Új privát üzeneted érkezett!

Szióó!

Lafead sajnálom,hogy csak a fele drukk ért oda :( de nem kell még a lombikon gondolkoznod!!!! Csak Norka és Áfonya példáját említem :wink:
Bár ti tudjátok, nehéz a várakozás és a lombikkal talán azt érzed történik vmi nem "csak" vársz..

Doktoranduszok sok sikert!!
Vendég
 


Lafead, sajnalom a fajdalmas vizsgalatot.. :cry: ..Azert lombikon meg korai lenne gondolkozni...
alice27
 
 


Alice, akkor te már a célegyenesben vagy! Melyik tudomány doktora leszel?
lyutka
 
 

 
 

Hat, ez jo kerdes...Elmeletileg muszaki egyetemre vagyok beiratkozva...bonyolult eset, mert tobb tudomanyt is magaba foglal....egyebkent osszessegeben mobiltelefon szolg.-okrol szol...
alice27
 
 


Uf képzeljétek...
Ma a munkahelyen összefutottam egy kollegával 29 hetes terhes (nagyon szép kismami), ikreket vár. Jó nagy pocakkat közlekedik már és abszolút nem volt rossz érzés látni, sőt belegondoltam, h ha megmaradt volna a babám, akkor kb. most 18.-ra lettem volna határidős. Hát én nem érzem, h lemaradtam valamiről ( mai fejjel).

Kép
lara26
 
 


Kincsecske, nalatok most mi a "haditerv"?

Lyutka, irtam pu-t, hogy ne off-oljuk a topicot...
alice27
 
 


Lafi, nincs veszve semmi!
1. 1 vezetőd még mindig van
2. nem biztos, hogy az a másik "elzáródott" nem nyílik majd meg csodával határos módon, vagy anélkül
3. Áfonyának is sikerült a spontán baba
4. lombik lehetősége is áll még

Főnököddel meg tényleg ne foglalkozz! Őt minősíti, amit ma művelt! Főleg azok után, hogy neki lombikkal sikerült! Neked anélkül fog! ;)

Itt milyen okos lányok vannak! :) Rejo, és te miből doktorálsz?

Kép
mamint
 
 


Alice haditerv? Van még pár doboz clostim azt beszedem és járok tüszőnézőbe...aztán meglátogatjuk a Kaálit.

Most én is azt érzem mint Lara,nagyon szeretnénk babát de még nem késtem le semmiről. Bár a kismamik látvanya engem most kezdett zavarni :( na meg a rokonok ismerősök kérdései. :evil: :evil:

Clostizik még valaki ??? (Mniki te igen) Azon gondolkodtam,hogy spontán többen babásodnak..vagy nem?? Vélemények???
Remélem nem csak a policisztáimat termelem a clostival :?
Vendég
 


Sziasztok!

Rejoka! :lol: :lol: A sors ismétli önmagát!!! :lol: S eddig hadilábon álltam a 13-ával!! :roll:

Monyoka - küldök neked drukkot. Meglestem hogy igencsak kell neked most ez! :lol:
Lyutka köszönöm neked! Gyere sűrűbben!

Köszönöm szépen a határokat lányok! Bárcsak tudnám is használni! :twisted: A helyzet az, hogy nem vettek le vért. Én döntöttem így. Uais 4(!!) hét múlva lenne eredmény. A labor leterhelt, az osztályok átalakításon (szünnek meg) mennek keresztül, stb.....
Ha igaz a pletyi, a kórház bezár 4 héten belül....... De egy bizti a labort is fel fogják számolni. Én nem is értem az egész helyzetet...

No de. Nem tud valaki Szegeden egy magán labort? Olyat mint például a Prodia???

Nem is tudom hogy mit tegyek. Itt van előttem pár szem Duphaston, nézegetem, de még nem merem bevenni.

Megyek, mert rég volt hajnal. További szép estét!!!
beebeey
 
 


Aaahhh!!! Elfelejtettem.... :oops: bocsi a fáradtság...

Lafi! Fejjel fel! Teljesen igaza van mamintnak! Csak a pozítiv dolgokból tudsz építkezni!!!! Van remény!

Kincs! Még jó hogy van binyiglid! :lol: :lol:
Hát nekem is van egy adag Clostim, de úgy voltam vele, hogy szeptemberbe használom.
Most nagyon gondolkodom, hogy kit segített babához a Closti, de nem jut eszembe senki. :roll: De ez nem jelent semmit!!!!
beebeey
 
 


Kincs!

Holnap :D

Kép
lara26
 
 


Jóstét!

Kincs, nekem Serophene-s (=Closty) babám van... :wink: de előtte 4 hónapig nem nyúltunk a testemhez hormonnal meg semmivel, csak akupunktúra volt meg lapar.

Én hiszek abban, hogy mindenféle átjárhatósági vizsgálat meg kaparászás (hiszteroszkópia pl) nagyban megnöveli az esélyeket. Gondoljatok pl.Amára, neki decemberben volt a HSG. Meg még sok példa van, kár is lenne felsorolni. Vagy Áfi: szept-ben volt a műtét, de tuti hogy az a kontrasztanyag ott neki mégis átfeszített valamit. Úgyhogy Lafi, csak tessék nem elkenődni. Ismered a sztorim igaz? Aug-ban laparral (!) átjárhatatlannak minősítették a fél oldalam, mégis arról az oldalról lettem babás egy hónap múlva. :shock:

Rejo, neked már megvan a tézis az agyadban? Én is utolsó félév előtt állok a doktorin, minden vizsga megvan, csupán egy kutatószemináriumon kéne részt vennem+ tézisvédés. De képtelennek érzem magam rá. Persze 5 havi ösztöndíj felvételére nem. :lol: De ez így szélhámosság. Nem tudom, mit tegyek. :? Nem érzek magamban erőt ahhoz, hogy elkezdjek irodalmazni meg gyötörni magam, így Bogi mellett. Ha neked sincs semmi segítséged, hogyan fogod megoldani ezt a gyerekek mellett? Kérem a receptet! :wink:

Lányok, megismétlem a felhívást.

Ápr.27-én pénteken 16 órakor Petrányi közönségtalálkozó lesz Budapesten, aki még nem jelzett és érdekli, az tegye meg nekem a s.nora@pcos.hu címre.

A másik: letölthető táblázat van fent a pcos.hu-n (Új írások, statisztika), ez most másképp kérdez, mint a korábbi volt, megkérek mindenkit aki legalább 2-3 hónapja metforminoz(ott), hogy töltse ki és küldje el a fenti e-mail címre. Ápr.13-ig lehet. Köszönöm!


Ez utóbbi: sajnos nagyon nehezen gyűlnek az adatok, úgyhogy kénytelen leszek átmenni zsarolásba. :evil: :lol: Aki kicsit is szeret engem, az kitölti! Aki nem tölti ki, arról úgy veszem, hogy nem szeret! :lol: Ez most komoly!

pusz Norka

ja, Bogiról diavetítés, nem töltöm fel a képeket, hogy csak az nézze meg, aki szeretné. Hétvégi képek, ja és Rambóka, Bogi nem áll, csak felállítottam a járókában, mert akkor örül, de csak 2 percre. Egyébként ma már tök ügyesen mászott!! megy a macskához kopasztani!
http://petifoto.extra.hu/070210/
Vendég
 


Norka!

Engem a 10/22 kép fogott meg. Nagyon cuki!!! :D A többi képen is nagyon ari, pláne amikor áll a kiságyban.

Kép
lara26
 
 


Norka, tok jok a kepek, Bogi olyan nagyot nott! :lol: Anyukad pedig annyira fiatalos :lol:

Gratulalok a Petranyis talalkozo megszervezesehez! Faj a szivem, hogy nem tudok majd ott lenni veletek.:cry:

Kincsecske, akkor ugy latszik hatasos a closty :wink:
alice27
 
 


Sziasztok csajok!
Köszi mindenkitől a kedves szavakat, aranyosak vagytok!!!!és olyan jó, hogy van ez a fórum és így is már annyi mindent köszönhetek Nektek, a tanácsaitokért és mindenért, a pcos.hu-ért, Norka Neked külön köszönet.
Ezen tanácsok adták és mutatták meg nekem a helyes utat, hogy merre induljak, mit tegyek és hogy én szervezzem meg a saját életemet!!!!
A Ti példáitok lebeg szemem előtt. A remény hal meg utoljára, mindent pozitív gondolkodással próbálok megoldani és nézni....
Ez tán segít.

Bár most bevallom, hogy a diétát felrúgtam és degeszre ettem magam sütokből, egy kicsit fel akartam magam vidítani. Túl sok volt ez hirtelen, a stressz, a hülye főnök, a rossz eredményeink....Na és ennek leküzdésére kellett a süti-süti-süti......... :lol:

de holnap új nap....új remény.... :D :D :D
Vendég
 


Jó éjt mindenkinek!!!!
Vendég
 


csók csajok!

Bee!
Nőgyógyiddal nem tudsz beszélni progiügyben??

OFF:
mamint, gazdaságföldrajzból! (globalizáció, politikai földrajz, gazdaságfejlődési modellek címszavakban)

Norka!
recept nincs! :wink: Be vagyok sz@rva én is rendesen, de ebben az a jó, hogy nem a diplomámért, úgymond megélhetésemért küzdök, hogy enélkül nem tudok dolgozni, tehát igazán nincs tétje, és ráadásul mint ma megtudtam, ha meglesz az abszolutórium, onnan nincs behatárolva a védés meg az egész eljárás ideje, tehát akár 80 éves koromban is befejezhetem. Ettől azért kicsit nyugodt lettem.
Egyébként a rengeteg fél-szabadidőmet amit a neten töltök, azt fogom becserélni tanulásra. Szóval nem fogok ennyit itt lógni! :cry: Sajnos. Aztán vannak szép hosszú éjszakák. Meg lehet kaját is rendelni, nem kell minden nap főzni. :lol: Sőt, minden másnap se kell. :wink: Nem fogok hímezni, és jön hetente a takinéni.Máshogy nem megy. Azt a fél évet kibírjuk valahogy.
ja és tudod, akkor áll össze kristálytisztán a tézis, vagy kutatói kérdés az agyadban, mikor kötve leadtad a doktori disszertációdat!! :lol: (ennyit az én tézisemről! :lol: )

ja, és nagyon szeretlek, de nem szedtem soha (még) metformint! :wink: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Mindenki aludt az éjjel?? :lol:
Én már megint baglyoskodtam 2 óra hosszát hajnalban. :roll:

Norka én nagyon szeretlek, s megígérem hogy hétvégén megalkotom! :lol: - mondjuk terveztem ezt már napokkal ezelőttre is.

Rejoka a helyzet az, hogy itt helyben 2 nődokihoz jártam felváltva. Igazán egyiknél sem akartam szülni. Viszont úgy néz ki hogy jobban járok, ha szegedi orvost választok, mert itt vlszeg bezárják a kórházat. Szegedi nődokim még persze nincs.
Viszont nem hagyom rá a dolgot. Arra gondoltam, hogy vagy felhívom az endrokines doktornőt, vagy elmegyek egy magánlaborba. (A magánlabor az endrokrin klinikára küldi a levett véreket....). Ezt intézem ma. Remélem nem ezen fogok elcsúszni....
Jelen eset az anyagiak nem számítanak, de egy progi ára 2420 ft. :twisted:

Szép napot nektek!!!

Bee

ui:s most megnézem Bogi képeit! :lol:
beebeey
 
 


Jó reggelt!

Lafi, sajnálom hogy csak a fele drukk ért oda Hozzád! De a lombikon még ne agyalj! :wink: És egy kis vigasz-süti sztem belefér! :wink:

Bee, a tickeredet cseréld le! Ez már nem annyira aktuális... :lol: :wink:

Niki, a Tiédet látom... :( De új ciklus, új remények... :wink:

Norka, Bogi annyira édes!!! :lol:
A kérdőívet majd április elején töltöm ki - akkor fogom 3 hónapja szedni a metformint és megyek újra vérvételre. Majd úgy csinálom hogy ápr. 13-ig tutira kész legyen! :wink:

Én tegnap elértem a teljes adag meforalt! :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Jó reggelt !

Lafikám, hát hogy is gondolkozhatsz már most a lombikon ?! Nem eszik olyan forrón a kását !!!
Megmondom őszintén, hogy én legalább 1/2 évig még meddőségi kp közelébe se mennék. Ámde, fokoznám a fizikai aktivitást, ha lehet a heti 2 "mama" torna mellé még valamit beiktatni, erősen elkezdeni a diétát és apával annyit kufircolni ,amennyi jól esik :lol:
Arra készülj, hogy nem engedünk lombikozni. Még nem kell az neked !!!!

A főnöködről nincs nagy véleményem... Könnyű azt mondani, hogy nem érdekel... mert úgy is érdekel és csak rágódsz. Remélem hamarosan lecsillapodnak a kedélyek !!

A torna jó volt, de alig fértünk el :? Kiderült, hogy a tanárnő is nagyon PCO-s és van 3 gyereke :lol:

Lyutka, Rejo, Norka és mindenki aki tanul. Le a kalappal előttetek. Főleg gyerek mellett.. hááát, én bizony a külker fősuli után úgy, de úgy megcsömöltem (na jó, munka és egyéb problémás időszak mellett csináltam), hogy azóta sem tudtam magam rávenni a másoddiplomára :lol:

Norka, Bogi baba jól néz ki :wink: és nagyon ügyes !! Anyukádnak remélem összejön a pasi, ő még mindig egy nagyon vonzó nő !!

Bee, bizony én jót aludtam az éjjel :lol: A Te izgatottságod meg teljesen érthető. Remélem sikerül a progit megnézetned !

Szóval csajok, új hónap új remények :wink:
Kandika, ha majd esetleg olvasol és lesz kis időd, ma 1 cn-on vagyok :wink: Köszönöm !!

Lányok, szerintetek apát mikor küldjem kiskatona vizsgálatra ?
Most ugye betegeskedik, még tegnap is 38 felett volt a láza. Mennyi időt várjunk ?

Na pussszzzz

mniki
 
 


Sziasztok,

tegnap nem engedett be egész este a babanet... én ezt nem értem, ilyenkor karbantartanak ??

Nekem is megjött tegnap, 30. cn-on. Ez már a 3. 30 napos ciklusom, és 3 hónapja szedem az Avandametet.... :lol: :lol: :lol: 27-én megyek Tűűhöz, és nagyon bízom benne, hogy jó lesz az inzulinom, és visszaállhatok a metforminra...és fogytam is.... kb 3 kg-ot, így , gipsszel, fekve.... kb ennyi a történés velem.

Norka, megnéztem Bogi képeit, nagyon szép ez a kislány ! Sokat nőtt, fejlődött !! Édes, hogy állandóan folyik a nyála, mint egy kis bulldognak.... :lol: :lol: :lol:
Én is mindjárt kitöltöm a kérdőívet, mert én is szeretlek !! :lol: :lol: :lol: :wink: (nem szép dolog a zsarolás, de hasznos ! :lol: :wink: )
zsizsik
 
 


Sziasztok, az én alvásom maga volt a megabrutál. :cry: háromnegyed 11kor ágyban voltam (megjegyzem, iszonyat fáradtan és kókadtan), negyed 1kor bevettem egy Xanaxot, 1-kor ráittam egy feles Jagert, és valamikor fél 2kor aludtam el nyitott ablaknál. :evil: Most kb olyan a fejem, mint egy narkósnak.

UUUUTÁLOM AZ INSOMNIÁT!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Valami baj van az agyammal??
Vendég
 


Szia Niki,

na, akkor úgy látom, együtt indulunk az új ciklus, új remények programon..... :lol: :lol:
Annyira örülök, hogy végre megint jó kedved van !
zsizsik
 
 


Norka :(
Talán nálam jobban nem is tudja mit érzel ! A héten 2-szer aludtam kb. 5 órát egyfolytában, ilyen nálam hónapokkal ezelőtt volt, örülhetek, ha annyit alszok sok-sok megszakítással és éberen :?
Nem hiszem hogy baj lenne a fejeddel, csak túl vagy pörögve.
Ötletem sincs, nálam semmi nem vált be. Se homeopátiás bogyó, sem a meleg tej, sem semmi.
:x

Zsizsik, 27-ig szeded még az Avandametet ??? Van már időpontod az ellenőrzésre ? Úristen, akkor most már jöhet a szex :lol:
Szuper, hogy ismét 30 napra mensizel !!!! Hát igen, jól vizsgázott az új gyógyszer :wink:
Én is örülök, hogy újra "együtt". Lehet, hogy az elmúlt fél év is erre ment ki.. mármint hogy a végén együtt babásodjunk :wink: :lol:

mniki
 
 


a "senki" kimaradt az első mondatból :lol:

Csajok, kipróbáltam a Stevia-t. Hát brutál íze van. Akkor inkább marad a natur tea.

No, megnézem a kérdőívet

mniki
 
 


Csajok, mitől lehet ez az alvási probléma ?? Érdekes, lehet, hogy ez is a pcos része ? (már mindent erre fogunk lassan )

Niki, én már janunár elején kértem időpontot február 27-re....cseles voltam, nem akartam esetleg elcsúszni....

Igen, jól vizsgázott nagyon az Avandamet, nálam legalábbis ! Van rajtam kívűl szerintetek egyáltalán valaki, aki Avandametet szed ?
zsizsik
 
 


Zsizsik, tőlem Tűű anno kérdezte, hogy alszom?! Lehet, hogy van köze a PCOshoz, én se vagyok egy túl jó alvó. Az álmamimról már ne is beszéljünk! Ma két leopárd, vagy párduc tartott fogságban a Bükk tetején egy menedékházban, térerő nuku - telefonálni nem tudtam, és az egyik még meg is mart. :D Nekem se volt jó éjszakám. ;)

Anyoo, én is úgy szeretném, hogy április elején levetetni a vért, és akkor tudnám Norkának (,akit nagyon szeretek én is!) küldeni a kitöltött táblázatot. De most kicsit szórakozik velem a természet, nem akar megjönni. Nehogy má' valamit előre el tudjak rendezni! :evil: Mert ugye 3. cn elég ritkán van.

Norka, küldöm! Remélem. De drukkolj, hogy márciusban megjöjjön valamikor! ;)
Bogi nagyon helyes, nekem is a 10. kép tetszett nagyon!

Nem tetszik a tickerem. A számmal van bajom!

Kép
mamint
 
 


Sziasztok!

Norka, Niki es mindenki aki insomniaban szenved...nalam es tobb baratnomnel nagyon bevalt az L72 nevu szer. Amikor tulporgos allapotom van, lefekves elott fel oraval 20 cseppet iszom belole egy fel pohar vizzel es alszom, mint a bunda...nalam az izgalmat is csokkenti.

Zsizsik, akkor nalad nagyon bevalt az Avandamet. :wink:

Lyutka, drukkok mennek ezerrel+++++++ :lol: (Megsugom azert, hogy meg egyszer nehezen vennem ra magam erre a vizsgara...de ma este mar olyan jo lesz Neked, mert ugy megkonnyebbul az ember ilyenkor.)

Bee, jol megkerik am az arat a proginak, de ha kell, hat kell...jobb ha megnezeted, biztos ami biztos alapon.

Rejoka, tenyleg nagy faba vagtad a fejszed...En nem ertem pontosan, hogy mi motival Teged, mert ha jol ertettem akkor a munkadhoz nem kell feltetlenul a doktori ? Vagy hosszutavon kelleni fog majd?...A hataridokkel nekem pont ellentetes az velemenyem...Regebben itt Fro-ban sem volt hatarido az abszolutorium utan...Van is olyan csaladi baratunk, aki 70 eves szulinapja elott szerezte meg a doktorit :shock: :lol: ...Pont ezert, most van mar hatarido, es szerintem ez valahol jo, mert motivalja az embert, es nem huzza el, mint a restestesztat.

Niki, hat ez izlesek es pofonok kategoria, mert nekem kifejezetten izlik a stevia "mellekize"... :roll:

Mindekinek jo napot!
alice27
 
 


Sziasztok!!

Niki :(

Norka tüneményes ,ügyes Bogilányod van!!! Anyukádra nagyon hasonlítasz.
Az este én is rosszul aludtam..
A kérdőívet már kitöltöttem,remélem megkaptad

Lányok pocsék napom van! :cry:

Reggel tüszőnézőbe mentem..
Volt időpontom uh-ra, , vizitdíjat fizettem ,várakoztam aztán bekerültem ,az uh-s nő rámtette a zselét (hasi uh) erre az asszisztense megszólal ,hogy nincs friss beutalóm… A dokim azt mondta az előző jó mert rendszeresen járok meg stb…hát nem…
Öltözzek fel,menjek le az ambulanciára,csináltassak ambuláns papírt és menjek vissza.. :evil: :evil:
Az ambulanciára beadtam minden papírom(itt már egy ismerős asszisztens is segíteni próbált) erre a doki behív,hogy vetkezzek le mert megvizsgál…ketten győzködtük,hogy volt rákszűrésem minden papírom itt van ..de nem addig nem ad papírt uh-ra amíg meg nem vizsgált.. :evil: :evil:
Megvizsgált : b.o nagyobb tömeges adnexum, biztosan van pé-m szerinte…(lh tesztem negatív)

Végre uh hoz való papírt kapok..az uh-n egy főmuki ül mérgesen nézeget, és azt mondja a b.o, ováriumban 4cm -es egyszerű cysta,nem típusos endometrium :cry: :cry:
Megszólalni se tudtam,de sztem egy kérdésemre se lett volna hajlandó válaszolni..
Dokim elutazott…katasztrófa
Az ismerősöm azt mondta csak pislogott hogy hogy beszélhetnek így velem..A sírás rendesen kerülgetett is..

Ennyi.. ha lehetne clostyzni a Kaáliban lehet átmennék mert ez nem normális…ja és a főmuki azt mondta uh-n hogy megmondja a többi kollegának,hogy egy hónapban egyszer kérjenek folikulometriát,gondolom vérvételt meg egyszer sem…
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem megszúrtak. Kedden eredmény.

Zsizsik gratula a 30 naphoz!!! Ez isteni!
Viszont én azt hittem hogy neked csak az Avandamet segít. Nem tudtam hogy vissza kell térned a metforminhoz... :roll:

Lafi igaza van Mnikinek. Oda a vasbökőt, hogyha nem rémülök meg a magas inzulin szintjeim láttán, nem diétázok. Ha nem diétázok (-10 kg), akkor nuku peteérés.... a többit tudod! Jah! December óta diétázom. Mi van most??? Hm....??? :lol: Ne gondolj kérlek lombikra!!

Mniki nem is tudom, hogy most :cry: vagy :D . Nem értem, mert olyan frankó a hőd hónapról, hónapra!

Mamint. :lol: Legalább zebrákkal töltötted volna az éjszakát! :wink:

Kincs! Nem semmi. Nálatok sem rózsásabb a helyzet, mint nálunk.
Ez a ciszta mennyi is volt még múltkor??

Bee
beebeey
 
 


Anyoooka! :lol:
beebeey
 
 


Kincs teljesen fel vagyok háborodva!!!!! őrjöngök!!!! Hova jut ez az ország????? Szereznem kell egy géppisztolyt!!!!!

A házidokim két hete elküldött a pics_ba, mikor odamentem hozzá, hogy fél éve viszkető kiütéseim vannak, literszám iszom a calcimusc tablettát, 8,2-es éhomi cukrom volt az ügyeleten, belgyógyász ügyeletes szerint SŰRGŐSEN diabetológiára kéne mennem (erről papírt adott). nem adott beutalót diabetológiára, mert ujjbegyből megnézték a cukrom, és szerintük jó volt. Azt mondta ez allergia. De bőrgyógyklinikára sem adott beutalót, mert még úgysem tudok elmenni a tesztvizsgálatra a szoptatós gyerekem miatt. :twisted: :twisted:

Hát így kell bánni azzal, aki gyereket akar??? Ez orvos?? ő tette le a Hippokratészi esküt, hogy legjobb szándéka szerint segíteni fog téged???? havi egy UH??? Remélem a lánya nem esik teherbe, vagy a felesége, bár én nem szoktam senkinek rosszat kívánni, de most kívánok. Szegény dokik. Biztos börtönnel fenyegették meg őket, ha nem spórolnak, ilyet egy doki sztem önszántából nem csinál.

Aztán Rambókával beszéltük letojom a diabos beutalót, mert a diabon úgyse csinálnának terheléses inzulint, csak cukrot, úgyhogy Prodia lesz belőle. De akinek nincs pénze????? Kollégáim két egyetemi diplomával netto 80-at visznek haza. Őrjöngök.

Tergnap kaptam meg az adózó papíromat a sulitól, tavaly fél milla TB-t fizettem. Ebből talán jutna 20 000 forintos inzulinvizsgálatra. ja bocsi, szültem, az biztos elvitte ezt a pénzt. A férjem mondjuk sokszor-sokszor ennyit befizetett...

Hát csajok az alvással nincs problémám, mint a bunda! :lol: ha agyerekek hagynak! napi 10-12 óra simán megy, ha hagyják! lehet nem is vagyok PCO-s? :lol: Bár migrénem az van! :lol:

Alice úgy tervezem, úgy kb. 3-5 éven belül megcsinálom-befejezem a doktorit, és mikor már meguntam agimit, kiöregedtem onnan, már nem tudok együtt hülyülni a gyerekekkel, azzal a korosztállyal, és már több időm lesz, mert a sajátjaim nagyobbak lesznek, akkor elmegyek egy fősulira tanítani, meg cikkeket írogatok majd. De tudod ehhez már most meg kell azért csinálni.

Kép

Kép
rejo
 
 


7kincs
Basszus ! :(
tudom, hogy ez most nem vígasztal, de ha beindul a pcos klinika, akkor májustól oda is tudunk majd menni UH-ra.
A rohadt életbe, hogy ezek az orvosok azt hiszik, hogy jókedvünkből járunk hozzájuk ! (melyik kh volt ez ? :evil: )

Alice, köszi a tippet, majd keresem a gyógyszertárban a szert :wink:
Tényleg ízlések és pofonok :lol:

Zsizsik, a vérvételt is 27-én csinálják ?

Bee ügyi vagy ! Egyébként van koraterhes tüneted, mellbimbó érzékenységen kívül ?

mniki
 
 


Norka, Niki, Mamint, ez az alvás-gond ismerős! :( Én 2-3 hete csinálom ezt kisebb-nagyobb megszakításokkal! Felszínes alvás, rémálmok... :evil: És emiatt olyan vagyok mint egy zombi...
Apa horkol nagyon :roll: időnként átköltözöm a gyerek mellé, az valamennyit talán segít (de ő meg beszél álmában...)
Csúnya leszek de én a metforminra is gyanakodtam :oops: mert a gyógyszer szedése után kezdődött... Ez nem lehetséges, mint mellékhatás?!

Zsizsik, gratula a 30 naphoz!
Lehet hogy április közepére/végére már most kéne időpontot kérni hogy tuti legyen hely?

Mamint, én is abban reménykedem hogy március végén/április elején megjön! Most előjelét sem érzed a mensinek?

Kincs, ez felháborító! :evil: Én az ilyen orvosnak azt kívánom, hogy egyszer legyen ő ennyire kiszolgáltatott helyzetben, és bánjon vele hasonlóképpen valaki! És hozzá még kb. azt amit Rejo is kívánt a családja nőtagjainak... :evil: (én sem szoktam ilyen rosszindulatú lenni de iszonyúan felhúztam rajta magamat!)
Én tuti ott bőgtem volna el magamat!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Kincs, ez felháborító....!! A spórolási kötelezettség nem jelenti azt, hogy bunkónak is kell lenni !! Engem az ilyen történetek NAGGGGYON ki tudnak hozni a sodromból ! Nem tudsz magánban járni tüsző nézőbe ? Persze, tudom ,hogy pénzbe kerül, de ha most éppen nincsen ott az orvosod, akkor talán az atrocitások elkerülése végett érdemes lenne most az egyszer.... mert még menned kell kukkolásra, nem ?

Bee, nekem az ért kellett az Avandamet, hogy Tűű elmondása szerint "kilendítsen" a holtpontról, a sima metformin hatástalan volt maximális adagnál. De Avandamet mellett TILOS teherbe esni, ezért mi már 3 hónapja védekezünk. Mivel a gyerek lenne a főcél, ezért most a hónap végén a kontrollon Tűű eldönti, hogy kilendültem-e már a holtpontról - szerintem határozottan igen - és akkor visszaállunk a merckforminra, hogy lehessen babát gyártani. Most csak azon imádkozom, hogy a váltás után nehogy megint leálljon a szervezetem. Szóval hogy nehogy az legyen, hogy nekem csak az Avandamet használjon, mert akkor elég problémás lesz a gyerekgyártás. :roll: :roll:

Rejo, komolyan nem értem ezeket az orvosokat..... bakker, most miből állt volna neki adni egy beutalót a diabetológiára ??? Micsoda alak ez....?? :roll: Nem a saját pénzéből kell fizetnie a te vizsgálataidat.... egy 8,3 as cukor azért nem kevés ám.... és akkor ha elmész a prodiába és kijön a szar eredmény ?? akkor visszamész és letolod a torkán a leletet ?? talán akkor már ad majd neked beutalót, a mocsok....
zsizsik
 
 


Bee :lol:
Új ticker?! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Ez szörnyű!!!!
egyáltalán, hogy veszi bárki is a bátorságot arra, hogy így beszéljen emberekkel????????????ezt nem értem. felháborító!!!!!!!!
Vendég
 


Rejókám helyesbítek.

Nem tehetek róla, az alakuló PCOS klinika miatt rendesen benne vagyok a számokban.

Szóval: 5 PONTOS INZULINVIZSGÁLAT ÖNKÖLTSÉGE: 7500 FT. EGY TETVES INZULINÉRTÉK ÖNKÖLTSÉGE 1500 FT KÖRÜL VAN. (Prodia laborjaiban nincs 1800 Ft)

EGY 10 PERCES ULTRAHANGVIZSGÁLAT ÖNKÖLTSÉGE (EZ A 25 MILLIÓS HIPER-SZUPER UH GÉPRE VONATKOZIK) 1000 FT KÖRÜL VAN, HA MAXIMUMON VAN A KIHASZNÁLTSÁGA.

Kincs, akkor számold ki, mennyi TB-t fizetsz. Én is őrjöngök.

Sajnos Debrecenben még nem lesz PCOS klinika, de optimisták vagyunk, hátha francise módon terjeszkedünk, mint a Kaáli. :wink: :lol:
Vendég
 


az álmatlanságról meg annyit, hogy én rendszeresen nehezen alszom el, későn csak, aztán marha nehezen kelek hajnalban.
Szerintem, az hogy rosszul aludtok, az időtől is van, nem???mert azért egy egészséges embert is megvisel, ami odakint zajlik, hol meleg van, hol hideg, hol esik, hol fúj és egyáltalán február van, mégis tavaszt érzünk, aztán meg hirtelen telet.
nem jó ez így.
talán ez is befolyásol minket,nem?nem vagyok szakértő, de éppen előfordulhat, nem????
Vendég
 


Csajok, még leírnám ezt, mert ez egyre gyanúsabb. A prodiának monopóliuma van a TB-vel szemben, nem tudom biztosra, de nagyon úgy tűnik, hisz csomó kórháznak ő a beszállítója.

A prodia a hormonokat 2-3-4 ezer ft-ért értékeli ki!! Ehhez képest a Laborigonál a hormonok ára átlagosan 1200 Ft!!

Szerintetek ez nem felháborító????? :evil:
Vendég
 


Lafi, én kb 2005-től alszom időszakosan nagyon rosszul, és egyre rosszabbodik. :cry: Nem tudom az időjárásra fogni, ellenben nagyon ijesztő példa az anyám, ő 25 éves kora körül kezdett insomniában szenvedni és mostmár keményen altatózik. :cry:
Vendég
 


Bee, akkor lesz eredmény nemsokára. de jó. jól vagy? minden okés?
igen, a diéta és fogyás eléggé lendíthet a dolgokon, én 6 kilót fogytam még anno metfromin szedéstől.

Kincs, elég szemetek voltak. és ezért fizetjük a TBt, és még a plussz pénzeket is. :?

nekem extra szar napom van. elbénáztam a kísérletemet, szar a kedvem, sírhatnékom van, nem akarok dolgozni. brühü. mindjárt hazamegyek, és alszok. undorító ez a nap. reggel is már ilyen szar volt a hangulatom :(

pá, mindenkinek kitartást a mai naphoz
dimet
 
 


Sziasztok!

Én még "új" vagyok ezen a fórumon, ez lesz az első hozzászólásom.
A lényeg: én is PCO-s vagyok, és babát szeretnénk. Visszaolvasgattam ezt a topikot, és sok új, érdekes és bíztató dolgot tudtam meg erről a betegségről a baba-projekt tükrében.

Csatlakozhatom -e az összeszokott, képzett ( :) ) társaságotokhoz? :roll:

:)
Üdv,

Tükörvíz

Kép
tukorviz
 
 


Tükörvíz, Üdv!
Mesélj magadról!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


anyoooka, nagggyon jó az új avatar! :D
Vendég
 


Tükörvíz üdv körünkben!! :D
Írj magadról, mióta akrtok babát, mik a tüneteid, problémáid?

Niki én úgy emlékszem 3 naponta lecserélődnek a kiskatonák, szal sztem láz után egy héttel mehettek. De látod kavicska eredményét, egy vizsgálat amúgy sem vizsgálat.

Dimet te meg minek dolgozól??? mars haza alunni! :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Tukorviz udv koztunk!!!!!!!!!!

Norka, az tényleg nagyon rossz. Anyu is állandóan altatókon él, anélkül nem is tud elaludni. Anno az egyetem alatt én is csak altatóval bírtam elaludni, főleg a vizsgaidőszakban, aztán sikerült leszokni az altatóról, ma ott tartok, hogy nehéz elaludni, de azért összejön valahogy. Anyu a mai napig nem szokott le az altatóról, sajnos.
Vendég
 


Sziasztok!

Tükörvíz, üdv! Csatlakozz bátran! :)

Már csak 1 órám van egy feladat megoldására, ezét csak röviden írok:
Lafi, detto, nem bírok elaludni, és nehezen ébredek. Néha-néha felébredek éjszaka és rengeteget álmodok (tehát felületesen alszom)

TB: én azon gondolkodtam, hogy NEM fizetek TBt. Ez a lehetőség miért nincs fenntartva? Majd én gyüjtögetem, és ha arra kerül sor, fizetem belőle, amit kell. Ha piszok mázlim van, nem kerül sor milliós vizsgálatra, műtétre. Nem vagyok egy beteges alkat, velem igazán csak jól jár a TB. Ó, bocs, hát az inzulint és a hormonokat azokat elfelejtettem, azok tényleg borzalmas terhet rónak az eü-re.
Eggyébként meg fizetem a TB-t, és magándokikhoz járkálok, mert az sztk-ban nem képesek normálisan beszélni velem, figyelni rám, és még abban sem bízhatok, hogy megfelelő diagnózist állítanak fel. Tehát jelenleg 2Xesen fizetek azért, hogy megfelelő ellátást kapjak. :evil:

Este jövök.

Kép
mamint
 
 


Szia Tükörvíz :lol:
Várjuk az "előzményeidet" :wink:

Dimet, milyen kísérlet volt ? Mit bénáztál el ? Ne legyél már ennyire elkenődve !!

Rejo köszi :lol:

Képzeljétek lányok, varrótanfolyamot keresek. Már régóta szeretnék rendesen megtanulni varrni és most megint elhatároztam, várom a visszajelzéseket mikor indul a buli :P
Tudjátok, olcsóbb megvarrni a kismama nadrágot, mint megvenni :mrgreen:

mniki
 
 


Lafi, köszi! :lol:
Apa imád fényképezni, igazából az ő érdeme! :wink:
Várj, mutizok a csajról egy nagyon édeset!

Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?