Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi :D
sima canesten kúpot kaptam a veszprémi dokimtól, a pesti mindig gyógyszertári kevertet szokott felírni, abból is van még 3-4 db, így mindkettőt el fogom használni.

16. héten simán van esély :D nekünk mindháromnál akkor mondták meg.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Wish! Elmentem, és köszi! :lol:

Orsi! Helyes, a magnéziumot szedjed csak! Én ma hagytam abba teljesen. Szerintem egy kilót tuti megettem. :lol: (Olvastam valahol, h a mg-ot szedő anyukák babáinak születési súlya nagyobb, és okosabbak. Bár lehet, h ezt pont a mg-ra írták írták, h szedje az a szerencsétlen kismama, legalább ezért! :lol: ez vicc lett volna...)

dkata
 
 


zsuzsi73 írta:Látod Orsi, ezek a félelmeid miatt vannak - mármint a keményedés.

sosem mondtam, hogy nem így van :lol: a fiúkkal a 24-28. héten még gyógyszert is szedtem rá :?
aztán elértük a 28. hetet és hipp-hopp megszűntek.
pszichés volt ez teljesen egyértelmű.
(az okát is tudom, de nem igazán sikerült mit kezdeni vele)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Orsi

én se azért írtam, hogy az igazamat bizonygassam.
Láttad már a "Mi a csudát tudunk a világról?" c. filmet?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
persze, nem is értettem úgy :wink: csak én is tudom, hogy pszichés, de már a fiúkkal sem tudtam mit kezdeni vele, pedig pszichológusnál is voltam. :?

a filmet nem láttam.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Akkora a pocakom,hogy hihetetlen... Mintha 4 hónapos lennék legalább. Felvettem a gatyámat és fenékrészen semmi baj nem volt vele,de egész munkában úgy szorította a hasamat... Megpróbáltam letolni amíg lehetett,de olyan rosszul éreztem magam benne. Úgy félek,hogy ezzel bajt csináltam!!! :cry: Soha többet nem veszem fel azt a gatyát! Csak olyan kevés gatyám van már ami nem szorítja meg nyomja a hasamat. nem gondoltam,hogy ilyen korán kell kismamaruhát vásárolnom. :oops: Ugye nem történt semmi baj??? Már alig várom megint az Uh.-ot. Kedden megyünk.

Kép
andrea23
 
 


Zsuzsi :)
Csak azért írtam az egy hónapot, merk kb akkor esedékes neked a genetikai UH. De a 16 héten szerintem is már meg tudják mondani. Nekünk a 17. héten derült ki.

Kata :)
Ha a magnéziumtól nő nagyra a baba, akkor legalább tudom, miért olyan vasgyúró a kisfiam :)

Orsi :)
Még mindig jársz mind a két dokihoz? Ezek szerint még nem döntötted el, hogy hol fogsz szülni?

wish
 
 


Ti voltatok az Istenhegyin Géndiagnosztikán? Mert nekünk mondta Krizsa,hogy lehet menni és most vacilálunk,hogy menjünk -e. 90 %-ban megmutatja,hogy egészséges lesz a baba vagy nem.De azt is mondta,hogy mi fiatalok vagyunk és a 35 év fölöttiek szokták igényelni. 30ezer Ft.

Kép
andrea23
 
 


Andrea :D
ne aggódj! semmi baj nem történt, annyi pici a baba, hogy ilyenkor ezzel semmit sem tudsz tenni.
én pl. még mindig hason alszom, ha Lili nem tiltakozik :lol:

Wish :D
persze, hogy nem :D
majd aznap eldől :D
de teljesen komolyan így gondolom.
Én pesten szeretnék szülni - ezt már nagyon erősen érzem-, de vészhelyzetre kell egy közelebbi hely, és valami minimális kórházismeret.
de nyílt lapokkal játszom, mert mindkét doki tudja, hogy még nem tudom, hogy hol fogok szülni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


andrea23 írta:Ti voltatok az Istenhegyin Géndiagnosztikán? Mert nekünk mondta Krizsa,hogy lehet menni és most vacilálunk,hogy menjünk -e. 90 %-ban megmutatja,hogy egészséges lesz a baba vagy nem.De azt is mondta,hogy mi fiatalok vagyunk és a 35 év fölöttiek szokták igényelni. 30ezer Ft.

itt elég sokan voltak a lányok közül.

én is, de én elrontottam, mert csak a 16. héten mentem, és az egy kevésbé pontos teszt már.
Ha menni akarsz, akkor a 12. hétig menj az integrált tesztre, annak 95% a biztonsága a leírás szerint.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!

Köszi!!! De más vizsgálat is lesz,ami kimutatja,ha valami baj van,ugye? Bekell oda jelentkezni? És ha nagyon sokára lesz csak időpont?

Kép
andrea23
 
 


Andrea :D
időpontot tudnak adni, azzal még sosem volt gond.
ha extrasürgős, akkor akár másnapra is benyomnak.
vérvétel + UH, ez alapján határozzák meg a diagnózist.
(a vérben bizonyos faktorok értékét nézik)
be kell jelentkezni.
www.gendiagnosztika.hu

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kiscsillag :lol:

Itt vagyok megjöttem, kicsit el voltam tűnve mert vidéken voltam és ott nincs net, de most már vagyok ám :lol:

most olvasom vissz miket írtatok
pbj12
 
 


Wish! Akkor gondolod, miket mondtak nekem a 32 hetes uh-n, mikor 2505g-ra becsülték, ha még tőled is megkérdezték, rendben van-e a cukrod... Le vannak ejtve, azon agyaltak, h ha nem jó a méhlepény, miért nőtt meg a gyerek - minthogy örültek volna, és azt mondták volna- kedves kismama, a méhlepényfunkciók nem túl jók, de a babának már szép súlya van, ne aggódjon. Ehelyett lettem cukorbeteg, erős dohányos és minek szedek Elevitet. Én már nem mentem el a 36 hetes uh-ra hozzájuk! :lol: nem is lettem ideges.

dkata
 
 


Orsi :)
Szerintem nincs semmi baj azzal, hogy nem döntöttél. Mivel kétlakiak vagytok, jobb is ha mind a két helyet ismered és téged is ismernek.
Nekem is így kellett volna és akkor nem érintene a Margit esetleges bezárása :)

Andrea :)
Azt szokták mondani, hogy tegyél bele egy lufiba tojást és sós vizet, így a tojás a lufi közepén lebeg. Kösd be a lufi száját és próbáld meg összetörni a tojást. Nem nagyon fog menni, mert a vízben "elcsúszik" a nyomás elöl a tojás. Persze durván össze lehet törni, és babának is lehet baja, ha mondjuk hasba rúgnak, de egy szoros nadrág nem okozhat semmi gondot azon kívül, hogy neked kényelmetlen.

Kata :)
A lényeg úgy is az, hogy már betöltötted a 37. hetet. De azért gondolom, hogy bántott, amiket mondtak.

wish
 
 


Wish!

Milyen igazat írtál... :lol:

Na mentem csicsizni! Jó éjt !!!

Kép
andrea23
 
 


wish írta:Andrea :)
Azt szokták mondani, hogy tegyél bele egy lufiba tojást és sós vizet, így a tojás a lufi közepén lebeg. Kösd be a lufi száját és próbáld meg összetörni a tojást. Nem nagyon fog menni, mert a vízben "elcsúszik" a nyomás elöl a tojás. Persze durván össze lehet törni, és babának is lehet baja, ha mondjuk hasba rúgnak, de egy szoros nadrág nem okozhat semmi gondot azon kívül, hogy neked kényelmetlen.

ez annyira jó hasonlat :D nagyon találó :lol: még sosem hallottam.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Az Istenhegyin miért kell fizetni a vérvételért?
nekem Gyulán ingyen csinálták meg ezt a vizsgálatot.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :D
mert ez egy magánklinika, és mert ilyen vizsgálatot tudtommal a TB nem csinál.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


zsuzsi73 írta:Az Istenhegyin miért kell fizetni a vérvételért?
nekem Gyulán ingyen csinálták meg ezt a vizsgálatot.

Zsuzsi

jah, most olvastam végig....

hát mert Pesten nem tudom, hol csinálják meg ingyen...

azt tudom, hogy a 4 markerest (16. heti) azt van ahol meg lehet tbre csinálni, de ezt eddig nem tudtam.

jajj de jó, hogy ennyire tájékoztatnak mindenkit :twisted:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



Szép jó reggelt :)

kivetett az ágy :shock: már sehogyan sem tudtam aludni,minden oldalon rossz :shock: :)

Írtatok itt tegnap a hüvelyi folyásról :oops: nekem volt valami fertőzésem,és a doki nem is csinált tenyésztést,hanem amit Orsi írt,olyan összedolgzott kúpot kaptam 10 napig,és mintha elfújták volna.
Olyan víztiszta váladék néha nekem is ürül, :roll: és én is megijedtem,hogy biztosan magzatvíz,de az ovos azt mondta,hogy ilyenkor normális ez a dolog.De az a magzatvíz vizsgáló dolog,amit írtatok jó ötlet :)
Mi a neve pontosan?

Erika,garatulálok,csak így tovább :D :D :D :D :D

Andrea,:)mi voltunk az Istenhegyin a 12.héten.
Előtte jelentkeztem be hozzájuk talán 10 nappal.
Volt egy uh,és egy vérvétel,aztán 1 óra múlva az eredmény a kezünkben volt.
28000ft-ot fizettünk.

Zsuzsi, :) :) 17.héten voltunk 4D-n,és akkor a doktornő megmondta a babák nemét :) :) :)

KépKép
napszemcsi
 
 


napszemcsi írta:Szép jó reggelt :)

kivetett az ágy :shock:

Mi a neve pontosan?


engem a 2 nagyobbikom vetett ki az ágyból... 6kor :shock: :shock: :shock: ca. 1 hónapja ez az új mániájuk. 6kor kelünk.

a neve: vi-sense kit magzatvízhez (van bakteriális fertőzéshez is szettjük)

sakkozom, hogy lasssan megint kellen UHra menni :D genetikain voltam utoljára :) azért 4hétnél többet én sem bírok ki :lol: :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm a válaszokat! :)
dkata Igazából a főnököm szeretné nagyon, hogy visszamenjek. Minden nap hív vagy ír, hogy mi van velem. Amúgy nagyon ragaszkodik hozzám. Jó munkaerő vagyok ezek szerint. :) Na meg megmondom őszintén a pénz is több és nem jönne rosszul, meg itthon már eléggé unom magam. De úgy is az lesz amit az orvos mond!! Egyelőre még örülök ha lyuk van a s......n. :oops:

Lányok ez a géndiagnosztika mire jó? Mit mutat meg pontosan?? Nekünk nem említette a Krizsa. :( Mondjuk nem olcsó, de a kicsikért természetesen mindent!!! S. O. S.!!! :)

Pbj :) Nagyon örülök Neked!! :) Te tudsz valamit a bezárásról amúgy? És Dr. Magenheim Ritáról (ezt Wish tőled is , ha tudsz valamit róla köszi). Azt hallottam nagyon aranyos. Valahogy Én jobban bízok a nőkben. A pasiktól jobban félek. :(

Kép
Kép
kiscsillag
 
 



Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ja még egy kérdés :)
A Gravidiát szedi valaki? Szerintetek az jó? Mert azt olvastam valahol, hogy a sok A vitamin nem jó a babának. Ezért nem szabad májat sem enni. Ebből mi igaz? Nem tudom most szedjem vagy ne. :? :roll:

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


kiscsillag írta:Ja még egy kérdés :)
A Gravidiát szedi valaki? Szerintetek az jó? Mert azt olvastam valahol, hogy a sok A vitamin nem jó a babának. Ezért nem szabad májat sem enni. Ebből mi igaz? Nem tudom most szedjem vagy ne. :? :roll:

ne parázz és egyél májat, ha szereted.
Ha vitaminszedő vagy szedheted a gravidát, elevitet akármelyik kismama-vitamin, vagy épp hagyományosat :lol:

(a máj mellesleg jó, mert sok a jól felszívódó vas benne :D)

szerintem már jó párszor írtam, de az ilyen "tények" csak akkor igazak, ha naponta megeszel 1 kg májat... akkor lehet, hogy tényleg több A vitamint viszel be a kelleténél.
De a táplálkozás alapvetően nem erről szól :D
egyél változatosan AKÁRMIT!!! de mértékkel :)
és ha este megkívánsz egy pohár bort, vagy egy sört, akkor nyugodtan idd meg :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kiscsillag

én elevitet szedek, a gravidában állítólag kevesebb vas.

Én amikor felhívtam Gyulán azt az Intézetet, ahol a kombinált tesztet csinálják, az volt az első kérdésem, hgoy mennyibe kerül, amire az volt a válasz, hogy ingyenes, mert támogatja a tb. meg is lepődtem, mert itt olvasom mindig, hogy milyen sokat fizettek érte.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Képzeljétek felhívtam a kórházat ahol a nőgyógyász van és azt mondta a nő aki felvette, hogy már csak április akárhányadikára van időpont a nőgyogyihoz. :evil: :( Erre azt mondta, hogy menjek el elöbb a védőnőhöz kérjek kiskönyvet és utána menjek a terhesgondozásra és ott nem kell időpont csak oda kell menni. Ti értitek ezt?? Mert én nem. :( Ti is elöbb a védőnőhöz mentetek?? Főleg nem értem mert ugye veszélyeztetett vagyok és jó lenne ha látna már nőgyogyi Mi is megnyugodnánk... :(

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Zsuzsi, Andrea :D
Nekem a következőképpen ment a dolog az Istenhegyi... Centrumban:
- 13. hét UH + vérvétel (28000 Ft)
- 16 hetesen pontban vérvétel (10000 FT - csak azért ,mert voltunk az előzőn, különben azt hiszem 20e lett volna)
Ha én legközelebb babát várok, csak a 16 hetesre megyek el. Az uh-t megcsinálja a saját dokid is abban az időben, a vérvizsgálat meg akkor egy kalap sz*r. Viszont a 4markereset az én dokim is nagyon ajánlotta, jobb, mintha csak AFP-t csináltatsz

Csajok,
reggel védőNÉNI-nél kezdem. Nem véletlen írom így, úgy beszél az emberrel, mintha 5 éves lenne. Doktor bácsi így úgy:))
Megállapítottam, kics...ttül ráér a védőnéni! 40 percet foglalkozott velem! Ja, és naggggyon sok hiányosságot talált még a kiskönyvemben, amiket illett volna a 12-13. hétig elintéznem. Szóval kedvesen ugyan, de a szőnyeg szélére lettem állítva! Próbáltam jól viselni, mert még jó ideig el kell viselnünk egymást, nem szólhatok be neki.... Ami jó, hogy vérnyomás meg vizelet rendben, és 6 hét alatt (mikor utoljára voltam) 70dkg-ot híztam:)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kiscsillag :D
miért vagy Te veszélyeztetett?

az ápr. meg elég vicces tényleg... az sok szempontból nm jó... a 12. héten kötelező vizsgáltok vannak, amiből így kicsúsztok!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Emma :D
hajj az én védőnénim is bír beszélni... de én simán megmondom, hogy most nem érek rá :D szóval szorítkozzunk a lényegre. :D
a másik, amit imádok, hogy úgy beszél velem, mintha az első babát várnánk... köszi... de már van 2 db 2.5 évesem :D nekem ne mondja el, hogy a terhesség alatt mire figyeljek meg mire nem, meg mi kell egy újszülöttnek :lol:

miért csak a 16 hetesre mennél?
én ezt nem értem. az intergrált teszt a pontosabb, amit az első trimeszterben csinálnak... a 4 markeres önmagában csak 80%os biztosságot ad.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, és a fixa ideája, hogy alacsony a vérnyomások. igen, alacsony... 105/55 általában.
és hogy ezt fel kellene tornászni.
kérdem én minek? mert alacsony a válasz.
de semmi panaszom nincs ezzel, akkor meg mit foglalkozik ezzel? :D

szoktam mondani, hogy jobb, mintha magas lenne :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kiscsillag,
Írtam privit :lol: én pasihoz járok, pont most megyek dokihoz fél 1 re akkor majd kifaggatom a bezárásos téémáról, remélem csak rémhír az egész
pbj12
 
 


Orsi :D
akkor neked sem egyszerű :D
És is azzal kezdtem, hogy még dolgozom, és f9-re járok, ezért sietek, ehhez képest lett ilyen maratoni... Attól félek, ha otthon látogat meg, hogy tudom majd kitenni???

Kép
Kép
emma1976
 
 


Orsi
Mert a 12.13. hetinek az alapja az UH, nyakiredő+orrcsont, amit a saját dokim is tökéletesen lemért :D Szóval utólag nem látom sok értelmét annak az uh-zásnak, a vérvételről meg tényleg sokak véleménye, hogy ilyenkor még nem érdemes nézni. na, de utólag már nem mondom, hogy baj, hogy elmentem mindkettőre, így együttes eredméynem van :)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :D
jah így már értem, hogy mire írtad :D

én nagyon készülök, hgy megmondom, hogy nekem nem kell, hogy hetente kijöjjön Lilihez, majd én viszem inkább... úgyis megyünk kocsival minden nap, mert viszem a fiúkat a bölcsibe, akkor mind1, hogy még megállunk-e a rendelő előtt.
marhára nem hiányzik, hogy mindent elmondjon megint, és a fél napot ott töltse... különösen úgy, hogy én már a fiúkkal sem vágytam a védőnőre olyan nagyon, jött és minek után a 3. alkalommal sem volt kérdésem, megbeszéltük, hogy nem jön olyan sűrűn, majd ha gondom van hívom. (szerinted hányszor hívtam? :wink: :lol: )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Judit :)
Fúú, nagyon várom, hogy mit mond a dokid a bezárásról. Mindenképpen írd meg. Én is próbálok utánnakérdezni.
Végül is kihez jársz, nem emlékszem...

Kicsillag :)
Külön van a Margitban a nőgyógyászat és a terhesgondozás. Neked nyilván a terhesgondozásra kell menned. Oda valóban nem kell időpontot kérni, csak odamész, beadod a kiskönyved, aztán behívnak, akkor megmondod, hogy te a doktehez az orvoshoz ornőhöz szeretnél járni és kész. Persze akkor menj, amikor az az orvos rendel a terhesgondozáson ;)
A védőnő meg kiállítja a kiskönyvet, ha viszel egy hivatalos papírt, hogy terhes vagy, ehhez jó a Kaális UH lelet is.


Kíváncsi vagyok, hogy Kata azóta is a párnán üldögél-e, vagy már szülnek :) SMS még nem jött.

wish
 
 


Pbj Nagyon várlak!!!!

Wish köszi szépen, akkor ez lesz. Csak kicsit meglepődtem, mert azt hittem, hogy ez fordítva megy, hogy majd a nőgyógyász ad papírt a védőnőhöz. Na mindegy. Csak lesz valahogy. Ja, Juditnak Sztanyik a dokija. Ismered? Én nem is találtam Őt meg a kórházban csak magánrendelést írnak. :( :?

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!
Wish, a párnán üldögélés nagyon kényelmes! Nem is gondoltam volna! :lol:
Sikerült 1 órát aludnom az éjjel, annyit keményedett a hasam. Ma kellett mennem a dokihoz, kicsit reméltem h szülünk is. De nem szülünk, teljesen zárt a méhszáj. Hogy fog ez kinyílni?! Áramlás jó lett, NST-n pihent a gyerkőc, amennyit az éjjel dolgozott, neki is kell valamikor. Egyetlen mini összehúzódást mért a gép, nem is éreztem. Mondtam is a dokinak, h itt minden bajom elmúlik, még a szülés is :lol:. 3507 g a becsült súlya, azt mondta a doki, akár ki is jöhet. Vasárnap ügyeletes, ha addig semmi nem történik, akkor megyek magzatvíz vizsgálatra. Kérdeztem, h fogja megnézni zárt méhszájnál? Kinyitjuk - volt a válasz. Többet nem akarok tudni!!!
Valahogy úgy éreztem, h most megint a császár felé hajlik, amitől én szomorú leszek...

Olvastam itt az uh-kat meg a 4 markeres tesztet - ez az ami a 18, 21-triszomiat, a Down-t + AFPt szűri? Mert ha igen, ezt nálunk is csinálják rutinból, emlékszem, a dokim mutogatta is a pontosságát vmi könyvben. 2006. jan.1-től csinálják nálunk, nem sima AFP szűrés van.
Az én dokim is megnézi minden alkalommal a bébit uh-n - én többek között ezért járok hozzá - nem is voltam máshol, pedig akartam. De én se bírnám sokáig, h ne lássam, h minden oké, ez így szuper, h nem csak irosgat, hanem csinál is vmit.

Még egy jó + 1 rossz hír: Strepptococcus negatív, viszont Candida Albicans több telepben... Elleptek a gombák még a terhesség közepén és azóta is kitartanak - úgyhogy megint kúp.

A vicc az, h nem találom a kiskönyvemet, lehet h a dokinál hagytam - én már tiszta hülye vagyok.

Ja, és megkérdeztem a dokit a magzatvíz szivárgásról (ami nem elárasz, tehát nem eldönthető), azt mondta, akkor is menni kell - inkább fölöslegesen, de látnia kell orvosnak.

dkata
 
 


Sziasztok

Holnap kapom vissza a tüneményeinket 11.30-ra kell menni, és mára a 4. is megtermékenyült,

Orsi
szerinted mi a garancia arra hogy ha 2 ajánlanak és 2-őt lefagyasztanának hogy ez a 2 fel is ébred szépen?

Sziasztok

erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Kiscsillag :D
nekem mindkétszer úgy ment, hogy a nőgyógyi írt papírt a kiskönyvhöz, de én magánredelésre jártam/járok.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


erika13 írta:Orsi
szerinted mi a garancia arra hogy ha 2 ajánlanak és 2-őt lefagyasztanának hogy ez a 2 fel is ébred szépen?

semmi :?
erre nincs garancia, csak akkor derül ki.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kiscsillag :)
Én csak a Dévais UH leletet vittem a védőnőhöz. Mondtam, hogy lombik sikerült, itt a lelet, de még nem tudom, kihez fogok járni terhesgondozásra, de a Margitba szeretnék. Nem problémázott semmit, megírta a kiskönyvet, ajánlott dokikat és kész.

Sztanyiknak sok betege van és jókat hallani róla is (ő külsős orvos, ha jól tudom, azaz nem a kórház alkalmazásában van). Egy barátnőm is nála szült és nagyon meg volt elégedve (ezt egyébként a Margitos orvosok 80%-ról eltudom mondani :D )
Itt megtalálod, hogy melyik orvos mikor van a terhesgondozáson:
http://www.freeweb.hu/margitkorhaz/cont ... rticle.154

Erika :)
Ügyesek a kicsikék :)
Ákosnál hányat tettek vissza? Ez is alapja lehet a döntésnek.

Kata :)
Ne aggódj ki fog bújni a bébi...
Az a 4 markeres, amit írsz. Most már sok kórházban megcsinálják, Zsebinek is megcsinálták a SOTE-n, ha jól emlékszem.

Most látom, hogy egy pók nagyratörő tervekel szövi a hálóját a konyhában. Úgy negyven centis szállal indított a sarokban és szorgalmasan dolgozik. Nem tudom mikor törjem le szegény lelkesedését most rögtön, vagy hagyjam még egy kicsit kibontakozni :D

wish
 
 


Sziasztok

Orsi
köszi a választ
akkor te még most is 3-at kérnél vissza a helyemben?

Wish
Ákosnál 3-at kértem vissza, de nála másnapra csak 1 termékenyült meg, és rá +1 napra lett 3,
most pedig másnapra volt 3, és mára lett a 4., de valszeg most is 3-at kérünk vissza, biztos ami biztos

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika :D
nem vagyok a helyedben... én valószínűleg nem reszkíroznám meg 2- vel, különösen azért, mert az 1 db később indult el, tehát lehet, hogy nem annyira jó minőségű.
de szerintem ezt Neked kell érezned, tanácsot ilyenkor nem lehet adni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kiscsillag

miért vagy veszélyeztetett terhes?

Erika

és ha 3-t kérsz vissza, mi lesz a 4-kel?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


zsuzsi73 írta:és ha 3-t kérsz vissza, mi lesz a 4-kel?

Zsuzsi

megsemmisítik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Lányok - keresek ilyen macis játszószőnyeget aminek mindjárt felteszem a képét, ha Valaki valahol lát vagy tudja, hogy hol lehet kapni légyszi segítsetek, mert nagyon szeretnénk ilyet! Sternstaller - ez a gyártó és a Baby outletben ennek a gyártónak a termékeit lehet kapni a honlapjuk szerint. Kérdés hogy ilyet lehet-e? Ha jár Valaki ott (vagy bárhol máshol) és lát akkor szóljon, mert fölöslegesen nem szeretnénk menni, csak ha biztos van. Előre is nagyon köszi. (az ára is érdekelne)

Kép
potykamanó
 
 


és ez a kép róla most összehajtott állapotban, egyébként téglalap alakúra szét lehet hajtani:

Kép macis játszószőnyeg [/img]

Kép
potykamanó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: