Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Nyulasz
a Choragon injekció mire jó? Miért kapod?
azt hova kell adni?

Mindenki pihenjen jóóóóó sokat!

A betegnek pedig gyógyulást!


Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia Erika!

Nem is olvastam el,hogy mire jó,de mindjárt megnézem.Ezt is popsiba,izomba kell adni.
Vendég
 


A Choragon HCG és arra kell hogy nagyobb legyen a beágyazódás esélye. :)
Annyira nem szeretem a hagymát.
Vendég
 

 
 

Erika!

Choragon:

"A szexuál szteroidok termelődését serkenti a petefészekben és a herékben(terhes nők vizeletéből nyerik :shock: )
Ovuláció indukálására a tüszőérés stimulálása után.
Sárgatest elégtelenség esetén a sárgatest funkció fenntartására."

Szerintem ez utóbbi.
Vendég
 


Áfonya!

Én meg a mézet nem szeretem.Akkor inkább hagyma.
Vendég
 


Ja,és így egyszerübb lett volna:

Áfonya írta:
[quote]A írta: Choragon HCG és arra kell hogy nagyobb legyen a beágyazódás esélye.
Vendég
 


Sziasztok

köszönöm a válaszokat

én most vajas kenyeret vacsiztam paprikás szalámival lilahagymával paradicsommal és paprikával. Én imádom a hagymát, a méz az túl édes.

Nyulasz
akkor most megint bejársz majd Harcimókushoz szurira?
mennyibe kerül ez a szuri?

Áfonya
mit csinálsz a hagymával?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Semmit nem csinálok a hagymával :lol:
Nyulasz tanácsolta hogy egyem, mert jó a betegségre. Neki írtam hogy nem szeretem annyira! :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Áfonya
akkor már értem

én meg olyan álmos vagyok, már nagyon nyúlik a szám, és még hol van éjjfél!


Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Erika!

Nem fogok bejárni Harcihoz,hétfőn úgyis megyek a háziorvosomhoz a zárójelentéssel,majd beadatom vele,meg szólok,hogy szerdán is meg pénteken is jövök.

4 ampulla volt 8.800 Huf.

Én utálom at Utrót.Kérdeztem Krizsa dokit,hogy nincs helyette más?De azt mondta ez van,ez a legjob. :cry:
Ennél még a Klion is jobb volt,mert azt csak este kellett.Komolyan inkább szúrnám magam,mint ez a sz@r. :evil:

Hajrá éjfél!
Vendég
 


Sziasztok!

Már alig vártam, hogy hazaérjünk és olvassalak Benneteket. Ki kellett szaladnom a reptérre, könyveket rendeltem külföldről és egy barátunk cipelte haza. Előtte meg vendégeink voltak. Szeretem, ha vannak nálunk, de most nagyon vártam, hogy végre elmenjenek.

Nyulasz!
Annyira örülök, hogy túl vagy a beültin. Ugye beszélgetsz a babókkal?
Tényleg ilyenkor csak zuhanyozni lehet vagy a kádban üldögélés sem tiltott?
Érzel valamit? Fáj a hasad? És hogy történik a transzfer?
Még nem tudom, hogy mi lesz a következő lépésünk, egyelőre a kedd miatt izgulunk, akkor megyünk Kopa dr-hoz, majd utána foglalkozom magammal. A jövő héten mindenképpen szeretnék eljutni a nőgyógyászomhoz, hogy megmutassam az UH képeket és megkérdezzem a véleményét.

Áfonya!
Gyógyulgass! Én a mézes teát javasolom, nálam beválik.
A lányod nem beteg? Vagy ő már túl van rajta?

Csibe!
Örülök, hogy jó lett a hormon eredmény! Meg annak is, hogy elmondtad a párodnak. Én is megkönnyebbültem, mikor nem kellett titokban ide irogatnom, sőt már meg is kérdezi, hogy mi van a lányokkal.
Az én párom is a Macát szedi (Bio boltban vettem), meg a szelént. Eddig Selenort, most meg cink + szelén pezsgőtablettát.
Vettem egy talpmasszázsról szóló könyvet, így most masszírozzuk az ivarmirigyek zónáit. Mindent bevetünk, hátha segít.

Erika!
Diabetikus kenyeret ettél? Gondolom neked a cukor miatt a méz nem is javasolt.
Már csak két óra és itt az éjfél. Miért kell 2 db tüszőrepesztő? Egy nem elég?

Üdv: Princess
princess
 
 


Princess,
a lányom (hála Istennek) az apja immunrendszerét örökölte, egészen hihetetlen de értsd szó szerint, soha nem betegek!!! A törpe néha-néha de 2 nap alatt magától meggyógyul. Csak én vagyok ilyen immunológiai selejt :( sajnos én nagyon érzékeny vagyok a légúti nyavalyákra. :( És most ugye komolyabb gyógyszert sem szedhetek :(
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
Utro: van szájon át szedhető is, de a legjobb mind közül tényleg a hüvelyi utro, mert máshol is olvastam és hallottam hogy ez fejti ki legjobban a hatását, és ha belegondol az ember akkor ez igaz is, mivel ezt oda kell rakni ahol a hatást is ki kell fejtse

Princess
diabetikus kenyér: igen a cukor miatt eszem,
méz: amúgy sem rajongtam érte soha, nekem túúúúl édes
tüsző repesztő: nem tudom hogy miért kell 2db, Ákosnál még más volt, akkor egy ismerős adta be izomba (fenékbe), de ez jobb, még ha 2db is, mert ezt én magam is be tudom adni, és nem kell szívességet kérni senkitől

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Most már nagyon fáradt vagyok írni,már a filmen is elaludtam,most meg a gépet jöttem kikapcsolni.
Mindenkinek szép álmokat!

Erika!
++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok

Mindenkinek Szép Jó Reggelt!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1171782418.65.gif[/img] Mindenkinek ezt kívánom!

Nyulasz
hogy érzed magad?

szuri: simán ment, 2 perc alatt megvolt mind a 2-ő, ahhoz képest hogy hogy féltem tőle sima ügy volt.

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!
[/img] Kép Ilyen szép vidám mosolygós napot kívánok mindenkinek!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Mindenkinek Szép Jó Reggelt!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1171782418.65.gif[/img] Mindenkinek ezt kívánom!

Nyulasz
hogy érzed magad?

szuri: simán ment, 2 perc alatt megvolt mind a 2-ő, ahhoz képest hogy hogy féltem tőle sima ügy volt.

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!
[/img] Kép Ilyen szép vidám mosolygós napot kívánok mindenkinek!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Princess!
Bizony beszélgetünk velük,elmondjuk nekik,hogy kapaszkodjanak,mert nagyon várjuk őket.
Sajna azt hallottam én is,hogy zuhanyozni kell,pedig én utálok,még nyáron is fázni szoktam.De ha az Utrót birom,akkor ez semmiség.
Igazából picit még mindig fájdogál a hasam,de már alig,viszont a hüvelyemtől felfelé szokott nyilalni.végülis ez is ismerős tünet,mert néha érzem a mensinél is,és gondolom beavatkozások miatt van.

Szerintem a transzfer egyszerübb lehet,mint a punkció,mert nem altattak el,Krizsa doki mondta,hogy mindig szól,hogy éppen mit csinál.Elöször megnézett UH-val,utána szerintem kb olyan eszközt,mint amit a rákszűrésnél használnak feltolt,és azt szétnyitotta,gondolom,hogy a katéternek szabad legyen az út,és utána feltolta a csövet(gondolom,mert látni nem láttam)és elhelyezte a sejtecskéket.Ez kb. 5-10 percig tartott.Utána megint UH,magyarázta is,hogy mi micsoda,majd nyomtatott egy képet a méhemről.Utána az örzőben kellett még feküdnöm úgy fél órát.



Nagyon drukkolok a kedd miatt,remélem jó hírekkel jössz!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

De azért van egy kis kétség bennem. :oops: Szerintetek mennyi az esélye,hogy mind a három megtapad?

Erika!

Sikerült a szuri?


Ja,igazából elég lenne egy tüszőrepi szuri is,de Harcimókus szerint biztos volt olyan,amikor kevésnek bizonyult egy,és Krizsa doki nem kockáztat.Azóta mindenki kettőt kap.

Áfonya!
Jobban vagy?
Vendég
 


Erika!

Köszönjük a képeket,nagyon aranyosak!
Köszönöm jó vagyok.


Ja és nem dohányzom,már tegnap sem dohányoztam,picit még küzdelmes a dolog,de sikerült!!!!!
Vendég
 


Nyulasz,
kedves vagy hogy kérded, hát hogy jobban az elég képlékeny dolog, de ma érzem napok óta először embernek magam. Az orrom folyik még (nem kicsit) de a torkom jobb és valahogy úgy általában jobban vagyok, remélem ez már a gyógyulás maga. Féltem is hogy nem leszek jobban, apa ma moziba visz este, vérzett volna a szívem egy ilyen ritka alkalmat kihagyni, helyette forró teát szürcsölni :twisted:
Nagyon nagyon nagyon ügyes vagy hogy nem bagózol!!! 8) Ne is gyújts rá, gondolj a babákra, de ezt mondani se kell, menni fog!
Hogy mindhárom megtapad szerintem igen valószínűtlen ha azt vesszük hogy a spontán terhességek kb fele megszakad mielött az anya észrevenné (értsd megtermékenyül de be sem ágyazódik, vagy elkezd beágyazódni de nem sikerül, vagy osztódás közben csúszik be hiba) tehát épp 2 fog megmaradni és gyönyörű ikreid lesznek!
Vendég
 


Sziasztok!

Erika!
Nagyon aranyosak a képek! Örülök, hogy túl vagy a két tüszőrepesztőn. A hasfaladba kellett beadnod? Jobb és baloldalra?

Áfonya!
Gyógyulgass, hogy el tudj menni a moziba. Ha ritkán van ilyen alaklom, akkor tényleg kár lenne kihagyni. Mit néztek meg?

Nyulasz!
Ügyes vagy, hogy nem gyújtasz rá! Biztos érzik a babók, hogy milyen sok mindent megteszel értük, mennyire várjátok őket és reméljük minél többen (ketten v. esetleg hárman) szeretnének egy ilyen jó kis családba születni.
Krizsa dr. mint mondott, mennyi az esélye, hogy ikrek legyenek?

Most elmegyünk itthonról, de később még jövök!

Üdv. Princess
princess
 
 


Sziasztok!

Mi is ritkán járunk moziba,de legközelebb májusban bizti elmegyünk,mert jön a Shrekk 3.része.És azt ki nem hagynám.


Azt nem tudom mennyi az esélye az ikreknek,nem is kérdeztem,akarom is meg nem is.Persze hármat csak amiatt nem szeretnék,hogy szerintem nagy kockázattal jár,hogy sikerül-e kihordani,meg biztos nagyon kicsi súllyal születnének,sokkal korábban,ami miatt mondjuk a tüdejük nem fejlődik még ki rendesen,és mondjuk a sok inkubátorban töltött idő miatt a szeme sokkal gyengébb lesz...
Na jó abbahagyom inkább.Jöjjön mindegyik ha akar.

Erika!

Az Utró után meddig ajánlatos vizszintesben maradni?
Vendég
 


Sziasztok!

Erika mennek a peteérlelő drukkok+++++++++++++++, ugye hétfön lesz a punkció.

Nyulasz, hogy érzed magad illetve érzel valami változást magadon?

Áfonya kiváncsi vagyok mit mondt a dokid, ja meg az uh képre is.

Princess ti is várjátok a keddet?

Mennem kell, legyetek jók, vigyázzatok magatokra

Pusz
csibe
csibe32
 
 


Szia Csibe!

Asszem a kedd sokmindenkinek izgis lesz!

Ti mentek Papp prof.hoz,
Áfonya megy UH-ra,
Princessék mennek Kopa dr.hoz,
Erika megtudja mennyi sejtecske termékenyült meg...

Ha tévedtem volna,akkor bocsi,de én így emlékszem.
Vendég
 


Sziasztok

Igen sikerült beadni éjjfélkor a 2db tüszőrepesztőt (2 perc alatt letudtam).

Nyulasz
én Ákosnál az Utro berakása után mindig feküdtem, most valszeg úgy lesz hogy reggel hajnalba mikor még alszik, utána mikor lerakom aludni 1-kor én is lefekszem vele, és este mikor megyek aludni akkor.
Szerintem feküdj vele valamennyit, mert szerintem akkor jobban fog hatni, én reggel is megpróbálok majd legalább 1 órát feküdni vele.
én holnap hétfőn már tudni fogom hogy hány petécském lett.

Princess
igen a hasfalamba kellett adni, 1-et jobbra és 1-et balra.
de már tegnap este hiányzott is a suprefact és a gonal. Ma meg már ügye semmi - szuri mentes nap.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!

Tudom,hogy holnap tudni fogod hány petécskéd lett,én a keddre azt írtam,hogy megtudod mennyi termékenyült meg. :wink:
[quote]E írta:rika megtudja mennyi sejtecske termékenyült meg...


Persze azért fekszem mindig az Utró után.
Vendég
 


Nyulasz!

Bátyáméknál is sokaáig úgy volt, hogy mind a 3 baba megtapadt, mert a véreredménye hcg ( nem vagyok biztos benne, hogy azt nézik meg :oops: )1000 fölött volt, első uh-ig mindig ezt mondogatták nekik. Sajnáltuk is a sogornömet kb. 155 cm magas kb 45 kg, hogy szegény hogy viseli majd. Aztán kiderült, hogy egy bababóca van neki, és nagy volt a megkönnyebülés. Mastmár kb. 4 hónapos terhes.
Te mikor mész vérvételre? Gratula a bagómentességhez :)
Igazad van Erikával kapcsolatban, akkor már tudni fogja, hogy hány petécske termékenyült meg. Tényleg Erika, neked hány tüszőt láttak?
Áfonyaa, hogy állsz a náthával?
Princess merre jársz?

Visszatérve, péntekre, a doki a következőket mondta:
Kedden meg tudjuk majd proftól, hogy alkalmas-e a párom SMART-ra. Elözményeket látva nagyon kis esélyt ad rá. Negatív a véleménye a beavatkozásról. Nagy a génsérülés ésélye és kb. 2-3% statisztikát ( mutatott éves statisztikákat is) mutatott a megtapadásra. Smartnál nem spermiummal, hanem annak valamilyen kezdeményével termékenyitik meg a petét. Ha találnak
spermiumot 1-2-öt az oké, de kevés esélyt adott rá. Akkor nagyobbnak titulálta a beavatkozás veszélyeit, mint az eredményét, de lehetséges megoldás a saját gyerekre.
Ha fullra negatív lesz megint, akkor inszemináció jöhet szóba. Ez a beavatkozás a nők 10%-nak sikeres csak. Ha az első három beavatkozás után sem leszek terhes, akkor az után ezzel a módzserrel nagyon kicsi az esély a teherbeesésnek. Ezután marad a donor lombik, mint eshetőség.
Mindezekhez mutatott éves belföldi+külföldi statisztikákat. Gyakorlatilag egy rögtönzött előadás volt, csak a diavetitő hiányzott. Több mint fél órát magyarázott nekünk a magánrendelésén, és képzeljétek nem kért pénzt.

Vitaminokról. Most a következőket adom a páromnak: Béres csepp, E-vitamin,szelén+czink tbl-át kap, Pollengrepet ( valamilyen antioxidáns megszüntette a szénanátháját) ja és ma estétől kapja a Maca Vibét is . Egy baj van, hogy nem mond le az ülőfürdőről, igaz nem forró vízben ül. :(
Bocsika, hogy kicsit hosszúra sikeredtem.

Csibe
csibe32
 
 


Sziasztok

Nyulasz
bocsi, akkor nagyon félre értettem, igen kedden már nagyjából tudni fogom, hogy mi a helyzet, de lehet hogy csak szerdán, majd kiderül.
(Ákosnál is 24 óra múlva csak 1 volt, és 48 óra múlva már 3 volt) ezért írtam hogy nagyjából, de én nagyon remélem, hogy kedden már tudni fogom!
és nagy nagy gratula a cigi ügyhöz!

Csibe
a mágus csütörtökön 3,5 tüszőt látott (a fél = kicsi)
ki volt az a doki aki nem kért pénzt magánba? csak ha szabad kérdezni? Én még ilyet nem hallottam? Jó ember lehet!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika, Kósa dr. Schöfibe a reprodukciós osztályát vezeti. Azt mondta, hogy nem kér pénzt, mert csak megbeszéltük a dolgokat, a lehetőségeket.

Jó éjszakát, szép álmokat.

sziasztok

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
köszi, javulok nátha fronton, talán meggyógyulok lassan mostmár.
Nagyobb baj hogy ma is találtam egy véres nyálkadarabot a wc papíron. Mivel azonnali szívszélhüdést kapok ilyenkor elhatároztam nem nézegetem a wc papírt. Görcsöltem is pár órát, vettem be 4 MagneB6-ot, mostmár jól vagyok. Egyszer legyek 12 hetes terhes, én soha többet ezt a stresszt végig nem csinálom!!!
Milyen érdekes amit írtál hogy nem csak spermiummal tudnak petét termékenyíteni hanem annak kezdeményével is már :o Tényleg nagyszerű doki lehet aki ilyen széleskörűen tájékoztat és még pénzt sem kér mondván csak megbeszélés volt!
Erika,
akkor mostmár neked mennek ezerrel a drukkok, hiszen Nyulasznak nyilvánvalóan sikerült :wink: nagyon fogok szorítani a puncióhoz!!!
Nyulasz,
jól vagy? Pihizel?
Vendég
 


Áfonya!

Akkor a mozi ugrott?
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám,csak eddig nem írt senki,mostmeg győzöm visszaolvasni.

Csibe!

Szerintem ezek a vitaminok tök jók,remélem nálatok is meghozza az eredményt.
Kaptam egy terhességi tesztet,azt kell megcsinálnom 14 nappal a punkció után,és akkor kell telefonálnom,hogy mi az eredmény.Ez márc.3.-a lesz.
Szorítok nagyon a keddre!!!!+++++++++++++++++++

Erika!

Holnapra ++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++

Áfonya!
Köszi,vagyogatok.Fájdogál a hasam,meg nyilalgat a hüvelyem,de csak annyira,mint eddig is.Remélem nem gond.
Te is nyugodj meg,a magne B 6 biztos jó,mert nekem is felírta a doki.Biztos nem lesz gond,ne stresszelj.

Princess!

Ti is jó mozgalmas életet éltek,gondolom hétvégékre mindig jut valami program.
Vendég
 


A mozi ugrott de nem ezért :x
Bementünk a városba, vettünk csipszet, kólát, (ekkor volt fél 7) majd közölték velünk hogy a film 5kor kezdődött, mindjárt vége. Mondom a nőnek hogy na de 7re volt kiírva!!! Aszongya nem, mert a plakátokon 5 óra van. Mondom na de INTERNET!!! Ott néztem és 7 óra van odaírva! A nő megvonja a vállát, és közli hogy akkor elírták, miért nem a plakátot nézem. Mondom mert én a szomszéd faluban lakom, nem itt a városban, oda nincs kiplakátolva! Erre nem volt újabb kreatív ötlete! :x :evil: :x
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, délelőtt volt közös programunk a párommal (végre!), elvitt az állatkertbe. Imádom az elefántokat, és hétvégén (11 órától) van egy új program, a belépőn kívül 200 Ft-ért kapsz egy almát + répát és lehet elefántot etetni. Sorba kellett álli, két kört is mentem, rajtunk kívül csak gyerekek voltak szülőkkel, de szerintem én jobban lelkesedtem, mint ők. Meg is simogattam az ormányát.
Délután meg be kellett fejeznem egy munkát, azért csak most tudok írni.

Áfonya!
Sajnálom a mozit, és mit csináltatok helyette? Séta? Vagy hazamentetek?

Nyulasz!
Ugye pihengetsz? Akkor most március 3-ig izgulhatunk. Hú, de hosszú lesz.

Már alig várom a keddet, remélem jó hírekkel jön mindenki. Nyulasz már össze is állította a listát, ki hova megy aznap.

Üdv: Princess
princess
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék kérdezni tőletek a lombikkal kapcsolatban:
Pco-s vagyok, most volt a 2. laparom, orvosom 6 hónap "haladékot adott" a spontán próbálkozásra amikor is stimulálnak. Ha ez letelik a lombik jöhet számításba.

Mennyibe kerül egy lombik, úgy értem milyen szereket kell beszerezni és milyen plussz költséget von maga után?
Én úgy gondolom az injekció szerek megegyeznek a sima stimunál alkalmazottakkal.

Eddig peteérésre kaptam merionalt 5 ampulla + clostilbegyt tablettát, tüszőrepesztésre Choragont 2 ampulla, majd progi pótlásra Utrogestant. A gyógyszerek remekül működtek csak el voltak záródva a petevezetők.


Köszi előre is a segítséget!

Kép
lara26
 
 


Princess,
én is biztos 2x is sorbaálltam volna elefántot etetni! Mi is rég tervezünk egy állatkerti kirándulást (a gyerekre hivatkozva :P ) csak ugye nekünk elég messze van.
Mi elmentünk egy cukiba, vettünk egy kazal krémest, és hazamentünk, megvendégeltük a mamát (anyósom) krémessel hamár feleslegesen jött pesztrának szegény.
Lara,
több protokoll létezik a lombikhoz, és ehhez igazodnak a szerek is (meg hogy melyik doki mit szokott meg). Az én kezdő gyógyszerköltségem 100ezer Ft volt, de ehhez még jött volna hozzá menetközben (és ez még a gyógyszerár támogatás csökkentése elött volt!) Ebben van Gonal-F, Merional, Decapeptyl, Ovitrelle, Utrogestan, és még apróságok, különböző gyógyszerek, hüvelykúpok.
Vendég
 


Szép jó reggelt :D

Nyulasz,semmi vérvétel csak teszt? Gondolom nagyon érzékenységű teszt lehet. Mondtad a dokinak, hogy fájdogál a hasad? Érdemes lenne szólnod.
Nyulasz mióta szeditek a vitaminokat?

Erika kiváncsi vagyok mit mondanak ma. Mennek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Princess te is nagyon sokat dolgozol, hétvége a pihenésé(+a háztartásé :) ) Jó is lenne, ha igy lenne.

Áfonyaa sajnálom, hogy nem jött össze a a mozi. Hát ideje neked is eljutnod a nőgyógyászhoz :shock:

Lányok,
Felmerült bennem egy kérdés az ICSI ugyanaz mint a SMART?

Csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Erika!
Akkor most megy veled a párod is?Vagy nem?Egyedül nem engednek haza,csak kisérővel!
Mennek a drukkok+++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Áfonya!
Az szép!Felétek aztán jó összehangoltan működik a mozi.Akinek van internet,az minek akar moziba menni.Úgyse éri el a filmet. :lol:
Najó,tényleg sajnálom.Mit néztetek volna meg?

Princess!
Én is imádom az elefántokat,én még iskolás koromban voltam Ausztriában a Szafari parkban,és ott etettem elfántot,zsiráfot meg ilyen szelidebb állatokat.
Mi asszem úgy 2 éve voltunk az állatkertben,de nagyon szépen megcsinálták.

Szia Lara!
Nekem a rövid protokoll volt.Ez abból állt,hogy fogamzásgátlót szedtem egy hónapig.Utána 58.000.- volt(emelés elött,most kb.83.000)az első adag szuri,Suprefact 4 napig,Gonal F 6 napig,+Klion D hüvelytabletta.
És akkor innen jön,hogy ki hogyan reagál.Én nem túl jól,ezért még Gonalért fizettem 7.500.,mert a Gonálban még volt 75ml.,
utána pedig Gonal+Merional 3 napig 30.000.
Majd Ovittrel 2 ampulla tüszőrepesztő,biztos ami biztos alapon,meg még 75 ml Gonal,+ merional 25.000.
Meg Doxi kapszula 4 napig,meg Utrogestán folyamatosban kb.10.000
Majd beülti után Choragon szuri 4 ampulla,8.800.
Meg még ma veszek Magne B6-ot,gondolom az már filléres dolog.
És így lett 4 tüszőm,ami azért nem egy dobogós hely.
Asszem nem hagytam ki semmit,tehát nagyon függ majd attól,hogy hogyan reagálsz.
Kívánom,hogy mielöbb babás legyél!
Vendég
 


Csibe!

Picit fájdogál,de szerintem semmi komoly.
Kb. november óta,de lehet inkább december óta szedi a párom a vitaminokat.

Az ICSI és a SMART az más.Mindjárt megkeresem.
Vendég
 



Szóval amit SMART eljárással nyernek,azt ICSI módszerrel termékenyítik meg.
Vendég
 


Éjszaka a múzeumban - vagy valami hasonló című filmre mentünk volna. Azért sajnálom mert a paksi mozi icipici, minden film 1x megy, nincs is inden nap vetítés. Tehát ha lemaradsz, akkor lemaradtál. És normális film olyan ritkán van :( (Ha nagyon akarom persze pár éjszaka alatt leszedem BCDC-vel de a mozifeeling... az azért más)
Erika,
mennek ám a drukkok!!!
Nyulasz,
pihengess!
Vendég
 


Na most akkor moziba vagy múzeumba akartatok menni??? :lol:
Vendég
 


Köszi nyulasz a segitséget. SMART-ra azt mondta, hogy ha a prof. azt mondja, hogy mehet akkor oké, de nagyon nem ajánlja, mert a génhiba lehetősége nagyon nagy. Ja és kedd után derül ki, hogy lesz-e hsg vagy nem.

csibe
csibe32
 
 


Csibe!

De szerintem elöször úgyis kellene a párodnál csinálni kromoszóma vizsgálatot,meg hormont,és még utána jön a biopszia.Szerintem még nagyon hosszú út áll a párod elött,mielött SMART-ra kerülne a sor.
Végső döntést csak akkor hozzatok,ha már mindent megtettetek.És inkább kérjétek ki több szakember véleményét is.
Tudom költséges,meg időigényes dolog,de legalább nem marad bennetek semmi kétség,hogy jól döntöttetek,akárhogy is lesz tovább.
A HSG-d mitől függ?Attól hogy lombik-e vagy inszem?
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem az UH-ról. Luca lányunk él és virul, nem nagyon érdekelte, hogy a szülei mozizni szeretnének. :D :D :D Háttal volt az UH-nak, így csak profilból láttuk a fejecskéjét és az arcánál a kezét. Így a 3D-s képek sem lettek olyan fantasztikusak. Megfordult, most a fejecskéje van fölfelé. Még nagyon vékonyka, mert a zsírszövetei még csak most kezdenek majd feltöltődni, de minden mérete akkora, amekkorának lennie kell, a belső szervei is rendben vannak és végülis ezért mentünk. Majd gyönyörködünk benne, ha megszületett, akkor már nem fog tudni elbújni. :D :D :D

A képekkel megint bajban leszek, mert DVD-t és papírképet kaptunk és a gépemen csak CD lejátszó van, de ígérem a héten megoldom valahogy és végre teszek fel képet. :oops:

Áfonya! Remélem már jobban vagy! Az én tuti tippem a foghagyma és a kivi lett volna (akkor ezek szerint a foghagyma nem téma nálad).

Nyulasz! El fog jönni az a március 3 is! Nagyon nagyon szorítok a babóknak! A 3-as ikrekre szerintem is elég kicsi az esély, ne aggódj.

Erika! Remélem veled is minden OK, bár gondolom ma legfeljebb este érsz ide. Szorítok!

Csibe! A donoros megoldásnál, ha veled minden rendben, akkor inszem is szóba jöhet, nálunk is ez volt. A donoros inszem esélye sokkal nagyobb, mint egyébként (25% körüli 10 helyett), mert gyakorlatilag két egyészséges ivarsejt találkozik és a spermiumok mennyisége is átlag feletti. De ne legyen rá szükségetek. Ha csak előalakot találnak, akkor érdemes elgondolkodni, hogy SMART vagy donor, ez persze nagyon nehéz kérdés.

nyusziful76
 
 


Nyuszifül,
ha kaptatok papírképeket, azt lefotózni digitálissal és feltenni nem tudnád? Kíváncsi vagyok kislányotokra (aki ezek szerint szégyenlős kicsit :) ) Örülök hogy minden rendben veletek!!!
A tippeket köszi de talán meggyógyulok mostmár. :)
Vendég
 


Szia Nyuszifül!

Ez fantasztitikus!Kislány!Imádom a kislányokat!Persze a kisfiúkat is,de én mindig lányt szerettem volna.Olyan tündi-bündik!
És ez már tuti?
Nagyon várjuk a képeket!!!!
Most megyek a házidokinénihez,beadatom a szurimat,meg leadom neki a zárójelentést amit Krizsa doki adott.
Vendég
 


Áfonya!

Technikailag persze nem bonyolult, csak még ősszel elromlott a digitális gépünk és azóta senki nem lepett meg minket újabbal :cry: De a héten családon belül megpróbálok szerezni és lefotózom, hogy végre tudjak ide is feltenni+ barátoknak küldözgetni. :D De lehet, hogy a DVD-ről is tudunk képet levenni, csak arra meg az itteni gépem nem jó.

Örülök, hogy jobban vagy!

Nyulasz!

A 3D-sen nem látszik, hogy kislány, mert a fenekét egyáltalán nem mutogatta (ilyen kis szemérmes a drágám :oops: ), de a doki azt mondta a 2D alapján, hogy 98%, hogy kislány és hát azért mentünk hozzá, mert azt hallottuk, hogy nagyon jó UH specialista, szóval én elhiszem neki. :P De jövő héten úgyis megyünk a rendes protokoll szerinti UH-ra és talán ott is mondanak valamit.

Nekem teljesen mindegy volt, hogy kislány vagy kisfiú, a férjem inkább fiút szeretett volna, de szerintem ő sem csalódott. :lol: Különösen ha majd Luca is olyan apás lesz, mint a lányok általában.

nyusziful76
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az infókat!! Mindenkinek a legjobbat kívánom!!

Kép
lara26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?