Új privát üzeneted érkezett!

Na, mégsem megyek holnap, most mondta Pilla, hogy időpontot kell oda is kérni... viszont akkor 2 hét múlva megyek, az uh-val együtt!

Nircee, mégiscsak mehetünk holnap sétálni! :)
Vendég
 


Ja, és mondtam a páromnak, hogy nem csak Flóra volt tegnap hisztis, és teljesen megnyugodott. :)
Vendég
 


Na megint én vagyok!!! :) Pilla, hívtam a számot (köszi egyébként!!!) és azt mondták, mehetünk holnap, mert a pici babák hamar mennek. :) Szóval akkor holnap még akár össze is futhatunk mindenkivel, aki jön a kórházba... :)
Vendég
 

 
 

Én nem kaptam meghívót sehova... :(
Giga, Pimpoka mi 4- 1/2 5 között megyünk a csípőszűrésre. Lehet, hogy addigra ti már rég végeztek, de azért leírtam a telefonszámot.
Vendég
 


Verna ez nagyon jó hír! Mikorra kell mennetek?
Vendég
 


Azt elfelejtettem, hogy amíg az UH várójában ezer fok meleg van, addig a csípőszűrést a folyosón kell megvárni, ahol viszont elég nagy a huzat.
Vendég
 


Giga,
Itt az oldal legtetején van a reklám bennerje a babymerktnak.
Amúg yaz egy hatalmas nagy babaruhabörze,ami márc.10-11-én lesz a stadionok mögött.
És én e-mailben kaptam a babanettől egy olyat,hogy ha regizek,akkor kapok 1 ingyenes belépőt,mivel,hogy 200nm-en babanetes találkozót szerveznek.
Ezért kérdeztem,hogy innen ki megy,mert ha többen akkor én is úgy megyek,hogy találkozzak is valakivel!

Ildi,
Csak holnap tudok bővebben írni priviben,szóval ma már ne várd! :(
Mer még most etetem Levit aztán nemsokára fürdés,szóval sajnos nincs időm ma már részletesen írni! :cry:
De holnap mindenképp leírom amit kértél!

Kép
mano83
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!!

Kép

Kép

Kép

Kép
becsi
Iklad
 
 


Jaj, nagyon csini a kis ünnepelt! :D

Pilla: szerintem mi odamegyünk kezdésre, azt mondták a telefonban, bármikor mehetünk 1/2 4 és 1/2 6 között...
Giga, Pimpoka: hogy ismerlek meg benneteket, ha jöttök?! :)
Vendég
 


Verna,
majd holnap megbeszéljük! :wink:

klmaria,
gratulálok a 100. oldalhoz!!! :D A pezsgőzésben benne lennék! 8)
Milyen aranyos Alexa! És milyen husi karjai vannak!!! :D :D :D

Ildi,
üdv köztünk! Nekem dr. Fábián István az orvosom, természetesen nagyon meg vagyok vele elégedve, de ő csak magánban rendel, kórházban nem.

Mano,
kérdezted, hogy a képen a másik gyerek rokon-e. Nem, hanem egy barátnőm babája, 1,5 héttel idősebb Marcinál.

Giga,
Marci mostanában kezd fogni, még nem tudatosan, csak ahogy sikerül neki. Ma a kezébe adtam az egyik rágókát, megfogta, és tartotta jó sokáig, még a szájához is odaemelte. Pár napja látom, hogy nagyon igyekszik megfogni a jétszószőnyegén lévő állatkákat, de még csak az öklöcskéjével ütögeti őket. Ma kezdte kinyitni a kezecskéit.

Csajok, a barna szem mikor kezd el kialakulni? Marcinak olyan szép kékek a szemei, és nem szeretném, ha barnák lennének (a családban van barna, kék, zöld).


Kép Így tudunk már fogni! :)

Kép
Kép
nircee
 
 


Jaj, majd'elfelejtettem:

BOLDOG SZÜLINAPOT SZONJA!!!!

Kép

Kép
Kép
nircee
 
 


Hú, nagyon ügyes Marci! :)
Flórának már születése óta sötét a szeme, olyan sötét szürkéskék, de valószínűleg barna lesz. :)

Viszont így ugrik a séta, mivel mégis megyünk a kórházba... de máskor mehetünk, Pillával már kitaláltunk útvonalat is! ;)
Vendég
 


nircee!
Akkor ezeket a pulykasonkákat is nézd, nem csak a kezén van ilyen gusztusos :lol:
Kép

Alexa szeme egyszer csak átváltott zöldre, remélem nem fog bebarnulni :wink:

Lányok!
Ti milyen gyümölcslevet adtok inni a picúroknak?
A teát nem hajlandó meginni és a gyümölcsléből meg nem iszik meg 2 dl-t sem egy nap. Felbontva pedig nem állhat el még hűtőben sem, amiket eddig vettünk. :evil:

Kép
klmaria
 
 


Nircee, azt olvastam valahol hogy , a hajszín egészen 11 éves korig változhat, onnantól már az marad ami. :D A szemszín pedig talán 3 éves korig változik? ebben nem vagyok biztos.
Szonjának sokáig szép kék volt, aztán elkezdett zöldülni, aminek fenemód örültem, mert az enyém is olyan :oops: Most pedig zöldesbarna. Vagyis erős a gyanu, hogy barna lesz az apja nagy örömére, mert az övé is barna. Egyébként meg ha végiggondoljuk az örökléstant a két szín közül a barna a domináns. :( Szóval nézd meg magatokat!!4

thenus
 
 


a mi babánk szeme tutira kék lesz... ha nem, akkor azt elég nehezen tudom majd kimagyarázni :)))))))))
Vendég
 


sziasztok,

nálunk sötétkék szeme volt, gyönyörü színben, azt négy hóskortól valahogy bebarnult, de legalább olyan mint az apjáé :-)
a szomszédban világoskék volt az első perctől az nem is barnult be, nekem még anno azt mondták fél éves korára megvan a szemszín.
a 100oldal elejére én is törtettem, de sajna nem jö össze :roll:
szép álmokat Zsó

Kép
Kép
kispraga77
 
 


Sziasztok!
Nekem azt mondta a doktorno hogy legalabb 9eves korukig valtozik a szemuk szine! :?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok ezen a topicon, ki tudna nekem segíteni?
A problémám a követekező: április 25-e körül szülnék, a Schöpf-Mérei kórházban, de azt hallottam, hogy magán kórház lesz, a díjak meg nekem sokak, főleg, ha császárba menne át a dolog.
A dokim meg nem fog eljönni onnan.
Szerintetek melyik orvos venne át ( Kerepesen ) 32.hetesen.
Tök gáz, hogy ilyen helyzetbe kerültem...

Kérlek adjatok tanácsot, mert nem tudom mi tévő legyek...

Köszi előre is Mindenkinek
Pusza Linda

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


Klmaria!
Tökugyanakkor írtunk. Majdnem az enyém lett a 100.oldal eleje. :wink: A pezsgőben én is benne lennék!!! :lol:

Verna!
Csiki-csukizol? :lol: :wink:
Jössz-nem jössz... :lol: :lol: :lol:
Akkor lehet, hogy veled is összefutunk.
Mondom én, hogy babanetes találkozó lesz ma a kh-ban. :D

Mano!
Köszi, meg fogom nézni!

Becsi!
Hát azt kell, hogy mondjam, hogy tündéri ez a kiscsajszi!
Nagyon csinos!!!
És milyen jóízűen eszi azt a tortaszeletet! :lol:

Verna!
Én kék Pierre Cardin babakocsival leszek. Egyébként Kálmáncheyné Roszinszki Ágnesként fent vagyok az iwiwen, nézz meg magadnak! :D

Nircee!
Nagyon ügyes Marci! Lili is halad, ha a kezébe adom a rágókát már megtartja egy kis ideig.
:D

Linda!
Üdv köztünk!
Szerintem a mostani helyzetre való tekintettel akármelyik doki átvenne téged. Nem ti tehettek erről a kialakult helyzetről. A Flórban nagyon sok jó doki van. Igazából csak azt tudom mondani, amit eddig is mindenkinek, aki a dokikról érdeklődött: mindenki a saját dokiját tartja a legjobbnak (természetesen), úgyhogy neked kéne valamilyen paramétert megadni, hogy milyen dokit szeretnél.
Fiatal, idős, olcsó, legyen magánrendelője, közvetlen, vagy inkább ne legyen haverkodós... stb. Szóval ha van ilyesmi elvárásod, akkor könnyebben tudunk ajánlani valakit.

Kép
Kép
giga1
 
 


Pilla!
Priviben írtad le a telszámod? Mert nem tudok belépni az üzeneteimhez... :? :evil:

Kép
Kép
giga1
 
 


Még egy gyors kérdésem lenne.
Nem tudom már, hogy ki volt az aki útlevelet csináltatott a picurnak.
Mennyi időbe telik, amíg megkapjuk.
Mi május 21-én mennénk külföldre, mikor kéne elkezdenünk intézni?

Kép
Kép
giga1
 
 


Verna, én egy szürke mózeses babakocsival leszek, én pedig Trifonov Éva vagyok, nézz meg engem is magadnak az iwiw-en :D.
Ha te is fent vagy, jelölj meg és én is jól megnézlek! :)
De priviben mindjárt átküldöm a számom, küldd át te is és akkor tudunk egyeztetni, hogy ki hol jár.

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Verna,
semmi baj, úgysincs szép idő. :( A tavat nem ajánlom, mert egyszer körbementünk a férjemmel, de nagyon rossz az út (keskeny földút végig).
Majd jelentkezz!

Csajok,
többen érdeklődtetek a séta iránt: még csak mostanában kezd körvonalazódni, eddig egyszer jött össze Vernával, itt Csömörön. Természetesen bárkit sok szeretettel várunk, de nagyon nehéz összehozni, meg kell egy jó helyszínt is találni, ahol több babakocsi elfér egymás mellett. Ha van valakinek ötlete, írja meg! Én még a gödöllői Erzsébet-parkot gondoltam, bár földes, de nem olyan vész, főleg nagykerekű kocsival. :)

Szemszín:
nekem barna, férjemnek zöld, neki kék+zöld génjei vannak, nekem vagy barna+barna, vagy barna+zöld. Ha mázlim van, akkor a zöld+zöld, vagy kék+zöld találkoztak, és abból zöld vagy kék lehet. Én nagyon nem szeretnék barnát, de sajna tény, hogy erre van a legnagyobb esélyünk. :? Ezért is kérdeztem, hogy akinek barna szemű a babája, annak milyen idősen látszottak már ennek a jelei. A remény hal meg utoljára! :wink:

Giga,
én csináltattam, és 1 hét alatt kipostázták! Kérheted sürgősségivel is, de az dupla pénz (3.000.-) , és szerintem nem sokkal gyorsabb.

Klmaria,
nem semmik azok a combik!!! :D :D :D

Linda,
üdv köztünk! Gigának igaza van, légyszi adj meg több paramétert, és akkor jobban tudunk segíteni. Egyébként a kórházban minden doki nagyon jó, szakmailag magas szinten vannak, emberileg viszont nagy a különbség köztük, egyikünknek ez, másikunknak az jön be, ezért nehéz így segítenünk.

Kép
Kép
nircee
 
 


Sziasztok!

Teljesen rosszul működik nekem a Babanet... Megint nem jelennek meg a képek...
Giga nem az én telefonszámomat írtam le, hanem a tiedet, hátha... Bár most úgy néz ki, hogy jó, ha 5-re odaérünk, mert Sára reggel elhányta magát az utcán iskolába menet és fájlalja a bal oldalon a hasa alját. Remélem csak a menstruáció miatt, de azért biztos ami biztos elviszem a dokinénihez délután. Mivel ő meg 3 órától rendel, így fogalmam sincs, hogy fogom ezt a délutánt összehozni.
Bocsánat, de most rohanok tovább, mert itthon fejetlenség van kialakulóban.
Vendég
 


SZiasztok!

Már 100 oldal??? Atyaég! :shock: :lol:

Klmaria! Igazi husimusi a baba! A gyümölcslével szerintem nem tudsz mást csinálni, próbálgatni kell. Majd észreveszed, melyik jön be a kicsinek. Nem próbáltad még a gyümölcsös ízesítésű granulátumos formájú csecsemőteákat (hipp, milupa)? Nálunk azok a slágerek már nagyon régóta! Négy hónapos kortól adhatóak!

Nircee, nem szeretnélek elkeseríteni, :( de a barna szemszín génjei dominánsak a kékkel és a zölddel szemben (a világos színek mindig recesszívek, mindegy hogy szem vagy hajszín). Nálunk is hiába van apának gyönyörű kék szeme, mivel az enyém barnászöld, Bogié nagy valószínűséggel be fog majd barnulni 9 éves koráig. Pedig anyukámnak is világító kék szeme van, de az enyém sem lett világos.

Giga, az útlevél max 2 hét alatt elintéződik az önkormányzati okmányirodán keresztül is normál ügyintézési menetben. De a postát ismerve, ne kérjétek a kipostázását, hanem vegyétek majd fel az okmányirodában... Ha meg nagyon sürgősen kell, be kell menni Pesten a Visegrádi utcában lévő központi okmányirodába (minimum 2-3 óra várakozással számolj!), és ott megvan akár 2 nap alatt is. Viszont mindkét szülő együtt kell hogy menjen és aláírja az útlevélkérelmet (ez a gyermekcsempészet megakadályozására van így - vagyis hogy senki ne tudja külföldre vinni a gyereket a másik szülő tudta nélkül).

Üdv mindenkinek: Andi
andibab
 
 


Andi,
nem keserítesz el, ezt én is tudom. De a barna gén csak akkor tud dominálni, ha van a gyerekben barna gén! A férjem zöld szemű, pedig a mamája barna szemű, a papája meg kék, mert szerencsés volt, és a mamájának egy barna és egy zöld génje volt (ebből természetesen a barna dominált), és nem a barnát adta tovább. Nálunk is kétesélyes a dolog, mert én vagy barna-barna, vagy barna-zöld génnel rendelkezem, így 25% az esély, hogy zöld gént adok tovább. Na, mindegy, az öröklődés nagyon bonyolult, ne is menjünk bele. Tudom, hogy kicsi az esély, de nem adom fel! :D

Kép
Kép
nircee
 
 


na szuper, sikerült elintézni nekünk is a csípőszűrésre a beutalót, úgyhogy megyünk mi is!!! Legalább letudjuk egyszerre és nem kell menni két hét múlva megint.

Giga, akkor háromkor a kórház bejáratánál, a buszmegállónál.

Verna, veled meg a csípőszűrésen futunk össze, ti oda jöttök ugye.

Pilla, remélem nektek is sikerül elintézni ma és össze tudunk futni, szegény Sára, gyógyuljon meg!

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Sziasztok!
Jó sokat írtatok tegnap óta!!! :?

Becsi!
Tündéri a lánykád,nagyon szép abban a rózsaszin kisruhában!Tiszta csajszi ahogy a tortával ismerkedik!-Megegyem ne egyem meg??
Szép lányod van nagyon! :P

Nircee!
Enni való babód van!Ügyesen fogja azt a nehéz hűtő rágókát!!!!!!!! :lol:
Nekünk Anett világoskék szemmel született és az is maradt(nemnagyon akar változni semerre!)Hála istennek ,mert nagyon jól áll neki!! :lol:
Zsaninak viszont bezöldűlt már és neki szerintem ilyen is marad mostmár!!!!Rolandra megmondom őszintén már nem emlégszem!!!! :oops: :?
Azt hallodtam,hogy 3-om éves korukig változik a szemük szine onnantól már csak esetleg sötétedik,és eggyáltalán nem adtól függ,hogy a szülőknek milyen színű a szeme!!!! :wink:
Ezt ólvastam valahól de már nem tudom hól!!!!!! :roll: :?

Klmaria!
Hurkák megvannak!!!! :lol:
Nekünk is van ilyen Bodynk!!!!!!!! :lol:

Linda!
Üdv közöttünk!!!! :P
Egy e-mail címet ha tudsz adni én már küldöm is az infókat és a képeket a dokimról!!!! :lol: :wink:

Azért kérek e-mail címet mindenkitől mert nem tudom néha megnézni a priviket és így küldeni sem tudok!!!!!!! :cry: :?
Tiszta bolond a gépem vagy nemtudom,hogy mi a baj de semmit nemtudok megnézni!!!! :oops: :cry:

Újj babókkal milehet???? :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Pimpoka, Giga, megjelöllek benneteket, nem tudom, látjátok-e még, de én azért megnézlek titeket. :)
A többiektől elnézést kérek, hogy nem jelölök, de én a wiwen csak azt jelölöm, akit ténylegesen ismerek... :oops:

Az Erzsébet park jól hangzik sétának, vagy a kastélykert is lehet (bár az is földes). Száraz időben szerintem meg lehet játszani, mondjuk nekünk terepkerekű kocsink van, könnyen beszélek. :) Apukákat lehet vinni? Férjem nagyon be van sózva, hogy menjünk már kirándulni a csajszival. :)
Vendég
 


Nem tudom megnézni a Privát üzimet!Nem tudom ki küldte de egyszerűen nem nyitja meg a gép vagy nem tudom mi a hiba??????? :oops: :cry: :shock: :?
Késöbb megpróbálom de valószinű,hogy a Babanettel van baj!!!! :? :evil: :evil: :evil: Tiszta idegesítő dolog! :cry: :x


Más!
Előbb elfelejtedtem írni,hogy tegnap vóltunk a Sváb Hegyen és vedtek vért Zsanesztól !Szegénykém sírt nagyon de ebből nagyon sokmindent megtudnak nézni!!!!!Tíz nap múlva lessz eredmény ,addig szétvet az ideg!!!!! :cry: :? :evil:
Remélem semmi kokoly nem lessz!Igaz a doktornő megnyugtatott,hogy valószinű beleestünk abba a vírusba ami a két ünnepp között tombolt!!!!! :? A tejpépre meg azt mondta,hogy inkább adjak neki Bio Zabpehelykását este vacsira!Adtól jólfog aludni mert eltelíti és nem lessz éhes,mert valószinű,hogy azért kell fel este mert kevés már neki a bevitt táplálék! :? :oops:
Gyümölcsöt azt mondta csak kora délután adjak neki mert az éjszakára savat csinál és adtól is felkelhet cicizni,hogy megnyugodjon a gyomra!!!Szóval majd kiderűl mi lehetett a gond!!!! :? :roll:
Neharagudjatok,hogy már megint evvel fárasztottalak benneteket de akit nem érdekel az pörrgesse át!!!!!!!! :? :oops: Csak jó ezt leírni valahová!

Szép napot mindenkinek! :P

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Sziasztok!

Igazából nincsenek, olyan nagy elvárásaim csak ott legyen a doki (férfi) és ne kézről kézre adjanak át...
Most, hogy járok Kerepesre szülés felkészítő tanfolyamra, (mert a Schöpf-Méreiben már az sincs), szimpatikus volt a szülésznő (Ulicsák Éva), a múltkori előadást egy bizonyos Dr. Toldinak kellett volna megtartania , de nem ért rá, Most kedden meg Dr. Erdélyi fogja tartani elméletileg.
Ők milyenek? Milyen tarifákkal dolgoznak? Mert gondoltam arra is hogy jövő héten felkeresem őket, aztán rákérdezek..
Lehet , hogy nem is vállalnak el így már nagy pocakkal???
Ja és papás szülést szeretnénk, nem tudom ezt melyik doki mennyire tolerálja.

Köszi az infokat előre is..

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


Szia Linda!

Nekem Dr. Erdélyi Zsolt az orvosom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nála szültem a második gyermekemet 2006. november 14-én és felejthetetlen élmény maradt számomra. Na és persze a párom számára is, mert végig ott volt velem.
A doki amúgy nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott, türelmes. Mindent elmagyaráz és minden kérdésre válaszol. A vizsgálatokat mindig úgy csinálta, hogy észre sem vettem.
Itt találod a honlapját: http://www.egeszseghalozat.hu/drerdelyi/
Nem tudom, hogy idén emelt -e árakat, mert januárban voltam nála utoljára és akkor sem figyletem a kiírást.
Ha érdekel priviben elküldöm a 2006-os árakat.
Vendég
 


linda: Én Toldi dokinál fogok szülni és halál jó fej, nincs magánrendelője, de a kórházban mindig van olyan időpont ami megfelel az embernek és várni se kell rá olyankor... nyugis, nem parázik mindenen...

Ja... én vele egy komplett szülési tervet is átbeszélhettem és MINDENBEN partner volt... (pedig több, mint egy oldalas kérdéslistám volt... és még olyanokat is át tudtunk beszélni, hogy ha mégis gátmetszés kellene akkor ne hagyományosan egy nyisszantással, hanem V alakban csinálja... igaz ezt majd még közvetlenül szülés előtt is mondom neki, nehogy elfelejtse:)))))

Szóval én eddig csak ajánlani tudom... (Mano nála szült és ő utólag is elégedett volt vele...)

Egyedül a dúla bevitele a problémás, attól valami miatt nagyon tart a kórház (nem tudom miért... a legtöbb kórház a papa mellé egy dúlát is be szokott engedni.. Kistarcsa sajna nem... pedig nekem nagyon kellett volna... de csak emiatt nem fogok kórházat váltani)
Vendég
 


(mondjuk nekem a méhszáj vizsgálata marhára szokott fájni... de lehet, hogy én vagyok túlérzékeny... )
Vendég
 


Viszont lenne egy SOS kérdésem: nemsokára gyerekorvost kellene választanunk és úgy rémlik, hogy itt már többen is ajánlottatok XVI. kerületi orvosokat (csak én hülye nem írtam fel a neveket).

Szóval én ilyen orvost keresek:

1. Először természetes módszereket ajánl (ld. gyógyteák, természetes kencék stb) + ért a babás homeopátiához is és azt ajánlja első körben

2. Csak akkor ad antibiotikumot ha már az égvilágon semmi nem használt és nagyon kell

3. Házhoz is kijön ha kell és ezért nem kér horribilis összeget (megköszönném ha kapnék egy tippet az árairól) - viszont ha kell telefonon mindig elérhető

4. A rendelőben nem tartja a markát

5. Szereti a gyerekeket és viszont...

Reménykedem, hogy lesz ilyen doki/dokinő :)))) (mi már találtunk egy dokit aki megfelel ennek a leírásnak - kivéve egy pontot - a horribilis összeget... ő sajna nagyon drága ha házhoz kell hívni)

Előre is köszi a segítséget!!!!!!!!
Vendég
 


Verna,
szerintem jó ötlet, hogy apukák is jöjjenek, nem kell őket kirekeszteni a jóból! Az én férjem itthon dolgozik, úgyhogy nagyon sokszor együtt megyünk sétálni, és emiatt nehéz is azt mondanom, hogy most nélküle megyek. :roll: Úgyhogy szerintem majd szervezünk papás és papátlan sétákat is (azért egész máshogy beszélünk, ha csak csajok vagyunk :wink: )

Tiop
sajnálom Zsanit, de remélem, jó lesz az eredmény! Nagyon rossz lehet a várakozás! :cry: A kajamennyiség miatt meg szerintem ne aggódj, próbáld ki, amit a dokinéni mondott, hátha beválik!
Marci meg még jó, hogy így fogja a nehéz rágókát, elvégre férfi!!! :D :D :D

Csakegy,
miért jobb a V vágás??? Én erről még nem is hallottam, lemaradtam valamiről??? Sajna a gyerekorvosban nem tudok segíteni.

Kép
Kép
nircee
 
 


nircee: mert nem szeretném, ha egy nyisszantással átvágná a 8-as izmot... akkor már inkább haladjon mellette... (mondta, hogy OK... nem is értem, miért nem ez a gyakorlat... ha jól tudom, ezt szokták javasolni szakmai körökben is... csak gondolom bonyolultabb...) (na most tutira nem voltam pontos, de ilyesmi az ideológiai háttere a dolognak)
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan jövök,mert időm szinte semmi!

Ildi,
Legkésőbb estére küldöm a privit!

Linda,
Üdv közöttünk!
Én szeptemberben szültem a Toldo doktornál és nagyon meg voltam vele elégedve szülés alatt is és előtte is a terhesgomdozáson!
Nagyon alapos figyelmes és jófej volt!
Ha gondolod neked is elküldöm priviben bővebben a véleményemet és tapasztalatomat vele kapcsolatban!

Csakegy,
nekem sosem fájt a méhszáj vizsgálat Toldi dokinál!
Inkább csak akkor fájt,amikor már a szülésznőm csinálta bent a szülőszobán!

Tiop,
Láttam,hogy kerestél msn-en,de most tényleg nincs időm,csak a gép van bekapcsolva és az öcsém játszik!

Ja,ma volt nálunk is egy fényképész,méghozzá nálink is egy fiatal nő.
Anyu beengedte,mert azt hitte,hogy az új védőnő jött! :?
Persze előleget kellett volna adnom és amikor mondta neki,hogy most nem aktuális,akkor teljesen modort váltott és bunkó lett!
Kis Levi meg folyton vigyorgott rá,míg itt volt!
Szóval belőlem nem húzott ki pénzt,hála azoknak,akik már írták,hogy hogy is működik ez! :lol:

Klmaria,
Tényleg jó husiban van Alexa!
Nekünk is olyan kanalunk van! :lol:
Én tegnap vettem Levinek babapiskótát,majd uzsonnára reszelek neki almát és abba reszelem bele a piskótát!
Remélem ízleni fog neki! :wink:

Kép
Kép
Kép
Csak hogy ki ne lógjak a sorból,pár kép Leviről! :wink:

Kép
mano83
 
 


Nircee!
Köszi szépen!

Linda !
Én is Dr Erdélyi Zsoltnál szültem három gyerköcöt halál nyugi orvos és mindenben számithatsz rá!!!!!!!!!! :lol: :wink: Ha gondolod egy e-mail fejében küldök neked infót mindenről sőt képet is tudok mutatni rólla is és a szülészetről is!
Üdv:Kriszti!

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Mano!
Csodás a kis Levi!Pont Zsanihoz való!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Tudom már lefoglalták de azért feliratkozom a listára!!!!! :lol: :lol: :lol:

Nircee!
Zsaninak most adtam ebédre egy kis banánnal(csak este nem szabad gyümivel)és izlett neki,úgyhogy este megpróbálom egy kis szőlő cukorral!Majd meglátjuk mi lessz!Köszi a biztatást! :P

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Sziasztok!

Előre is köszi az infokat, akkor küldjetek mindent privibe, vagy ha nem megy akkor : propil@freemail.hu-ra.
Ma probáltam már privi üzenetet küldeni, de nem engedte a gép.
Ha tudok pontos összegeket is , hogy mennyi maga a szülés az is érdekelne, mert valamelyik doki megmondja előre, úgy tudom.


Várom az üzeneteket.
Köszi&Pusza
Linda

Kép

Üdv Mindenkinek
Linda+Nati
linda25
 
 


sziasztok!
Szeretnék én is közétek csatlakozni.
2006.09.19-én született kisfiam, CSongor, Kistarcsán.
50 centivel és 3220 grammal.


Sajnos nem ismerem még nagyon ezt a honlapot így képet sem tudtam felrakni rólunk. De ami késik, nem múlik....
:D :D :D
Sziasztok

P.s.: de lehet, h. mégiscsak sikerült....

KépKép

Sára
sesi
 
 


Sziasztok!

Linda, üdv köztünk. Én nem tudok neked doki ügyben segíteni, mert nőnél szültem, de látom, hogy a lányok már informálnak téged. Kívánom, hogy minél hamarabb találj kedvedre való dokit.

Sesi, neked is üdv!!Négy nap van a gyerkőceink között :lol: mi akkor mentünk haza, mikor te szültél, ezek szerint :D
Várjuk a képeket Csongorról!

Én sem tudtam erről a v alakról :oops:

Nircee, nagyon ügyi Marci, Sára is ekkortájt kezdett fogni, meg ismerkedni a kezecskéjével.

Klmaria, édik azok a combik, és milyen ügyesen bánik Alexa a kanállal :wink:

Kati, Levi még mindig gyönyörű baba! :lol:
Sajnos nem tudok menni 10-én arra az összejövetelre, pedig nagyon szívesen találkoztam volna veled, meg a többiekkel. :(

Lányok, lassan itt a jói dő, látom, már kezdtétek beszélni a sétás talit, jó lenne gondolkoznunk, hogy mikor tudnánk és hol találkozni sokan,egy fórumos találka erejéig. mert sajnos elég össze-vissza lakunk. Olyan helyet kéne választani, ami többé kevésbé jó mindenkinek. Ötletek időpontra és helyre?

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Én is küldök pár képet. Kép kicsit elaludta a haját



Kép

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Katica,
Sára még mindíg gyönyörű!
Akárhányszor látom őt egy fényképen,mindíg elájulok a hajától,annyira édes és szép! :D
Tényleg lssan jön a jó idő,nekem mindegy lenne a találka helye,tőlünk kocsival pl:Kistarcsa 35 perc.

[/b]Sesi,
Üdv közöttünk!
Várjuk a képeket! :lol:

Kép
mano83
 
 


Hali!

No, megvolt a csípővizsgálat, meg az uh. is végre.
Hála a jó égnek, minden rendben van Lilivel. 5 hónaposan kell visszamennünk kontrollra a csípővizsgálatra.

Pimpoka!
Remélem sikerült helyet találnod, hogy megetesd Lellét. Szegénykém már nagyon sírdogált. :(
Nálatok is minden okés volt a csípővizsgálatnál egyébként? Azt már nem tudtuk megbeszélni.

Én is szívesen benne lennék a babanetes találkában. De velünk az a baj, hogy nekem most nincs kocsim, így leginkább a hév vonala lenne jó. :?
Az időpont pedig igazából mindegy. Ha nem lesz a férjecskémnek aznap versenye, akkor tutira megyünk!!! :lol:

Erről a v vágásról én sem tudtam semmit. :shock:

Kép
Kép
giga1
 
 


giga: nekem is egy dúla mondta a szüléselőkészítőn...
Vendég
 


Sziasztok!
Sára!
Üdvözöllek körünkben!!! :lol:
Várjuk a képeket Csongorról!Kíváncsi vagyok az új babára!!!! :lol:

Katica!
Tündéri a lányod ,nagyon szép baba!!
:lol: :wink: Találka?Az nagyon jó lenne!!!!!! :lol: Én is csak hévvel tudnék menni!Gödöllő??? :roll: :?

giga!
Örülök,hogy minden rendben! :P

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Tényleg nem lehet privit küldeni!
Most írtam egy csomót,erre kiírta,hogy vmi hiba és eltűnt az egész! :twisted:
Ildi,
Ha leírod az e-mail címed,akkor inkább írok e-mailt,mert ki tudja meddig vacakol a babanet.

Nekem Gödöllő is jó lenne,bár én ott nem vagyok ismerős.
De ha ott lesz a találka,akkor remélem majd kapok egy kis útba igazítást! :wink:

Megyek fürdetni!
Kép

Kép
mano83
 
 


Mi is túl vagyunk a 2. csípőszűrésen. Többet nem kell mennünk. 30 perc alatt végeztünk, úhyogy most nagyon gyorsan ment a dolog. Vernával össze is futottunk. Pont akkor jöttek, amikor mi már mentünk.
Sára üdv köztünk! Én is várom a képeket a kifffiadról!
Ichtus Sára még mindig gyönyörűséges! Nagyon jól áll neki ez a hosszú hajacska.
Szerintem is össze kéne hozni már egy talit, bár már többetekkel találkoztam itt-ott. Nekünk nagyjából mindegy, hogy hol lesz, mert autóval akárhova elmegyünk.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?