Új privát üzeneted érkezett!

nbudylíííxxmx

na megyünk mert zsófi nem bír magával :lol: mmkyxxx...imfxvgnfvnnnnnnnnnnnfvhhcf bb

Kép

Kép
sajtine
 
 


Cool, nekem az már messze van.....bár Gödöllő is....mennyik ott a telek árak? :)

Sajti, ahol az Europark, onnan kezdődik Wekerle. (amúgy a világökörség része)
Vendég
 


Peszti, naaaa, azért mondtam, mert kacérkodtál Gödöllővel.... ami tőlünk még fél órányi hévezés... így meg 10-15 perc kocsikázásra lakuk az örstől, az áhított Mátyásföldedtől meg 5 percre... és klasszisokkal olcsóbbak a házak, mostanában 2 ismerősöm is kiköltözött, mert mindketten arra a következtetésre jutottak, hgoy ár-érték arányban ez a legjobb Bp-n..

Kép Kép
coolasa
 
 

 
 

Na de akkor mennyi is az annyi? Kb.?? Mondjuk nekünk egy kisebb telek kéne, összközművel, mondjuk egy 4-500 nm-es.
Vendég
 


Sziasztok!

A 7 órai lefekvésnek megvolt az ára, pontban 7kor már kelni kellett. Jajj! A régi 10 órákhoz képest ...
11kor evett, most meg már alszik. Megint 7kor fog feküdni??? Jó lenne azért legalább 8ig húzni. :roll:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Szomorúan konstatáltam, hogy Fenyőharaszt már jövőhét hétvégén van.
Szóval akkor mi 100%, hogy nem megyünk. Nagyon-nagyon szomorú vagyok.
Se Kolping, se Fenyőharaszt. :(
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Megvan a z.t!!

elvileg kaptatok róla üzenetet. Társalgás oldalon kell keresni.
jumam
 
 


Peszti, nem tudok neked számokat mondani, ha ta-gol-tab-ban kérdezed, akkor se, mivel nem ezzel foglalkozom, tudooood. Az ismerősöm 2 gyermekes családapaként feleséggel és nagymamával költözött egy sokkal nagyobb házba (kb 2x akkora) mint amire te leselkedsz, az kb 33 m volt, gyönyörű kerttel, garázzasal. De ez így nem fog sokat segíteni. Menj fel vmelyik ingatlanos honlapra, pl city cartel, annak van a 17 kerben irodája, üsd be, hogy 17. ker, és láss csodát. Persze a honlapon már a jutalákkal terhelt árak vannak feltüntetve, ezért az ismerősöm azt csinálta, hogy a kép alapján megpróbálta beazonosítani a házat, sikerült, mivel azért nem olyan nagy az a terület, ami szóba jöhet ha már tudja az ember, hogy rákosliget vagy rákoskert vagy rákoscsaba, stb, mivel azért mifelénk is van lakótelep, tehát az eleve kiesik. És privátban ezután megkereste az eladót, akiből lefaragott még 1-2-3 milliót.

Kép Kép
coolasa
 
 


Wolga híradó:
"A vajúdóban vagyunk, 5 centis a méhszáj, a doki már burkot repesztett. én meg nem nagyon érzek fájásokat. Puszi"

Akkor mostantól lehet drukkolni nekik! :wink:

(én úgy irígylem, hogy csak na!!!! 8) )

majd este jövök még.....most klikkesedünk Tücsiéknél, csak a híradót jöttem megosztani. nem is olvastam vissza semmit.

Na csövi.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Cool, köszi 8) akkor megnézem. :)

WOLGA, tyű, amindenit, ügyesen-ügyesen, kisÁdámka, te is, hűűűűha, izgulok értetek!! :)
Vendég
 


Sziasztok mamik!

Eszti
Ez volt neked a privát meglepi! :)
A képeket már kiírtam CD-re egyedül a sok bohócos veszett el bagyban... :( sajna rámentettem.... de az neked úgysem tetszett!...


Ilba
Ez nagyon durván hangzik! :(
Szegény ti... mi sokkal kevesebbel megúsztuk... vírus + szalmonella párosítás... nem semmi!
Szegény kölök! Olyan kis bágyadtka a képen biztos megviselte... szegény kicvsi szomszéd!
Puszit küldünk neki...
Áron kicsit több mint fél kilót fogyott... :(
Már nincs kilenc kiló sem...



Wolga!
Hajrá!
Jujj de izgi épp néztem, hogy már több mint 41 hét :shock:
remélem nagyon szép élmény lesz!



Gabus
Elevitet szedjed csak... én még néha mindig bekapok... szopi alatt is ajánlják...



Lakás
Mi néztük a 17 kert is ... Wekerle meg gyönyörű de ott nem is mertünk árakat nézni...


Mi ma voltunk fenn a várban... pályáztam ösztöndíjra a kerámiáimmal (kb 40000 havonta) sajnos nem kaptam meg! :( azt mondták, hogy nagyon tetszett, jövőre próbáljam még egyszer... hááát kösz... persze így azért jobban esik az embernek.... de a pénz most nagyon kellett volna...


Képekkel mindjárt elárasztalak benneteket csak ordít a gyerek...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hajrá Volga :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

lomtalanítás :) :) :)
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Bocs egy kicsit sok de olyan jó képeket csinált szeintem apuci...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka,
nagyon csinire fogytál!!! Hány centi magas vagy?

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Mamacka, nagyon csini vagy, le a kalappal!

Áron pedig csúcsédes. :)
Vendég
 


Bocs csak magamról...

Szétrobban a fejem (most kicsit jobb a Panadoltól), hányingerem van és megy a hasam. A gyomromban valami nagyon forrong, úgy képzelem el, mint amikor nagyon forr a víz, és nagyon rossz. Ég meg fáj és nem is tudom. Becsapós, mert olyan, mintha éhséget éreznék, közben meg a kajára rá se bírok nézni. Inni viszont iszom sokat kis kortyokban, mert nagyon szomjas vagyok. A taccsot már többször majdnem kidobtam, de valahogy mindig sikerült visszafognom, utálok hányni csak azért... de gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Anyós elvitte mindhárom gyereket szerencsére, úgyhogy megpróbálok aludni, hamár jobban vagyok fejfájás ügyileg a panadoltól.

Kép
sasha
 
 


sasha, csak nem robbansz le!!! Jobbulást!!

Mamac, ez igen, olyan vagy mint egy hajadon leány!!

Nézzétek meg az emaileiteket! Lécci...
jumam
 
 


Köszönöm!
Én is örülök neki! :)
Tíz kiló azért már meglátszik az emberen... bár tegnap ismerősökkel találkoztam és nem vették észre!:lol:
Egy kicsit lazultam is a diétában... de azért azt nem kellene...

165 centi vagyok...


Sasha
Jobbulást!
pedig jobb lenne ha kijönne aminek ki kell...
Én még az ujjamat is le szoktam dugni ha nagyon vacakul vagyok, hogy hamarabb vége legyen...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sajti küldj telefonszámot, segítek!!
jumam
 
 


Sasha, gyógyulj meg, sajnos így olvasva eléggé vírusgyanús... :(

fú, Mamacka mindig jön ezekkel a csodaszép, mûvészi fotókkal, én meg sárgulok... :oops: :lol:

Kép
kormibá
 
 


Kép


tiszta aptya!


És mennyi foga van???

Nagyon jók a képek! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...a fogakat másik képen láttam... :lol:


Kormibá
köszi! :)
Lehet férjemnek kellene Esztit fotózni??? :lol: :lol: :lol: :lol:
na jó csak húzlak! :) nem ám megsértődni?
Hogy áll a városmisszió szervezkedés?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


[quote="ilba"]N írta:ilbaa sziasztok!

Hát 8 nap kórház után hazajöttünk. Kicsit már nagyon sok volt.
Azért tartott ilyen sokáig, mert ...


jajj, csak most olvastam vissza...

szegény Ilba+Beni... :(
brrrrrr....... [mondtam, hogy nem bírom a horrort, ugye? :? ]

Kép
kormibá
 
 


Sziasztok!
Képeket megnéztem szupi mind :wink: de visszaolvasni nincs időm. :oops: Talán majd 7végén............ :roll:
Amiért jöttem:Szóval lesz hétvégés tali :?: KB:Mennyien leszünk :?: Apa szivesen medencézne ha lesz aki csatlakozik hozzá,Én érthető okok miatt nem vetkőzök inkább le fürdőrucira( :twisted: ).
Hozzánk 2 fő simán befér +koffer. :lol:
Kispestiek!
Mit szólnátok ha együtt indulnánk egy megbeszélt helyről :?: :wink:
Légyszi válaszoljatok! :wink: Pusssz

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia, igen, hétvége áll, a megbeszéltek szerint (már amennyiben megbeszéltél bárkivel is bármit). Emailjeidet is olvasd időnként. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Budapest
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


[quote="mamacka"]. írta:mamacka
Kormibá
köszi! :)
Lehet férjemnek kellene Esztit fotózni??? :lol: :lol: :lol: :lol:


biztos... :)
neki vszleg nagyobb a...
...z objektívje... :shock: 8) :lol:

[quote="mamacka"]. írta:mamacka
na jó csak húzlak! :) nem ám megsértődni?


á, én nem vagyok olyan... :roll: :lol:

[quote="mamacka"]. írta:mamacka
Hogy áll a városmisszió szervezkedés?


hát, szerintem elég lassan indulnak be a dolgok...
te tényleg bent vagy Emánuellben? nem is tudtam, hogy Mo-on van...

hm, kb. 2 hete volt nálunk a Beöthy Tamás jezsuita atya... eszméletlen... ismered? [Cursillo]

Kép
kormibá
 
 


Cool!
Köszike.

Ilba!
Kivel fogok Én éjszakábanyúlóandumcsizni :?: :evil:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Személyesen nem... de hallottam róla!

Valamennyire mi is segítünk de így elég nehézkes! Bécsben kinnt voltam... akkor még aptya csak udvarolt! :)
Igen az Emmában vagyunk.... (több mint százan) szokott nyaranta lenni családos lelkigyakorlat szerintem nagyon jó!
Most sajnos a misszió miatt elmarad, de majd jövőre szólok ha érdekel titeket... szerintem érdemes... Kaposváron volt már pár éve előtte Balaton... én mindegyiken nagyon jól éreztem magam... persze jó sok munka is volt vele...... itt nézhetsz képeket is:
http://emmanuel.hu/
http://emmanuel.hu/folap.html




Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


ezek a bécsi képek?
[irigyellek] én még csak nem is hallottam az egészrôl, csak kb 1 éve...

hm, Tamás atya zseniális... ha vhol sikerül elkapni, ne hagyd ki...

Kép

www.jezsuita.hu/rend/mariautcaitemplom.htm
www.parbeszed.com/main.php?folderID=1507

Kép
kormibá
 
 


Nem biztos, hogy vírus! Két Panadol levitte a fejfájásomat és vele együtt elmúlt a rosszullétem is. Nagyon magasvérnyomás gyanús az ügy. Megyek mert felrobban az agyam.

Kép
sasha
 
 


Sasha, nézd meg az emailjeidet légyszííííííííííííííííí! :wink:
jumam
 
 


Majd ha már mégjobban leszel...
jumam
 
 


Kedves Istvános topikot olvasók, topikba írók, érdeklődők, Mindenki aki ezt látja!

Aki olvassa ezt a topikot, tudja, hogy van egy Kacajklub nevű társaság, akik igen gyakran, és igen sokat társalogtak ezen oldalakon egymással. Sajnos ennek következtében maga az "István kórházi élmények" topik elvesztette azt a tulajdonságát, amiért valaki valamikor a régmúltban létrehozta: vagyis azt, hogy leginkább tényleges információkat adjanak itt át az István kórházról ott szülő anyukák, vagy bárki, akinek erről a témáról véleménye van. A lényeg, hogy a kacajklub tagjai a jövőben kizárólag az István kórházi élményekkel kapcsolatosan kívánnak ide ebbe a topikba írni, és máshol, más formában, más lehetőségekkel folytatják tovább eszmecseréjüket ügyesbajos otthoni vagy más egyéb dolgaikról.

Köszönjük, hogy olvastatok bennünket, és továbbra is írjatok ide, ha Istvános élményekről, orvosokról, szülésznőkről érdeklődtök, a Kacajklub minden tagja szívesen segít majd ilyen témában!

Üdv a kacajosok nevében,
Bubek

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Kép
Ezt a fogkefét keresem... nemtudjátok hol lehet kapni?
Használja közülünk valaki?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Gasztonyi doktorról szeretnék érdeklődni, esetleg ha valaki tudna nekem infóval, tapasztalatokkal szolgálni.
Köszönöm.
További szép napot mindenkinek!

Kép
mona76
 
 


Mona, én sajnos nem ismerem ezt a dokit...Talán más tud majd segíteni. :)
Vendég
 


Azért köszi esztipeszti :wink:

Kép
mona76
 
 


Mona, ha jól tudom, ezen a topicon nem szültek nála.... :roll:
Persze ettől még tudhat valaki róla valamit.
Vendég
 


Szia Mona, én se ismerem ezt a dokit. :(
jumam
 
 


Szia Mona!
Lehet, hogy hülye kérdés :oops: , de biztos, hogy Istvános ez a doki?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mona!

Írtam neked privit :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Évi! Te itt? :D
Hogy vagytok?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szia Gabi!

Ha időm engedte olvasgattalak titeket, csak hogy tudjam, kivel mi újság :) Jól vagyunk köszönjük szépen, Dóri növöget és huligánkodik :) Drukk nektek tesóbabához :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
köszi szépen!

Dórinak pedig boldog elsőt! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hello mindenkinek.
Én még nagyon új vagyok, de olvastam a hozzászólásaitokat, és felkeltette a figyelmemet, Gajdos doktornő neve.
Anno 6,5 éve én is nála szültem és nagyon elégedett voltam vele.
Most várjuk a Pocak Pajtit mi is, és a nagy fejetlenségben ami ma jellemzi a helyzetet, őt találom egyedüli üdvöt hozónak.
Ha bárki megtenné nekem azt a nagy szivességet, hogy infót szolgáltat ról, nagyon hálás lennék neki.
:)
Előre is örök hála és dicsfény...
byrina
 
 


Byrina,
mire vagy kiváncsi, ha már szültél nála?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kedves Ilba!

6,5 éve szültem nála és azóta teljesen megszakadt a kapcsolatunk.
De én visszamennék hozzá, de nem tudnak semmi felvilágosítást adni róla a kórházban, mint magánorvos, mert sajnos már nem tartozom a körzetébe.
Az elérhetőségére volnék kíváncsi, meghogy még mindig olyan jó, mint akkor volt.
Én is ódákat tudnék zengeni róla, nagyon megkedveltem.
Csak sajnos költözködtünk albérletekbe, meg mindenhova, és nagyjábból változó dokikhoz jártam "kerestem az igazit..."
De rájöttem, hogy ő az...
Köszi a válaszodat.
:D
B.
byrina
 
 


Byrina,
akartam privit küldeni, de nem sikerül. Adj egy e-mail címet!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Drága Ilba!

marti@schaffer.hu a címem és a hálám örökké tiéd.
Nemtudom, hogy miért nem lehet nekem privit küldeni, de elszontyolít picinkét...

B.
byrina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?