosan a 12. napon volt peteérés, most nem tudom miért szúrkál...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szép napot!
Benéztem van-e hír Jaimeeről és Bettyről... fél siker :D

Jaimeee, nagyon örülök, hogy túl vagy rajta ésmost már hamarosan beköltözik hozzád egy kismanó :D

Betty miért nem írsz azóta???????? kilukad az oldalunk, de mostmár tényleg

Pandácska sajnálom, de még tényleg nincs semmi veszve!

Kép
mercure
 
 


Jó regelt!

Betty,
??????????????????????????????? ne már nem akarom hogy lyuk legyen az oldalamon!!!

Lányok arra gondoltam hogy mindenki mondhatna egy napot hogy szerinte hány napos lesz a ciklusom és aki eltalálja annak küldök egy tábla csokit :lol: :lol: :lol:

Kép
[/url]
Vendég
 


Betty,
Ha negatív és azért nem írsz az nem jelent semmit a tesztek tévedhetnek és lehet még korai volt.

Ha pozitív és azért nem írsz mert azóta se tértél magadhoz akkor meg gratula.

Több lehetőség nincsen.... :roll:

Kép
[/url]
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem írtam, de kimentünk sétálni, meg üzletbe, és csak most értünk haza.
Reggel fél 7 körül csináltam a tesztet. Negatív lett. Akkor még úgy gondoltam, korai volt a teszt, csütörtökön szerettem volna megismételni egy másik teszttel, mert a LILY féléről utánanéztem a neten, és elég rosszakat írtak. De sajna, pont mire hazaértünk, megjött. Köszönöm a drukkokat mindenkinek, aranyosak vagytok!!! Majd a következő ciklus végén, ígérem, pozitívat tesztelek! Pandácska, örülök, hogy Te még kitartasz, nem ér most már mensizni, csak kb. 1,5 év múlva.. ;) :lol:
Vendég
 


Betty: nagyon sajnálom a mensit, de igazad van, a következő ciklusban kötelező a pozitív teszt!

Pandácska: én még 1 hét késést adok maximum, ha nem baba van a dologban...Bár én holnap mennék dokihoz!! Ő már tudna konkrétabbat mondani...

Lányok, szerintetek lehet magas progi szint miatt tompa szúrkálás?

Puszi mindenkinek!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Betty,
Hát ez jó én megvoltam győződve hogy babás vagy te meg hogy én. És végül se te se én :( Sajnálom de majd a kövi ciklusban megmutatjuk :wink: Bár én nem tudom milyen kövi ciklusról beszélek...
Vendég
 


Heni és pandácska*!

Ne sajnáljátok, Ti (és még sokan a topikból) sokkal jobban megérdemlitek, hogy kismamák legyetek. Nekünk van egy egészéges kisfiunk, a kistesó meg majd jön ha akar!!! ;) :lol: ;) :lol:
Vendég
 


Betty! Én tényleg azt hittem, hogy veled nem mer ellenkezni a babó! De új hónap, új remény! Majd meghozza a nyuszi!Kép
Biztosan a Hold fogyatkozás tehet mindenről!!! Tényleg megnéztétek???Elfelejtettem szólni Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Pandácska! Most jó hosszú ciklusra készülj! :D De a ciklust majd át fogjuk ám keresztelni! :wink: Csoki, oklevél....drága lesz ez :roll:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Várjatok csak! Omnia csak hétköznap szokott jönni??? Olyan csendben van, de lassan itt a teszt ideje!!!
Omnia! Kismama jelölt! Tessék mindent elmesélni!!!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Szia Kamilla!
Na egy kis csokit meg oklevelet csak kibírok anyagilak vagy majd elküldöm a megmaradt télapókat :lol: :lol: :lol: :lol: Nem tudom mitől vagyok én ennyira humoros ma :roll: Anyum mindig azt mondja ilyenkor hogy érzem a vesztem :oops:

Kép
[/url]
Vendég
 


Azért van jó kedved, mert süt a nap! Meg jól érzed magad a bőrődben! Semmi veszted!!! Esetleg csak a télapók lesznek veszteség számba könyvelhetők :wink:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatom hozzátok??

Panda! Téged már ismerlek... egy kicsit.... :)
Pont most akartam írni neked privit, h remélem..... de sajnálom! :(

babszika
 
 


Ha csatlakozhatom, akkor elmondom, h mi 2006. jan. óta próbálkozunk a párommal... de megvárat az első bébi minket.

A hormonjaimmal vannak gondok, HVP-vel műtöttek.
Febr. 7től 5 napig Clostit szedtem, majd 14-én repi injekciót kaptam. Viszont ahogy láthatjátok a tickeren, sajna megjött.
Előfordulhat, h bébi volt, csak elment, mert nagyon alvadt vér távozott. De holnap megyek dokimhoz és meglássuk... :?

babszika
 
 


Szia Babszika! Üdv. közöttünk! Most feb.-ban szedtél előszőr Clostit?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Igen, mert nov-ben volt műtét, utánna derült ki, h pé. nincs.... sőt, egy ideje nem is volt :(
Lehet, h most átjárhatósági lesz.... de ezt talán majd holnap megtudom....

babszika
 
 


Csak az miatt kérdeztem, mert néhány nappal előtted járok (ciklusban) és én is nagyon betojtam, mert úgy jártam, mint te, ráadásul nekem elég jól el is húzódott a ciklusom. Csak meg akarlak nyugtatni, mert én már voltam azóta dokinál, és azt mondta, hogy ez a Clostitól volt, mert most rendesen megérett minden, megvastagodott tiszteségssen a nyálkahártya, és mindezek leválása produkálta azt a szörnyűséget. Szóval az én dokim szerint ez így volt rendjén :wink:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


HVP, ez minek a rövidítése?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


remélem, az én dokim is ezt fogja majd mondani....

HVP - human papillomavirus

babszika
 
 


a HVP szexuális úton terjed. ált. a legtöbb nőnek van, de sokan nem is tudnak róla.
a HVP okozza a méhnyakrákot, de persze, ha HVP-d van, az nem jelenti, h rákos leszel.

babszika
 
 


Megjöttünk egy óriási sétából olyan jóóóó volt... még napszemcsi is kellett úgy süt a nap 8)

Kamilla,
Igazad van vesszenek a mikulások :wink:

Babszika,
Kép
Vendég
 


Szia Panda!!!!!!!
Jaj, de aranyos vagy!!!! Nagyon köszi!!!!! :)

Én is próbáltam sétálni a kutyummal, de olyan hideg volt kint.... brrrrr.... :(

babszika
 
 


Babszika!

Üdv köztünk :)



pandácska*!


Közben mi is kimentünk sétálni, és Peti motorral jött, és sajna elég rosszak a járdák, mert hol egyenes, hol van egy kis göröngy, és persze Peti száguldozott ezerrel, mi meg loholtunk utána, de az egyik göröngynél előre esett, és elharapta a száját meg felhorzsolta az állát. :( Na ilyen esésünk még nem volt, eddig ez a második legnagyobb baleset. Küldök róla képet, nem tudom, mennyire látni a baleset nyomait.


olik22!


Amint látod, csatlakoztunk Zoli babához :(




Kép
Vendég
 


Betty,
Szegénykém látni... Tüneményes kisfiú nagyon :D
Vendég
 


Babszika,
Párodat vizsgálták nála minden rendben van?
Vendég
 


Panda!
Igen, apával minden ok.... legalábbis minden értéke jó.

Betty!
Gyönyörű gyerkőcötök van!!!
Ha már elesett, legalább elkapta a nyuszit? :lol:

babszika
 
 


Babszika: üdvözöllek én is közöttünk!! Mielőbbi babácskát a pocidba!

Betty: biztosan könnyebb neked, hogy már van egy gyerkőcöd, csak tudom milyen várni egy babára! De Titeket tényleg nem hajt a tatár :D Sajnálom Petikét! Remélem nem volt nagy sírás-rívás...

Pandácska: tervezel valamikor dokihoz menni?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni!

Köszi az üdvözlést!

Látom, lassan neked is elkél a drukk a csíkokhoz. Egy csík egyedül unatkozna, úgyhogy rögtön kettőt küldök, jó? :)

babszika
 
 


Babszika!

Nagyon megköszönném, ha tényleg kettőt küldenél :D :D Sajnos ez már csak egy ilyen hely, mindenki két csíkot akar :D :D :D

Olvasom, Te is miken mentél keresztül! Biztosan borzasztó lehetett, de az a lényeg, hogy most már minden oké és jó kezekben vagy...A férjem unokatestvérének az élettársát szintén ezzel műtötték és rá egy háromnegyed évre spontán teherbe esett..Azóta már közel 1 éves a kisfia...Neked is hasonló jókat!!

Kíváncsi vagyok, hogy holnap mit mond a doki! Drukkolok neked! Ha lesz, akkor pár nap múlva csinálják az átjárhatóságit?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni!

Elsőre borzasztó volt és nagyon elkenődtem. De ahogy ezt megtudtam, hirtelen egy csomó ismerős került elő, akit szintén műtőttek ezzel.... akkor jöttem rá, h valójában nincs értelme aggódni.... jó kezekben voltam és a mostani rákszűrés eredméynét igaz még hivatalosan nem láttam, de a nővérke azt mondta: "nyugi!"
Ez biztosan jót jelent! :)

A jókívánságokat azért szívesen fogadom! Köszi! :lol:

Én is nagyon kíváncsi vagyok ám a dokim véleményére. Nem tudom, h most akarja-e az átjárhatóságit, mert eddig csak mint eshetőség merüt fel.
Gőzöm sincs, hogy mi lesz.
Ráadásul volt, aki kicsit megrengette a bizalmamat a dokiban.... szóval, azt hiszem, beszélgetnünk kellene.
Ezzel nem is lenne gond, de holnap a kórházba hívott be és nem a magánba. Vagyis betege ezer lesz, ideje kevés. :?

Na mindegy, majd holnap meglátjuk!

babszika
 
 


Heni,
Holnap hívom a dokimat és szerintem kedden menni fogok vérvételre...
Vendég
 


Jaj, szegény Peti! Küldöm neki is a gyógypuszikat. Ugyanúgy, osztva kettővel, mint Zoli bábának ( a bohóc erőszakossága miatt :) ) Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


U, elveszett az előző uzim :(
Az volt benne, hogy mennyire jó lenne Pandácska, ha a véreredményed babót mutatna :) És, hogy Uh-n megnéz-e, de közbe eszembejutott, hogy még nem beszéltél vele.Ez teljesen kiment a fejemből, mert annyira izgatott vagyok :oops: Merthogy az nem lehet, hogy februári baba nélkül maradjunk itt!!!! Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Babszika gondolod, hogy egy hónap Closti után átjárhatóságit javasol a doki? Tényleg milyen hosszú idő a "normális" Clostival, peteérést figyelve az átjárhatóságiig? Most jól megkérdeztem! :oops: Szóval, ha tuti, hogy van pé., akkor hány sikertelen hónapot érdemes bevállalni?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?