Új privát üzeneted érkezett!

Hú már megint zseni vagyok!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hát a fejem még mindíg kóvályog,de most tényleg nagyon megijedtem!Holnap védőnéni,amúgy is mennem kellene de így még inkább rajta vagyok!


Lányok nem tudok képet fölrakni :oops:

Kép

Kép
katlina
 
 


Ne aggódj Katlina, én sem tudtam, de Petri és Elin nagy guruk a témában!!!!!
Tőlem sajnos ne kérdezd, hogy tettem fel a képet, mert teljesen a véletlen műve volt. Na ha nagyon akarnám biztosín fel tudnám idézni, de nem tudom kapásból a lépéseket.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 

 
 

Ja én mindig a vonalzóval kínlódok, :shock: mert nem tudom a képeket beilleszteni, és megcserélni sem a vonalzókat, mert azt írja, túl hosszú az aláírás.
Én meg a tök hülye vagyok! :oops: :lol: 8)

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


:lol: :lol: :lol: FÉL SZÜLINAPOSAK LETTÜNK!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
ewa
 
 


Ewa
Zsófinak SOK BOLDOG FÉLÉVES SZÜLINAPOT! :D

Ildi
Lehet hogy ha több vonalzónál teszel fel képet akkor tényleg túl hosszú lesz a kód és azt meg már nem engedi a babanet. HA jól tudom le van szabályozva max hány karaktert enged.

KAtlina
Jobbulást! Remélem csak egy múló rosszullét volt. Bizti leesett a vérnyomásod.
Szerencsére nekem sose volt semmi problémám a pocakosság alatt.
Majd ha lesz egy kicsit több időm leírom h tudsz képet felrakni, most jelenleg Timi itt nyafizik. Le tudod kicsinyíteni a képet? MAx 600x600-as lehet.
Miért nem engedi a képet? Mit ír ki?

Timi legújabb szokásai:
-kukázás.. az előbb a tamponom védőfóliáját vettem el tőle, :shock: :shock: még szerencse hogy csak az kellett neki. Ti eltettétek a szemetest?
-szopi közben a másik cicibimbómat birizgálja, tekergeti :roll:

Pöttyök javulnak!

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

ewa! ISTEN ÉLTESSE ZSÓFIT A FÉL SZÜLINAPJÁN! Kép

Nagyon erős kislány. Szeret hason lenni? Csak mert Szonja nem igazán.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ildikó! köszönöm szépen az információt.

Jó éjt mindenkinek!!!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Zsófinak Boldog Fél Születésnapot!


Nem tudom lekicsinyíteni,a fölrakással már nem lenne gond!

Kép

Kép
katlina
 
 


Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Kép

Boldog fél éves szülinapot Zsófika!!!!!


pussszi
Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Szófika!

[size=7]Isten éltessen sokáig fél éves szülinapodon![/size]

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Kép
NAGYON BOLDOG 162 SZÜLINAPOT ZSÓFIKÁNAK!
Nagyon édes a képen! :lol:

Katlina!
Ne idegeskedj,Én sem bírtam a buszozást mikor terhes voltam!De biztos nagyon megijedtél ,főleg,hogy egyedül voltál!

Ildi!
Megkaptam a privit!Köszi az infót!
Nagyon ügyi vagy,a profilod már egész jó! :lol:

Petri!
Kérlek,nyugtass meg,hogy nem haragszol amiért tegnap viccelődtem az állatokkal! :( Nem akartalak megbántani vele!

Puszilok mindenkit,most csak ennyi időm volt!
Sziasztok
Vendég
 


A 162 az csak baki volt 1/2 akartam írni! :oops: Ne haragudjatok!
Vendég
 


:cry: :cry: Ez most nem az én napom! :cry: :cry:
Vendég
 


Zsófinak nagyon boldog 6. hófordulót!

Ewa, nagyon restellem ám magam, mert tegnap még beszéltünk is róla, és mégis kiment a fejemből! :cry:

Petri: az én lányom még nem tud a szőnyegre kakilni, de a maradék fürdetőkrémmel sikeresen leápolta a szőnyeget, a ruciját, a kiságyát és az ágyneműjét. Így kezdtük a napot...aztán így is folytattuk :? .

Szilbee: gyógyulgattok?? Ma nem nagyon írtál :!:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ildikó! Nem lehet 3 képes vonalzót csinálni :cry: :cry: :cry:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Mano
Mi ez a depis hangulat?
Dehogy haragszom, azok tényleg egy állatok. :?

Elin
Legalább a gyógyszertári volt?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


KAtlina
Nekem két program van a gépemen amivel le tudom kicsinyíteni a képet.
Az egyik az Irfanview (ezt a netről töltöttem le)
A másika a Microsoft office picture manager (ez alapból rajta van)
neked egyik sincs?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


http://www.honositomuhely.hu/index.php? ... der&cat=18

ezen az oldalon ingyen lehet letölteni képátméretező programot.
próbáld meg

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Csövi csajok!

Igen ilyen korán keltünk, sőt még korábban!
A fiatal úr hamar kelt, így az egész családot riadóztatta.

Hát őszintén szólva én sem aludtam valami jól.
:cry: Tegnap nem írtam, csak néhányatoknak priviben, de sajnos meghalt a kutyusunk.

Kész volt mindenki tőle!


Katlina! Megkaptad a privit?
Azért is küldtem el, mert kiváncsi voltam, hogy el tudom -e küldeni, a másolt dokumentumot. Ha nem vagy tisztában a gyes, gyed témában, akkor a babfalván a szakértőtől megtudhatod, milyen ellátást kaphatsz. Regisztrálj, íratkozz fel a témára és írj új hozzászólást. Egy pár napon belül válaszolni fog.
Az a lényeg, hogy írj dátumokat is, mert csak így tud pontos infót adni.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


:lol: Nagyon szépen köszönjük a gratulációkat!!! :lol:
ewa
 
 


Sziasztok Lányok!

Jajj,Ildikó,úgy sajnálom a kutyust! :cry: :cry: És hol találtátok meg szegényt??

Petri!
Örülök,hogy nem bántottalak meg! :lol: Nem vagyok depis,csak ,hogy nem reagáltál a "poénomra"azt hittem haragszol?De így mostmár megnyugodtam! :lol: :roll:
Pöttyök elmúltak??

Diácska!
Nemsokára ti is szülinapoztok! :lol: Sikerült megvenni a tigrist??Annyira jók ezek a képek Diácskáról,ezeket a klassz kereteket milyen programmal csinálod!

Bea!
Hová tűntél??Remélem nem vagytok betegek??

Jajj,majdnem elfelejtettem!
Szilbee!
Ez az Ajtorjai (remélem jól írtam a nevét)A nőgyógyászról beszélünk igaz?Ő egy kecskeméti doki,onnan jár ide át szolnokra a Hetényibe,úgyhogy én úgy tudom,hogy Kecskeméten van neki magánrendelése!Mint dokit szeretik,elég sok kismama jött át szülni Kecskemétről mikor én is szültem.
Levente jobban van már??

Na mostmár menek,meguzsizunk Franciskával,és ha az eső addig nem kezd el esni lecsoszogunk sétálni!
Mindenkinek szép napot!
Majd este még benézek addig is írjatok sokat ,legyen mit olvasni! :lol:
Puszi mindenkinek!!


Kép
Vendég
 


Sziaszok!

Boldog Féléves Szülinapot Kívánunk!
Kép Kép Kép Kép Kép
szilbee
 
 


Mano! :)
Köszi az infót! Továbbadom az illetékesnek!

Tegnap azért nem igen voltam, mert párom itthon volt! no meg vasalnom is kellett.

Köszönöm kérdéseteket! :) Jobban vagyunk! Leventének már nincs láza, csak a torka csúnya, de most már egy napi "alig evés" után végre megint eszik! :) Én meg úgy tűnik még idejében elkezdtem szedni a Homeogene 9-et, így nem volt olyan rossz...

Diácska!
Nagyon jó a kép!
Remélem beszámolsz a szülinapi készülődésről!!!!

Ewa!
Gyönyörű a kis hercegnőd!!!
Megint csak ki kell jelentenem, hogy AKAROK EGY KISLÁNYT!!! (Elin! hogy egy kicsit megelőzzelek... már rajta vagyunk ;) )
szilbee
 
 


Szilbee! Én is akarok nektek egy kislányt!! Szorítok!! Én max. ennyivel tudok hozzájárulni :oops: !

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin! Köszi! :mrgreen:
szilbee
 
 


Szilbee!

Én is drukkolok nektek, hiszen én is lányos anyuka vagyok részben. Imike után egy kislányt szerettem volna, / ugye nekem ez a második házasságom / de tulajdomképpen mindegy is. Így legalább megmaradt egyedüli hercegnőnek az én kis drága Ancsikám.
Valamelyik fiatal magyar színésznő nyilatkozott nemrég és azt mondta, szeretnének még egy fiút, mert olyan cool két fiú anyukájának lenni.
Úgyis mindegy mi lesz, fiú, vagy kislány ugyanúgy lehet őket szeretni.

A babafalván a tb- mágus nagyon jó, kérdeztem még tőle egy dolgot, és másnap már jöt is a válasz.

Délelőtt elmentünk a boltba, és Imike még visszafordult és köszönt a kutyának, majd elsirtam magam. Aztán meg a boltban bele akarta tenni a kutyakaját a kosárba, hogy vigyük haza. Azt mondtam neki, hogy a kutyus elmen, de most már jobban van. Remélem jól tettem, hogy ezt mondtam.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!Nem kaptam meg! :cry:

Kép

Kép
katlina
 
 


Petri!Köszi az office..nekünk is megvan,majd próbálkozom!Habár most hétvégén nem leszek gépközelben,majd hétfőn jövök

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Így utólag:

Boldog féléves szülinapot Zsófika!


Kép

Szia Hajni!

It vagyok, csak nem nagyon volt időm leülni a gép elé! Van egy majdnem egész csomag vaníliás milupánk. Lilló nem eszi meg, mert hypoallergen, nem ízlik neki. Kéred?

Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!!!
Csak egy gyors kukkra jöttem,mert már annyian hiányoltok így kell,hogy egy pár sort írjak magunkról :lol: Nagyon jól esik egyébként,hogy nem felejtetek el...annyira arik vagytok.
Készülünk igen a szülinapra már minden megvettem amit szerettem volna igaz játékporszívót nem sikerült vennem, de TIGRIST igen :lol:
majd lesz úgy is márciusban Diusnak a névnapja akkor meg megkapja a porszívót.

Egyébként képzeljétek el,hogy Zolika még a héten sem mehetett suliba,már teljesen elfelejti a tananyagot,pedig tanul itthon de hát annyira gyorsan haladnak ,hogy egy csomó mindent kell majd neki bepótolni....egyébként nem értem miért kell ekkora léptekkel haladni?? :roll:

Mano!!!
A képkeretező programot a www.frameshow.com oldalon találod meg ,letöltöd és 1 hónapig ingyen használhatod aztán már regisztráció van és az már fizetős,de 1 hónap alatt sok képet belehet keretezni..ja és külön még lehet hozzá keretet tölteni. Nézd meg érdemes!!

Majd készítek fotókat és bemutatom ,hogy sikerült a buli.

Más!!
A corában 399ft a hipp tejpép ha érdekel valakit!!

Szilbee!!
Nekünk Dius tudományos módon készült :wink: ha gondolod szívesen megírom majd neked emailben!!
sziasztok!!!
Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Katlina, megint írtam privit. :P

Elin megkaptad a receptet?
:lol:

Bocsi lányok még magam alatt vagyok, de remélem hamarosan túljutok rajta.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Én is csak egy gyors kukkantásra jöttem!

Bea!
Igen kérem a tejpépet,ha nektek nem kell,nekünk nagyon bejött!

Diácska!
Köszönöm a címet!És várjuk a fotókat a szülinapi buliról!Biztos nagyon klassz lesz!Én egy kicsit lemaradtam :oops: de mi történt Zolikával??

Ildi!
Fel a fejjel!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Diácska!!!! :D
Átuld el a titkot!!! Léccci!
:!: :!: :!: :!: :!:
szilbee
 
 


Ildi!
Nagyon sajnálom a történteket! Tudom milyen pocsék érzés... :( :cry:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Diácska! A tesco-ban lehetett kapni elemes játék porszivót nem tudom, hogy van-e még. Nagyon jó még hangja is van, Antónia nagyon szereti. Amikor az elemek toppon vannak még egy kis szöszt is sikerül vele összeszedni, ilyenkor nagy az öröm.
További jó készülődést.

Ildi! Nagyon sajnálom a kutyust.
Nem lehet, hogy valaki megmérgezte szegényt? Csak azért gondolok erre mert a cica is eltünt.

Szilbee! Hajrá!!! :D :D

Jó éjt!

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!

Ildikó! Nagyon sajnálom a kutyusotokat!!

Katlina! Hogy vagy?

Szilbee! Te is homeopátia párti vagy? Van doki aki ajánlja?

Diácska! Zolika hanyadik osztályba jár?

Na jóccakát! Jó hétvégét mindenkinek!!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

Ewa: A múltkor érdeklődtél a babakötvény felől. Van különbség a bankok ajánlata között, pl. a hozam és a számlavezetési díj terén. Nem mindegy... Itt megnézheted őket összegyűjtve:

http://www.babakotveny.info/

Hexe

Kép
diehexe
 
 


Köszönünk minden gratulációt :-)

Szilbee: mi az a homeobogyó, amit ettél? ismersz ilyen orvost? én is nézegetem ezeket a homeopátiás termékeket, mert úgy látom nagyon jók. keresgélek az allergiaszezonra (parlagfű) is majd valamit.

Kata: Zsófi is utált hason, amióta forog oda-vissza és tud hason is játszani azóta van így egyre többet. bár igazából nem fekszik túl sokat, csücsül és lépeget velünk.

Hexe: köszi

Ildi: sajnáljuk mis is :cry:
ewa
 
 


Szilbee

14.napon vagy :P :P
hajrá hugi :P :P

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!!!!
Minden megvan a holnapi bulira:P képzeljétek még lufit is vettünk :lol:
Mongi!
Köszi az infót de sajnos a TESCO-ban már nem volt porszívó de viszont itt a party játékban igen.Nagyon klassz és nem is volt drága,remélem tetszeni fog Diusnak.

Kati!
Zolika most 4.osztályos.

Ildi!!!
Sajnálom a kutyust.. :cry:

Szilbee!!!
Ma még írok neked emailt igérem,csak most nincs időm.

Mano!
Zolika már a 2hete itthon van egy kis megfázásnak indult és ahhoz képest elég jól elkapta ,már én nagyon szerettem volna ha megy a héten de a dokinéni nem engedte még pedig annyi mindent vettek új anyagot,nem tudom hogy hozzuk be a lemaradást.

sziasztok!
Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Sziótok!

Homeogéne 9 amit szedtem, torokfájásra. 2 nap alatt rendbehozott! Egyébként nem ismerek homeos orvost, csak onnan tudom mi mire jó, hogy anyum gyógyszertárban dolgozik és van egy kis homeos füzetem.

Petri!
Köszi a drukkot! :) Rajta is vagyunk a témán, csak valami miatt elkezdtem vérezgetni. Azt mondják ez ovulációs vérzés, de lehet tünetete terméketlenségnek is. Most nagyon beparáztam. Ilyen tünet még nem fordult elő nálam, ... eddig. :? :(
szilbee
 
 


Diácska!
Oksi! Várom a leveled! :)
szilbee
 
 


Szilbee!
Email elküdve!!!!!! :wink: :wink: :lol: :lol:

KépKép
diÁcska
 
 


Diácska!
Hűűű de gyors voltál! :lol:
Mekaptam! Kipróbálom... izé.. kipróbáljuk! :oops: :D Ha nálatok bevált, nálunk is tutira bejön... most már csak abban reménykedek, hogy tényleg legyen peteérésem, mert ez a vérzés, most arra utal, hogy nem igen van...
:?
szilbee
 
 


Szilbee!
Nagyon drukkolok nektek,hogy minél előbb összejöjjön a picilány!!!! :wink:
Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Csövi csajok!

Köszönöm mindenkinek az együttérzést!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Na megint itt vagyok!

Hexe!
Megnéztem a babakötvény porált, tényleg nem mindegy, de még át kell rágni magam rajta.

Szilbee!

Csak semmi idegeskedés, még egyáltalán nem jelent rosszat :shock: , ha egy kicsit maszatolsz!
Fogadjunk ennyien még sosem drukkoltak nektek! :lol: :lol:
Ha a párod tudná! :oops:

Mi meg csak kettecskén vagyunk. Anyósomék lízingelik a gyerekeket. Ez a második alkalom, hogy Imike ott alszik náluk. Amikor elindultunk, csimpaszkodott a nyakamon, haza akart jönni. Legszívesebben hazahoztam volna, de most egy kicsit szokatni kell a nélkülem való alváshoz, mert ha a kórházban leszünk Petikével, akkor sem lehetek majd vele.
Amikor egy éves lehetett, próbálkoztunk már az ottalvással, de éjfélkor hazahozták, annyira sírt utánnam. Nagyon anyás. Mondhatnám, nagyon anyucikás. Ancsika mondta egyszer, amikor anyukámék el akarták vinni estére: tudod mami én nagyon anyucikás vagyok.
Ők az én drága csemetéim.

Elin! Megkaptad a privit?
Holnap vesszük át a kazettát. Remélem sikerül.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

diácska! Zolika jó tanuló? Kell noszogatni vagy tudja, hogy mi a ,,dolga"?

Szilbee! Hajrá!!! Nagyon izgi!

Ha valakit érdekel akkor íme egy homeopata doki néni:
Dr Püspök Szilvia 06-20-939-1193 vagy a rendelő száma: 56-426-582
Egyébként meg szerintem is tuti a homeopátiás füzetecske. A tünetek alapján ki lehet választani a megfelelő szert.

Na pussz mindenkinek!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?