Új privát üzeneted érkezett!

Gratulálok Berzkat!Mind a szüléshez mind a gyönyörű babádhoz!Egészséget és sok boldogságot kívánok a kisangyalhoz!!!

Lányok nálam semmi,már egy kissé el is vagyok keseredve...Nem akar jönni az én LOTTI babám.Kivárja ám rendesen az időt,remélem ilyen nyugodt kisbaba lesz a külvilágba is!!!!

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska NO pánik, nemsokára úgy is megérkezik a kislányod! :)

Berzkat, hatalmas gratulaaaaaaaaaaaaa, gyönyörű Zita baba és örülök, hogy problémamentes volt a szülés és túl vagy rajta! :)
(Mennyivel született Zitus?)

Kép
elizabeth25
 
 


Berzkat!!!

Gratulálok a pöttymackóhoz!
Egészséget, sok boldogságot kívánok a PiciLányhoz!:)
vedresandi
 
 

 
 

Berzkat!
Gyönyörű Zita a fekete hajával! És a szülésed! Ügyes vagy (vagy Zita volt ügyes)? Én is ilyen álomszülést szertnéééék! Jó egészséget kívánok!
Ittál málnalevél teát vagy valamit, hogy ilyen gyorsan tágultál?
Kérünk majd még képeket!!!

Vicuska!
Ne aggódj, lehet, hogy éppen ma fog kibújni Lotti! Látod, Berzkat is egyszercsak hirtelen indult a kórházba!

És szép napot Mindenkinek!!!

sch.judit
 
 


Sziasztok!

BERZKAT! Gyonyoru a kislanyod, es a szulesed pedig meseszeru volt!!! Ez a hajszerkezet! Megeszer nagyon sok egeszseget mindannyiotoknak!

Koszi a pocobokokat, de sztem mindenkie nagyon szep. Egy terhespoci CSAK szep lehet, nem?

Fenix: Na, akkor most megegyszer a gyengebbek kedveert: Mi az, hogy egy ilyen forgo kepeket vetit? Hova?

Gabibaba: Engem meg pont erdekelne ez a novekvo pillango, sztem jopofa lehet! Bizti nem muti meg?

Na, jo hetveget mindenkinek, sok setaval, ha jo ido lesz!!!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok!

Berzkat gratulálok!!! Gyönyörű a kis Zita, és az a haj...

Ahogy kisütött a nap, Marci is megtáltosodott, úgyhogy visszavonom, hogy lustizik.

Olyan gyönyörű idő van, már alig várom, hogy ebéd után legyen, és menjünk a kutyussal sétálni. Ma jönnek haza barátnőmék a kórházból, olyan jó nekik!!! Remélem áprilisban minket is ilyen idő vár majd!!!

Ha az alhasam húzódik, de végülis nem görcsölget, akkor az lehet jóslófájás? Nem nagyon tudom milyen az a mensi szerű, vagyis én ilyenre emlékszem, de nekem elég régóta a fejem fájt ha megjött, nem a hasam. Az viszont nagyon!
Tanácstalan vagyok :roll:

Kép
Kép
nikole
 
 


Jó Reggelt Lányok!!

Berzkat! Eszméletlen a szüléstörténeted!!! Gratulálok!!! /én is ilyet rendeltem magamnak :wink: :lol: /
Zita Leányom mint egy nyugalom szigete!!!! /nemis hiszem el Neked, hogy nyügösködik :wink: :D /
GRATULÁLOK és sok sok boldogságot!!!!!!


Macsek!!! :lol: Mivel én se vagyok"erősebb"... pláne a magyar nyelvben.. igy elmagyarázni nem fogok tudni... max el tudtam volna elmutagatni... ezért még egy képet rakok fel)))))))) ott látszik honnan "jön ki a kép" .. és plafonra "érkezik" amikor sötét van a szobában :D Kép

Ma éjszaka se aludtam valami sokat... 3től 6ig csak ültem az ágyon és bámultam a holdat.. ja.. na még hánytam... borzasztó....
É az is tudatosult bennem, hogy ha éjszaka kell majd szülnöm, akkor nem tudom hogyan fogok felkelteni a páromat...

Kép

Kép
fenix
 
 


BERZKAT! Ez valami óriási!! De szeretnék én is így szülni,Istenem!! Nagyon gratulálok!! És irigykedem.. :oops: :P

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Berzkat a pici lányhoz!Nagyon cuki.Bárcsak minden szülés ilyen gyors lenne! :D

Én meg még mindíg a fülemmel szenvedek,azóta begyulladt a másik is,úgyhogy most mindkettő eléggé fáj.Csütörtökön már nem bírtam tovább a fájdalmakat és elmentünk a dokihoz.Az egyik annyira be volt már gyulladva,hogy nem is látta a doki a dobhártyámat,a vége az lett,hogy egy csőszerkezettel kiszívta a ,,trutyit" belőle.Mert attól van ez az egész,hogy túl sokat használtam a fültisztítót és betömtem a hallójáratom.Úgyhogy nagyo szar éjszakáim vannak napok óta,folyamatosan gyógyszert kell szednem, hogy valamennyit tudjak aludni egyáltalán.
Na jó,nem panaszkodom,a babával hála istennek minden rendben és már készülünk a nagy napra.

Fenix:Csodaszép az a forgó,én is láttam már ilyet,de az ára a csillagokban van...
Vendég
 


Berzkat eszméletlen a kiscsaj,angyon cuki a hajával! :lol: Én is ilyen szülést szeretnék,ha lehet már holnap! :D
Semmi előjelem nincs,derekam se fáj,de majd meglátjuk.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Gratulálok minden új anyukának. Csajok nekem mostanába a baba nem olyan aktív mint eddig volt inkább csak nyomkodja ki magát meg helyezkedik kevesebb a helye azért? Nem tudom mérte e valaki a derékbőségét 27 hetesen ha igen leírnátok nekem? Nekem most 95 cm.
Teszek fel pár képet: Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
rena10
 
 


berzkat!gratulaaaaa!!!!!nem semmi haja van.

macsek!jó,este v.holnap megmutizom.

nicole:az nem jósló,hanem a méhszalag nyúlása,néha kifejezetten fáj.

rena!nekem 109cm,igaz a derekamra érkezett némi párnácska...azt le kéne vonni,mindig köldökmagasságban mérem.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Kép

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


a császárom hege a pillangó teste.hogy megnyomott a naci....hi-hi

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


GAbi.baba, jó nagy pillangód van :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Berzkat!
Gratulálok a szép és gyors szülésedhez,de legjobban a gyönyörű hajas babádhoz!!!
Tündéri :D

Gabi.baba:Nagyon szupi a tetkod.Uh-n már megszokták?
Nekem nagyon tetszik :)

Kép
dorcacs
 
 


Sziasztok!

Nagyon tetszik ez a forgo, en meg nem lattam ilyet. Otletes!

Gabibaba, sztem allati jo a tetkod! Nem fajt nagyon, mikor megcsinaltak?

Lanyok, ha vki tudja, hogy nincs bent a tablazatban, es be szeretne kerulni, irjon ma vagy holnap, hetfon megy a cucc.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Gabi baba szép nagy pocakod van. Rakok fel én is friss pocakos képet. Kép Kép

Kép
rena10
 
 


Rena , gombolyodsz! :lol:

Kép
elizabeth25
 
 


Szépek a pocik lányok!Hát még mindig semmi jel,pedig már mindenki hívogat és jósolgat:majd ma a holdállás miatt.Már egy kicsit zavaró ez a érdeklődési hullám,mindenkinek ugyanazt elmondani.Na akivel meg személyesen találkozok azok:hú már nagyon el vagy torzulva,fel vagy püffedve 1-2nap.....Szóval kicsit már jó lenne túllenni ezen az egészen!!!

KépKép
vicuska
 
 


Dorcas bocsi véletlenül neked küldtem privát üzit a táblázattal kapcsolatban. A forgót egy bababoltban vettem nem tudom mi a neve a boltnak de utánanézek.
Na meg is van. www.babynova.hu ezen a honlapon a 23 oldalon vannak ilyen, meg az a zenélő forgó is amit én vettem ott lehet rendelni.

Kép
rena10
 
 


[color=red]Sziasztok.


BERZKAT!TÖK ARIK VAGYTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/color]

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok!

Anzsika, még mindig egyben?
Pedig már nagyon várom a sms-ed!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Na sziasztok lányok!Most egy kicsit lehet hülyének néztek,de jelentem szerintem nemsokára babázok!Hajnal 2körül furcsa érzésre keltem fel!Azóta vannak fájásaim,fáj -fáj de még egy kicsit várok!A párom még alszik(hagyom).Hátul gerinc tájékon kezdtem érezni+annyira izzadtam álmomban,hogy a melkasomnál nedves lett a lepedő(lecsöpögött).Sok hülyeséget írok,de gondoltam aki még előtte van hasznos lehet!.Magzatvíz nem folyt el még!Szorítsatok ha tényleg ez az!Nagyon várom a pici lányom látványát-még nem félek,csak örülök,hogy itt az idő!!!

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska!
Hát én nagyon szoritok neked!!!
De jó :D
Jól kezdődik a napom!!!!

Kép
dorcacs
 
 


Sziasztok!

Rég nem voltam, de folyamatosan olvasgatlak titeket. Azért nem írtam, mert 1 nem volt mit, 2 meg nem is éreztem magam idevalónak. :( Mindegy. Gratulálok minden újdonsült és már nem újdonsült anyukának. Nagyon szépek a babák. :) Drukk minden minden órás kismamának. :D♥♥
Feltöltök egy friss reggeli 16 hetes pocakképet. Remélem nem zavar senkit sem. :) További szép napot nektek!

Rita
Kép 16 hetesen

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ja és még valamit. Van olyan akinek visszajöttek a kezdeti rosszullétek mikor érezhetően el kezdett mocorogni a bébi?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt Lányok!
[b]
benkoka
[/b]
Juj de sajnállak!!! Füj fájás az eggyiklegborzasztóbb fájdalom a világon :cry: !!!! Mielőbbi gyógyulást!!!!
Forgó találtam egy boltot,ahol 10ezerért lehet kapni... ha érdekel: /macsek!!/ www.jatekfutar.hu

gabi.baba
tök jó a tetkod!!! És nayon ötletes a hegeltakorásához!! Fantasztikus! De most már nem ott vágnak, nem??? Amugy semmit sem hiztál!! Olyan vékony csuklód van)))... szép!

Kép

Kép
fenix
 
 


Hello lanyok!

Vicuska, de jo fej volt, hogy bekoszont, mielott elindult volna. Szoritok neki, hajra!!!

Rita! Egyszer mar hallottunk ilyen "nem ide valo vagyok"-ot, es akkor sem ertettuk. Lenyeg a lenyeg, ha jolesik, gyere minel gyakrabban! A pockaod nagyon szepen a alakul! Vivien tudja mar, hogy teso jon?

Koszi a ket internetes babajatek cimet, mar a jatekfutarossal is elleszek egy darabig. Ez a plafonra kepeket vetitos forgo nagyon bevette magat az agyamba. Igazabol van mar forgonk, de azt kaptuk, es a logok nem plussbol vannak, hanem muanyag macik. Ja, es mar a zene is kicsit gyorsabb ritmusban altatja a babat, mint szerintem eredetileg tette. Mivel lattam mar szebbet, acsingozok masik utan, de majd a penztarca diktal a vegen. Most a megfelelo jatszoszonyeget vadaszom. Ez az egyik kedvenc babaholmim. Az is ott van 10 korul. Ha lattok olcsobban, szoljatok! A relax-szek is tetszik, mindenkitol csak jot hallottam rola.
Na, bevallom gyorsan az adomat, hogy meg 1 honapon belul vmi extra penz usse a csaladi kasszat.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok

Ígértem képeket. Hát itt vannak mai fotók a pici lányomról :wink: Kép Kép Kép Kép

berzkat
 
 


Na,minden,amit írtam,elszállt :evil: Rokon lélek vagyok a Bacilivivel :D

Berzkat:
Nagyon gyönyörű a kislányod!!! :D

Vicuska:
Remélem,már babázol..,de szorítok!!!!

Rita:
Miért ne lennél idevaló?? Ne legyél ilyen lökött,csak gyere :D

6zzzkÍ,.i,kémni t34mő-m -ezt a kisfiam küldi nektek sok szeretettel :D

Akíra:
Veled mi van? Nem indult be erre a melegfrontra??

Benkoka:
Jobbulást!! A fülfájás nagyon rossz... :?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!!

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Még mindig egyben vagyunk, pedig minden nap úgy ébredek, hogy hátha ma!!!!!!

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


:P VICUSKA DRUKKOLUNK EZERREL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Berzkat!

Gratulálok Zita babához!Gyönyörű!
Sok örömet és egészséget kívánok Nektek!

Anzsika!
Jönni fog a kis pötty, amikor már kifele kívánkozik.
Én anno 2 napot húztam rá, és pikk-pakk 6 óra alatt mindennel együtt megszületett.


Napocskás vasárnapot Mindenkinek!
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Látom Vicuskáról semmi hir még!
Küld valakinek sms-t?

Nem tudom olvastátok-e,Zsókuci babája angyalka lett :(
Ezuton is Őszinte részvétem nekik!!!

Kép
dorcacs
 
 


Hát most egy picit elszomorodtam úgyhogy nem is írok mást inkább...majd holnap kérdezgetek..
Nagyon sajnálom szegényt!!És remélem hogy a szülei majd egyszer túljutnak ezena megrázkódtatáson...
Szép napot mindenkinek..
Annyit még azért írok hogy Berzkat..a lányod egyszerűen gyönyörű :lol: ..gratulálok

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Benkoka!
Jobbulást kívánok! Remélem hamarosan rendbe jön a füled!!!!

Vicuska!
Szoritok nagyon! Remélem már ezerrel babázol!!! :D

Rita!
Ezt gyorsan felejtsd el hogy nem vagy idevaló!!
Szerintem idevaló vagy mert te is kisbabát vársz!!!!

Berzkat!
Nagyon tündéri a kis Zita!!

Nagyon szomorú ami a kis Emesével történt (elolvastam a másik topicot-el is sírtam magam) :cry: !
Őszinte részvétem nekik!

Finisben lévő kismamik hogy vagytok?? :?:

Pussz mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mivel holnap vervetellel inditok, es utana is lesz jopar elinteznivalom, felteszem inkabb mar most a holnapra ervenyes tablat.

Csa
Kép 2007.03.05.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Berzkat, gyönyörű a kis Zita..hát hallod. :) Nagyon sok boldogságot és főleg egészséget kívánok nektek! :)

Macsek köszi a táblát, aranyos vagy! :) Durkk a holnapi vérvételhez! Én majd kedden reggel megyek! :(

VICUSKA,,,,,,,,,,,,DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ NEKED.....MÁR LEHET, HOGY A CSÖPPED A KEZEDBEN VAN!? :wink:

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Macsek!

Majd én is szeretnék benne lenni a táblázatban. Holnap megyünk megint dokihoz, ha tudok valamit, üzenek, jó?
Vendég
 


Sziasztok!
Én most vagyok itt előszőr augusztusban fogok szüni Kecskeméten,
és lányom lesz Claudia lesz a neve még nem tudom milyen nevet adjak a Claudia név mellé, van egy 16 éves lányom az első h bol és egy 2éves 3 hónapos fiam Tibor,Borond, és valódi kis ördög fióka,
én mozgássérült vagyok egy orvosi mühiba miat a párom egészséges.
Szeretném ha be fogadnátok.
Marcsi
drabonmarcsi
 
 


Drabonmarcsi, szia, üdv. közöttünk! Szerintem mindenki szeretettel fog látni, ez egy nagyon jó, kis összetartó csapat! :)
Igaz lányok? :)

Kép
elizabeth25
 
 


Bocs a lényeg le maradt; Drabon Mária vagyok 35 évesMária
drabonmarcsi
 
 


Szia Marcsi!

Üdv a kis Csapatban:).Biztos mindenki örömmel fogad, ahogy
én is.
Ugyan mi még csak próbálkozunk (spirálmentes hetem volt :lol: , aktív házasélettel fűszerezve :oops: )de még megtörténhet idén a kis pötty érkezése :lol:

üdv.: andi
vedresandi
 
 


Sziasztok !!!!

Nagyon köszönjük a gratulációkat !
Engedjétek, meg hogy bemutassam a lányunkat :
Kép

további képek: [url] http://kep.tar.hu/byk/50436595#2

[/url]

Szüléstörténet: gondolom érdekel mindenkit :)

Szerdán hajnalban negyed ötkor felébredtem, hogy keményedik a pocak. A 4. 10 perces keményedés után felkeltem, sétáltam egy picit majd lezuhanyoztam. Nem múlott, rendszeres volt, és erősebb mint korábban.
Amikor letelt az egy óra, felhívtam az orvosom, mondta induljunk és a szülésznőnket is hívjam. Hat óra után pár perccel értünk be. A szülésznőnk már ott volt, elkezdtünk készülődni. A felvételen az orvos mondta, siessen a doktor úr, mert 4 ujjnyi a méhszáj és nagyon feszül a burok... Fél 7 körül, mikor megérkezett az orvosom, a fej előtti kis magzatvíz elment, de ekkor már szinte egybefüggő fájásam voltak. Még el akartam menni wc-re, de mikor felálltam, éreztem, hogy megindult Zsófi. a szülésznőm kiabált az orvosért, ő jött és a 3. tolófáj után, 06.55-kor Zsófi megérkezett :)
Szinte semmire nem volt idő, a lábamat a doki és a férjem fogta :lol:
Azóta is emlegetnek minket, hogy milyen gyorsak voltunk :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Hát DOJIKA,ez a szüléstörténet! Te jó ég,de irigykedem! :oops: :oops: Kellett vágni? Vagy megúsztad? Nagyon-nagyon ügyi vagy!!! És tünemény a kicsi manócska! :D :D GRATULÁLOK!!

Marcsi:
Nahát,neked még külön örülök!! Tök jó,hogy gyarapodunk mi harmadikat várók is! :D :D :D Legalább látom,nemcsak mi vagyunk ilyen "lököttek",hogy "a mai világban....stb stb" vállalunk harmadikat :D :D :D
A fiaink szinte u.annyi idősek (az enyém most lesz 2 éves),a nemek aránya nálunk is ugyanaz :D ... Na,egyszóval jó hogy idetaláltál!! :D

Andi:
Nagyon helyes,csak ügyködjetek!! :lol: :lol: Drukkolok! :D

Chrissyy:
Nagyon kíváncsi vagyok,mi lesz holnap!!! Mindenképpen írd meg!! És képet is rakjál fel légyszííí! :P

Dorcacs:
Jaj,de jó,hogy ott vagytok a táblában!! :D
Emesééket nagyon sajnálom,sokszor gondoltam rájuk. Remélem,hogy a szüleinek érkezik kistestvér,talán ő segít feldolgozni. Ez borzasztóan szomorú. :(

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Dojika!

Ilyen történetet (anno az enyém se volt hosszú, de ilyet kívánok mindenkinek, mint a Tietek)....zseniálisak vagytok!
A babuci pedig gyönyörű!
Gratulálok tiszta szívemből!
Sok örömet, tejcit és egészséget Nektek.

üdv.: andi
vedresandi
 
 


Dojika, gyonyoru a kislanyotok! :lol:
Hat ilyen szulest kivanok magamnak is! :wink:

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Dojika:Gratulálok a gyors szüléshez!!!Gyönyörü a pici lányzó!

Berzkat:A te babád is egy igazi kis hercegnő.

Marcsi üdv köztünk,és én is azt mondom mint Barbamami,jó látni,hogy nem csak mi vagyunk "lököttek".Már ami a harmadik babát illeti :lol:

Nekem is elkezdődött az alvatlanság :cry: Éjjel 3-kor felkeltem,és csak feküdtem az ágyban.Forgolodtam az tulzás,mert nagyon nehezen megy a mozgás.A lábamba kisugárzik a fájdalom,és oldaltfekve is nagyon kényelmetlen.Biztos a törpém nyom valami ideget vagy nem tudom?Fél ötkor nagy nehezen elaludtam,és 5-kor keltem a ficskámra aki rettenetesen köhögött,ettől pedig elkezdett hányni.Na mire kitakaritottuk az egész ágyat addigra a gyerkőcünk szeme is kipattant.Szóval alvás elfelejtve :)
Most ő még nagyon aktiv,nem tudom mikor alszunk?
Mindenesetre mindenkinek szép jó éjszakát!!!

Kép
dorcacs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?