Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Meliz!

Jó hírek!!! :)

Ági anyuci!!!

Hát hiába próbálom magamat ráderőltetni???? :twisted: Ne tessék depiskedni!!! Jövő héten majd jól meglátogatunk Bendivel. (persze jöhettek ti is, ha egy kis vidéki levegőre vágytok. Egyébként nekem is társasághiányom van. :( Kezdek én is befordulni. Talán majd a suli segít.

Betti
betti73
 
 


A hőmérösös babásaiban van egy zebra.Nem árulkodok.Nézzétek meg. :)

Kép
breni
 
 


Halihó!
Kicsit ég a képem, mert ritkán írok, de azért olvasok :)
Most sem fogok mindenkinek írni, de olvastam, hogy azért nagyjából mindenkivel minden ok. persze tudom, az lenne a legjobb, ha mindenki babás lenne már, de hát ez már csak ilyen lányok! Nálunk a helyzet változatlan, annyi van, hogy Bromo-t írt fel a doki, bár elmondása szerint a prolaktin emelkedésem olyan épphogy csak! Egyébként minden leletünk tökéletes.

Az én iwiw meghívóm, már 1 hónapja várat magára!
Nem gyün a nyavalás :)

Csanita!
Én szívesen taliznék a jövőhéten.
Párom délutános, csak este 11-körül látom :(

Meliz!
sok-sok drukk nektek!

Kamilla!
Nem semmi stori, de néha ki kell ám akadni :) úgy könnyebb, legalábbis utána!
Az én barátnőm tök lazán közölte, hogy elfelejtett bevenni 3 szem fogigátlót, aztán nem jött meg, aztán mivel az apja nőgyogyi, megmondta neki, hogy milyen gyogyit vegyen be, aztán nagy görcsökkel megjött neki, úgyhogy valszeg elment a baba és ez tök jó! :shock: Mindezt úgy meséli, mintha nem tudná, hogy 2 éve sikertelenek vagyunk! Tudom, azért vagyunk barátnők, hogy mindent elmeséljünk, később ezt meg is értettem, de hát akkor igen érzékenyen érintett a dolog. (ő szeretne lenni a gyerekünk keresztanyja, hááát :? )
sonjus
 
 

 
 

Anita a jövő hét péntek egyenlőre nekem is jó.:)
pihi
 
 


SZiasztok!

PotterÁgi,
Befordulás ellen: ötye! :D Csak szólj, és összehozzuk! :wink:

Úgy látszik a világ legjobb pasijának az állandó társasága se mindig elég... :roll:

Jónás? Ebben a hónapban 15-18 között volt! :wink:

Betti,
a befordulás elleni tipp neked is szól! :D

Farthy,
ja értem!

Meliz,
mennyi volt tegnap az annyi? :)
angel37
 
 


Sziasztok!!!


Úgy látom ez az idő is rá segít a depis hangulatra.Most épp nem esik,de útálom az esőt és már süthetne a napocska.

Meliz!!

Holnapra kezem-lábam ixben érted!! :lol: :lol: Ügyesek lesztek.Aztán majd győzzetek a lurkók után szaladgálni. :cry: :lol:

Sonjus!!

Oké a jövőhét!!!Péntek???Mert akkor Pihi is csatlakozna hozzánk.Én délután olyan 3-5 között érek rá.Mert este vendégeink jönnek.
Persze ha valaki még rá ér csak jőjjön, :D :D
csanita
 
 


Na de rövid az eszem. :?

Pihi!!!

Jó lenne már talizni!!Szeded a clostyt????Minden oké???
csanita
 
 


Részemről rendben a jövőhét péntek!
2-ig dolgozom, így a 3 óra jobb lenne, mert ha haza kell még mennem előtte és utána vissza, akkor nem sok idő maradna dumcsizni!
sonjus
 
 


Meliz! Én is nagyon szorítok Nektek holnapra!!!

Ági, Betti! Ne tessék befordulni!!!!!! :lol: :lol: Gyertek talizni pénteken! Úgy megcsodálnám Peti és Bendi babát!

Anita, szedem a clostit. Vagyis csak az ötödik napig szedtem. Azt hiszem túlvagyok a PÉ-n. Most sokkal jobban feszített mint múlt hónapban, tojásfehérje is több volt, úgyhogy reménykedek. Még most is nagyon feszül a hasam. Remélem nem ciszta. :roll: :roll:
Jövő hét pénteken megyek vérvételre, majd utána hétfőn is. Aztán doki és UH.
De remélem nem kell többet szednem, mert olyan vagyok mint aki klimaxol. :oops:
pihi
 
 


Beuka!Majd írd már be nekem,hogy május 22. sperma vizsgálat.
Egyébként ma volt a párom UH-on,a sérv miatt,szépen gyógyul.Minden rendben vele.

Kép
breni
 
 


Beuka!Köszike :oops:

Kép
breni
 
 


Reni, ez jó hír! :)
A május még messze van. :( De gondolom, hogy akkor jár le a 3 hónap.
Addig még bármi is történhet! :wink:
pihi
 
 


Beuka, nekem majd beírnád, hogy 2. clostis hónap.
köszönöm!
pihi
 
 


Pihi!
A doki azt mondta addig bármi történhet. :wink: Ebben bízok most de nagyon.
Te most mire is szeded a clostyt?

Kép
breni
 
 


Reni, a hormonjaimból az derült ki, hogy bár van PÉ-m, nem elégséges.
Jövő héten megyek újabb hormonvizsgálatra, meglátjuk, hogy használt e a gyogyó.
pihi
 
 


Sziasztok!

Kamilla!
Ez a sztori nem csodálom, hogy kiborított. Én annak idején rá sem bírtam nézni egy terhes nőre sem (utáltam is érte magam, de ez volt), hátmég amikor kiderült két rokonunkról is, hogy babás (perzse úgy, hogy nem próbálkoztak annyi ideje mint mi). De tényleg fel a fejjel és próbálj másra gondolni, nekem is az segített (tudom, hogy nehéz).

Meliz!
Mennek a giga drukkjaim holnapra és az előttetek álló hetekre!!!

Vica-híradó???

Velünk semmi különös, jól vagyunk, neve még mindig nincs szegény gyereknek. Szonjinak sem tetszik semmi, mindegyik javaslatomra csak azt mondja, hogy "kistesó lesz a neve". Hát nem tudom, hogy a Tudományos Akadémia mit szólna, ha előterjesztenénk az igényünket?! Pedig én már úgy szeretném a nevén szólítani...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!!

Megint csak bekuk!!

Anita!!

Még mindig nem jött meg neki ,pedig már nagyon várom!! :D :D DE lehet hónap mulva talán :o :( !!


Meliz!
Én is nagyon szorítok Nektek holnapra!!!

Ági, Betti!
Ne tessék befordulni!!!!!!Én alig várom hogy itthon lehessek pár évet
:lol: :lol: !!

Meliz!
sok-sok drukk nektek!

Sonjus!!

Hu már 1 hónapja várat magára a meghivo

:( :( !!

Hajny??????

Kamilla!!

Már jobban vagy ??


Sziasztok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukokat!Rám fér! :D
Angel
Az-az igzság,hogy nem számoltuk össze,hogy hány db van mert tavaj összeszámoltuk(12) és nem annyi lett a végén(8).
Remélem minden okés lesz.
Ha már tudok írni szerintem holnap este vagy szonbaton akkor leírom mi volt.

Ki tud a Vicusékról valami infót.Lehet,hogy írta valaki csak vaksi vagyok. :oops:
Milyen jó nekik. :D
Csajok sürgösen zebrásodnunk kell. :D

Puszi mindekinek.
Legkésöbb szombaton írok.
Sziasztok. :D

Kép
Kép
meliz
 
 


Péntek tali:
Szüleimet vihetem??? :lol: :lol: :lol: Itt lesznek 2 napig (csüt-pént), valamikor délután, estefelé mennek el. Mettől meddig lenne a tali? És hun?

Peti felült: hasonfekvésből angolspárga, majd popsi hátra. :D
potter_76
 
 


Ági!!!
:D
Hát persze,csak jőjjenek!!!Ennyi Ötye között elférnek. :lol: :lol:

3-tól lenne a tali,helyszínt még meg kell beszélni.Mammut vagy MOM???

Gratula Peti babának!!!!!Jaj de ügyes!!!!!!Mindjárt rohanhatsz utánna. :wink:
csanita
 
 


Sziasztok!

Ági!
Gratula Petinek!

Szonibaba!
Mi is gondban vagyunk a nevek terén. Valószínűleg nálunk is Kistesó, vagy Kisfiú lesz a neve! :lol:

Szóval, úgy néz ki Anna babának kisöccse lesz. Már 6 cm és szuper jó volt az UH. Holnap próbálok képet feltenni majd!

Melincsi, Anna és Ábel

Kép Kép
melincsi
 
 


Ha kitartanátok 7ig odaénénk 0a momba.

Peti első hsz-a:
ujxdcjj -**-
D

:lol: :lol: :lol:
potter_76
 
 


Kamilla
te leszel a következő tebrás, és akkor nem fog zavarnia terhes sógornő :wink:

Pihi
mit jelent az, hogy nem elegséges a pé? :shock: alacsny volt a progiszint? :roll:

Csanita
ugyan már msn írtam, de most itt is leírom, hogy a talita kb. fél5-re érnék oda, és a mamutba :wink:

Kép
gaby25
 
 


tebrás = zebrás :D

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Ági, Peti nagyon ügyes!!!!:)

Anita, nekem jó a 3 óra is és a Mammut nekem nagyon közel van.

Gabi, pontosan ez volt a bibi.
pihi
 
 


Sziasztok csajok!!!!

Pihi!!

Jó akkor 3-kor a Mammutnál,többit még majd megbeszéljük!!!
Hát igen,a clostytól Én is olyan voltam mint aki a változó korba lépett.Kiváncsi vagyok milyen lesz a vérvételed???

Gaby!!

Igen,már megbeszéltük,várunk.

Sonjus!!

Akkor neked is jó a Mammutnál??Szerintem ot lehet parkolni,ahol nem fizetős??
Lehet Pihi tud segíteni ebben???
csanita
 
 


ot=ott hú még korán van :lol:
csanita
 
 


Sziasztok!

De jó nektek,hogy tudtok találkozni,egy kicsit irigy vagyok.Na de egyszer én is eljutok hozzátok,talán nyáron(?). :wink:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

1 cn.! :cry:

Én sajnos nem tudok menni a talira, de gondolok rátok!

Kamilla fel a fejjel, nálunk az ikertesóm terhes!

Kép
kata05
 
 


Kata!!! :cry: :cry:

Jaj,pedig annyira drukkoltam!!!! :( pedig jó lenne talizni :wink: Hú akkor nálatok benne van a pakliba egy iker terhesség is nem???Tesód hányadik héten ballag??

Meliz!!

Mennek a drukkjaim!!!!Gyere majd a hírekkel,várunk!!! :wink:

Reni!!

Nyáron tuti bepótoljuk a talit! :lol:

Beu!!!

Merre csavarogsz????Jól vagytok?????Cuppantás Boti bébinek!!!

Többiek!!!!

Angel,Kamilla,Betti!!!!

Jövö héten pénteken tali a Mammutba 3-tól!!!!
csanita
 
 


SZiasztok!

Anita,
Úgy néz ki nekem jó lesz!!! :D

PotterÁgi,
Petike remekül veri a billentyűket! :lol: :lol:
Az angolspárgáért meg minden elismerésem neki, én sose tudtam megcsinálni! :roll:

Kata,
:(

Meliz :?: :?:
angel37
 
 


Sajnos nem tudok a környéken nem fizetős parkolót. Legközelebb a Margit hídnál az alsó rakparton. :(
pihi
 
 


Kata, nagyon sajnálom. :(
pihi
 
 


Csanita, nálunk benne van a pakliban az ikerterhesség is, de én nem szeretnék, mert tudom a hátrányt! Hugi pont 20 hetes terhes és kislánya lesz!!!

Lányok én nem nagyon tudok Budán nem fizetős parkolóhelyet!! nem lehetne Pesten talizni?? Akkor talán tudnék menni. Persze nem szeretném a terveteket felborítani!

Kép
kata05
 
 


Kata!!!

Gratula Hugodnak!!!!

Pesten hol lenne jó neked????Nem tudom a többieknek hol,merre lenne jobb????Nekem mind 1 hova megyek.
csanita
 
 


Nekem speciel a Mammut tökéletes, pesti oldalon Nyugati környéke is jó, de sztem parkolni ott se sokkal jobb...

Én gyalogos vagyok ill. BKV-val járok, ha nagyon messze szervezitek max. én nem leszek ott, semmi gond! :wink: Tényleg! :)
angel37
 
 


Nekem bárhol jó! :)
A lényeg, hogy 3 óra :)
Az sem gáz, ha fizetős a buli :) tele vagyok lé-vel :lol: ennyi aprót megér nekem egy jó kis tali :)
sonjus
 
 


Én is Bkv-val megyek,de nekem is jó a Westend környéke.Mondjuk a Westendnek ott van a parkolója,az ingyenes,a fenti.Talán 1 kis szerencsével hely is lesz. :lol:

Sonjus!!!

Akkor Te fizetsz!! :lol: :lol: :lol:
csanita
 
 


szerintem minden bevásárlós kp parkolója fizetős, de legalább hely is van!
No, akkor Mammut, Mom, Westend?
sonjus
 
 


Szavazzatok!!!!

Én villamossal megyek,szóval mind1,hogy a Westendnél vagy a Mammutnál szállok le.
csanita
 
 


Ha ez a két választás, akkor tökmindegy nekem! :wink:

A West End közel van, a Mammut meg útba fog esni amerre majd mennem kell! :)
angel37
 
 


Én a Mammutra szavazok, de bárhol lesz is megyek! :lol:
pihi
 
 


Sziasztok!

Melincsi!
Akkor nektek is jó böngészést a nevekhez! És gratula a kisfiúhoz.

Tali!
Ahogy múlt héten írtam, nekem kéthetente nem jó a péntek és a jövő péntek pont az a kategória, így biztos nem megyek, de Nektek jó talit és pletyózást! Aztán nem kibeszélni túlságosan a távolmaradókat :)

Meliz!
Mi volt ma?

Kata!
:(

P.Ági!
Gratu Petibébinek!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Csak gyorsan pár sort (átugrottunk hirtelen felindulásból Anyósomékhoz) úgyhogy képet se hoztam.

Mindenkinek nagyon köszönöm a jókívánságokat, nagyon szeretnék már mindent elolvasni, és képben lenni mindenkivel. A táblán láttam szomorúan, hogy nincs új zebra, pedig nagyon kellene már.

Jól vagyunk, Ati éppen ordít Anyósom ölében, mindjárt tisztba kell tenni szerintem. Kezd beállni valami halvány rendszer az életünkben, az éjszakák jók, eszik alszik, a nappalok kevésbé jók, de majd lesz még így se!

Mégegyszer köszönök mindent, nagyon hiányoztok, alig várom, hogy legyen babakocsi és jöhessek sűrűbben, meg mehessünk sétálni.

Millió puszi Nektek!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica :)
sziaaa(sztok) :D

Miért rosszabbak a nappalok? :?

Ha a tickeredet nem cseréled le, akkor nagyon túlhordod! :mrgreen:
angel37
 
 


Elaludt a kisfiam, úgyhogy tudok írni megint egy picit. (Micsoda luxus ez egy 11 napos babával.:lol:

Angel! :)

Hű. igazad van. :oops:
Itt az új ticker.

A nappalok azért rosszabbak, mert akkor ordít a drágám. Na jó, ez így erős túlzás, csak azért nagy a különbség, mert éjjel egyáltalán nem sír. Megszoptatom és alszik tovább. Ám hála a Pampers pelusnak éjjel legalább egyszer, de volt hogy 2x cseréltünk teljes ruhát. Szegényt már úgy sajnáltam. :? De jól tűri a fiatalúr.

Vasárnap megpróbálok átjönni megint, vagy hétfőn, még nem tudom. Addig otthon legépelem a szüléstörténetet, meg készülök képekkel is.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Úristen. 12 napos a fiam, nem 11. :oops: :oops: :oops: (de égő...)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
a Pampers vacak, nálunk Huggies a nyerő. (A Libero is eresztett valamelyest...)
Kitartás a nappalokhoz, az első 6-8 hétben nekünk is sz :x r volt.

Én csak kb hn7-7 közt érnék a talira, 8ig tudnék maradni és a Westend jobb lenne. Miért pont 3? Nem dógoztok?
Peti kb fél 4kor szokott beájulni, és 6ig alszik, utána meg kajál. Na meg az ősök is itt vannak még akkor.
Szerintem majd rácsörgök 6 körül Angyalra, hogy maradtok-e még. Előzetes tervek???
potter_76
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a drukokat. :wink:

Megvagyok.Most nem rég értünk haza.Most kezd fájdogálni a hasim.
Képzeljétek 15 p.sejet tudtak leszívni. :D
Vasárnap kell felhivjam a dokimat,hogy mizu.Attól függ,hogy mikor lesz a beültink. :)
Az altatás tök szuper volt szerintem nem volt 1perc és már aludtam is.Azt folytatam ezt egész délután.Párocskám meg örzött és olvasot mellettem.Olyan drága volt. :D

Na megyek mert elég rendesen fáj a pocim.
Holnap már leszek.
Puszi mindekinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


De ha esetleg ősök hamar lelépnének akkor meg tudnám tekerni Peti napját úgy, hogy 3-4 közt tudnánk menni...
potter_76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?