Új privát üzeneted érkezett!

Mamint, írtam pü-t! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


kikka!

Ennyi teszt után nem csoda! :lol:
Na viccet félretettem.
A dupla magas HCG érték viszont azt mutatja ki. Nem?
lara26
 
 


Norka dejó hogy írtál!!!

Kincs stem derékfájás jobb babajelző mint cicifájás! :wink:

Csillagfény úgy értettem, hogy kétóránként szoptass, max. negyven percig, a max.negyven perces szoptatás alatt MINDKÉT melledet add oda a gyereknek. ugyanannál a szopinál. akkor termelődik sok tej, ha sok inger éri a mellet, és inger szopi alatt éri. a tej a szoptatás alatt termelődik, és nem a szoptatás között. Alvó gyereket SOHA nem ébresztünk meg!!!!!!(kivéve ha sárgaság miatt aluszékony, és nem akar enni)

(Rambóka sztem anno nektek sem használt az éjszakákhoz, hogy éjfél körül megébresztetted Gergőt, akármilyen finoman is. :? lehet ezért lett zavaros az éjszakai alvása :roll: )

Kép

Kép
rejo
 
 

 
 

Rambóka!

Köszi a tanácsokat, próbálkozok végleg kiüríteni!

Mamint! Valahogy nálunk is így működik az édességes-szekrény - mindig újratermelődnek benne a finomságok. Sport - engem a futás nagyon leköt - pontosabban a futás közbeni gondolkodás - ilyenkor születnek a legjobb gondolataim! Persze azért úgy élvezem legjobban a mozgást, ha vannak társaim, de ha egyedül vagyok, az sem unalmas.
lyutka
 
 


sziasztok

Csakegy
Hétfőn be kell feküdnöm,akkor meg is inditják.hihii szexet is próbáltuk és bejött,,,azóta érzem a fájásokat,csak a gyerek menekült :lol: :lol: :lol:
Remélem a pénteki front brutál lesz :wink:
Ti hogy vagytok????Már Ti is nagyon a finisbe vagytok!?

Backa
Jobbulást!Az ikrek nadon szeretnek téged nyugi! :lol:


Zsizsik
Nem tudom mit csinálnék a helyedben( vszinű várnék)....előrébb olvastam látom a lányok már adtak tanácsot....csak annyit irnék,h én is számolgattam h csak febr. -márc babám "ne" legyen,mart akkor annyi névnap -szülinap vanmár....hanem május tavasz minden.....na és mikor szülök???...,annyira mindegy,lényeg h itt legyen+a pocakba legyen! :)

Rambóka
Vszinű el van számolva...doki szerint is inkább febr. 28.mint 25...és ha még rá számolom h a 18cn adtam be a tüszörepit....szóval még nem kéne parázni,de már jobban szeretném ha kint lenne! :)

Kincs
Izgi nagyon :wink: :)

Rólunk:
NEm hittem a szememnek mikor ma a ctg jelezte a fájásokat...végre...egyébként egésznap "tompán"éreztem.....na ez nálunk még nem jelent semmit :? :lol: .....
legközelebb szombaton megyünk.

Csók
Vendég
 


Lyutka, Mamint!

Ezek szerint mégis létezik a „Terülj, terülj asztalkám”? :wink: :lol: :lol: :lol:
Tény, h. nálunk is van időnként utánpótlás, de szerencsére a párom született girnyó, úgyhogy a nagyját vele etetem fel! De azért én is szoktam bűnözni! :oops:

Gabika!

Kéreti magát ez a gyerek! De hidd el, baba még nem maradt benn senkiben! ( legalábbis a szülésznőm szerint!)
De ugye szólsz, ha van vmi!

Kavicska!

Legalább egy beköszönés? Naaaaaaaaaa! Lécci-lécci!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka
Én is ebbe bizok :lol:

Kicsit cserfes leszek most...ma találkoztam Kavicskával a kórházba,pont ment ebédelni...de semmi többet nem tudok,kis titokzatos,de jól van, él és virul....remélem nem sokára újra jönni fog!
Vendég
 


Rejo :)
Hát igen, nő a kisasszony. Igaz, ma voltunk tanácsadáson, és hosszban csak 1 cm-t nőtt 1 hónap alatt, viszont hízott 410 grammot. Tesóprojekt még nem indul. Majd, ha Réka betöltötte az 1. évet, utána kezdünk próbálkozni. Nem érzem magam elég érettnek arra, hogy kevés legyen köztük a korkülönbség. Remélem, most nem telik 3 évbe, hogy összejöjjön. :) Johanna nagyon ügyi, hogy már alma-banánt eszik. Mi még csak hétfőn kezdtük az almát, de nem nagyon ízlik neki. :) Irigyellek, hogy Johanna már 4 óránként szopizik, éjjel meg nem. Réka még mindig 8szor szopik egy nap, éjjel is kel kb. 2szer. Néha van, hogy 4 óra is eltelik két szopi között, de gyakoribb a 2-3 óra - napközben, mert éjjel tovább húzza. Mondjuk egyszerre nem is sokáig szopik, 5-10 perc egy szopi, éjjel szokott hosszabban szopizni. De elképzelni sem tudom, hogy lehetne rászoktatni a 4 óránkénti szopásra. Erőszakkal ugye nem tudom beletuszkolni a tejet, ha meg sír, hogy éhes, akkor adok neki enni. Ennyi. Szerintem, ő így van beállva. Na, jó hosszú lettem. Bocsika! :oops: De ha van valami jó (kíméletes) ötleted, akkor szívesen fogadom.
Most látom, hogy a szülinapos vonalzóm csal 1 hetet. Francba!
gtünde
 
 


Ella: na végre :))))))))))))))))) Jó tudni, hogy tényleg működik a szex :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Jó reggelt!

Ella lehet nemsokára szülsz?? Mennek a drukkok!!

Okr merre vagy,hogy vagy???

Lafead????

Mai jelentésem:
Kép


Bizakodom ,de nem akarok koppanni :cry: ,az utolsó pé-s hónapban is a 17dpo-n jött pirike..

Szép pénteki napot!
Vendég
 


Kincs!

Egy tesztet nem kockáztatsz meg??? Megorulok..annyira tutti babaás ez a gorbe! Nekem anni 12.DPO-n + lett :wink:

Rambóka!
Igazad lehet, hagynom kellene a homerozest, de ez legalább megnyugtathatna, hogy van PÉ, tehát van esélyem. A szexet egyébként sem ehhez idozitjuk :wink: Gergo imádnivalo :D

Pussz
Vendég
 


Gabika -Ella!

Hm..akkor már csak napok krdése. Szupper :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ella?! Hatottak a frontok?

Kincs, annyira szép ez a görbe!!! Ne csigázz, tesztelj egyet! :wink:

Lafi?!

Niki, pé?

Én kaptam a fertitől szép vonalat! :lol:

Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


7Kincs , ez a görbe jóóó !!! Annyira várom a tesztedet, vasárnap csinálhatnál egyet (ha addig kibírod :wink: )

Ella, holnap csak és kizárólag miattad fogok benézni :lol:, nagyon kíváncsi vagyok a CTG eredényére :wink:

Okr, csak annyit, hogy +++++++++++++++++++++ !!!

Csajok, képzeljétek, nekem a fertilitycircle szaggatottal tett már pé-t, 3 nappal ezelőttre :shock: Ezt azért nem tudom elhinni, mert nekem pé után 37 fölé megy a hőm. Na, dobok egy görbét

Kép

mniki
 
 


Anyoo
Jó a görbéd és nagyon időben kaptad el apát :wink:

Megállapítottam, hogy ez a hónap tele lesz izgalmakkal. Ella szül, jönnek sorban a zebrák :lol: ajjjajjjj, novemberben sok baba fog születni :D

mniki
 
 


Niki, látom azért ti sem bízzátok a véletlenre a dolgot! :wink:
Ferti szerintem pár nap múlva meggondolja majd magát! Szokott olyat csinálni! :roll:

A próféta szóljon Belőled a novemberi sok babával kapcsolatban! Mi is benevezünk egyre ugye? :wink: (akkor a két gyerekemnek egyszerre lenne a szülinapja és nem lenne vita köztük az ajándékon :) )

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyooka látod a hasonlóságot a görbéink között??? :D
Remélem mindkettő sikeres lesz..

Niki pé-t éreztél?,ha nem akkor a Ferty téved..

Ha holnap is fent marad a hőm tesztelek...
Vendég
 


mniki...érdekes....nekem a te gorbéd istetszik :wink:

anyooka ...a tiéd is tuti PÉ...most már csak magasan maradjon, és szupper...

zebrajeloltek :wink:


Rólam: íme a ronda hogorbém egy nemtom mikori PÉsel :( abban bizom hogy a zebrás gorbém sem volt szebb és a szex sem volt "idozitve" . Szerintetek?

Kép
Vendég
 


Mamint!

Nem megy a privát, úgyhogy válaszolok itt, szerintem mást is érdekelhet:

Laborigo Budaörsön:
Budaörsi Egészségügyi Központ (Kossuth L. u. 9.), nincs külön kiírva, hogy laborigo, mivel ez egy TB rendelőintézet, és ez annak a laborja...
A www.laborigo.hu honlapon, ahol a csepeli labor is rajta van, ott vannak rajta az árak, ez a budaörsi hely is a Laborigo Kft. része, azokat az árakat kell számolni, amit a csepelinél is, azaz ki tudod számolni előre...
Csak azt csinálják meg, ami ott benne van a listában, én kértem pl. kortizolt is, de azt ők nem tudják
1/2 7 - 9-ig vannak ott (délután nem). Nekem 3 nap alatt kész lett minden.

Te benne vagy Kandika táblázatában? Nem láttalak....

Kikka

Kép
kikka
 
 


Szisztok
gyors leszek, görbét nem dobok, mert temetésre megyek mindjárt.

szóval 36,9.
cici nem fáj, csak olyan mensis hasfájás vagy ilyesmi,pontosan nem tudom.
cic eddig kicsit fájt érintésre, most nem.
hasam néhol kemény.
tesztet vettem, de max jövő hét a próba.
addig kiderül, hogy fent marad-e
Kincs, a tied szupi!!!!
Niki, alig várom már, hogy végre te is babás legyél, megérdemled!
Anyoooka neked is drukk ezerrel

pussssssssssssssssz
Vendég
 


Sziasztok!

Hú de sok nevező van a zebracsordára! :lol:
Lehet, h. meg kéne pályáztatni? De szerintem inkább létszámemelést kell végrehajtani a csordában! Az eddigi 2-3 zebra helyett legyen immár 6-7 fős a csapat!
De tudjátok, h. ennek feltétele van?
Bővíteni kell a táblicskut!!!!!
Tudjátok, mindig tartjuk a kb. 50 %-ot, tehát ha új zebrások akarnak bekerülni, akkor nőnie kell a taglétszámnak is!
Kérünk mindenkit, aki még nincs benne ( v. kivetette magát!!!! Kavits ez itten nagggyon-nagggyon neked szól!!!!!) jelentkezzen be priviben Kandikánál!
(Ugyan Kandika engem agyon fog csapni, de a babásodás érdekében mindent! :lol: :lol: :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


És a nap híre (már ha Miron baba nem húz bele egy kicsit! :wink: ):
A ded immáron nem védett a Streptococcus mutans támadásaival szemben!!!!!!!
Akinek ez kissé érthetetlen lenne: Str. mutans okozza a fogszuvasodást, de csak fog jelenlétében! :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


És hogy vmi vidámat is lássatok egy ilyen borongós napon:

Kép Kép Kép
"Hol látsz te itt szélesszájú kisbékát?" :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kincs. észrevettem a hasonlóságot! Remélem, a vége is egyformán szép zebra lesz! :wink:
Holnapi tesztedhez nagyon drukkolok! (te leszel a példa előttem! :lol: )

Rambóka, Gergő hihetetlen nagy bohóc! :lol: :lol: A fogacskához gratulálok! :)

Lafi, ne jövő héten! Holnap! :P

Akkora herpeszem lett mint a fejem... :shock: :cry:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Rambóka, csúcsszuper a fotósorozat :lol:
és gratulálok a fogacskához !!

Anyoo, a herpesz miatt :(

Okr hírekre várok ...

mniki
 
 


Átnéztem a hőmérősbe OKriszta miatt... :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Rambóka, Gergő nagyon manó-bébi :lol:
lányok, magvan az integrál teszt+afp erdménye (ez a gyulai, majd az afp-t összevethetem a pestivel :D )
minden okés. ha, a kövek ismét legördültek :D
fáj a fgam megint. basszus, basszus. fogorvos lesz ebből :lol:
dimet
 
 


A várva várt front nem hozta meg a hatását(eddig) :? ...szerintem már immunisak vagyunk rá! :? ....én már a hétfőben bizok!
Később még benézek!

Gergő zabálni való! :wink: :lol:
Vendég
 


Hi!

Rambóka!

Gergő egyre huncutabb lesz!! :lol: Annyira édi!!! :D
Gratulálok ez első ici-pici fogacskához!!
Tegnap elmeséltem páromnak a 4 éves kisfiú leleményes üzleti érzékét (kisautót egy kifliér)! Egy pillanatig nem kapott szikrát. :D
lara26
 
 


Norka,

Küldtem privit

Kép
kikka
 
 


Az előbb olvastam a hőmérősöknél, hogy szex után érdemes popsi alá párnát tenni (ezt eddig is tudtam) és nem felkelni reggelig (ha este volt a szex :lol: )
Na ez utóbbit én SOHA nem bírom kivitelezni, mert ha nem is szex után 1-2 órával, de legkésőbb éjjel minimum 1x mennem kell pisilni..
Hmm, lehet, hogy eddig ezért nem jártunk sikerrel :roll:
Arra azért szoktam "ügyelni", hogy minimum 1 órát ágyban maradjak az aktus után. Na, azért ezen komolyan elgondolkoztam ..

mniki
 
 


Niki, én is éppen ezt olvasgattam az előbb!
Pisiléssel hasonlóan vagyok mint Te. De Dorkát pl. reggel hoztuk össze, ez tuti biztos és csak kb. fél órát voltam utána ágyban! És a decemberi zebrát mikor alkottuk akkor sem volt több ennél... (valahol egyébként én 20 percet olvastam...)
De olvastam már gyertyaállásról is... :lol: Hátrahajló méh esetén kutyuspózról... :oops: Szerintem ne agyalj ezen nagyon! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Rambóka,

Gergő iszonyatosan aranyos, zabálnivaló kisfickó! :D

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Anyoo :D
én is így gondolom, pl. inszem után csak fél órát "fektetnek", utána felkelés és mindenki megy a dolgára. Úgy, mint most én. :lol:

Mindenkinek szép estét !!!

mniki
 
 


Csak az utolsókat kaptam el a szememmel, na várjál Niki, akkor te most keksz után vagy???!!! :shock: :lol: :lol: :lol:

délben? munkahelyen? :shock: :lol:
Vendég
 


Kedves Lányok!

Nagyon-nagyon köszönöm, mindenkinek a tanácsokat, különösem Rejónak és Rambókának, akinek külön köszönet a szájpenész megemlítéséért - ugyanis sajnos az a baj...
Beszéltem is a védőnővel, aki ma délelőtt kijött és megnézte. Azzal a glicerin boraxszal kell szopás előtt és után gézlappal kitöröllni a telepeket a szájáról, illetve a mellbimbókat is be kell kenni vele. A pyoctaninos ecsetelőről nem hallott, a gyógyszertárban sem volt - elég értetlenül néztek rám... - van esetleg valami más neve is, Rambóka?
Amúgy a rossz mellre helyezésnek tulajdonítja a mellbimbóm kisebesedését, pedig jól teszem rá szerintem, végig is nézett egy szoptatást, de nem mondott semmit.
Egyébmént elégedett a súlygyarapodásával, és nem is igényli többet a mérést (most múlt 7 hetes, és 4310 gramm).
A mi gyarapodási adataink azért szerényebbek, mint Gergőé, akinek gratilálok a fogacskához :):
+200
+260
+240
+180
+40
+190
A kisujjammal szoktam besegíteni a "lekapcsolásnál", egyébként tényleg rágógumi lenne... :)
Eldöntöttem, hogy nem mérem mától, csak naponta, és a heti gyarapodásra figyelek oda. És hétfőn megbeszélem a doktornővel is, hogy meddig is kell mérni szerinte.

Éjjel pedig nem ébresztem fel - ígérem :)
Remélem, egy hét múlva azt jelzem, hogy nincs már szájpenész... Hogy a mellbimbómmal mi lesz, azt nem tudom...

Ella!
Azért hétfőig még sok idő van... :)

Vöcsök
vöcsök
 
 


Ja, elfelejtettem mondani: voltam tegnap 6 hetes kontrollon a nőgyógyásznál, és minden rendben. Habár szerintem - egyelőre - semmi sem úgy néz ki, mint szülés előtt. Emiatt izgultam is, hogy talán nincs minden rendben...
Azt mondta az orvos a kérdésemre, hogy mikor kezdjem a merckformint, hogy ha megint teherbe akarok esni, akkor írja fel. Mivel - még - nem vagyok cukorbeteg...

Vöcsök :shock:
vöcsök
 
 


(És megyek szemorvoshoz, mert sokkal gyengébben látok, mint szülés előtt... Hallottam, hogy a szülés ronthat a szemen - egyébként szemüveges vagyok.)
vöcsök
 
 


Hát skacok... ma ez történt velem... egyre jobb :) :) :) (én már csak röhögök...) (a szemromlásról jutott az eszembe)

Én meg nemrég jöttem haza a kórházból... 1/2 8 óta bent dekkoltam... de legalább egy csomó mindent elintéztem...

Így indult a nap: bementem a dokihoz, az meg mondja, hogy OK, akkor labor... na mondom remek, fél órája ettem meg egy almát mert laborról szó sem volt...

Na akkor levették a vért, nagy nehezen meggyőztem a nővéreket, hogy ugyan adjanak már egy kis vénás vért a cukormérőmre is, hogy majd összenézhessem a laborból kijövő vénással... (vénásból 5,9 lett, 5 perccel később ujjbegyből 5,3 ... holnap kell hívnom a dokit a hivatalos eredmény miatt)... 10 percig győzködtem őket mert nem értették, minek nekem vénás vér... Persze vizeletet is kellett produkálnom (tök jó, még jó, hogy terhes vagyok különben nehezen ment volna... pont előtte voltam WC-n...)

Na utána NST - kb. 3/4 óra várakozás után sorra is kerültem... (ez elvileg jó idő, mert sokszor 2-3 órát is várni kell - főleg ha valakinek alszik a babája és sokáig kell ébresztgetni)

Aztán mondja, hogy na jó, akkor kérjek időpontot a szemészetre a terhességi diabom miatt!!! Lestem egy nagyot, mert eddig azt hittem, hogy azt csak az inzulinos és eleve diabos kismamáknál kell kérni... + mondta, hogy kedden mindenképp menjek el a diabetológiára megint, mert neki konzultálnia kell a fődokival, hogy mi legyen velem, befektessenek-e a 37. héttől... (franc... a jövő keddem is el fog úszni emiatt)

Na lestem egy nagyot és tisztáztam vele, hogy tök mindegy mi lesz az eredmény, engem felejtsenek el a befektetéssel... (na ezt a témát jól átbeszéltük :))))) Meg azt, hogy én miért is nem bízok az orvosokban stb. :))))))))

A szemészet volt a legjobb... iszonyú tömeg, nyanyákok minden mennyiségben... és kb. 10 szék... na ebből 2 széken egy fiatalabb pár ült, a többin rondán pislogó nyanyákok... az egyik -ácsorgó- öreg bácsi viszont tök aranyos volt, többször is megkérdezte, hogy felállítsa-e a fiatalokat, hogy leülhessek :) (de nem tartottam rá igényt... a végén még meglincseltek volna...) főleg, mert a szemészeten halál rendesek voltak és azonnal, időpont nélkül soron kívül fogadtak... (először időpontot akartak adni -ami normálisan 1,5 hónap, SOS esetnél néhány nap- aztán megkérdezték, hogy ráérek-e most mert akkor megpróbálnak beszorítani...)... Hát... ha szemmel lehetne ölni... fú hogy néztek rám a nyanyákok... kaptam jó kis pupillatágítót is aminek köszönhetően csak kb. most kezdek közelre is látni... tök jó... (ráadásul nem értettem miért kérdezgeti a szemészdoki, hogy mitől vérzett be a szemem... mondom neki, hogy nem is tudtam, hogy bevérzett, de talán a kialvatlanságtól stb. mondja, hogy nem, de mindegy, szedjek rá C vitamint.... na utána néztem meg és a bal szememben tényleg van egy bazi nagy vörös foltos bevérzés... lehet, hogy pont amiatt küldött el a dokim a szemészetre csak nem akarta mondani???)

Szóval ez van...

Csak azt mondja meg nekem valaki, mi a francért nem lehet békénhagyni az embert a cukrával, ha szemmel láthatóan minden OK körülötte, minden OK is volt és már minden OK is lesz... meg ez a befektetősdi is röhej... miért kéne valakit előtte 3 héttel befektetni, ha tökéletesen karban van tartva a cukra, 90/60 a vérnyomása, semmi fehérje a vizeletében a méhszája meg olyan zárt, hogy csak na...

még jó, hogy ezt a dokim is így gondolja, csak hát a főorvos az atyaúristen, így be kell számolnia neki rólam és ő dönt ... (szerintem meg én, de ezen már nem fogunk összeveszni:))))))))


ELLA:
Ha jól emlékszem 2 napon belül újhold lesz... (nem néztem utána, de ha gondolod, szívesen lecsekkolom :) annak már tényleg működnie kellene... )
Vendég
 


Helloka!

Gergő egy kis tünemény :)

Ez az idő valami iszonyú, reggeltől estig esik az eső... :? De ma reggel 36,7-el ébredtem ez azért már haladás :) ezt még félkómás állapotban mértem, aztán egy óra szunyi után már 37. Tovább már nem is mertem lustálkodni mert a végén még lázasan ébredtem volna :lol: :lol:
tyche
 
 
 


Ti mit éreztek mikor pé-tek van?
tyche
 
 
 


Most értem haza munkából :x
Szóval UH-n 6 mm-es szabályos petezsák,és nem látszott a folyadékcsík. :lol: Most már csak azon izgulok,hogy legyen benne embrio,és záródjon a velőcső,és egyéb ilyen dolgok. :oops: :oops: :oops:

A görbék nagyon-nagyon zebrás kinézetűek!

KépKép

KépKép
okr
 
 


OKR! Gratulálok!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Okr: ez nagyon jó hír :))))) Gratulálok!!!! Minden rendben lesz :))))))) A baba meg tökéletes lesz és makk egészséges :)))))
Vendég
 


Okr :lol:
egy nagy kő esett le a szívemről, már annyira vártam, hogy jó híreket hozzál !!! Gratulálok és üzenem a dokinak, hogy ne paráztasson többet !!!
Barnázásra kaptál progeszteront ?

Norka :lol: :lol: :lol:
persze nem úgy értettem :wink:

Csakegy, hogy veled mindig történik valami :roll:
és elképzelem mi lehet azokkal a kismamákkal, akiknek az első orvos szava a szent.. befektetés, inzulin ,stb. :x

Tyche én pé-kor a hasamat, petefészkeimet érzem. Olyan, mintha ki akarna szakadni, döfköd, néha rendesen görcsöl. Rambóka írta múltkor, hogy azt hitte vakbele lesz, pedig csak pé-zett :lol:

Csajok azt kell írjam, lehet, hogy igaza lesz a fertinek. A mai LH tesztem épphogy halvány kétcsíkos. A tegnapelőtti volt jó erős.
Hmmm nagyon várom a holnap reggeli hőmet.

Apropó, úgy tudom a tüsző 18 mm körül érett és onnan repedhet.
Az vajon mitől függ, hogy 18 vagy 24 mmnél reped ? Befolyásolja pl. ösztorgénszint, vagy ilyesmi ??

mniki
 
 


apropó PÉ... asszem végre fütyülni fog a lánymókusunk:))) Utoljára kb. 1,5 éve fütyült :)))))) (arra tippelek, hogy talán a terhességem összezavarhatta ... iszonyú érzékenyek a feromonra...) (most ott ül a ketrec sarkában és sípolgat... de ma már 4-5* füttyentgetett is... a fiúmókus meg kezd megőrülni:)))))))

Szurkoljatok légyszi, hogy végre elkezdjenek szexelni :)))))
Vendég
 


Csakegy
Elolvastam az előző hsz-d,hát nem egy egyszerű nap volt! :x
Mókusok sexjéhez drukk,neked meg ahhoz lehess otthon a 40. hétig!

Mniki
Jajj,de jó!Akkor itt zebra lesz!!
Progit nem kaptam,mert a dokim nem volt bennt,nem is tudtam vele beszélni.A barna meg elmúlt,sztem az a csík ürülhetett ki.De felhívom majd,csak a munkahelyemről nem tudok vele zavartalanul trécselni. :oops:

hoppá
Köszönöm!
Látom nemrég új ciklust kezdtél! :!:

Rambóka
Nagyon édes baba Gergő!

Ella
Na,estére sem gondolta meg magát Miron?

Megpróbáltam visszaolvasni,de teljesen összezavarodtam,ki,melyik nap ,és mit írt. :oops: :oops: :oops: Elnézést érte! :oops: Mégcsak azt sem tudom ígérni,hogy ez változni fog,mert jövő héten suli(ha anyós elvállalja Adát),aztán pedig megint melo :x
Szegény kiscicám jól meg is fázott. :( :(Remélem nem lesz lázas,mert holnap anyu vigyáz rá,amíg dolgozom.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Okr ismét gratulálok a remek hírhez!! Aztán ne tessék mindenen aggódni tápláld a babát pozitív gondolatokkal.

Csakegy te regényt írhatnál a terhesség alatti orvosi sztoriaidból :lol: Drukk a mókusaidnak +++++ :D :lol:

Tyche én az első két spontán pé-met azt hittem felfázás..1-2 napig fájt pisilésnél ülésnél mozgásnál..most pl a bal oldalam(petefészkem) szúrt nagyon és ülésnél nyomást éreztem.

Rambóka Gerő nagyon szép fiúcska és kis huncut !!! :) sikerült megfejtenem azt is hogy foga jött :D Gratula!

Mniki várjuk a holnapi hőd!! és aztán izgulunk a márciusi zebracsordáért!
Vendég
 


Kincs
Tudom már!!! :D :D Neked a teszthez akartam drukkolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!De jó lenne!!!Mikor is tesztelsz????

KépKép

KépKép
okr
 
 


Holnap akartam de lehet nem fogok..
ha még pár napig marad a hőm biztosabb lesz az erdmény,lehet később volt a pé...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?