Új privát üzeneted érkezett!

Kata köszi :) Megnéztem! Gyönyörűek a szobák! :) Boldog lesz a kis lakója!! :) Most látom a jó hírt is!! :D Juhéj!!! Szívből Gratulálok a "nagyfiúhoz" !! :) Sok-sok tejcit és jó egészséget az egész családnak!! :)

Jud :) Akkor nem. Nekem 19. és 22. a dátum. :)

andrea továbbra is drukkolok!! És kedden gyere a hírekkel!!! Fehér "normál" folyás nem gond. Nekem is szokott lenni. Utrót használsz amúgy?? Mert akkor az is lehet, hogy kimart. :(

wish :) Kisfiú nevekkel mi is hadilábon állunk! Kislány név van sok, de a fiú nevek valahogy túl egyszerűek vagy nagyon bonyolúltak. nem? Nehéz megtalálni a jót!

Ha valaki szeretné megnézni a Mi pocakmanónkat akkor tettem fel képet. :) Igaz még nemsok látszik. :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kata!
Gratulálok nagyon sok boldogságot és örömet kívánok a kisemberhez.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Csillag, Wish :D
Nekünk is csak lányra van meg tuttira a név, de úgy tűnik, most ezt nem fogjuk felhasználni.
Fiúnevek meg, amik tetszenek annyira felkapottak mostanában, hogy őrület.
Ezért most jelenleg a Zalán és a Csanád van versenyben, de még egyikre sem érzem, hogy biztosan ez az igazi....

Kép
Kép
emma1976
 
 

 
 

Emma :)
Mi úgy vagyunk vele, hogy már évekkel ezelött eldöntöttük, hogy mi lesz a neve, aztán most valamiér tmégsem akaródzik rámondani, hogy akkor legyen ez. Sőt azóta csak bővült a szóba jöhető nevek listája :)
Nekem tetszik a Zalán és a Csanád is, de hát nektek kell érezni, melyik az igazi.
Nálunk a Balázs, a Levente és a Zsolt versenyez, időnként egy-egy újabb névvel bővítve a listát. Legutóbb azt hiszem a Benedek, a Huba és a Bálint került még szóba. Hubát legalább egyet sem ismerek :lol:

Kiscsillag :)
Én azt vettem észre, hogy kisfiú neveből sokkal kevesebb forog a nagyvilágban, valahogy a lánynevekből nagyobb a választék, amit adnak a szülők.

wish
 
 


Kata!
Teljes szivemböl gratulálok!
Ugy látom elég volt a szénhidrát Kép
Sok boldogságot nektek! Kép

Lányok!
Elnézést de egy pár napig biztos nem tudok jönni mert a kisfiamnak már két napja 40 fokos láza van!A férjem tul van rajta igy több mint valoszinü én következem! :(
Ha már jobban van jelentkezem és visszaolvasok!
Sok puszi mindenkinek!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Lányok,

az első pocakfotóm :D
végre látszik is már valami :D

Kép

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
teljesen látszik :D

te is jó vékonyka vagy :lol: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

köszi :D
igen, amúgy vékony vagyok, de már 5 kg feljött, s nagyon félek, hogy ha ez így megy tovább, még 20 kg is fel fog jönni, s ha ez így lenne, azzal a saját dolgomat nehezíteném meg a vége felé+a szülésnél. de hát olyan farkas éhes vagyok örökké, hogy nem tudom kontrollálni magamat.
neked a 9 hetes képeden volt kb. ekkora pocakod.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
ne hasonlítsd az én pocakomhoz :D :D

egyébként az én haskörfogatom a 14. hét óta 85 cm... most is annyi :shock:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah hízás.... én is 4 kg-nál tartok :shock: háááát nem repdesek az örömtől

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

mondjuk ez attól is függ biztos, hogy ki mennyiről indul.
nekem a dokim azt mondta, hogy a legvégére ne legyen rajtam 12kg-nál több pluszban. S ha ezt be tudom tartani, akkor biztosan könnyebb dolgom lesz, mint ha elengedem magam.
Emlékszem, hogy a fiúkkal csak 1-2 kg-t híztál így, a 20. hét környékén, ugye?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


2-t a 20.ig, bár szerintem utánuk akkor jött egy hízós időszak (asszem a 20-24. között 5 kg), aztán a 26-32. között 1 kg... utána még valami a végén. a 32-35 között.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Éjjel eszembe jutott, hogy amit irtam a reggeliről, az persze csak 40 gr Ch.
Zsuzsi!
Gyönyörü pocakod van, teljesen látszik :D
Az a baj, hogy nekem alapból, baba nélkül kb 3x ekkora :lol: :oops: , és most igy a 6. hónapban azért valami derenghet esetleg, hogy nem kövérség (csak). De szerencsére én csak 1 kg-t hiztam eddig. Nem vagyok éhesebb, kivánós egyáltalán.
Biztos a soványakról ezuton is gondoskodik a természet, a kövéreknek meg lehet hogy nem neheziti tovább az életét :wink:
Anikó!
Jobbulást Nektek! Influenza? Kellene fürdetni, a 40 fok az nagyon sok. Te meg különösen vigyázz!
Én szerencsésen megusztam talán.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi, nem számoltam utána, csak érzésre gondoltam, hogy lényegesen kevesebbnek kell lennie.
így meg akkor végképp más már, különösen tényleg azzal, amit Te is írtál, hogy a felszívódása a kettőnek "kicsit" más.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


megnéztem a babavilág "miben vigyük haza a gyereket" tesztjét.
háááááááááááááááááááááááááááááááát :shock: :shock: :shock:
azért ilyen penetránsan rossz műsor nem sok van.

a maxi-cosi mint dönthető... van benne egy deréktámasz, de az a BBC és a PP hordozóban is van, meg szerintem lassan az összesben.
ha meg nincs, egy összehajtott pelussal helyettesíthető.
(azt hittem, mikor a döntetőről beszéltetek, hogy a jane matrix volt a műsorban, annak nagyon rossz a töréstesztje)

azért van 1-2 mózes, ami beköthető, ezt érdemes lett volna megemlíteni.

szóval ennél szerintem 100szor különb tesztet lehett volna csinálni, aminek minimális információtartalma is van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Erika Jobbulást kívánok a kisfiadnak!!! Vigyázz Magatokra!!!

Zsuzsi :) Gyönyörű szép pocakod van!! :) Akartam már kérdezni, hogy Ti hol veszitek a kismamaruhákat??
Icsilya tőled is kérdezem, Te biztos tudsz valami tutti helyet. :) Sajnos nekem is nagy a hasam, már a kezdetektől a hiperstimu miatt. :( Nekem most olyan, mint aki 4-5 hónapos. Remélem, hogy azért lemegy "normálra", mert ha erre még nő 7 hónapot nem is tudom mi lesz. :( De így elég rossz, hogy már most nem jön rám semmi csak a mackó nadrág. Viszont nemtudom, hogy hol lehet jó és nagy dolgokat kapni. Tehát nem s-es méretem van. :(
Melcsi esetleg ha Te is tudsz valamit megköszönném!!

Szép, mosolygós napot Mindenkinek!! :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Hahó! :D
Megjöttem genetikai uh-ról. Egészséges, csodálatos kicsi fiú! :D
úúúúúúúgy örülünk!

Kép
Kép
emma1976
 
 


emma :) :lol: :D :wink: De jóóóóóóóó!!!! Gratulálok a kicsi fütyköshöz!!!! :) És akkor marad a Zalán vagy Csanád??

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Emma :D
szuper hírek!!!!

Kiscsillag :D
a hiperstimus pocak jó esetben el fog tűnni, mert a víz és a puffadás idővel lemegy, ezen ne aggódj.
szerintem nézz körül a c&aban, ott nekem ált. az a bajom, hogy csak nagyobb méretek vannak (én 36/38as ruhákat hordok), van nadrág és póló is, és szerintem nagyon jók az áraik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kiscsillag :D
Egyik nap erre szavazok, másik nap arra. Férjemnek is egyformán tetszik a két név, nem tudom, hogy döntünk. Lehet, hogy rá kellene nézni, és akkor kimondani a véglegest :)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kiscsillag

a Brendonban vannak jó felsők, nadrágok kevésbé, ezeket kismama butikokban vettem.
De ha Te budapesti vagy, sokkal könnyebb dolgod lesz, mint nekem.

Emma

gratulálok a jó hírhez :D

Lányok,

sikerült ma kiderítenem, hgoy aznap meg van az AFP eredménye, amikor leveszik a vért :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


KM Ruhák:
Hétvégén voltam a Brendonban, nagyon tetszett az egyik gatya, kiderült, hogy 22500 FT! Húúúúúúúú, eddig azt hittem, a 2in1 meg a waiting drágák, de ott "csak" 12000 egy gatyi...
Viszont tudjátok hol vettem tutti nadrágot? Benetton-ban! Itt a Mammutban van egy apró km-rész, és volt egy nagyon klassz vékony farmer, olyan, ami nem ez a nagy pamutrésze felül, hanem egy 10-15 cm-es gumis rész felül - állati kényelmes!
Orsi, nem te írtad, hogy az ilyen gatyikat szereted, de nem nagyon vannak?
Ja, és beszereztem 2 hosszú újjú pamut felsőt, férfi S-es :) Tök jó hosszú, és szerintem végig beleférek majd :)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Zsuzsi :D
felétek tuti nem a magyar egészségügy van!!! :twisted:

Emma :D
a mammutban van km rész? na szerdán bemegyek :) úgyis megyek állítatni a szemüvegemen. a vékony farmer meg különösen lázba hozott, tavaly akartam még nem terheset venni, de sehol sem kaptam.
Nem ilyen gatyára írtam, hanem aminek teljesen pocakra feljövő pamut része van... de az ilyen pocak alatt símulót is szeretem :) :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :)
Igen, Mammut II, földszint. Ne várj nagy csodát, van 3 féle gatyó, meg 3 féle felső, de azok tök jók :D
Én eddig csupa olyat láttam-próbáltam-vettem, ami has alattig anyag, onnan meg bazi nagy pamut rész, az ilyet hiányoltad?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Orsi

ne irigykedj :wink:
viszont én nem tudok babakocsit, kismamarucit stb. venni, csak ha utazok jó sokat :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


emma1976 írta:Én eddig csupa olyat láttam-próbáltam-vettem, ami has alattig anyag, onnan meg bazi nagy pamut rész, az ilyet hiányoltad?

az olyat, ahol a pamutrész vékony, és vissza kell hajtani. has alattról indul egyébként.
a 2in1ban is vannak iylenek, de annak a minőségével én nem vagyok kibékülve, sem a megvarrással sem az anyagéval.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Már megint van barnás cucc... :cry: :cry: :cry:
Kezdek beleőrülni,10 percenként nézem a bugyimat. Negyed 5-re megyünk az orvoshoz.Már tűkön ülök!!! Este megírom,hogy mi volt! Kérlek drukkoljatok nekem!
Puszi!

Kép
andrea23
 
 


Anrea :D
amíg barna nem kell nagyon aggódni.
simán okozhatja az utro, vagy haematoma - bár az sokszor inkább vérzéssel jár.
drukkolunk, hogy minden rendben legyen!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi
Egyetértek, a 2in1 nekem nagy csalódás. Nagyon nem tetszenek az anyagok!!!! Se mintára, se az, hogy nagyon sok nem pamut, amitől egyébként is rosszúl vagyok, most meg pláne

Andrea
Én nagyon bízom benne, hogy az Utro okozza ezt nálad! Nagyon drukkolok, a du-i UH reméljük majd megnyugtat

A leggyönyörűbb napjaim, mikor láthatom a kicsi kincsemet! Ilyenkor madarat lehetne velem fogatni, sokméterrel járok a föld felett, és annyira nem vagyok képes dolgozni! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Icsilya és Emma!

Arik vagytok köszönöm! Én Duphaston-t szedek,így nem attól van. :cry:

Kép
andrea23
 
 


Andrea :D
de attól is lehet, valaki volt itt a fórumon is, aki a duph-fal barnázott, és az utroval utána nem.
no, de nemsokára remélhetőleg kiderül, hogy csak rakoncátlankodik az apróság :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok:)

Emma,gratulálok a jó eredményekhez :) :) :) :)

Andrea,remélem minden rendeben lesz,nagyon drukkolok Neked:)

Anikó,Neketek jobbulást kívánok :wink:

KépKép
napszemcsi
 
 


Jajjj Lányok! Jól beparáztattam saját magamat! :lol:
Minden rendben volt a dokinál. 20 mm-es lett a Drágám,hihetetlen milyen sokat nőtt két hét alatt. És ficánkolt is. :) Két hét múlva megyek megint. Addig vérvétel,vizelet és elkell intéznem a kiskönyvet. De viszont nem mehetek többet dolgozni,táppénz. Nem baj! A babyke az első!!! Úgyhogy lesz időm irogatni! :lol:

Jó éjt!

Kép
andrea23
 
 


Kiscsillag!
42-es mérettől van az Ulla Popken, ott pl. ilyentájban tök jó leárazások vannak, teljes ruhatár van nagyméretben, melltartótól a kabátig minden. Én ott vásárolok. Van a Camponában, Árkádban, meg még 1-2 helyen, ha érdekel megnézem hol még.
Azért lehet hogy ha elmulik a hiperstimu és visszaáll a hasad, akkor nem fogtok ilyen gyorsan növekedni.
"Hála" az én méretemnek, Emesével 1 db nagyobb nadrágot kellett vegyek, a felsőim jók voltak, a lezser szabások miatt, és ugy néz ki ez most is igy lesz. Ugyhogy minden rosszban van valami jó. :oops: :wink: :D
Emma!
Kisfiu! És teljesen rendben! Csodálatos hir! :D :D
Elhiszem hogy repkedsz!
Zsuzsi!
Te valami átlagon felüli egészségügyi ellátottság boldog élvezője lehetsz! Babakocsit meg ugyse veszel mindennap :wink:
Andrea!
Mi volt a dokinál? Azt igérted irsz! Nagyon izgulok Érted!

Mi holnap megyünk kukucskálni, remélem minden rendben lesz!
Viszont ma reggel megint jött 1 csepp valami, ami miatt kezdek ideges lenni. Itt a betegségben már majdnem elfelejtettem ezt a dolgot, erre megint jött.
Mit gondoltok, a doki miből tudja megállapitani, hogy szivároghat-e a magzatviz? Ha zárt a méhszáj kivül-belül, akkor elvileg az nem lehet, ugye?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Andrea!
Egyszerre irtunk! Örülök hogy minden rendben! De mitől lehet a barna? Jobb is ha nem dolgozol, meglátod milyen hamar eltelik az idő otthon is! Most legalább lesz időd kényeztetni az uradat finom ételekkel, stb.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi :D
a magzatvíz zárt méhszájnál is szivároghat.
a tesztet tegnap du. adtam fel, szerintem holnap v. utána meg kell érkeznie.

de tényleg ne parázz!!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Andrea! Nagyon-nagyon örülök, izgultam érted. :lol:
Úgy látszik nálunk nagyon egyszerre zajlanak a dolgok, én is most jövök doki bácsitól. 15 mm a babóca és úgy ver a kicsi szíve. Olyan jó érzés, de még mindig furcsa kicsit, hogy egy kis emberkének ver a szíve a hasamban. Komoly DVD filmet is kaptam róla.

Jud

Kép
jud71
 
 


Andrea :) De jó hírek!! :) Nagyon örülök Én is, aggódtam Értetek!! Látod most már megnyugodhatsz. Én csak a jövőhét kedden megyek. Ha minden igaz ma meg a védőnővel ismerkedem. Ti még nem voltatok Andi, Jud??

Icsilya, Melcsi köszi a tippekel. Igazából Én már rendes KM ruhára gondoltam. Tehár olyan gumis bővülős derekúra. Ilyet szeretnék. A c und a-ban és az ulléban vannak ilyenek is??? :shock:

Jud :) Dvd filmet is kaptál?? De jó Neked!! Te hova jársz??

Melcsi drukkolok nagyon Nektek, hogy ne legyen baj!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Jud és Andrea :D
Hú, de jó hírek! Jól kezdődik a reggelem! :D Most tartotok a gumimaci-formánál! :D

Melcsi
Már írtam, hogy nekem is erősebb a váladékozás, és néha átlátszó. Tegnap a dokimat is megkérdeztem, szerintem tök normális dolog! Az előző terhességeidnél nem volt ilyen?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Melcsi! Köszi,édi vagy! Holnap biztosan Te is jó hírekkel jössz ám! Azt mondta nem lényeges a barna,Harcikának ismét igaza lett,ő nyugtatott meg,hogy csak a hormonhatástól van,és a doki is azt mondta!

Jud! Köszi! És én is nagyon örülök Neked!!! Ugye milyen hihetetlen érzés?! De nagyon szupi! És tök jó,hogy együtt haladunk. :wink:

Kép
andrea23
 
 


Kiscsillag! Drága vagy Te is! Veled is tuti minden okés lesz! Csak Neked dupla az aggódás,ugyi?! :lol: Én holnap megyek terhesgondozásra és majd azokkal az eredményekkel kell mennem a védőnőhöz. Neked máshogy van? :shock:

Emma! :lol: Ari vagy!!!

Titeket is ilyen hamar kiírtak táppénzre???

Kép
andrea23
 
 


kiscsillag írta:Icsilya, Melcsi köszi a tippekel. Igazából Én már rendes KM ruhára gondoltam. Tehár olyan gumis bővülős derekúra. Ilyet szeretnék. A c und a-ban és az ulléban vannak ilyenek is??? :shock:

a c&a-ban rendes kismama ruhára gondolok!!! az ullét nem ismerem!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kiscsillag!
Az Ulléban gumis derekuak is vannak, azért nem kell nekem terhesruha :wink: A felsők között meg A szabásuak is bőven.
Orsi!
Köszi, köszi, várom nagyon! Épp most hallottam, hogy lehet már online gyógyszert rendelni, azt akarom épp most megnézni, hátha köztük van ilyen betét, csak előbb most visszakeresem, mit is irtál, hogy hivják.
Hogy lehet zárt méhszájnál szivárgás???
Emma!
Én még sose tapasztaltam ilyen dolgot, ezért is vagyok ideges.
Igaz, még 1 terhességemnél sem futottam folyamatosan 1 kis perpeetum mobile után :lol: :shock: De legalább fitten tart, kismamatorna helyett :wink:
Andrea!
Na jó akkor kiderült! Ugy tudják mondani, hogy nem kell foglalkozni vele, de mikor az ember meglátja, frászt kap!
Táppénzhez ez a kis barna bőven elég, vagy ha az ember kicsit panaszkodik, hogy messze van a mh, vagy bármi.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi

Nekem is van most erősebb váladékozás, egészen híg, nem lehetséges, hogy neked is csak ez van?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok:)

Melcsi,nekem is van ilyen víztiszta váladékom,de nem mindíg :idea:
kb.ezelőtt 2 héttel volt,hogy éjjel felkeltem és éreztem,hogy folyik valami,de nem túl sok,csak éppen hogy volt valami kis viztiszta folyadék.
Aztán ma délelőtt,amikor jöttem haza a terhelésesről,és zötykölődtem a buszon,és valamelyik baba a méhszáj felé rúgott,akkor éreztem megin ilyen folyás félét :oops:(Orsi,mostmár tudom,hogy milyen aza belső fenékbe billentés,amiről a múltkor Zsebivel beszéltetetk:))
Amikor hazaértem,akkor a betétem egy picit nedves volt,de éppen csak+egykis váladék kísérte :oops: :oops: :oops: azóta semmi!
Bocsánat a részletességért :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Olvasgattam a mvíz.szivárgásról,és Uh-t és különböző laborokat javasolnak az orvosk.
Remélem nem lesz emmi gond!
Én a jövőhéten megyek a dokimhoz magánba,de azt hiszem holnap bemegyeka klinikára,és megnézetem magam,mert jobb a békesség.
Úgyis a jövőhétre lesz készen a terheléses cukor,amit majd gondolom az orvos is szertne látni :roll:
Olvasgattam

KépKép
napszemcsi
 
 


Sziasztok :)

Zsuzsi :)
Csini pocakod van :)

Emma :)
Gratulálok a Csanád-Zalánhoz :)

Kiscsillag :)
A kismama.lap.hu -n van olyan rész, hogy Divat, kismamaruházat és ott fenn van egy csomó bolt webcíme. A soknál vannak fenn ruhák és árak is. Én ezt böngésztem végig a terhességem elején és az itt kiválasztott boltokba mentem el.

Melcsi :)
Ne izgulj, szerintem 99,999999999999999999999999999999999999999%, hogy nem magzatvíz, hanem hüvelyváladék. Nekem is van néha, vízszerű, szintelen és majdnem szagtalan. Drukkolok, hogy a teszt is megerősítse.

Képzeljétek, megjött a babágy és a pelenkázó. Hétvégén szerelünk és kész lesz a babaszobánk :)

wish
 
 


Kiscsillag! Hogy állsz a túlstimus tünetekkel? Én fehérvári vagyok, egy itteni doki bácsihoz járok, tőle kaptak a kis "filmet".

Melcsi! Mi volt ma kukucskáláson?

Holnap megyek védőnőhöz, vérvétel stb stb. Azt hiszem továbbra sem fogok unatkozni.

Jud

Kép
jud71
 
 


Sziasztok lányok!:-)

Már nagyon rég írtam, és régen olvastalak titeket! Sokat gondoltam rátok, hiányoztatok ám! Még nem tudtam visszaolvasni, úgyhogy nagyon kíváncsi vagyok, mik történtek azóta! Azt láttam, hogy Kata megszült, akinek ezúton én is nagyon gratulálok! Akikkel eddig még nem "találkoztam", azoknak gratulálok, és üdvözlöm én is őket a kismamik körében.

Rólunk :
Pár napja hazaköltöztünk, tegnapra végre sikerült helyrepofozni a netet is. A lakásunk gyönyörű lett, már csak néhány dolog hiányzik. Mi jól vagyunk, minden ok! Jó lett a terheléses cukrom is, kb. 2 hét múlva megyünk újra 4D-re, már nagyon várjuk. A pocakom most sokat nőtt, most már 102 cm! :-) Megjött a bababútor, apa szerencsétlenkedik szegény a szerelésével. :) Megvettük a babakocsit is, a többfunkciós chicco lett végül. Az államvizsgám előrehozták, úgyhogy kb. 3 hét múlva lenne, de most gondolkodom azon, hogy tudnám visszacsinálni, mert addigra nem végeznék az összes tétellel. Ráadásul a tanulás a legutolsó dolog, ami most érdekel.
Úgyhogy mostmár igyekszem viszonylag naprakész lenni, és visszatérni közétek! :)
20140901102739
 
 


Megjöttünk a kukucskából.
Bébi szépen fejlődik, rendesen mozgott épp szokásához hiven, a magzatvizem is rendes mennyiségü.
Ugy néz ki, nem szivárog, inkább erősebb hüvelyváladék, kaptam is kupot rá.
Viszont a külső méhszájam 2-3 mm-nyire nyitva van, ami még nem aggasztó, de többet kell pihenjek és az emelgetést be kell fejeznem :cry: Uram rögtön közölte is a tiltólistát, de a főzés és a mosogatás az nem szerepel benne :wink: :lol:
A cukrom, nahát a cukrom még életemben nem volt ilyen tökéletes, 4,6 az éhgyomri, és a 120 perces 5,1 volt :!: :!: :!: Kérdezte is, csak nem koplaltam előtte? De rájöttünk a megoldásra, a futóedzések megtették a magukét. :lol: De sajnos most, hogy vissza kell fognom magam, kb 6 hét mulva azért a biztonság kedvéért megismételjük majd! :x
A belső méhszájam zárt.
A gyermek intenziv, kivülről is látható növekedésbe kezdett :D
Jud!
Nahát pár hét eltelik mire minden vizsgálattal végzel :wink: Kismama pihenjen sokat ugyebár :lol:
Wish!
Lassan akkor elkészültök!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Hajni!
Én teljesen elfelejtettem, hogy lakásfelujitás volt Nálatok! Épp a multkor hiányoltalak!
Szép lett minden?
Elhiszem, hogy nem annyira érdekel most a vizsgád. De ha meglesz a baba, nehezebb lesz felkészülni, nem? Szóval nem könnyü dilemma!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: