Új privát üzeneted érkezett!

Megjöttem, a jobb oldalon van tüszőm :lol:
14 mm-es, a nyh már most 8 mm, úgyhogy dokibácsi örvendezett, kb. 3 nap múlva kezdek LH tesztelni és jövőhét vége felé várható az ovuláció.
Nagyon örülök :lol:

Most elviharzok, vendégségbe megyünk (és bűnözni fogok :oops: )

Ellára és Okr-ra sokat gondolok !!

Pusssszzz

mniki
 
 


Hello lányok!

Nem tom mi van velem...egyfolytában éhes vagyok, mint a farkasok, közben hányingerem van, a fészkeim meg fájnak :shock: uhh.. Remélem ti jobban vagytok :wink:

Jó étvágyat az ebédelőknek!
tyche
 
 
 


mniki
Gratula az Uh eredményhez!!!!akkor húzzatok bele!
Aranyos vagy,hogy gondoltál rám.Eddig minden O.K!Rózsaszín még ma nem volt,és a teszt LH-s nak is pozitív lenne. :D

Almodo,Rambóka
Bárányhimlő elleni oltást én beadattam.Még egyszer kell oltani,12 évesen,és egész életére védett lesz.

Fejésről:Én szinte sosem fejtem.Egyfolytában a cicin lógot Ada ,nem lett volna mit kifejni. :wink:

Ella vajon szül már?????????????????

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Niki!

Ez nagyon jó!! Lassan itt az idő, h hasra gyúrjatok!! :D Csak így tovább!!



Bárányhimlő!!
Én 21 éves voltam, amikor elkaptam ezt a fajta gyermek betegséget. Nem röhög, ez komoly!! Anyu ahogy ecsetelt minél több pötty jelent meg rajtam.
Amikor kb. 4-5 éves voltam minden vágyam az volt, h rózsahimlős legyek! Azt hittem, h rózsák lesznek rajtam. :oops:

Kép
lara26
 
 


Lara
Én 19 évesen voltam! :x Nem röhögök,nagyon kutya egy betegség. Bezzeg iskolásként az Istennek sem lettem az,hiába jártam látogatni beteg bajtársaimat. :wink:

KépKép

KépKép
okr
 
 


sziasztok!

hogy miért fejek? mert a kórházban muszáj volt, mert nem volt elég tejem, nem voltak rendesen átjárhatóak a tejcsatornáim, és marci se tudott szopni, aztán adtak egy szupcsi kis elektromos tejfejőt, ésd ez az összes problémát megoldotta, és lett annyi tejem, hogy általában 1 cici is elég, mondjuk este inkább kettő + még minden nap összegyűlik egy etetésre való, ezt megkapja éjszaka, így talán könnyebben visszaalszik, és nem lesz olyan nehéz leszoktatni az éjjeli evésről sem. nem tudom. egyébként ma aludtunk éjféjtől 1/2 8-ig egy egyórás felkeléssel!

most nem úgy van, hogy vannak kötelező oltások? vagy ti választjátok ki, mit kapjon a gyerek???????????
mondjuk szerintem a bárányhimő, meg a rubeola nem olyan vészes, én asszem nem kérném. nekem volt mind a kettő, egy hét lógás a suliból :)
mindenesetre egy oltásra rákérdeztem a dokinál, és ledöbbentem, amikor mondta, hogy 40ezer ft.
ezeknek az oltásoknak ilyen költségei vannak??????????

hajrá, niki!!!!!

gergő nagyon édes lehet, ahogy kúszogatni próbál! :)
csillagfény
 
 


Halihó

Nagyon aranyosak vagytok! :lol: :wink:
Itt vagyunk még egyben..reggel voltam ctg-n...volt egy pár fájás,de ezek még nagyon kevesek...utána meg rokonoknál voltunk,ezért irok csak most!
Tegnap este már azt hittem nem sokára indulhatunk...több mint egy órát itt ültem a gép előtt..elnyomodtam.....két órán keresztül jöttek a fájások...gyanús volt mert hirtelen jöttek és nagyon sűrűn...gondoltam ennyire mázlista nem lehetek! :? :lol:
Holnap ráérek visszaolvasok+irok is!!!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Ella!

Kis Miron megvárja a 40. hetet? :) Örülök, h azért minden rendben!

Kép
lara26
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt Mindenkinek!

Örömmel olvastam, hogy megint új babásaink vannak!!! Csak így tovább!!!! Gratulálok és szorítoóóóóóóóóóóók!!!!

Dimet!
Most már indul a szabi, ugye?

Csak egy gyors helyzetjelentés rólam:
Ma reggel teszteltem egy totál negatívat és beszedtem az első szem Duphastont, hogy meghozza a mensimet, ami november óta nem volt...most már napi 2*500mg Meforalt szedek. Amúgy ledöntött valami vírus vagy mi, nincs hangom, nem kapok levegőt és nagyon fáj a torkom.

Jó pihenést és eredményes ovulációt kívánok Mindenkinek!!!! :lol:

Gy.
jokaliza
 
 


Jó reggelt,

lányok segítsetek, sajnos biztosra csak a befutott e-mailek vannak meg, a priviket nem volt időm átnyálazni +volt ami kiszorult már, így biztonságképpen:

akik ebből a topikból jeleztek, hogy jönnének Petrányis talira (ápr.27 du. 4 óra, péntek), azok: Rambóka, Zsizsik, Mniki, Lafi, Lyutka, Brendon, Dimet (?? - nem emlékszem), Csakegy, Szisza, jómagam.

Aki kimaradt a felsorolásból, és jönne, az kérem jelezzen nekem, de a s.nora@pcos.hu-ra mert az a biztos! Köszi!


(Egyébként elég nagy bulinak néz ki, babát is lehet hozni, olyan helyet próbálunk nézni. :wink: )
Vendég
 


mi lesz ezen a talin, petrányi előadás? pcoról?

ellácska, lehet, hogy úgy jársz mint én, hogy majd 1-2 percesekkel indítasz, és mire észbekapsz, már szülsz is. :)

drukk! azért én a honapot ebben az időszakban már sose ígérném ám! :D

szép vasárnapot nektek!
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Niki, ez tök jó hír! :lol: Akkor mindent bele! :wink: És ez most teljesen spontán sikerült, csak a metforminnal?

Kandika, Veled mi újság?

Ella :?: :!:

Norka, írtam mailt!

Szép napot mindenkinek a hétvége hátralévő részére!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Nagyon ki van halva a topik?!?! :roll:

Alvós,szopis témákhoz még nem tudok hozzászólni,de nem sokára biztos jövök egy pár kérdéssel :D

Mniki
Nagyon szép az tüszöcske...apát nem kimélni!!!! :lol:

Kavicska
Merre jársz?????

Rólunk:
Épp csuklik a Drágám! :lol: :lol: :lol: Megállapitottuk apával h ez a gyerek nagyon lusta! :? :D Éjszaka kb. reggel 9.ig érezgettem min. fájásokat,azóta abba maradtak!Már nem is idegeskedek..tervezek előre,du. megyünk szüleimhez,holnap beakarok vásárolni,kedd ctg...aztán majd csak lesz vmi. Azt mondta dokim,h egy hetet adunk neki,aztán kitüzeljük a kuckából,hál égnek befeküdnöm nem kell!

További szép hétvégét Mindenkinek!!

Pussz
Vendég
 


Sziasztok !

Ella, úgy tűnik Miron baba jól érzi magát odabent, de most már tényleg csak napok kérdése lehet, vagy óráké :wink:
Meddig várnak az indítással ?

Okr, szuper hírek ! Mikor mész az első UH-ra ?

Jokaliza, jobbulást kívánok ! Hát bizony akkor épp ideje, hogy meghozzák a mensidet ! Szépen haladsz a metforminnal is, úgyhogy szerintem hamarosan neked is lehet drukkolni :lol:

Anyoo, jobban vagytok ?
Igen, ez már "szűz" hónap volt, remélem ,hogy a metformin most már minden hónapban pé-t fog csinálni, illetve már nem sok ilyen hónapra van szükség :wink:

Köszönöm a drukkokat !

Tegnap szinte éreztem, hogy túl sok lesz a bűnözés. Este jól meg is fosatott a sok sütemény :? (a sok alatt kb. 3 szelet sütit és 2 pohár cukros löttyöt értek..) na, de egyszer megendeghetek magamnak ilyen luxust, nem ?

Zsizsik, mi a helyzet veled ????

mniki
 
 


Niki!

Ha ennyit megér akkor te is megérdemled mint én. Én is naívan lapar után elkezdtem szedni a metformint, az esti 1 *850mg egészen jól ment, aztán emeltem 2*850mg-re, na ez nem volt jó ötlet. :lol:

Kép
lara26
 
 


Bármint a bűnözésre értem, magára a luxus részére!!! :lol:

Kép
lara26
 
 


spektrum tv

Kép
lara26
 
 


Sziasztok! :)

Köszi mindenkinek a ticker-dícséreteket! :oops: :)
Úgy "érzem" a hasamat, pedig 3x1 magne b6-ot is szedek! :roll: Már kezdem megszokni, mert a beültetés utáni naptól ilyen. Remélem, nem valami baj!

Anyoooka!
Én szavaztam ám már az "A" betűre is! :wink:

Mniki!
Szupi eredmények!!! Ez tényleg serkentő nélkül ment? Lesz még uh, ugye? És tüszőrepesztő?
Remélem, ez a legutolsó hónap! :wink: :D

Norka!
Én is tanultam a szeparációs szorongásról. Van olyan gyerek, akinél alig venni észre, mások kriminálisan kezdenek viselkedni. Állítólag ez semmit sem jelent, túl fog jutni rajta! (Reméljük, minél hamarabb! :wink: )

Almodo!
Köszi a könyv-infókat! :) LLL-ékről annyit hallottam már, hogy asszem elkerülöm őket, ha odajutok!
A Mérei könyvei tényleg baromi jók! És tök érthetőek, sok a gyakorlati példa is. Pedagógiai sulikban mind kötelező!

Ginuska!
Vegyél tesztet és a jövő héten mindent bele! Tuti, hogy pár nap múlva pé-d lesz! :wink: :D

Okr!
Ma még nem is írtál! Rózsaszín tök elmúlt, ugye? :D

Kandika!
Megint egy szó sem??? :evil: :)

Ella!
Belesegettem nap közben is többször, hátha van valami fejlemény veletek! :) Hát, tényleg nem kapkodja el a kis lusti! :lol: De a lényeg az, hogy a finishben legyen nagyon fürge! :wink:

Bee!
Hogy vagy? Rég jelentkeztél!

Kavicska????

Kép Kép
backa
 
 


mniki
Tudod,én p.é körül voltam ilyen édességevő. :oops: :oops:
Első UH-t úgy a 7. héten tervezek. :)
Hőd?LH- teszted?

Backa
Mennyi babád is van?3?Ennyivel nem csoda ha érzed a pocakod!Biztosan nem lesz gond.
Rózsaszín remélem elmúlik,bár este szokott jönni,úgyhogy még nem kiabálom el.Elkezdtem a rutascorbint,és hőt is mértem reggel,ami 37,1 lett,szóval várakozom.
Neked mikor kell menni UH-ra?

Ella
Egy hetet még lehet ráhúz,hogy márciusi legyen Miron baba!
:D

Csillagfény
Vannak a kötelező oltások,ingyen és muszályból.Meg vannak a beadathatók kemény pénzekért,és kívánságra.
Én egyébként még por ellen is beoltatnám Adát,ha lehetne.Most épp a "kullancsos" oltást tervezem .

Lara
Te azért tesztelsz holnap?

Andika
Köszi a táblát!

Kavicska,Rejo,Rambóka,Zsizsik,Bee,Ginuska és itt fel nem sorolt (elnézést érte)topikosok merre vagytok???????????????

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr! :D

De örülök! A hőd progi nélül is állati magas! :lol: Ha a rutascorbin megszünteti a rózsaszínt, az nagyon jó! Nekem a biokémiainál kellett szednem, de annyi volt, mint a süketnek a jóreggelt! Pár nap múlva már piros lett, pedig 3x1-et szedtem belőle!

Hát, szokás szerint 3-at ültettek vissza, nem tudom mennyien lehetnek?! Március 7-én fél 11-re megyek uh-ra (elvileg az lesz a 6+1: a beültetéstőlszámolva 1 hónapra adnak időpontot), már rettentően várom! Addig úgyse tudok igazán megnyugodni! Bár a parázást befejeztem, úgy döntöttem, hiszek a testemnek! :wink:
A hőmet rendületlenül mérem, asszem odaszegezték a 37,2-re! :lol: Napközben meg folyamatosan 37,7. Úgyhogy reménykedem én is!

Kép Kép
backa
 
 


Backa
Ez 3 gyerek hője,az tuti!Előre drukk március 7-re.Nőnapi ajándék!

A rutascorbint Adával már szedtem,akkor használt.Remélem most is fog.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszi, Okr! :D
Azt mondod, három??? :shock: :lol:
Szerintem tuti használ a gyógyi, mert nekem tényleg egy fél napra se mulasztotta ám el! Csak egész pici hajszálér-pattogás lehetett Nálad, az meg semmi! :D

Kép Kép
backa
 
 


hali
jokaliza, igen....jövő hét szabiiiiii...éljen.
na, a hétvégém neke is sütievéssel telt...brr...de mindneki azon volt,hogy egyedül a pocakomon látszik kicsit a baba, de máshova meg fogytam. háát, fogyni nem fogytam. de még eddig + 3 kilónál tartok.
most ettem vacsira rakott brokkolit (rizs nélkül) és zöldsalit. tuti nemsokára éhes leszek. ez van. holnap megyek kismama tornára, kedden meg kismama-aqua fitneszre. éljen.

okr?? helyzet??
backa, azért a 3 is jó :) keménymenet lenne, de izgi és különleges.

norka, írtam privit. jóhogy megyek.
mentem ejtőzni. páááááá mindnekinek!!!!
dimet
 
 


Kriszti!

Nem tesztelek, mert ebben a hónapban nem voltunk együtt.
Nem is lehetett elbújva hímivarsejt, mert legutóbb a múltkori ciklus ovulációjának idején volt búvás. :roll:

Kép
lara26
 
 


Sziasztok,

nem vesztem ám el, csak elutaztam pár napra. :wink: De most már vagyok megint !!
Már egészen jól megy a járás, elég egy mankó is, itthon pedig már tudok mankó nélkül is döcögni.... szóval szépen javulgat a lábam...!

Megkaptam a terheléses cukor és inzulin eredményeket, hát.... szerintem elég szarok lettek. :cry: Vagy nem tudom.

Éhgyomri cukor: 5,2
Éhgyomri inzulin: 8,9
(ezek nagyon jók szerintem)

volt 60 perces is, ott csak az az inzulinra emlkészem:
60 perces inzulin: 69,8

120 perces cukor : 6,8 (!!)
120 perces inzulin:69,02

Szerintem ezek nem jók, talán javulás az éhgyomrinál van, de az inzulin tulajdonképpen a múltkori 102-höz képest javult, de hát azért a 69 nem mondható még mindig jónak.... :cry:
És nem értem, a cukor miért ilyen magas a 120 percesnél ??? Valami romlik ?? Soha nem volt magasabb a 120 perces mint a 0 perces, inkább mindig alacsonyabb volt.

Kedden megyek Tűűhöz, nagyon kiváncsi vagyok, mit mond. Attól félek, nem fog levenni az Avandametről, és akkor fuccs a babagyártásnak.

Ne haragudjatok, hogy most senkinek nem reagálok, de kicsit el vagyok kenődve. Én miért nem tudok meggyógyulni ???
zsizsik
 
 


Zsizsik!

Örülök, h javulgat a lábad!
Te is meg fogsz gyógyulni!! Hinni kell azokban a gyógyikban és mega sok kitartás kell most neked! Én is hol így, hol úgy érzek. De tudom nem szabad feladni! Ez persze egy idő után unalmas duma. Sokszor éreztem én is így, még vannak napok, h felteszem magamnak a kérdést "érdemes ennyit küzdeni"? . Biztos érdemes! Mi másban vagyunk szerencsésebbek mint a többiek, mégha ilyen körülményes betegséggel küzdünk. :wink:

Kép
lara26
 
 


zsizsik: a 6,8-as terheléses szerintem teljesen JÓ! (annyi mindentől függ, mennyi lesz a terheléses... nálam 2 esetben eleve magasabb... ha előtte túl alacsony volt az éhgyomrim -olyankor ki van éhezve a szervezetem- vagy ha önmagamhoz képest túl magas volt, mert a májam az éhezés miatt ezerrel termelte a cukrot... így nem volt elég a terhelés, még a májam is rádobott 2 lapáttal... )

Az inzulinhoz sajna nem tudok szólni...

(nálam pl. a normális éhgyomri az 5 körül van... 4,1-4,5 az pl. nálam már mélypont... szóval ez szerintem teljesen szervezetfüggő... )

Backa: 3 baba? Hűha... az kemény lenne... nem?:)))))

Okr: hajrá :))))))
Vendég
 


(bocsi, most nem olvasok vissza... nekikezdtem egy keresztszemes hímzéses takarónak és csigatempóban haladok vele... így jár az, aki még soha nem próbált keresztszemes hímezni :) )
Vendég
 


sziaaa zsizsik
jó volt a kiruccanás?????
és mint már írtam, a cukor 120 perces szerintem nem rossz. egyedül azzal az inzulinnal van baj, de arra meg elég lesz már a metformin, hiszen tűű tudja, hogy babát szeretnétek.


csakegy, hajrá keresztszemeshez :lol:
dimet
 
 


Jó reggelt! :D

Nálunk ezerrel szakad a hó! Mikor felkeltem (természetesen hajnali 4-kor :shock: ), még eső esett! Megkergült ez az időjárás teljesen! És még hideg sincs, szinte tavaszias a levegő! Nem is értem, hogy eshet hó! :roll:

Dimet!
Hát, hogy kemény menet lenne, az nem is kifejezés! :lol:
A plusz 3 kiló az semmi! Tök ügyes vagy! :)

Lara!
A következő hónapban bújtass el jó sok hímivarsejtet! :lol:
A kórsággal kapcsolatban egyetértek Veled! Nem könnyű ez nekünk, az biztos! Én valahogy nem szoktam ebbe belegondolni, csak csináltam szép szorgalmasan, amit mondtak, és vártam a hatást! Hát, remélem, érdemes volt! :wink: Türelemből pedig nekem se jutott sok! :roll: :oops: Az a lényeg, hogy már mindannyian jó úton vagyunk! Nekem majd 18 év telt el úgy az életemből, hogy csak baromságokat hallottam a pco-ról, és semmilyen kezelést nem kaptam! (Egy röpke lapart leszámítva, aminek nemigen volt haszna!) Az állapotom meg csak romlott! 2 éve szedem a metformint, és még mindig minden bajom van! Ahhoz képest viszont, ahonnan indultam... :D

Zsizsik!
Ez nagyon nagy javulás! :D Nem is értem, miért vagy elkeseredve!
Szerintem a cukrod egy az egyben jó, az éhgyomri inzulinod meg egyenesen király! :lol: És a 120 perces is majdnem fele annak, ami volt! :D
A 120-as cukor talán azért magasabb, mint volt, mert már nem jön a nyakába akkora inzulin-bomba! Nem? (Nem értek ám hozzá, de így látom logikusnak! :oops: )
Holnapra nagyon drukkolok! Remélem, metformint fogsz kapni, aztán már jöhet is a baba! :D

Csakegy!
Azt se tudom, mi az a keresztszemes hímzés! Asszem nekem nem lenne türelmem ilyesmihez! Régesrégen szoktam kötni, jó vastag fonálból, lustakötéssel. Ez volt kreativitásom maximális kiteljesedése! :lol: :lol: Fel is adtam, jó gyorsan! Mostanság inkább varrok néha. Kizárólag egyszerű dolgokat, szabásminta nélkül! :oops: :lol:

Kép Kép
backa
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!
Itt meg jeges eső esik.

Niki, jössz ma?
Vendég
 


Jó reggelt !

Lafi, persze h megyek :lol:

Zsizsik, szerintem elkeseredésre semmi okod. Múltkor már leírtam, hogy az éhgyomri értékeknek van jelentőségük, az meg nálad tökéletes !! Biztos vagyok abban, hogy Tűű doki megnyugtat majd.
Mennyi volt a múltkori éhgyomri inzulinod ?

Backa, bő 1 hét múlva itt van márc.7, az első UH :lol: Kíváncsi vagyok hányan is vagytok :wink:
Nekem nem lesz több uh és repesztő sem. Mérem a hőmet, majd estétől LH tesztelek és meglátjuk. Ha eddig repedt magától, most is repedni fog :wink:

Csakegy, a takaróhoz elismerésem, sziszifuszi munka lehet ..

mniki
 
 


Annyira örülök a tüsződhöz, nagyon drukkolok ám.
Nekem fáj a pocak, egy kissé..... :cry:
Vendég
 


Jó reggelt!

Itt az eső esik, fél éjszaka nem is tudtam aludni tőle mert verte a redőnyt a fejemnél. :evil:

Csakegy, ha kész a keresztszemes takaró kapunk róla képet?

Niki, remélem hogy most kb. másfél évig ez lesz az utsó PÉ és 9 hónap múlva Érted izgulhatunk! Drukk és mindent bele Apával! :wink:
Tényleg, annyiszor akartam már kérdezni, hogy van? Mi a helyzet az inplantátumokkal?

Dimet, jó pihit a hétre!

Backa, március 7-re én is nagyon drukkolok! Azért a 3 picur egyszerre tényleg szép lenne! :wink: :lol:

Ella?!

Lafi, Niki, jó tornázást délutánra! Szerdán megyek én is! (Apa ma is felajánlotta hogy hazajön időben de még nem vagyok valami fényesen és nem akarom szétszórni Nektek is ezt a kórságot)
Niki, Dorka már jobban van, láza nincs, étvágya is alakul viszont ma reggel elkezdett köhögni. :roll: Az én orrom meg nagy és vörös... :? De alakulunk már!

Kavicska? Kandika? Mamint?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


helyzetjelenés: ónos eső, vagy vmi ilyesmi. (Bp.X. ker.) :D
várom a 2. vérvétel (integrál teszt) eredményét. meg megyek AFPre is a héten. 2 hét múlva 18. heti UH. hogy telik az idő........ :D

Backa, annyira kíváncsi vagyok a babáid számára. Mi szerettünk volna ikreket.


mikor csinálunk megint egy randit lányok??????
dimet
 
 


képzeljétek, felfedeztem,hogy tőlünk 2 utcányira van egy klub, ahol van terhestorna, meg kismama-jóga is. megyek. holnap meg vízi kismamatornára megyek, kíváncsi vagyok milyen lesz.
az is itt van a közelben.

anyooo, szerintem betegen ne nagyon menj tornázni. rosszabbul járhatsz... :?
dimet
 
 


Csajok, kis segítségre lenne szükségem (nem az én eredményeim!)
3. napi
tesztoszteron 4,64 nmol/L
Prolactin 633 mU/L
Inzulin éhgyomri 16,6 nU/ml

Segítene valaki értelmezni ?
Köszönöm !

mniki
 
 


niki, tesztoszteron magas, éhgyomri inzulin szintén. (hacsak nem néztem el a mértékegységeket.....)
prolactin: nemtom ezt a mértékegységet.....
dimet
 
 


Dimet !

Köszi, én is így gondolom !!

mniki
 
 


Sziasztok!

Én ónos esőre vagy inkább jeges esőre ébredtem, verte a fejem felölifalat piszkosul, először nem értettem mi lehet az. Most meg zuhog a hó. Február vége van, a tél vége!!!! Nem most kéne, hogy essen a hó és hideg legyen! Cirka 2 hónapos lemaradásban vagyunk! ;)

Hú, végigolvastam ám, amit írtatok, de kiröpült a fejemből minden. Ha lesz időm, jegyzetelgetek, és írok mindenkinek.

MNiki, szeritnem a prolaktin is sok. Azt hiszem kb 500-ig jó ebben a mértékegységben. De nem olyan vészesen sok, csak sok.

Ja, Zsizsik! Nehogy elkeseredj!!! Gondolj az én inzulinértékemre! Bár az éhomi az jó alacsony, de a 120 perces az dúrva! És mégis meforalon élek! Ha javultak az értékek, lehet, Tűű dokinak az is éppen elég, hogy zöld utat adjon a babaprojectnek! ;)

Mióta beteg voltam csak bűnözök! Olyan csoki evési rohamaim vannak, mint régen! Na jó, annyira dúrván nem, de azért nem vagyok büszke magamra. :oops:
A héten megyek beutalóért, drukkoljatok, hogy simán megkapjam. Félek, hogy gondot okozhat, a kórház körüli bizonytalanság, az hogy ki van adva, spóroljanak a megmaradás érdekében. :(


Ha tudok, jövök még!

Kép
mamint
 
 


Backa: nekem sincs ám türelmem a takaróhoz... DE:

Nálam a PCO elleni "küzdelem" első lépése pont az volt, hogy megpróbáltam átkapcsolni az agyamat... az gondolom már feltűnt, hogy a PCO-s lányok... hát... szóval értelmesebbek/képzettebbek az átlagnál... vagyis ezerszer jobban hajlanak arra, hogy a logikus / racionális énjüket használják - ami ugyebár arra utal, hogy az agyuknak a "férfias" fele igencsak aktív (ami nem egyenlő azzal, hogy férfiasak... mint ahogy egyesek gondolják!!!)....

Ha az ember ezerrel elkezdi a másik agyféltekét is dolgoztatni (ld. kreativitás stb.) akkor ez a dolog kompenzálódik...

Én azt vettem észre, hogy ez tényleg így van... amikor elkezdtem kreatívkodni (üvegfestés, gyönygyfűzés, akrilfestés) a tüneteim is csökkentek (lehet röhögni:) de ez még a metformin előtt volt és szerintem tényleg jobb volt a helyzet mint anno jónéhány éve az egyetemi éveim kezdetén amikor állandóan matekoztam + tanulmányi versenyekre készültem)...

Szóval most is terápiás célból próbálok takarót hímezni... mert mostanában megint csak túl sokat használom a racionális részét az agyamnak amit kompenzálnom kell... (na majd a babázás javít a helyzeten:)

(egyébként az az érdekes, hogy anno minél többet kreatívkodtam annál kevésbé érdekelt a munkám - ami egyértelműen a férfiak világa...)

Szóval szerintem PCO-nál igenis terápiás szerepe van mindennek ami kreatív, ami kézügyességet igényel... (és tök mindegy, hogy a végeredmény a kukában végzi-e!!!!!!!)
Vendég
 


Ja... egyébként ilyen lesz a takaró (elvileg) - na jó, nem ilyen szép de majd kiderül :)))) (talán 1-2 év és elkészül... pedig ez olyan csalós készlet mert előre meg vannak rajzolva a keresztek... most épp ott tartok, hogy több napi munkával elkészült a felirat, megvannak az orrok és a szemek és belekezdtem az egyik kicsi csillagba... )

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

A 288. oldal óta nem tudtam benézni... Sok munkája volt a férjemnek, amibe én is besegítettem, ahol csak tudtam. Meg hát még mindig jól elvagyunk Vilivel. A hasfájása megritkult, szinte alig van már, a tejmennyiség miatt sem aggódom annyira (változatlanul 70-80, ritkábban, éjjel: 100), a lényeg, hogy gyarapszik. DE: begyulladt a mellbimbóm és kisebesedett, egy hétig csak fejtem, és csepegtettem a szájába. Most megint kezdjük a mellretételt gyakorolni... :( Kenem Garmastannal, hátha segít. De már értem a nyelvét, hogy mikor éhes, mikor meg más a gond. Ez is valami. :)

Egyébként a mell mérete, mondjuk, hogy nem zavarja annyira a szoptatás, de egy tök lapos mellbimbót kell bekapnia, amit kettőbe hajtok, hogy neki könnyebb legyen. De még ez is megvan, csak nem mindig veszi be eléggé, ha meg bent van, egy idő múlva visszaengedi, és mintha 1000 tű szúrná...

Vili amúgy nagyon rendes, éjjel csak egyszer kel, késő este szopik, aztán 1-2 táján és reggel 5-6 táján... Tegnap este 6-kor elaludt, és éjfélkot kelt meg 5-kor (mindkét alkalommal 100 milit szopizott, mert ennyi idő alatt azért összegyűlik, de az előbb 2 órára szopott 50-et). Talán ezért, talán nem (hiszen a születésétől ezt hallom), egyik nap a férjem emlegeti a harmadikat, másik nap a fiam, aki először megkérdezte, hogy miért fiú, mondtuk neki, hogy legyen kivel fociznia. Erre ő: "Szülj még egyet, anyu, de az lány legyen!"

Rambóka!
A férjem védelmében csak annyit, hogy csodálatos apa, mindig felkel éjjel is, hogy amit ő is megcsinálhat, megtegye, én meg alhassak. Csak akkor "szólt be" kétszer, amikor szinte állandóan üvöltött Vili, én viszont nagyon érzékeny vagyok, és rögtön "beárultam" itt... Nem vagyok rá túl büszke :)

A nem olvasott termés gyors átfutása (vagyis, hogy csak a nagy és piros szövegeket olvastam el az elmúlt hónapban írtból...) után:

Csillagfény! Gratulálok!
Espero! Gyönyörű a babád!
Bee! Én is gratulálok!
Norka! Ha lesz egy kis időm, szeretni foglak és kitöltöm :)
Backa! Gratulálok!!!
Kroszta! Neked is gratulálok!!
(Ennyi zebra egy hónap alatt???)

Vöcsök
vöcsök
 
 


Remélem, ezentúl egy kicsit többet leszek.
Mindenkinek üdv.
Vöcsök

Képek Viliről:

Kép Vili01

Kép Vili02
vöcsök
 
 


Ez a két fenti kép egyébként ugyanakkor készült, és az egyiken olyan dundi, mintha nem is ugyanaz a gyerek lenne... :)
Kép Almi01
Kép Almi02
vöcsök
 
 


Sziasztok!

Nálunk eső, és szerencsére már csak csipp-csöpp :D

Csakegy
Ügyi vagy, menni fog hamar ha már belejössz :) Eszembe jutattad mikor én is belefogtam egy ilyenbe, az egy kacsa volt, mikor kész lett, úgy hiányzott :) Lehet megint elkezdek egyet :idea:

Vöcsök
Nagyon édi Vilike !

Kicsit izgulok, mert nem tudok a szokásos helyre menni tüszőnézőbe, és csak remélhetem, hogy itt is megnézik majd :shock: Holnap lesz napja...és az is jó lenne ha látnának tüszőcskéket :roll:
tyche
 
 
 


Nálunk hóra váltott!

Tyche, drukkolok, hogy lássanak egy jó kis érett tüszőt aztán hajrá apával... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk csak esik. Gusztustalan idő van. Semmihez nincs kedvem! :(


Ma elaludtunk a deddel (mindenki a saját ágyikójában! :wink: ) és csak 10,15-kor keltünk fel.
Mosolyogva ébredt és simán eljátszogatott a játszósszőnyegben, amíg leturmixoltam neki egy almát meg egy körtét! (Mondjuk éjjel volt némi szülőfoglalkoztató 2-től fél 3-ig, majd fél 5-től 6-ig :twisted: De a párom egész jól bírja!)
Szopi után életében először kapott alma-körte pürét (leveket már múlt hét óta kap).
Hát, látnotok kellett volna a képét! :lol: Gyűrődött a feje egy kicsit, de a 3. kanálnyi után már némi közelharcot kellett vívni vele a kanál birtoklásáért! :lol: (Nem adhatom a kezébe, mert a kis mohó letolja a torkán.)
Szóval 10-15 perc alatt sikerült betáplálni kb. 8-10 kanálnyit!
Úgy tűnik ízlett neki! :D
Kíváncsi vagyok mi lesz a következménye!
Most szundizik, úgyhogy megyek tevékenykedek egy kicsit a lakásban. Szép napot mindenkinek!

Ella/Gabika!

Egyben vagy még?

Kavicska!

:?: :?: :?:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!
Na megjöttem az Uh-ról.A helyzet....hogy nincs semmi a clostyra.....de ajánlotta a doktornő a 2naponta szexet.....hátha ,megindul valami.A másik.....se hüvelyi,se hasi Uh-al sem találták meg a bal petefészkemet....már a doktornő is besegített (nem csak az Uh-os)4kezes volt.DE áll. nem szívódik fel csak úgy.....múlthónapban megvolt még :lol: :lol: :!:
Ajánlott még 2x clostys Uh-os hónapot!
Majd lapar!
Vérvizsgálati leletem....magamhoz képest jó lett :arrow: :arrow: :arrow:
FSH:5,3 IU/L
LH:12,4 IU/L
Prolactin:437 mIU/L
Testosteron:3,2 nmol/L
Szóval ennyi Rólam!


Édes ez a Vili(olyan nagy babának tűnik Nekem),na meg a bátyus is! :wink: :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?