Új privát üzeneted érkezett!

Kinga! Csak most látom a nagy hirt!
Hihetetlenül élménydús 9 hónap előtt állsz! Nagyon sok boldogságot és örömet hozzá!KépKépKépKép
Milyen jól indul ez az április!
Zsó-fi
Zsó-fi
 


MICSODA HET!!!!!
Kinga Neked is ORIASI gratula!!!!!!

Udv
PK
petrakovacs50
 


Kinga!

Én is most tudtam meg a babámat!!! Kép Nagyon örülök Nektek, vigyázz magatokra! Párodnak mit szolt?

Dorka!

Annyira szépet irtál. Igy teszek igérem. Lehet, hogy mégsem mondom el neki még, bár lehet, hogy ha az esküvön tudja meg, akkor kivetközik magábol, és a rengeteg ember elött kiderül a dolog, amit még nem akarok. Szoval még meggondolom.

Orsi!

Neked is kösz a gratulát. Ne vidd tulzásba a munkát!!

Pussszzzancs:

Niki
Niki
 

 
 

Niki KEDVES!
poNT ERRE gondoltam, hogy annyi a várományos kismama, bizti nem leszek magamban, és most olvastalak Téged!Gratulálok!!

Akkor mi nagyon egyszerre fogunk dudorodni..persze TE még szép menyasszony is leszel addig...millió napsütéses boldog percet addig is..

Lányok!
Máskülönben nekem végig az volt az érzésem, hogy
nem jött össze, pedig tudom mit kell várnom...most utólag meg már a fogamzás után kezdödött a diszkomfortos gyomorgondom, meg a mellem hegye annyira érzékeny, jobban mint a mensi elött szokott..de még tegnap este is úgy fájt a hasam, minzha megakarna jönni..

Fel a fejjel, akinek ilyenek a tünetei és késik a mensije, ne csüggedjen..
Ilyenkor kikerülünk a táblázatból?Kép

Írjatok, most itthon lógok minden szavatokon..
Kép
KINGA
kinga (kinga)
 


Sziasztok Lányok!

Niki!
Nagyon, Nagyon gratulálok a babához és borzasz-
tóan irigykedem - na nem rossz indulatból, csak
én is nagyon szeretnék már egy pocaklakót.
Nagyon örülök annak, hogy összejött nektek,
Még egyszer ezer gratulaaaa.

BEja!

Szerintem tesztelj egy eddig általad még
nem használt teszttel és reggeli vizeletbõl.
Minden esélyed meg van a babára. A hõd is mutatja.

Lányok!

Én már érzem, hogy nem sikerült. Kezdek megint
ingerlékeny lenni, mindenkivel undok vagyok
(most egy kicsit visszafogom magam veletek szem-
ben)semmi sem tetszik, bele kötök az élõ fába is.
Tehát már kezdõdik nálam a mensi elõtti depresszió.
Pedig még csak vasárnapra nem várom a mensit.
Úgy félek.

Mintha Orsi íra volna, hogy a beágyazódást is
mutatja a hõ. Errõl mit tudtok?

Tegnap, a 20. napon volt egy kis folyásom, ami
soha nem szokott lenni, még peteéréskor se
nagyon. Ez most akkor mi lehet? A mellem meg
nem feszül, pedig peteérés után mindig szokott
egészen a mensi-ig. Fogalmam sincs, hogy most
mi van.

Köszi hogy mehallgattok és bocsi ha unalmas
vagyok kissé.

Mindenkinek szorítok.

Pussszi

Éva
Éva
 


Kinga!!!!!! KépKépKépKépKép Hát ez fantasztikus KépKép Nagyonnagyon örülök, gratulálok, és nagyonnagyon vigyázz magatokra!!!!!!! Kép

Micsoda kétcsík-esõKépKépKép

Zsó-fi, szija!
A 4., 5. vagy 6. plusz napnál járok, 31-33 naposak szoktak lenni a ciklusaim.
Én már csak a harmadik zebra tudnék lenni ebben a hónapban, Kinga megelõzött! Kép

Orsi! Az sírásról csak annyit, hogy tegnap este, meg ma reggel én is tiszta gyagyás voltam... Kis dolgok olyan rosszul estek, hogy rögtön elsírtam magam. Egyébként is eléggé bõgõs vagyok, na de nem ennyire, hogy a tényleg icipici apróságokról is könny szökjön a szemembe. Párom nagyon csodálkozott is a dolgon... De én már ezt sem merem jelnek venni...
cupp, Beja
Beja
 


Kinga!

Most láttam meg,hogy neked is lett pocaklakód.

Nagyon örülök, és gratulálok. Vigyázz
magadra és a picire is. Sok boldogságot kí-
vánok Nektek és jó egészséget.

Szinte sírva fakadok a boldogságotokon.
Én is annyira várom már a babát, de nem akar
kopogtatni a pocimban.

Puszi mindenkinek.

Éva
Éva
 


Kinga!
Neked is millió <BLINK>GRATULA</BLINK> KépKépKép

Csajok!
Ez a hónap tényleg fantasztikusan indul! Csak így tovább! Remélem rekordot döntünk zebrákból Kép!

Kriszti!
Örülök, hogy nem vagyok egyedül Kép

Orsi
Orsi
 


KÖSZÖNÖM ESZTER,KRISZTI, ZSÓFI, PK.!

úGY 10 CM-EL LEBEGEK A FÖLD FÖLÖTT,ILLIK ILYET TENNI A 4. BABÁNÁL?

Ja, a hömérsékletemet ugyan nem mértem, de tegnap is, ma is melegnek éreztem reggel a böröm, meg a 4 éves kis "höméröm" is mondta, hogy anya ne menj ma dolgozóba, mert lázas vagy..

Ennyit a tünetekröl.
puszi,
kinga
kinga (kinga)
 


Zsófi!

Virágültetés: Ahol én ültetnék, ott most rengeteg macska van, és fertözhetnek toxoplazmával. Terhesség alatt ez veszélyes. A földön szanaszét macskapisi, a többit nem részletezem. Lényeg, hogy nem akarok beteg lenni.

Eszter, köszi a jokivánságokat.

Pk!

Nagyon aranyos vagy, hogy válaszoltál a toxoplazmára, meg a hajfestésre. A toxoplazma ellen tuti nem vagyok védett, sosem volt cicám, és kutyusom sem. Csak tengerimalacaim vannak, most épp született három csöppség, ugyhogy nálunk ilyen böség van mostanság.

Szép az élet!

Niki
Niki
 


Kinga!

Illik,sot kotelezo!KépKépEn is a 3.-at szretnem de jobban izgulok mint az elsokkel.

Beja!

mondtam en ,hogy az aprilis lesz a mi honapunk!Kép

eva!

Eccer aszt olvastam,hogy a beagyazodaskor is megugrik picit a ho,de ennel tobbet nem tudok.

Zso-fi!

neked mar nagyon jar egy gyerkocKépKép

pussszzz Kriszti
kriszti
 


Niki-
OFF leszek bocs -nehéz tengerimalacot tartani,
megtudná-e tenni egy 8-9 éves fiú a tisztántartási, etetési macerákat?
ON-nem vagy éhesebb, mint máskor, mikor volt az utolsó mensid?-esetleg azt is tudod mikor fogant a babócád?

Kinga
kinga (kinga)
 


Éva!
Igen, tapasztalatból mondom, hogy ugrik a hö és utána fenn is marad. Hogy ez a beágyazódáskor történik-e, azt nem tudom, mert nekem a peteérés után kb. 4 nappal emelkedett meg.
Micsoda hét!!!
Pussz,
Eszter
eszter
 


Kinga!
Nem kell kikerülnötök a listából, átszíneztem, így látszik kinek van már pocaklakója (aszerint van most a lista, hogy ki hányadik napon tart a ciklusában). Kiváncsi vagyok hogy néz majd ki, ha elküldöm!

Laura: 6 c 45 cn 26 ou Budapest 29 év
Beja: 8 c 37 cn 19 ou Budapest 25 év
Rony: 3 c 35 cn 20 ou Vidék 29 év
Kinga: 1 c 29 cn 15 ou Maglód 33 év
Szonja: 54 c 29 cn Budapest 27 év
Niki: 10 c 28 cn 14 ou Bp(Érd) 27 év
Jutka: 36 c 28 cn Videk 29 év
Mariann: 3 c 25 cn Miskolc 30 év
Orsi: 8 c 24 cn 10 ou Komlo 26 év
Jázmin: 24 c 24 cn Pécs 22 év
Kriszti:8 c 23 cn 8 ou Galagamacsa 29 év
Erika: 12 c 23 cn Románia 27 év
Boglárka: 3 c 22 cn Györ 24 év
Eva: 19 c 21 cn Nyíregyháza 26 év
Zsófi: 1 c 19 cn 5 ou Lappeenranta-Finnország 25 év
Anna: 5 c 5 cn Hamburg 36 év
Monika: 7 c / 9 hó 4 cn Budapest III. 27 év

Éva!
Én írtam, hogy beágyazódáskor is emelkedhet 1-2 tizedet a hö, de asszem ezt én is itt olvastam.

Beja!
Én sem nagyon merek reménykedni, annyiszor pofára estem már (kb. mint Te), de még mindig jobb erre gondolni, mint arra, hogy teljesen bekattantam Kép! Egyébként nekem is teljesen olyan érzésem van, hogy nem sikerült. Még egy hét, a nem várt mensiig, hacsak nem jön meg elöbb Kép. Nagyon úgy fáj a hasam!

Orsi
Orsi
 


Kinga!

Kép GRATULA! Kép GRATULA! Kép GRATULA! Kép
Ezúton kívánok én is neked, csatlakozva a többiekhez, nagyon-nagyon sok boldogságot és gondtalanságot az elkövetkezo hónapokra és kívánok továbbá nagyon könnyu szülést! Kép Kép Kép Kép

Szeretettel: Laura
Laura
 


Éva!
Ne comorkodj! Vasárnap ugyse jön meg, meglátod.

Tudjátok, mi volt még a furcsa? Most jutott eszembe, hogy végig azon izgultam, hogy hogy fog kinézni rajtam az a pár pötty pati, ami az államon kijön mindig menzi elötti héten. És most semmi nem jött ki, ugyhogy szép lehetek szombatra, az esküvöre. Ha nektek sincs pati, ami lenni szokott, szerintem reménykedjetek!!!

Puszi!

Niki
Niki
 


Sziasztok!
Minden újdonsült kismamának nagyon sok gratuláció!!
dkr
 


Laura!

Azt szeretném megkérdezni, hogy tudnál-e SMS-t küldeni nekem ma este, ha túlvagytok a vizsgálaton. Ha igen, akkor írd meg lécci az email-címed, hogy elküldhessem a számom!
KösziKép
Beja
Beja
 


Niki!

Bocs, hogy kijavítalak toxoplazma ügyben, de az, hogy valakinek van kutyája vagy cicája, egyáltalán nem jelenti azt, hogy már kialakult a védettség. Az egyik ismerosömnek pl. egész életében, gyerekkorától kezdve vannak cicái, és most kb. 4 hónapos terhes, és most derült ki, hogy mégsem védett. Kép


Orsi!
Nagyon-nagyon köszönjük a táblázatot! Tök jó! Nagyon szép és egyértelmu! Úgy szeretnék és is narancssárga lenni! Kép

Pussssz: Laura
Laura
 


Eszter!

Nekem peteérés óta 37 és 37,2 között van a hõm.
Ma viszont 36,9 volt. Lehet, hogy ezután lesz
a hõ emelkedése vagyis a beágyazódás. Mert ugye
ha valakinek mindig magas a hõje, akkor nem le-
het tudni, hogy mikor van a beágyazódás, mert
nincs ami felugorjon.
Azt olvastam, hogy a megtermékenyített pete-
sejt a 18. napon kerül a méhbe és a 23. napon
kezdõdik a beágyazódás. De akkor a 19., a 20.,
a 21. és a 22. napon mit csinál az a megtermé-
kenyített petesejt?

Orsi!

Szenzációs vagy a listával. Mindenki mindent
tudhat ez alapján. Köszi.

Kinga, Niki!

Hány naposak voltak a ciklusaitok? Vagyis
hány nap mensi késés után csináltatok tesztet?

Cuppantás

Éva
Éva
 


bocsi!
a gépem önálló életre kelt.
Szóval át tudom érezni a helyzetét mindenkinek aki teljes er&#337;vel a babát várja.
Nekem tavaly februárba született meg a kislányom, nem kevés próbálkozás után.
Úgy történt, hogy márciusban, és áprilisban teljesen kimaradt, de persze a teszt negatív volt. Mondtam magamnak biztos csak a teszt nem jó. Én meg a fellegekbe jártam, hogy hurrá sikerült. Dokibácsi meg lehervasztott. Kedveském Ön nem terhes. Ezek után persze teljes g&#337;zzel próbálkozás. Júli elején mentünk nyaralni, addigra már ott jártam, hogy engem már nem érdekel, majd csak lesz valami. Utolsó mensim akkor május végén volt. Persze a kisördög ott motoszkált bennem. De elhatároztam, hogy legalább a nyaralásunkat nem rontom el. De csak nem bírtam ki. Irány a gyógyszertár teszt vásárlás. Alig vártam,hogy haza érjünk. Támadás a mosdó ellen. És akkor jött a csoda. Olyan két csíkos lett a teszt mint a ....!!!
Szóval van úgy, hogy akkor jön a baba, amikor nem is számít rá az ember.
Különben semmilyen már tünetem nem volt.

Még annyit, hogy úgy látom, hogy télen lesztek nagy pocisok. Tapasztalatból mondom, hogy nagyon-nagyon vigyázzatok arra, hogy nehogy felfázzatok!!!!!!!!!!!!!!!!
Mert nekem sajna sikerült. Meg is szültem 6 héttel hamarabb. Nem kis ilyedelemmel. Pont a legrosszabb id&#337;ben. De hála mostmár semmi probléma. Akkor volt egy kis gond a légzéssel.

Köszi,hogy meghallgattátok "rövid" kis mondanivalómat.

Kriszta
dkriszta
 


Beja!

Nagyon köszönöm az érdeklodést, hát persze. Az e-mail címem: lauto@elender.hu. De a tárgyban légyszi jelöld meg, hogy Beja, mert a kedvesem irtózik a vírusoktól, és mindent olvasás nélkül töröl, ami számára ismeretlen helyrol jön. Így meg szólok neki, hogy a Beját ne törölje ki!

Este küldöm az SMS-t: Laura
Laura
 


Laura, kösziKép Beírtam a tárgyba hogy "Beja" Kép Nagyon várom a híreket!!!
cupp, Beja
Beja
 


Laura!
Leszel még Te is narancssárga, hamarabb, mint gondolnád Kép!

Éva!
Ez egy jó kérdés! Talán keresi a megfelelö helyet, elégre 9 hónapot kell ott lehúznia, nem mindegy, hogyan helyezkedi Kép!

Lányok!
Egyik ismerösöm ajánlotta, hogy etessek sok cukorborsót a párommal, mert abban van valamilyen vitamin, ami növeli a sperma termékenyítö képességét, gyorsaságát. Miután kipróbálta (középidöben cukorborsó volt náluk minden mennyiségben Kép), a következö hónapban sikerült Úgyhogy most megyek, keresek recepteket cukorborsóra, nálunk a fözelék nem igen megy!

Most olvastam, hogy mivel a kismamának magasabb a testhömérséklete az átlagnál, jobban szeretik és könyebben megtalálják a szúnyogok! Lehet, hogy ez csak nekem volt újdonság, de azért leírtam, hátha nem.

Orsi
Orsi
 


Nagyon boldog terhességet minden uj kismamának!!!Kép
Anna!
Az elsö terhességemröl késön szereztem tudomást,a barátnöm beszélt rá a tesztre,miután 1 mensim kimaradt.A belsö vizsgálatnál a doki azt mondta,6 hetes,mert az utolso mensitöl számolta.de az már nem rendes mensi volt.Már terhes voltam,csak nem tudtam rola és véreztem.A doki csinált rákszürést terhesen és késöbb többen mondták,hogy ezt nem lett volna szabad.
Az egész ugy kezdödött,hogy a ráksz. után napokig barnás folyás majd pici vér.Ekkor mentünk korházba,ahol az uh-s doki mondta,hogy nem él a baba,ki kell kaparni.
A 2. baba rögtön összejött,a kötelezö kihagyás után.Ott is barnás f.,az uh-s "joindulatuan" megkérdezte,hogy akartam e a babát egyáltalán.
Elvileg 2 v. több vetélés után indokolt a genetikai vizsg.,ezt csak a mostani dokimtol tudom.
Bocs a hosszuságért


Nadin
Nadin
 


Leányzok!


Mi a tapasztalat a nagyon halvány 2. csikocskárol???
Nadin
Nadin
 


Kedves új kismamák!

Ti észleltetek valami jelet ami a terhességre
utalt volna az elõtt, hogy megcsináltátok a
tesztet?
Vagy nem volt semmi tünet sem?

Éva
Éva
 


Niki!

Köszi, hogy vígasztalni próbálsz, de én nem
nagyon hiszem, hogy sikerült volna. Majd
vasárnap meglátjuk, vagy nem látjuk meg.

De azért köszi. Neked meg minden jót! Kép Kép
Remélem sikerült vigyorkát rajzolnom.

Szia

Éva
Éva
 


Nadin!

neked olyan van???

Beja!

Attettem a dokit 17.-e 16.00-ra,lecci ird meg hogyan jutok oda mert lovesem sincs hol van a rendelo!koszi

Kriszti
kriszti
 


Niki, Kinga!
Teljes szivembol gratulalok! Nagyon ugyesek vagytok ! Vigyazzatok magatokra es kivanom,hogy a kovetkezo honapok problemamentesen teljenek es orommel.


Laura,
Nem messze lakom KozepAjtatol, sot edesanyam (Isten nyugtassa) oda valosi volt szarmazasilag. Erdovideki. En Sepsiszentgyorgyon lakom, ha igy ismeros a nev. orulok,hogy vannak barataid itt Erdelyben.

Beja,
Letszives vegyel mar egy tesztet, mert mar en is ideges vagyok, hogy mi van. Sem ez sem az. Holnap gondolom jo hirrel fogsz ide jonni hozzank.

Barbi,
Orulok neked, hogy itt is egymasra talaltunk. Emlekszel az elso levelre meg 86-ba, kuldtel es olyan naptart vele, hogy 2 nocike volt rajta.
Varom a te eredmenyeidet is.
Puszi
Erika
Erika
 


Nadin!

A tapasztalatot a nagyon halvány 2. csíkocskáról csak holnap fogom tudni elmondani, mert nekem kétszer is csak halotthalovány csíkjaim voltak. Ma a 12. nap van, hogy nem jön meg, és ma megyek dokihoz. Este megírom, hogy nálam mit jelentettek a halvány csíkok.

Puszi: Laura
Laura
 


Kriszti! (Bocsi, de ez másoknak OFF)

4, 6-os villamossal a Széna térig kell menni, ott megtalálod a Mammut-ot, a Mammut mögött van a Fény utca, Fény u. 10. II. em.

Nadin! Miért kérdezed a második halovány csíkot????????

Kinga, Niki! Én is akartam már kérdezni, amit Éva is kérdezett az elõbb, hogy volt valami terhességre utaló jeletek?
cupp, Beja
Beja
 


Kriszta!

Írtad, hogy sok ideig próbálkoztatok, amire
összejött a kislányotok. Mennyi ideig?

Éva
Éva
 


Aki kérdezte:

Igen,halvány 2. csikom volt 2 különbözö teszten a mult héten.Azért csináltam meg, mert
1. minden honapban azt várom,hogy ne jöjjön meg
2. márc. 20-án volt az utolso mensim,de csak 2 napig tartott(1 nap 1 tamponnal,bocsi),de a höm nem esett le,azota is 36,8-37+egy jo ideje fura a gyomrol,gyakran van hányingerem,a cicim meg a hasam nagyobb a szokottnál,ugyhogy most reménykedem,de sajnos egy kicsit hajlamos vagyok a pesszimizmusra az elözmények miatt.

Laura!
feltétlenül tudosits a fejleményekröl!!!!!!!

Nadin
Nadin
 


OFF
Erika!

Van Sepsiszentgyörgyön egy fiú, akit ismerek, a barátnom barátja. Kovács Istvánnak hívják, és Kolozsváron tanul az egyetemen pszichológiát. (A barátnom a középajtai pap lánya, Kinga.) Ismered oket?

Bocsi a többiektol, tudom, hogy nem tartozik szorosan a topichoz, de olyan jó és érdekes lenne, ha lennének közös ismeroseink!

Puszil: Laura

ON
Laura
 


Niki,
IGEEEN! [color=#FF0000] Kép Remélem a sikerszéria folytatódik!

Orsi,
én otthon szoktam hívni, mert a kórházban szinte lehetetlen elérni (az els&#337; fél évben én is ott kerestem mindig). De csak azóta hívom otthon, amióta Ö mondta, hogy ott hívjam, hogy egyszerübb legyen. Szóval a kórházit adom meg és ha Ö szól, hogy hívd inkább otthon, akkor hívd csak ott. A magánszámát is megadom, ha szeretnéd, de csak e-mailben. A kórházat úgy lehet hívni, hogy az egyetemet hívod: 536-000.Ott mondani kell, hogy "A szülészeti klinikán a ...." és itt mondani kell, hogy mit kapcsoljanak, pl:UH, Ambulancia, Szül&#337;szoba..., ez akkor jó, ha tudod éppen mikor hol van (minden hónapban máshol ügyel). Ha nem, akkor a "Szülészeti Klinikán az Információt" kérd, hogy kapcsolja. Ott az Info-s n&#337;nek mondd, hogy Arany dr-al szeretnél beszélni és akkor megkeresi neked. Általában nagyon nehéz megtalálni, mert mindenhova Öt hívják, rohangál össze-vissza. Ez csak eleinte lesz így, utána már otthon hívhatod és teljesen leegyszerüsödik a dolog. Meg mindig máshol ügyel, akkor ott meg lehet találni. Ebben a hónapban a Szül&#337; szobán volt, és minden csütörtökön Ö van az UH-ban, csak ha valami (m&#369;tét) közbe nem jön. Remélem nem voltam túl bonyolult vagy szájba rágós. Kép Ja és reggelt&#337;l kezd hívni, délel&#337;tt jobban el lehet érni.
A listát szerintem ciklusnap szerint tedd sorrendbe, hogy tudjuk mikor kiért kell jobban izgulni.

Boglárka,
szerintem jó az a h&#337;. Nekem is fennmaradt 37-n! Kép De én igazából akkor kezdek reménykedni, ha már késett egy hetet és a h&#337; még mindig fenn lesz.

Mónika,
megpróbálom majd úgy is. Bár nekem tényleg nehezemre esik ez a fajta önvizsgálat, úgyhogy majd akkor próbálom ki, ha er&#337;t vettem magamon. De jó ötletnek t&#369;nik! Kép
Jázmin
 


Sziasztok,lányok!

Reggek csak benéztem,épp csak gratul
ltam Nikinek,most olvasom az új híreket.

Kingaaaa!!!Garatula neked is!!!!!Látod,csak jól éreztedKép

Pk!Köszi,elolvasom.

Anna,köszi a biztatást.Tehát a ho megugrásától számított 10.nap?

Nadin,Zsófi,ez nagyon szomorúKép

Niki!A homérséklet leesése alatt mit értesz?(az utolsó napokban).A tengerimalacokról:jó szaporák vagytok!KépLányok,mindenki tartson tengeri malacot,vagy nyulat.Vagy ürgét.KépKépA toxoplazával vigyázz,de a kutya mehet.

Bejaaa!Tolem kérdezz!!Persze,hogy teszt!Kép

Lányok,mindenki tolem kérdezze,teszteljen-e.Úgy azt mondom mindenkinek(mivel tesztorült vagyok):iiigeeen!!Persze,nem garantálom az olyan eredményt,mint a Nikié.(Mint a Danone reklámban,tudjátokKép).

Figyelj,Kriszti,én megértem a fonököddel kapcsolatos érzéseidet.

Orsi,legyel már pozitívKép!Egyébként meg egy számítógép mágus vagyKép!

Na,szukszavú Mariann búcsúzik.Pá.
Mariann
 


Nadiiiiiiin!!!! Kép

Több jel is arra utal, hogy lehet hogy sikerült!!!!! 1. nem volt meg rendesen, 2. nem esett le a hõd, 3. hányinger, cici és hasfeszülés... hééééé, kell ennél több??? Nem akarnál elmenni dokihoz? Erõs a gyanúm! Kép
cupppp, Beja
Beja
 


Id&#337;közben mennyi írás lett!

Kinga, neked is GRATULA!! Neked nem kellett sokáig aggódnod! Kép

Orsi, id&#337;közben látom, hogy már megcsináltad ciklusnap szerint. Jó ötlet volt. Kép
Jázmin
 


Kinga!

A tengerimonyo nagyon kedves állatka, ha adsz e-mail cimet, elküldöm az ujszülöttek képeit. Szörösen, nyitott szemmel születnek, és már elsö naptol rágcsálnak a szopi mellett. Egy 9 éves gyerekre nyugodtan rábizhatod, nem harap, és nem büdös. Havi 2x kell fertötleniteni a terráriumát.

On: Nem vagyok éhesebb, de én mindig elég madár adagokat eszek. Semmi extra. A babám szerintem márc 19.-én fogant, tök pontos, 28 napos ciklusaim vannak. (voltak...hi-hi-hi)


Orsi !

Olyan szép narancssárga vagyok!!! Köszi a listát.

Éva!

Én pont a 28. napon teszteltem, mert Mariann (a kisokos, éljen!) rádumált a tesztre. Kétfélét is vettem, mindkettö csikos, halvány, de határozott csikokkal.

Beja! A terhességi tüneteket feljebb leirtam. Mai napnál keresd!Kép

Laura! A halvány csik is csik!!!! Éljen!!! KépKép Lehet, hogy megvan a harmadik zebránk?? Hát csik esö van ma, vagy mi? KépKépKépKép

Niki
Niki
 


Ilyen kedvesen és sokanKép Kép Kép Kép
még soha-soha -soha nem gratuláltak, olyan jó, hogy ilyenek vagytok, holott tudom sokatoknak sajog a lelke rendesen...

dkr-köszi a beszámolót, itt minden storynak helye van, köszi a gratulát is!

Orsi-a táblázat szuper, köszi a piros betüket,Kép hallottál-e a borsópörköltröl?
olyan mint a húsos, csak hús helyett borsó..fincsi, én már föztem..

Éva-nekem ma kellett volna megjönnie, reggel szokott, de már elötte este jelez..., tegnap csak olyan erösen görcsölt a hasam, azt hittemKép megjött, de egy nagy hasmenés lett belöle-nekem szokott a mensi elsö pár napjában napi sokszor lenni székletem a méh görcsei miatt-ez is pont olyannak indult..
Reggel még mindig semmi----jött a teszt..

Nadin-szorítok Nektek, Képne add fel, nagyon ijesztö és tragikus amit írtál, ebböl egy életben egy elég....

Erika-találkozhatunk nyáron, egész vakációban a Bucsin tetön lakom a fiaimmal..most is készülünk már..KépKépKép

Laura-ne csak SMS-ben tudasd a híreket, én is nagyon izgulok érted..

Jázmin -a piros nagybetük hogy lesznek?

Mariann-köszike, Kriszti-Neked meg van tapasztalatod..biztos a hármaska a megfelelö idöpontra vár csak..

pusszantás
KingaKép
kinga (kinga)
 


Niki, ne haragudj, hogy újra megkérdeztem!

Lányok, képzeljétek, most hallottam az egyik kollégámtól, hogy mikor a felesége terhes lett, az úgy derült ki, hogy a mensije késése utáni 6. napon a teszt még negativ volt, és csak a mensi késése után 10. napon lett pozitív. Most megint egy kicsit megnyugodtam és bizakodom, hátha...
cupp, Beja
Beja
 


NIKI-valami nagyon szépet találtam, címe:parentsplace.com/first9months/main.html
elötte a szokásos betüsor...
Írd meg, ha tetszett...
Kinga
kinga (kinga)
 


Niki-cimem:
peli@monornet.hu-elöre is köszi
kinga
kinga (kinga)
 


Sziasztok lányok!

Sajna hirtelen nagyon elfoglalt lettem, ráadásul a bankok is játszanak az idegeimmel. Ezért csak így távirati stílusban szeretnék gratulálni minden új két-csíkosnak. Legyetek nagyon-nagyon boldogok!!!KépKépKép

Ujka
ujka
 


Kinga!

koszi a biztatast,bar mar johetne a megfelelo idopont.

Lanyok!

kint voltam vettem FittMama ujsagot:Nagyon JOO!

Olvassatok el ti is tecceni fog

pussszzz Kriszti
kriszti
 


Nadin!
Eddig bejöttek a halovány csíkok is! Bár nem voltál fenn a listán, de szívesen felírlak narancssárgával, az a jó minél színesebb!

Mariann!
Köszike, próbálkozom nem elöre letörni és inkább erre a szupi idöre koncentrálni. Irány a szabad! Alig várom, hogy vége legyen a munkaidönek. Otthon még az idö is gyorsabban telik! Nem igazán vagyok mágus, az egész egy félreolvasásnak köszönhetö: a múltkor a dokumentáción belül a formázás helyett fogamzást olvastam (hiába erre jár a fejem Kép) és ezért másztam bele. Ott találtam néhány trükköt, amit igyekszem kipróbálni!

Kinga!
A borsó pörkölt jól hangzik, kipróbálom, ha megjön a jövö héten nem lesz kegyelem, borsót eszünk borsóval Kép!

Jázmin!
Köszönöm, ha most nem jött össze, akkor megpróbálom elérni, egyenlöre a kórházban. Te mikor tesztelsz, ha késik? Én azt hiszem most húzom, amíg lehet, feltéve ha meg nem jön. Eléggé fáj a hasam és így nehéz optimistának lenni. A Te höd viszont remekül alakul! A végén még kedvet kapok hozzá és megmérem én is.

Lányok!
Örülök, hogy tetszik a narancssárga, elég sokat töprengtem, hogy milyen színüek legyenek a kismamák. Ha ez így megy tovább hamarosan mindenkit beszínezek Kép. Mindent bele!

Orsi
Orsi
 


Lanyok!

talaltam egy jo weboldalt nezzetek meg.lassan aktualis lesz mindenkinek!Képwww.familynet.hu

Kriszti
kriszti
 


Rony, Szonja!
Mi van veletek? Az egész márciust végigpörgettem , hátha lemaradtam valmir&#337;l?

Rony! Különösen te nagyon rég jelentkeztél. Már a 35. napnál jársz! Csak nem?????Kép

Nadin, ez nagyon jól hangzik. Akkor most mikor volt az utolsó mensid? Ha jól értem a márc. 20-i nem volt igazi mensi, nem? Bocs, ha félreértettelek. Mikor mész dokihoz? Nagyon szurkolok! Tuti, útban a baba!

Sziasztok: Zsó-fi
Zsó-fi
 


Laura!

Nagyon szorítok Neked is.

Ugye ma mégy vizsgálatra?

Várom a jó hírt részedrõl.
Ha megtudsz valamit ugye megírod ide nekünk?

Éva
Éva
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?