Új privát üzeneted érkezett!

Úgy látszik, komolyabban kell vennem a vaterázást, ha több sikerélményt akarok :?
jumam
 
 


mai napi képes beszámolónk következik.

Az új britni, csak nokinak jelenleg több a haja

Kép

Az úgy volt, hogy Nokoládé odasompolygott a hifihez, és bekapcsolt rajta valami zenét. majd felvette a mikrofont (igen, mikrofonunk is van, abba lehet hagyni a derülést) és beledúdolt. De honnan tudja, hogy az erre való? Én biztos nem mutattam neki. Gabus? Te sutyorogtál vele valamit a múltkori kacajtalin, valld be, míg szépen nézek, hogy te bíztattad! :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Még pont belefér a mai napba, szóval:
Benyófinak nagyon boldog első szülinapot kívánunk!

Eszti, Wekerlét én csak kívülről ismerem, de nagyon hangulatosnak találom. Viszont mindig azt hittem, hogy ott picinyke házak vannak :?

Mák, nekem nagyon aranyos a csajszid kócosan, de meg kell, hogy jegyezzem, hogy az ágyban cseppet sem néz ki álmosnak :wink:

Gabus, a terhesség tacsra teheti vagy megjavíthatja az ember hormonrendszerét! Szupi, hogy nálad poz. változás van! Megsúgom, hogy az E vitamín apának sem árt,...javítja az ivarsejteket :) Lehet enni ezen felül sok tojást, kavijárt :lol: Jajj, de izgi :)

Novum, köszi! Nekem hajjal vagy anélkül Szilvi nagyon nőcis és kész. Egyébként is BS kopcsi divatot diktál,nem?

Elfelejtettem mit akartam még :roll:
Késő van,....+bort is ittam.
Mióta megjöttek szüleim Szonja folyamatosan pörgött! Semmit sem aludt délután. És képzeljétek felállt, elengedte a lábam és kb fél per ácsingózás után térdre ereszkedett.

ILBA, SZUPI, HOGY VÉGRE HAZAMEHETTETEK! Beni sztem fogyott, de ez most nem érdekes, a lényeg, hogy minden jó ha a vége jó!

Vvolga, sztem elég a ricinus is :wink: Tényleg, nem írtad hogy van Andris!

Cool, a divatbemutatósdin szétröhögtem a fejem :D Képzelheted hogy nézek ki :shock:

No, megyek aludni!
Pá!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 

 
 

AFP talán jövő héten

Cool,
akkor a szexdémonnak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi az a vatera :?:

Kép

Kép
sajtine
 
 


köhöm Cool, mire is használjátok ti a mikrofont ha nem tőletek látta Nokedli? Á vagy úgy? Porfogó! Vagy muslicák laknak benne?

Hm, én mint kezdő Vaterás villámáron vettem Szonjecnek két kantárost itthonra, mert kb hetente lyukasztja ki a jó kis harisznyáit a térdén csuszkálva :evil: Sőt, az aksim is fix áras volt. Így én vagyok a legtutibb vásárló, még nem is igazán licitáltam :oops: :P


Sej, haj,...mit is mondtam? Megyek aludni!

Kép Kép
natasa1975
 
 


a gyerekek sokkal okosabbak mint mi képzeljük :wink: :lol: :lol: :lol:
Lehet, hogy mikor Noki elmegy aludni, Ti apával Korda györgyös balázs Klárist játszotok és meglátta. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti, mi az a vatera? MI AZ A VATERA? Hol a szívgyógyszerem???

Natasa, jó, hogy beugrottál, az viszont nem jó, hogy már ki is ugrottál!

Jumam, az utsó 30 másodpercet úgy értettem, hogy az aljasságnak még vannak fokozatai. 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Sajti, ez a MI a Vatera tuti csak várandósok tehetik fel! MINDENKI tudja, hogy mi a Vatera. Főleg miután Cool egyszer kiselőadást tartott a Vateráról meg a Teszveszről. És mindezt olyan profin és meggyőzően, hogy azóta én is rácsábultam :P

Pá, kis aranyom, pá!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


szépkislány jókislány ügyesen kamerábanézkislány
Kép

csalafinta rosszaságon-töri-a-fejétkislány
Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Áááá! Ezt nagyon nem kellett volna! Most arról álmodom majd, hogy Cool és Róbert búgnak együtt a mikrofonba :lol:

N:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sajti: "Ti apával Korda györgyös balázs Klárist játszotok"

nemá, félrenyeltem a limonádét...

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa, engem is egész felzaklatott ez a kép, hiába, a vizuális típusok hátrányba... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Anyának segítek szerelni kislány :P
Kép

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


csak óvatosan azzal a limonádéval :lol: :lol: :lol:
nagyon veszélyes egy dolog :lol: :lol: :lol:

nevetős Noki nagyon édi :D :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


buggyant népség.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nem jutok szóhoz.... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


csináltam új vonalzókat :D
Hasonlót, nehogy veszekedjenek :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Natasa, várj még, találtam egy Szonja-grimaszos-Julcsiképet:: Kép
jumam
 
 


nekem is van egy tök jó képem
de ha hiszitek ha nem eltűnt a D meghajtó :shock:
Hogy kell visszakapcsolni?????

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mindegy, leírom :lol:
Zsófi apa cipőjében pórszívózik :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihiihiihiiiihihihihihihihihihi
fhu!
jumam
 
 


Bubek, nekünk nem fontos a medence.
De ha lesz lehet, h kipróbáljuk....

Sajti nézd meg az ágy alatt... :wink:
jumam
 
 


Köszi Jumam :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


megnéztem, de nincs :lol: :lol: :lol: :lol:

Kéne menni aludni, mert reggel csúnya történet lesz felkelni.
De nem vagyok még álmos :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


apa, apa, ez már a Colombobácsi?
Kép

és akkor ki ez a néni? a gyilkos, ugye?
Kép

vagy mégsem..?
Kép

micsoda hülyeség ez a rész

Kép

apa, apa, hogy is van ez?
Kép

...látod nokika, és akkor a néni megmérgezte a gazdag férjét...
Kép

apa, apa, a ballonkabátos szivaros az a néni? Tudtam...
Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


az ébredés stádiumai
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

ittavége fusselvéle

Kép Kép
coolasa
 
 


cool :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Gondolkodó Noki a kedvencem!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Mennyi göndör haja van!!!!!!!!!!!!!!!
jumam
 
 


Noki cukor vagy :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


Asszonyok én elköszönök

jó éccakát, szép álmokat :P

Kép

Kép
sajtine
 
 


és az anyukájára egyetlen méltató szavatok sincs?? nekem is göndörödik... meg gondolkodni is szoktam meg..meg....

Kép Kép
coolasa
 
 


Ez mintha nem egy vidám reggel lenne ???!!!!És a szülői ágyban, ejnye-bejnye!!!!!!!!!!!!! :wink:

Emlékszem még olyanra mikor úgy írtad le az ébredését, hogy nem is lehetett észrevenni, mikor bekukkantottál hozzá, láttad, milyen "békésen szemléli a kiságya képezte tájat". Azért jegyeztem meg mert naon teccett a megfogalmazás. 8)
jumam
 
 


jó éjt kismama!!
jumam
 
 


Jumam, ez csak az éjszakai alvásra ráhúzott reggeli alvás után volt, amúgy kiságy. A táj nyújtotta festői élményt viszont azóta már zajosabban fogadja be, mivel térdenállva követelőzik, hogy fedezze már fel pt valaki. Ha pedig meglát minket, akkor hangosan kurjant, mint valami nekividámodott kismalac. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Én is megyek mert mindjárt megjön Jupap a kanadábaszakadt hazánkfiával aki most egy picit hazaszakadt, ma meg itt alszik.
Itt mögötte, de még matrac felállítva, játékok szanaszét, ruhaszárító a matrac helyén... Hobóra mentek, de Jupapnak annyi kedve volt mint Julcsinak :wink: . Villon est aztán meg koncert. Kicsit sok a jóból. :? Nem ő akarta :? :?

cool, rólad most nem volt fotó :wink: :shock: :D
jumam
 
 


mögötte=mögöttem
jumam
 
 


Jumam, észrevettem sasszemeimmel, hogy te azon örvendeezel, hgoy rólam nem volt ma fotó....! Ez nagyon szomorú!

Kép Kép
coolasa
 
 


bele is temetem efölött érzett naagy bánatom a kispárnámba.

Kép Kép
coolasa
 
 


Jó reggelt,
a változatosság kedvéért megint én nyitok. :)

Bubek szavaival élve: buggyant társaság. De bírlak titeket. :)
Jókat nevettem így korán reggel. :)

Jumam, az első volt, amit megnéztünk, az a XVI. kerület!!!! Imádom, de sajna az árak irgalmatlanul messze vannak a mi pénztárcánktól. Úgy indul, hogy néztünk 6-700 nm-es telken bontandó házat, ez indul 32 m-tól...ööööööööööö, még egy pár hasonlót megnéztünk, és tovább is álltunk e kerületből. :( Pedig nagyon bírtam volna.

Gabi, nem mondod, hogy ennyire nem jön be Wekerle??? Nem is sötét, a fák viszont nagyon jók benne, és hogy csak célforgalom megy be oda, és nyugis, és egy békés sziget a zajongó város közepén...fokozzam még??? :)

Natasa, Wekerlén pont akkora házak vannak, mint amit mi szeretnénk, ugyanis mi nem szeretnénk nagyot, 80-100 nm2 között valahol, 4 szobásat. Ezek pont olyanok. És pont van hozzájuk kis kert, ami még nem teher, de könnyen karbantartható, és lehet élvezni tavasztól őszig, bár amilyen telünk van, már télen is. :wink:

Jumam, Julcsi nagyon édes, kendővel, anélkül.

Noki is. Ez a képsorozat megint nagyon tuti lett!
És tényleg iszonyú göndör lett. :) Apropó, mire is használjátok ezt a mikrofont? Cool, valld be, hogy mikor Noki alszik, és csendes a ház, te mikrofonnal a kezedben pózolsz a tükör előtt!!!

Bubeknéni, igen, remélem nagyon jó lesz ez az évünk. :) Mint az előző kettő is, amit együtt töltöttünk. :)

Na páááá
Vendég
 


Ja, Bubek néni, nanáááááááá, hogy kell medence!!!! Ki se tudom majd magunkat onnan vakarni!!! :)
Vendég
 


Ilba, le a kalappal ezért a 8 napért, meg azért, hogy így bírtad, sokat gondoltam rád, én nagyon rosszul bírnám ezt a fajta megpróbáltatást. Én már attól kikészültem, hogy Benyó ITTHON fosizott-hányizott 1 napig.
A kép nagyon aranyos, látszik, hogy megnyúlt az arca, mondjuk ez érthető. Remélem, hogy hamar rendeződik a kis lelke, meg a tiétek is. :)
Vendég
 


Persze éjszaka meg megy a rajcsúr, mi?
Napközben meg mindenki csak lustálkodik.... 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Ilba:

Nagyon rossz volt olvasni ami veletek történt..Főleg mikor elvitték Benit,hogy vénát keressenek neki!Én biztos nem birtam volna ki sirás nélkül.Olyan tehetetlen az ember ilyenkor!

De mostmár gyógyulgassatok ,szépen alakul majd minden!

Bubek:

Köszi,köszi a szállitást!Én csak azért mondtam,hogy a családom másik részét kellene elszállitani,mert az autósülést nehezen tudnám elcipelni magammal +Szilvit,hogy fel tudjatok venni valahol.Mi még beférnénk Diáékhoz,és igyekszem kevés cuccot hozni.Még Gabiék mondták,hogy talán cuccot hozzájuk is betehetünk.

Fanninak jól sikerült a beszélgetés,mindenre ügyesen válaszolgatott.Elkövettünk azért egy szarvashibát,mert kérdezték ki volt Vass Lajos és ennek biza nem néztünk utánna.

Portörölgető Marci cuki pofa!

Mák:

Nagyon szép szemű a kislányod
Nálunk is hasonlóan zajlanak a házimunkák,de az egyedüli ellét max. 10-15 percig tart.Pedig játéka a lakás minden helységébe van.

Cool:

Ez a képsorozat Nokiról nagyon édes!Nekem is a göndörhaja tünt fel!
Az ébredése is nagyon kedves!Mint egy kiscica :D

Natasa:

Látom a lányod a férfias tevékenységek iránt érdeklődik inkább! :D

Eszti:

Gyertek csak Wekerlére!Igy még többen leszünk Kispestiek! :D

Sajtikám:

Kár,hogy nem fényképezted le Zsófit ahogy a nagy cipőkben porszivózik! :D

Kép

Kép
novum
 
 


Jó reggelt!

A fél karomat odaadnám a 30-35 fokos medencéért!!!

Visszaolvastam az éjszakát, nagyságrendekkel jobbak vagytok mint a szeszélyes évszakok meg a sas kabaré. :lol:
Julesz és Noki meg szédületesek. Coolka kommentárjaival az élen.

Sajti, akkor szedem az E-t. Pussszantalak! 8)

Megyek, keltem Livit, megyünk ótásra.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


1. ilyen az, amikor a kacsa, a krokodil és az elefánt kap puszit, anya meg nem...
http://www.send2u.hu/get/?f=PupVcVqUKRHmh1I0uGs2

2. ilyen az, amikor a könyv nagyobb az olvasójánál (a profi lapozást is érdemes figyelni)...
http://www.send2u.hu/get/?f=EdjgDndemQu3FjxvcVot

3. ilyen az, amikor anya átveri a gyereket, hogy kicsikarjon egy puszit végre...
http://www.send2u.hu/get/?f=NcNoZ3PrSiEIn9dBZC1b

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


"Apropó, mire is használjátok ezt a mikrofont? Cool, valld be, hogy mikor Noki alszik, és csendes a ház, te mikrofonnal a kezedben pózolsz a tükör előtt!!!"
Peszti, hinnye, most aztán lelepleződtem. :wink:

"jobbak vagytok mint a szeszélyes évszakok meg a sas kabaré"
Gabus, azon gondolkodom, most beszóltál-e. Még Jumammal egyeztetjük, mennyire sértődjünk meg. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus, törpekacsához viszonyítva seholsem vagy, meg kell állapítanom!

Kép Kép
coolasa
 
 


Pálinkás jóreggelt :D
Most ébredtünk :lol:

Zsófi 8-kor gagyarászott, de hála annak a jóistennek visszaaludt 10-ig :lol: Velem együtt :lol:

Novum,
lefényképeztem csak nem találom a D meghajtót mégmindig :lol:
Hazajön azuram szét kell vernem már megint :lol: :lol: :lol:

Júj Gabi de izgi.
Tényleg Liviapu is szedheti. Igaza van Natasának :D

Peszti,
mi is a XVI. ker-ben néztünk lakást, nagyon ideális lenne nekünk 4 szoba 114m2, kert.
de 32 mihály :cry:

Ha esetleg valakinek van feleslegesen akkor lécci utaljátok mán át, köszike :lol: :lol: :lol:

Pesztivel megegyezik a gondolatunk kert ügyben :D
Ne legyen túl nagy, mert akkor nem lehet élvezni csak füvet nyírni, gazolni virágokat ápolni stb.
Elég a kicsi kert szerintem is. Kis medanszijé (gumi), sütögető, kerti bútor aztjóvan :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


mingyá hívom Kiss Andrejt, kíváncsi vagyok mit tud mondani z.t. ügyben.

Azután hogy én lefeküdtem (hajnali 1) már csak egyszer kelt fel J szopizni, meg reggel.
Ez így jól hangzik, éjfélkor még volt egy szopi a reggel az pedig fél 7 volt :cry: . Így már nem annyira szép :(

Asszem Bubek te írtad, hogy Marci éjszaka is rendes adagokat szopik, nem csak nyammog. Hát Julis is. Akkor tényleg éhes-szomjas vagy mi, nem?? :shock: Meg persze jól is esik az anyaszagba beleszippantani 1 kicccsit :? .

Gabus, milyen szuri?

Ilba-Beni- A.=NINJACSALÁD
jumam
 
 


Sajti, volt nem összközműves telek is, (500nm2) 25-ért.... :roll:

Na beizzítottam a családot wekerlei házkeresőre... :) :)
Vendég
 


ámbátor Peszti rákosligeten is szép ám az élet... :wink:
közel lennétek Jumamhoz meg Natasáékhoz is... meg még valakihez, de most nem jut eszembe... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


egy biztos, mi eldöntöttük, hogy kulcsrakész lakásba megyünk, mert a franc se fog idegeskedni, hogy hogy mennek a dolgok.

Az a wekerle az hol van?

Kép

Kép
sajtine
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?