Új privát üzeneted érkezett!

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2008.11.18 20:09-kor.
bibolya
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2008.11.18 20:10-kor.
bibolya
 
 


Ibolya, nagyon jók a képek! :) Még egyszer Isten éltesse a kicsi-nagy fiadat! :)
És ne izgulj, van hely bőven az oldalon, hisz csak épp most indult az új oldal! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P

Ja, az a kis torta, SZUPERRRRRRRRRR!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 

 
 

Sziasztok!

Szuperek a képek, a talisok is, meg a szülinaposok is!
Minden gyerkőc tündéri, és milyen nagyok már!
Samu nagyon nagynak tűnik a képeken, Zsombi meg olyan sokat változott, ezek tűntek fel leginkább.

Zsuzsi!
Biztos a fogak miatt évtágytalanabb Szandi, ne aggódj. Az éjszakai ébredés meg csak megoldódik egyszer. Tudom, sovány vígasz, de már mindent megpróbáltál.

Edith!
Remélem kiderül, hogy mik azok a foltok Kriszta babán. Ne aggódj a vérvétel miatt, szükséges rossz, de gondolj arra, hogy ezzel talán kiderülnek a miértek, és az meg milyen jó lenne.
Örülök, hogy jól sikerült a netes talid, és hogy jól éreztétek magatokat a próba alatt. :)

Márti!
Örülök, hogy Zsombinak is bejön a sátor, mert ugye mi is vettünk ilyet a manóknak még januárban, de azóta már elbizonytalanodtam, hogy jó ötlet volt-e egyáltalán. Mindegy, a hétvégén kiderül. :)

Julcsiéknak nagy-nagy gratula, remélem hamarosan jelentkeznek!

Barbi!
Mászó Ádámodról nincs kép? Őt is megnézegetném!
Mi újság, mesélj!

Nálunk a pénteki buli összességében jó volt, azért néha felhúztam magam, de a lényeg, hogy túl vagyunk rajta.
Szombaton délután a nagymamával és a dédivel Nagykanizsán voltunk, kaptak a törpék ruhákat a szülinapjukra. Tegnap meg az én szüleimnél ebédeltünk, utána tortarendelés és bevásárlás volt.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Néztem a képeket amit a Márti tett fel - szuperek!!
Nagyon sajnálom,hogy nem tudtunk elmenni,remélem legközelebb sikerül eljutnunk nekünk is.
A vasárnapot a teljes pihenéssel töltöttük,ami az egész heti loholás után nagyon jól esett.

Edith-ijesztőnek tünik ez a betegség,mármint amit a dokid mondott róla.Érdekes,nálunk 1 éves korban nem csinálnak semmi hasonló vizsgálatot /nálunk legalábbis,de késöbb sem,max.kérésre/.Nálunk csak súlyt,hosszt és fejkörfogatot szoktak mérni.Legalábbis a lányomnál még ezek voltak,a Gergővel meg még nem voltam az 1 éves mérésen.

Márti-remélem már múlóban vannak a kiütések?
Érdekes Zsombi ezekkel a hajnali ébredésekkel.Ugy sem alszik vissza,ha magatok mellé veszitek?Én vasárnap ezt csináltam,és 9 óráig sikerült visszaaludni.Igaz,utánna olyan voltam egész nap mint akit fejbevertek /a sok alvástól/.

Zsuzsi-hogy vagy?

Edit,Andi,Ani,Zsu merre jártatok a hétvégén?

Remélem hamarosan Julcsiéktól is kapunk képeket az uj kéróról.Na és persze a lányokról is.Márti,ha beszélsz velük,én mielöbbi visszatérést kivánok nekik a fórumba.

Megyek altatni,mert a kiskrapek már rángatja a nadrágomat az álmosságtól.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2008.11.18 20:13-kor.
bibolya
 
 


Ibolya:sajna nem alszik vissza ilyenkor, csak apa gondolom megunta a mászkálást és azért csempészte be az ágyunkba, de ez még hajnalibb időpont volt :shock: !Odaszoktuk venni mikor már balhézik vagy kiabál, akkor ráfekszik a fejünkre meg hasonlókat művel :roll: !!!Esze ágában sincs szundizni már!!! :shock:
Édes volt Gergő a képeken nagyon és ez az önálló evés tök jó!!!! :wink: Milyen nagyfiús!!!!

Zsandi:akkor mozgalmas hétvégétek volt!!!! :lol: És milyen tortájuk lesz?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ibolya, meseszép Gergő! Komolyan, olyan szép kis szabályos arcocskája van. :P
Az állva maffinevős kép nagyon aranyos.

Andi, akkor mozgalmas hétvégétek volt. Min húztad fel magad pénteken? :roll:
Sajnos még nem csináltam mászós képeket, de pótolom. :wink:
Mit meséljek drágám? Uncsik a napjaink, az István állandóan dolgozik, úgyhogy mindig ketten vagyunk. Illetve hárman, Susykával aki végre szóbaáll velem is.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok,

Sok a melóm, rövid helyzetjelentés következik:

Beköltöztünk, a lányok jól bírják, a fürdőszoba nagyon tetszett nekik, a szobájukat is élvezik, de nem értik miért nem jöhetnek ki. Mi is ott aludtunk a földön, mellettük, mert a nagyszoba és a háló most rumlis még. Julcsi éppen azt próbálja felszámolni, azért nincs neten.
Vendég
 


Csajok!

Tényleg esik Nálatok Pesten a hó, mert nálunk csak ez a takony eső?

Márti!

Zsombi pofikája javult már?

Barbi!

Valahogy én is úgy vagyok, hogy mit meséljek? Teljesen lemerít a két gyerek, egész nap csak nézek ki a fejemből. Pénteken szemlét tartok az oviban, hogy mi újság betegség terén, aztán ha rendben van, akkor Barnus hétfőn már megy. Időszerű is lesz 2,5 hónap után.
Szépszeművel mi a helyzet?

Ibolya!

Azért nem semmi a hosszúkás torta. Az én fiam is ilyen, az édességnél a hurkát-kolbászt többre értékeli. Ha ilyen képeket teszel fel, még végén a háttérben olvasók jönnek, és megkapod az ejnye-bejnyét. :lol: Volt már rá példa. Nagyon szép a fiad, a szeme gyönyörű. Azért hajlandó még enni főzeléket is?

Az első képen Te vagy a Barátnőd?

A buli tök jó volt, de Virág Anyuval műsorozott éjszaka. Szépen fürdött, vacsizott, elaludt, majd kb. 1,5 óra múlva ébredt. A kiscsaj meglátta, hogy nem én vagyok az, fél órát zokogott. Állítólag Barnus bírta megbékíteni, és az ő fejsimogatására aludt csak el. Utána hajnalban már én mentem be hozzá, nem is volt gond.

Zsuzsi!

Amikor az első fogai jöttek Virágnak, Ő sem akart tápszert enni. Ennek gondolom a cumisüveg volt az oka, mert hát pont a cumi az ínyéhez hozzáért. Aztán megoldódott a dolog.

Most csak ennyi jut eszembe!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Pöttyök változatlanok :cry: én már kivagyok leginkább ezektől , mert fogalmam sincs mitől vannak és miért nem múlnak el :cry: !
Ha le mernék ülni, mint most is 2 gyerek rohamoz meg egyszerre, vacak az idő is.........nincs valami jó kedvem :?
Á nem is fárasztalak titeket!!!

Timi drága mi a baja Hannának????? :shock: (láttam az msn-en)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mártikám, ne búsúlj, majd elmúlnak! Még a calcium sem képes csodát tenni, hogy rögtön rendbejöjjön! Nyugi, semmi gond, ne idegeskedj!!!

Edit, örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Drága lehetett Barnus, ahogy vígasztalja Virágot. És lám, neki sikerült megnyugtatnia. Megdicsérted? Ügyes nagyfiú! :P

Teszek fel képet a mászásról, sok lesz, de sorrendben így csinálja. Haláli aranyos.
És most már nem is ül az ágyában hanem térdel. Viszont ha már elfárad, eldől mint a krumpliszsák, tiszta seb a feje. Én nem is tudom, hogy ha most ilyen sérüléseket szerez, ha feláll bukósisakot adjak rá? Mert akkor jóval nagyobbat fog esni. :?

elindul,
Kép

megy
Kép

még mindig megy
Kép

na mi van? mindjárt odaérek, na!
Kép

átszellemülten, (úgyis elkaplak!)
Kép

És a végén így vetődik a telefonomra, amivel csalogattam
Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Tündérbogyó ez a szépszemű Ádám!!!!!Nagyon profi,most úgy belejött, hogy lekörözi a többieket és nemsokára szaladni fog!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Köszi a nyugtatást!!!!Egyszer csak elmúlik, de idegesít hogy mitől lehet!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Barbi!
Köszi, köszi a képeket, annyira szép ez az Ádám gyerek! És milyen ügyi!
(Irigykedem a lábán levő zokni miatt, mi harisnya+nadrágban nyomjuk, mert nincs valami kánikula ittbent, és szívok vele rendesen a peluscserekor. :evil: )
Kifigyeltem a telódat. :wink: Nincs vele gondod? Egy barátnőmnek is ilyen van, mostanában akarja földhöz csapkodni, mert folyton kikapcsol. Kb. 2 hónapja vette.

Márti!
Fel a fejjel, el fog múlni! A Calcium nagyon jó ilyen esetekben, csak legyél türelmes. (Könnyű mondani :oops: )
Marcinak egy pontban, kb. 20 Ft-os helyen is tiszta piros egy ideje az álla. Azt gondoltam, hogy onnan csöpög a nyála, ami folyik rendesen, és azért. Most már a szája körül is kezd olyan lenni, úgyhogy a héten szerintem nekünk is jelenésünk lesz a bőrgyógyászaton. :(
Nagyon jó az új csík és kép Szoniról. Éppen telefonál?

Edit!
Örülök, hogy jó volt a buli, kicsit kikapcsolódtatok! Barnus meg milyen ügyes nagy tesó, hogy így elbékíti a hugicáját!

A gyerekek ebéd után annyira műsoroztak, hogy ki kellett mennünk egy fél órát sétálni, pedig elég kaka idő van. De utána legalább elaludtak. Apa meg már úton hazafelé, el sem hiszem. Nem vagyok hozzászokva, hogy ilyen korán jön. Úgy örülök. :D És még a bankba is odaért átutalni, így talán időben megjönnek a játékok, amiket még a szülinapra rendeltem.

Pénteki kiakadásaim: nem volt egy humánus társaság, pedig egyébként szeretem őket. Úgy volt, hogy 7 körül jönnek, hogy a gyerekeket is lássák még, mert ugye fél 8-kor fürdetünk, aztán max. fél 9-kor szunya van. Ehhez képest fél 9-kor jöttek :evil: , épp akkor kezdtük a fürdetést, mert már nem bírták tovább a manók. Akkor aztán mindannyian, CIPŐBEN, beálltak a gyerekszoba közepére. :evil: Aztán úgy volt, hogy kicsi duma, nassolás (szendvics, sali), aztán mennek bulizni. Ehhez képest kb. fél 1-ig itt ment az ivászat, duma. Ez két dolog miatt is nem tetszett: marha hangosak voltak (nem is értem, hogy a manók hogy tudtak aludni), én is aludtam volna, hiszen nekem a szokásos időben ébresztő volt másnap. :evil:
Na, jó hosszú lett a beszámoló, meg egy kicsit negatív is, de azért nem volt ám ennyire rossz. Tul.képpen jól éreztem én is magam.

Torták:
Kettő 10 szeleteset rendeltünk, és mivel a törpék még nem nagyon fognak belőle falatozni, így inkább magunkra gondolunk (na meg a vendégekre, lesznek vagy 15-en), így az egyik dobos lesz, a másik mozart. :oops:

drev!
Örülök a jó híreknek, várjuk a jelentkezéseteket! Üdv az új kéróban! :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jaaaj, lemaradt:
Ibolya!
Csúcsszuperek ezek a képek is Gergőről, ahogy muffint eszeget. Haláli! Tényleg nagyon szép kismanó!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, kalap szar ez a telefon!

Mostanában azt csinálja, hogy ha sms-t akarok írni, néha kiírja, hogy írjam be az üzenetközpont számát. azt sem tudom mi az! Máskor meg simán elküldi.
A telefonkönyvből a nevek hipp-hopp eltünnek, aztán visszajönnek.
És beszélgetés közben lerakja magát, lezár a billentyűzár és kész.
A múltkor már majdnem visszavittem, de nem találtam a papírjait.
De a héten tuti eljutok a boltba, már nagyon elegem van belőle.

Szép lehetett, ahogy a gyerekszobában cipővel mászkálnak.
Én simán szólok, hogy cipőt le! Még nem mászkált az Ádám mindenfelé, addig beengedtem a házba cipővel mindenkit, kivéve a szobába, a fehér szőnyegemre. Most viszont már szólok, ha valaki nem veszi le, hogy a gyerek mászkál, jó lenne, ha levenné! Aztán ha ilyenen megsértődik, legfeljebb nem jön többet! Kit érdekel.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti!

Azért jövök én is kevesebbet, mert alig tudok leírni két sort anélkül, hogy ne visítana a lábamnál Virág és ne ugrálna az ágyon mögöttem Barnus.

Nem tudod szerdánál hamarabb megmutatni orvosnak Zsombit? Soron kívüliség csak van, nem?

Mennék sétálni, de nagyon esik ez a rohadék eső. Tegnap a szél miatt nem mentünk, ma meg az eső.

Szülinapi ajándékot kellene lassan nézni, de két gyerekkel meg sem próbálom a dolgot. Ami még végtelenül fáraszt, az a két gyerek összeegyeztetése. Virág kel hatkor, Barnust felordibálja. A kiscsaj 9-kor ismét fekszik, alszik 1 órát. Közben Barnussal játszom, rajzolunk, festünk, mert egyébként Virág mindent szétbarmol. kb. 10-kor ébred, 11-kor Virágnak kaja, délben Barninak. Szóval kb. kétszer fél óra lenne kimozdulni, amikor egyik sem éhes és nem alszik. ÁHHHH! Annyi időre meg hová menjünk? Mire elmegyünk valahová, már jöhetünk is vissza.
A délutáni alvás megint nem egyszerű. Virág kb. 1/2 2-2-től nyomja, Barnus meg már hamarabb aludna. De húzom, hogy egyszerre feküdjenek le. Így az a vége, hogy Barnika alszik 4-ig és esze ágában nincs aludni még este ½ 9-kor.
Komolyan jó lesz már, ha kezdődik az ovi. Kérdés, elkezdjük megint ezt a rohadt betegségeket Virággal vagy sem?

A vasalóm bedöglött, vennem kell egy újat. A vasalatlan hegyekben.

Bocsi, de belőlem is kibukott a panasz.

A fenti üzenetet kb. 14.00 órakor írtam, Márti 2158. üzenete után. Nem bírtam belépni, így csak most tudom elküldeni, bár azóta születtek már új hozzászólások is.

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Andi!

Cumizik Marci? A folt a cumi alá esik? Nálunk akkor volt piros folt, mikor a nyála a cumi alatt felmarta a bőrét!

Nálunk senki nem jön be cipővel, az ajtóban le kell tenni. Még a gyerekorvos is leveszi!!!Frankó vendégeid voltak, jogos a kiakadásod! Párod nem szólt nekik?

Barbi!

Ádám gyönyörűséges és ügyes nagyon!


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Zsandi:nekünk mikor Zsombinak az állát kicsípte a nyál a gyógyszertárban megkérdeztem és valami bórvazelint adtak rá és frankón el is múlt tőle!!!
Igen telefonált élesben a Szonó a képen, fogadta a jókívánságokat a Roland öccséjéktől!!!!Imádom ilyenkor mikor magyaráz, édespofa!!!!És amikor nekem vagy valakinek nyomja a sódert akkor is a két karjával is "beszél"!!!Tündéri!

Edit:már ez is előbbi időpont, mert amúgy 7-ére lenne!!!! :evil: Szóval dekkolhatunk ott, és várhatjuk a csodát, hogy behívnak-e, mert nem kaptunk időpontot!!!!De én ezt nem értem, mert ilyen problémája vagy van vagy nincs a gyerekenk, olyan nincs, hogy majd 2 hét múlva bőven ráér!!!!! :shock: :evil: :twisted:
Ja a délutáni alvásról ne is beszéljünk, mert ugye Szonót kicsit ringatni kel, de mivel Zsombi csak később szeretne szundizni így nem tudom a csajt lerakni, csak úgy (mint ma) hogy elaludt az ölemben és gyorsan becsempésztem az ágyba míg a kisbetyár nem figyelt oda!!!!
Barnus :lol: :wink: látod milyen jó tesók!!!!! :wink:

Ma azért történt jó dolog is:Zsombi neki indult és egyedül elment a szoba közepéig ott leguggolt és intézte tovább a dolgait!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsandi:én mondtam, hogy hamarabb fog végezni a Zsolt!!!!! :lol:
Nem hitted el ugye???!!!! :shock: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


SZIASZTOK!!!
Tegnap beköltöztünk, net már van egy ideje, de a gépet nem találtuk hozzá... Ma meg egész nap nem tudtam valamiért fellépni, de megjavult. Még semmit nem tudtam visszaolvasni, talán pár hónap alatt sikerül. Annyit írtatok (ami persze jó)... Így nem reagálok senkinek, mert nem is tudnék mit. Eljutott hozzám egy pár hír, de én a részletekre is kíváncsi vagyok. Úgyhogy becsszó egyszer vissza is tudok olvasni, de asszem nem mostanában lesz.
Örömmel hallottam, hogy bővültünk, üdv közöttünk. :D
A visszaolvasás hiánya miatt írok pár szót magunkról. Csajok teljesen kiborultak az egy hónap alatt, mert sokszor engem is csak fürdéskor láttak. Se az otthonuk se én nem voltam nekik és így minden biztos pontot elvesztettek. Az én keveset síró és hisztiző gyerekeim egyfolytában nyavalyognak és minden apró nesztől visítva ijednek meg. Mi ki vagyunk fáradva, nekem pluszban gyerekelvonási tüneteim is lettek. A lakás gyönyörű lett, de persze még minden tiszta mocsok, por. Illetve a gyerekszoba pormentes és mostmár egyre több pormentes helyecskék vannak, a hálószoba jelenleg a raktár. Ágyra nem maradt pénz, így a gyerekágyból kiszedett, lecserélt szivacson alszunk Árpival. Legalább el fog múlni a gerincproblémánk.
Megyünk is mert fürdetni kéne, de ma is csúsztunk. Puszilunk mindenkit, legyetek jók, amint tudok jövök. :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Teszek fel képet az első itthoni fürdésről.


Kép Így sikerült az első pancsi az új fürdőszobában...

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Edith, és mikor viszed Krisztát vérvételre? A foltok hogy vannak a lábán?

Ibolya, nagyon jók a képek, amit feltöltöttél! Gergő nagyon édes, ahogy játszik! És az önálló evéssel nagyon ügyes!

Barbi, Ádám nagyon profin mászik!

Andi, a baráti társaság többsége gondolom gyerektelen - akkor történnek ilyenek (cipő a gyerekszobában, hangoskodás...) Szerintem is érdemes szólni ilyenkor, sokszor ez buta figyelmetlenség (a gyerektelen létből adódóan). De ha azért jól érezted magad, és a gyerkők sem ébredtek fel, az jó!

Edit, kitartás! Most szombaton nem volt itthon a párom, egyedül voltunk este Samuval, és eszembe jutottál. így tényleg nagyon nehéz lehet. Ha Barnus újra ovizik, akkor talán tényleg könnyebb lesz. Meg lassan Virág is csak egyszer fog aludni napközben, és rögtön könnyebben szervezhetővé válik a nap :)
Egyébként milyen szülinapi ajándékon gondolkodsz?

Márti, gratula a sétáló Zsombinak! Lám-lám, lassan mindenki elindul a topik gyerköcök közül. Samu egyelőre nem nagyon kisérletezik a dologgal. Tekintve hogy 7 hónaposan már a bútorok mentén lépkedett, azt hittem, hogy mostanra már szalad :) Hát nem így lett (persze tudom, hogy nincs elkésve semmivel).
Zsombi pöttyei biztosan hamarosan rendezőnek, ne izgulj! Láthatóan jól van, nem beteg, ráadásul már sétál! :)

Vasárnap elmentünk kirándulni a Börzsönybe! Balázs vitte a hátán Samut egy gyerekhordó hátizsákban. Samu imádta, hangosan kurjongatott az erdőben. Aztán elmentünk egy erdei játszótérre, ahol libikókáztunk, hintáztunk, csúzdáztunk, vonatoztunk. Nagyon jó volt! Persze a fotógépet megint itthon hagytam...

Jó éjt mindenkinek!
Üdv:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Szisztok!

Edit!
Marci nem cumizik, de én mégis a nyálra gondolok/gondoltam. Az állán volt már egy ideje ilyen piros, oda folyik a szájából, és csöppen le, képtelenség folyton törölgetnem. Most inkább csak az zavar, hogy a szája szélein is pirosodik, szóval terjed. Bár még mindig lehet a nyáltól, de azért, ha más nem, legalább valami kenőcsfélét kérnék rá, hogy elmúljon. Így is kenem krémmel, de lehet, hogy a bőrgyógyász tudna rá valami speciálisat ajánlani.

Igazatok van a cipőkérdéssel, igazából nálunk is le szoktát venni, de most valahogy elmaradt. Én meg persze nem merek szólni. :oops: Pedig tudom, hogy megtehetném. Valahogy mégis én érzem rosszul magam, ha szólok, pedig nem nekem kéne. Egyébként a társaságból egy párnak van gyereke, egy másik srác nagyon szeretne (és imádja a mieinek), a volt főnök pedig nagyon együttérző (ő is gyerekszerető és iker :) )
Majd kérünk képeket, a fürdő (amennyi látszik belőle) nagyon szép (igazából csak a csempét látom). Na meg persze a csajok is csúcsszuperek, ahogy örvendeznek a vízben.

Julcsi!
De jó, hogy jelentkeztél! Örülök, hogy jól vagytok, a csajok pedig biztos hamar belakják az új lakást, és visszatérnek a keveset síró, hisztiző énjükhöz. Na meg te is ott leszel ezentúl, alakulni fog.

Edith!
Jól hangzik ez a kirándulás, szuper, hogy Samu is ennyire élvezte. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jaj julcsi!

De jó, hogy megint itt vagy! Kitartás!!! Tudom, hogy nehéz volt ez az időszak, de azért csináltátok, hogy jobb legyen mindenkinek! Hidd el, a csajok elfelejtik és kárpótoljátok őket! Mi akkor költöztünk, mikor Barnus 7 hónapos volt, így tudom, milyen nehéz lehetett 2 kis manóval. Szóval most már fel a fejjel!!!
A fürdőszoba nagyon szép, imádom ezt a színt, a lányok pedig kis husis csibészek!

Mesélj magatokról, mit művelnek a már 1 éves csajok, mikor lesz szülinapi buli, stb...

Évi!

Tök jó, hogy Samu is bekapcsolódik a kiránduló szüleihez!
Egy fülbevalót szeretnénk a kiscsajnak, meg valamelyik mama a zenélő FP kutyit, másik meg egy babát. De ismerve őket nekünk kell beszerezni. Meg hát dupla szülinap lesz, Barnusét is akkor tartjuk. Ő valami farmot, állatokat meg állatos könyvet kap. Na a könyv már meg van.

Edith!

Hogy áll a kaki gyűjtés? Vérvétel volt? Ne félj tőle annyira, én is rettegtem. Jól viselte Virág, csak addig sírt, amíg megszúrták. Inkább a nem evés készítette ki. De a szúrásra vittem a tápszert, és vérvétel után azonnal megetettem. El is felejtette rögtön minden bánatát. A vérkép pedig nagyon fontos dolog.
Torokkenetet miért kell venni? Még mindig fáj a torka?

Márti! Hogy állnak Zsombi pöttyei? Azért felháborító ez a bőrgyógyász kérdés. Nincs privát rendelés? Több órát cidrizni a rengeteg ember között, akik lehet hogy köhögnek, prüszkölek!!! Reméljük, behívnak előre a kisbabával! Állj az ajtóba nugodtan!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Na, az előző hsz-emnél kicsit összekeveredtek a sorok, hiába, még kora van. :oops:
Ez a mondat természetesen Julcsinak szól:

[quote="zsandi"]M írta:zsandiajd kérünk képeket, a fürdő (amennyi látszik belőle) nagyon szép (igazából csak a csempét látom). Na meg persze a csajok is csúcsszuperek, ahogy örvendeznek a vízben.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Barbi!

Mi újság az alvással? Nálunk Virág a kiságyban nyomja, elalvás könnyen megy. Ébred kb. 4-szer-5-ször, van hogy vissza kell simizni. De már ez is haladás a félóránkénti keléshez képest!
Egy-két nap, és az alsó rágófog egyik hegye is kibújik (a felsők 1-1 hegye már kint), gondolom akkor majd szarabb lesz a helyzet. Csak ne kéne kikelni az ágyból és átmenni amásik szobába! Jaj de utálom! Könnyebb volt odafordulni csak a közös ágyban!

Reggeli ébredők, hol vagytok?

Nincs valami kaja ötlet mára?

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Pöttyök változatlanok! :cry:
De amúgy meg tök jó kedvű, úgyhogy remélem semmi komoly!!!! :?

Julcsi drága , de jó hogy jöttél!!!! :wink: Hiányoztatok nagyon!
Nem lesz semmi gond a csajokkal ahogy ott vigyorognak a kádban, szerintem már helyre is rázódtak!!!! 8) :lol:

Edit:viszem a Szonit is, apukám jön és megyünk holnap, úgyhogy ha nem kerülnénk sorra, majd a Szonó tuti alakít valamit nem egy türelmes típus!!!! :wink: :lol:

Évi:te most már tuti Edith maradsz!!!! :shock: Én jókat mosolygok ezen, de még korán van...ez érthető, igaz Zsandi?????? :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Hú, micsoda forgalom volt itt reggel!

Julcsi, de jó, hogy végre itt vagy! Szépen minden a helyére kerül, a csajszik megszokják és visszaáll a régi rend. Hamar elfelejtik az elmúlt 1 hónapot, ne aggódj.

Edit, az éjszakánk kezd normalizálódni. (kopp-kopp) Tegnap sokszor kelt, tegnap előtt 1x valamikor hajnalban, ma lefeküdt 9-kor, 10-kor már ordított, de utána aludt 5-ig, kicsit ivott és 7-ig nyomta.
De hogy mi lehet a változás oka fogalmam sincs, mindent ugyan úgy csinálunk mint eddig.
Sőt, azt mondták, hogy a gélt adjam este is neki a mézzel. Ezt természetesen 3 napja mindig elfelejtem.
Ő az ágyában alszik, csak akkor vettem ki, amikor 1/4 óránként kelt, akkor pár órát magam mellé vettem. De az sem használ, ott sem alszik rendesen. (ha nem alszik)

Biztosan már kérdeztem, akkor bocsi, de Virág sosem aludta át az éjszakát? Vagy igen? Mikor romlott el az alvókája?

Márti, tarts ki! Legkésőbb holnap meglesz a diagnózis.
Különben nálunk az Sztk-ban nincs is bőrgyógyászat, csak maszek rendelés kicsit arrébb, az meg ugye jócskán fizetős.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Kaja ötlet, tegnap paradicsom krumpli husi volt, előtte sárgarépa fehérrépa krumpli husi. Ma fingom sincs. Szerintem sóska vagy spenót, az már régen volt.

És pár napja kipróbáltam, hogy nem paszírozom át a zöldborsót, baromi finom volt és nem volt tőle semmi gondja. Úgyhogy ágyő paszírozás!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Hú, rengeteget írtatok mióta nem néztem be, most nem tudok visszaolvasni, mert ma bolondokháza lesz nálunk.

Ma reggel voltunk Krisztával a vérvételen, az ujjából és a vénájából is vettek vért, leadtuk a kakimintát, és a garatváladékot is levették vagy leoltották vagy micsoda. A szúrásnál alig nyekergett egy kicsit, hősiesen bírta. Nekem nagyobb sírhatnékom volt. A garatban motoszkálás az érdekesebb volt, mert nem akarta kitátani a száját, csak szorította, majd nézett ártatlanul, hogy mi most mit akarunk, aztán valahoyg csak sikerült. Itt már jobban sírt a végére, de így legalább tátva volt a szája.

Délben jön édesanyámnak a húga, hoyg menjünk bevásárolni (messze, kis faluban lakik) aztán Istvánnak a zenésztársai jönnek próbára, addig a lakást is puccba kell tennem, meg főznöm egy jó nagy adag gulyást.

Hagylak is benneteket, szép napot mindenkinek!
Azt láttam, hoyg Julcsi írt. Örülök, Julcsi, hogy ismét köztünk vagy! A csajok meg nagyon édesek a kidugott nyelvükkel! :) :P
Puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Ja-ja, tényleg korán volt még nekem, máskor nem is írok ilyenkor. Szóval, ÉVI, természetesen neked írtam, amit írtam. :oops: Ilyenkor csak rápillantok a névre, hogy kinek akarok írni és hát E-E, na de nem is mentegetőzöm, gáz így is, úgy is.

Mai kaja előreláthatólag: krumpli, husi, répa (ilyen is, olyan is). Ez már jó régen volt nálunk. Hétvégén mi karfioloztunk, tegnap meg üveges volt, hal+rizs+joghurtos szósz.

Edith!
Örülök, hogy túl vagytok az orovosi mindenfélén, nagy puszi Krisztának, hogy ilyen ügyes volt! Mikor lesz eredmény?

Andi
Kép
zsandi
 
 


ez lemaradt:
Kép

és ez a vonalzós kép:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, a telefonos kép nagyon édes. Nekem a felső hajpántosnál jobban tetszett a sok cofi, amit a múltkor raktál fel.

Edith, nagyon ügyes Kriszta, hogy nem sírt a vérvételnél. A szájában turkálást meg szerintem a macerálás miatt nem bírta. Eredmény mikorra várható?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbikám!!Nem én befolyásolom a csajszit ebben a dologban mikor milyen kedve van olyan frizurát rendel!!!! :lol: Ezt a hajpánot őnagysága rakta a hajába :wink: , nekem az tetszik a legjobban mikor egy csattal összetekerem a haját, úgy mint nekem szokott lenni!!!! :lol:

Edith:legalább túl vagytok rajta!!!!Azon nem csodálkozom, hogy nem nyitogatta a száját nekem a lánykám sem mindíg együttmüködő ebben !!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok :)

Hűűű mennyit írtatok :) Tegnap nem tudtam jönni, mert apa itthon volt, és ilyenkor vagy ő ül a gépnél vagy velünk foglalkozik, tehát én nem ülhetek :)

És ma sincs időm, mert vam egy-két házimunka elmaradásom :( És imádom ha csillog-villog a lakás :)

Majd este leszek bővebben (remélem)

Julcsi! Nagyon jó hogy újra vagytok :) Tényleg szép lett a fürdő, ha lehetséges, kérünk szépen képeket :)
Csajok meg egyenesen gyönyörűek :)
Holnap költöznek ki a hugomék lakásából, úgyhogy náluk is kezdődik a tapétázás-parkettacsiszolás, stb.
Aztán meg a beköltözés, ráadásul apu eladta a transportert, így most nem tudjuk mivel fognak költözni :(

Márti, nagyon jók a képek Szoniról, nekem is a telefonos kép tetszik jobban.

Katának se múlnak a kiütései, csak átmenetileg. Hol látszik, hol nem :( Kenegetem tisztességgel, nem értem miért van, hisz nincs is olyan hideg :( (a doktornő szerint a hidegtől van)

Zsombinak gratula a lépegetéshez :)

Barbi, nagyon szép a kisfiad még mindig, és gratula neki az új tudományhoz :)

Ibolya, szépek a szülinapi képek, nekem a kicsi torta tetszett a legjobban :)

Edit, nektek is gratula a kiságyban alváshoz :) És drukkolok, hogy ne kelljen éjszaka Virág :)

Évi, tényleg jó dolog lehet ez a kirándulósni, mi is úgy mennénk :( Na majd tavasszal :)
Itt lakunk a Kökinél, és még a reptérre se jutottam ki Bencével, pedig szivessen megmutatnám neki a repcsiket :(

Na mennem kell, vár a konyha :(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Timi:nagyon boldog névnapot a nagyfiadnak!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti,
köszönöm,hogy nem feledkeztél meg a nem éppen baba korú gyermekemről! :) Ja és a hívást is köszi.Ma már jobban van Hanna.
Remélem Zsombinál nem lesz semmi komoly baj a kiütések terén.Holnap már talán okosabbak lesztek!

Julcsi,
örülök,hogy sikerült beköltöznötök!Sok-sok boldogságot kívánok nektek az új lakásban!

Mindenki képe nagyon édi.Olyan szép gyerekek "laknak"ebben a topikban. :wink:

Nálunk csak röviden annyi,hogy Hannának megint középfül gyulladása van.Megint egy kis nátha miatt lett.Tegnap kapott mindkét fülébe tubust.Szerencsére jól viselte,ma már egész jó kedve volt.Mostmár nagyon remélem vége lesz ennek az egész füles dolgoknak.Most a tubus kivezeti a váladékot,ha megint termelődik.

Edith,
Krisztának jobbulást,majd írd meg a vizsgálatok eredményeit.Konkrétan mire gyanakszik a doktor nénitek?

Szép estét mindenkinek!

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi:én is nagyon bízom benne, hogy Hanna most már búcsút int ezeknek a füles dolgoknak!!!!! :? :wink:

Azt nem is meséltük, hogy a babatalin a fiúk hogy összetartottak :shock: 8) !!!!Mert ugye a csajok már ügyesen mentek, a 2 csibész meg épp játszott valamit egymásnak háttal és hogy könnyebb legyen a dolog a hátacskájukkal megtámasztották egymást!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Sajna nem sikerült lefotózni, de nagyon édesek voltak!!!!

Edith:mikorra lesz eredmény és látta már a doki????Vagy most csak ezeket a labor dolgokat intéztétek????

Csajok beszéljünk már meg egy mamatalit!!!!Már azok akik szeretnének kikapcsolódni kicsit(én nagyon :oops: :lol: )!!!Nem baj ha nem most rögtön, de valami időpontot találjunk ki!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Kaki éjszakánk volt, bár számítottam rá a foga a miatt!!!

Timi Drága! És Te hogy viseled az újabb betegséget? Tudom Hanna viseli szegény az oroszlánrészét, de én annyira kivoltam, mikor Virág újra és újra beteg volt! Támogat azért a párod lelkileg?

Márti!

Valami szép napos idő kellene a mamatalira, olyan nagyon jó lenne!

Csajok!

Ti csináltatok már felnőttes főzeléket? Gondolok a lisztes sűrítésre, vagy keményítőre vagy egy kis tejfölre.

Másik kérdés: Virág annyira harap, hogy tegnap öltöztetés közben a karomba harapva kb. 20 forintos nagyságú véraláfutás lett. Hogy szoktassam le? Eddig mindig határozottan rászóltam, és letettem a földre, ha épp karomban volt. Nálatok is csinálja a gyerkőc?

Már megint tépked a kiscsaj, megyek!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Jó reggelt!

NA, a tegnapi napunk végül nem is volt annyira húzós, néném nem jött vásárolni, így nyugodtan végeztem a dolgaimmal is, főztem is meg minden.

Köszönöm, lányok, és aranyosak vagytok, hogy aggódtok, de remélem, nem adnak majd aggodalomra okot az eredmények. Írtam, hogy valami foltok vannak Krisztának a lábán, és ennek szeretnénk utánajárni. Ehhez viszont talán csak a kakivizsgálat volt szükséges. A dokinő viszont felajánlotta, hogyha most már amúgyis laborközelben leszünk, akkor megcsinálhatnánk egy vérképet (amit 1 éves kora körül amúgy is szoktak nézni, vasat meg ilyesmit) és mivel múltkor nagyon csúnya volt a torka, bár kikezeltük, remélhetőleg, azért végeztettük el azt a garatváladék-vételt is. Tehát részben fakultatív dolgok voltak, de nem bánom végülis. A kaki- és véreredmények ma délelőtt már meglesznek, a garaté viszont csak holnap, így az összesért holnap megy István.

Amúgy tegnap Krisztának szörnyen álmos napja volt. 7 után ébresztettem, és kb. 9-re értünk haza (reggel) de a kocsiban már elaludt. Meg sem ébredt a vetkőztetésre és kb. 11-ig aludt tovább. Aztán fél 4-kor ismét beájult és negyed 7-ig!!!! horpasztott. fél 9-kor meg már alig bírt magával. Szerencsére az éjszaka is jó volt, egyszer sírt fel negyed 5 felé, majd rá egy órára, amikor meg is etettem. Azóta már felkelt, de most a kiságyában van, mert gondolom, ismét el fog aludni, mert nagyon dörzsölte a szemét, és kérte a cumit.

NA, ennyi rólunk, és most nézzem vissza, miket írtatok, mert tegnap folyamatosan olvastam (amíg volt mit) de írni nem tudtam, mert a gép nem volt annyira szabad, hogy lefoglalhassam több időre. NA, és persze ez a szita, ami az agyam helyén van, már mindent kiengedett a karmai közül. :P :P :P :oops: :oops: :oops:

JA, tegnap meg az egyik ajtó mellett kicsit meg volt rongálódva a fal, István lemázolta és az ajtófélfát is jól összekente. Aztán megyek, hogy azt is jól lesikáljam. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :
roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edit:jó majd rendelünk jó időt!!!! :wink: :lol:
Én múltkor csinákltam borsófőzeléket keményítővel:Zsombi szerette!!!! :lol:
A kiscsibész is harapdált régebben, de mióta tud puszit adni azóta nincs ilyen gond :lol: , de nekem az arcomat célozta meg mindíg!!!!
Ez jó taktika amit csinálsz, tudnia kell, hogy ez nagyon fáj neked!!!Biztosan abba hagyja majd!!!(tudom de mikor)
Én még azt is szoktam, ha bánt, akkor eltakarom az arcomat, mintha szomorú lennék, akkor leszedi a kezeimet és megölelget!!!! :lol:
Én kicsi fiam meg fejelget még mindíg :shock: :shock: :shock: !!!Úgy látszik a fiúk ezt művelik a csajok meg harapnak!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Lehet nem kéne ilyen reggel írnom megint, de azért megpróbálkozom, nap közben nem tudom, hogy mennyi időm lesz.

Timi!
Nagyon sajnálom Hannát, most már tényleg vége lehetne! Remélem így lesz, addig is sok gyógypuszit küldök neki, neked meg kitartást!
Boldog névnapot Ákos nagyfiadnak így utólag is!
Hanna babának pedig külön puszi a hófordulója miatt is!

Julcsi!
Boldog hófordulót lánykáidnak (bár most már nincs ennek olyan nagy jelentősége, így túl a szülinapon. :D Vonalzó? :wink: )

Edith!
Örülök, hogy jól sikerült a tegnapi napotok. Nem semmi alvókája volt tegnap Krisztának!

Edit!
Sajnálom a szar éjszakát, azért egyszer majd talán tényleg megjavul. Nálunk egy pár hete visszaállt a régi rend (kop-kop-kop), és nem volt előzmény, lehet nálatok is így lesz.
Nálunk nincs harapás, Flóra tud állatira csipkedni. Szerintem is szólni kell érte, idővel talán megértik, hogy ezt nem szabad, mert fáj. Volt már olyan, hogy akkorát belécsípett, hogy felordítottam (nem direkt), erre úgy megijedt, hogy elkezdett üvölteni. Úgy sajnáltam, de nem volt szándékos. :oops:

Márti!
Mamatalihoz nem tudok érdemben hozzászólni, de drukkolok nektek, hogy összejöjjön, jól érezzétek magatokat, és az idő is szép legyen. :wink:

Tegnap volt itt a védőnő, a gyerekek 1 éves státuszlapját hozta, hogy majd töltessem ki a dokival, ha megyünk.
A manókat nem is látta, mert éppen aludtak. Új dolgot nagyon nem tudtam meg tőle. Rákérdeztem a tápszerre, hogy nem gond-e szerinte, ha váltunk Beba-ról a DM-es Babylove-re. Azt mondta, nyugodtan lehet. Egyébként a hét eleje óta azt eszik, nem mondták, hogy nem jó. Ugyanúgy csúszik, mint a Beba. Úgyhogy, asszem áttérünk.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ja, most látom, hogy Hanna baba 20-án született. De én a vonalzón azt látom, hogy Hanna is 1 year, 2 months old. Akkor most boldog hófordulót is, meg nem is. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Még egy okos kérdés, így reggel, csak hogy szórakoztassalak benneteket. :wink: (Utána ígérem elhúzok, mert reggeli következik, úgy hallom.)
Szandinak ebben a hónapban mikor lesz a hófordulója? :oops: Hogy számol ez az izé? Mert 30-a az nem lesz.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, bocsánat, ha esetleg valamire nem reagálok, de kb. ezekre szerettem volna.
Cigi- és cipőtéma a lakásban: Én szégyellek szólni, hogy valaki levesse a cipőjét, bár tudom, hogy simán megtehetném. De egyszer erre is rászánom magam, mert az előtérben a parketta már olyan matt színű, hogy bármivel fényesítem, nem ccsillog. Nem értem, hogy nem esik le valakinek, hogy azért van az a kis darab linóleum rögtön a bejáratnál, hoyg azon megállva ledobja a kinti cipőt, és ne egy lépéssel bennebb álljon meg. Számítok egy nagyobbat venni. :evil: Igaz, végül levetik, mert a szobákba csak úgy jönnek be, de ott a bejáratnál mérgesít, hogy már nem oylan szép a parketta. pedig csak az ősszel raktuk le.
Édesapám ha hozzánkjön, mindig kinn cigizik. Sógornőmék, ha jönnek, olyankor a konyhában van cigizés, mert van amikor én és István is betársulunk :oops: :oops: :oops: (de mi nem vagyunk cigisek, max egyet-egyet szívunk el, ilyenkor) Amúgy, attól függ, hoyg ki jön hozzánk, de általában nincs cigizés a lakásban. Ha mégis, akkor a jól és gyorsan kiszellőztethető konyha az. Szerencsére van külön ajtaja is, így becsukhatom, és Kriszta nem megy oda.
De a tegnapi naptól féltem. Tünde, a hegedűs csaj nótorius cigiző, és tavaly, amikor még terhes voltam, benn cigizett a konyhában. Viszont kijelentettem Istvánnak, hoyg ha ez még egyszer megtörténik, többet ide sohasem jön. Nem tudtam, hoyg sül el a dolog, mert tudjátok, ha már egyszer megengedted, furcsa, ha máskor mégsem, de nem volt gond. Kimentek szépen a lépcsőházba, és ott cigizett. Másodjára és harmadjára már egyedül is kiment, még Istvánnak sem kellett velemennie. Úgyhogy nálunk marad most ez a rend. Mondom, ettől féltem egy kcisit, mert a csaj eléggé olyan, hoyg nem veszi észre magát, hisz egyszer, még a nyáron, simán becigizett a Sanyikáék kocsijába, amikor tudta, hogy 10 perc múlva Kriszta is ott lesz, mertz ők vittek akkor haza minket. de már szólni sem félnék, az tutti. :D (Bocs', hoyg hosszas lett, de ezt ki kellett írnom magamból)

Andi, az a piros folt Marcinak biztos a nyáltól van. Krisztának is szokott lenni a cumi alatt. Én simán bekentem a Bepanthennel, amit a popsijára használok és 1-2 kenegetés után el is múlt. A lábán is próbáltam a foltokat ezzel kenni, de nem segített rajta.

Edit, Kriszta is próbált eddig vagy 2x harapni, de még nem kellett tennem ellene semmit. Viszont ő a hajamat szokta húzni. És szörnyen tud fájni. Ha az első meglepetésemben akaratlanul áú-gatok, akkor ő azt bátorításnak veszi. Hiába mondom aztán erélyesen, hogy nem. Gondoltam finoman rápaskolok a kezére, de az sem jó, mert ezt is múkának tekinti. Durvábban meg semmiképpen nem szabad, mert az erőszak erőszakot szül, és ő is helyénvalónak találhatja majd, ha rámcsap, amikor valami nem fog tetszeni neki. Most azt találtam ki, hogy finoman én is meghúzom a haját. Tudom, te nem haraphatod vissza, és ez is az előző kategóriába tartozna, de mindenképpen valami megszorítással kell "jutalmazni" szerintem. Pl. Kriszta van úgy, hoyg "őrjöng" - én nevezem így, mert különben egy morgásszerű hangot hallat és az ökleit is összeszorítja, amikor valami tiltotthoz jut és elveszem tőle, vagy nem engedem oda. Ilyenkor megfogom és beteszem a kiságyba. Igen, kissé olyan büntetésszerűnek hangzik, de én sem tudom, mit csináljak vele. Minden ötletet szívesen fogadok. :)

Timi, boldog névnapot utólag is a nagyobbik fiadnak! :) És gyors gyógyulást kicsi Hannádnak. Jaj, tényleg jó lenne, ha már véget érne ez a fül-kálváriátok. Nagyon sajnálom, hogy így megszenvedtet titeket. hátha, mégis most már hamarosan csak a múlté lesz ez az egész.
Jó a Hanna új vonalzója is! :)

Márti, remélem, hoyg semmi rosszat nem mond nektek sem a doki pötty-ügyben. Szoni pedig irtó csini a tortájával a kezében! tetszik a copfis kép is, de a hajpántos is szuper. Meg a telefonálós is nagyon jó. :)

Barbi, nagyon ügyes a mászó szépszemű! És a képekkel is nagyon jól érzékeltetted a mászást. A rossz telót sajnálom. :(

NA, nem tudom, de hirtelen csak ennyi juteszembe. Amúgy Kriszat sem aludt el, így most már lessan a tízóraiját kell készítenem, bár még 9 sincs, de fél 6-kor már reggelizett.
Tegnap délben brokkolis-májas krumplit evett, ma nem tudom, mi lesz még. Valami frisset kellene főznöm, mert a fagyóban most többnyire brokkolis kaják vannak csak.

Puszi és szép napot mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok drágáim!

Gyorsan írok, mert mennünk kell a Földhiv-ba és tejér. De esik az eső és olyan szomorú idő van, hogy nincs kedvem kimozdulni.

Márti, ahogy megjöttetek azonnal írj, hogy mi volt a dokinál. Most már baromi kiváncsi vagyok, de én biztos vagyok benne, hogy semmi komoly.

Edith, ezek szerint csak holnap lesz meg minden eredmény. Te se felejtsd el megírni, hogy mit mondtak az okosok.

Edit, ne aggódj, az Ádám is harap. Amikor felveszem és viszem valahova ugrik a vállamra és harap. Nem gyakori, de baromira fáj. Most az a legújabb, hogy amikor a karomban etetem közben mar bele a nyakamba. Rendesen belekapaszkodik és cibálja a bőrt. Na, ez még a harapásánál is jobban fáj.

Én még nem adtam sem lisztes, sem keményítős főzeléket főleg azért, mert még tejfölt sem kapott.

Tegnap paprikás krumplit csináltam és persze evett este az enyémből. Kis krumplit adtam neki, ordított, ha nem voltam elég gyors. Aztán jött a fuldoklás, és jött vissza az összes. És megint megállapítottam, sosem fogunk darabosat enni.

Timikém, Ákosnak utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk. Hannának meg sok-sok egészséget, reméljük a tubus tényleg használ.

Andi, jó kérdés Szandi hófordulója. Passz.

Na, nem tudom mit akartam még írni, de most mennem kell.

Csáó

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Szandi hófordulója: szerintem ebben a hónapban nincs. De ha lenne, akkor meg holnapután lenne, és akkor fogjuk köszönteni. :D :D :D Úgyhogy együtt "ünnepel" Marcival és Flórával! 8) 8) 8)
De esetleg Zsuzsi elmondja, hogy hogyan képzeli. Azért még jobb a helyzet, mint azé, aki 31-én született, mert annak tényleg csak kéthavonta van hófordija! :roll: :shock:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith!
Látod, az eszembe sem jutott, hogy a 31-eieknek sincs minden hónapban.
Cigi: na ebben az egyben nálam nincs pardon. Mármint, hogy a lakásban nincs cigizés. Se bunkónak nem érzem magam, se rosszul nem érzem magam emiatt, és simán szólok, BÁRKINEK! Én is kimegyek.

Ti milyen böngészőt használtok? Ezt már egyszer megbeszéltük, csak most explorert indítottam, és eszembe jutott, hogy végre megnézem Kriszta vonalzóját a maga valójában, de nekem így is fekete. Akinek rendesen látszik, az mit használ?

Andi
Kép
zsandi
 
 


A cigi nálunk is tabu, de nem csak a gyerekek miatt amúgy is ÚTÁLOM!!!!!Így mindenki az ajtó előtt füstölhet...mikor anyám néha itt van ritkán a wc-ben is szokott(amikor itt aludt és reggel nem volt humora kimenni) én azt sem bírtam nagyon!!!! :evil:

Zsuzsikám jelentkezz és áruld el hogy mikor köszöntsük a drágádat!!!! :lol: Remélem jobban vagytok!!!!!

Majd jövök, ha rossz hírem lesz akkor a Dunának megyek, akkor ne várjatok!!!!! :shock: :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja Zsandi ,explorert használok.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?