Új privát üzeneted érkezett!

Vica!
Hát én is könnyezek itt nagy bambán. :lol:
Jó, hogy tudtál jönni és leírtad a történeteteket!

Gyönyörű szép Ati baba!És örülök, hogy minden oké Veletek!
Sok puszi
pihi
 
 


Vicus :)
Nagyon szép a történetetek! A végén már alig láttam...

Nagyon szép Ati baba, gratulálok hozzá még egyszer!

Beus :D
1 cn-n vagyok, átírnál a táblázatban? Most egy cseppet sem barnáztam, ilyen legalább 3 éve nem fordult elő velem.

Pusz
B.Ági
buboskemence
 
 


Vica,
nagyon édes Ati baba! A talpas kép különösen tetszik! :lol:

Ancsa,
most nézem a tickeredet, találó a csiga! :roll:

Búboskemence,
azt hiszem holnap követni foglak :wink:
És érdekes módon nálam sincs egy deka pecsét sem :shock: (a legutóbbi stimu óta már harmadik vérzés, pedig azelőtt mindig volt)!
angel37
 
 

 
 

Vica!
Egyébként melyik korházban szültél?

Kép
evin
 
 


Vica,
gratulálok a szép kis Atihoz. Pihenj sokat.
potter_76
 
 


Sziasztok!

Meliz NAGYON DRUKKOLOK!!!! Így van, a lényeg, a pozitív hozzáállás!

Betti gratula a foghoz :lol: :lol: két éjszaka, az nem is olyan vészes :?
mi meg 12;13;14 –én megyünk Páhokra. Akkor mi is pont elkerüljük egymást :(

Vica örülök, hogy leírtad a történeteteket! Nagyon tetszett!! Kicsit átéltem újra én is :) érdekes, a méhlepényt én s meg akartam nézni :)
nagyon édes Ati baba! Annyira szép! Milyen barna a bőre! Nagyon tuti a lábas kép!
Miért altatjátok ferdén, refluxos?

B.Ági átírlak. Sajnálom :( de legalább nem volt barna. Ez jó jel.

Evin Vica Szolnokon szült

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Vica,


engedd meg, hogy így ismeretlenül gratuláljak. Jókat derültem egy-egy mondatodon, a végén pedig könnybe lábadt a szemem!!!
Egészséget, boldogságot kívánok Nektek!

Üdv. Snufi a hőmérőzéses topicból

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk :D !!

Vicus!!

De jó h jöttél!!!! :)
Örülök nektek!!!!
Nagyon szép a történetetek,hát én is könnyezek itt nagy bambán.
Gyönyörű szép Ati baba

Bocsi,hogy mindenkinek nem tudok irni!!
Sajna párom az infulenzás :( :( , nagyon lázas szegény! !!
Szedi a gyógyit ,iszogatja a neo citránt,sok gyümit ettetek vele!!Kész vagyok, nem is tudom minek mérem a höt mikor ez a hónap kilöve ha csak pé-ig meg nem gyogyul!!!!
:( :(
Na meg a munkahelyen is kész voltam,nem tudom mi lesz :roll: :roll: :roll: ,de nem akarok még semmit irni amig nem biztos!!
Ha munkanélküli leszek akor biztos ,terhes leszek :evil: :evil: !!Bezárással fenyegetik a boltot!!
Na sajna nem tudok többet irni mert vacsit kell készitenem,"párom nem szereti a mákos tésztát" :(

Sziasztok!!!
Vendég
 


Angel, nekem is van oylan ismerősöm, akik évek óta próbálkoznak, és csak most jött össze nekik a lombik. De mikor valóban autópályában mérik azt, hogy mennyit építhetnének az elvett támogatásón, az felháborító. Mert hónapokat várni egy -egy prigramra az nagyon sok, közben mennek az évek, és az se mindegy.

A helyzet az, hogy ha most abbahagynám a gyógyszert, idén akkor se állnánk neki a gyereknek, ezért júliusig szedem, aztán meglátom, hogy jön meg a menstruációm, s akkor annak függvényében már lehet tervezni. Amúgy mindenképpen kell várnunk jövőig, hogy legyen meg a ház, stb. Nem merünk belevágni addig egy ilyen felelősségteljes dologba.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Gondoltam írok még ma van egy kis szabadidöm.Holnaptol úgy is feküdni fogok.De majd néha írogatok és olvaslak benneteket.Mert úgy sem birnám ki! :wink:
Köszi mindenkinek a drukokat.Holnap nagy szükségem lesz rá.

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Keditke!

Ne aggódj, nekem sincs munkám... persze, ez mást nem tesz boldoggá attól még. De nem érdekel. Ha az ember nem tud elhelyezkedni, akkor várjon más kénye-kedve szerint éveket, amíg vállalhat babát, mert akkor kegyeskednek neki munkát adni?
Megpróbálok elhelyezkedni, majd meglátjuk, hogy megy, de jövőre belevágunk.

Kép
Vendég
 


Vicaa!! Nagyon szuper a történet! hát nekem is tiszta könny a szemem!
Ja és sztem tisztára Rád hasonlít!!

Keditke! remélem megoldódik a helyzet. A tesomnak is megszűnt a melohelye...na meg most itt a cégnél sajnálatos dolog történt...lehet ezt is bezárják...hát akkor nem tudom mi lesz..nézzük a jó oldalát akkor mehetek majd UH-ra:) na ez vicc volt.

Velem semmi extra, hétfőn megyek vérvételre, a többi eredményét meg várom.


Puszi Mindenkinek!

Vica ez a baba csodaszép!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Vica!Nekem is tiszta könny lett a szemem.Gratulálok más most nem tudok kinyögni. :)

Kép
breni
 
 


Sziasztok,

Farthy,
persze, a ti döntésetek! :wink:
Csak azt hittem, kizárólag a fogikiürülés miatt várnátok ennyit.

Zsuzska,
mi fognak nézni hétfőn? Még mindig hormon?
Drukk a munkahelyedért! +++

Editke,
Férjednek jobbulást! És szurk, hogy nem zárjon be a bolt!
De ahogy mondod, ha nem lenne, akkor tuti összejön a baba! :?

Meliz,
ma van a nagy nap! :D
Jaj ilyenkor olyan jóóóóóóóóóóó! :oops:
Drukk, szurk! ++

Beu,
Mindenki Páhokra megy? :lol:
Ez tök jó! Kár, hogy nem egyszerre!

Ja és csak a tábli kedvéért: 1cn. Köszi! :)

Az éjszaka beállított miklósbácsi! Így már "csak" 5 vérzés! :roll: Viszont ismét pecsét nélkül! :wink:
angel37
 
 



Vica!
Először mégegyszer hatalmas gratula Atihoz!
Másodszor, meg meghatódva olvastam a történeteteket. Először én is sokat nevettem, majd elkezdtem sírni. Előtörtek az emlékek... Az érzés ismerős, leírni nem lehet csak átélni. Most is törölgetem a szemem...
Nagyon formás baba Ati, és nagyon jó kis kuckója van!!!

Bocs, hogy másnak nem írok, de ezer meg egy dolgom van.

Mindenkit üdvözlök!!!

moni
 
 


Lányok!
Ez hihetetlen! MÉRGES vagyok :twisted: nem tudok menni pénteken a talira :cry: Most szóltak, hogy mennem kell valakiért a reptérre :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:
sonjus
 
 


Vica Drága!
Tiszta szívből gratulálok nektek és hát mitagadás és is elpityeredtem magam!!! :)
Kaptam egy kis lökést, egy kis pluszt! Köszönet érte! Puszi a családodnak!
sonjus
 
 


Sziasztok!

Vica!
Jaj, nagyon jó volt a történetetek. Én is sokat nevettem rajta, de méhlepényes résznél meghatódtam. Milyen igazad van és ebbe rajtad kívül sztem senki nem gondol bele. Szegény lepény. Amikor Szonji született, tőlem megkérdezték, hogy akarom-e látni, de mondtam, hogy isten ments (csak Apa nézte meg és tudósított). Na de majd most megnézem...

Meliz!
Eljött a Ti napotok, nagyon drukkolok!!!

Keditke!
Még ne stresszeld magad előre a munka miatt, ráérsz akkor, ha már biztos a dolog. És lehet, hogy tényleg ez hozza meg Nektek a Babót. (Azért szorítok, hogy ne maradj munka nélkül)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Gyorsa áfutottam a mai napot,hogy mit írtatok mert párom beszabályózta,hogy mennyit netezhetek.Titokba mondom (igaza van) :wink:

Szóval ma volt a nagy napunk.Délután fél négykor értünk haza.Most vacsi azt továbi fejlapitás az ágyban.Végül a 8 kisembrióból 9 idult meg de 7 volt életképes abból kettöt raktak vissza.A többit elrakták máskorra.Ha megyünk majd a kistesóért. :lol: Volt is rötyögés a mütöbe mikor megbeszéltük ezt a dokival.

Keditke,
együttérzek veled én is három éve hasonlóan jártam. :( Reélem nálad másként lesz. :wink:

Pusz mindenkinek.
Valamikor majd jövök (bünözni) írni. :twisted:

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Keditke!

Hát, valamennyit persze, váron a fogamzságátló után, de hát megpróbálok elhelyezkedni is. De a végtelenségig se akarunk várni. Nem tartanám helyesenek, ha mindig csak a körülményeket nézném, hogy mikor mit enged meg, hogy megtegyek.

Hát, nekem ez a tavasz azért fontos lesz. remélem, az endokrinológián minden rendben lesz a prolaktinommal, és ez nem lesz akadálya a gyors teherbe esésnek. Úgy örülnék, ha hamar összejönne. De fontos lesz majd a nődokimmal is beszélni. Remélem, nem lesz szükség különféle vizsgálatokra.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!



farthy!!

2000-ota itt dolgozom, furcsa lenne ha most munkahelyet kéne néznem ráadásul semmi esélyem itt a környéken annyi munkanélküli van :( :( :( !!És még Kinaiakat akarnak behozni M.országra :( :( mintha annyi munahely lenne :twisted:
:twisted: !!Na de ezen már igazán nem huzom fel magam!!!


Meliz!

Drukkolk ,olyan izgi+++++++++++!!

Angel!!
:(

Anita!!
Képzeld még mindig semmi
:( :( ,neked se jött meg a meghivo?
Mi tart ennyi ideg :( :(

Zsuzska!!
Drukkolok a munkahelyed miatt!!


Szia Moni!!
DE jo hogy benéztél!!

Köszi mindenkinek ,én még belegondolni se merek hogy mi lenne ha......., nem lenne lakástörlesztöm nem is érdekelne a dolog!!De jövö héten majd kiderül .hogy mi lesz ,vagy 1 müszak , (6-14 ig) leszünk nyitva,vagy bezár a bazár!!Majd az okosok eldöntik :roll: :roll: !!
Na de pé elött nem rágom magam a dolgon :lol: :lol: a párom már csak taknyos ,láza,és köhögése már elmult :lol: :lol: !!Hétvégég csak meggyogyul!!!

Most sajna mennem kell!!



Sziasztok!!
Vendég
 


Meliz, csak pihengess! Megy a sok drukk! :wink:

Edtike remélem jól alakulnak a dolgok. :idea:
pihi
 
 


Keditke!

Hasonló a helyzet minálunk is. Szar az egész, nagy a munkanélküliség, de ez mindenhol így van, talán csak Pesten különb a helyzet. Na, azért én reménykedek. Persze, nehéz tervezni a bizonytalanságba. Én megértem, ha az ember aggódik, mert sajnos ilyen a helyzet.
Megy a Barátok közt!
Hali

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nem akarok senkivel vitatkozni, meg nem is idetartozik a téma, de szerintem lenne itt munka, csak mindenki túlképzett, mert már a béka segge alatt vannak felvételi ponthatárok az egyetemekre, főiskolákra. Pár év, és nem lesz, aki kenyeret süt nekünk, megcsinálja tetőnket, elviszi a szemetünket, megcsinálja az autónkat stb…

Editke mielőbbi jobbulást a párodnak! Drukkolok, hogy NE a boltmegszűnés, hanem valami más miatt legyél otthon legalább 3 és fél évig!!

Zsu Neked is hasonlókat kívánok, mint Editkének :)

Angel már csak 5 mensi :? :? legalább barni nem volt :) így azért könyebb túlesni rajta.

Meliz NAGYON DRUKKOLOK, hogy tényleg a következő kistesóhoz kelljen majd elővenni a fagyibabákat!

Kép
Kép
beuka
 
 


Kedves Beuka!

Ha nem lenne olyan vészes a helyzet, akkor az érettségisnek se kellene félnie, hogy elveszti a munkahelyét, hiszen bátran találna másikat, de mégse talál. Ez önmagáért beszél.
És mindez kihat a gyerekvállalásra is, kár lenne tagadni, hogy nem így van... mennyi érettségis nem talál munkát, sőt, vannak szakmunkások is, és persze diplomások is.
De amit tudok: a legszebb éveit az ember nem halaszthatja el, hogy anya legyen.

Kép
Vendég
 


OFF
Én is el szeretném mondani a véleményem. Technikus végzettségű vagyok és olyan munkakörben is dolgozom.
A lényeg: nincsenek megfizetve a szakmunkások!!! Nagyon sok ismerősöm ment ki ez okból pl. hajóra dolgozni.
Szerintem ez a munkaerő kérdés már manapság pénzkérdés is a munkáltató részéről. Cégünk erősen nyomul kelet felé az olcsó munkaerő miatt. Így itthon kevesebb szakmunkást foglalkoztat teljesítménybérben ( nagyon keveset kapnak: 30-50 E Ft/hó).
Vannak emberek, akiknek a magas végzetségük miatt, egy A4 -es papírra vetett aláírása 20 E Ft egy pillanat alatt (mert sokat tanult).
Szükség van a szakmunkásra!!! Ahogy Beu mondta!!
lara26
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, rájöttem, hogy már "csak" 4 vérzés! :oops: 8)

Kamilla írt, hogy nem fog tudni jönni holnap, mert dolgoznia kell :?

Off téma:
Bizony! :!: Ma már egy hülye is szerezhet diplomát egy fizetős iskolában, közben meg lassan kötéllel kell találni egy jó asztalost v. villanyszerelőt! :roll:
angel37
 
 


Huu Csajok!!

Bocsi én nem akartam a topicot "megkavarni" :oops: :oops: ,nálunk Zalába nagyon szar a helyzet a párom 1 éve munkanélküli és (kiskönyvel dolgozik alk.munk.v. "nosoftnál" videos),amugy hivatásos soför ,de 100 Eft-ot igérnek havi keresetet nemzetközi arufuvarozoi munkára ,annnyit jelent ,hogy havi 3-szor ha itthon lenne!! :( Nem akar kimenni ennyi pénzért.Én jobban örülnék ha belföldi árufuvarotoi munkát találna, ami szinte lehetetlen!!Mindenhol azt mondják vidékieket nem vesznek fel :( !
Amugy én hamar találnak bolti munkát,csak éppen a 15 eft-os bérletet nem akarják fizetni Kanizsán :( ,már a bnöm is szolt hogy menjek hozzá ,de talán ha 40 eft meglenne havonta"tisztán , a bérletel" :roll: :roll: !!

Szerintem hagyjuk ezt a témát , és ne haragudjatok hogy kiirtam magambol, de kinek is panaszkodhatnák, hisz ti itt vagytok és meghallgatok :) :) !!?

Beuka!!
Teljessen igazad van ,apám pék ,és mesélte a fiatalok talán 1 hónapig birják a munkát :lol: :lol: ,ha eljön szabira ,utánna megy dolgozni már uj munkatársai vannak :lol: :lol: !!
"amugy nekem is csak szakmunásom van "
Vendég
 


Sziasztok!

Csanita írt tegnap hogy be kellett feküdnie a kórházba, mert nagyon fájtak a lábai, és nem lett jó az MR vizsgálata. Infoziót kap, és holnap a doki megszúrja a derekát! :( :(

szegényke, mindig van valami neki!
gyógyulj meg Anita!!!!

a munkáról nem is ez a véleményem....

nekem azért megmarad a munkám, csak eg kicsit meghurcolják a céget, ami ugye az ott dolgozóknak rossz.

Kamilláról mi hír?
Babás már??

Zsuzska

zsuzska80
Szombathely
 
 



Sziasztok!

Az OFF témához szólnék hozzá. Ugye mi most az építkezés közepén vagyunk. És tényleg nehéz jó szakmunkást találni, olyat aki nem ímmel-ámmal végzi a munkáját, hanem szívvel-lélekkel. Mert aki az utóbbi kategóriába tartozik, az keres rendesen! SŐŐŐT!!!
Az egyik ismerősünk volt oszt.társa vízvezetékes. November végén kijelentette, hogy ő febr. végéig nem hajlandó dolgozni!!! ANnyit megcsinált, hogy alapozáskor a felállásokat megcsinálta, de többre nem volt hajlandó. Oké, jan. közepén szült afelesége, de akkor is, ki engedheti meg magának, hogy 3 hónapig ne dolgozzon? Ja és a férjem mesélte, hogy valamilyen vadi új Seattal jött, full márkás cuccban!!!
De az is tény, hogy aki mint alkalmazott dolgozik az nincs megfizetve szakmunkásként.
Mondjuk én most a 4. diplomámért gürcölök, kényszerből, hogy megmaradjon az állásom. Ha meglesz mit fognak még kitalálni??? Mondtam is a férjemnek, 4 diploma mellé még egy gyerek kell, mert 4 dipl. 4 gyerek. A 3.-nál nem szültem. :lol: :lol: :lol: :lol:

moni
 
 


Sziasztok Csajok!

Anita, gyógyulj hamar! Annyira sajnálom!!! :(

Lányok, szerintem a holnapi talit halasszuk! Hiszen Anita volt a főszervező és nagyon szeretett volna jönni. És egyébként is többen szóltak, hogy nem jó nekik.
Mit gondoltok?
pihi
 
 


Sziasztok!

Anita!
:( Szegeny! :( Jobbulast kivanok!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Vica
gyönyörű Ati baba :D

Anita
jobbulást, megvárunk a talival :wink:

Kép
gaby25
 
 


Anita,
szegényem :( Jobbulást!!!

Csatlakozom Pihi felvetéséhez!

Zsuzska, köszi, hogy szóltál!

Kamillának jöv. héten lesz valszeg inszem! :)
angel37
 
 


Meliz! Óriási drukk neked.

Csanita!Gyógyulj meg.De erről a lábfájásról nem is hallottam még!Ez most jött ki? :(

Kép
breni
 
 


Vica
most volt egy kis időm, és végigolvastam a kis novellád :) Hát én is meghatódtam a végére :wink: Csodálatos élményben volt részed, és hamarosan mi is megtudjuk, milyen ezt átélni :P

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Anita!
Gyógyulj meg hamar, remélem semmi komoly!
Olyan szépen javult, ez most mi lehet?!

Vica!
Tegnap elfelejtettem írni, hogy Ati nagyon szép, formás kisbaba.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Csak egy kép a pocaklakóról:
Kép

moni
 
 


Hi!

Anita!!

Jobbulást kívánok neked!!! :cry:

Móni!

Ez a kép önmagáért beszél! Milyen kis pisze orra van! :D
lara26
 
 



Orvosom egyből mondta, hogy tiszta Viki. AKartam scennelni Vikiről képet, ami születése után készült, de megadta magát a gép. Majd legközelebb. Tényleg hasonlítanak egyébként. Most olyat csatolok Vikiről, amin már kb. 2 hónapos. Ezen is azért látszik ahasonlóság. Nem olyan jó minőségű kép, mert telefonnal készült.
Kép

moni
 
 


Az orvosodnak hinni lehet a szavát!! Hiszen ő látta először a piciket. :)
Igaz, h UH-n de akkor is. :)
Azt szokták mondani, h a pici babák egyformák. Szerintem ez nem igaz. Ez az elmélet csak abból az irányból lép életbe, ha szépségüket nézzük: minden baba szép.
Még szép, h hasonlítanak egymásra, szerintem is.
lara26
 
 


SZiasztok!

Vica! Köszi a történetet. Tényleg mindenki ilyen szülésről álmodik. Ati baba irtó cuki!!!!!

Látom még a tábla tetején vagyok.
Beu! Ma 6cn.
Hétfőn megyek UH-ra és ha minden okés, akkor szerda vagy csütörtök inszem. Most Merionallal lövöm magam esténként.

Csanita! Jobbulást kívánok. Ha meggyógyulsz csapunk egy nagy össznépi babanet-talit!

Meliz! Nagyon szorítok nektek!!!!++++++++++

Régiek! Emlékeztek még Mamintire? Képzeljétek, most láttam az ikres topicban. Kinga mellé hamarosan jön két tesó!!!!

Móni! Ari az UH-kép. (Szerintem rád hasonlít .:))
Légyszi add meg nekem a sikeres inszem receptjét, mert valamit mindig "elcseszünk".

Egy jó hír a végére:
Holnap kötik be a netet otthonra!

Puszi
Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!

Mered magad szurni? Én nem mertem.
Te is izomba nyomod.?
lara26
 
 



Kamilla!
Véggre hallani rólad!!!
Sikeres inszem?! Ez jó kérdés. Én akkor mindenre figyeltem csak az inszemre nem. Már aszurikúra (endo miatt) lebegett előttem, és sokadrangú volt az inszem. Abszolút nem görcsöltem rá, túráztunk is, hétköznapi életet éltem. SZóval szerintem a kikapcs dolog működik.

Maminti!
Ismerős aneve, de hogy mikor szült arra már nem emlékszem. Gratula neki!

moni
 
 


Anita, jobbulást!

Angyal,
ha kell jó asztalos tudok teloszámot adni. Tud vki megbízható vizest? Most éppen aktuell lenne.
Ne offoljatok sokat, nehogy nagyon felforrjon a topik.
potter_76
 
 


Csanita!
JOBBULÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sonjus
 
 


Vica!

Köszönjük a szép történetet!!!! :) Annyira megható volt. Ati baba nagyon szép. Sok boldogságot nektek!

Szegény Anita!

Jobbulást.

Szerintem is halasszuk el a talit. Nekem sem jó a mai nap. MEgyünk anyóst köszönteni.

Beu!

Pont váltjuk egymást Alsópáhokon. :( Várom már, hogy menjünk.


Emlékszem Mamintire. Kb. 1 éve szült. Ikrek jönnek??? Nem semmi!!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk :D :D !!

Kamilla!!

Jaj de jo ,akor gyere gyakraban ha tudsz!!! :lol: :lol: Drukk az inszemhez++!!

Csanita!

Gyógyulj meg hamar, remélem semmi komoly! Jobbulást!!


Moni!!

Cuki az uh :wink: :wink: !!

Az off témát szerintem is hagyjuk, bocsi még egyszer hogy elöhoztam csak nagyon el voltam keseredve :( :( .
Azt hiszem én is beteg leszek, a torkom nagyon ki van alig birok beszélni :( ,este ittam rá jégert nagyon jo volt ,de most nem merek mert megyek dolgozni igy csak kamilla teát mertem inni
:lol: , egész nap halls cukrot szopogatok az legalább segit !!

Mindenkinek jo hétvégét :D :D !!

Sziasztok!!
Vendég
 


Anita!!

Én ismerek jo szakembert ,csak szerintem neked az nem jo(messze van) :D !!
Nálunk ha munkárol van szo egyböl jönnek ,néha nem kérünk számlát és ugy még olcsobban dolgoznak :wink: !!

Aztán tényleg lelövöm magam!! :D Mert sietek dolgozni :D ,szoritsatok ma derül,ki hogy mi lesz :oops: :oops: ,tiszta lázba vagyok!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?