Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!!

Remélem mindenki jól van!

Zsókuci!

Nálunk az egész familia szorít értetek. Örülök ha igy ismeretlenből i s de erőt tudunk Neked "adni"
Emese már most bizonyitott, hogy erős és élni akar. Soha ne gondold azt hogy máshogy is lehet! Ő küzdeni fog érted, a hitedért ,szeretetedért.

Én ugy gondolom lányok, mindenki ismerni szeretné Emesét személyesen is, talán egy parkban majd együtt futkározhat gyermekeinkkel!

Puszi és kitartás!

Tegnapi Uh-n megerősitették hogy kislányunk lesz.

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok!

Másra sem tudok gondolni, csak Zsókuciékra. És most hogy láttam a csöppséget képen...
Tegnap küldtem Nekik sms-t, azt hiszem tényleg erős anyuka, már amennyire ezt a válaszából meg tudtam ítélni.
Imádkoztunk, imádkozunk értük!! Szívós kislány az Emese, túl lesz a fertőzéseken!
Nagyon jó, hogy már lemehetnek a gyerekágyasokhoz.
Nagyon-nagyon szorítunk Nektek, kitartás!!
Puszi, Kata

Kép


Kép
skat
 
 


Sziasztok,
én is a májusi topikból vagyok, ott hallottam mi történt Zsókuciékkal. Nagyon sok kitartást kívánok Zsókuci, a mamák ereje szerintem vészhelyzetben megszázszorozódik, hidd el a baba érzi hogy mennyire szeretitek és akarjátok őt . Nagyon szorítok értetek így ismeretlenül is.
Enikő
pici76
 
 

 
 

Sziasztok !

Én a 2007-ben szülünk topicból jöttem. Ott hallottam, mi történt...

Nagyon szorítok Zsókáéknak, hogy a kis Emese sikeresen leküzdje a betegségeket és szépen fejlődjön.
A lányok mindig masszívabbak, és látszik Emese se hagyja magát a fertőzések által legyőzni.

Szívszorító a kép erről a csöpp leánykáról. De nemsokára majd, remélem jó híreket olvashatunk róluk.

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok.
Most olvastam mi tortent Zsokuciekkal. Nagyon sajnalom oket, legyszi ha valaki kuld neki sms/t irja mar oda neki, hogy a pinter is sokat gondol rajuk, es imadkozom hogy minden rendbe legyen veluk. Koszi szepen ... pinter

Kép
pinter
 
 


Csuda édes ez a pici lány!

Minden rendben lesz! Ez a sok erő és védőangyalka biztos megteszi a magáét!!!!

Remélem többieknél egyébként minden rendben!

Pá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok

Bocsi, hogy így eltűntem, de nem nagyon voltam tegnap formában...., mert egy katasztrófa volt az egész vérvétel, és nem a cukros lötyi miatt, az halál jól esett, főleg, hogy én vittem, és készítettem itthon el! :) Az eredményt, talán már este megtudom!
Ma megvettem még pár hiányzó cuccot a kórházi csomiba...aztán majd lassacskán összerakosgatom, enni nem kér, ha itt fog állni! :)

Ok, Nikol, majd tegyél fel képet! :)

Remélem mindenki jól van!


Puszi

UI: Zsókucival érintkezem sms-ben, úgyhogy most ide nem írok!

Kép
elizabeth25
 
 


(Bocsi, a Nikolos mondatot nem ide szántam! :) )

Kép
elizabeth25
 
 


Nem is nagyon tudok most masra gondolni csak erre a pici lanyra, aki annyira kuzd, amennyire mi azt el sem tudjuk kepzelni :(
Eddig is imadkoztam erte, de a kepet latva most talan meg kozelebb kerult hozzam.

Ma voltam a dokimnal, mindenkeppen szerettem volna, ha csinal nekem is tenyesztest, mert azert nagyon megijedtem, hogy egy alattomos fertozes ilyet tehet. Azt mondta, hogy nem erdemes csinalni, ha nem erzek semmi panaszt, mert a fertozes akar nehany nap alatt is kialakulhat es eljuthat a mehbe. Ez nagyon gyorsan le tud zajlani. Ha biztosra akarnanak menni akar ket-harom naponta is tenyesztest csinalhatnanak a terheseknel. :shock: Hat en ezt nem is tudtam, de talan jobb is, ha nem gondolok bele jobban, hogy ez ellen nem lehet vedekezni. :(
Amugy nalunk minden rendben, mehszaj zart, a kislany meg nagyon kis aktiv volt a dokinal, rugdotsta a kezet es bujocskazott a doppler elol. :D

bobita:
Gratula a kislanyhoz! :P

baratodildi
 
 


Ma délután Micimackót néztünk és két dolog megragadott egy pillanatra. Rátok gondoltam közben Zsókuci, ezért leírom ide:

"-Pont jókor jössz, mert ez a nap legjobb része.(mondta Mackó)
-Melyik az a rész...?-kérdezte Róbert Gida
-Az, amikor te meg én, MI leszünk!"

"-... bátrabb vagy mint hiszed, erősebb mint sejted és okosabb mint véled!"


Minden jót nektek továbbra is, egyként gondolunk rátok!Sok sok pozitív töltetet küldünk nektek!

petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek a régi felhasználónevemmel nem tudtam belépni most újra regisztráltam.
Emese és Zsókuci minden nap minden percében eszembe vagytok szorítok értetek.

Kép
rena10
 
 


Sziasztok!!

Én egy másik topikból vagyok,hallottam a csepp hercegnőről.

Zsókuci!
Nagyon drukkolok nektek!
Sok védőangyalkát küldök én is a kislányod mellé!!!
Nektek is sok erőt,és kitartást!!!

Kép
dorcacs
 
 


Lányok,még semmi eredmény, nem írt és nem hívott a szülésznőm cukor ügyben! :(

Kép
elizabeth25
 
 


szonibaba:
Nagyon jo volt az eloadas :P Rengeteg uj info volt nekem. Persze a foeloado doktorno nem jott el, igy egy csecsemoosztalyon dolgozo nover tartotta az eloadast, de rem profin valaszolt mindenre. Szerintem a dokino se tudta volna jobban.

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Emese jól van, dokik azt mondják azért maradjanak a földön....
A fehérvértsejt száma 80 ezerről lement már 60 ezerre ( a normális 8000 lenne). Azt monták az antibiotikumok most kezdik majd kifejteni hatásukat.
3 óránként mehet fel Emeséhez, olyankor mesél neki, és bíztatja, hogy nagyon-nagyon sokan szeretik Őt, és rengetegen küldték az angyalkájukat hozzá, hogy vigyázzon rá, és meggyógyuljon.
Zsókuci azt mondja pénteken már hazaengedik, szomabtom pedig mennek mp3 lejátszót venni, amire felveszik a szívhangot, meg meséket olvasna rá Emesének.

chesti
 
 


chesti:
Ha hazaengedik, akkor onnantol ugy kell majd bejarnia hozza 3 orankent? :shock: Nem jobb neki ott mellette, vagy nem maradhat ott?

baratodildi
 
 


Sziasztok

Kepzeljetek mi tortent....tudjatok egy egeszsegugyi cegnel dolgoztam...mielott babocas lettem...es Budapest osszes korhaza es szoc otthonaval en tartottam a kapcsolatot, meg megrendeleseket inteztem nekik....meg a Pest megyek ill. kornyekiekkel..na nem ragozom a szot....igyekeztem mindenhol kapcsolatora meg ismeretsegre azert szert tenni...a lenyeg, hogy az egyik korhazbol felhivtak, hogy kerestek a cegnel, de hallottak, hogy babat varok, es kaptam egy gratis 4D/es uh/ot :), ugyhogy most megyek delre....annyira orulok, hogy lathatom megint manomat! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Szaisztok!

Ide is megírom azért hátha valakit érdekel, vagy segítene.
Zsókuciéknak szeretnénk összedobni valamennyi pénzt, amit beváltatnánk media marktos ajándékutalványra, hogy mp3 lejátszót tudjanak venni. Arra vennék fel Zsókuci szívhagját, meg általa felolvasott meséket, igy segítve a kis Emesének.
Ha valaki úgy gondolja Zsókuciékat ezzel egy picit segitené, akkor kérlem a:
Szülészetek, kórházak/ Budai Meddőségi Centruma járok - babás topicba jelezze, ha lehet még a mai nap folyamán, legkésőbb péntekig.

chesti
 
 


Sziasztok!

Ez jó hír, hogy Emese jól van, fehérvérsejtcsökkenéshez is külön mennek a drukkjaink!!!
Az rém gáz lesz, ha 3 óránként "kell" a kórházba visszamennie Zsókucinak :( Ez is jellemző az eü.-re :evil:
Ne haragudjatok, de anyagilag mi nem tudunk hozzájárulni, de remélem sikeres lesz az "akció".

B.Ildi!
Legalább nem maradtál hiába, majd jövő héten kitárgyaljuk, hogy mikről volt szó, remélem nem felejted el addig :wink:

Elizabeth!
Ez tök jóóó. Várjuk a csúcsszuper fotókat!!! És arra is kíváncsi vagyok, hogy ez az uh mit mond a várható kibújási időre?!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Zsókuci sms:

"Kicsit bíztatóbb az állapota a doki néni szerint. Persze nem merünk jobban reménykedni. Imádom! Bíztatom nagyon!"

chesti
 
 


Megjöttem, ime a képek: :)

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Szonibaba, a mensi időpont szerint van fent a 26.3 a képen, a 27. hét...de a baba fejkörfogata alapján 29.2 a napom, úgy ahogy a vonalzón is van...úgyhogy máj. 14et :)

Kép
elizabeth25
 
 


elizabeth:
Hu ezek a kepek csodalatosak!!! :P Gyonyoruseges! Nagyon jo, hogy ilyen ajandekot kaptal! :lol:

szonibaba:
Lejegyzeteltem, :lol: igy nem tudom elfelejteni :P

baratodildi
 
 


Ildi, szerintem ennél szebbet nem is kaphat az ember! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Vércukor eredmény!

Éhgyomri 6,5, terhelés utáni 6,1...a szülésznő azt mondta, hogy valami nem stimmel....elmegy és megnézi, hogy nem e összekutyultak valamit! Nekem sosem volt ilyen magas az éhgyomri, a lányok a chaten azt mondták, hogy hülye vagyok, mert nálunk vasárnap vendégség volt és még este 7kor sütit ettem! :(
Mindenesetre ahogy ott szétbarmolták a kezemet, mégegyszer nem megyek el, az tuti!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Chesti:
Hogy van a drága kis Emese? Örülök, hogy bíztatóbb az állapota. Úgy várom már, hogy valami biztos jót írj! Nagyon sokat gondolok Zsókuciékra. Amint van valami újdonság, kérlek értesíts. Nem maradhat ott a picivel a kórházban? Én azt hittem, hogy igen. Biztos jobb lenne mamának és babának is, ha ottmaradhatna. Sok puszit küldünk nekik.

Elizabeth:
Nagyon édesek a képek. A cukorértéked tényleg magas egy kicsit, de az biztos, hogy számít, mennyi édességet ettél előtte. Azért ne izgulj. Én két hét múlva megyek, kíváncsian várom, mert anno nagyon alacsony volt, viszont most a kislegénnyel elég édesszájú lettem.

Remélem mindenki jól van egyébként, Kata

Kép


Kép
skat
 
 


Skat, most néztem, a terheléses az jó, a 6,1...most beszéltem a védőnővel...a másik tényleg kicsit magas...de előtte nap sok édességet ettem! :(

Kép
elizabeth25
 
 


elizabeth:
Az ehgyomri sajnos nagyon magas 6 folott mar abszolut nem jo, de terheseknel mar a majdnem 6 is komolyabb felugyeletet igenyel :( Biztos valamit elneztek. A terheles viszont jo. Mondjuk alapbol fura, hogy lement terhelesre a cukrod.
Az esti kajalas biztos kozbeszolt az ehgyomri cukornal, de szerintem ennyire tuti nem emelhette volna meg, hisz meg a terhelesed is kevesebb... :roll: Fura, fura... :roll:

baratodildi
 
 


Ildi, tényleg az.....de elég sok cukros dolgot ettem az eltelt pár napba, úgyhogy simán megdobhatta.....a másik fele, hogy megkérdeztem a védőnőt...és 5,85-ig jó az éhgyomri vércukor...az tényleg kicsit magas...de azt mondta, hogy a kajától simán lehetett....másfél hónapja nézték....és akkor csak 5 volt....a másik, hogy mégegyszer nem csináltatják velem végig ezt a tortúrát, inkább megszülök itthon!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Nem szeretném unalomig ismételgetni, de Zsókuciék mindig itt vannak az eszemben, nagyon szorítok nekik, és olyan jó olvasni, hogy vannak pozitív fejlemények! Remélem továbbra is tájékoztatva leszünk... Puszi nekik!

Elizabeth, szerintem az éhgyomri vércukor nem mérvadó, mert terhességi cukorbetegség esetén is normál értéket mutat (többnyire), a "gubanc" a terhelésnél jön ki. Az meg neked rendben van :) Szavaidból úgy tűnik, hogy vagy egy kezdő, vagy egy bunkó kezei közé kerültél vérvételkor...
Hétfőn én is átestem a tűzkeresztségen, és itt szerencsére ügyes kezű nővérkék dolgoznak :) A cukros lötty sem volt nagyon gáz, bár 2dl vízzel szerintem túl tömény lett, és a fertőtlenítős pohár szaga sem segített sokat a lenyelésében :D
Gratula a potya uh-hoz, lesz bőven képi anyag Dominik baba legeslegelső hónapjairól :)

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin, köszi a megnyugtatást aranyos vagy! Akkor szerinted ne parázzak? :)

Hát tényleg lesz Domiról képi anyag :oops:

És a hölgyet aki a kezei közé kapott, azthiszem a bunkó és az állat...enyhe kifejezés rá! Ne tudd meg hogy néz ki mind a két vénám! 27 év alatt még sosem barmolták így szét! :(

Kép
elizabeth25
 
 


Amúgy a bunkóci is azt mondta, hogy szerinte tök felesleges az éhgyomrit levenni...igyak meg a cukros szart...és utána menjek vissza...hát nem kellett volna erőssködnöm, hogy de, azt is csinálja meg, mert akkor most lenne egy 6,1 értékem, ami tök jó, és kész! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Elizabeth nagy irigye vagyok a képeidnek! Én is szeretnék hamarosan ilyeneket látni törpiről, de sajnos "hivatalból" már annyit UH-znak, hogy igazán a dokim nem csinál plusz bekukuccsot, így képem sincs (még fekete fehér sem).DE a jövő keddi lesz elvileg az utsó pécsi körünk, és utána....a kövi UH-t már én is színesben és maradandón szeretném élvezni.
Nagyon szép kis pofija van a babódnak!A cukorhoz nem tudok érdemben hozzászólni, nekem azt mondták, hogy ok és nem mélyedtem bele e témába jobban.De a vérvételt már nálam is elcseszték párszor amikor nem találva vénát, turiztak a kezemben, aztán pedig itt-ott újra böktek...Én sem szeretem azóta azt a hölgyet a tű másik oldalán látni.

Csajok, nektek mi a véleményetek a háton alvásról? Még az első terh.alatt olv.valahol, hogy ahogy nő a kicsi egyre kevésbé jó hanyatt feküdni, mert nyom vmi nagyeret.Azóta ha éjszaka háton ébredek, gyors vetődés van a bal vagy jobb féltekére...nehogy baj legyen.Ti hallottatok vmi ilyesmit vagy hülyeség?

Mentem, szép napot mindenkinek!
petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Itt találtam egy hasonló megjegyzést: http://www.geographic.hu/index.php?act=napi&id=981

Alvási tanácsok terhes nők számára

# A harmadik trimeszterben érdemes a bal oldalon fekve aludni, így jut el a legtöbb vér a magzathoz, a méhbe és a vesékbe. a hosszú ideig tartó háton fekvés ilyenkor kerülendő, mert a magzat súlya elszoríthatja a test egyik fő gyűjtőerét.


Mi lehet ebből a gond? Tudja valaki?

Kép
Kép
petra78
 
 


Tegnap este beszéltem Zsókucival, mindenkit nagyon-nagyon puszil, soha nem gondolta volna, hogy internetes kapcsolatok révén, ennyi aranyszívű emberrel ismerkedik meg. :) Nagyon jól esnek neki a bíztató sms-k, hozzászólások, és hogy ennyien gondolunk rájuk.
Emese jól van, bár tegnap reggel nem ment neki a pisilés, igy vízhajtót kapott, kicsit megrémültek, de délutánra megoldódott a helyzet. Minden nap egy ajándék, hogy erősödni tudjon Emese. :)
Szerintem az inkubátora mellett, a mi rengeteg angyalkáink vigyázzák Őt :)
Emese és Zsókuci erősek vagytok! Sokat gondolunk rátok, imáinkkal segítünk Titeket. :)

Puszi nektek

Kép

chesti
 
 


Petra az alvassal sajnos mar en is hadilabon allok! :(

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Örülök a jó hireknek Emesével kapcsolatban. Anno a Fanni lányom is felkerült a koraszülött osztályra itt Győrben. Ott én is láttam egy-két meredek dolgot és volt egy nővér akitől mindig hallottunk hihetetlen dolgokat. Nálunk azt mondják nagyon jó ez az osztály Alexi dr az agy. Volt olyan baba akinek nagyon kicsi esélye volt a normális életre már a doki sem bizakodott,és mégis hazakerült egészségesen. Nagyon sok függ a babától!!!!

És a legfontosabb megérzi ha lemondanak róla a szülők!!!

Zsókuci! Harcold ki hogy minél többet lehessél Emesével!!!

Elizabeth! Kimondott sztárfotók készültek Dominikról,és már ugy tűnik jó húsban van. Neked mennyit mozog egy nap :?:

Kép
bóbita3
 
 


Bobita, eleg sokat :)....olyan kis perpetum mobile...foleg ejszaka most amit muvelt :)
De nagyon befolyasoljak ot a frontok meg a szel....meg hat engem is...., mert en nagyon erzekeny voltam idaig is a frontokra, most meg meg inkabb.
Neked?
Te mar voltal terheleses vercukron?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Elizabeth!
Ezek a képek ténleg nagyon jólsikerültek. Jó nektek, hogy így engedi magát Domi. Nekünk sokat küzdött az uh-os, mire az az egyetlen "félarckép" sikerült.

Nekem is sokat mocorog a Kismanó, főleg, amikor nyugton vagyok, de pl. a sorbanállást nem bírja, mert akkor is kirúgja az oldalam. Hiába: pasi a drágám :)

Petra!
A hátonalvást én is így tudom, ahogy Te. Egy másik topikban, ahol még vagyok, az egyik lánynak azért kellett 4v.5 napot befeküdnie a kórházba, mert rossz lett a ctg-je és végül kiderült, hogy valszeg amiatt, mert hátonfekve csinálták neki a nagyeszűek (azóta már megszületett a kisfia, aki nagyon szép).

B.Ildi!
Jól van, kis szorgalmaska, akkor kedden hozd a füzetkédet! :)

Tegnap este találkoztunk leendő szülésznőnkkel, aki sztem egy tünemény. Kedves, szimpatikus és a szemlélete is megegyezik a miénkkel, úgyhogy azt hiszem sínen vagyunk.

A terheléses cukorral kapcs. tudja vki, hogy van-e jelentősége, hogy pontosan mikor veszik le (hanyadik héten)? Mert ahogy nézegettem, akik már voltatok, vannak eltérések a hetek számában

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök remélem mindenki jól van. Emeséért és Zsókuciért szorítok nagyon, később jövök még.

Kép
rena10
 
 


Sziasztok!

Benéztem erre az oldalra és visszaolvastam. Megdöbbentő ami Zsókucival történt!!! :( :( :(
Emese csodálatos kislány, könnyeim potyogtak a képe láttán.
Nagyon nagyon szoritok értük, mielőbbi gyógyulást és sok sok erősödést Emesének!
Zsókucinak és férjének rengeteg erőt és kitartást kivánok!
Szólók majd barátnőmnek hogy nézzen be ide, ő sokat segithet lelkileg.
Kislánya Évike most 9 hónapos, de ő is nagyon korán született 560 grammal.

Annee
Vendég
 


szonibaba:
Nekem pont a heten mondta a dokim, hogy a terheleses cukrot a 24-28 het kozott kell levenni. Orvostol fugg mikor csinaltatja meg. Mivel nekem volt mar a 18. heten is ezert en valoszinu most kesobbi idopontban megyek majd, hogy minel kesobbi eredmeny legyen a kezunkben, mert az elso jo volt.

Mar nem tudom ki irta, de az tuti, hogy sajnos az ehgyomri ertek is szamit. :( Nekem a terhesseg elejen volt 5,4 es mar azon kicsit kiakadt a vedono es jelezte, hogy jobban fognak ra figyelni az tuti... Aztan szerencsere rendezodott hala a dietanak, amit csinalok es igy minden cukor ertekem jo azota.
Ha nincs terhesseg sokkal magasabb ertek szamit normalisnak, mint igy terhesen. Terhelsnel is igy van... Nem terhesen meg 8,2 is ok, mig terhesen 7,8 folott mar nagy gaz van, de 7 folott mar huzogatjak sok diabetologian a szajukat. :?

baratodildi
 
 


Balwin küldtem neked privit az ajándékutalvánnyal kapcsolatban, és még egyszer köszönjük neked, hogy segíted őket! :)

chesti
 
 


Idli olyan valaki írt erről, akinek a szakmájához tartoznak ezek a dolgok, meg ebből diplomázott :)

Kép
elizabeth25
 
 


B.Ildi!
Köszi.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!
Meg mindig nem sikerult teljesen atallnom az itteni idore, de legalabb mar nem ebredek fel reggel 4-kor (amikor otthon del van) merthogy ehes vagyok...:))

Elizabeth: nagyon aranyosak a 4D kepek, azok alapjan a kepek alapjan, amiket felraktal ide magadrol, egyertelmu, hogy rad hasonlit a kisfiad!! :)

Orulok hogy Emese jol van, sokat gondolok ra!

Petra: nekem azt mondta a dokim, hogy azert ne fekudjek sokat haton, mert olyankor az egesz meh sulya a grincre nehezedik, es az nem jo, es a baba verellatasa is csokken egy ido utan. De azt is mondta, hogy ne foglalkozzak vele, mert amikor mar gaz lenne, akkor ugyis erzed hogy kenyelmetlen, es magadtol megfordulsz... szoval szerintem ne aggodj, en is sokszor kelek ejjel ugy, hogy a hatamon fekszem (pedig en egyebkent nagy hasonalvo vagyok, es szerintem meg eletemben nem aludtam haton eddig...:))

zetus8
 
 


Zetus, de aranyos vagy, tényleg igy gondolod? :shock: :lol:

Lányok, beszéltem a szülésznővel, a lényeg, hogy a terhelésem jó lett, az éhgyomri ugye picit magas...mondta , hogy elég nagy esélyem van az édességek miatti dologkra...úgyhogy saját megnyugtatásom végett, bár ő azt mondta, hogy nem akarják mégegyszer elvégeztetni a vizsgálatot, kértem ma egy bautalót a háziorvostól, és hétfőn elmegyek ide a szakrendelőbe, és csináltatok egy éhgyomri cukivizsgálatot, ami remélem, hogy jó vagy legalább is jobb lesz...úgyhogy ma már nem ettem semmiféle olyat, amit nem annó nem kellett volna :) Ha pedig ugyan ilyen lesz az eredmény, akkor bekell látni, hogy diéta :(

Kép
elizabeth25
 
 


Ja és még azt is modnta, hogy hiába figyelek oda, hogy mit eszem, a hízás miatt...sajnos valakinél kialakul akkor is, ha nem eszik édességet meg szénhidrátot meg ilyenek...., de terhesség után elmúlik...ez hajlam kérdése is!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Múlt hét csütörtökön voltam cukorterhelésen. Nem volt semmi gond nekem meg se kottyant. Lehúztam és két óra múlva kellett visszamennem. nem volt gáz pedig a cukros löttyöket nem szeretem, mindig ásványvizet iszom.

A lelet biztos jó mert akkor márhivott volna a védőnőm. Jöv héten megyek hozzá és akkor majd megirom az értéket.

Az én babócám nagyon sokat mocorog. Nagyon szereti ha simogatom mindig válaszol rá.
A yorkim is szeret odabujni érezni a mocorgást. Szerintem komunikálnak .
Mások szerint csak a hasamra hiztam, de azért a ruháimon észrevenni hogy máshova is jött fel. Kb 4-5 kb

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok!

Nem tudom,hogy emlékeztek e még rám! Januárban jártam itt utoljára! Sajnos rossz hírekre érkeztem vissza! Szurkolok Emeséért!
Mi jól vagyunk és a 27. hétben járunk, csak keveset mozgolódunk, úgyhogy folyton a pocakot bögdösöm.

bánóczi hajnalka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?