Új privát üzeneted érkezett!

BUBEK
JÓK EZEK AZ IDEGGYENGE VIRÁGOK! :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok! Mamacka: Látom nektek is vannak ilyen fürdős gumiállatkáitok...(narancssárga jegesmedvére gondolok)..Nekünk is pont ugyan ilyen van..Ti mit csináltok vele, hogy fürdés után kijöjjön belőle a víz?És ne penészesedjen meg belül? ( Gondolom, hogy penész lehet, mert feketés, szürkés foltok láthatók az alján, de hát ugye bele nem látok...)Mák

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


a MIÉNK MÉG NEM PENÉSZES, DE TUDOM EZ LESZ A SORSA... :(
nEMTUDOM MIT LEHET ELLENE TENNI hülye capslock

Esetleg próbálj bele ecetet fecskendezni majd vízzel átmosni... :(
bár akkor büdi lesz... :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Halihó!

Ádusz jobbulást!!!! Beni jobbulást!!! Görgő jobbulást!!!! (ha te már meg nem gyógyultál!) Remélem senkit sem hagytam ki.

Szonjamaci, Még sok boldog születésnapot kívánunk!!

Eszti, Mamac, még nem is írtam, hogy naaagyon szép amit együtt kitaláltatok!!

Szerintemezek a virágok nem ideggyengék, hanem valami más :wink:

Családom 2/5-e(a fiúk) cirkuszban, 1/5-e lovagol, 1/5-e alszik és a maradék is mindjárt megy egy kicsit szunyizni!!!

Sajtiékkal mi van, nem jelentkezett csütörtök óta, tud valaki róluk valamit???
jumam
 
 


Lehet hogy a miénk is akkor kezdte el ezt amikor itthon maradtak egy hónapra használat nélkül....ha most így jól belegondolok..Férjikém szokott velük szórakozni, hogy kinyomkodja belőle a vizet, de ilyen kis foltokban van benne...oda bele sem tudsz nyúlni...főleg a zöld kiselefántosban, meg az oroszlánban maradtak meg ezek a foltok...Na mindegy...végülis nem egy nagy összeg volt...max kihajítjuk, mert így azért nem adom oda Fanninak...Csak az a fura benne, hogy direkt fürdőjátékként árulták és nem tudod belőle kiszuperálni a vizet...Pici mindenképpen marad benne..

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Ja egyébként klasszak a képeitek :oops: ..ezt akartam már az előbb is írni, csak olyan rettenetesen szétszórt vagyok... :?

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mamac mondjuk ez az ecet elgondolkodtató...de ha a vizet sem tudod kiszedni belőle akkor az ecetet sem...és akkor a csajó meg azt szipókázza (folyton rágná őket)...az nem annyira jó...nem?mondjuk én először a domestoson gondolkodtam el, de ugyan ezen okból nem tettem bele végül...Most félre vannak állítva, mert nem tudom mit lehet velük csinálni.....

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Szerintem vágj nagyobb lukat rá és úgy mosd ki ecettel... én domestost kihagynám az nem vlami bababarát... akkor már inkább az ecet... Az ecet régi jól bevált penészölő!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Szonjácska!
Istenke éltessen sokáig!
Kép

Ádusz,Beni!
Kép
Jobbulást Nektek!

Vuka!
:lol: :lol: :lol:

Mák!
Sajna Domi vizijátékai is bepenészesedtek.még az FP játék is. :evil: Vettem több féle penészölő sprayt(arany árban :evil: )de semmi nem használt.anyós szerint ha a műanyag egyszer bepenészedik nem szeded le semmivel. :evil: :roll:

Gabus!
Nagyon klassz a szoba tényleg olyan mint egy játszótér. :lol: :wink: Nektek mennyi helyetek van még a lakásban.... :shock: Jó a vonalzótok. :wink:

Többiek pussz

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Ja!A penészes játékok a kukában kötöttek ki.Csak az FP-t nem volt szivem kidobni mert egyszer valakitől kapta Domi...... :?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


No most megvizslattam...a két kisebb talpunál vannak csak ezek a foltok..és csak a mancs részeiken...Nem is olyan nagyon feltűnően, csak ugye mikor hazajöttünk én mindent lemosogattam, mert hát itt állt egy hónapig használat nélkül és akkor vettem észre...vacakoltunk velük egy ideig, de mivel nem tudtuk megnyugtatóan kiszedni félreraktuk őket...majd kipróbálom ezt az ecet dolgot...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Ildicsi elég rosszul hangzik ez a penész dolog nem?Amikor az ember lánya folyton sikamikálja a fürdőszobát, mert hát tiszta, meg lehetőleg minnél bacimentesebb legyen... Mondjuk a fürdéskor belemenő habfürdős víz miatt van tuti, mert hát akár hogy bizergálod nem jön ki belőlük, hiába van az a pici lyuk az aljukon..mondjuk én csak gondolom, hogy penész lehet, mert hát ugye bele nem látok...
Mi az az FP?

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mondjuk néha meglepnek a Fanninak vásárolt méregdrága dolgok hibái...olyasmik amire az ember nem is gondol mikor megveszi..mondjuk gondolom ezt már mindenki megtapasztalta...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Hát igen semmi sem tökéletes! :) :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ma olyan jó kis napunk van különben:):):)...Rakok fel néhány képet:).

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


bezzeg amikor én itt lebzselek
Kép
elég hiányos a létszám! :(
irgum-burgum...

tudjátok mit
ezt nektek!

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac, felébredtünk, vagyok!!!!!!!! Én is kicsinyítek képeket mindjárt az elmúlt napoból. Ja, meg még taliképekkel is tartozom!!!
Egy kis türelem...
jumam
 
 


Mamac, jut eszembe, én szóba sem állok veled, mert annyira vékony lettél, hogy az már vérlázító!!! :wink: :) :lol:

Gratulálok, mennyit fogytál, mennyi idő alatt?
jumam
 
 


Ez még a tegnap esténk:)..Megjött az ázott kis madárkánk fürdésből:).

Kép

A mai napot reggeli után lovacskázással indítottuk:).

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Aztán mást gondoltunk

Kép

Szökésnek eredtünk, hogy

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mamac, tényleg sokat csinosodtál! Csak így tovább. És hogy megnyugodj, azért Áronon maradt még a husiból! :)
Vendég
 


Kép

elindultam Teót látogatni, anya a konyhában kapott rajta

Kép

Ki nem jutottunk, de bratyiztunk picit Teóval ablakon keresztül:

Kép

Kép

Aztán gyipaciztunk picit anyán, persze nem nagyon élveztük:):):) ez látszik

Kép


Aztán végre megjött apa, akire mindig lehet számítani egy kis pacizás terén...

Kép


Anya: " - Fanni hol lakik a kisegér?" Fanni: " - Miért kérdezgetnek tőlem állandóan ilyeneket?"

Kép

Persze nem fogtok ki rajtam:

Kép

Gyere már elő....

Kép

Már nem azért de a bújócska apával sokkal érdekesebb:

Kép

Utánna meg elkezdünk rendet rakni baba módra:)

Kép

Végül elmesélnénk a mamának a történteket...Ha végre megkaparinthatnánk a másik telefont..

Kép

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Bocsánat ha valakit untattunk:).De annyira tetszett ez a mai nap...picit úgy jártunk mint Gabus a hintázásal...csak mi pacival...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok!

Szonja, boldog szülinapot!!!! :D

A betegeskedő babáknak meg mielőbbi gyógyulást!!!!!!!!!

Üdv: L'apu.
liviapu
 
 


Áduszka, jobbulást!

Nem is mondtam, hogy olyan jól voltunk tegnap, hogy mégis elmentünk este D. Bill koncertre, állat volt! Lengette a fradis törölközőjét....Gabuscsaládra gondoltam!!! :)
Vendég
 


Ja, Benyót itthon hagytuk, anyukámék őrizték, csak mi mentünk koncertre.... :lol:
Vendég
 


Eszti elárulod nekem ezt a bűvös répás, rizses csirkefőzi receptet?

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


[quote]M írta:amac, jut eszembe, én szóba sem állok veled, mert annyira vékony lettél, hogy az már vérlázító!!! Wink Smile Laughing

Ezt a sógornőm öt perce szinte pont ugyanígy mondta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pedig azért a soványtól még messze vagyok! :)

Most nyomtam be egy csomó csokit... csak,hogy tegyek az etiópság ellen!
ettem két bonbonmeggyet, egy mozart kuglit, meg két after eit-et ez volt a keserű csoki helyett
Előtte babapiskótát vacsiztam Árontól kunyizott kölesgolyókkal!
:oops: :oops: :oops: :oops:

Ez is a fogyókúra része! :wink:

Amúgy most tartok a felénél a kilencven napnak és eddig 72-ről 64 körülire sorvadtam Norbi szerint ugyanis tornázni nincs energiám... :(


Mák
Fanni szerintem tiszta apja! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Megyek mert ordít a gyerek nagyapja gondolom berakta a ketrecbe én meg azért nem mentem misére, hogy a gyereket pesztráljam nem azért, hogy itt üljek... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops::oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac ez milyen diéta ez az egyik nap csak szénhidrát, gyümölcs...stb?

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mamac ez ari volt:)....ja egyébként tényleg apja lánykája a lányom...főleg a szeme:):):):):)...imádom azt a jégkék szemüket...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


[quote="mamacka"]P írta:mamackaedig azért a soványtól még messze vagyok! :)

Mamacka, ne akarjál sovány lenni léccci! :wink:

Eszti,
Deáááááááááááááááááááááááákbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiill?! Ezt nem kellett volna! Kííííínzás!
Valahány éve a Szigeten láttam utoljára, de a sátorban nem volt már hely, így kintről nyújtogattuk a nyakunkat. A hülye szervezők benyomták Bill bácsit egy sátorba, pedig ha valakinél számítani lehet telt házra, hát az ő. A nagyszínpadon meg ezalatt valami ugribugri tinnikkedvence zenekar nyomult valószínűleg. :evil:
Mielőtt eljöttem a melóhelyről Livi születése miatt, sokat hallgattuk szegény Zámbó Jimmyhez szokott munkatársaink nagy örömére. :lol:

Ma végérvényesen lezárult a névnapozás, illetve Z és a nővére szülinapja

Asztaaa, fruttapura! Honnan tudtad Keresztanyu, hogy az egyik kedvencem?
Kép

A Mamától egy kígyó (szerelem első látásra) és 2 mesekönyv (szintén) :lol:
Kép

Bírlak Keresztmami!
Kép

Mondjátok már, hogy ügyes vagyok!
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mosunk (Benyó), főzünk (Marci)
Kép
Kép
Kié legyen a tojás??
Kérem!!! Kép
Nem akarom odaadni, brühü!!
Kép
Deee, ide fogod adni!!
Kép
Akkor elveszem!!
Kép
Tényleg elvette!!
Kép
És vissza sem adom!
Kép

Folyt.
jumam
 
 


Gabus látom megengedte megfogni a micmacos könyvet amíg csúszik:):):)..Nagyon kis aranyos!!

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


ILBA HÍREK:
Sok változás nincs, fosi, hányás még mindig akad, Beni megkapta élete első cumisüvegét (2-3 hetes korát leszámítva, mikor 1-2× be lett vetve), babateáját. Éjjel alszik a kis beste, remélem otthon is megtartja ezt a szokását a szülei örömére 8), és rossz hír, hogy a családtagok, akik beugrottak a kórházba vigyázni rá időnként, szintén megbetegedtek. A 2 nagyi és Ilba húga. :cry:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam, méééééééééééééééééééééééééééééééééég! :)

Gabus, csak hogy tovább kínozzalak, naaaaaaaagyon-naaaaaaaaaagyon szuper volt tegnap Billbácsi. Mindig elcsodálkozom, hogy mennyire egy torz ember kívülről, és olyan a hangja, mint a fene......ha nem Mo-ra születik, ő sem itt tart, úgy gondolom....Szal jó volt. :) :)

Mák, a répát, rizst megpirítom egyszerre pici olívaolajon, amihez vágok kevés hagymát is. Mikor picit megpirítottam, rádobom a csirkehusit, felöntöm vízzel, ízesítem vegetával (sós), petrezselyemmel, és megfőzöm. Aztán turmixolom. Ennyi.

Amúgy lefagyiztam, így holnapra van kaja. :)

Úgy látom, Livi élvezi, ha a célkeresztben van. :lol:
Vendég
 


Ezek nem jó Ilbahírek. Makacs fertőzés, a fene..... :cry:
Vendég
 


Eszti,
én örülök, hogy ide született, különben nem a miénk lenne, és max. 5 évente jönne el Magyarországra koncertezni.
De azért értem mire gondolsz. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti köszönöm!
Jónak hangzik...Mi még rizs nem ettünk...Néha van úgy, hogy nem olyasmit főzök magunknak amiből lehet Fanninak adni és ez egy elég egyszerű recept..Mondjuk én is folyton fagyasztgatok le neki,mindenből amiből csak lehet... egy-egy adagokat, hogy mindig tudjak neki mit adni. Múltkor láttam, hogy valakinek küldtél recepteket, tudnál nekem is küldeni? Persze csak ha nem gond...Köszi!

Juman nagyon édesek a srácok:).Látom nálatok is van gyipaci a porondon:)..

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Gabus, nha hjahhh. :wink:
Vendég
 


Ilbáékkal kapcsolatban csak azt nem értem a kórházban miért nem tudnak mit kezdeni ezzel érdemben...Csak mennek a napok és nem sok változást mutatnak a hírek...azért ez elég komoly probléma a kissráccal...Meg hát a családon is végigmegy...hát nem tudom...Fura, hogy nem tudják megállítani a hányást, hasmenést, meg az is hogy meggyőzően nem tudják mitől van..Nem vagyunk már az őskorban..Kitartást nekik és gyors gyógyulást! Most már igazán történhetne valami pozitív is velük!

Minden beteg babusnak jobbulást kívánok! Meg persze a családtagoknak is!

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Kaptam Beniről képeket...
Mindegyiken mosolyog! Az én vejem!!! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus:):):)

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mák!
FP=Fisher Price

Mamac!
Tényleg csini vagy. :wink: ÓÓÓÓÓ mikor leszek Én 64 kg! :roll: :shock: :twisted:

Gabus!
Szerinted Én is megkaphatnám Ilba számát? :roll: Húúú ez tényleg elég makacs vírus. :evil: Bár amikor Domi beteg volt Én is elkaptam tőle a barátnőm is hazavitte a kisfiának és édesanya is Pannának. :evil: Szóval lehet,hogy ez is Rota.De legalább többet nem kapja el mert immunis lesz rá.Már védőoltás is van ellene.
Livi tündéri csaj,imádom! :wink: Csak azt sajnálom,hogy ritkán tudunk találkozni.

Eszi!
Örülök,hogy teljesen meggyógyultatok! :wink: De jó,hogy Ti megeszitek a fagyasztott készételt.Így a főzés is könnyebb. :?

Mindenkinek pá.Holnaptól meló........ :cry:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


A miénkre is azt mondta a dokinéni, hogy szerinte rota mert elég makacs volt bár ennyire talán nem terítette le manót...

Gabus
Sovány nem akarok lenni de a kúrát végig kellene csinálni az anyagcsere át állás miatt...
Amúgy Áronnak sem sok cumisüveg volt a szájában, a kórházban nagyon élvezte a cukros teát... előtte olyat még sosem ivott! :)



Mák
Ez nem őskor kérdése... attól, hogy civilizációban élünk (már amennyire) még léteznek vírusok sőt!
Ha már elkapta végig kell rajta mennie... kialakul egyfajta immunitás... csak a kiszáradásra kell odafigyelni...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mák, ezek nem itthoni képek, hanem a legutóbbi taliról valók (a lovacska ott volt :wink: )

Továbbá:
]
Fiús mamák akik (talán) lányra is vágynak? :lol:
Kép Kép
Leesik vagy nem esik??? Határeset...
Kép Kép Kép
A nagy csocsóparti:
Kép Kép
Kosaras Benyófi :shock:
Kép Kép
Kép
jumam
 
 


Gabus!
Ha Ilba válasza igen,akkor légyszi a skype-ra írd meg mert úgy gyosabban megkapom!Köszike. :wink:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia,
rendben, bár most küldtem el a freemailedre.

Engedélyt kaptam, hogy megmutassam nektek Benit
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ebből lett cool avatarja:
Kép
Itt Ádusz grimasza az érdekes
Kép
Kép
Kép
jumam
 
 


Gabus!
Köszike,már fel is vettem vele a kapcsolatot.

Édes kicsi Benike.Olyan édi. :?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Beni a megpróbáltatások ellenére milyen vidáman néz a kamerába!!! Puszit neki!! Sokat!!

Dia, leszel te még 64 kg ne izgulj, csak kitartás!!! Edzel még továbbra is ugye?

Rakhatok még képeket? :oops:
jumam
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?