Új privát üzeneted érkezett!

[quote="kerekpocak"]a írta:kerekpocakmúgy ne a könyvek számából ítélj... ezen az alapon jókai, verne stb....szal érted....

:D :D :D


Zsófi, én értem nadekérem azért a kettő nem egyésugyanaz....

érted.....

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

ui.: én a suttogót és társait amúgy simán "kidobtam"
idézőjeles, mert persze nem dobunk ki könyvet, de mindenesetre jól elraktam hátha eccer még kell vkinek a családból... :lol:
lmkata
 
 


nóri komolyan és őszintén írom, h FARKAS VALAMI ESZETLENÜL SZÉP KISPASI ÉS ALIG BÍROM KI H NE PUSZILGASSAM ÖSSZE...mármit tök rossz, h nem tehetem meg....

ANNYIRA CUKI H OLYAN MÁR NINCS IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VALAMI GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ


(nagyon emlékeztet amúgy samura :) :))
kerekpocak
 
 


ja és BOLDOG 2. HÓFORDULÓT LIZUNAK!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 

 
 

Kata, Zsófi egyszerre írtunk! :)

Lizus ahogy alszik....gyönyörű!!!! Szemét görcsök, reméljük mostmár fog tudni aludni.

Bölcsi téma: Én kétéves korába megyek vissza dolgozni. Pénzünk nincs, de német bébiszitterünk lesz, tudjátok a nyelv miatt.Ez most fellengzősen hangzik, de ha adott a lehetőség, hülye lennék ha nem használnám ki. Mircike írta, hogy már unatkoznak a gyerekek kétévesen. Biztos így van, ezt még nem tudhatom. Nálunk nagy a család, így el tudok menni majd ide oda, hogy ne zakkanjak meg. Szóval az elszakadásnak "híve" vagyok, de bölcsi párti nem vagyok. Az szerintem jó, ha szocializálódik, de én az otthonából nem akarnám még kiszakítani. De ez csak az én véleményem, tökéletesen megértem ha a helyzet mást kíván.

Na abbahagyom és lefekszem...4 óra17 óta fennt vagyok....

jó éjt

Kép
nóri8
 
 


kata: értem :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


Na, jó még válaszolok :)

Zsófi, köszi!!!! :)
Egyébként szerintem is hasonlítanak, eszembe szokott róla jutni itthon Samu. :)

pusz

Kép
nóri8
 
 


LIZÁNAK BOLDOG MÁSODIK HÓFORDULÓT!!!!!

Kép
nóri8
 
 


Jaaaaaaaj Nóri de nagyon nagyon helyes édes Farkó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tök más, teljesen más mint a múltkori képeken!!!

mondjuk azok elég régen voltak... :roll: :lol:

nekem mintha most kerekebb lenne a pofija! :wink: nem??
és miért kellett 3* felsőt cserélni??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


bölcsitéma - nyílván mások vagyunk, más igényekkel. én olyan vagyok amilyet leírtam és mellé nagy mákos h meg is tehetem majd valszin h itthon vagyok x évet a gyermekkel.
mellesleg a mostani munkahelyemre akkor se mennék vissza ha 3*annyit fizetnének, és előtte se volt rossz amit kaptam...
jelenleg egyáltalán el sem tudom képzelni mit dolgoznék szívesen!
de tényleg!
azaz mégis: Lizusat meg kistesósat :lol: :lol: :lol: :lol:
sztem nem kell megőrülni a gyerektől, még ha 3 éve is van otthon az emberlánya. az már rég rossz. akkor télleg ne legyen inkább otthon..... fél napokra azért beadnám a közösségbe - ahogy Edu nagyZs-t!! az szuperklassz!!!!!!! nemtom itthon műxik e.... :?:
lmkata
 
 


hát ez vicces, épp az egyik képnél samu jutott eszembe h ugyanolyan azon a képen Farkó sérója :wink: na mingyá írom melyiken... csak visszalapozok
lmkata
 
 


de a nagy zs már 3 éves elmúlt! azért jár oviba!

ja az mondjuk más h én IMÁDOM pl A MUNKÁMAT és nem kicsit!!!! én minden reggel úgy keltem fel h HÚDEJÓÓÓÓÓÓ !!!!!!!!! (és ez komoly!!!!!!!!!!!!)

na de kata komolyan. napi 4 óra... délre otthon lennék és mindezért (400 bruttó)... a suli 10 perc kocsival... és egy kedves néni vigyázna samura. ez azért így nem rossz anyaság ugye, egye, ugye?????????????

lécci nyugtass meg.
kerekpocak
 
 


nekem a fentről 5. képen van nagyon samuérzetem :) :)
kerekpocak
 
 


kata nem nyitunk egy pókamikus oldalt????, leelőznénk a szülészetist is secperc alatt....
kerekpocak
 
 


jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj zsófi dehogy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj nem azt akartam írni h rossz anyaság !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pedig akartam is írni az előző hsz-nél h nem az amit tennél, mert sejtettem h ezen őrlődsz titkon.... azért írtad a 2 barátnőt :lol:
de neeeeeem!!!!!

a te munkás helyzeted az teljesen más tészta! rólad elhiszem h ezerrel feltölt és irigy irigy mert én nemtom nekem mi lenne az munka téren... (persze nem munkatéren van soksok feltöltős dolgom)

na érted.............. :wink:
lmkata
 
 


najóvanakkor ..hú...
amúgy a két baránő komoly! télleg léteznek!!
kerekpocak
 
 


na várjunk, szépen sorban mert ennyire nem tudok reagálni :lol:

szal először is a kép: amin farkó támaszkodik az ablaknak, közeli kép. nemtom hanyadik, de mingyá megszámolom... :lol:

topik: hihi SSSSSSSSSSIIIIMMMMÁÁÁÁNNNN! utólérnénk mindenkit!
de tudod azért sajnálom már most h visszamész dolgozni, mert akkor nem lesz időd...mint Mircikének sem! és nem fogsz ennyit írni :cry:
vagy? :lol:

nagyZs: jó-jó, de mint séma. hogy heti mondjuk 3 nap beadom délig a mondjuk 2-2,5 éves gyermekem. ez nagyon tetszene és jó lenne neki is meg nekem is.
:roll: :P :lol:
lmkata
 
 


nekem ne lenne időm? simmán! ugyan arról a képről beszélünk!! hihihi
akkor nem csak beképzelem... :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


megszámoltam a képet! felülről az 5.
akkor basszus egyről beszélünk :lol: :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(a nyilat véletlenül tette bele a sorba :) )
lmkata
 
 


meg eccere írtunk... na megyek wiwre.


BOCSÁNAT MINDENKITŐL, LEHET H TÉLLEG NYITUNK TOPIKOT H NE MINKET KELLJEN OLVASNOTOK MOSTMÁR!!!!!!!!!!!!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

de abban reménykedem hátha jókat röhögtök rajtunk :lol:
lmkata
 
 


LIZÁNAK BOLDOG 2. HÓNAPOT!!!

Másiklizusról nagyon tetszik az alvós kép! Olyan cukiiii!!!!

Farkast egyszerüen imádom!!!! Annyira szép kisfiú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bölcsi témában: hát én sem vagyok egy bölcsi párti....(kivéve kényszerhelyzet, az teljesen más tészta, és persze van akinek máshogy felel meg) A szivem szakadna meg beadni 2éves kor előtt (meg utánna is :oops: :lol: :roll: ).... Mondjuk nekem extrém mázlim van :oops: Ha akarok bármikor bemehetek melózni ,minden konfortja megvan Nikinek a cégnél is (etetőszék, ketrec, kiságy). És mégis együtt vagyunk. Ott nyüzsi is van rendesen :lol: Nem hiszem, hogy behülyülnék még akár 3 év alatt sem és Nikkancs sem. Meg ugye vannak barátosnéi már, meg mostmár járunk zenére és hamarosan kezdjük az angolt is. Mellette pedig szeretnék eljárni vele játszóházakba ha nagyobb lesz (ott lehet hagyni 1-2-3órára akár). Na de ember tervez.....!
Ehez hozzátenném, hogy mi nagyon össze vagyunk nőlve Nikivel, biztos baromi nehéz lesz majd az elválás :oops: :oops: :roll: :roll: De nem bánom!!!!!

Nálunk tesóprojekt jövőre indul!!! Nem is tudom minek örülnék jobban, fiúnak vagy lánynak :P :lol:

Zsófi, sok sikert az új napirendhez!!!
Nálunk egyenlőre lehetetlennek tűnik a kialakítás :roll: Minden nap máskor kel. Pl ma 7.15-kor buli volt és 10-kortiszta kómán leraktam aludni.. Tegnap meg 8.15-kor kelt és kibírta ebéd utánig a szunyát... Szóval várakozó állásban vagyok :roll: Hát jobb volt mikor volt valamilyen napirendünk :?

Edus Kitartás a rókakomákhoz!!!! Csak túlleszel az elején hamarosan, aztán jönnek az édes hónapok :wink: Mikor jösz haza?

Hétfőtől kezdek fogyózni! Eddig mindég volt valami ami miatt nem jött össze :roll: :lol: :lol:

Na megyek!

Pusza mindenkinek!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Zsófi, dehogy vagy rossz anya!!!!!! Inkább mázlista, hogy így megtudod oldani a meló-gyerek dolgot!!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


reni köszi!!
cupp cupp
kerekpocak
 
 


Titeket apa nem csesztet, hogy mindég a gép előtt ültök???!!!
Én minden este kapok a fejemre :lol: :lol:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


óóóó dehogynem... de most nincs itthon :) :)
kerekpocak
 
 


Ááá, akkor értem :D Nincs aki elrángasson a géptől :lol:

Én megyek, hátha hagy aludni egy kicsit a lány. Ma már megvolt az első ébredés.... :roll:

(apa már alszik :oops: )

Jó éjt!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Na egy rövidre, de nem bírtam végigolvasni pókamikus párost... :oops: 8) :wink:

Szal Lizus annyira gyönyörű, nagyon édes a kiscsaj, ahogy húzza a lóbőrt. :P :P és én értettem dédit! 8) :wink:

Nóri, kár,h nem hallottad, itt olvadoztam apának, h milyen szépséges Farkas. :P :P Tudom fiúkról inkább jóképű, meg hasonlók, de Farkas "nagyon megkreált kiscsákó"!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P Nem is tudom, kire hasonlít jobban rád, v Zsoltira.., a szöszkesége a kék szeme, hú csak ismételni tudom a lányokat!!!!!!!!!!!!!!!Eszméletlen a kispasi, ha több időd lesz majd, tehetnél fel képeket Te is gyakrabban! :P :P

BOLDOG 2. HÓFORDULÓT A KICSIKE LIZUNAK!!!!!!!!!!!!! :P :P :P

hu viszont tartozok egy vallomással, mert apa itt röhögött rajtam, h Gina F-ból talán 20 oldalt olvastam :oops: :oops: 8) , utána meg mindig volt valami. azóta meg még mindig van vmi.De azt láttam, h kőkemény napirendekbe vágja a gyerköcöket. Nem lacafacázik! 8) :wink: :shock:

Zsófi, sztem se vagy jobb/rosszabb, több/kevesebb anya, egyszerűen mások vagyunk. Azért teszteld le jó alaposan a néniket...( :oops: 8) :wink: Ill az is számít, h ki mennyire szereti a munkáját, bár ha belegondolok, még annyit dolgozhatunk..., szal mások vagyunk....De erről többet nem szeretnék írni. :oops: :oops: Ja és egy indiszkrét kérdés, azt a biz. összeget a 8 órás munkáért kaptad?! Hallod nem semmi! Különben már többször szerettem volna kérdezni, h a ti sulitokba simán mehet mindneki, v fizetni kell a gyerköcöknek. ez már korábban is eszembe jutott, csak most jutottam odáig, h leírjam... :roll: :oops: 8)

Reni, Nóri + Többiek köszönöm a vukkos jókívánságokat, én is várom már a könnyebb "szakaszt". :) :)

Reni, gratula a tesóprojekthez! De jó lesz , akkor majd újra izgulhatunk értetek is: Panni, Te, Zsófi, Kata... :P :P

Reni, még nem dícsértem meg a farmos képeket, pedig azok is klasszak! :P És én apája is lázad a gép ellen, tőlük veszem el az időt! :roll: :oops: :? :(

Marcsi, még neked szerettem volna, igen egyik kedvenc, nálunk is az autók rendszámtáblája! :P köszönöm a dícsérő szavakat, jól estek!!!!!!!!!! :P

Nóra, Zsóka, ha lesz időtök, majd várom a ti véleményeiteket továbbra is ebben a témában... :)

na talán már mindent leírtam pusszok:e

különben én is úgy csinálom, ahogy Reni. Nézem a gyermekeimet, látom, h alakul a napirend, mert ők alakítják ki! Eddig mindig jól működött. Sztem a 8-11 hó a legnehezebb, talán a sok inger, akkor indul meg a mozgásfejlődés, az annyira átvágja a napirendet..., de 12 hóra beáll. Legalább is nálunk ez a 3 hónap volt a vészes a többi jó volt. Azért nem panaszkodok...Talán ebben Katára hasonlítok, az ösztöneim szerint megyek, talán mert annyi könyvet olvastam, h már nincs nagyon idegzetem sok könyvet végigolvasni. és vhogy úgy vagyok, h sztem a gyerköcök nem sablonok... De ha van sos dolog, azt persze AZ végigjárom, átbogarászom mindnehol..Erre is : mások vagyunk. Ja Kata talán a közgazdász vér így műkszik??!!!Megyünk a megérzéseink után..., néha számokkal alátámasztva a tapasztalatokat...hah???!!! :roll: :oops: 8) :?: :idea:

na mára tényleg eldugultam! 8) :wink:
mazsolák
 
 


Nóri, nem volt róla szó eddig sem, h. 10,5 hósan ment volna bölcsibe Laura. mindenképpen októbertől ment volna, a kérdés csak az volt, h. ápr.1-től dolgozom, v. június 1-től. októberig mindenképpen nagyizik 4 órában + utazás.

Farkas eszméletlen kispasi ! a hintalovas a kedvencem.

most lehet h. én vagyok túlérzékeny, v. már késő van és félreértem, de miért kell lelkifurit ébreszteni, ha vki {pl.majd én okt-től} bölcsibe adom a lányom?
remélem mentegetőzni azért nem kell emiatt.. :lol: kényszerpálya, ennyi. én másfél éves koráig maradtam volna itthon kb, 3 évig eleve nem. és nem plusz 10ezer forintért megyek én sem. tehát ha már erre kényszerülünk, akkor legyen is ellenszolgáltatás nyilván.
plusz egyetértek abban Zsófival maximálisan, h. nem attól lesz jó anya vki, h. otthon ül x évet a gyerekkel non-stop. ez csak a kirakat. meg vmi külső társadalmi elvárásszerüüség, főleg olyanoktól, akiknek nincs gyerekük, h. "na visszajött dolgozni, nem bírta otthon." :arrow: én tuti fogom ezt hallgatni bent. na persze a hátam mögött.
mi is össze vagyunk nőve Laurával, nekem is rossz lesz az "elválás", legalább annyira, mint a leányzónak stb. azt h. imádom, le sem írom, mert annyira magától értetődő. :lol:
amúgy szerintem meg már az önkormányzati bölcsik sem olyanok, mint a 70'-es években voltak.

na leteszem a lantot mára én is, hadd nyugodjék. :roll:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Marcsi, én se téged, se zsófit nem akartalak megbántani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :( :( :cry: Én ezért írtam, h eccerűen mások vagyunk, és természetes,h vannak kényszerítő körülmények, meg mindenki másképp vélekedik a dolgokról. :) Látod, ezért is írtam, h bővebben nem írnám le a véleményemet, mert még ezzel is azt hittétek bántó voltam. :oops: :? :( Pedig én nem akartam senkit megbántani, akkor ezer bocsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :? :? :? (Csak mindneki leírta, mit gondol ebben a témában. :roll: :oops: :shock: :? :( ) Szóval, ha úgy érzed, h az én szavaim bántók lettek volna, akkor én tőled és Zsófitól is szeretnék elnézést kérni! :) :)
mazsolák
 
 


Marcsi sztem lehet h télleg csak kicsit túlérzékenyen érintett a téma :wink:
épphogy semmi lelkifuri ébresztő nem volt Nóri hsz-ében :wink:
hanem sztem tök ari együttérző volt, nyílván nehéz az elválás, azért. :oops: :oops:
legalábbis én így éreztem :oops: :oops: :oops:
amúgy ugyanazt írjuk mindannyian csak más szavakkal és más nézőpontokból. nem ettől leszünk jobbak vagy rosszabbak a másiknál, nem? :wink: és nem vagyunk egyformák.

meg ne hergeld előre magad h mit mondanak majd a munkahelyeden... ha tényleg nem érdekel, akkor nem tud felbosszantani..... hmmmmmm?????????????
:wink: :wink: :wink: :wink:

ha vki szemétkedik,azt meg küldd ide a topikba, majd mi helyrerakjuk! :wink: :wink: :lol: :lol:

milyen éjszakai műszak alakult még miután elmentem csicsikálni! :lol:

Edus! Hét te éjnek évadján a gép előtt???? node... :lol:
közgazdász véna, nemtom :oops: sztem az pont olyan lenne h könyvből nem? ....nem tom télleg :wink:
sztem ez másból jön :wink: :wink:
mondjuk akkor amikor Lizu rosszulléteiről csináltam excel táblát, hgy lássunk vmi trendet benne a dokival, na akkor éreztem igazán a közgázos vért ereimben... (persze nem találtunk logikát, tök összevissza jönnek ezek a szemetek)
:roll: mondjuk nagypapám dettó ilyen mai napig csak persze nem szgépen hanem papíroson szal lehet h inkább tőle örököltem :lol:
lmkata
 
 


edu sztem nem voltál bántó! egyáltalán!

sztem akkor érint vkit nagyon érzékenyen vmi ha nem biztos saját magában 1000%-ig legbelül!
példul amikor én a tápszerrel szenvedtem még régebben, amikor Lizu 1 hónapos volt: na akkor totál kiborultam h miért kell degradálni aki azt ad. még ha nem is degradálták, csak én így éltem meg, mert legbelül nem akartam adni én sem, csak mondtam h nem gond ha adok.... értitek???? jajj kicsit összevissza, na mindegy................
:oops: :oops: :oops:

na most ezért meg lehet h én kapok :oops: :oops: :oops: :oops:

de már csak nem törlöm ki?? ajjjjjjjjajjjjjjjjjjjjj..............
lmkata
 
 


Kata nagyon értelek! (én is közgazdász vagyok :lol:)

És ebben ez a jó, hogy mindenki más! És a lényeg, hogy mindenki jól érezze magát a saját életében!

Puszi, szép hétvégét!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


ja még: pókamikus páros :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8) 8)

apa-babanet :arrow: csak ésszel, finoman ha itthon van :lol:
amúgy este meg ha épp itt ragadok, akkor ő tv-zik, én netezem. egymás mellett. közben puszi-puszi, vagy ezt nézd, azt figyeld, eszmecsre, stb...
(miután Lizut lefürdettük, megetettük, elaltattuk közösen... ööö azaz az altatás nem mindig közös... :) )


most meg elment megtankolni az autómat meg pékségbe :)

én meg épp indultam 2 órája fürdeni...............

na megyek is

cuppok!


ui.: PZS üzeni, hgy nem az ufók rabolták el hétvégére, csak elutaztak és majd vasárnap este jön ha tud..... :wink: :P :P :P
Jóóóóutaaaaat!!! :lol:


uui.: ez megagiga gááááááááz - csak erős idegzetűeknek!!!
http://youtube.com/watch?v=PqMIfhRzozM
lmkata
 
 


Kata, köszi :P :P :P Ja video nem semmi! 8) 8) 8)

Panni-Kata:
"közgazdász véna, nemtom sztem az pont olyan lenne h könyvből nem? ....nem tom télleg
sztem ez másból jön
Kata nagyon értelek! (én is közgazdász vagyok ) "

Na lányok, ezért vagyunk mások, és egyben hasonlóak.. 8) :wink:

PZS engem nem informált, bruhhhuhhhu :( :( :cry: :cry: Azért remélem, ott sincs harag... :oops: 8) :wink:

na tűztem, mert itt is lázadás van! 8) :(

pusszok mindnekinek!
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Pörög az élet itt a neten, látom :wink: .
Apa itthon, ezért csak lopakodva tudok a gép elé jönni :roll: .
Bölcsi témához nem szeretnék hozzászolni, csinálja mindenki úgy, ahogy neki és a gyerkőcnek a legjobb. nekem is van persze véleményem, de azt hiszem jobb, ha nem írom le, nem akarom szítani a fellángolt kedélyeket :shock: :P .

Farkas eszméletlenül szép kis gazfickó :lol: , annyira csudahelyes, tényleg gyönyörű hapsi. :wink:

puszik,Zsóka

KépKép
logi
 
 


Csajok nem BÁNTÁS-nak vettem, csak egy kis együttérzés jobb lett volna, mint a "teúristenmicsodadologez,énnemadnámbölcsibe". nem volt egyszerüü itthon sem a döntés és leírtam a tényeket.
szóval még 1x: én sem azért adom, mert zavar itthon a gyerek, v. hogy a b.nőimmel jobban tudjunk traccsolni v.szolizni menni. ráadásul nem is koncentrációs táborba megy a kis drágám :lol: "csak" bölcsibe.
szóval majd egy kis drukkot kérnék inkább először júniusra, aztán meg még nagyobbakat októberre, h. simán vegyük az akadályokat.

Kata, jó volt a tápszeres hasonlat !

annak meg külön örülök, h. itt a topikon nem Bólogatójánosok vannak, hanem mindenki szuverén véleménnyel. az előbbi kicsit uncsi lenne. :wink:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Zsóka, kivele.. :wink:

amúgy meg ez nem meggyőzés kérdése.
még 1x: ha tehetném itthon maradnék 1,5 max 2 évig. de nem tehetem meg. ennyi.
és tényleg ne legyen már minősítés ez a bölcsi kérdés.
nekem ez jön át ebből, h. vki milllllyen jó anya, ha 2 évig otthon dekkol, de a Marcsi bezzeg nem. épp elég lesz ez a Rauchban burkoltan.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


rauch = mhely

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Marcsi, sírjál a vállamon drágám, én már gyűröm a kollégákat, de napi egy darab leszarom tabletta, aztán ennyi :)
[Mondom én, aki mindenen agyal három hetet ehhehehe :)]

Aki megteheti, ne adja bölcsibe, ez tiszta sor.
Akinek van nagy családja, sok gyerek, hogy ne unatkozzon, annak szerencséje van, nem kell bölcsi, minek, ott vannak a tesók, uncsitesók, szomszéd gyerekek, lánytestvér :wink: egy nagyi, két nagyi... Legjobb lenne, legoptimálisabb, de nem mindenhol ez az alap.
Akinek van elég pénze, akár úgy, hogy a családja támogatja, akár jól keres a férje, annak is szerencséje van. Az úgymond meg tudja venni magának a "tesókat, uncsitesókat", izgalmas elfoglaltságokat. De ez sem mindenhol alap.
Nálam kettőből kettő hiányzik, úgyhogy :arrow: :wink:

[Most úgy tűnik, mintha ez az egész gyerekkérdés nálam pénzkérdés lenne, pedig milyen romantikus is az egész. Aztán közben tényleg.]

Zsófi fizudért irigy-irigy, le kellett ezt írnom bocs, mert tegnap óta fontolgatom, hogy pofán vágom a főnökömet :)
Két jogi egyetemi diplomával 8 órában nem keresek ennyit. Éppen ezért kell leszakvizsgáznom, amihez még kell egy év munka és kilenc azaz kilenc hónapnyi vizsgázás, ezért kell bölcsibe adnom a gyermeket. Aztán, amikor megnyitom a Mircike Ügyvédi Irodát, na akkor a tesónak már nem lesz bölcsire gondja, elhihetitek :)
Simán pár hónapos gyerek mellett fogok tudni zsákpénzt keresni. Csak addig kell kibírnom valahogy :D

News: Kukiprobléma van. Tegnap begyulladt. Mint egy kis virsli, olyan. Nagyon durva. Fáj is neki, érintésre. Nemtom mitől van. Ráadásul mindig péntek éjjel szombat délelőttre időzíti a betegségeket. Hogy az orvoshoz ne tudjak csak úgy elugrani... Apája megnézte, bekente Tetran kenőccsel. Neki engedi. Valószínűleg tényleg teljesen hátra kell majd neki húzni (felrántani), amit el akartam kerülni mindig is. Húzogattuk, amíg engedte a bőr. De ugye teljesen nem megy hátra. Abban bíztunk, hogy majd idővel. De valami alá mehetett tényleg. Pedig mindig mosunk kezet, ráadásul mindig fürdés után húzogattuk, és nem is minden nap. Valamit javult a kenőcstől, mert már nem annyira duci, mint este, de azért még virsli, és piros. Remélem hamar elmúlik...

Pusz Mindenkinek! M.
mircike
 
 


Jajaj,MArcsi! én sem akartalak megbántani. Csak azért írtam le a véleményemet, mert Zsófi kérdezte, hogy mit gondolunk erről a témáról. Amikor írtam eszembe sem jutott, hogy nálad ez pont most van napirenden. De egy szóval sem írtam hogy megvetnélek, sőt nagyon is tudom hogy nem jószívből adod be bölcsibe, hanem mert muszáj, és hogy mindent megteszel azért hogy kihúzd az időt. A 10,5 hónapot pedig bocs, de félreértettem. De akkor se vetettelek meg, amikor azt hittem, hogy...
Szóval tényleg senki nem támadott, csak megint kialakult egy , téma, de mindenki odaírta, hogy a muszájt megérti. Az pedig aki megszól a mkhelyeden annak nincs gyereke, és igaza van Mircikének sz@rd le.
Megértem hogy érzékenyen érintett, úgyhogy tényleg ne haragudj, hogy kibontottuk most ezt a témát.
Remélem nincs harag.
És egyébként én mindig elhatározom, hogy befogom a számat, de aztán sosem megy. és hát tényleg sokan vagyunk itt nem lehet egyforma véleményünk.

Zsófi, az apróbetűnél rendesen ráfeküdtem a képernyőre hogy lássam az első számot. :shock: Hát nem rossz hallod 4 órában, de még 8 órában se! :) Gondolom magán suli akkor.

Szegény Mrikó!!!! :cry:

Puszi, most mennem kell.

Farkas köszöni a dícsérő szavakat. De én is! Nagyon jól esnek. :)

Kép
nóri8
 
 


Marcsi, nagyon sajnálom, hogy ennyire félreértetted a bölcsitémás véleményeket :( Remélem azért nem haragszol meg mert lemertük írni a véleményünket :( Egyikünk sem írt szerintem olyasmit, hogy megvetnénk vagy ilyesmi azokat akik bölcsibeadják a gyereküket.... De ha én nemadnám bölcsibe akkor miért írjam azt, hogy igen?!
Remélem azért nincs harag, mert én nem azért írtam le a véleményem, hogy mást megbántsak vele!!!

Semmi bajom nincs azzal, hogy megy bölcsibe Laura vagy nem!!!! Tündéri egy kiscsaj oszt ennyi! És az anyája is jó fej :wink: !

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Bölcsitémát szerintem hanyagoljuk egy időre :roll: :roll: :lol: :wink:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Csak egy pár sort, mert itt az asztalos egész nap, konyhahátlapozás, kiszed, betol, nemjó, szedjük szét, stb van.

A turmixunk olyan jó, hogy ma majdnem meg kellett vállnom a bal mutatóujjam utolsó percétől. Vizet raktam a tálkába, hogy bekapcsolom és úgy hátha kijön a kajamaradék, közben megpiszkáltam az ujjammal a késeket, csak a gombon volt a kezem és benyomtam egy pillantásra. Folyt a vérem, mint állat, kb félóráig, már azt hittem, nem is marad, az ujjam meg nem mertem elengedeni, mert féltem, hogy leesik. Aztán mégsem, "csak" kb csontig vágott 4 helyen, zsibbad meg lüktet az egész alkarom. Most is félkézzel írok. Sokat nem is fogok most.

Mindenkit puszilok, a képek eszméletlen jók!!!

Nálunk is alakul az új napirend, csak még nem tudjuk mi lesz az. A múltkori jajdejómost, az csak 3 napig tartott (mint a csoda), most azért nyűglődés van.

De nagyon szeret felállni, olyan aranyos, most már mindenhol kapaszkodik, feláll, kapaszkodik, feláll...
Én meg persze ott parázok minden mozdulatánál, mert fosok, hogy ha beüti valamijét akkor az tuti a szája lenne.

Na puszi mindenkinek!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


most jutott eszembe, hogy 17-e van....

Márknak nagyon boldog 11. hófordulót kívánok!!!!!!!

puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


MÁRKOT ISTEN ÉLTESSE A 11. HÓFORDULÓJÁN!!!!!

Kép

KépKép
logi
 
 


Márknak 1000 pusszancsot küldünk Lizuval a majdnem 1 éves szülinapjához ! ! !
:lol: :lol: :lol:
lmkata
 
 


Mircike ügyvédi iroda :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol:
majd azért szóljál ám, nem árt sosem egy ügyvéd ismerős a tarsolyban :wink: :wink: :wink:

hát nekünk megint fergeteges napunk volt!
azaz Lizunak, de így nyílván nekünk is.
egész nap egy percet sem sírt, játszott, nevetett, röhögött, délután konkrétan 3 órán keresztül a kiságyában hancúrozott, kupit csinált, sikongatott és dumcsizott :lol: :lol: :lol:

fürcsi alatt megint nem volt egy nyekk sem, utána az öltözésnél sem!! :lol: :lol: :lol:
nekem ezek új élmények és nagyon nagyon jók!!!!!!!

persze ezek azért még nem eget rengető dolgok úgy egyébként, de a mi esetünkben, amiket eddig az arcunkba vágtak h mire számítsunk... szóval...
szuper !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

muszáj megmutatnom nektek!!!
:lol:
KépKép
KépKép
KépKép
Kép
lmkata
 
 


MÁRKNAK NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK 11. HÓFORDULÓJÁN!!!!!!!!!!!!!!! (lassan ti is fújjátok a gyertyát az 1 éves szülinapon. Lesz itt aztán banzáj márciusban!!!!!!!!!!! 8) :wink: :P :D )
mazsolák
 
 


ja, ha azt hinnétek azok ott hurkák akkor tévedtek! épp alakulóban vannak az izmaim.... 8) :oops: :lol: :D
lmkata
 
 


Kata, gratula az ismét klassz napotokhoz! És ez csak egyre jobb és jobb lesz, meglásd!!!!!!!!!!!! :P :P Képek fantasztikusak, annyira cukkancs, ahogy be van tekerve a türcibe. és hogy tudd, Zsombesz itt volt a kezemben, amikor a képeket néztem, és itt dobálta a pusszokat a tündéri Lizunak!!!!!!!!!!!!!És naná, h izmok!!!!!!!!!!!!!Aki ennyit tornázik kérem!!! 8) :wink: :P :D

Mircike, kuki téma, passz, hála égnek még nem volt. De ha nem gyógyulna, én dokihoz mennék vele. Gondolom, ezzel te is így vagy. :) :?

Julcsi jobbulást az ujjadnak!!!!!!!Még jó, h megusztad ennyivel! Gratula Barnusnak is, h már ilyen könnyen, jól veszi az akadályokat, és mindnen nap meglep valamivel! :P :P
mazsolák
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéséket és a puszikat is!

Mircike Ügyvédi Iroda - nagyon tetszik már a neve is! :lol: Kuki :cry: De azért remélem javul tovább. Én is mindíg a péntek estéktől vagyok frászban.

Kata - de jó, hogy ilyen szép napotok volt! A képek magukért beszélnek. És én is látom az alakuló izmokat :lol:

Edus - hát igen mindjárt itt a torta az egy gyertyával és aztán azt hiszem nem is lesz megállás 20-ig. (Csak egy baj van az én tortámon is ennyivel több gyertya lesz :) ) De végül is ez sem baj, ez az élet rendje.

Zsófi - én is felvettem a szemüvegem a fizudhoz! :lol: De azt hiszem jól láttam. Drukk, hogy találjatok egy kedves nénit a gyerkőknek. Remélem jót pihiztek és Samu is felfedezi a világ egy újabb szegletét.

Márk ma egy érdekes napot produkált. 1/4 7-kor kelt először. Reggeli, majd 10-ig átrendezte a nappalit és a konyhát, majd aludt 12-ig. Ekkor tízóraiztunk. Du. aludt 1 órát a hordozóban, 4-kor ebédeltünk, 6-kor kérte az uzsit és 1/2 8-kor vacsizott és már alszik is.

Hordozóról jut eszembe. Lányok Ti milyen autósülést használtok? Márk még elfér a hordozóban, de már nem sokáig, így lassan be kellene szereznünk egy nagyobb méretet.

Mindenkinek szép estét!

Puszi

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


jaaaaj Julcsi, nem tanította anyukád h bekapcsolt turmixba nem nyúlkálunk?????????? főleg nem éles kés részéhez! :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P :P
szegény! én most teljesen elborzadtam :x :x :x
nagyon tud lüktetni az tuti... :? jobbulást!

úúú kicsiMirkó is... :x :x :x
remélem semmi komolyabb baj nem lesz vele és elmúlik a krémtől a virsliség :roll:

Edu szép napotok volt nektek is? remélem itt holnap csak szebb idő lesz... :roll:
köszi, remélem igazad lesz/volt/van mindebben :lol:
lmkata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?