Új privát üzeneted érkezett!

(Mamac, abban a minutumban lettem kész az átjavítással, ahogy feltűnt ez a megjegyzésed.... hja, nem lehet sokat hibázni itt a babaneten, mert halálra zrikálják az embert) :wink:

Peszti, hogy vagytok????

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancs, Petike tüsszögés milyen stádiumú?

Kép Kép
coolasa
 
 


Nos, itten.

Ilbahíradó: nincsenek jobban sajnos, Beni újra lázas, valószínű rota és/vagy szalmonella.
Én már csak rimánkodni tudok, hogy mi remélem nem azt kaptuk el, és megússzuk egy gyors lefolyású valamiben. :roll:

Benyóban maradt 3 ek izotóniás ital, és alszik másfél órája, reménykedem tovább.

Közben azért drukkolok Wolgáéknak is, meg ilyesmi.

Az uramat ma műtötték a fogával, azt mondta, majd széttépték a fejét szóval teljes hadirokkant a család.
Vendég
 

 
 

Esztihiradó most mondta be skypon, hogy Benyó felébredt hosszú alvásából, és majd kicsattan, aggasztó szimptómák tova...

Kép Kép
coolasa
 
 


Húú, lányok, nem vidámak ezek a hírek!! :( :(

Ill az utolsó, h ogy Benyó oké az már igen!! Hátha csak ennyi volt.

Nincs más, mit figyelni a gyerekeket!!

Nálunk még egyelőre semmi :roll:

Csinálom a tegnapi képeket, estére biztos fel tudom tenni.

Vvolga, drukk, ha olvastad a szüléstörténetemet, legalább jobban bízol Beában!! Hajrá!!

MAmac, ha nem cd-n hanem interneten keresztül szeretnéd megkapni, akkor be kellene jelentkezned a Skype-ra(program letölthető www.skype.hu) mert csak úgy megy át, így is kb 3,5 óra. Emailen sehogy sem sikerült.
Ez gyorsabb, mint cd-n eljuttatni. Ha megcsináltatnád, és mondanál egy szlaszámot, átutalnánk a pénzt. Sztem így megoldható.
Megkérdezed mennyi lenne?? Mondjuk előbb látnod kellene az anyagot.
jumam
 
 


Ugye csak a betegségek miatti izgalom miatt van görcsben a gyomrom???????????????

J is most ébredt másfél óra után és jól van
jumam
 
 


Jumam,
Julcsi Júlia vagy Julianna? Mert ma névnap van...
Nem lesz abból 3,5 óra, nekem még 1 óra se kellett hogy átjöjjön, úgyhogy ne ijesztgesd Mamackát :wink:

Cool,
nem tüsszög. Reggel nem tom mi volt, hogy lenyomott vagy 15-öt, néhány perc leforgása alatt :roll: Azért Mbának mondtam az oscillo-t, remélem, kap.

Eszti,
akkor most mi van? Jobban van Benyófi? Te? Peti? Uraddal is együtt érzek, átestem már ilyenen, amikor a bölcsességfogam vésték. Hetek múlva is hallottam a kalapácsolást a fejemben :shock: Algoflex Forte van otthon? Az nagyon fog neki holnap kelleni, és tuti hatásos.

Kép
mancs
 
 


Jumam,
neeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mancs
 
 


Hellóbelló, szóval igen, már 2 óta nem volt fosi, és 3 óta nem volt hányás sem, viszont benne marad az izotóniás ital, és a kedve a régi, hőemelkedése sincs, kedve iszonyú jó. Remélem, hogy mostmár rosszabb nem lesz.
Vendég
 


júlia és asszem május 22. szülnap pedig 12. :shock:
22-re voltunkkiírva. De a névnapot csak később néztük, mikor már tudtuk, hogy Julcsinak kekk lennie :)
jumam
 
 


kekk=kell
jumam
 
 


Van... vagyis volt skype csak most újra installálták a vírus miatt a gépet és semmit nem találok... :(
Gyerek felkelt férjet ráuszítom a dologra! :)

Milyen méretben kellene?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Eszti
örülök!
Küldtem az anyagot! :wink:


Ilbáék :( elég rosszul hangzik... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Villámkezű Coolasa... :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


jumam
Áron nap április 2.-án van, őkegyelme meg 3.-án születet! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac, ez igaz, de most mire írtad?

Kép Kép
coolasa
 
 


Háát én kevésbé villámként még a fenti gyors táblázatadásra reagáltam! :) :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


ja, akkor azért nem értettem, mert az már legalább 5 perce volt...
Amúgy eddig azt hittem, hogy a lap tetején a 2. hszedben ezt köszönted meg. Vagy az még valami múltheti dolog? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


:lol: :lol: :lol:

...a hosszasabb kifejtésedre reagáltam én is hosszasabban! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


te, mamc, én arra már nem is emlékszem :lol:

Kép Kép
coolasa
 
 


Mamac, A3 a teljes mérete a tablónak
jumam
 
 


Az én skype címem a nevem, de a kereszt és a vezetéknév között van egy pont.
Tudod a teljes nevemet???
jumam
 
 


Mamac ti már teljesen jól vagytok? Családilag??
jumam
 
 


Még nem is meséltem... ha már ma úgyis téma volt...
képzeljétek ma reggeli méricke eredménye 64 kiló

szülés után volt, hogy 75 voltam, de ettől szerencsére megrémültem így visszatértem a közvetlen szülés utánni 73-hoz...

lassan a diéta felénél járok de már most sokkal jobban érzem magam a bőrömben...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Lányok, ahogy írtam, a 670 forint az a FOTÓPAPÍR! :wink:

Még jövök, csak L őrjöng.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bocs, most látom, hogy Cool már tisztábba tette a dolgokat. :oops:

Mamac,
az azonos kerületet nem azért írtam, hogy Tőletek kapták el, hisz nem is találkoztatok, csak hogy arrafelé is van a vírusból. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, ha délelőtt megy szkápjon a tabló, akkor egész gyorsan átmegy. Fél óra kábé.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


JUMAM
NAGYJÁBÓL IGEN...

BÁR TEGNAP APA VACAKUL VOLT KÖHÖGÖTT... MÁRA ÁRON IS ELKEZDTE...


BOCS EGYKEZEZEK

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kapott Mbá oscillot, itt, a sarki gyógyszertárban. Juhééé!

Gabi,
tudsz vmit Ilbáékról?

Mamac,
húúú, de ügyes vagy! Tehetnél fel fényképet, hoyg lássuk mi is a súlycsökkenést :wink:

Kép
mancs
 
 


Az hagyján, de ha látnátok, hogy nekem milyen szépet csinált Mamac. :)
Vendég
 


Eszti mutíííííííí!!!!!!!!!!!
jumam
 
 


na jóvan :)

Kép
Vendég
 


Ugye nem azért nem írtok, mert mindenki gyereke fosik-hányik???? :roll:
Vendég
 


Hűűűazannnya! Ez király! :shock:

Ilbáékról nem tudok újat, figyelem a szkájpot, mert abból látom, hogy legalább András otthon van-e, de telefonon nem akarom zavarni őket. De ha nem jelentkezik 9-ig, akkor felhívom. Most senki nincs otthon, mert nincsenek belépve. (Náluk is 99%, hogy megy a gép, ha otthon van valaki.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csajok, mi kezdünk egészen jól lenni. Benyó megivott 3 dl izotóniás italt, se alul, se felül azóta se, most pedig banánt eszeget. Eredetileg nem akartam adni neki ma már enni, de úgy tűnik éhes, mert amikor Peti kibontotta a banánt, nagyon durván mutogatott rá. Megevett egy felet, és nem jött ki. Láz még mindig sehol, kedv szuper, remélem a nehezén túl vagyunk....
Vendég
 


Mármint a Mamac-féle alkotás a király...

Eszti, mizu?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kaptok mindjárt egy kis felvidító videót, itt a nagy betegségek, aggódás közepette.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Egy kicsit elvonultunk enni...
Mindjárt kipukkanok!
Most épp úgy érzem magam mint egy Kép
A bájaimat inkább nem tenném közkinccsé! :)

JUMAM
az email címedben a te neved van gondolom :wink:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép





nagyon unatkozom?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Livi kifigyelte, hogy mikor olvasunk, akkor az ujjunkkal a betűket mutatjuk:
http://www.send2u.hu/get/?f=lJiGteanIZ9GSOYzHMio

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


NORMÁLIS VAGYOK?! KIHAGYTAM DIÁÉKAT A TABLÓBÓL!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

És ki tudja mikor vettem volna észre, ha nem szól. Ti sem láttátok?
Basssssszus!

Még ma javítom és küldöm.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Tudom mit akartam még...

Gabus
Áron is elég virgonc normál esetben, de nagyon hamar megszokta a kanült... még így is strapás volt mert mikor jobban lett lótottt futott (a kis ágyban) én meg utánna az infúzióval... kidugta a kis kezét a rácson majd visszarántotta majdnem kitépte az egész cuccost... nekem fájt :(
Biztos nem lesz baj Benivel sem... ha már nehéz lesz az jó hír mert már jól van! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kriszta, átküldöd a képeiket, mert én nem találkoztam velük.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus!
Különben Én nem vettem észre,hogy kihagytatok(ezért még számolunk :twisted: :twisted: !)csak azt jeleztem,hogy Nekem is ok az összeg.Így derült ki,hogy mi nem is vagyunk rajta. :roll: Pussz

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jó éjjt!

megyünk aludni... férjemnek megy fel a hője... :(
Jó lenne nem megint dögrovásra jutni... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ilba!
Jobbulást nektek!:(

Minden betegnek jobbulást...

Ennyi, mert terrorizálja a Dani a Gabit. Szitu a következő. A tv-ben NEM a scubi doo megy, de a Dani azt mondja rá. Gabi 20 perce visít, hogy az nem a scobi doo. Dani meg... persze, hogy azt hajtogatja és nem bírom a Gabival megértetni, hogy hagyja már rá, hogy jó, az az... itt röhögök rajtuk. Komolyan nem tudok beleérezni szegény 4,5 éves lelkébe, de rajta vagyok!

Kép
sasha
 
 


Gabus, pedig annyira próbáltam nézni, számolni, hogy hányan vagyunk.
és mintha egyszr szkájpon átköóüldtem volna, de lehet, hogy csak gondoltam :oops:
Mindjárt...
jumam
 
 


Sasha, ilyesmin még a 11 évesem is vitázik...
jumam
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?