Új privát üzeneted érkezett!

tök jó anyoooka, akkor tornára fel!!!!
amúgy akkor nem éreztem semmit,talán most, de még nem tudom pontosan. Igazán néha azt sem tudom mit kell érezni, mivel nekem, pém nem volt még :cry:
bár tény, hogy a múlt hónapban már szúrkált!!!!
Vendég
 


Csakegy!

Írtam Neked privit itt a babaneten, nagyon várom a válaszod!

Lányok: bocsi a zavarásért! De bevallom, hogy mostanság itt is leskelődök egy-egy keveset...

Beebeey: Neked nagyon gratulálok! Nem is tudtam!!!

Puszik,
Kir
k.ir
 
 


hogy eltűnt mindenki!!!!????
hol vagytok????
Vendég
 

 
 

Remélem nem tőlem ijedt meg a társaság... :P
k.ir
 
 


Helló mindenkinek,

kir, ugye te a nlc-n szoktál levelezni ? Sziamia, üdv a körünkben !! :lol: :lol:

Csakegy, bakker, nagyon rezgős neked ez a cukor helyzet. :roll: Lehet, hogy mégsem lesz elég a diéta, de szerintem ne izgulj, még ha gyógyszeresen is kell közbeavatkozni, nem sok van már hátra, a szülés után meg minden bizonnyal visszaáll minden eredetibe. Drukkolok, hogy megint normalizálódjon a cukrod !

Kandika, szia, jó hogy jelentkeztél ! Örülök hogy te is nekifutsz egy kivizsgálásnak, az soha nem árt. Köszönöm, hogy átírtál, elfelejtettem neked a privit küldeni az cn-ról.... :oops:

Kavics, szia, te is jó régen nem voltál....! Tényleg, milyen fura gondolat volt akkor ez valaki részéről, hogy a párod megítélése hogyan változott a probléma miatt ??? Egyáltalán, miért kellene hogy változzon...?? Nem is értem. Micsoda gondolat. :shock:
Piros torna felső ?? Nagggggyon dögös !

Szóval topic tali lesz a tornán ? Énisénis !! Majd én a mankóimmal hadonászom ,jó ?? :lol:

Niki, párhuzamosan zajlanak velünk az események.... ! Ma éjjel én is átáztam, ilyen nem volt már nem is tudom ,mióta !! És görcsölgetett a hasam ! Igazi kamaszos mensi !! És annyira örültem neki !! Számomra ez jel, hogy javulnak a dolgok !!
Úgy döntöttem, hogy nem fogunk többet védekezni, már csak pár nap választ el Tűű kontrolltól, addig még el is utazom, szóval nem érdekel, ha össze is jönne a baba, minimális Avandametet kapna már csak, Tűű úgyis átállít a metforminra.
Kedden megyek a Jánosba a prodia laborba cukor-inzulin terhelésesre. Kiváncsi vagyok, mit hoznak ki.... :roll:

Dimet, drága és még te szidtad a vadászokat ??? :wink: :lol: :lol: Közben meg lenyomtál egy egyész csapat patkányt ??? hihihihihi !!! :lol: :lol: :lol: :lol: Ne sirasd őket, nyomott banda, de a főnököd helyében lehet, hogy már nem engednélek a patkányok közelébe, még a végén nem marad kísérleti alany !! :wink:
zsizsik
 
 


k.ir: már vagy 2 napja válaszoltam rá... (vagyis amikor küldted...)
Vendég
 


zsizsik: a gáz az, hogy ha itt beavatkoznának az inzulinnal lenne... és én per pillanat neccesebbnek érzem a hipózást mint azt, hogy hetente mondjuk egyszer kb. 5 percre 7 fölé megy acukrom...
Vendég
 


Zsizsik, tökre elképzeltem, ahogy a tornán hadonászol a mankóiddal... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Megnéztem ezt a sztárok a jégen produkciót. Rosszabbra számítottam. ;)

Lara! Mi volt???

Kavics, péntek!!! Holnap lehet alukálni sooookáig! :D

Csakegy, remélem nem inzulinoznak erre a pár hétre! Ezt már fél lábon is kibírod! OK?! ;)

Tükörvíz, csak így tovább!

Brendon, hát ez tényleg nem semmi! Cseréld le a házidokid! Jól értettem, dupla vizitdíjat fizettél? Miért? :shock:
Brendon - Apa, üdv! ;)

Jokaliza ,bocs, akkor valamit nagyon összekavartam! :oops: Meg is nézem a táblicskut.

Anyoo, köszi, remélem tányleg az volt. Már csábít a hőmérő, egy ideje, de sajnos nagyon alacsony az alap hőm, nem tudom, azzal tud e valamit kezdeni a ferty. De talán 2 hét múlva ;) elkezdem. Csak egy normális lázmérőt kéne szereznem.
Kaptál szerdára kimenőt! Szuper!

Zsizsik, akkor kedden gondolok rád! 27-ig már csak 10 nap van! :D De jó!

Kellemes pihenős hévégét mindenkinek!

Kép
mamint
 
 


Na szép jó reggelt, ki az ágyból hétalvók !!!!! :lol: :lol: :lol:

Én itt ugrabugrálok a mankóimmal, mert nem tudok már aludni !!! A csemete nem hagyott....

Szép napot mindenkinek !!
zsizsik
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Hogy Ti mennyit tudtok irni?! :lol: :lol:
Bevallom mindent végig olvastam,de el is felejtettem :? :D

Üdv az újaknak,reméljük nem sokára bebabásodtok! :wink:

Dorka,Bogi nagyon édesek! :)

Zsizsik
Hajrá,babára fel! :D

ANdika
Hú de kiváncsi leszek az erdményeidre! :)

Mir
Mért nem sikerül felrakni a vonalzódat?????? :cry:

Friss babások képeket kérünk! :)

Csakegy
a fene vigye azt a fránya cukrodat...üsd le a dokit ha pattog.....ne igyál almalevet...már nem sok van hátra,,szoritok naon!!!

Attól nem kell félni h suttyomba megszülök,ctg+doki szerint nagyon jól érzi bent magát a naccsága...az alföldön több domb van mint az én szerdai ctg-men :lol: :? ....azt mondják lehet túl is hordom....na azóta, napi 1-2 fájásnál nincs több :shock: :lol: :lol: .

Megyek készülödöm,névnapozni megyünk,hami-hami :D

Mindenkinek pusza.
Mennyi vigyori fejet raktam! :D
Vendég
 


Jó reggelt!
Tényleg az történt, hogy a ferti átrakta a napot eggyel, hogy feljebb ment a hőm.
Vendég
 


Sziasztok!

Hihetetlen! :shock:
Rövid előtörténet:
Nov.10-ei utolsó elötti vérzésem után mentem dokihoz januárban, gyógyszerrel lett vérzésem lett jan.21-én, és
ma megjött!!!! 28 napra!!! :lol: :lol:
Ilyen még életemben nem volt. Ez a gyógyi tud valamit, pedig a diétában nem is voltam olyan ügyes (még!). :?
Hogy PÉ-m volt-e, nem tudom, de szinte most mindegy is lett volna, mert mindahányan végigprüszköltük,köhögtük, orrfújtuk az elöző heteket. :(
Nem hittem volna pár hónapja, a babaprojektünk közepén-édes tudatlanságunkban a bajomról- hogy februárban nem egy káromkodás hagyja el a számat a mikulás láttán, hanem: IGEN, EZ AZ!!!!

Mindent köszi nektek, olvasó függő lettem mostanában,közben okosodok, együtt örülök a babásodókkal, és együttérzek a szomorkodókkal.

Összegezve az olvasmányokat tényleg megállapítható:
A pcosok okosak, ügyesek, nem hagyják magukat, isteni humoruk van (többek között:Aranykavics-imádlak!),a férjeik kimagaslóan jófej példányaik a fajnak, és a babák....szuperlativuszokban tudnám csak kifejezni.
Öröm ide tartozni!!! :D
Ha lehet? :oops:
Szép napot!!!
sunny1
 
 


Csillagfény kicsifia:::::Marcika!
Kép
Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hi!

Itthon vagyok ismét!! :D
A petevezetők nem voltak fényes állapotban. Csak nagy nyomással lettek átjárhatók. Amennyiben fél éven belül nem lesz baba, lombik javasolt.

Üdv az újaknak!! :D

Kép
lara26
 
 


Csillagfény!

Tündéri a kisfiad!! :D

Kép
lara26
 
 


Most megyek pihenni. Fáradt vagyok, este jövök még!!!

Kép
lara26
 
 


Csillagfény, baba nagggyon édi!!!!!!

Lara, azért az jó, hogy átjárhatóvá tudták tenni!!!!
Vendég
 


Sunny, igen, ismerős az érzés, az ember lánya örömkönnyeket ejt, és eufórikus érzése van a pontos mensi láttán.... szegény ember vízzel főz.... :lol: :lol: tudod, innen szép nyerni !! És nyerni is fogunk !! Ez egy nyerő csapat !! Jól látod ! És tessék többször jelentkezni, egy csapatjátékosnak itt, a csapatában a helye ! :lol: :lol:

Kandika, köszi a képeket Csillagbabáról !! Anyucika, Csillagfényke, gyönyörű kisfiad született ! Gratulálok !

Lara, ez nagyon jó hír ! Mármint hogy átjárhatóvá tettek ! Tudod, hogy most nagyon nagy esélyeitek lesznek a teherbe esésre, úgyhogy hajrá ! Essetek egymásnak, amint lehet !
zsizsik
 
 


Hello Lányok !

Csillagfény, nagyon édes Marcika, olyan cuki kis nózija van !!

Zsizsik :lol: Te csajszi, szóljál majd időben, hogy na most... akció van :wink: Annyira együtt "haladunk", hogy azon lepődnék meg, ha nem babásodnánk be egyszerre !!

Kir :lol: Szia, itt is :wink:

Lara, nagyon jó hír, hogy átjárhatóvá tették. Azzal szerintem nem is kell foglalkozni, hogy nehezen, a lényeg, hogy igen, átjárható és most elég nagy az esély :wink: Mindent bele!

Képzeljétek lányok, lassan be kell iratkoznom egy főzőtanfolyamra is. :shock: Kezdek elfelejteni főzni. A mai rántott husi kritikán aluli, a piskótám is. Apa szerint elromlott az ízlelésem, mert semmi baj a főztömmel. Édes nem ? :lol:

mniki
 
 


Skacok... most ezen a projekten dolgozok... aztán majd visszaolvasok... de gondoltam hátha másnak is úgy felcsigázza a fantáziáját mint az enyémet:))))) (a poén benne az, hogy ez kb. 50 CH -az egész - amiből kb. 10 CH a túró amivel igazából nem is szokás számolni, 15 CH a zabkorpa,a többi meg az alma... édesítőnek steviát használok aminek nincs CH tartalma és egészséges..., ja, a süti ráadásul fehérjebomba... ami a kismamáknak stb. extra jó hír:))):

***
Habos almás
3 tojás
25dkg túró
3dkg zabkorpa
1 alma
0,5 sütőpor
1 kiskanál folyékony édesítő
reszelt citromhéj
1 kiskanáll citromlé
1 mokkáskanál fahéj
1 egész tojást és 2 sárgáját , a túrót és a tabkorpát összekeverjük, majd fél órát hűvös helyen pihentetjük.

Ezután hozzákeverjük a sütőport, az édesítőt és a reszelt citromhéjat.

Egy 22cm-es kerek, kapcsos sütőformát kimargarinozunk, és egyenletesen elterítjük benne a túrós masszát.

Az almát lereszeljük, fahéjjal megszórjuk, és ráhintjük a túróra.
Előmelegített sütőben, közepes lángon, adig sütjük, míg a széle és a teteje rózsaszínű nem lesz.

Ekkor egyenletesen rákenjük a 2 tojásfehérjéből cotromlécel és pár csepp édesítővel felvert tojáshabot.

A továbbiakban, takaréklángon, inkább szárítjuk, mint sütjük.

***

Marha jól hangzik... nem?:))) (január eleje óta valami bűntudat nélkül ehető sütiről álmodozok... a zabkorpa meg extra jó ha valakinek gondja van a cukrával... és az alma is alacsony GI-s kaja:))))
Vendég
 


Sziasztok!

Ella!

nem tu. bemásolom és nem......... :twisted:

Csillagfény!

Jaj nagyon édes! Gratula hozzá. :P

Nálunk:

Háát ki vagyok, jönnek anyósék. Apósomnak az a mániája, hogy fürdetni akar. Én meg ki vagyok tőle. Rohadt erőszakos. Múltkor senki nem mondta neki, hogy csináld és képzeljétek addig csinálta ott amókát, hogy észre sem vettük ,d e az ő kezébe maradt a gyerek és vitte. Mi csak álltunk........., azaz én...
na ennyit eről, borzalom..........., anyósról meg szintén csak ezt tudom mondani.....
namegyek fürdetni.....

bocs a kiömlédért

mir
 
 


Csakegy
Hát ezt a szigorú diétát én nem bírnám.Sztem inkább szúrogatnám magam :oops: Egyszerűen nem tudnék ellnálni sok fincsi kajának. :oops: Le a kalappal,hogy Te igen. :!:

Csillagfény
Marcika egy tündér!Nagy gratula!!! :)

Lara
Ezzel a ciklusoddal most mi lesz?Mi van,ha pont most lesz a teszt pozitív?Nem baj,hogy közben HSG-d volt?
Egyébként meg csoda jó,hogy végre átjárható vagy .Lehet épp ez hiányzott! :)

Zsizsik
A mankós tornát én is megnézném. :D

MNiki
Én Ada szletése óta folyton átázom.Napközben is.A vetélés óta meg csak rosszabb lett. :( Az első 2 nap vmi borzalom. :x

Mir
Ne izgulj,nemsokára a babád mindenkitől félni fog,csak veletek akar lenni. :D Apósék meg megsértődnek,és lemondanak a fürdetésről,na mert azt végképp nem tűri,ha nem a szokott személy fürdeti.
Addig pedig ritka látogatásokat engedélyezz.Hivatkozz az influenzára. :twisted:
Egyébként olyan borzasztó,hogy aki nagyszülő miért nem emlékszik rá,hogy ebben az időszakban az ember a kezéből sem adná ki szívesen a babáját.Nem is csoda,hisz 9 hónapig együt lakott vele.Aztán meg mindenki követeli...

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Zsizsik, ugye jövő héttől már járó gipszed lesz? Hogy vagy? Fáj még a lábad?

Ella, akkor még egyben. De ne aggódj, van még 8 napja Mironnak.

Sunny, gratulálok!!! Ezek után nem csodállnám, ha jövő hónapban nem jönne meg 28 napra (sem). Ráér úgy 1,5 év múlva, nem? ;)

KAndi, köszi a képeket!

Csillagfény, elbűvölő Marci baba!

Lara! Gratula! A lényeg, hogy átjárhatóvá váltak! Lehet, hogy eddig csak ez volt a baba előtt akadály. Most már ez sem!

MNiki, csak nem elsóztad az ételt? ;)

Csakegy, hihetetlen csaj vagy! Nem gondolkoztál már azon, hogy egy receptkönyvet publikálj: PCOS ínyencségek címmel?

Mir, sok sok erőt! Az anyós-apóshoz is!

Lafi, ugye pihentél ma?

Backa, Pogi, mi van veletek???

Kép
mamint
 
 


Mniki: Nekem nem mindig tetszik, hogy Apuci olvassa a topicot, főleg, ha kitúr a gép elől... :?
Bár aranyos az új tickered, azért jobb lenne már másfélét látni... :wink:

Mamint: Apuci is üdvözletét küldi itt mindenkinek! :lol:
A házidoki egyelőre marad, kiírt a nődoki papírjára, amin magas vérnyomás szerepelt. Mivel régebben ezzel kezelt, plusz ott helyben éppen magas vérnyomást is mért (jól felidegeltem magam, mire bejutottam a rendelőbe), így papíron még jogos is.
Félreértettél, 1x fizettem a 300-at, csak 2 pld-t írt a számlából.

Kismamik!!! Terhesgondozáson részt vevőknek nem kell vizitdíjat fizetni a vizitdíj rendelet és a 33/1992. NM rendelet 4. §-a alapján. Az is terhesgondozásnak számít, ha a házidoki beutalót ír a laborba, vagy olyan régebbi kórral kezel, ami kapcsolatos a terhesség egészségesebbé tételével. Ne hagyjátok átvágni Magatokat!!!

Csakegy: Jól hangzik ez a recept is, én is megcsinálom!
Remélem, megúszod az inzulint. Már csak pár hét... Kitartás!
brendon
 
 


Kriszti!

Ezt a hónapot (ciklust) teljesen kihagytuk! Én ezt az időt a laparra hagytam. Úgy gondoltam egy ciklusban csak 1 valami legyen és jó volt, h nem kellett figyelnem magam. Jó ez a lazaság ami erre a ciklusra jutott.

Kép
lara26
 
 


Lara
jujj,de figyelmetlen vagyok.Nem tudom,miért a HSG-re asszociáltam :oops: :oops: .
Akkor így értem!Pihengess,és készülj a következő ciklusra,az tuti siker lesz!!! :)

brendon
Ez a vizitdíj még sok érdekesseget tartogat!Én tegnap a táppénzes papírért is fizettem. :wink:

mamint
Veled mi újság??Arról nem írsz. :roll:

Na,megyek lefekszem,mert mindjárt itt a reggel! Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr: Az (sajnos) jogos, ha a táppénzes papír miatt fizettetnek egy pacienssel vizitdíjat, viszont ha kismamát írnak ki terhességgel kapcsolatosan, akkor nem kell fizetni, de ha kismamát mondjuk náthával írnak ki, akkor kell fizetni vizitdíjat. Agyrém! Persze ezt nem tudják követni a házidokik. Én azért voltam olyan szemét, hogy felvilágosítottam. Ha már utál, utáljon egészen... :wink:
brendon
 
 


Gondolkodtam rajta,hogy a munkábaállásom 900 Ft lesz.Egyszer elmegyek a nőgyógyászhoz,aki ad egy papírt,hogy minden O.K mehetek dolgozni,aztán a körzetinél a papírért 300 FT(bár ez meg sem vizsgál,itt hol a vizit?),aztán megyek az üzemorvoshoz is véleményezésre ahol szintén 300 FT.A pénztől eltekintve ez 3 napi ügyintézés.Egyszerübb itthon ülni. :P

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelt Lányok,

Mindenkinek szép vasárnapot!

Nagyon édes a kis Marcika

Lara, a lapar után már jól vagy? Pihengess egy kicsit!

Zsizsik, a járógipsz már majdnem "járóláb" -nemsokára itt a vége...

Én a 2. cn-on tartok, Mnikit és Anyokaat követem.... Remélem, jó irányba :D

Ja, Norka, láttam a honlapon a laborok közti különbségtételre az utalást, egyetértek - ez egy nagyon-nagyon nagy biznic :?

Jók legyetek

Kép
kikka
 
 


Hi!

Kikka!

Még azért korlátozottak a mozgási lehetőségeim. :D

Kép
lara26
 
 


lányok, csak egy kérdés....napok óta érzem,hogy esténként mintha picit fájna a hasam. és lüktetne. de igazán nem nagy fájdalom, hanem "érzem" a hasamat. ma meg olyan volt, mintha jobban lenne folyásom, barnás. de nem görcsölök, meg ilyenek. és ost megint nincs semmi. mi lehet? vagy ez természetes? nem akarok parázni, feleslegesen dokikhoz rohangálni, mert nem hiszem,hogy baj lenne.de azért...ah. nemtom mit mikor kell, szabad, lehet érezni :oops:
de lehet a fáradtság. mostmár nagyon érzem,hogy kell 1 hét. remélem a házidokim ki fog írni.
kinél mi lesz a vasárnapi ebéd????
dimet
 
 


Dimet, ha barnás a folyás, érdemes megmutatni a dokinak. Nem lehet, hogy most jönne meg, ha még mensiznél ?
Nálunk marhahusiból leves, rizibizi, sült tarja volt, csokis-kókuszos piskóta(még tegnapról maradt) :lol:

Csakegy, nekem tetszik a recept, el is mentettem. Köszi !

A vizitdíjat én is felháborítónak tartom, abszolút átláthatatlan és érdekes módon szombaton nem kellett fizetnie a férjemnek, pedig ügyeleti időben ment a kórházba kontrollra. Nem is bosszankodok ilyenen :?

Kikka, üdv az új ciklus, új remények táborában :lol:

Mamint :D most nem sóztam el, szerintem a tegnapi rántott husi túlsült, száraz lett. De végülis elfogyott :)
Az előző ciklusod hány napos volt ?

Okr, nekem brutál vérzéseim addig voltak, míg el nem kezdtem a metformint. Az egyrészt lerövidítette, másrészt sokkal könnyebb (kevésbé görcsös) és lightosabb lett a ciklusom.
A vetélés utáni első mensi nálam is borzalmas volt, de utána visszaállt minden :roll:

No, megyek, mert kezdődik a beígért DVD-zés :lol:
Puszi

mniki
 
 


Dimet: Az én okos könyvem szerint a rózsaszínes vérezgetés a gond, a többi kis mennyiségben normálisnak mondható. Nálam 5.-10. hét között volt szinte mindennapi hasfájás, néha kis bevérzés, nőgyogyi azt tanácsolta, ne parázzak, ill. írt progeszteront, ami vagy jó döntés volt, vagy nem. Pihenj sokat - szerintem Neked most az lesz a legjobb!

Csakegy: Elküldenéd nekem priviben a jó dietetikusod elérhetőségét, kérlek? Ma de megint rosszul lettem, de ma már zúgott a fülem és alig láttam vagy 10 percen át. Lehet, hogy magas vérnyomás, de lehet, hogy cukorprobléma, mert gyanúsan mindig kaja után 1 órával dőlök ki. Persze a misére ugye nem hordok vércukor- és vérnyomásmérőt. Lehet, hogy kellene? :? Szóval próbálnék valami tudományos CH értéket meghatároztatni, remélem, a dietetikus tud diabetológus véleménye nélkül is fogadni. Egyébként a Dcont Personal csomaggal együtt kapott tesztcsík egy tragédia, ha egy kicsit kevesebb vért kap, szépen lehipózza az eredményt... Nem ajánlom senkinek! Nem tudod, mennyibe kerül az érzékenyebb tesztcsík ehhez a készülékhez? Te hol nézed meg az ételek glikémiás indexét?
brendon
 
 


Sziasztok! :lol:

Sunny üdv köztünk!! :lol: Te is olvasó üzemmódban működtél?

Lara: hajrá, hajrá! Te is egyre jobb ciklusokat produkálsz!

Csillagfény: hát ez tündéri ded!

Mamint :lol: ne viccelj már azzal az alacsony hővel!!!! Nekem a 16. cn-en 35 akárhány volt! :lol: :wink: - no nem is értem az egész hőmérőzést....

KIR :lol: :lol: :lol: Szia, szia, szia! Köszi! Jól vagy???

Zsizsik: Istennő újraéled! :lol: :wink:

Dimet neked mikor lesz tickered? :lol: Hát nem örülök neki ha paráztatod magad... mondjuk veréb mondja bagolynak, hogy .... :lol:
Megy a para nálam is 1000-el. Időnként be-beszúr a hasimba, derekamba valami - nem fájdalmas! De semmi egyéb. Nem fáj már a cicm se. Tegnap azzal fárasztottam páromat, hogy lehet hogy nem is vagyok már babás. :roll:
Ja! Hullik a hajam, s jobban jönnek a szőrikék is. Kajával nem állok hadilábon, nincs emélygés sem.
Ami van: álomkórság, fáradtság - de nagyoooon!! :lol: - ezért sem jöttem (Aranykavics :lol: )
Az természetes hogy hőemelkedésem van még??? - 37 - 37,2
Szedek Magne B6-ot. Olyan napi kettőt. Hát ennyit rólam.

További kellemes hétvégét!

ui: Norka küldtem a táblát! :lol:
beebeey
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek kellemesen telt a hétvégéje :)

Én már a 3. kört futom influenza-megfázás téren, vagyis nem tudok belőle kilábalni.

Rémisztésül mutatom a hőm :)
img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1171822509.13.jpg[/img]

Ha beirom a fertibe, hogy 2 nap láz, akkor sem lesz a hő szebb:

Kép

:?: lesz itt PÉ??? Mert nem nagy esélyét látom :(

Friss kismamik: ti pedig nyugi, ne parázzatok és élvezzétel a terhességet! Bízatok a természetben és a testetekben. Ha tényleg gáz van, azt tudja az ember! - érzi No para! Pussz!
Vendég
 


nah az elsőt már nem mutatom :))
Vendég
 


Kép
Vendég
 


hmmm... ma jól "letolt" a nőgyógyászom... szerinte túl jól tartom a diétát és ez nem lesz így jó (elborzadva nézte a diétásnaplóm és kijelentette, hogy ő ezt aztán nem bírná tartani... legalább őszinte:))))))... hagynom kellene inkább, hogy kicsit boruljon a cukrom (mert így sem rosszak az értékeim)... a baba szerinte nem hízik megfelelő ütemben amióta a diéta tart ... aszonta, így a 35. hét után amikor nagyon is úgy tűnik, hogy a babának az égvilágon semmi baja nem lett a cukor miatt már semmit sem tudok elszúrni (a magzatvíz is teljesen OK, a baba minden más értéke is tökéletes)... óriásbabát ha akarnék se tudnék már produkálni... hmmmm... mondta, hogy majd szóljak, mit mondtak a diabetológián mert szerinte mindenképp fel kéne vinni a 150 CH-mat 180 fölé...

Így legyen okos az ember...

Brendon: Ment a telószám!!!
Vendég
 


ja... és egy kis vizitdíjas szösszenet... mi teljesen ki voltunk ám akadva...

... ma ügyeleti idő volt (2 után MINDIG az van a nőgyógyászaton....hét végén meg végig... )... a recepción le akartak rólunk gombolni egy ezrest... na mi meg nem akartunk fizetni... úgyhogy felmentünk... a doki kiakadt (ld. terhes nőnek SOHA nem kell fizetni terhesgondozásért), mondta, hogy menjünk azzal vissza, hogy terhességi diabos vagyok, rosszul vagyok úgyhogy sürgősségi eset vagyok... így nem perkáltattak... igaz, cserébe volt egy köre az ügyeletvezetőhöz, mert a sürgősségi eseteknél referálnia kell neki... ez tiszta röhej... nem?
Vendég
 


aludtam 3 órát délután, már nem fáj a hasam. és persze smemi barnázás, reggel sem az volt. szerintem.
bee, nekem is sokat szúrkált, de nem volt fájdalmas úgyhogy nyugi.
minden oksa lesz!!!! napi 3 magneB6 is mehet. mikor lesz prog eredmény???
ma sütöttem: mini sajtos perecet. meg kókuszos sütit. holnap munkahelyi névnapi buli. (zsuzsi vagyok...)

csakegy, szerintem is tök HŐŐŐŐS vagy.
macskamentesek vagyunk. szüleimmel hazaküldtem őket, szívjanak egy kis vidéki levegőt :lol:
dimet
 
 


Ginuska húhha! Tudod, amúgy sem vagyok egy nagy hőszakértő.... :lol: Ne haragudj nem tudok segíteni!

Csakegy köszi a receptet! Lementettem, jövő hétvégére megsütöm. :lol: Hát hallod, te mindent elkövettél már a babódért! Mivel nincs neked sem ticker sem, hát most meglepődtem: jesszus! 35. hét!

Dimet. :lol: Hát én is mindig analizálom a bugyingómat. :oops: :lol:
Hm... akkor veszek 3 magne-t, hátha semmit sem fogok érezni.
Jah! Szimatom mint a vadászkutyáké! A páromat folyamatos kakaós nápolyin evésen kapom.... meddig mindig az a válazs: fél órája evett egy darabot!
Hát én se simiztem ma a cicákat anyuéknál..... :cry:
Boldog névnapot!!!!! :lol: Én ma lettem 32.... :roll: :lol:
Kedden loholok át a progi eredményért.... Állítólag ha 37 felett van a hő, akkor van elég progi. Erről tud valaki valamit?

Jah! Átnyálaztam a két évvel ezelőtti kismami könyvemet. RH összeférhetetlenség és toxoplazma (vagy mi). No ezekből is ki kell művelődnöm......

Nekem nagyon tetszik hogy Kandika táblájába Kincs egy HŐS!!! :lol:

Elkezdtem újra olvasni a topikot. A legelejétől. Infót gyűjtök. Ott tartok hogy Csakegynak zebrája lett!

Bee
beebeey
 
 


Bee
Isten éltessen!!!!
Kép

Sztem a progid jó lesz!

Dimet
Boldog névnapot!
Kép

Én egész nap zabáltam. :oops: Holnaptól pedig dolgozom újra.Nincs kedvem :(

KépKép

KépKép
okr
 
 


Bee, BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Dimet, BOLDOG NÉVNAPOT holnapra!!!


Brendon, mostanában kicsit dekoncentrált vagyok. Tényleg, leesett, hogy olvastam már, két példányban kell adni számlát. (De minek?)
Jól tetted, hogy nem engedtél! A dokid is tanulja meg, mit szabad, és mit nem! ;)
Vigyázz magadra! Kb 1 hónapja nekem is ugyanilyen rosszulléteim voltak. (3-4 alkalommal).
A cukromra tippeltem én is, aztán valahogy helyrejött. Lehet, hogy a magneb6-tól, vagy a több gyümitől, nem tudom. Remélem, neked is csak átmeneti lesz! MagneB6-t szeded?

Okr, én is azon bosszankodom, hogy egy sima gyógyszerfelíratásért is kell perkálni.
Velem mi van? Semmi különös. Meggyógyultam, szerencsére, de még hihetetlen fáradt vagyok most is. Egész nap csak aludnék. Várom a mensit. :?

Kikka, ez a hónap talán a te hónapod!!! 8)

Dimet, hogy döntöttél? Holnap felhívod a dokit, vagy teljesen megnyugodtál?
Nem semmi, mindenki sütit süt! Sajtos perec. Hmmmm!
Cicusok hogy viselkednek? Szőnyeget tiszteletben tartják?

MNiki, a lényeg, hogy elfogyott! ;)
Előző 32 napos volt pé-vel. Nagyon ajánlom, hogy ez a mostani is csak azért csússzon, el mert menet közben meggondolta magát a testem, és még is érlelt egy petécskét! Mert ha maratoni ciklus lesz pé nélkül, az duplán kiábrándító.
Mit néztetek?

Bee, és te digivel, vagy higanyossal mérted?
Már csak kettőt alszunk, és neked is lesz új tickered!!!

Gina, görbéhez tök hülye vagyok, de drukkolok!

Csakegy, én is csodálom mindig, hogy bírod! De tényleg már csak pár hét! De izgi!

Vajon ki lesz Bee csorda párja? Jelentkezőket várunk! ;)

Arwenes különítménynek holnapra jó tornázást!

Kép
mamint
 
 


Bee!

Boldog szülinapot!!! :D

Lányok!
Mennyibe kerül egy lombik, úgy értem milyen szereket kell beszerezni és milyen plussz költséget von maga után?
Én úgy gondolom az injekció szerek megegyeznek a sima stimunál alkalmazottakkal.

Kép
lara26
 
 


Ja skacok... a receptet én is úgy találtam... de eszméletlenül jók vannak azon az oldalon!!!! A liszt helyett mindben zabkorpa van... ideális a PCO-soknak :)))))

http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=350
Vendég
 


Beeee, boldog szülinapot!!!!!!!!

ááá, már semi gond. tuti elfáradtam hétvégére, azért szenvelegtem annyira. süti jó lett, picit ettem belőle.....és liszttel, cukorral van 8)
persze nem zabálok be belőle,mint nagyon régen tettem volna. férjemmel benyomattam egy csomót, ő volt a próba-baba.....
macskák a szőnyeget tisztelik, gyakran hódolnak neki, nagy hencsergéssel..... :lol:
de mióta van egy új kosarunk, rászoktak arra, nem szőnyegeznek. de persze a kosárért meg nagy harcok mennek.
de most megjárták. anyukámék hazaértek, és lecsutakolta mindkét macsekot. volt ám ordibálás, tiltakozás..... :lol:
híztam...kb. 2 kilót. ez van. vagy 2,5öt...brr.... :? mármint ez ez egész eddigi teljesítményem. :)

ja, nem kemény diétázóknak, vendéget váróknak: fél kiló liszt, 1 margarin, fél vaj, kicsi tej a tészta összegyúráshoz, vékonyra kinyújtani, bekenni a tetejét tojással, mini perecnyomó, kinyom sokat, és a tetejére sajt, és nyami. persze nekünk csak óvatosan belőle, de nagyon jó kis vendégváró. a tészta egyszerű, csak a perec kinyomkodáshoz kell türelem :?

holnap hétfő...brrrr...rmeélem nem leszek nagy patkánygyilkos a héten. főnökömnek nem is mondtam még, hogy kinyírtam az állataimat egy rossz méréssel :lol: ciki....
dimet
 
 


Sziasztok!
Mindjárt indulok munkába :( :? :wink:

Norka-Elküldtem a kitöltötött kérdőívet,légyszives jelezz már vissza,hogy megkaptad-e!?A pccos.hu mailcímedre ment.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Dimet
Boldog névnapot !
Perecnyomót hol lehet beszerezni ?

Bee
Boldog születésnapot ! végülis a + teszted egyfajta szülinapi ajándék volt, igaz ? :lol:

Mamint, valami szar amerikai akciófilmet kezdtünk el nézni, de kb. 30 perc után megelégeltem és átkapcsoltunk az Animal Planet-ra :lol:

Lara, pü-t küldtem :wink:

mniki
 
 


Niki, köszike. nemtom. még otthon vettem, de szerintem hagyományos háztartási boltban tutira lehet.

Zsizsik!!!! BOLDOG NÉVNAPOT NEKED IS!!!!!!!!!! :)
dimet
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?