Új privát üzeneted érkezett!

Inkább hagyja ott a gépet és takarítson is ki! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska nagyon jók ezek a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mák nálunk most narancstilalom van, mert lehet, hogy a citrusféléktől van kiütése a kiscsajnak. Eddig se mertem adni neki, mert 1 éves kor alatt nem ajánlják, de lehet, hogy a tejtermékektől lett pöttyös. Egyébként neki még a hajtós szilva és barack is megfogja a hasát.
Pedig Gabuska képzeld el, tegnap Petra fél liter :shock: :roll: gyümölcslevet ivott meg, nem tudom mi volt vele, hiszen a napi adagja 1 dl szokott lenni.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gabus,
tök jó lett a szoba. Mint egy játszótér :) Vazz', hogy Livicsek ül a hintában, így (is) látszik igazán, hoyg mekkora lett ez a csaj :)

Kép
mancs
 
 

 
 

Csajok kezditek apát felhergelni. Már az ágyból is kikelt (pedig épp fázik), hogy megnézze miket irkálunk. Most meg tett egy kedves ajánlatot, hogy bujjak mellé. Azt hittem azért, hogy kényelmesebben netezhessek, erre közölte, azért hogy lássa mit írunk. :twisted:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Antivagyok,
nyugi! El a kezekkel a laptopról!!!!

Kép
mancs
 
 


Rég láttunk Pítör képeket. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus,
most hergelsz? :)

Kép
mancs
 
 


Vuka..ok, csak azért kérdeztem mert nálunk ez bevált. De hát minden baba más..Mondjuk az szerintem jó ha többet iszik, nem? Pláne, ha gond van a kakival. Nálunk mondjuk a forralt , kihült víz nem jött be és a gyümölcslé sem igazán vált be. Az egy amit megiszik az a Milupának az instant teái ( a csipkebogyó hibiszkuszosat, meg a narancs+őszibarackosat szoktuk neki adni). Igaz hígabbra csináljuk, mint ahogy a dobozon van, így néha majdnem víz:).

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Hö?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancsnak szóla hö.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka:) nem rossz..teljes, kényelmes ellenőrzés:)

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Gabuska: Ha hintázik a lánykád neked kell löködni, vagy tudja hajtani magát?

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Lökni kell.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mák Petra is először az instant teákat itta csak, mást nem volt hajlandó meginni. Aztán egyszer csak elfogadta a vizet, azóta nem is kap mást. A tegnapi nap kivétel volt, mert láttam, hogy mennyit iszik, így gyorsan elővettem a fél literes Hipp gyümilevet, amit valakitől régebben kaptunk. Gondoltam most megissza az egészet, még mielőtt lejárna.

Mancs tényleg rég láttunk már képeket, hajrá!

Lassacskán megyek apa mellé az ágyba. Ha már egyszer a nagyszülők bevállalták Petrát, akkor hasznosítsuk ezt az éjszakát. :wink: Utána úgyis sokáig nem látom apát. :cry:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, akkor jó hasznosítást! :lol: (Jó kis fedőnév.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:(:(:(az nem annyira jó...Tegnap képzeljétek lányom felfedezte, hogy a fotelünk, ha ugrál, rugózik...és ezért felkéri magát az ölünkbe és ugrál vigyorogva....Néha olyan kis izék tudnak lenni....

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Gabuska kösz, na megyek is. :lol:
Mindenkinek jó éjt!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka hasznosítás:):):)?Nem rossz...nem te írtad, a múltkor a barátnőidet?...persze ez csak költői kérdés volt:)..

Szerettem volna megkérdezni, hogy van-e valakinek macskája közületek...Vagy halacskái...Igazából fordítva..először a halacskát..

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Elgondolkodtunk a férjemmel így ezen az állatok körülöttünk kérdésen és szeretnénk egy cicát, meg szeretnénk halacskákat is...Van egy kutyánk, meg egy kanárink és ők is nagyon népszerűek Fanninál, persze nem taperolja őket, csak beszélgetni szoktunk velük, meg meglátogatjuk őket...

Anyukáméknak van egy gyönyörű macsekjuk, nagyon jó fej is és Fanni nagyon szereti...ezért gondolkodtunk el rajta, hogy talán lehetne nekünk is...Mi is szeretjük a macskákat...csak nem tudom jó ötlet-e...Nagy kerünk van, csomó melléképülettel..igazából kint is lehetne, de akkor nem tudom megfelelően tisztán tartani...de ha bent van akkor meg felmászkálhat minden hova ahol nem vagyunk éppen jelen..ez annyira nem lelkesít..van valakinek ere vonatkozó tapasztalata?

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Vuka,
hajrá!!!! :lol:

Kép
mancs
 
 


SZONJA, BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!! Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Képeket majd teszek fel. Türelem! Kép

Most nikább megyek aludni. Holnp délre jön az Ilbaszomszéd barátnőm. Október óta nem láttuk egymást, így most pótoljuk be a nevünk napját, szülinapunkat, karácsonyt Kép Ebédet főzök, a desszertet már elkészítettem este, de még így is lesz dolgom. Kép

Kép
mancs
 
 


Jó éjszakát!

(Vukáé már tuti jó... :oops: Kép Kép Kép )


Kép

Kép
mancs
 
 


Szonja maci, boldogságos 1. szülinapot!!!

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
jó ez az új vonalzó! Tetszik. Szép színes. Livicsek meg egyenesen gyönyörű! :)

Kép
mancs
 
 


Köszi Mancsi, bár nekem nem jön be az a regény a vonalzó alatt, pláne, hogy nem magyar. :roll: Liviből meg alig láccik valami, mert szürkés lett a kép, pedig eredetileg nem az. :evil:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kedves Szonja! Boldog 1. szülinapot kívánunk!
Kép

És jó étvágyat a tortához: :wink:
Kép

Kormicsalád

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Kedves Szonja!
Nagyon Boldog 1. Születésnapot kívánunk Neked, sok-sok klassz meglepetéssel, tortával, lufival! :)

Kép

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Szonjec, boldog születésnapot!

(M-E-G-GY-Ó-GY-U-L-T-U-N-K)
Vendég
 


Ezt így akartam:

Szonjec, boldog születésnapot!!!
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


Namá! Azt hittem, én leszek az első Szonjának geil szépeket kívánó, de rá kell döbbennem, hogy ehhez előbb kellett volna felkelni..... esetleg később lefeküdni.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Isten éltessen kicsi lány születésed napján! :)

Kép
Szonja baba megszületett 02.18-án 3800gr, 58cm

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...a nagy Bumpy botrány közepette alig találtam meg a lényeget az archívban... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép


Egy éve milyen picik voltunk! :lol:
Olyan jópofa visszanézni! :)


Amúgy én ma már kórházban is jártam, ugyanis négy napja fáj a hasam... ott ahol a vakbél szokott, illetve a méhenkívüli terhességnek is hasonlók a tünetei... tegnap este meg nagyon leesett a vérnyomásom 95/49 ez reggel is hasonló képet mutatott...
Anyukám profin ért a beparáztatáshoz... úgy megrémül, hogy én is rögtön a legrosszabbra gondolok...

DE!
Nincs semmi baj... biztos nem vakbél ... igaz csak tapival vizsgáltak, de azt mondta a doki, hogy szerinte a vírus lecsengése... a bdagadt nyirokcsomóim fájhatnak! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Halihó! Jobb napokat!

Ádusz sajna az éjjel belázasodott 38,5. Fáj a torka ugat mint a kutya és az orra is folyik. Kapott kúpot mert nem volt hajlandó kinyitni a száját, szerintem hányingere is volt, mert öklendezett. Regel Panadolt és Rhinathiolt a köhögésre. Nem sokat aludtunk. Most alszik majd egy fél órát altattam. Holnap doki néni látogatás lesz. :cry: Szerintem a tesómtól kapta el a nyavaját.

Kép
vanília
 
 


Banibaba most már aztán tessék meggyógyulni! Ilba nektek kitartást kívánok!

Vuka, ha A. visszajön kivel maradtok üdülni?

Szonjec boldog első szülinapot!

Kép
vanília
 
 


Letöltöttem a képeinket...


Bocs ha kicsit sok leszek! :)

Kipróbáltuk a kölesgolyót! nagyon szereti! Olyan aranyos ahogy egyedül majszolja! Betömi... olyan mint egy hörcsög... majd elnyammogja... harapdálja...
Szerintem ez a kölesgolyóevészet a darabos ételhezszoktatáshoz nagyon jó!
Kép Kép Kép Kép Kép
folyt köv... visszaltatás után...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac, te egy csontkollekció lettél! Mit kapsz majd Natasától, ha visszatér, hihihi....

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool
Azért az túlzás! :lol: :lol: :lol:


a kölesgolyó történet folytatása...

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


anyával
Kép

cipőben
Kép Kép

pityerke
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


esti történet...
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


fogacskák
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Vanilia
Most olvasod! :(
Ádusznak jobbulást! :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Most olvasom-ot akartam írni! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


nincs valami nagy forgalom máma! :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szia Mamac! :)

Én vagyok, bár csak olvasok, mert vendégeket várunk, közben a szokásos teendők, így nem írok, csak felnézek időnként. De Te csak rakosgasd szorgalmasan a képeket továbbra is, élvezet nézegetni! :D

----------------

Ádusz, gyógyulj meg!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vajon vissza fog olvasni Szonyecmami???? :wink:

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT SZONYECNEK!!!
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?