Új privát üzeneted érkezett!

megelőzött MangóAngi - neeem ééérrr !!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kicsi Samu baba (nekünk azért még mindig :lol: baba vagy a korod ellenére :lol: ):
Boldog kerek szép 7. hófordulót :!: :!: :!: :!:

Lizu&Anyukája :wink:
lmkata
 
 


Kata!! én csak Zsófit akartam megelőzni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edus, nagyon édes a legkisebb Zs, jaj de aranyos és mindent lehet látni!! és köszi a drukkot! jobbulást Nektek!

Julcsi, régebben vettük, csak most tudtuk felújítani, illetve hát mostanra lett kész :) a napokban költözünk, majd kiderül Bende reakciója :D :?
gratulálok Barnus új tudományaihoz!!!!!!!! :lol: :lol: jó lenne látni róla képet.

Samu megint csak eszméletlenül édes!!!!!!!!!!
mangó
 
 


Zsófi, valami gond van a vonalzóval.............
mangó
 
 

 
 

miket találtam tesóm telóján! (tegnap szedtük le róla a fotókat...)

piciLizu nagykabátban (azóta ez már nem jó rá persze :lol: )
Kép

szerintem ez egy istenien békés kép!!!
Kép
lmkata
 
 


Samut isten éltesse a 7. hófordulóján!!!!! Kép

Pocaklakó miniZsé nagyon édi, hihetetlen, hogy már mindene megvan!!

Megyek,mert készülődünk, nemsokára indulunk a Bábszínházba. Most először hagyjuk itthon a két fiút egyedül...
Bori a 4. ruciját próbálja :shock: :roll: ...
puszi

KépKép
logi
 
 


De gyönyörűűűű!!!

KépKép
logi
 
 


Hát aki hülye az hülye.......... ezt természetesen most sajátmagamra értettem..........


DRÁGA PICI BENDE BABA!!!!! 4 HÓNAP!!! EZ IGEN!!!! :wink: :wink: :wink:
SOK SOK BOLDOGSÁGOT NEKED + SZÜLEIDNEK !!! :lol:


szólj anyának h azonnal kérünk friss fotókat a 4hónaposról!!!
:lol: :lol: :lol:
lmkata
 
 


BorcsA egy Igazi nőőőőőőőőőő - látni már most!!! :lol: :lol:
Jó szórakozást a csajoknak, és kíváncsian várjuk a beszámolót mind a csajos progiról mind a két pasi kalandjairól otthon :lol:
PUSSZOK!
lmkata
 
 


Na, én meg vonalzónézés nélkül követtelek titeket a köszöntésben :roll: :lol: . Nem baj, csak egy napot tévedtünk.. :D :) 8)
logi
 
 


Kata, Bende nagyon de nagyon szépen köszöni!!!! és a szülei is! :lol: :lol: :lol:
megígérem lesz új kép, csak nekem ez azért macerásabb, mert sosincs itthon az a bizgentyű amivel le lehet szedni a képeket :( de komolyan mondom lesz!!!!!! :lol: :? :lol:
Lizi annyira gyönyörű!!!!!! tényleg nagyon békés a kép! de nekem az is tetszik ahol anyukájával van :)

Zsóka, nagyon jó szórakozást!!!!

nem tévedtünk, csak valami bibi van a vonalzóval, de lehet, hogy ha belép Zsófi megjavul, hátha???? :idea: :idea: :roll: :roll:
mangó
 
 


Angéla, Bende ma tölti a 4. hónapot?? Mert a vonalzó alapján még van 2 nap.

KépKép
logi
 
 


csajok milyen vonalzó-problémák vannak??? én reggel óta teljesen jól látom Bendéét meg Samuét is........ :roll: :roll: :roll:
érdekes dolgokat művel néha ez a babanet :roll:
lmkata
 
 


igen Zsóka ma!! Samuval egy napon!

Kata, reggel még nekem is rossz volt, most csak a Samué rossz nálam, nemtom mi van :)
mangó
 
 


itt a végén nem :) hanem :(
korán van :)

Kata milyen volt az éjszakátok?
nálunk elég jó, kétszer kelt a lelkem kajálni, de ez nálunk ok!
csak annyi volt az újdonság, hogy ha fekve szoptattam az nem volt jó, így ültem és nem tudtam bealudni :lol: :lol: :lol: :lol:
de amúgy tündér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na megyek teszek-veszek!
mangó
 
 


Mangó, Lizu is 2* kelt ismét, ami annyira nem jó mert egy hétig most csak 1* kelt.....
de legalább nem volt kecmec, evett-aludt. köztünk! :lol:
nem mertem megkockáztatni h nem kö
zénk teszem le és nem tud elaludni, én viszont azonnal, és csak akkor kelek fel ha már felhergelte magát és sír... szóval mellettem aludt, békésen szerencsére. :lol: :lol: :lol: :lol:

én ülve is simán elaludtam szoptatás alatt.
de még most is!! cumisüvegezés közben!
most éjjel is felriadtam: gyerek a kezemben, én ülök az ágytámlának dőlve. gyermek csendben nézeget, én meg hirtelen nem tudtam most mi jön, mi történt... aztán megláttam az üres cumisüveget ahogy kezemből kiesve hever a hasamon..........
összeállt a kép! gyermek evett, én eleludtam még az elején, hasa tele, béke van, alvás jön ismét! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

teszek-veszek
hm.............. apa alszik, Lizu alszik, katika netezik ágyban fekve.... :oops: :oops: :oops:

de amíg béke van fel kéne öltöznöm legalább :lol:

na csókok! megyek blogot írni :lol:
lmkata
 
 


BENDÉNEK NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!!!

nálam mindkét vonalzó tökéleteset mutat. nemtom miért látja mindenki másként???
kerekpocak
 
 


KICSI BENDÉNEK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!! Kép


A színház nagyon jó volt, Marci is teljesen jól érezte magát apájával.
Máskor is csinálunk ilyen csajos különprogramot, legközelebb koncertre megyünk :) .

KépKép
logi
 
 


Bori új szerkója hátulról, elölről, :)
Kép Kép
a rózsaszín cipőhöz persze nem s.kék zokni dukál, de azt már lusta volt lecserélni..

KépKép
logi
 
 


Borcsa mosta Marcipán :D
Kép

"felkeltem,indul a kavarás ezerrel :) :D .
Kép

nincs több :oops: :roll: :oops:

KépKép
logi
 
 


BOLDOG HÓFORDULÓT BENDE!!!

Csak gyorsan bekukkantok, készülünk 1000-el holnapi bulira!!!
Ami ha így haladunk nem lesz tökéletes mert Nikinek napok óta hol hőemelkedése hol láza van és fogalmam sincs miért... A szuri miatt elvileg már nem kéne... Nem taknyos... viszont nagyon csurog a nyála. Lehet, hogy a foga jön??? És nagyon nyűgös éjjel nappal... Szóval jól indul az 1. szülinap :roll: :(

Nagyon tuti Borka új szerkója! Nagyon csini a kiscsaj!

Liza uccsó képe eszméletlenül jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samu nagyon édibédi mint mindég! Nyugodtan pakolgasd a képeket Zsófi!!!

Legifijabb mazsola pedig cukipicimanócska máris!!!!

No rohanok, majd reagálok ha lesz időm!

Puszi!
R

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


SAMUNAK BOLDOG 7. HÓFORDULÓT!!!!!!!!!!!!! :D :D

KICSI BENDE MANÓNAK IS SOK BOLDOGSÁGOT A HÓFRDULJÁN! :D :D

Lizu és anyuja nagyon édes!Sztem mindkét kép csodálatos! :D :D

Menőrucis Borcsa, együttfürcsizős Logigyerköcök, és ezerrelmászó Marcipán is csodahelyesek! :D :D

Rohanok, mert várnak a fiúk! 8) :wink:

mindnekinek pusszok, még jövök.. 8) :wink:
mazsolák
 
 


köszönjük a köszöntéseket!!!!!
kerekpocak
 
 


BENDE DRÁGA, SAMU DRÁGA! BOLDOG HÓFORDULÓT NEKTEK! :D
SOK PUSZI

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


SAMU, BOLDOG 7. HÓFORDULÓT!!!!

Megjártuk az ügyeletet :roll:
Felment a láza 38, 5-re és tiszta ideg voltam már. Nem mertem belevágni az estébe...
Azt monta a doki, hogy piros a torka és jön a foga felül és alul is. Ő is azt mondta, hogy a fogtól nagy láz nemigen lehet, valami más is közrejátszik. De szerencsére megnyugtatott, hogy nincs semmi komoly baja!
Szegénykém olyan nyűgös :cry: 1méternél távolabb nem engedi, hogy eltávolodjak tőle (kivéve ha ő önszántából megy arrébb).
Az étvágya is nagyon rossz... Nem sokkal többet eszik mint az eddigi adagja felét, azt is könyörögni kell :(
Szerencsére most mikor letettem csak 37,2 volt. Viszont a tápszerből alig ivott 20ml-t, még jó, hogy van még valamennyi tejcim :roll:
Szóval elég pocsék napjaink vannak... Remélem hamar meggyógyul... Még soha nem volt ilyen beteg, hogy ne is egyen rendesen :(
Azért holnap a csokitortából bizti enni fog egy kicsit remélem :wink:

Megyek takarítani még egy kicsit, mert napközben nem tudtam...

Pussz mindenkinek!!!

Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


jajjj de szép csini Borka új rucija!!!!! nagyon jó, imádom ezt a színkombinációt: keki+rózsaszín :roll: :lol:
Marcipánó ahogy teper ezerrel :roll: győzze anya utólérni :lol: :lol: :lol: meg a fürcsi is tüneményes.
jó az az ülős cucc Marcinak!!! :lol:


télleg ZSÓFI ami Samunak van, abban már kell tudnia ülnie a babának? ugye nem??? Lizunak kéne szerválni egyet, mert a kiskádban már behajlított lábbal is elig fér el............


Reni Nikkancsbabának jobbulást!!!
remélem azért picit tudtok majd ünnepelni, csak jobban lesz!!!
sokan lesztek?

látom ma nagy a pangás, mikndenki apázik! HELYES! :lol:
nálunk is itt a kiscsalád, Ákos tesója, anyuja most mentek el, de én femilim még itt van :lol: Lizu alszik. nagyon kis nyügibügi volt ma :cry: :cry:

csináltam neki sütőben: alma+krumpli+sárgarépa !
ISTENI FINOM LETT!!!! :shock: :lol:
ízlett is a drágámnak nagyonnagyon :lol:
képzeljétek rakom a szájához a kanalt, mondom neki HAMM és nyitja nagyra a száját! megzabbantom, azt a csöpp kis szájacskát!!! :lol:

na mek. pusszok

ja, apa mondta hogy enged babanetezni, hiszen ilyen jó tippeket lesek mint ez a kaja Lizunak :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
lmkata
 
 


SAMUNAK és BENDÉNEK Boldog hófordulót kívánunk!!!!!

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Kicsit le vagyok maradva, de azért átfutottam a topikot.

Legkisebb Zs nagyon ari, majd a későbbiekben is kérünk képeket.

Borcsi nagyon csajos, jól áll neki az új szerkó. Nagyon kedves ahogy Borcsi fürdeti Marcipánt. :D

Lizu nagyon szép, Kata, Te meg nagyon jól nézel ki, csini vagy.

Megyek, mert a gyerekeim elfelejtettek lefeküdni, kicsit rendet csapok köztük.

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


[quote]M írta:egyek, mert a gyerekeim elfelejtettek lefeküdni, kicsit rendet csapok köztük
:arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mert olyan jóóóó is elfelejteni aludni menni.... ne légy szigorú!!! :lol: :lol: :lol:
lmkata
 
 


[quote]M írta:egyek, mert a gyerekeim elfelejtettek lefeküdni, kicsit rendet csapok köztük
:arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mert olyan jóóóó is elfelejteni aludni menni.... ne légy szigorú!!! :lol: :lol: :lol:
lmkata
 
 


Nem vagyok szigorú, mert még mindíg nem alszanak, de legalább nem zsizsegnek a lakásban szerte-szana. :lol:
Hétvégén mindíg van egy kis engedmény. (Mondjuk hétköznap sem nagy a szigor, olyan közepeske) :wink: :oops:

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


köszönjük szépen a köszöntéseket!!! :)

Borcsa nagyon csini csajszi, holnap meg is mutatom Bendének :wink: :lol: :lol: :lol:
Marcipán is édi!

Nikkancsnak sok sok gyógypuszi!!!!!! csak jobban lesz már holnap!!!!

Kata, nekünk is van olyan fürdős cuccunk, mint Zsófiéknak és nem kell ahhoz ülnie még a babónak, Bende nagyon szereti!!!!!!!!!!
akartam kérdezni, ha Lizu ébred éjszaka, akkor a kajcsi oda van készítve? vagy akkor csinálod?
mangó
 
 


[quote="kerekpocak"]
írta:
kerekpocak
5. amikor szonja és ábris (ábrahám amúgy, tehát amikor sámuel és ábrahám együtt játszanak egy ószövetrségi kép elevenedik meg...:)) itt voltak samu olyan lazán fordulgatott a hátára h csak na.


Zsófi, itt nagyon néztem, hogy ki a szonja :lol: :oops:
mangó
 
 


mindenkinek nagyon szép éjszakát!
puszi!!
mangó
 
 


mangó: pedig írtam h ki a szonja, asszem.. mingyá meg is lesem. na nem volt teljesen tiszta. szonja az a lány, akivel összebarátkoztam- az ő kisfia ábris. így már érthető? itt laknak 2 utcára tőlünk és tök jóban vagyunk.

kata: fürdetős vackot kb 2.5 hónapos kora óta használjuk és samu imádja! mi már 2 hónapos korában kinőttük a kiskádat de a nagykádba ez sokkal praktikusabb, mert beleteszed a gyermeket aki pancsol, fröcsköl és szabadon fürcsizhet. szal nagyon szuper! csak ajánlani tudom!!! amúgy elvileg újszülött kortól lehet használni.

jó éj!

nikkancsnak JOBBULÁST!!!!!!!!!!!!!!!! éééééés

had legyek az első aki



BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁN NIKKANCSNAK, AKI MÁR NAGYON NAGYON NAGY LÁNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!


HATALMAS CUPANÓSOK NIKKANCSPOCAKRA!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


jóreggeleket ebben a hatalmas szeles időben!

NIKKANCSNAGYLÁNY SOK BOLDOGSÁGOT AZ ELSŐ SZÜLINAPODON!!!!!!!!!!!!!!! REMÉLEM NEM GYÖTÖR NAGYON AZ A FRÁNYA FOGMANÓ.... JÓ BULIZÁST!!!

Köszi a fürdősizés tippeket, az a baj h mi is Lizu 2 hónapos kora óta mondogatjuk h veszünk nagyobb kádat, mert már akkor kicsi volt, de mostanra mondom behajlított lábakkal sem fér el benne :?
kedves szülők eddig húzták-halasztották a dolgot, de most már nincs tovább :lol:

MangóAngi én úgy csinálom h hálaazégnek hallgattam apára anno aki ragaszkodott hozzá h legyen az emeleten is icipici konyha.
namármost itt a forraltvíz, a tápipor meg a mikro meg a cuclisüvegek sorban. Lizu éjjel követeli jussát, én kitámolygok félkómában, összekeverem, mikroban 20 mp, és már viszem is be a kisasszonynak. néha leverem, kiborítom, mellészórom de azért többnyire egész éber tudok legalább eddig lenni.. :lol:

de ti még szopiztok nem? vagy csak úgy kérdezted? :lol:

amikor szopiztunk, eccerűbb volt az tuti :wink: :wink: :wink:

ma elkezdtük a 3. gyógyszert. nem fűzök nagy reményeket a dologhoz, de azért örülnék ha legalább a szteroidot elhagyhatnánk így............. az már nagyon nem kéne............
lmkata
 
 


Zsófi válaszolok itt mert lusta vok visszalépni a gmailbe :)
köszi megkaptam! :wink: szuper!!!!!! :lol:
lmkata
 
 


Nikibabának! nagyon nagyon boldog első szülinapot! Nagyon finom tortázást és bulizást!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(nekem most a Reni vonalzója rossz :cry: :x )

Kata, csak úgy kérdeztem, mert azért csak macera. Mi szopizunk és hát ami igaz az igaz, így egyszerűbb, de hát ennyi gond legyen csak, hogy éjszaka kell megcsinálni, nem? Nagyon drukkolok az új gyógyszerhez!!! +++++++++

Zsófi, köszi, aztán elolvastam még egyszer és rájöttem :) :oops: :wink: 8)
mangó
 
 


NIKINEK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!! ISTEN ÉLTESSEN NIKI!!!!!! JÓ NAGY TORTÁZÁST NEKED!!!!!

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Kata!

Nagyon drukkolok az új gyogyihoz, remélem minél hamarabb elhagyhatjátok a szteroidot! Drukk, drukk!!

Szép napot mindenkinek. (Remélem ez a fránya szél elmúlik hamar)

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Szép vasárnapot mindenkinek!
Elsősorban persze a hó- és évfordulós babáknak!!!

Kata remélem az új gyógyszer beválik. Ez most hogy van Lizivel, próbálgatnak mindenféle gyógyszert és ami beválik az marad neki?

Edus nagyon jópofa az UH kép! Remélem hamarosan nekem is lesz ilyen :lol:

Julcsi, azt hiszem Te kérdezted hogy miket ehet már Barnus. Tojássárgáját jó keményre főzve már 10 hónapostól ehet de fehérjét, meg tejet csak 1 éves kortól.

Mi anno a védőnőtöl kaptunk egy szerintem nagyon jó táblázatot hogy mikor mit ehet illetve mi az ami egyáltalán nem ajánlott, ha gondoljátok beszkennelem és felrakom. 6 hónapostól 1 éves korig elég részletesen tartalmaz mindent.

Jó hétvégét mindenkinek (jó bulizást 8) )

Klári

Klári
Kép
ganti
 
 


mangó, nyomj egy "frissítést" attól helyre szokott állni a vonalzó.
kerekpocak
 
 


kata: nem is tudtam h van kutyátok??? :shock: :shock: :shock:
kép?????????????
kerekpocak
 
 


NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK AZ IMMÁR EGY ÉVES KISNAGYLÁNYNAK, NIKKANCSNAK!!!!!!!!!!!!!!ISTEN ÉLTESSEN!!!!!!!!!!!!!JÓ BULIZÁST!!!!!!!!!!!!!!!ÉS MINÉL KEVESEBB FÁJDALMAT A FOGACSKÁK MIATT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HATALMAS PUSSZANCSOK!:D :D :D

Kata, drukkolok a mai gyógyszeradaghoz! Minél jobb legyen a kicsilány, Lizuribizli számára! :D :D (én tudom, h van kutyusotok, az iwiw-en van róla kép. Nagyon haláli az a kis jószág! :D )

Klári, drukkok, h mihamarabb Nektek is legyen hasonló uhs képetek, és újból együtt babázhassunk! :D :D :wink: Táblázat jó ötlet, aki akarja lementi, aki nem akarja, nem. Eggyel több hasznos tanács, ami alapján lehet dönteni. :D

(a vonalzók néha nekem sem mennek... :roll: :? )

minenkinek jó pihit a hétvégére! :D :D

és nagyon szépen köszönjük az uhs kép dícséreteket! :D :D
mazsolák
 
 


(Amikor tegnap írtam, h Samunak boldog 7., azért elgondolkodtam, h ba...us most izgultunk Zsófiékért, még nyár volt, most meg lassan, Samu is 1 éves lesz. Bocsi,h Samuval példálozók, de én akkor léptem be Hozzzátok, és nekem ő a "mérfödkövem". Szóval, csak annyit, h eszméletlen, h repül az idő. Bár ezt a sajátaimon is tapasztalom, még itt voltak a pocimba, most meg az egyik kész nagylegény, a másik a kotrógép, kész életveszéllyel...na nem nosztalgiázok tovább... :roll: :oops: :? 8) :) )
mazsolák
 
 


NIKINEK BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!! SOK-SOK PUSZI,
ZSÓKA, BORCSA, MARCI,LACI Kép

( nekem 11 hó 3 hét 2 napot mutat Nikkancs vonalzója.. :roll: :shock: :? )

KépKép
logi
 
 


lányok nyomjatok egy FRISSÍTÉST!!!!!!
kerekpocak
 
 


Zsófi, nyomtam már vagy 10x, de semmi...
:roll:

KépKép
logi
 
 


kutya! elsőre nem is tudtam honnan jutott ez most eszedbe Zsófi de ismerős volt a téma.... aztán leszállingózott h a wiw üzenőfal!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no igen. Grétié, velük lakik, nem velünk. ő is gyereknek hiszi magát - mármint Bumika. mindenki imádja, el is van kényeztetve, reggelire sajtkrémes pirítóst eszik, ha túl nagy egy falat, össze kell neki törni, ha az utcán fél vmitől, felkéreckedik (így írják? :shock: :? :oops: ) az ember ölébe..... szóval nem egy veréb-véreb :lol: :lol:

a wiwes profilomban a fotón nagyon csöpp még, akkor volt nálunk 5 napja.


íme őurasága manapság (márciusban lesz 3 éves)
Kép
lmkata
 
 


OFF
télleg akkor ide is: ha vki tudna neki egy menyasszonyt (bichon havanese a típusa :lol: ) szóljon!!!!!
köszi :wink:
lmkata
 
 


amúgy kivételesen nekem sem látszik jól Reni volnalzója, azaz Nikkancsé :lol:

gyogyót meglássuk, köszi a drukkot.... az az igazság h épp túl vagyok egy dührohamon mert most pénteken kisebb szteroidot kapott ugye. 0,25 helyett 0,15-öt.
látni már most h megy ki a hatása: jobbkedvű - tegnap nagyon nyügi volt, keveset eszik hajnal óta - addig 3 óránként és ordított ha nem kapott azonnal, és ami miatt jól felhúztam magam: jönnek vissza szépen a szemét görcsök. egyelőre picik még, de már hosszabban tart ha elkapja............ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
HALÁLOSAN UNOM MÁR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hogy nem hagyják az én csöppemet szépen rendesen, és h csak a nagyon káros szteroid segít....... ördögi kör!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na sorry, jól kidühöngtem magam......

amúgy Edu nekem uez a feelingem, én is akkor csalatkoztam ide mint te, engem is Zsófi uccsó napjai vonzottak be és én is Samun mérem az időt!
de a többiekre is mindig rácsodálkozom, meg arra h Lizu mingyá annyi idős mint Marcipán volt akkoriban - 5 hónapos.

na mek. :wink:
pussz
lmkata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?