Új privát üzeneted érkezett!

Momo, persze, hogy küldhetsz képeket!!!

KépKép
titi_27
 
 


Juci, azt nézem, Eszter is felvetette az ötletet a külön receptes oldalról. Pont egyszerre! :)

Jucikám, egyszerűen ennivaló a kislányod! Irigy-irigy!!!!!! :)
Tudod, igen... rögtön észreveszem a szüleimen, ha isznak. De én már nem is a sörtől vagyok kiakadva, inkább a többin. A tűrőképességem már eléggé alacsony, ha italról van szó. Nem értem, minek kell!

Momo, olyan nehéz volt olvasni is az érzéseid. A férjed biztos úgy gondolja, hogy ő anyagi biztonságot nyújt Nektek, és ettől boldognak kell lenned. Csak hát tudjuk, a pénz egyedül nem elég a boldogsághoz! Sokmindent megkönnyít és segít persze, de az érzések, érzelmek attól változatlanok.
Nagyon nehéz helyzetben vagy, és nem is tudom, meddig fogod bírni ezt az állapotot. Most, hogy van Mishal, szerintem még nehezebb lesz egyedül.
Tervezed, hogy kiköltözöl vissza? Itthon egyedül... vagy elmész majd dolgozni? Annyit gondolkodom rajtad!

Koda, felhívlak pénteken, ha hazaértem, és megbeszéljük a hétvégét, jó?

Eszter, jaj, de örülök neki, hogy már kaptál is időpontot! De kíváncsi vagyok az eredményre!!! Remélem, minden rendben lesz, és te is megnyugszol!

Virág, jobbulást Neked!!!

Ági, hova tűntél???!!!

Verzsike, jut eszembe... hogy állsz a dohányzással a párod szüleinél?
Nyugi, kb 1 hónap múlva érezni fogod a picurka mozgását, és utána azért általában elmúlnak a rosszullétek. Attól, hogy anyukád végighányta a várandósságát, remélhetőleg nem kell arra következtetnünk, hogy Veled is ez lesz!

Bufo, elfelejtettelek felköszönteni!!! :(
Így valószínűleg én zárom a sort, úgy sajnálom.
Szóval, nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok így utólag is, és sok-sok puszit mellékelek hozzá!!!
De jó, hogy Dávidka már beszokott az oviba!!! Gondolom, mennyivel nyugodtabb vagy így!
Milyen ügyi vagy, hogy már el is intézted a Gyedet!

Éva, tényleg, mik lettek az eredmények? Szegénykém, jön a Gyes? :( Abból igencsak nehézkes lesz megélni. Hú, de jó volna, ha jönne a baba, gondolom, Te is mennél táppénzre, ugye?

KépKép
titi_27
 
 


Jucikám, kérdeztél egy-két dolgot a kisregényedben... :)

A húgom Debrecenben az orvosi mellé jár, bizonyos Nyíregyházi Egészségügyi Főiskolára, valamilyen laboratóriumi analitikus szakra. Ha jól tudom, Mesi is hasonlót végzett, így találtak egymásra. :)

Eddig csak egyszer voltam nála, amikor beköltözött tavaly a koleszba. Az orvosi melletti koleszban lakik.

A hajam valóban világosabb lett, 1 hete voltam fodrásznál festetni, még pé előtt! :) Most ilyen is marad, nem akarok sem világosabbat, sem sötétebbet. A melírok nincsenek benne, valahogy most nem is akartam.

A tesód mennyire hasonlít rád!!! :)

KépKép
titi_27
 
 

 
 

Lányok!

Megérkezett Áron útlevele így holnap indulunk síelni és kedden estére jövünk haza.
Azt sem tudom hol áll a fejem mit pakoljak be. Szerintem egy kamion kellene ahhoz, hogy minden elféren amit vinni kellene. Most érzem azt biztosan jól döntöttem hogy mi is megyünk. Szóval kezdek aggódni és majd csak holnap indulunk.

Juci, Eszter
Jó ötlet a receptes topik én támogatom. :D

Virág
Na haragudj téged tegnap kihagytlak. :oops:
Jobbulást kívánok! Remélem nem vagy rosszabbul tegnap óta.

Titi
Nincs ezzel a görbével semmi baj. A vonal felett van és ez a lényeg nem?
Küldök neked képet én is ha lehet. :roll:

Oné
Nem baj, hogy ennyiszer küldted el a lényeg hogy jelentkeztél.
Nekem is hullik a hajam, de én Dáviddal is így jártam így nem lepett meg a dolog. A hajmosásoknál vagyok kicsit oda, mert egy marék jön ki és mindig azt hiszem nem marad egy szál hajam sem ha ilyen ütemben hullik ki.
Várjuk a kis pillagós képeket!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Juci

Ausztriába Hochkar-ba megyünk. Még csak a gyerekek cuccait szedtem össze, de nekem már az is rengeteg.
Olyan lassan haladok ezzel a pakolással, hogy az már fáj. Nem szoktam ennyit tetvészkedni ilyeneken, de most valahogy mégsem megy gyorsabban.

Ha hazajöttünk megmondom, hogy merj e belevágni vagy sem. Sajnos én sem tudom mire vállalkoztam. :roll: Engem az bíztat, hogy én is kimozdulhatok és olyat csinálhatok amit a hétköznapokban nem. Biztos jól elfáradok majd, de remélem megéri.
Még van egy órám és indulok Dávidért az oviba,utánna vásárlás amit viszünk magunkkal kaját.

Remélem még jövök ma ezért el sem köszönök még.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok :)
Egy gyors bejelentkezés, mert egy fontos kérdésem van :oops:

Vettem Urtica urens-t (tudjátok, homeos bogyó) és elfelejtettem, mit mondott a gyógyszerész, hogyan kell szedni... :oops:
Hány golyócska hányszor???

Köszönöm!!!

Képzeljétek, tegnap megjött :cry: és hirtelen bepánikoltam, hogy akkor most itt a vég??? Szopizásnak vége?? :cry:
Ugye lányok, nem jár együtt a kettő???????

Azért vettem ilyen bogyót, nehogy azt higgye a szervezetem, nem kell több tejcsi.

Úgy berezeltem...

Átfutottam az írásokat, de olyan nagyon sokat írtatok mostanában, hogy sajnos nem győztem követni :cry:
De azért igyexem :)

Jövök még, csak próbálom elolvasni a termést :)


Titi!
A piálással kapcsolatban igazad van, én is nagyon rühellem + undorodom + utálom....meg sorolhatnám.
Gyerekkoromat eléggé megmérgezte az italozás, apukám nagyon szerette sajnos, és olyankor agresszív volt :cry:

Cigiügyben hasonló a helyzet, a lányoknak igazuk van, állj a sarkadra és tessékeld ki a házból a pöfékelőket!!! :evil:
irgum-burgum

Olvastam, hogy dicsértétek Gyöngyi babáját, de nem leltem meg a fotókat, melyik oldalon találom???
Még nem is láttam őket, olyan kíváncsi vagyok!

Na, tényleg megyek olvasni.

cupp-cupp,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Koda!
Te jó ég, tényleg lassan lehet indulni a szülőszobára....hihetetlenül gyorsan elment ez a néhány hónap.

Virág!
A fiad egyszerűen csodaszép!!!
A katonás fotókon...hm....nagyon szép gyerek!!!
És az ő szemei sem elhanyagolhatóak!

Ez a sok sütirecept....hmm...nyamm-nyamm...megszavazunk a Topic Cukrászának! :lol: :lol:

Jucikám!
Annyira aranyos volt az írásod. Hiába, mindig jó olvasni téged :)
Milyen érdekes, amit írtál! Kíváncsi lennék arra a fotóra!
Legközelebb ne felejtsd el lefotózni!
Dudi annyira édes, és milyen kis ducika :) Egy N-betűt betoldhatnátok a becenevébe: DuNdi :)
A szüleid is nagyon szimpatikusak.
Barni paraméterei:
7 kiló körül van, meg 69-70 cm.
Súlya lehetne több is,(Bálint ilyenkor kb. 1 kilóval volt több :roll: ) de talán meglódul, ha már főzelékeket is fog enni. Most kezdtem bevezetni neki a gyümölcsöt, adtam már sütőtököt is. Szereti nagyon :)

Zsuzsa!
Hű, síelés...de jó! Vigyázzatok ám magatokra nagyon!
Mi is nagyon terveztük, persze csak itt belföldön a Mátrában (hamár ilyen közel van :lol: ), de úgy látszik ez most elmarad.

Hajhullás...
sajna az enyém is hullik, persze Bálintnál is hullott rendesen, akkor feltűnőbb volt, mert hosszú hajam volt, most már eleve rövidre vágattam a terhesség elején, szülés óta is vágtam belőle jócskán, talán mostanra kezd csökkenni a hullás.
Persze festenem se kellene :roll:

....még egy adagot elolvasok, amíg alszik Barnikám.

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Regiancsi!

En napi ketszer,reggel es este szedtem 5 golyocskat,de olyat is hallottam,hogy kedzed napi 3x5,majd egy het mulva mar csak napi 2x,vegul 1x,majd szunet.Nekem a napi 2 bevallt,mar mar vagy 6 hete nem szedem.Azt olvastam hogy hasfajast okoz,lehet hogy attol volt Mishal olyan hasfajos???
Az biztos,hogy bedurran a melled tole. :lol:

Bufo!

Jo pihenest,telelest! :lol:

Titi!

Akkor majd kuldok majd kepeket,de majd csak mar az uj helyrol...doboz doboz hatan,szornyen nez ki a lakas.
Nem konnyu igy erzelmileg egyedul,hat igen,en is mindig ezt mondom,hogy a penz nem boldogit,de jo ha van. :lol:
De ilyenkor arra gondolok(vagyis maganyos ejszakaimon) hogy lehetne sokkal rosszabb is...meg mindent ki lehet birni,es neki se lehet otthon egyedul konnyu...szoval majd megold mindent az ido. :lol:
Es hogy is van amit te is irtal..hogy ami nem ol meg(vagy hogy van) az csak megerosit???Es te is min mentel keresztul...amit en csinalok az semmi.
Es Mishal azert mar karpotol sok mindenert,olyan edesen vigyorog,kacag masaallah... :lol:

Na,szaladok...msot mar tenyleg ennie kellene a Manomnak.

Sutis topik otlet jo....egyszer talan sikerul is majd foznom,sutnom?!

Puszi mindenkinek!

Gyongyi!

Jo,hogy te is jelentkeztel..hogy telik mar az ido....hihetetlen...mint az is hogy KOda mindjart szul. :lol:

Rimar!

Hat igen,...nekem se igazan tetszik a ferjem felfogasa...es mar kezdem unni a te ugyis eros no vagy,majd megoldod...dolgot...Mondjuk o soha nem volt egy romantikus lelek...A gyerek forszirozast ugy ertsd,hogy az elejen me gnem akartunk,megbeszeltuk,hogy par ev mulva,aztan mindig jott valami,hol en tanultam,hol a munkaja szolt kozbe,aztan mar felvetette,hogy ez igy tok jo,mi lenne ha igy maradna.Mert ennyi ev utan teny es valo,hogy hozzaszokik az ember egy bizonyos eletstilushoz,es azt feladni nem konnyu.DE MEGERTE!!!!!!Csak o meg ezt nem tudja,mert nem eli at ezeket a pillanatokat Mishallal. :cry:

Puszi mindenkinek
momo35
 
 


Sziasztok:)



Ma voltam Barcikán NST-n és az utolsó ultrahangon.
Minden jó volt. A szívhang tökéletes volt, mozgott is rendesen. Az ultrahang is rendben volt, nagyott nőtt Bence baba. Most 3,3 kg-ra saccolja a dokim a születési súlyát. Behozta a lemaradást.
A BPD: 90 mm, az FL: 70 mm. Marcinak ez 66mm volt pont ilyenkor, a feje meg ugyan ekkora. És ő is 3,3 kilóval született.:)
A magzatvíz nem csökkent, a lepény sem meszesedik, így egy ideig még bent lesz a gyerkőc.
Intéztünk ideiglenes lakcímet is Barcikán, hogy ne kössenek bele, hogy Miskolci vagyok. Így olyan, mintha ebbe a kórházba tartoznék körzetileg. Mivel területen kívüli terhesnek is kell mindenfélét fizetnie......és én igen csak területen kívüli vagyok....

Éva:)
Tegnap nem tudtam jönni, mert Marcit délben haza kellett hozni, addig volt farsang. Sajnos mi nem mehettünk, zártkörű volt:( Így döntöttek az ovónénik:( De itthon lefényképeztem, majd megmutatom.

Titi:)
Oké, hívj és megbeszéljük!!!!! Egy kis tea? :) Veszek!

Gyöngyi:)
Olyan jó, hogy most már gyakrabban jössz:)
És én is csináltam Marciról közeli képeket :) Háááát elég furcsán néz ki rajta nekünk is a gyerkőc:)


Erzsike:)
Örülök a jó eredménynek!!!!! Jól vagy?

Zsuzsa:)
Nektek nagyon jó utazást! Várom a beszámolót és a tapasztalatokat:)


Juci:)
Hát persze, hogy csinálok neked képet!!:) milyet gondoltál? csak mert írtad, hogy van elképzelésed! nagyon érdekelne!

Rimar:)
Minden elismerém a művésznőnek! A dobozod fantasztikusan néz ki és ötletes is! Gratulálok:)

jaj odasül a gesztenyém........mennem kell!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hú Lányok mennyit írtatok!

Én ma Gyes-t intéztem! 105-en voltak előttem! Még jó, hogy a párom haza tudott jönni. Gyerekkel nehogy elinduljon majd valaki!

Ancsi!
Én a szülés utáni 3. héttől menstruáltam és minden hónapban pontosan megjött. Peteérés nélkül. Nem vettem észre, hogy zavarná a fiamat. 9 hónaposan magától hagyta el a szopit. Ebben sajnos az is benne volt, hogy nem bírtam már az éjszakánkénti felkelést, néha 10 alkalommal szopott egy éjszaka. Szóval akkor kezdtem el a tápszert estére. Azonnal át is aludta Balázskám az éjszakát.

Juci!
Nagyon kell az a receptes topik!
Néha itt is találok finomakat, csak nagyon macerás megkeresni. Szerintem mindenkinek probléma, hogy mivel frissítse az étlapot!
Képzeld, a kisfiam azzal kelt reggel, hogy nézzük meg Eszterkét!

Koda!
Annyira irigyellek! Szép nagy baba lesz a méreteidhez képest!
Olyan igazságtalanság, hogy kizártak a farsangról!
Nálunk ilyenkor mindig olyan klassz versenyek voltak, közös játékok és mivel a polgármester saját pénzén csináltatott a gyerekeknek babakonyhát, mindig csináltak a gyerekek valami gyümölcssalátát, vagy sütit saját kezüleg.


Erzsike!
Rohamos növekedésbe kezd majd a pocid nemsokára! Kérünk róla képet!

Ági!
Nagyon hiáyzol! Ugye minden rendben van?!

Zsuzsa!
Biztos nagyon jó lesz a kirándulás! Gyrekekkel jobb egy kicsit hosszabb időre menni, mert 2 hétre ugyanannyit pakol az meber, mint 2 napra!
Ugye hozol majd képeket!

Titi!
Szerintem a progeszteronom alig valamivel magasabb, mint a Duphaston nélküli hónapban.
A prolactinom pedig egy kicsit emelkedett a Bormocriptines hónaphoz képest, de szerintem még a normálison belül van.
Azért mi belehúzunk ebben a hónapban!!!
Olyan gyorsan eltelt ez a hét, hamarosan jön haza a párod!
Neked mikor lesznek meg a leletek?

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Kicsijuci, Eszter! Irtó jó ötlet a receptes topik!!! :wink: :wink: :lol:
A pogit is kiírtam innen, amit Eszter szokott csinálni!

Bocsi, hogy megint idekukkantottam, de azért érdekel, hogy mi történik az ismerősökkel! Én beolvasgatok ide , mint Eszter mihozzánk. Remélem nem baj??? :oops:

Szép estét és sikeres akciókat!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Juci! Jó ötlet a receptes oldal, én imádok sütni – főzni.csak aza az egyetlen gáz, hogy a páromnak fogyózni kéne…

Titi! Nem baj, hogy foghíjjas a görbéd, csak ne essen le! Én nagyon drukkolok. A pároméknál még január eleje óta nem voltam, Zsolti volt szombaton, de én ugye beteg voltam és a kocsi összetörve, tehát buszozni kellet és ő ajánlotta fel, h maradjak itthon… Remélem most megint nyertem 2-3 hetet.

Zsuzsa! Jó utat nektek és vigyázzatok magatokra!

Koda! Jól csináéltad a lakcímet. Most én is azt keresem, hogy kihez tudnék a 11. kerületbe ideiglenesre bejelentkezni, h ne kelljen sokat fizetni. Felhívtam a minisztériumot és azt mondták hogy legalább 3 hónapja bejelentett tartózkodási helynek kell lennie, hogy kérhessem, h a Szent Imréhez tartozzak.
Nagyon jó neked, hogy nemsokára kibúik a kisfiad…

Éva! Hajrá! Nagyon szorítunk! Tök jóó, hogy most megint látsz esélyt, de pár nap múlva nem elszontyolodni ám, ahogy szoktál!

Most már tényleg remélem, h rendbe jönnek a dolgok nálam. Ma többet ettem, mint a múlt héten együttvéve és semmi bajom nem volt tőle… Holnap végre megyek haza anyukámékhoz, már nagyon mehetnékem van. Nem tudom, hogy tudok e majd jönni, mert a bátyámnak megint műtik a kezét, nem lesz otthon, nem tudom hozzáférek-e majd a gépéhez.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Sokmindenről lemaradtam, próbálom pótolni a hiányzásomat... :)

Először is irok magamról.
Köszi, hogy gondoltatok rám és ennyire hiányoltatok! :) Nagyon szégyenlem magam, valahogy most eléggé magam alatt voltam. Nem volt semmi különösebb oka, valószínűleg ez egy ilyen időszak...

Fogam: már nem fáj (bár a "pukli" se fájt az inyemen, csak zavart, mert nagy volt). Rettenetes érzés volt amikor felvágták... De nem ecsetelem. Pénteken voltam csíkcserén és még hétfőn mennem kellett, de már nem rakott bele semmit, mert elkezdett begyógyulni... Majd tömésre kell vele mennem valamikor. (lehet elhalasztom szülés utánra ;))
Pocaklakó: jól van, mocorog mindig. És képzeljétek, tegnap óta érzem őt igazán! Nem csak kaparászik, hanem dörömböl odabentről. :D Mondtam apának is, hogy fogja a hasam, hátha érzi, mert olyan, mintha forgolódna a drága odabenn :)
Pocakom: szokott keményedni. Azt hiszem Eszter babaelvesztése nagyon nagy hatással volt rám. Aznap délután amikor leírta, hogy hogy történt, csak feküldni tudtam, és úgyis folyamatosan feszült... Mostmár jobb, de nagyon sokat pihenek, nem nagyon csinálok hosszú járkálós programokat magamnak.

Virág,
nagyon édes a fiad! Nem csodálom, hogy szerelmes vagy belé! :) Nagyon jóképű kiskölyök! :roll: :lol:
Vivi észrevette a körmödet a képen, és teljesen el volt ragadtatva!!! Nagyon kezd nő lenni a drágám...

Titi,
szerintem jókor voltatok együtt!!! :) A görbéd szép! Nagyon reménykedek, hogy mostmár követsz engem! :)
Rettenetes ez a cigi dolog nálatok. Nem tudom mit tudnál tenni?! De hogy ez igy nem jó, az biztos! Engem felháborít, hogy nem tisztelnek meg annyival, hogy a te lakásodban nem gyújtanak rá!!!
Képzeld, nálunk Karcsi apukáját meséletem, hogy nem iszik egy ideje... Kiderült, most amikor lenn voltunk, hogy az anyja(!!!) januárban, Karcsi apukája névnapján vitt fel bort, hogy "hagy igyon az öreg, nehogy elfelejtse milyen az íze"! Szerinted ez milyen??? Néha nem normális az anyja szerintem. Ahelyett hogy örülne, hogy nyugi van?!!

Zsuzsa,
Ahogy elnézem nem Titi zárja a sort a köszöntésben :( :roll:
Szeretnék neked utólag nagyon boldog névnapot kívánni!!!
Nagyon jó utat nektek, érezzétek nagyon jól magatokat! Szerintem ügyi vagy, hogy igy elindusz velük! Igy kell ezt csinálni! Ha te lazán veszed, akkor nekik is ez lesz a természetes!
Irigykedek, bár sielni nem tudok :roll: :D

Momo,
Szépek vagytok nagyon a képeken! Azért, ha nem marad kék a szeme, hanem bebarnul, akkor is jó pasi lesz belőle! ;)

Koda,
Már csak 2 hét??? Annyira örülök, hogy minden rendben volt az orvosnál most! Babakocsi ügyben mi újság?
Én is gondolkodtam, hogy be kéne jelentkeznem majd a városba, hogy a Péterfybe tartozhassak. Ráadásul ha jól tudom, jún.30-ig van türelmi idő a fizetős szülésre...?!
Ez a tűzoltóruha... Hát nem semmi ügyes vagy!!!! :shock:

Jucim,
Jövöhéten mennék mindenképp valamelyik nap. Ird meg, hogy neked melyik a legnyugisabb, és akkor úgy tervezek. Kedden megyek uh-ra (genetikai), de az is délelőtt van, úgyhogy nekem egyenlőre mindegy. Hétfőn szabad vagyok délelőtt is, mert Karcsim megy focizni...
A macskakakival kapcsolatban pedig egyetértek Illéssel… Valahogy én is a látvány alapján itélek. Biztos finom, de tényleg olyan mint amilyet a macska kakil. :D
A receptes oldal nekem is nagyon tetszik! Szerintem csináljuk meg!

Rimar,
Nagyon szép lett a dobozod! Hát, igen, látszik, hogy a kezed ügyessége nem átlagos! :)

Eszter,
Képet majd hozok, holnap megkérem apát, hogy fényképezzen le.
Ha a Bolgárkerékbe mész, akkor a nőgyógyász ott a dokim! Hidd el, azt fogja csinálni amit te kérsz, és elmagyaráz mindent!!! Én csak javasolni tudom, én is onnan ismerem!
Genetika is van ott, bár én nem hiszem, hogy az sokat fog tenni! Én egy pasinál voltam, aki ugyan érdekes dolgokat mondott, de lépéseket és vizsgálatokat csak nagyon drága maszekokat ajánlott folyamatosan! (ja és ő mondta, hogy 6 hónapot kéne várnom az elvesztett baba után...?!)
A hormonvizsgálathoz én nem értek, de tényleg egy jó doki kellene hozzá! Meg az allergiádhoz is... Rettenetes, hogy ennyi időt kell várnod, hogy újra próbálkozhass! :(

Verzsike,
Annyira örülök, hogy mindent rendben találtak nálatok a Szabolcs utcában! Azért ezek az ijesztegetések... Olyan rossz, hogy mindig van min idegeskedni!
Remélem a hányásod is hamar elmúlik!!!

Éva,
Karcsimnak mutattam a képedet iwiwen. Teljesen el volt ájulva, hogy már 3 gyereked van! Azt mondta, hogy mindig idősebbnek gondolt amikor meséltem rólad!!! (valószínűleg a "mama" miatt)

Zseppy,
De édes vagy, hogy aggódsz apánkért :) Sajnos esélyünk sincs rá,hogy itthon maradjon. Mindenki be lesz rendelve. Már januárban megmondták, hogy előtte-utána, senki nem mehet szabira se!!! :( Nem tudom mi lesz, de félek én is nagyon!
Biztos Enci is szép lesz és tehetséges, nekünk csak a lehetőségeket kell megmutatni nekik, hogy megtalálják amit szeretnének majd csinálni az életben!
Nem raksz fel képet?

Gyöngyi,
Látom nagyon ritkán jutsz te is íráshoz... Ennyire lefoglalnak a gyeremekeid??
Nagyon szépek ám, jó hogy láthatunk rólatok képeket :)

Anita,
Irigykedek a menyasszonyi ruha boltra! Kislány koromban mindig az volt az álmom, hogy egy ilyen helyen dolgozhassak, nagy ruhák között :lol: :roll:
Amugy mi újság, hogy vagytok a pocaklakóval?

Hétvégén nem leszek, mert szombaton megyünk Egerbe /rokonokhoz/, vasárnap meg Karcsi nővéréék lesznek itt...

JÖvök amikor tudok, igérem! :)

Puszi mindenkinek, remélem nem hagytam ki senkit!

Ági
csné
 
 


Ildi,
téged kihagytalak :( bocsi!!! Úgy szégyenlem magam!
Mi újság veled??? Megvolt a pé-d? Görbéd van?

Puszi,
Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam jönni,nagyon rossz napom volt,de nem csak nekem,hanem az egész családnak.Mindenki nyűgös volt és megsértődött mindenért,én naphosszat csak bőgtem.
A mai napom is hasonlóan indult,de szerencsére jóra változott!
Voltunk ultrahangon!

A picurkának megvan mindene,keze,lába pont amennyi kell! :D Nagyon aktív volt,rengeteget mocorgott.Ásítozott,nyelte a magzatvizet....És ami a lényeg.PUNCIJA VAN!!!!!!Szóval nincs mese,találnunk kell egy szép lánynevet! :D Tényleg fel lehet ismerni a képen,hihetetlen!
Őnagysága jelenleg kb 1,1 kg!Szerintem nagyon hasonlít Emmára,de lehet,hogy csak beképzelem magamnak!

Puszi és jó éjt mindenkinek!

Mona
monaszisza
 
 


Sziasztok!

Utolsó bejelentkezésem az utazás előtt.
Már nincs erőm egyenként írni mindanyiótoknak. :cry:
Legyetek jók és írjatok, hogy legyen mit olvasnom ha hazajöttünk. Ígérem hozok képeket is és jövök mesélni minnél hamarabb.

Puszi mindenkinek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Juci:)
Én itt leszek:)

Írtam mélt, nézd majd meg!
A topik címében valahogy benne kéne, hogy legyen a 2006, csak hogy be tudjuk azonosítani gyorsan. De nekem jó minden cím:)

Most volt itt a védőnőm. Azt mondta borzasztóan lent van a hasam. A dokim is ezt mondta tegnap......Hááát...szerintem még nem akar kibújni Bence baba:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Írok a többieknek is nemsokára, csak még nem ettem, mert vártam a védőnénit......

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok :)

Köszönöm a válaszokat, most már szabályosan nyammogom az urticát :lol:

Juci!
Sajnos Bálinttal nem jött össze a szopizás, mert még a kórházban begyulladt a cickóm (40 fokos lázzal vergődtem hetekig), aztán szép lassan el is apadt, úgyhogy röfitáp volt neki végig.
Így aztán tapasztalat a szopizás terén=0 :roll:
Szerintem a topic címe lehet egyszerűen csak receptkönyv, vagy valami hasonló, úgyis be tudjuk azonosítani.


Koda!
Hűű, ha lenn van a pocakod, akkor már nagyon a vége felé közeledik a dolog...bár simán kihúzhatja a végéig.

De jó mindjárt lesz egy új bébink :lol:

Mona!
Gratula a kis cunishoz! :lol:

Lányok!
Dobna valaki egy táblázatot?
Már nem is tudom követni, ki hol tart :oops:

Anita!!
Hogy megy a szalon? Gondolom már lassan érződik a tavasz közeledte?
tudsz képeket hozni? Olyan kíváncsi vagyok!
Hogy érzed magad? Bébici?

TITI???

Ági,
remélem már tökéletesen helyrejött a fogad, borzalmas dolog lehetett.
Hányadik hétben jársz már??

..megyek mosogatni, főzni...

cupp-cupp,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Na hol vagytok lányok?

Én közben elaludtam, most meg Marciért voltunk az oviba.

Ági:)
Köszi a babakocsi tippeket! Az egyik nagyon tetszik, az a sárga-zöld színű.
Kutakodtam a neten és találtam még jókat. Ha érdekel, belinkelem.
A fogadnak meg jobbulást, nagyon hősiesen tűröd!

Momo:)
Nagyon jó, hogy minden rendben volt a vizsgálatokon! A vese uh-ot már többször is kérdezetm, csak biztos átsiklottál felette....lényeg, hogy rendben vagytok!:)

Ancsi:)
Azt a pogi receptet elkérhetem, amit lefényképeztél a kisfiaddal együt?? Kértem pár napja is, csak biztos nem láttad :) Az egyik fényképen van rajta, amit ide raktál.


Az előbb itt volt a postánéni. Mikor meglátta a pocimat mit mondot?:) : Hűűű....de lent van a pocakja! :)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ági:)
A postai címedet küldd már el légyszi! Feladnám a felsődet!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Csak gyorsan,

Eszti,
Az immunológus: Dr. Hodinka László 1023 Bp. Frankel Leó u.62. 438-83-12, 438-83-00


még jövök majd

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


sziasztok!kicsi tök jo lett az oldal,de legtöbb nem ám az én receptem!:)a macskakakin meg a somloin kivül:)) van ezer receptem mert nlcröl gyüjtögetem de amiket kiprobálok és fincsi is majd berakom nektek ugy hogy ki is irta be oda nehogy gond legyen belöle!mert ott szokott hogy ne ékeskedjünk más tollával!mint látjátok a nutellás kalácsnál is ott van vadrozsa neve!ugy néz ki hétvégén nem leszek mert mindjárt jönnek barátnömék augsburgbol és majd hétfön vagy kedden mennek haza!kicsit jobban vagyok már igaz a torkom fáj!ja csináltam tegnap egy franko negativ tesztet :( álhatok neki fogyozni!mindenkinek nagyon szép hétvégét pusziiiii

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok:)

Itt az ígért kép a tűzoltó ruciról Marcival együtt:)

Kép

Kép


Juci:)
Persze, nézegessétek majd, aztán szólj. Csak időben, hogy el tudjak kezdeni:-)
Elárulod, hogy neked melyik tetszik?? Olyan kííííváncsi vagyok! :wink:

Titi délután 3-ra jön hozzám. Este beszéltem vele, de szégény olyan fáradt volt.....nem csodálkozok mondjuk....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


ááááá....látom az új oldalunkat:) Szuper!!!!!!! Ügyes vagy Juci:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


szia juci majd rakok fel reciket meg van majdnem mindenhez képem is mert egy fözös topicba szoktam mutogatni a képeket!
igen a nutellás se az én receptem de az mellett ott van hogy vadrozsa az ö receptje!a somloi meg a macskakaki és a gyümileves az enyém!majd mindig melléirom melyik kinek a receptje kitöl szedtem össze!most hétvégén nem de hétfön nekiállok bepakolni!:) még nem értek ide barátnömék kezdek aggodni mert már réges rég itt kéne lenniük!ma rakott kellt csináltam amjd dobok arrol is képet :lol: meg tesomnak fasirtot rizibizivel mert nem szereti a kelt!további szép hétvégét nektek!puszi minden kis lurkonak és persze mamiknak is

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


ja a legfontosabbat nem is irtam már megint ugy néz ki hogy két napra teszt után megjön a mensim mint mindig mert ma már barnázok pedig másképp nem érzem hogy megjönne!de ezentul ha késik csinálok gyors egy tesztet hogy két napra rá megjöjjön:)) na puszantás

koda nem csoda hogy összekevertem a képen marcit és dávidot a tigrises jelmeznél mert hasonlitanak egymásra!tündéri marci ebbe a jelmezbe és olyan szupi hogy te csináltad!rakhatnáál friss képet!én pont azon gondolkoztam hogy kismamik a legutso héten nem is raknak!na majd én fogok nektek még gyors szülés elött is mielött indulok a korházba!te is küldj koda

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok Lányok!

Fantasztikus lett a főzős topik!!!!
Virág!
Bizony jól jön majd melléjük a fotó is!
Nem lehetne valahogy megpróbálni rendezni a ciklusod, mire a férjed hazajön? Az viszont nagyon rendben van, hogy bombajól fogsz kinézni adigra!
Nálunk jó nagy rohanás van hétvégén mindig, hogy főzni is tudjak, a kicsivel is foglalkozzak, a nagyokkal is maradjon időm játszani és még tanulni is...

Tegnap voltam az orvosomnál az új leletekkel.
Szerencsére a prolactinom nem kúszott vissza a magas értékre.
Viszont a progeszteronom a béka feneke alatt van így Duphastonnal is. Most Utrogestan-t fogok kapni, újabb hormonprofil, ha megemeli a progimat, akkor várunk 2 hónapot és, ha így sem lesz baba, akkor jöhet a Closti.
Egyébként horror, hogy megkérdeztem a doktort, mit tud az intézmény további sorsáról és azt mondta ő is csak annyit tud, amennyit az újságból. Állítólag március 31-én megszűnik a Szülőotthon. Természetesen a személyzet még semit sem tud!

Koda!
Annyira élethű lett a jelmez!!!
Sajnos én nem tudok varrni! :cry:
Nekem is feltűnt a képen, hogy lent van a pocid, de ez lehet alkati is.
Én nagy pocit szerettem volna, de egyszer sem volt! Talán majd, ha most ikreim lesznek! 8)

Hú Lányok! Jövök még később, csak visszaolvasok, meg eltakarítom a romokat az ebéd után!
Szép hétvégét kívánok mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy ilyen hűtlen voltam pár napíg ,de nagyon felhúztam magam és egyszerűen nem volt erőm írni.Mióta szétvált a másik topic,mindíg többfelé olvasgatok,mert azért érdekel ám,hogy kivel mi történik és azt látom,hogy egy másik most nyílt topicba valaki csak azért regisztrált,hogy az ott lévő topictagokat agyonsértegesseés lehordja.Na ez úgy felbosszantott,hogy nem is álltam meg szó nélkül,pedig tudjátok,hogy nem vagyok egy kötekedős tipus,de 2-szer is elküldtem az illetőt,és azt hiszem ezekben a hozzászólásaimban akkor és ott meg is semmisültem picit.már nem volt kedvem se olvasni,se írni,annyira letaglózott ez a dolog.bocsi,hogy ezt ide írom,de el kellett mondanom. :cry:

Juci!

Tényleg jó volt olvasni,hogy mindkettőnknek ugyanaz az ötlete támydt. :D És ami még szuperebb,hogy meg is valósítottad.Annyira tetszik.Majd küldök én is recepteket. :wink:

Zseppy!

Nagon szépen köszönöm a telcsiszámot,hétfőn hívom is és bejelentkezek.Olyan jó,hogy így segítetek. :wink:

Jajj nincs időm írni,de majd jövök. :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Most ment el Titi! Olyan jó volt dumálni vele. Csak olyan kevés az idő mindig......Kapott egy szép dobozt tőlem ajándékba, remélem majd lefénylképezi nektek. Mert én elfelejtettem, pedig meg akartam mutatni.

Eszter!
Már hiányoltalak! Elolvastam azt a topikot, mármint a "kedves" hozzászólót......nem csodálom, hogy kiakadtál. Tényleg nem értem, minek szól bele a dolgaitokba.........nehogy már ilyenek miatt ne gyere közénk, vagy a másik topikba!:)

Éva:)
Köszönöm a dícséretet a jelmezzel kapcsolatban:)
És ikrek :) Úgy legyen! Azt is eltervezted, hogy fiúk vagy lányok legyenek? :)

Juci:)
Nagyon köszi neked is és a családodnak is a dícséretet:)
És igen, lehet Dudi adataival hímezni a köszöntőt. (jó az ízlésed, már egyszer elkezdtem ezt hímezni, mert nagyon tetszik nekem is:-)

Virág:)
itt a kért kép:
Kép

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda!
Tényleg tessék reggelente jelentést küldeni. Már mindent bepakoltál?

Juci!
Szuper lett a receptes topik. Majd megkeresem a díjnyertes tárkonyos csirkelevesemet is.

Ma nagy takarításban voltam, mert holnap jönnek babalátogatók. Nem fogjátok elhinni, de a szűk családon, és a barátnőimen kívül nálunk még nem volt a rokonság látogatóba.

Ancsi!
De jó, hogy te is jelenkeztél. Már kezdtem aggódni. A mensim még nekem se jött meg, de az miatt ne izgulj, hogy ettől nem lesz tejed.
Hányszor eszik Barni baba? Ja, és nálunk is a Rezi dagibb volt, mint most a Sára.

Momo!
Hát van melód bőven. Mikor is költöztök pontosan? Nagyon jók a képek, és tényleg jó sovány vagy! Gondolom nem akkor eszel amikor szeretnél.

Ági!
Örülök, hogy már minden rendben van a fogaddal. Máskor ne ijesz meg minket. Annyira jó, hogy már a párod is érezheti a picit. Nevekem már gondolkodtatok?

Mona!
Gratulálok a kis nunishoz! Tőled is várok neveket.

Kép

Kép
oné
 
 


Bocsi, de mindjárt lemerül a gépem. majd jövök még.

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Lassan eltelt már egy nap, és nem irtatok semmit. Tudom, tudom este már én se tudtam visszajönni. Merre vagytok!

Bufo!
Már biztos odaértetek. Sokat gondolok rátok, hogy milyen lehet a picivel távol az otthontól. Majd gyere mesélni, mert minden érdekel: milyen volt az utazás, az alvás......
Én is rábolintottam egy útra, és Húsvétkor mi is utazunk Siófokra. Hát remélem nem lesz vele gond.

Titi!
Meddig lesz nálatok apukád, vagy azért voltál a pénteke Miskolcon, hogy hazavidd?Biztos jókat főztél neki.
A görbédet mikor teszed fel megint? Szerintem se olyan rossz a mostani. A lényeg hogy a vonal felett legyen.

Na egyszer akarok sokat írni délután nektek, erre a Sára már fennt is van. Nagyon eszi az öklét. Most ez a legújabb.

Sziszi!
Merre vagy? Hogy telnek a napjaitok? Már az új házban vagytok?

Koda!
Olyan ügyes vagy! Szuper lett a jelmez. Bárcsak én is így tudnék varrni. Nem jelentkeztél. Merre vagy?

Huuuu..hallanotok kellett volna, hogy mekkora csomagot durrantot nekem a pelusba. Most meg itt mosolyog a drágám. Olyan enni való.
Akartam is írni, hogy eddig a topikban majdem mindenkinek fia van.
Most majd jönnek a lányok sorra.

Bocsi, hogy nem írtam mindenkinek, de a drágám nem bírja a kakis pelust.


Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok:)

Jöttem, ne tessék izgulni:)

Juci:)
Ha neked nem kell, nagyon szívesen elfpgadom az anyagot:) :oops: Nagyon jó minőségűek, ezeket szeretem varrni:) Nagyon kedves vagy!
És hát Dudika:) Nagyon aranyos kislány, hogy hagy pihenni téged! Titivel azon nevettünk, hogy milyen húsos combija van :) Szinte ingerli az embert, hogy beleharapjon. Valld be, te is megharapgálod :D

Gyöngyi:)
Köszi a dícséretet:)
A kis pelusosodat csókolom! Tündéri baba, nagyon szépek a képeken együtt a lányok:)
Te hamarabb szültél ugye? Jól emlékszem??


Azért nem jöttem, mert anyósoméknél voltunk ebédelni. Mondanom sem kell, egész idő alatt csak ettem. Székelykáposzta....máglyarakás....pizza....görögsaláta....kb. ebben a sorrendben. Itthon folytattam süteménnyel meg vajaskiflivel. És még éhes vagyok.... :roll:
Kicsit aludtam is, aztán elkezdtük leverni a csempét a fürdőszobánkba. Holnap reggel jönnek csinálni. Elég jól nézünk ki....térdig járunk a csempében, törmelékben. Lehet, hogy a fürdés is elmarad. Emiatt kb. 2 napig nem fogok tudni jönni. Felköltözünk anyukámékhoz.
Ne izguljatok, tuti nem szülök meg közben:) Pont mutattam Titinek is, hogy ilyenkor Marcival az Uh-on már III. fokban érett volt a lepény és kevés a magzatvíz. Most meg 0. fokban érett a lepény, a magzatív átlagos......
Majd Barcikára is csak csütörtökön fogok menni, hogy megnézze az orvosom a méhszájamat. mert mondtam neki, hogy este 5-10 percenként bekeményedek, főleg amikor már lefekszek. Ez nagyon kellemetlen, bár nem fáj. Pont olyan, mint Gyöngyinek is volt. Ég az arcom, a szívem nagyon elkezd kalapálni, az összes vér az arcomba tolul. A pocakom meg persze kő kemény, meg sem bírok szólalni, mozdulni. Kb 1-2 perc és megszűnik.
Szerintem még nem akar kijönni Bencus:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!

Végre hazaértem Miskolcról, már nagyon lefáradtam. Annyira sok volt ez az utazgatás, pénteken Liszkára mentem apukámmal, aztán őt otthagytam... volt is nagy könnyezés, nagyon nehéz volt otthagyni.

Aztán Miskolcon voltam ma estig, és most értem haza onnan.

Sajnos a holnap tesztelésem elmarad, mivel már megint kezdek barnázgatni. :( Pedig még csak a 24. napon járok. Nagyon el vagyok keseredve, hiszen ez volt a várva várt ciklus! :(
Írtam a dokinak is, hogy nézze meg az eredményem, hátha megérkezett. Remélem, holnap már választ is kapok tőle, és megtudhatjuk, mi újság a hormonjaimmal. :(

Lányok, most megyek, rendbeszedem magam, végre hajat is mosok, aztán igyekszem még visszajönni közétek!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Örülök, hogy bejelentkeztél, de amit írtál annak nem nagyon :cry: ......ezek szerint csak jól tetted, hogy elvégeztetted a hormonvizsgálatot, még ha a dokid várni is akart vele. Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre. Szerintem nagyon kellene az a closty neked. Az helyretenné a ciklust. Na de majd az orvosoddal eldöntitek, hogyan tovább. csak legalább derüljön ki valami a vérvételből, hogy lehessen lépni az ügyben!
Annak viszont annyira örültem, hogy itt voltál! Csak olyan gyorsan elment az idő :(

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Igen, Koda, sajnos tényleg gyorsan elszaladt az idő. :( Én is nagyon örültem, hogy ismét láthattalak, és a kisbaba fészkelődése, hogy láthattam, eszméletlen élményt jelentett számomra!

Már annyira várom én is az eredményt, mert nem értem, miért jönne meg megint ilyen hamar.

Nagyon el vagyok kenődve, hogy megint nem sikerült! :( Nem értem az életet, néha olyan igazságtalan, kegyetlen! Olyanoknak ad gyermeket, akik meg sem érdemlik, és akiknek nem is kell. Én meg aki küzd érte, annak meg nem adatik meg egykönnyen! :(

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Annyira sajnálom!
Csak azzal tudlak nyugtatni, hogy valószínűleg ki fog derülni a leleteidből a progeszteron hiány, ami nagyon könnyen befolyásolható. Örülök, hogy nem vártál tovább!
Ne keseredj el! Tudom, hogy annyi minden történt mostanában Veled és az elvesztett kisbabád miatt is fontos lett volna ez a hónap, de hidd el azzal, hogy elmentél a hormonvizsgálatra már jó irányba indultál el és nem fog váratni magára a baba!
Hívd fel az orvosod holnap és ne gondolkodj azon miért nem jött össze! Gondolj arra, hogy már nem kell sokáig várnod!
Most ott tartasz, ahol én! Egyszerre lesz babánk, mondjuk 2 hónapon belül!
Sok puszi és kitartás!

Koda!
Hogy Te milyen biztos vagy magatokban!
Egy cseppet sem érzem, hogy izgulnál! Nem baj én most helyetted is izgulok! Azt várom mikor írod már, hogy most indultok szülni!

Titi!
Már nemsokára mi is itt tartunk! Hidd el, még idén!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jaj, Éva, bár igazad lenne!

De tudod mit nem értek? Hogy miért nem kellett visszamennem a ciklus végén még egy vérvételre?! Miért csak az elején vették le a vért?

Remélem, magamhoz térek, ha meglesznek az eredmények, de most úgy magamba zuhantam! :(

KépKép
titi_27
 
 


Éva:)
Jaj ha ismernél személyesen vagy beszélnél velem 3 percet....látnád bizony, hogy milyen ideg vagyok és hogy izgulok. Na nem a szülés miatti fájdalom vagy ilyesmi izgat....csak hogy rendben legyen minden! Szóval egyre idegesebb vagyok, a védőnő is mondta, hogy látszik rajtam........ezek szerint az írásomból nem nagyon megy át a feszültség. Bár az igaz, hogy hiszek Bence babában és magamban is.
A számon viszont már nincs bőr, az ujjaimról is leszedtem az összes bőrt. Szóval nem vagyok én olyan nyugis:)

Titi!
Kérdezni is akartam, miért csak 1 vérvétel volt neked! Legalább kettő kellett volna, de ahogy Éva is írta, a jobb orvosok hármat csinálnak egy ciklus alatt. Erre jó lenne, ha rákérdeznél!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Bejelentkeztem:)

Bemsokára jönnek a fürdőszobát csinálni, én meg meg megyek anyáékhoz. Ott is alszunk. Nem tudom, mikor tudok jönni. Lehet, hogy még ma hazanézek, de este tuti ott leszünk. Holnap majd meglátom, attól függ, hogy lesz vizünk meg egyebünk.

Addig is puszi!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jó reggelt lányok!

Koda, látom, megtetted a mai első bejelentkezésed! :) A kép alapján tényleg szépen lent van a pocid! :) A valóságban valahogy másképp tűnt.

Kíváncsian várom, milyen lesz a szép új fürdőszobátok. A kis jövevény már abban fog fürdőzni! :)

A vérvételt nem tudom... ezt mondta, mármint hogy a 3-5 nap között kellene mennem, a hó végit nem is mondta. :( Az a baj, hogy sms-t kellett neki írnom, hogy nézze meg az eredményem, és elvileg sms-ben fog válaszolni is. Annyira utálom, hogy nem lehet a dokikkal telefonon beszélni, de hát elfoglaltak... szó se róla. :( Azért ha hamarosan nem jelentkezik, akkor megpróbálom majd felhívni.

Hozom a görbém, aztán el kezdek dolgozni, pedig egyszerűen hulla vagyok a fáradtságtól. :(

Ja, és képzeljétek, a "legjobb", hogy a páromék lemaradtak tegnap a gépről (állítólag nem volt hely, bár nem értem, hogy adnak ki több jegyet), így a többi gépet, csatlakozást sem érik, el, vagyis nem jön ma haza, csak 1-2 nap múlva, feltéve, ha a többi gépen lesz hely!

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Ancsi, megtaláltad azóta Gyöngyiék képeit? Sikerült visszakeresned?

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok,

Titi, még mindig barnázol? Nagyon sajnálom....annyira szerettem volna, ha már most valóra válik az álmod!
Gondolom, mennyire jól esett, hogy apukád nálad volt - legalább egy kicsit elterelte a gondolataidat....
Kiváncsi vagyok az eredményeidre, hogy mit mond a doki - remélem csak jó dolgokat.

Eszter, nagyon örültem, amikor a másik topicba is irtál - remélem, amikor még úgy lesz kedved, és időd, jelentkezel!

Ági, kérdezted a görbém - hát, most beszúrom, de sajnos egyáltalán semmit nem mond..... a 12 cn-n szerintem a torokfájásom miatt volt olyan magas a hőm, igy nem vagyok biztos, hogy volt pé-m :(

Gratulálok a receptes topichoz! Szerintem nagy hasznát fogjuk venni :wink:

Koda, nagyon szoritok neked, hogy minden simán menjen a szülésnél!!!

Virág, eddig azt hittem, hogy elfelejtetted kicserélni a vonalzód, de akkor ez azt jelenti, hogy megint nagyon kinyúlt a ciklusod :( - nem tudnák valamivel rendbetenni, amig egyedül vagy otthon?

Jaj, nem tudok mindenkinek irni, de mindn nap olvasgatlak, mert kiváncsi vagyok a lányokra - remélem nem haragusztok érte

puszilok mindenkit!

és ime a semmitmondó görbém:
Kép

KépKépKép
ildiko74
 
 


Titi, - erősen barnázol? - igy, a görbéd szerint azt mondanám, hogy csak beágyazódás miatt volt a barna- persze, nem mindengy, hogy mennyi ideig, és mennyi volt....., de igy, nagyon szépen fent van a hőd....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó, jaj, de jó, hogy Te is itt vagy közöttünk!!!

Igen megugrott a hőd 20-án, de ha tényleg fájt a torkod, lehetséges, hogy tényleg amiatt volt ilyen kimagasló az érték. Nem próbáltad még az LH tesztet? Én mióta használom, a hőmérővel együtt olyan pontos értéket kapok, egyértelmű a pé-em! A PG53 nekem sajnos nem mindig ad jó eredményt, de így a három lehetsőg (hőmérő, LH teszt, PG53) együtt növeli az esélyeket. (Bár meg kell jegyeznem, eddig nem jártam sikerrel!)

Mi újság a gépeddel? Megcsinálták már?

Sajnos a barnázásom szerintem egyértelműen a mensi előjele, mivel mostanában folyton ezt csinálja... nem volt vészes, mindjárt megyek is wc-re, és megnézem, van-e megint. Tegnap volt egy egyszeri, de szerintem nemsokára folyamatos lesz! :(

Eszter, mesélnél erről a Bolgárkerék utcáról? Lehet, hogy én is elmegyek. Talán érdemes volna mindent megnézetni. Inkább fizetek érte, de biztosra akarok menni most már én is!
Amúgy mi újság? Annyira ritkán jelentkezel!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem ám el, de ez a költözködés nagyon lefogalalt..

Csütörtökön voltunk az Örsön oropédián, de nem vagyok jó véleménnyel a nőről.
Közölte másfél hónap alatt nem 1 kilót kellett volna híznia, szte adjak neki tápszert az sose árt!!!:(
Annyira kiakadtam ezen, mert milyen jogon mond ő ilyeneket, nos nem kaartam veszekedni azt mondtam megbeszélem a gyermekorvosunkkal...

6hét múlva kontroll.

Nem tartja szte még a fejét, pedig ilyenkor már kellene..Ez hol van leírva, ki mondja?????????
Amikor hason van emeli a feját , de neki ez kevés..rakjam többet hasra szte..naponta kb. 1órát is el van hason.

:(

Amúgy jól vagyunk..majd hamarosan rakok fel képeket is!

Mikor lesz a legközelebbi tali, majd szóljatok, mert mi is mennénk.:)

A házunkra még mindig várunk, pedig jan 31re igérték.:(
A szerződéskötést 2* halasztották el, még szülőknél vagyunk, amíg nem költözünk, de olyan rossz ez a várakozás!!

Tegnap nagy takarítást csináltam, nagyon jól sikerült, párom és a nagyobb gyerekek átmentek anyósomékhoz, én meg Bence itthon maradt, (Szüleim se voltak itt.) 4óra alatt takarítottam ki a lakást.
A végére persze nagyon elfáradtam...

Titi: sokat gondoltam ám rád, remélem hamarosan összejön és valóraválik az álmod!

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon jó a receptes topik!!!! Köszi, hogy az enyémeket is felraktátok!!! Majd még gyarapítom a receptgyűjteményt!!!

Eszter nagyon köszi, hogy Te is elküldted a sunyiba a betolakodónkat!!!!

Pocaklakóra vágyóknak szerncsésebb hónapot kívánok, mint az előzőek voltak!!!

Pocakosoknak meg boldog pocakosodást!!!

A többieknek szép napot!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Elhatároztam, hogy ezentúl előbb mindig bejelentkezek, írok nektek, és utána olvaslak el benneteket, mert mostanában annyit írtok, hogy mire a végére érek, már nem is aktuális.Ez persze jó, mármint, hogy sok olvasni való van.Szóval előbb írok aztán olvasok, aztán megint írok mert ugye reagálni kell...
Hétvégén vendégeink voltak Gyuláról.A keresztszüleim most jöttek babát látogatni.Nagyon örültem nekik.Mert ugye én gyulai vagyok.
Az apósomat kiengedték a kórházból szerencsére, így délután hozzájuk megyünk.Már nem bírja az unoka nélkül :)
A múlt héten sokat kellett dolgoznom, sok a megrendelésem, de gyerkőc mellett azért nem megy olyan gyorsan.
Aztán a vendégek előtt még takarítottam stb.Vasaltam volna, de bedöglött a vasalóm.Gyorsan elszaladtam Egerbe vettem egyet.Haza.Vasalás tovább.Erre elkezdett a vasaló talpáról peregni a teflon bevonat
:roll:
Frankó.Vissza rohantam a boltba, cseréljék ki.Illetve másikat vettem, aminek nem teflonos az alja.Rohanás haza, újra vasalás.Hú mire kész lettem...kész lettem.
Drága férjem felmondott a cégnél.Hál'istennek!Már egy ideje mondogatom neki.Csütörtökön megy utoljára, utána főállású vállalkozó lesz, és többet lesz velünk is.Már alig várja :)
Én is várom, mert akkor meg tudnánk osztani jobban a munkákat, én is többet tudnék festeni, mert akkor ő lehetne Bazsóval.
Most hirtelen nem is jut több eszembe.Nem baj, megyek elolvaslak titeket, aztán ha még nem ébred fel a kismanóm akkor jövök.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Már nagyon-nagyon régen írtam, de azért még megvagyunk!!!

Próbálom írni a Phd-met, ha pedig a férjem itthon van, általában a gépen dolgozik, úgyhogy keveset tudok csak jönni, de azért próbállak követni titeket!

Máté baba most öt és fél hónapos, két hete kezdtük el a hozzátáplálást rizspéppel, mert a doktornagyink egy kicsit aggódott, ugyanis imádott unokája csak 400 g-t hízott az utolsó hónapban. :lol: A rizspépnek óriási sikere van, csakúgy, mint az almának.

Mi is voltunk síelni (nagymamával "felszerelkezve"), a baba remekül bírta az utat, és kint is jól érezte magát.

Mostanában a fogfájás okoz némi kellemetlenséget (az első fogacska már kibújt!!!), éjszaka egyszer-kétszer felsír Máté, de miután bekenem az ínyét, szépen visszaalszik.

Ne haragudjatok, hogy csak magunkról írtam, de még nem tudtam mindent visszaolvasni!

A receptes topik nagyon tetszik, megpróbálok én is hozzátenni valamit...

Mindenkinek szép hetet kívánok!

Cupicica
cupicica
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: